The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лечебницата - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лечебницата - Page 3 I_vote_lcap81%Лечебницата - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лечебницата - Page 3 I_vote_lcap19%Лечебницата - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лечебницата - Page 3 I_vote_lcapЛечебницата - Page 3 I_voting_barЛечебницата - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лечебницата - Page 3 I_vote_lcapЛечебницата - Page 3 I_voting_barЛечебницата - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лечебницата - Page 3 I_vote_lcapЛечебницата - Page 3 I_voting_barЛечебницата - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лечебницата - Page 3 I_vote_lcapЛечебницата - Page 3 I_voting_barЛечебницата - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Лечебницата - Page 3 I_vote_lcapЛечебницата - Page 3 I_voting_barЛечебницата - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лечебницата - Page 3 I_vote_lcapЛечебницата - Page 3 I_voting_barЛечебницата - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лечебницата - Page 3 I_vote_lcapЛечебницата - Page 3 I_voting_barЛечебницата - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Лечебницата - Page 3 I_vote_lcapЛечебницата - Page 3 I_voting_barЛечебницата - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лечебницата - Page 3 I_vote_lcapЛечебницата - Page 3 I_voting_barЛечебницата - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лечебницата - Page 3 I_vote_lcapЛечебницата - Page 3 I_voting_barЛечебницата - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лечебницата

Go down 
+17
Isabelle Stromberg
Джейни Уйтфилд
Джеймс Франко
Кандис Съливан
Томас Бръкли
Елизабет Алварадо
Ейми Джонсънс
Том Милс
София Мерсер
Тран Дюбос
Бони Морган
Кристиан Озера
Клеър Монгомъри
Ерик Найт
Ема Адамс
Алекса Рен
Наташа Фицрой
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 2:38 pm

-Не ми харесва тук..-проплаках недоволно.
-Мразя болници..искам някъде..дори в стаята си..-продължавах да мрънкам.Мразех болници от какво се помня..ранени,болни,взимаме на кръв..ужас!Чуствах се добре...добре де това беше лъжа.Чуствах се почти ужасно..тялото ме болеше,но се пак се бих с двама кретени..няма начин да не ме боли..как ли е Софи.
-Случайно да си виждал Софи..след като изгубих съзнание не съм я виждала..-попитах го аз и го целунах.Надявах се никой да не ни прекъсва повече.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 2:47 pm

- Братовчедка ти ли? Не, не съм виждал нито нея, нито приятеля й Том. За последно я срещнах в стаята ти преди да ... сещаш се. Тя ранена ли беше? Може да е в някоя друга стая на болницата. Ако искаш, ще отида да проверя, но ти няма да мърдаш от тук. Втори път една и съща грешка няма да допускам.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 2:51 pm

-Когаот убих Денис което стана почти веднага след като ме намушка не беше ранена.Едуард сигорно е избягал..такаче мисля,че е в безопасност.А и щом съм вижда Том се е появил веднага.Предполагам,че той е дошъл иначе Софи да ме носи сама до тук..само с магия може..-леко се намръщих.
-Трябва да взема да се науча да използвам тази магия..днес разчитах само на тялото си,а можех да ги убия с едно докосване..-въздъхнах и поклатих глава.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 2:55 pm

- А как всъщност уби този Денис? Нямаше никакви следи от външно нараняване, освен разбитите устни и малко кръв по лицето. Е, ръцете му също бяха окървавени, но предполагам, че това е твоята кръв, а не неговата. - Щом я погледнах се почувствах горд, че съм с нея. Тя бе събрала смелост и бе повалила силен опонент, а това е истински подвиг.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:00 pm

-Ако нямах нож в корема щях да го убия по нормалния начин,но..-замълчах.
-Какво и да е.Преди да падна на земята и да изгубя съзнание го докоснах и той умря..Както казах с едно докосване можех да ги убия..и единия го убих.-обясних му набързо.
-Денис преди беше мой много добър приятл който също мразише Едуард,но не знаех защо и така и не разбрах.Той обаче днес беше на страната на Едуард.Бях проснаа тъпака на земята и го удрях когато Денис цъфна от нищото с преттекст да помогне на Едуард и преди да се усетя ме заби в стена..-разказах набързо.До колкото помнех беше това,но точно тогава не приличах на себе си.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:04 pm

- Предполагам, че Едуард предварително е знаел за Денис и сменените позиции. Може да са станали партньори. Спомняш ли си нещо, с което да си го наранила или обидила? Ох, съжалявам, Шерлок Холмс в мен надделя. А защо не използва тази "убийствена" магия и срещу Едуард?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:07 pm

-Да съм го наранила..освен,че му разбих сърцето на няколко пъти..казах му хиляди пъти "не",а той не разбираше от дума и пак и пак предлага..-извъртях очи.
-А за дарбата.Едуард знае повече от мен за нея,а и се пак щом го видя аз се вцепенявам..днес беше някакво велико изключение..-замълчах.
-Веднъж я приложих върхо него,но нищо не стана..,а усетих,че магията минава през мен..,но това беше одавна..-погледнах Тран с очите..имаше страхотни очи.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:09 pm

- Тогава ще трябва да се разправим с него по обикновения начин. - усмихнах й се. - Ех, ако не беше онази яма миналия път. Нямаше да си сега тук. Ако не те бях изоставил по-рано днес - също нямаше да си тук. Постоянно допускам глупави грешки и съжалявам за тях. А най-неприятното е, че заради моите неволи страдат и други. Не мога да ти обещая, че няма да се повтаря, защото при мен всичко е относително и временно, но ще се постарая.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:12 pm

-Нека да не говорим повече за станалото по-рано днес..моля те.Не са кой знае колко приятни спомени..-мисля,че той беше на моето мнение.
-Пък...за задника на Едуард ще тренирам допълнително и някой ден ще го убия..-лека усмивка пробяга по лицето ми.Целунах го и прошепнах в ухото му:
-Сигорен ли си,че няма да ме измъкнеш от тук?Тъйкато не ми е никак комфортно в тази болница...в тази стая..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:15 pm


Погледнах я озадачено и малко строго.
- И къде да отидем? - запитах я аз - Тук е безопасно и можеш да се възстановиш без Едуард да те нападне, докато си уязвима. А и аз ще остана с теб, за да те пазя. Знам, че не е много приятно и няма какво толкова да се прави, но... Знаеш.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:17 pm

Изпуфтях недоволно...
-Тук е толкова скучно..напраов ще си умра..-заявих му.
-Нищо няма да ми стане!Миналия път когато ме измъкна да не би да умрях?-повдигнах любопитно вежда.Но може би имаше малко право да остана тук.
-Мисля,че ще се примиря да остана тук..ако не беше дошъл щях още малко да позяпам този скучен бял таван и щях да стана и да ги избия всички до един тъйкато щяха да ме спрат да си тръгна..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:21 pm

- Добре, предавам се! - вдигнах шеговито ръце - Но няма да го правим незаконно. Ще говоря със сестрата какво трябва да правиш, за да се лекуваш вкъщи. С малко досадни молби мисля, че ще успея да я убедя. Съгласна ли си? - погледнах я замислено и прегънах едната си устна, за да изглеждам смешно и тъжничко. Не умея кучешката физиономия, но от опит глава не боли.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:25 pm

-Предпочитах незакония начин,но давай..ти си шефа.-заявих му и изпъшках.
-Ехо куч...сестра ..-извиках недоволно и тя цъфна вендага в стаята.
-Да Бони..-изрече.Извъртях очи.
-Е шефе давай..-подканих Тран докато си лежах спокойно в леглото гледайки медицинската сестра мило сякаш съм някое пет годишно детенце.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:28 pm

Погледнах служителката в болницата, замислих се как да започна за миг и проговорих.

- Сестра, може ли Бони да се прибере вкъщи. Гарантирам, че ще спазваме стриктно всички ваши съвети и ще пие каквото е необходимо, за да се излекува. Смятам, че в домашни условия ще се чувства по-комфортно, а това ще е полезно за лечението й. Не мислите ли? Ще се грижа добре за нея, обещавам... - казах и погледнах тъжно към Бони. Трябваше да играя театър, за да я убедя.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:31 pm

Извъртях очи.Какви ги плямпаше?Нямаше да пия нищо!
-Може да сте прав.Добре...може Бони да се прибере.-тя написа на един лист някаква неща и го даде на Тран.Кимна и излезна от стаята.
-Нищо няма да пия!-намусих се малко малко дете и сксърстих ръце пред гърдите си.За миг се почудих дали да не му се оплезя.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:33 pm

- Оо, ти така си мислиш! - казах и я погледнах страшно - Ще пиеш всичките... - започнах да броя изписаните медикаменти - едно,... две, три,... четири... седем лекарства! Седем! Сестрата е луда! - смачках листа и го хвърлих в кошчето. - погледнах я и се ухилих. - Е, добре, няма да пиеш нищо освен... кръв.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:37 pm

Заплясках с ръце все едно бях на три след което се засмях.
-Добре..с мойте дрехите съм си..страно,че не са ги махнали..-повдигнах рамене и станах от леглото.За моя изненада се задържах на краката си.Нпаравих няколко несигурни стъпки,но после вече бях уверена,че ще мога да ходя.
-И сега на къде?-попитах го аз.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:42 pm

- Сега ли? Така не отиваме никъде. - Бутнах я неочаквано назад, спънах я с крак и я поех на ръце. - Сега вече може да тръгваме - промълвих и я целунах. - Е, миличко, избери посока и да тръгваме. Но не си и помисляй място с алкохол, цигари и всякакви други вредни за здравето продукти и занимания. - Ако не я държах с двете си ръце бих вдигнал едната, за да махна заплашително с пръст, като родител, който се кара на детето си.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:47 pm

Ококорих очи.Той сериозно ли..
-Първо не ми даваш да ходя,а после без алкохол и цигари..стига де..по-добре да си остана тук..-измрънках недоволно.
-Добре,добре..да отидеме на..някъде...не знам на къде..изненадйа ме..-изпуфтях и обвих ръце около вратът му.Не бях малко дете ,а и не умирах..бях добре..Двамата излезнахме от лечебницата.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:50 pm

Изненади? Обичам да изненадвам хората.

- Затвори си очите и ще те заведа на много хубаво място. Но обещай, че няма да поглеждаш от време на време. Трябва изненадата да бъде пълна. Съгласна? - запитах я и я целунах по нослето. Спомних си как имаше топено сирене преди няколко дни и как го почистих. - Обичам те!
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:53 pm

Засмях се.
-Ох добре..добре.Хайде.Иначе и аз те обичам.-усмихнах се.Предпочитах сама да вървя,но щом искаше да ме носи..на мен ми е све едно.
-Имаш ли цигари?И да..затварям си очите..-затворих си очите.Мразех да не знам къде отивам.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 3:55 pm

- Цигари ли? Не, никакви цигари. Къде ти е ума? С тази рана ще пушиш през корема - засмях се, отворих със затруднение вратата и поех напред. Докато вървяхме по коридора няколко лекари, сестри и пациенти ни изгледаха странно, но не ми пукаше. Вървях гордо с Бони на ръце. Щом стигнахме изхода й казах - Затвори си очите.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 4:35 pm

- Помогнете! Помогнете! - започнах да крещя с всичка сила щом отворих вратата на лечебницата с крак, понеже държах Ейми в ръцете си. Една сестра дойде, а след нея дотича някакъв лекар, който явно тъкмо започваше или свършваше своята смяна, понеже все още бе в светските си дрехи. Въпреки неподходящото облекло той ми помогна да сложим Ейми на една количка и я отведоха в някаква стая.

- Изчакайте тук! - каза ми сестрата забързано и последва доктора. Защо пак трябва да чакам!
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 5:45 pm

Чувах абсолютно всичко, но не можех да помръдна, камо ли да изрека нещо... Бях затворник в собственото си тяло. Усещах само болката, която се разпростираше навсякъде...

- Докторе, тя е много зле! Изгубила е прекалено много кръв и има счупени ребра и крайници! - това явно бе сестрата, която помагаше на доктора за прегледа - Много е вероятно да остане в кома...

"Какво? Кома? Не, не, не може да бъде! Мамка му!" - крещях наум - "Тран, съжалявам... Съжалявам за всичко... Ако бях те послушала, сега нaй-вероятно да си бил при Бони и да ти е казала за детето, което чака, ако не го е направила. О, Тран, искам да ти кажа, че толкова много те обичам..." Усетих как започнаха да се стичат парещи сълзици по лицето ми.

- Докторе, вижте! - извика сестрата - Тя явно чува и усеща всичко! Трябва да кажем на близките й! - каза тя и чух отдалечаващите се стъпки...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 5:50 pm

Сестрата дойде до мен и ме погледна с тъжен поглед. Явно трябваше да ми каже нещо, което е трудно за преглъщане. Усещах тревогата дори в походката й. Трескаво се изправих.

- Какво се е случило? Как е? Ще се оправи ли? - излетяха въпросите.

- Тежко е пострадала. Мислим, че ще изпадне в кома, но за сега е в съзнание, доколкото е възможно това при нейното състояние. Ако искате да я видите сега е момента да...

Без да изчакам да довърши обясненията си аз с бърза крачка се запътих към стаята, а секунда след това вече тичах. Исках да я видя колкото се може по-скоро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лечебницата - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лечебницата
Върнете се в началото 
Страница 3 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Пред лечебницата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Лечебницата-
Идете на: