The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лечебницата - Page 9 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лечебницата - Page 9 I_vote_lcap81%Лечебницата - Page 9 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лечебницата - Page 9 I_vote_lcap19%Лечебницата - Page 9 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лечебницата - Page 9 I_vote_lcapЛечебницата - Page 9 I_voting_barЛечебницата - Page 9 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лечебницата - Page 9 I_vote_lcapЛечебницата - Page 9 I_voting_barЛечебницата - Page 9 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лечебницата - Page 9 I_vote_lcapЛечебницата - Page 9 I_voting_barЛечебницата - Page 9 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лечебницата - Page 9 I_vote_lcapЛечебницата - Page 9 I_voting_barЛечебницата - Page 9 I_vote_rcap 
Том Милс
Лечебницата - Page 9 I_vote_lcapЛечебницата - Page 9 I_voting_barЛечебницата - Page 9 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лечебницата - Page 9 I_vote_lcapЛечебницата - Page 9 I_voting_barЛечебницата - Page 9 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лечебницата - Page 9 I_vote_lcapЛечебницата - Page 9 I_voting_barЛечебницата - Page 9 I_vote_rcap 
Selene
Лечебницата - Page 9 I_vote_lcapЛечебницата - Page 9 I_voting_barЛечебницата - Page 9 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лечебницата - Page 9 I_vote_lcapЛечебницата - Page 9 I_voting_barЛечебницата - Page 9 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лечебницата - Page 9 I_vote_lcapЛечебницата - Page 9 I_voting_barЛечебницата - Page 9 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лечебницата

Go down 
+17
Isabelle Stromberg
Джейни Уйтфилд
Джеймс Франко
Кандис Съливан
Томас Бръкли
Елизабет Алварадо
Ейми Джонсънс
Том Милс
София Мерсер
Тран Дюбос
Бони Морган
Кристиан Озера
Клеър Монгомъри
Ерик Найт
Ема Адамс
Алекса Рен
Наташа Фицрой
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСъобщение
????
Гост




Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeПон Ное 14, 2011 7:15 pm

-Нейт!-каза тя вече доста по-силно и по на себе си.-Къде е тя?Добре ли е?Добре ли си?
Вече й дойдоха сили и отново почна да бръщолеви много.
-Шшшт!Добре е...някъде навън.-каза той и отново я погали.Не беше проявявал толкова грижовни жестове от както е бил супер бебе сигурно.Буу променяшеше се бързо с тази негова обич и чувства и всичко женско.А сега и бебе..скоро и в детегледачка щеше да се превърне и да сменя гнусни миризливи памперси на малкото човече.И ако почнеше да готви,чисти и да сложи една престилка само за снимка в готварско ЖЕНСКО списание.
-Искаш ли да я видиш?Ти как си,миличка?-попита той и й даде една банка кръв от докторите,които взеха че донесоха цяла банка,леле какво чудо-те направиха нещо.
-Ще се оправим..-той се обърна и направи гримаса на саркастично огромна усмивка и надигнати вежди.-Оставете ни!
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeСря Ное 16, 2011 7:56 pm

Лекарите напуснаха стаята,а аз погледнах Нейт и се усмихнах леко.Колко ли време беше продължило всичко това...с бебето и кръвта.Не знаех,но и не исках много да знам.Не мисля,че бях губила толкова кръв за толкова кратко време през живота си.
Сетих се,че Нейт ме пита дали искам да видя бебето.Бях сигурна,че това бебе ще ме обвинява през целия си живот за нещо...първо,че е вампир,а после,че майка му е двадесет годишна кучка,а бащат му на осемнадесет...,че съм го родила преждевременно или там какво се казва...щеше да ме обвини за нещо....знаех го...Не знаех какво да отговоря на въпроса дали искам да я видя..не знаех все още.
- По-добре съм.... - усмихнах се.Понякога се дразнех когато ми викаше "миличка"....все пак не бях спортна кобила. - Обичам те Нейт...
Прошеонах тихичко и отново почнах да мисля по въпроса дали искам да видя бебето..Мамка му...то нямаше какво да се мисли.То беше мое дете.
Опитах леко да се надигна,но болка проби тялото ми.Измънках недоволно.Погледнах към вратата,а после пак към Нейт.Дали тя наистина беше добре?Чух я,че плаче,но дали след това е имало нещо?
- Искам да я видя... - казах му.Друга мисъл също мина през главата ми.Трябваше и име да и измислим.Но как ли щяхме да я кръстим?Не се бяхме спрали на нищо...,а не очаквахме да се роди толкова скоро.... - Как ще я кръстим?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 6:42 pm

-Искам да я видя..-това значеше че и Нейт щеше да види за пръв път дъщеря си.Неговата дъщеря,неговата.Не можех да си го представя-той и бебе,че и неговото.Но вече беше факт,черно на бяло и там всичко останало.
Той като я беше видял преди няколко минути/повече от няколко/беше такава малка,та тя нямаше да се вижда като я хванеше в големите си ръце.Ами ако я наранеше?Ако направеше нещо погрешно,ако я задуши прекалено много?Ако й направеше нещо каквото и да е.
-Тя..тя е толкова малка..-каза той невярващо.-Може ли?
Той се обърна назад и предполагаше,че са го чули защото скоро онази смотаната сестра донесе тяхното дете..тяхното.
-Mia Bella-каза Натаниел като я взе.Толкова красива и в същото време малка.Щеше да е секси като майка си и самовлюбена като баща си.Ех,каква комбинация.ЩЕше да е сУпер Мацка като порасне,Нейт трябваше да се пази някой приличащ на него мачо да не му я открадне.
-Взе ми я..аз..не мога..страх ме е-отново каза той и направи жест женския пингвин да я даде на Клеър,която я гледаше и тя с толкова много чувства.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeЧет Ное 17, 2011 7:19 pm

Сестрата взе бебето от ръцете на Нейт и се приближи към мен.Никога ама никога не съм мислила,че точно аз ще стана майка....Гледах приближаващата се сестра и малкото бебе в ръцете и..
Не,не,не..не мога!Ако я нараня...ако направя нещо погрешно...не мога!
- Ето я и нея.Помислихте ли за име? - жената ми подаде бебчето,а аз го поех.Беше толкова малка и сладка....толкова невинна.Беше нашето бебе.Погледнах Нейт,а после малката.Бебето се прозя и се усмихна сладко.Тази сладка усмивка....Бебчето хвана единия ми пръст,а аз прехапах долната си устна.
Нашето бебе...
Сетих се за думите на Нейт...,че не може...,че го е страх...през мен мина вина...бях му провалила живота...като бях забременяла от него.
- Нейт... - почнах,но не знаех какво да кажа.Че съжалявам?Или ако иска да си живее живота,а аз ще се оправям с...това...бебе. - Обичам те...
Казах накрая.Да той ми беше казал,че ме обича и аз го обичам и да си призная вината ми изчезна...Чувствха се по-добре...незнайно защо...,а бебето ни беше толкова красиво.....
- Толкова е красива...как ще я кръстим? - погледнах го за хиляден път.Сетих се,че беше казал нещо...нещо май на френски или не знам... - Чакай..какво каза преди малко..това..на друг..език...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeПет Ное 18, 2011 3:48 pm

-Нейт обичам те!-произнесе Клеър и той се усмихна.-Толкова е красива..как ще я кръстим? Чакай..какво каза преди малко..това..на друг..език...
-Красива моя...Бела!-алилуя!Това име беше яко и й подхождаше идеално.На малката блондинка..хех с две блондинки нямаше да му е лесно,особено ако наистина приличаше на майка си.Но с неговия късмет 1оо процента щеше да прилича на майка си..
-Тя е добре,а г-жица Клеър вече и тя е по-добре..Можете да си тръгвате ако поискате,но Ви трябва доста кръв да се оправите ако..
-Да,да окей!Ще се оправим и без това вие вече направихте ТОЛКОВА много,че нямам думи..-каза Натаниел и се усмихна толкова фалшиво,че чак някой би се смразил от това изражение.
-Д-д-до-добре господине както кажете..Ами Честито тогава!-Нейт май го беше поуплашил с мятането в стената преди малко и изражението сега.Точно на каквото се надяваше.
-Клеър искаш ли да се махнеш оттук?Вие..няма ли да ви е по-добре другаде?И да вземем кръв?И..нещо за пиене-трябваше да се натряска за да възприеме ставащото иначе малко трудно,а и се предполагаше да се вдигне купон за бебето.Ето повод той да се натряска,макар че и без повод го правеше.Не можеше да се напие лесно,но обичаше да опитва.
-Знам страхотно място къде да отидем..-каза той й и смигна.-Може ли да я взема?
-Толкова си мъничка,сладуранке!Виж какво мислиш за..майка си..мхмм и ти си блондинка като нея.Мхмм и красавица,знаеш ли какво стая имаш?Не,знаеш,ама сега ще я видиш..голямо избиране беше ама ще ти хареса,а ако не ще я сменим. -той я държеше в ръцете си,а Клеър му оправи ръцете така че да не я изтърве.Тя стана от леглото леко залитайки,но Нейт я хвана и й помогна да се облече като държеше и бебе Бела,която беше увита с едно одеалце.Те излязоха от лечебницата и тръгнаха към колата.
-Ще ти покажа едно местенце!-Натаниел отвори вратата на момичетата и седна на шофьорското място като потегли с пълна скорост.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeПон Фев 18, 2013 6:28 pm

С ръката която го държах запоцнах да го милвам по косата за да го успокоя когато почна да прави опит да отвори очи. След малко тялото му отново се отпусна и той спря да пие.
- По дяволите.. - изругах на ум. Огледах тялото му, естественно нямаше как да му помогна като той постоянно губеше все повеч и повече кръв. Съблякох лятното си яке и веднага усетих че не беше чак толкова топло. Вдигнах вече изцяло подгизналата тъкан от кръвта му и допрях до раната якето, поне по някакъв начин да спре кървенето. Завързах го така че да не падне. Станах и с малко магия започнах да вдигам тялото му.
- Само да си посмял да умреш! - казах ядосано, по скоро на себе си тъй като той едва ли беше способен да чуе нещо. В крайна сметка успях да го хвана през кръста, надявах се че не беше минало прекалено много време...

***

Седях на едно столче и не свалях поглед от вратата на операционната през която не беше излезнал никой от доста време, от както дойдохме до тук. В главата ми се въртяха само едни и същи мисли. Дали не направих всичко прекалено бавно? Щеше ли да умре? Щом си задавах тези въпроси се отхвърлях в най-различни посоки, ще се побъркам така ако не спра. Затова просто с вперен поглед във вратата се молех да оцелее. Който и да беше той, каквото и да му се беше случило, дано да оцелее..
Врата се отвори и аз скочих на крака.
- Добре ли сте? - попита ме лекарката и чак сега осъзнах че треперех. В отговор само кимнах.
- Той как е? - беше въпроса който се въртеше отдавна в главата ми.
- За сега е добре, но всичко зависи само от него не мога да ви обещая нищо.
- Може ли да го видя?
- Не, има нужда от няколко часа почивка. Тъй като би трябвало да се възстановява бързо, скоро ще може да го видите.
Кимнах и и благодарих на лекарката. Ох, боже добре че всичко беше наред. Седнах обратно на стола..
Май се бях унесла защото лекарката ме побутваше.
- Чувате ли ме? Може вече да го видите.. - каза тя и ми подаде едно кафе. Толкова заспала ли изглеждах? Усмихнах и се и кимнах, отново и благодарих и влезнах в стаята. Всичко беше бяло.. Погледна ми веднага се устреми към мъжа. Беше добре, поне доста по добре от колкото когато го намерих. Пулсът му беше добре, всичко беше добре. За пръв път от няколко часа се отпуснах. Докоснах ръката му и се загледах в лицето му..
Върнете се в началото Go down
Диего Диксън

Диего Диксън


Брой мнения : 17

Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeПон Фев 18, 2013 7:00 pm

Когато отворих очи ме вкарваха в някаква помещение и вече не бях на улицата,но не можах да огледам или видя някакви подробности защото отново изгубих съзнание.Чувах гласовете на хора които повтаряха "Губим го!" и някакви други неща...чувах писукането на апарати и всичко това ме навеждаше на мисълта,че явно съм в болница.После всички тези шумове изчезнаха и пак бях в нищото.Пак бях нищо.Пак не усещам нищо.Не ми харесваше това състояние.

***

Чувствах всяка част от тялото си и усещах ,че всичко ме боли.Чуваш всичко - машините,хората,но не можех да отворя очите си.Клепачите ми сякаш бяха зашити за бузите ми.Колкото и да се опитвах не можех и накрая се отказах след което потънах в сън.
Нежно докосване разбуди сетивата ми.Този път щом се опитах да отворя очи успях.Премигнах няколко пъти защото все още виждах леко размазано,но с всяко премигване зрението се нормализираше.
- Коя си ти? - попитах с прегракнал глас едва-едва.Беше русо момиче чието изражение някак си ми се струваше познато,но това беше невъзможно.Щях да помня ,ако я бях виждал. - Ти ме спаси...дъл...дължа ти живота си.
Леко се прокашлях и опитах да се надигна.Раните ми бяха започнали да заздравяват,но щеше да ме боли още известно време.Предусещах го.
- В болница ли съм? - говорех твърде много за човек паднал от небесата преди няколко часа...или дни. - От кога съм тук?
Огледах стаята - бяла от пода до тавана.Имаше най-различни апарати и един диван и един стол.Да,определено бях в болница,но усещам,че не е човешка болница което беше добре.Което означаваше,че момичето което ме е намерило не е човек и това беше добре макар,че точно в момента не можех да усетя каква е с точност.
- Б-благодаря ти. - изрекох и пак се изкашлях.Опитах се да мръдна ръката си,но тя леко ме заболя.Бях на системи.Вливаха ми най-различни глупости сред които и кръв.И най-вероятно и глюкоза и други глупости.Никога не съм мислел,че ще стигна до тук.Богинята определено трябваше да сложи някакви парапети или табелки "Граница!Падането забранено!" включително и "Летенето забранено освен ,ако не искате да се размажете като домат" .Щях да и дам тази идея.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeПон Фев 18, 2013 7:49 pm

Усмихнах се когато отвори очи. Но щом се опита да се надигне изражението ми отново стана сериозно.
- Сам си отговори на въпроса.. - дори можеше и да говори, наистина се възстановяваше бързо. - Първо оздравей, а след това ще видим какво и защо ми дължиш. И не се опитвай да станеш, не искаме да се отвори някоя рана и всичките усилия положени до сега да си отидат. Просто лежи, заслужил си си почивката. - говорих сериозно но с нежна интонация. Загледах се в очите му, хм имаше красиви очи. Имаше доста наранявания, боже кой му беше причинил всичко това?..
- Да в болница си, и не знам изгубих броя на времето. В това състояние няма за къде да бързаш, моля те лежи спокойно.. - казах когато тръгна да мърда с ръка. Разбирах го, нормално беше да иска да помръдне, но се страхувах да не стане пак нещо.
- Няма за какво да ми благодариш, ако нямаше да се бориш моята помощ щеше да е безмислена.. - поклатих с глава, боже колко се радвах че беше жив.. Когато всъщност дори не го познавах..
На вратата се почука и в стаята надникна лекара като ме извика.

***

Смачках пластмасовата чашка и я изхвърлих в кошчето, кое кафе беше това по ред? Вече не им помнех броя. Просто не можех да заспя, колко време вече беше минало ден? два? Докато се опитвах да върна мъжа в съзнание тогава преди 24 часа си бях забравила чантата, добре че телефона и ключовете ги държах по джобовете.
Мъжа отново беше заспал и го чаках да се събуди, оправяше се толкова бързо че скоро щеше да е време да го изписват от болницата, но трябваше още да му се правят превръзки и какво ли още не. Надникнах в стаята, беше с отворени очи. Не спеше нали?
- Хей, искаш ли нещо за ядене? Пиене? - попитах влизайки в стаята. - Имам добри новини скоро ще можеш да излезнеш от тук на чист въздух. - усмихнах се и притеглих един стол сядайки до леглото. Няколко пъти бях заспала докато той беше буден и сега съвсем се отказах да спя.. Странно дори не знаех..
- Как се казваш?
Върнете се в началото Go down
Диего Диксън

Диего Диксън


Брой мнения : 17

Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeПон Фев 18, 2013 8:11 pm

Диего лежеше в леглото и гледаше тъпо тавана.Не знаеше колко време беше минало,но се чувстваше много по-добре.От както беше тук блондинката която го беше спасила почти през цялото време бдеше до леглото му.Беше доста симпатична,а дори не знаеше името и.Тя пък доста се притесняваше за него и само му казваше да лежи.
В стаята влезна някой и той погледна.Пак беше тя.Усмихна и се леко когато тя го попита дали иска нещо да яде или пие.
- Не...тези системи ме поддържат достатъчно. - той леко се надигна колкото да я вижда по-добре,но не посмя да мръдне повече защото тя пак щеше да му се кара.Въпроса е,че му харесваше как тя му се кара.Харесваше му гласът и. - Аз съм Диего...,а ти?
Огледа я.Очите и му се струваха познати...чертите на лицето и също,но това нямаше как да бъде възможно.Сигурно я беше фокусирам в уличката донякъде и от там си я спомняше.
- Ако не е нахално...да попитам какъв вид си ти?Понеже в момента са ми леко притъпени дарбите и сетивата,само четирите елемента са решили да се вихрят и никак не ми помагат.Само цедят енергия. - той се засмя макар и гласът му да беше дрезгав.Сякаш му бяха пъхали тръба в гърлото без грам милост.Така ли се чувстваха жените след свирки...когато някой с доооста голямо приятелче решеше..да се позабавлява и им бръкнеше едва ли не до стомаха в опит да го навре целия!?
Той пробута тази извратена мисъл назад и се усмихна.
- Та...какви дарби имаш всъщност..разкажи малко повече.Искам да знам всичко или почти всичко за спасителката си. - той и смигна закачливо и погледна пак за миг към тавана мислейки си за Богинята.Имаше лекото чувство,че тя го е изоставила макар,че донякъде усещаше,че не е така.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeВто Фев 19, 2013 1:57 pm

- Диего? Като от ледената епоха.. - засмях се, обожавах го това филмче. Можех да го прегледам сто пъти и дори да го знаех на изсут да се смея отново и отново. - Моето име е Силвия, за съжаление не е като герой от филмче. - повдигнах рамене или може би аз такова филмче не съм гледала. Наместих се по удобно и се облегнах на стола
- Знаеш ли и без да съм лекар ти казвам че се оправяш много бързо, и щом имаш настроение да си поговорим да го направим въпросче за въпросче, а? - усмихнах се без да свалям поглед от лицето му. Възстановяваше се наистина невероятно бързо, късметлии бяха вампирите. Повдинах вежди и погледнах Диего след като беше свършил с въпросите си.
- Всичко? Да ти дам още адреса и телефонният си номер? - подсмихнах се. Пък ако и беше с такова настроение щеще да се оправи още по бързо. - Е, добре фея съм, дарби еми.. въздух, земя и телепатия. Така, сега е мой ред първият ми въпрос е имаш ли семейство, някакви близки, приятели? - щом го попитах имах чуството че искам да го пробутам на някъде,поне на мен така ми звучеше. Макар че просто се интересувах. Имах чуството че сега след като го намерих носех отговорност за него и трябваше да знам че е добре. А и след като се оправи достатъчно така че да не му е нужна лекарска помощ щеше да е нужен някой който да го наглежда ден или два.
Погледнах през прозореца, още беше тъмно но бях сигурна че скоро щеше да излезне слънцето, просто го усещах. Сутрин лекарката трябва да го огледа и ако всичко е наред ще може да напусне болницата. Честно, радвах се за него аз лично не обичах много да седя по болници особенно ако съм болна, и да знам че ще трябва да седя тук без шанс на излизане това бешепросто някакъв кошмар. Нищо че тук се грижеха за здравето ми, предпочитах да си боледувам в къщи. Мислите ми се върнаха назад и си спомних как мъжа лежеше там в уличките в скута ми на прага на смърта.. потръпнах..
- Ъм, кой ти е причинил всичко това? - попитах с някаква мъка в гласа. Когато дойдохме лекарката каза че имаше няколко счупени кости, и беше изгубил доста кръв и ако щях да закъснея.. поклатих с глава. Отново тези ужасни мисли, с него всичко беше наред, той се оправяше. - Ако искаш не отговаряй. - побързах да добавя. Едва ли за него това сега щеше да е най-приятната тема.
Върнете се в началото Go down
Диего Диксън

Диего Диксън


Брой мнения : 17

Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeВто Фев 19, 2013 4:26 pm

Въпрос за въпрос значи.Диего повдигна вежда,но кимна.Тя отговори на неговия въпрос и зададе нов.Докато се чудеше как точно да си формулира отговора мислеше и над нейния отговор.Въздух и земя.Интересна комбинация.
- Два елемента...интересно. - каза и се усмихна. - Иначе аз...съм сам.Е ,ако не броим кучето ми.Семейството ми е отдавна мъртво,а приятелства общо взето не създавам.Приеми ме като някой А социален тип...да.
Преди да помисли върху следващия си въпрос тя попита още един.Това го накара да се засмее.
- Въпрос за въпрос красавице.Аз ще мога да ти задам два.Та така,това не ми е причинено от никого.Аз просто...ъъъ паднах.Колкото и нелепо да звучи.А ако ти разкажа всичко ще се върнем много,много назад във времето може би дори преди твоето раждане и няма да ти е интересно,а и надали ще ми повярваш...на всичко.
Той и смигна и се врътна леко настрани така,че да я вижда още по-удобно.Замисли се над двата въпроса които му принадлежаха.Какво можеше да я пита...какво.
- Ами ти?Семейство,близки,приятели? - попита той и повдигна вежда. - А иначе да - може и телефона и адреса.Да ти пратя кошница със сладки,шоколад и хубаво вино.Или водка.
Почна да мисли втория въпрос.Обикновено му беше много интересно да пита хората как са открили своите дарби,но някои от тях не обичаха да говорят за това.Други като почнеха не спираха.Е риск печели,риск губи.
- Как откри своите дарби?
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeВто Фев 19, 2013 5:11 pm

- Преди моето раждане? Старче.. - усмихнах се. Хм, на колко ли беше? Е, едва ли щеше да раскаже нещо наистина невероятно аз вече вярвах в абсолютно всичко.. След може би и малко преживяно за моите 20 години, нагледах се на доста неща, поне за мен си бяха доста.
- Ами семейство, нямам.. - а преди няколко месеца всичко беше толкова хубаво.. да изгубя всичко за някакви 30 дена.. и как след това няма да вярваш във всичко? - Последните седмици с приятели особенно не общувам, така че горе-долу като теб съм си с кучето си.. - повдигнах рамене и тъжно се усмихнах. Тъжната усмивка се махна когато се засмях, добре това с водката щеше да е прекалено.
- По скоро да изпратиш всичко това на лекарката която ти правеше операция. Тя те върна тук. Чесно, по едно време си помислих че ще умреш.. - казах виновно. Как можех да си помисля това? Бях изгубила надежда, дори и за някакви секунди.. От мен се откъсна тъжна въздишка..
- Дарбите? Оу, еми всичките ги открих по някакъв случаен начин.. Например да почнем с земята открих я преди по-малко от година така че не съм я овладяла особенно добре. Помня че вървях през някаква улица, през лятото. Беше доста топло и видях посадени цветя, бяха почти изсъхнали. Помислих си "колко би било хубаво ако ще цъфнат" и те изведнъж си се оправиха.. първо мислих че не бях аз но с време започнах да правя и други неща.. Телепатията я открих също по някакъв откачен начин непомня вече как.. С въздуха е вобще най-странно..
- Извинете, време е за преглед. - Обърнах се, беше лекарката. Кимнах и станах, преди да излезна погледнах към Диего и се усмихнах. И кога успя да стане светло?

***

Мина към половин час след като лекарката излезна с усмивка.
- Възстановява с доста хубаво темпо. След най-много три дена ще е като нов. Ето записах ви какво и кога трябва да му се дава. Първият ден ще е хубаво да се намали колкото се може най-много ставането. - Каза тя, взех лисчето което ми подаваше и го сложих в един джоб. Приближих се към стаята в която беше Диего и почуках на вратата.
- Готов ли си?
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 11:00 am

С Нейт бяхме на една от обичайните си разходки, когато не се почувствах добре. За миг дори изгубих и съзнание, за това бях доведена в лечебницата. Лежаща на едно от леглата внезапни болки обземаха тялото ми. Потреперих и усетих капчици пот по челото си, а след това отворих ококорих очи.
- Нейт - той скочи от мястото до мен и стиснах ръката му. - Водите ми, Нейт... Водите ми изтекоха.
Изохках и се заборих за въздух.
- Ще ти купим други - отговори ми с усмивка. Щях да се засмея, но пронизващата болката се завърна и отми всякаква наченка на усмивка. Вместо това сбръчих лице.
- Нейт..раждам, викни...сестрата... - казах едва едва и при тези думи лицето му се промени моментално. Можех да усетя как нещо в мен се бори да излезе. Не трябваше да раждам днес, имаше около месец преди определената дата. Съзнанието ми почна да се замъглява, а около мен настана суматоха.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Монгомъри
Graduates
Graduates
Нейтън Монгомъри


Брой мнения : 103

Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 11:51 am

Денят се очертаваше хубав докато на Талия не и стана лошо и Нейт не се притесни. Заведе я в лечебницата на Шадоухуд в училището на дъщеря му. И дума да не ставаше да я води в човешка болница.Знаеше,че в училището лечителите са добри и там щеше да я заведе.След кратък разговор в който Талия оповести,че ражда,а Нейт,че ще ти купи други води той постоя стреснат.
- Ооо тези води ли... - изрече и тогава нещо в него се включи. Излезе от стаята и викна бързо сестрата която се появи даже с една лекарка. - Ще се справиш скъпа!
Нейт вярваше в това,а и те толкова много искаха това дете.Тяхното бебче.Това щеше да е петото му дете,но този път щеше да е от обичана от него жена.Неговата Талия.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 12:17 pm

Силует на жена се надвеси над мен, приканвайки ме да напъвам и да бъда силна. Послушах я и Бог ми е свидетел болката беше много силна. Капки пот капеха по челото ми, дишах тежко и изпълнявах инструкциите на сестрата. По някое време ръката ми беше уловена и щом насочих погледа си към притежателя й, зърнах лицето на обичния ми Нейт. Той беше там до мен - моята любов, подкрепа и вътрешно знаех, че щеше да остане до самия край.
Болката ме връхлетя като буря, а после сякаш отдалеч чух бебешки плач.
- Момче е - оповести сестрата докато увиваше новороденото. С усилие надигнах глава и с последни сили надигнах глава. Видях го - едно малко бебче и в сърцето ми се надигна такава радост и привързаност. Чувството, че съм дала живот на това създание, че аз и Нейт го бяхме сътворили, беше неописуемо. Същинско щастие. Погледнах към Нейт и се усмихнах.
- Мом..че.. е - повторих и сълзи се стекоха по бузите ми. Миг след това всичко потъна в мрак.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Монгомъри
Graduates
Graduates
Нейтън Монгомъри


Брой мнения : 103

Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 2:41 pm

Нейт и преди беше присъствал на ражданията на децата си,но до сега не се бе плашил толкова. Беше го страх дали Талия ще е наред след всичко това...тя напъваше и напъваше докато накрая в стаята не отекна плач. Нейт се извърна натам и го видя - малко бебе колкото един хляб ревящо с всичка сила. Момче.
- Момче... - повтори той и се усмихна на майката на синът си. Тя му отвърна,но после изведнъж затвори очи. - Талия?Талия!
Лекарките прикрепиха някакви неща и кръв към нея. Обясниха на Нейт,че всичко е наред и ,че тя е изтощена. Приканиха го да излезе навън,но той отказа...и се наложи да го изгонят. Не след дълго чу писукането на апаратите там. Знаеше,че ако връхлети вътре с нищо няма да помогне. Можеше да я спаси с едно единствено ухапване,но не искаше да и причинява това...тя заслужаваше нормален живот.
Стоейки навън и разхождайки се по дължината на коридора Нейт кършеше пръсти гледайки пода.Вратата на стаята се отвори,а от там излезе една медицинска сестра.
- Как е тя?
- Тя е добре. - усмихна се мило жената. - Искате ли да видите сина си?
Неговия син...Нейтън се усмихна и кимна.Мерна един поглед към стаята на Талия където всичко изглеждаше спокойно и той наистина се надяваше тя да е добре затова тръгна след жената към една стая с много прозорци.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitimeСря Юли 31, 2013 5:58 pm

Сред тъмнината пред мен се появи една врата. Огледах се наляво, после надясно и с почуда установих, че това беше единственото нещо на това място. Погледнах и себе си и осъзнах, че съм с дрехите от болницата и кожата ми беше по-бледа от обичайното, а от вратата пред мен струеше лека светлина. Разбрала какво е всичко това се стъписах. Като бивша магьосница знаех какво е това място. Намирах се между двата свята, а пред мен беше входа за отвъдното. Миг след това вратата се отвори и отвътре обляно в светлина изплува лицето на родната ми майка.
- Мамо - прошепнах и огромна топка заседна в гърлото ми. Жената се усмихна и в в този момент бях започнала да пристъпвам напред, но тя протегна ръка и посочи пространството зад мен. Обърнах се и от далечината долових гласове, познати гласове и най-вече един..
- Нейтън - успях да изрека преди огромна сила да ме засмука далеч от светлинната врата и от майка ми...

Отворих очи рязко и поех дълбоко въздух сякаш бях новородено. Намирах се на болнично легло с някакви тръбички по ръцете. Трескаво погледът ми обходи стаята, където имаше една сестра. Щом забеляза будното ми състояние тя се усмихна мило. Каза нещо и след миг вратата се отвори и там стоеше той. Лицето му все така прекрасно, топлият му поглед, чаровната усмивка и силната връзка съществуваща помежду ни. Очите ми се напълниха със сълзи.
- Любов моя - изрекох, макар и да звучеше като в някой сапунен сериал тези две думи най-точно описваха това, което чувствах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лечебницата - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 9 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лечебницата
Върнете се в началото 
Страница 9 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Пред лечебницата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Лечебницата-
Идете на: