The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лечебницата - Page 6 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лечебницата - Page 6 I_vote_lcap81%Лечебницата - Page 6 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лечебницата - Page 6 I_vote_lcap19%Лечебницата - Page 6 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лечебницата - Page 6 I_vote_lcapЛечебницата - Page 6 I_voting_barЛечебницата - Page 6 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лечебницата - Page 6 I_vote_lcapЛечебницата - Page 6 I_voting_barЛечебницата - Page 6 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лечебницата - Page 6 I_vote_lcapЛечебницата - Page 6 I_voting_barЛечебницата - Page 6 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лечебницата - Page 6 I_vote_lcapЛечебницата - Page 6 I_voting_barЛечебницата - Page 6 I_vote_rcap 
Том Милс
Лечебницата - Page 6 I_vote_lcapЛечебницата - Page 6 I_voting_barЛечебницата - Page 6 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лечебницата - Page 6 I_vote_lcapЛечебницата - Page 6 I_voting_barЛечебницата - Page 6 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лечебницата - Page 6 I_vote_lcapЛечебницата - Page 6 I_voting_barЛечебницата - Page 6 I_vote_rcap 
Selene
Лечебницата - Page 6 I_vote_lcapЛечебницата - Page 6 I_voting_barЛечебницата - Page 6 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лечебницата - Page 6 I_vote_lcapЛечебницата - Page 6 I_voting_barЛечебницата - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лечебницата - Page 6 I_vote_lcapЛечебницата - Page 6 I_voting_barЛечебницата - Page 6 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лечебницата

Go down 
+17
Isabelle Stromberg
Джейни Уйтфилд
Джеймс Франко
Кандис Съливан
Томас Бръкли
Елизабет Алварадо
Ейми Джонсънс
Том Милс
София Мерсер
Тран Дюбос
Бони Морган
Кристиан Озера
Клеър Монгомъри
Ерик Найт
Ема Адамс
Алекса Рен
Наташа Фицрой
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 4:02 pm

"Щастлив с мен? Ами Бони? Да не би да я е забравил?"

- Ами Бони? Не си ли щастлив и с нея? - запитах.
Извъртях глава към прозореца. Навън продължаваше да вали, а мен ме обгръщаше депресия. Исках да се разходя под дъжда, за да се успокоя малко.
Сестрата влезе.
- Как си? - попита тя и взе чашата, която все още бе в ръката ми.
- Благодаря, добре! - отвърнах.
- Изпи ли хапчетата? - погледнах ме малко недоверчиво.
- Да, ако не ми вярваш можеш да попиташ него - обърнах глава към Тран и кимнах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 4:08 pm

- Аааа, не знам! - отвърнах аз. - За всеки случай може да й дадете нови. - допълних и се усмихнах, но веднага усмивката премина на смях - Шегувам се! Изпи всичко и изяде всичко, което имаше на подноса. Едва я убедих да остави купата, понеже порцелана не се яде.

Сестрата също се засмя, а след това намигна на Ейми и тръгна да излиза.

- Извинете! - спрях я и тя се обърна - А кога ще я изпишете?

- След два дни, ако всичко е както трябва, ти я връщаме.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 4:20 pm

- Хей! - извиках - Да не би да съм някоя вещ, та ще ме връщате на него - леко се нацупих.
Сестрата ме погледна и се засмя:
- Това бе в кръга на шегата. Не се цупи
Чувствах се малко гадно, все пак бях на легло, а те се ебават...
- Ще се видим по-късно! - каза сестрата и излезе. Продължавах да седя нацупена, след малко казах:

- Не ми отговори на един въпрос! - погледнах Тран и зададох въпроса си наново - Ами Бони? Не си ли щастлив и с нея?
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 4:23 pm

- Щастието е странно нещо. Понякога мислиш, че не може да имаш повече, а когато откриеш друго осъзнаваш, че през цялото време си живял в заблуда. Но понякога е по-хубаво човек да приеме малкото щастие и да се радва на него, отколкото да търси голямото, а вместо това да намира болка и тъга. Всичко е въпрос на гледна точка.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 4:29 pm

След чутото се позамислих. Обърнах глава към прозореца и започнах да се взирам в брезата, намираща се точно до прозореца ми. Не знам защо, но тези дървета ми действаха много успокояващо. Мога по цял ден да ги гледам и да им се наслаждавам. Обичам природата страшно много. Обърнах се към Тран и го погледнах. След няколко секунди промълвих:

- Да или не? Това са възможните отговори! Да или не? - повторих.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 4:32 pm

- Да. Щастлив съм с нея. - отвърнах спокойно без дори да я погледна. Очите ми се бяха насочили към една точка в небето и бях опрял брадичка в дланта на дясната си ръка, която пък поддържах с лявата. Обикновено заемах тази поза, когато съм замислен. Извъртях глава към Ейми, изчаках една-две секунди.

- Защо ме попита?
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 4:41 pm

Така и предполагах...

- Няма значение! - казах без дори да се замислям. Обърнах се с гръб към него и се замислих за пътуването ни до Вегас. "Ако Бони му каже, че чака дете от него той ще се премисли и ще трябва да тръгна сама. Мамка му! Да бях умряла! Сега нямаше да лежа тук и да мисля за това!" Стиснах очи и две сълзици се търкулнаха и паднаха на възглавницата.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 4:43 pm

- Винаги има значение. - казах сериозно аз без да отмествам поглед от нея, въпреки че вече бе с гръб към мен. - Никой не задава въпроси без причина, дори и лудите.

Бръкнах в джобовете си и с плавно завъртане се обърнах и отидох до прозореца. Загледах се навън, а носът ми бе на не повече от 10-15 сантиметра от стъклото.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 4:56 pm

- Просто питах... Лошо ли е? - погледнах към него. Сега той бе с гръб към мен. Дъждът бе поспрял, но продължаваше да бъде мрачно навън. "Дали се е досетил, че крия нещо от него?" Очите ми отново се изпълниха със сълзи. С малко усилия придърпах завивката, свих се на кълбо, завих се презглава и започнах отново да хлипам като малко дете. Чувствах се странно. Дали беше от хапчетата или може би беше от болката, която чувствах в сърцето си, когато човек - в моя случай вампир изгуби нещо, което обича страшно много - не знам.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 4:59 pm

Изпод завивките долових странен шум, сякаш тя плачеше.

- Ейми, кажи ми какво става? Знам, че криеш нещо. - запазих сериозния си тон и не спирах да гледам към прозореца, въпреки, че отвътре изгарях от недоумение какво се случва. Исках да разбера, но явно нямаше да стане по бързия начин. За това запазих самообладание и продължих безцелното съзерцание на небето.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 5:04 pm

Надникнах изпод завивките, сякаш бях малко дете - той продължаваше да гледа през прозореца.

- Не, не крия нищо от теб. Просто нещо ми влезе в окото - знаех, че с този изтъркан лаф нямаше да постигна нищо, но от опит глава не боли. Останах си под завивката и се молех да не дойде до мен, да ме отвие и да поиска обяснение за всичко. Стиснах здраво одеалцето и повече не казах и думичка.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 5:06 pm

Останах неподвижен, докато слушах нейното обяснение. Дъждът се усили и започна все по-силно да се чува сблъсъкът на капчиците със стъклото.

- Аз не плача, когато нещо ми влезе в окото. Хората, които познавам - също. Криеш нещо и не виждам защо се опитваш да отречеш. Повече от очевидно е. А щом ме питаш дали съм щастлив с Бони явно има нещо общо и с нея, нали така? - тялото ми остана неподвижно, но завъртях бавно глава към Ейми.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 5:12 pm

"Ами сега? Какво да му отговоря?"

- Аз... аз - започнах да се тепкам - Нищо не крия от теб... Добре де, прав си - крия нещо от теб, но не мога да ти кажа. Ще разбереш сам. Моля те не ме разпитвай повече за това.
Бавно се отвих и изтрих сълзите от лицето си.
- Може ли да отвориш прозореца, искам да усетя дъжда... Моля те - промълвих...

Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 5:14 pm

Реших да удовлетворя и двете й молби. Нямаше да я разпитвам повече за тайната, която тя отказва да разкрие, и отворих прозореца.

- Ето, изпълних желанието ти. - усмихнах се, но въпреки това си личеше, че съм леко разстроен от отказа й да ми каже истината. Не обичам хората на крият разни неща от мен, а още повече, когато признаят, че имат тайна, но въпреки това не научавам каква е.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 5:20 pm

- Благодаря! - загледах се навън. Валеше като изведро. Усещах как студа преминава през тялото ми и леко настръхнах. Беше толкова приятно. Тран ми изглеждаше доста уморен. Не бе спал от ден-два сигурно...
- Ела до мен - посместих се и потупах с ръка по леглото - Няма да те изям - леко се усмихнах. Тайничко се надявах да дойде, щеше да ми бъде много приятно да споделя леглото си с него.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 5:34 pm

- Не мога. Имаш няколко счупени ребра плюс дясната ръка, а и ако продължаваш да мърдаш така в леглото скоро няма да заздравеят.. - смъмрих я спокойно и отново погледнах към небето отвън. Сивите облаци потъмняха още повече и вече почти граничеха с тъмното. Изведнъж една светкавица проряза въздуха и мощно се заби в земята някъде в далечината. Странно, това не беше гръмотевична буря. - Аз ще изляза да се поразходя малко. Пълно е с хора и за това мисля, че ще си в безопасност. - казах й и бавно излязох от стаята.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 7:00 pm

"Чудесно! Първо отказа да легне до мен, а сега ме оставя сама... Явно Бони му липсва... Разбирам... Мамка му! Искам да се махна от тук!!!"

- По дяволите! Някой да ме измъкне от тази проклета стая - разкрещях се - Ехоо!! Никой ли няма тук!!

Две сестри влязоха с гръм и трясък в стаята ми и ме хванаха за лявата ръка, с която удрях по шкафа, намиращ се до мен.

- Успокой се! - каза едната - Погледни си ръката - кърви!
- Оставете ме на мира! Писна ми вече! Искам да умра! - изкрещях - Искам да умра!

Двете сестри се спогледаха и леко се отдалечиха от леглото ми. Явно бяха разбрали, че с мен на глава няма да се излезе.

- Искам да умра! - продължавах да викам - Не издържам повече... - започнах да плача на глас.
След малко те излязоха от стаята ми. Ударих още веднъж в металния шкаф и леко се изправих. Изобщо не ми пукаше, че съм оперирана исках да се махна от тук. Прозореца все още бе отворен и покрай него беше мокро. Спуснах единия си крак, а след него и другия. Изправих се и за миг изгубих равновесие.

- Проклети лекарства! - казах. Пристъпих бавно до прозореца и погледнах навън. Видях как хората опитват да се скрият от дъжда.
- Защо тичат като луди, та това е само дъжд - засмях се леко и изтрих сълзите от лицето си. Една капка кръв падна на пода. Погледнах си ръката "Не е кой знае какво!" - казах си и отново забих поглед навън...
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 7:52 pm

Продължавах да чакам и да гледам през прозореца. "Тран явно ме забрави..."
Отправих се към стола с дрехите ми и бавно се облякох.

- Оуф! Така и не взех ризата на Джейсън... Нищо ще остана с нощницата. Едва ли ще имат нещо против - говорех на глас, а това никак не бе добре. Откачах...

Приближих се до шкафа и отворих чекмеджето. За мой късмет там имаше лист хартия и химикалка. Малко ми бе трудно да пиша с лявата ръка, но важното бе да се разбира. След като приключих препрочетох написаното, което гласеше:

Тран, не знам дали ще се връщаш отново тук, но вече няма значение. Не издържах да седя затворена в тази шибана стая и реших да се махна. Предполагам си при Бони и се радваш на новината... Честито! Ам, относно Вегас - мисля сама да отида. Не искам да рискуваш живота си заради мен още веднъж.

С много обич: Ейми


Сгънах листчето и го прибрах в джоба си. Бавно отворих вратата и подадох глава навън. Огледах се. Нямаше никой!
- Такам, сега е момента Ейми - продължих да говоря на глас. Пристъпих напред и бавно се отдалечих от стаята. Слязох внимателно по стълбите и стигнах до информацията.

- Ако случайно дойде едно момче с черна коса и сини очи, предайте му това - подадох бележката и бавно се отдалечих. Стигнах до вратата и страшно много ме заболя раната от операцията. Една сестра се затича към мен и ме хвана.
- Добре ли сте госпожице? - запита разтревожено тя.
- Да... да - промълвих, но болката ставаше все по-голяма и по-голяма. Отблъснах сестрата и излязох навън.
- Най-сетне свободна! - изкрещях и всички, които бяха покрай мен се обърнаха, за да ме видят.
- Какво зяпате?! - попитах, а те се обърнаха и продължиха по пътя си. Все още валеше. Чувството бе прекрасно.. Да усещаш как студените капки нежно галят кожата ти. Погледнах напред и се зачудих дали да си хвана такси или да ходя под дъжда. "Хм... Ако си хвана такси, най-много да убия шофьора, тъй като съм много нервна... Май ще е по-добре да се разходя!" Реших да отида при пейките около фонтана, където се срещнах с Тран. Огледах се наоколо и потеглих...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 8:10 pm

Върнах се в лечебницата и влязох в стаята на Ейми, но я заварих празна. Къде е отишла? Дрехите й ги няма, но не може да са я изписали толкова скоро. Та операцията бе преди час. Отидох на входа и попитах една от жените какво е станало с пациента в стая номер 8.

- Момент! - каза ми тя и започна да трака по клавиатурата. - Момичето със счупената ръка ли? Ааа... Ейми Джонсънс? Още е там и се възстановява след операция.

- И аз така мислех, но я няма. - отвърнах им.

- Моля!? Няма ли я? - обърна се към една колежка - Сара, ти ли беше на смяна преди половин час? Да си виждала едно момиче с дълга черна коса и бинтована дясна ръка?

- Ами, да. Тя си отиде и ме помоли да предам тази бележка на момче със сини очи и черна коса - рече Сара и се разрови из една купчина листа върху бюрото й. - Ето я.

- Аз съм това момче. - казах и поех бързо парчето хартия. Щом прочетох съдържанието му го смачках и го захвърлих с всичка сила към стената. Излязох от лечебницата.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:10 pm

С Ейми бавно се придвижвахме към лечебницата, но тя бе близо и за това не ни отне много време, за да пристигнем. Отворих входната врата и влязохме направо в стаята й. Помогнах й да легне на леглото и излязох за секунда, за да повикам сестрата, но от нея нямаше и следа.

- Ехо! Има ли някой? - започнах да викам из пустия и тъмен коридор, но никой не отвърна на призива ми. - И това ми било денонощно обслужване! - промърморих тихичко аз и тръгнах обратно към стаята, когато видях нещо странно в далечината. Сякаш нечии червени очи ме гледаха. Премигнах за миг и вече ги нямаше. Влязох при Ейми.

- Няма никой, но ми се стори, че навън има някой.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:17 pm

Вече бяхме в стаята ми Тран ми помогна да легна, след което отиде да потърси някоя сестра.

- Няма никой, но ми се стори, че навън има някой - каза той. Станах от леглото и опитах да съблека тези мокри дрехи от тялото си, но с една ръка и болки по цялото тяло хич не беше лесно.
- Ще ми помогнеш ли да сваля дрехите си? - погледнах към Тран - С една ръка няма да успея - направих някаква смотана физиономия, след което леко се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:23 pm

- Амии, - затепках се аз - добре. - приближих се и й помогнах да свали дрехите си. Всъщност, нямаше от какво да се притеснявам. Ние цял Лондон обиколихме, докато тя бе по сутиен, а сега не бе по-различно.
- Готова си - казах й и се отдалечих. Някой почука на вратата и рязко се обърнах към нея. Дали беше онова същество, което ме гледаше? Погледнах към Ейми, надявайки се да ми даде някакъв безмълвен съвет, но и тя гледаше вцепенено. Дръжката помръдна и вратата леко се отвори. Бях готов всеки момент да се хвърля върху неизвестния гостенин.

- Върнахте ли се? - каза милата сестра и подаде глава. Сега ще ви донеса лекарствата. - допълни и излезе. Издишах успокоен.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:33 pm

- Благодаря ти! - усмихнах се леко. Вратата се отвори, а аз потръпнах. Беше сестрата. Тран изглеждаше много изплашен. Леко се засмях.

- Само да си беше зърнал изражението отстрани. Какво си видял та си се наплашил така? - запитах, след което се приближих до него и нежно го целунах по устните. Сестрата влезе и донесе лекарствата ми. Остави подноса на шкафа и излезе. Останахме с Тран сами... Бавно се отправих към леглото и легнах. Придърпах завивката си и се завих, макар не толкова добре.

Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:43 pm

- Ако беше видяла онези очи и ти щеше да настръхнеш. Сякаш едновременно излъчваха и топлина и хлад. Едновременно светеха и поглъщаха светлината. Приличаха на някакъв мираж в пустинята, но съм убеден, че ги видях и се надявам да не ги видя отново.

Взех хапчетата и ги подадох на Ейми, заедно с чашата вода.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:51 pm

Само при разказа на Тран настръхнах. Той ми подаде чашата с вода и хапчетата.

- Мразя лекарства! - измрънках. Взех чашата и хапчетата и изгълтах лекарствата наведнъж. Погледнах към Тран, след което последва прозявка, а след нея още една и още една. Настаних се удобно в леглото. Опитах да се завия по-добре, но не успях и реших да оставя всичко така.
- Мисля малко да подремна. - казах - Благодаря ти за всичко! Лека нощ! Обичам те, Тран! - погледнах го и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лечебницата - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лечебницата
Върнете се в началото 
Страница 6 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Пред лечебницата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Лечебницата-
Идете на: