The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лечебницата - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лечебницата - Page 4 I_vote_lcap81%Лечебницата - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лечебницата - Page 4 I_vote_lcap19%Лечебницата - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лечебницата - Page 4 I_vote_lcapЛечебницата - Page 4 I_voting_barЛечебницата - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лечебницата - Page 4 I_vote_lcapЛечебницата - Page 4 I_voting_barЛечебницата - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лечебницата - Page 4 I_vote_lcapЛечебницата - Page 4 I_voting_barЛечебницата - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лечебницата - Page 4 I_vote_lcapЛечебницата - Page 4 I_voting_barЛечебницата - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Лечебницата - Page 4 I_vote_lcapЛечебницата - Page 4 I_voting_barЛечебницата - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лечебницата - Page 4 I_vote_lcapЛечебницата - Page 4 I_voting_barЛечебницата - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лечебницата - Page 4 I_vote_lcapЛечебницата - Page 4 I_voting_barЛечебницата - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Лечебницата - Page 4 I_vote_lcapЛечебницата - Page 4 I_voting_barЛечебницата - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лечебницата - Page 4 I_vote_lcapЛечебницата - Page 4 I_voting_barЛечебницата - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лечебницата - Page 4 I_vote_lcapЛечебницата - Page 4 I_voting_barЛечебницата - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лечебницата

Go down 
+17
Isabelle Stromberg
Джейни Уйтфилд
Джеймс Франко
Кандис Съливан
Томас Бръкли
Елизабет Алварадо
Ейми Джонсънс
Том Милс
София Мерсер
Тран Дюбос
Бони Морган
Кристиан Озера
Клеър Монгомъри
Ерик Найт
Ема Адамс
Алекса Рен
Наташа Фицрой
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 6:04 pm

Чувствах се самотна... В главата ми налетяха спомени от първия ми ден в новото училище. Тран седеше на една от пейките, намиращи се около фонтана. Беше замислен... Бавно се приближих и седнах на отделна пейка. Вятърът нежно подухваше и развяваше косите ми... Първият разговор, на който изглеждах като пълна глупачка отстрани, особено когато започнах да заеквам на името си... Красивите му сини очи... "О, колко ми липсват... Дали ще ги видя отново?" Толкова много искам той да е до мен сега и да чувам гласа му, зовящ името ми... Искам да усетя топлината на тялото му, устните му... Някой нахълта в стаята ми... "Дано не е някой от доверените кучета на Робърт" - казах си - "Поне, ако ще умирам, нека бъде от загубата на кръв, а не от някакъв си куршум в главата..."
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 6:11 pm

Ейми лежеше неподвижно на леглото. Приближих се до нея и погледнах наляво. До стената имаше един стол, който придърпах, за да седна близо до нея. Сложих ръка върху нейната и започнах да се взирам в лицето й.

- Ейми... казаха ми, че все още чуваш и усещаш и за това искам... - бе по-трудно отколкото очаквах - искам да ти кажа, че те обичам. - промълвих. Приближих се до нея и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 6:20 pm

"Но, но това бе Тран"... Усетих ръката му...

- Ейми... казаха ми, че все още чуваш и усещаш и за това искам... искам да ти кажа, че те обичам. - промълви той. Приближих се до мен и ме целуна.

"И аз те обичам, обичам те толкова много..." - исках да изкрещя, но не можех. Опитвах да се помръдна, но отново нищо. Сякаш бях зад стоманени решетки. За пореден път напариха сълзи в очите ми. Една нежно се търкулна и падна, а след нея още една и още една... "Помогни ми!" - крещях отвътре - "Моля те, помогни ми или ме убий... Не издържам повече!"
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 6:24 pm

Една искряща сълзица бавно се разходи по прекрасното й лице. Тя ме чуваше! Усетих как аз самия щях да се разплача, а тъкмо се бях овладял след катастрофата. Стиснах силно очи, вдигнах ръката й и я целунах. Отново, отново. Обичах я! Щом отворих очи усетих как порой от сълзи започна да излиза от тях.

- Моля те! Върни се при мен! Моля те! - започнах да я зова.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 6:40 pm

Той ме зовеше... Искаше да се върна... "Опитвам се, но не успявам!" - казах вътрешно. Нов спомен нахълта в главата ми. Аз и Тран бяхме в стаята му... Говорехме си... Толкова много исках да му кажа, че го обичам тогава, но той ме изпревари, като ми разказа за случилото се в Трансилвания... Превръщането ми във вампир и тънката линия, на коята съм била - линията между живота и смъртта... Той ме е спасил тогава, спаси ме и от Джейсън, спасява ме и сега... Не го заслужавам... Опитвах се да се държа настрана от него, за да не попадна в плен на любовта, но уви... Държах се като безчувствена кучка. Отблъсквах го, но ето, че се подхлъзнах и паднах, и продължавам да падам... Някой път ми се иска да стигна дъното и да се разбия на малки парченца... Толкова малки, че никой да не успее да ги залепи и да ме забравят, да ме забравят завинаги...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 6:44 pm

Стоях до нея и без да отроня нито дума повече я гледах. Очите ми бяха насълзени, нейните също.

- Аз съм виновен за всичко - казах й. - Не биваше да те пускам да си отидеш зад бара. Трябваше да останем заедно, а не да се разделяме. Защо го допуснах! - започнах да се самосъжалявам.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 6:54 pm

"Не, не си виновен ти! Аз сама съм си виновна! Можех да намаля, а не да карам с превишена скорост. Не се обвинявай, моля те!" - колкото и да се опитвах не можех да го изрека на глас...

Нещо започна да писка. Усещах, че се отдалечавам от Тран... Виждах светлина, а в нея беше братчето ми и Бари... Зовяха ме...

- Бързо, бързо! - извика някакъв глас - Ще я изпуснем! Трябва да й прелеем кръв спешно!
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 7:01 pm

Лекарите дойдоха и принудително ме изведоха от стаята.

- Ейми! Не! Ейми! - крещях с всичка сила аз.

- Ще направим всичко възможно! - успокояваха ме те, докато ме дърпаха към изхода.

- Не! Трябва да остана до нея! - упорствах.

На края се предадох и им позволих да ме пренесат в коридора. Оставиха ме да седя на пода и се върнаха при Ейми. Гледах замислено в някоя далечна точка и не осъзнавах какво точно става.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 7:18 pm

"Тран, не ме оставай, моля те!" - виках вътрешно, но нямаше да ме чуе... "Не ме оставай..." Лекарите се опитваха да ме стабилизират, чувах разтревожените им гласове.

- Бързо, донеси банките с кръв! - извика доктора, най-вероятно на някоя сестра - Бързо!

Усетих леко убождане в ръката. Явно това бе кръвта. Усещах как преминава през цялото ми тяло. Пискащото нещо най-сетне млъкна.
- Успяхме! - извика доктора - Но ще й трябва доста кръв. След като бъдем сигурни, че е по-добре ще й направим операция, за да наместим счупеното. Сега нека почива. - стъпките им оттекваха... чух вратата да се затваря, отново останах сама...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 7:22 pm

Сестрата, която дойде при мен първия път, отново се приближи до мен, този път изглеждаше радостна, сякаш е свършила някаква трудна задача и сега е доволна от постигнатото.

- Успяхме да я стабилизираме, но е много слаба. По-добре е да останете тук, докато се възстанови малко. - рече ми тя. " Какво! Да стоя тук, докато тя е вътре сама!? Шегувате се! "

- Добре, но ще ме уведомите ли веднага щом може отново да я видя? - запитах незнайно защо аз.

- Да, разбира се! - усмихна ми се тя и си отиде.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 7:34 pm

Дълго време се ослушвах. Надявах се Тран отново да дойде при мен. Чаках, но той не се появи. "Явно си е отишъл... За какво му е да остава при мен?" - казах си - "Няма смисъл..." От кръвта, която ми преливаха се чувствах по-силна, но болката си оставаше същата. Стенех наум и се надявах да спре... Мина доста време, никой не дойде вече при мен. Мъртва ли бях за тях? Усещах как леко се прехвърлям в страната на сънищата или може би беше ново видение, за което страшно много се съмнявах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 7:38 pm

Чаках с часове, но лечебницата бе пуста. На края не издържах и станах, за да се разтъпча, но щом стъпих на краката си усетих как нещо ме дърпа към вратата. Без да му мисля се приближих и я открехнах. Ейми продължаваше да лежи неподвижно на леглото.

- Ти защо надничаш така!? - изплаши ме глас зад гърба ми. Обърнах се и видях сестрата, която ме гледаше уж строго, но всъщност шеговито.

- Ох, как ме стреснахте! - казах й аз. - Вече може ли да я видя?

- Да. Върви! - подкани ме тя и продължи по пътя си.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 7:45 pm

Някой натисна бравата на вратата и аз се събудих. Опитах да отворя очи, но не успях. "Мамка му! Защо не мога да помръдна!" - извиках наум. Заслушах се. Някой бавно се приближаваше до мен. "Дали е някоя от сестрите? Или може би е Тран? Господи! Какви ги говориш Ейми? Той е при бременната си приятелка, какво ще прави при теб?" Може би наистина е при нея и сега празнуват. Забравил ме е...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 7:57 pm

Отново стоях пред леглото на Ейми. Придърпах същия стол и пак седнах до нея, стиснах ръката й, но този път не говорех. Просто мълчах и я гледах. Какво да й кажа? Вече не знам дали ме чува пък и думите са излишни. Изрекох това, което трябваше, а сега не ми остава нищо друго освен да мълча. Докато има надежда тя да се оправи нямаше да помръдна от мястото си.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:08 pm

Някой отново хвана ръката ми, но не каза нито думичка. "Дали това е Тран?" - запитах се - Не, не е възможно... Опитах да помръдна, но отново не успях. Болката нарастваше все повече и повече. "Трябва да се боря! Все пак съм жена, а ние трябва да бъдем силни!" Опитах още веднъж и успях. Обвих пръсти в ръката на човека, който бе до мен. "Успях! Успях! Браво Ейми!" Отново сълзици се търкулнаха по лицето ми, но не знаех дали е от болката, която се увеличаваше все повече и повече или може би е от радост, че се връщам отново към живота, но какво значение имаше на никой не му пукаше за мен...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:12 pm

Нейната ръка помръдна и се обви около моята. Тя се събуждаше! Нежно отместих няколко кичура, които закриваха лицето й и я погалих по челото.

- Ейми! - промълвих, но замълчах. Въпреки този успех аз все още нямах какво да й кажа. Поне не и докато тя не е способна да говори. Замислих се дали да натисна бутона над леглото й, за да повикам сестрата или сам да отида при нея, но в крайна сметка реших да не правя нищо.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:29 pm

"Този глас... Тран?!?! Мислех, че е при нея, какво прави тук? Нима наистина ме обича и е тук за подкрепа?" С доста усилия обърнах глава към Тран и бавно отворих очи. "Изглеждаше изплашен, но защо, какво бе станало?" Зениците му бяха огромни и почти не се долавяше синия цвят на очите му. Премигнах веднъж и се усмихнах леко, но бързо се намръщих заради болката, която усещах навсякъде по тялото си.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:32 pm

- Боли ли те? - запитах я аз веднага щом видях изражението на лицето й. - Да повикам ли доктора? - отново я попитах и се загледах в нея. Бе прекрасна дори и след тежкия инцидент и десетките ужасни наранявания. На дясната буза и челото имаше лепенка, а на няколко места се виждаха малки драскотинки, но това изобщо не я загрозяваше. Даже напротив. Правеше я по-хубава.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:40 pm

- Д-добре с-съм! - промълвих почти недоловимо - Не викай... никой... - усмихнах се - Може ли... да ми подадеш чашата с водата... Умирам от жажда - погледнах към стъкления съд, който бе на шкафчето, което се намираше над главата ми. Извъртях поглед към Тран и прошепнах:

- Благодаря ти... за всичко... - изражението му все още изглеждаше изплашено - К-какво е с-станало? Много ли зле изглеждам? - сведох поглед надолу. Срамувах се от себе си.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:43 pm

Погледнах към чашата. Какво правеше тя тук. Ейми беше в кома, няма как да пие вода от такъв съд. Е, няма значение. Протегнах лявата си ръка ръка и поех съда с течността, а след това го пренесох до главата й. С дясната ръка повдигнах леко главата й, за да не се задави и й помогнах да отпие няколко глътки.

- Не мога да опиша колко се радвам, че си отново в съзнание! - възкликнах аз след като оставих чашата на мястото й.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:51 pm

- Благодаря! - прошепнах - Такова същество като мен не умира лесно - лека усмивка - да не би да си помисли, че ще измъкнеш толкова лесно от мен?
Гледах право в него и се зачудих дали знае, че Бони е бременна.
- А... - започнах, но спрях. Ако знаеше предполагам, че щеше да ми каже. - Как си? - смених бързо въпроса си. Продължавах да го гледам. Толкова съм щастлива, че е тук.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:54 pm

- Задаваш грешния въпрос. - усмихнах се. - Сега не е важно как съм аз, а как си ти. - боцнах я с пръст по нослето и усмивката ми стана още по-широка. - Нуждаеш ли се от още нещо? - запитах я и погледнах към прозореца. Дъждът бе спрял и бе изгряло Слънцето, но само за кратко. Скоро пак облаците щяха да го скрият и отново щеше да се излива пороен дъжд.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:03 pm

- Добре съм! Казах ти вече. - усмихнах се - Само дето ме боли всичко, но не е опасно, ще ми мине. Защо не си при Бони? Тя те чака.
Сведох поглед, след което допълних:

- Добре съм - повторих отново - Отиди при нея. Остави ме мен!

Започнах да милвам ръката му с пръсти. Погледнах сините му очи. Бяха прекрасни и някак тъжни. Ясно бе, че не можеше да ме гледа така. Усещах съжалението му.
- Не ме гледай така, моля те - промълвих.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:10 pm

- Не мога да отида при Бони, докато не разрешим тази загадка. А сега, с тези преследвачи става още по-опасно. Не искам и тя да се забърква в тази каша, а и не мога да те оставя тук сама. Ами ако някой от хората на Робърт дойде? Така си твърде уязвима и не мога да те оставя беззащитна на онези мутри. А и... - замислих се дали да го кажа - Обичам те!
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:19 pm

- И аз те обичам! - казах - А и какво от това, че съм уязвима? Нека дойдат хората на Робърт, все ми е тая... И да ме убият не ми пука... Тъкмо няма да заставам между теб и Бони...
Обърнах глава и се загледах в тавана. Това видение ме измъчваше, а Тран не го и забелязваше, което бе доста добре. Вратата се отвори. Бяха няколко сестри и един доктор.
- Я виж ти, някой се е събудил - каза доктора - Как се чувстваш?
- Готова да се прибера вкъщи - отвърнах. Леко се изправих, но болката рязко се усили, изпищях и отново легнах. - Е, не напълно готова - казах през зъби.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лечебницата - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лечебницата
Върнете се в началото 
Страница 4 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Пред лечебницата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Лечебницата-
Идете на: