The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лечебницата - Page 7 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лечебницата - Page 7 I_vote_lcap81%Лечебницата - Page 7 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лечебницата - Page 7 I_vote_lcap19%Лечебницата - Page 7 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лечебницата - Page 7 I_vote_lcapЛечебницата - Page 7 I_voting_barЛечебницата - Page 7 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лечебницата - Page 7 I_vote_lcapЛечебницата - Page 7 I_voting_barЛечебницата - Page 7 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лечебницата - Page 7 I_vote_lcapЛечебницата - Page 7 I_voting_barЛечебницата - Page 7 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лечебницата - Page 7 I_vote_lcapЛечебницата - Page 7 I_voting_barЛечебницата - Page 7 I_vote_rcap 
Том Милс
Лечебницата - Page 7 I_vote_lcapЛечебницата - Page 7 I_voting_barЛечебницата - Page 7 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лечебницата - Page 7 I_vote_lcapЛечебницата - Page 7 I_voting_barЛечебницата - Page 7 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лечебницата - Page 7 I_vote_lcapЛечебницата - Page 7 I_voting_barЛечебницата - Page 7 I_vote_rcap 
Selene
Лечебницата - Page 7 I_vote_lcapЛечебницата - Page 7 I_voting_barЛечебницата - Page 7 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лечебницата - Page 7 I_vote_lcapЛечебницата - Page 7 I_voting_barЛечебницата - Page 7 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лечебницата - Page 7 I_vote_lcapЛечебницата - Page 7 I_voting_barЛечебницата - Page 7 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лечебницата

Go down 
+17
Isabelle Stromberg
Джейни Уйтфилд
Джеймс Франко
Кандис Съливан
Томас Бръкли
Елизабет Алварадо
Ейми Джонсънс
Том Милс
София Мерсер
Тран Дюбос
Бони Морган
Кристиан Озера
Клеър Монгомъри
Ерик Найт
Ема Адамс
Алекса Рен
Наташа Фицрой
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:54 pm

- Лека нощ! И аз те обичам! - казах й аз. Отидох до ключа и изключих лампата. Седнах на стола и около половин час я гледах в мрачната стая, след което също заспах. Цяла нощ сънувах кошмар с онези ужасяващи очи. Те ме гледаха постоянно. Ставаха много и после оставаха само две. Приближаваха се, изчезваха, после отново изникваха от нищото...
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 12:05 am

Отворих очи и леко се протегнах. Навън бе спряло да вали и грееше весело слънчице. Обърнах се към Тран, който бе заспал на стола "Горкия!". На шкафа седеше поднос с лекарствата ми. Взех ги и ги изпих. Тран се събуди и отиде да купи нещо за хапване. След закуската си говорехме цял ден за най-различни неща. Като се започне от ранното детство та чак до сега. Беше много забавно. По обяд сестрата отново дойде с хапчета. Изпих ги и продължихме да си говорим. Смяхме се... Никога преди не съм общувала така с момче. Наближаваше 17:00 часа, сестрата отново дойде с една шепа хапчета - изпих ги.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 12:12 am

Ейми отиде да я прегледат и се върна много щастлива. Каза, че ребрата и ръката й заздравяват по-бързо от очакваното и тя е най-добре понасящия лечението пациент, който е имал. Утре ще свалят гипса, а след три-четири дни ще може да си ходи. И двамата много се зарадвахме на новината и цяла нощ си говорехме. Щом стана време за сън отново ме нападнаха кошмарите с онези странни очи. На другия ден всичко стана така, както го планирахме. Свалиха й гипса и гарантираха, че до няколко дни ще готова. Седмицата мина бързо и ето - след 7 дни тя вече беше като нова.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 8:55 pm

Всички се насъбраха около нас. Ядосах се и започнах гневно да им се карам.
Нима не виждаха състоянието му, та задаваха хиляди въпроси?
Това щеше да почака.
Довлякох го до лечебницата. Сложих го да легне на едно от леглата.
Започнах да промивам раните му както направих в стаята ми.
Том се събуди и изстена от болката в ребрата му.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 9:01 pm

-По дяволите,Теса!
Болката беше невероятна. Едвам се търпеше. Но Том и се радваше. Тя означаваше,че е още жив.
-Благодаря!
Думите прозвучаха глухо,сякаш идват от далеч. Но Том нямаше как да изрази благодарността си. Въпреки всичко,тя му помогна..
-.....г-жо Бръкли!
Дори леко се засмя след тази реплика,което донесе още болка в ребрата. Чуха се лекари.....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 9:12 pm

Да, г-жа Бръкли. Това беше лъжата на вечерта, която ми осигури входа.
Засмях се с него , когато го каза.
Отвън се чуха лекари , които минаваха по коридора.
Един лекар влезе в стаята и ни поздрави.
- Добър вечер. - каза , а след това поздрави и отделно мен.
Докторът беше мой приятел и го помолих за малко помощ относно превръзката на Том за ребрата му. Когато стегна малко повече , Том извика от силната болка. Докторът си свърши работата и тръгна. Двамата с Том му благодарихме.
- Когато кажеш се връщаме обратно, за да отговориш на всички онези въпроси. - засмях се и му подадох една риза, за да се облече.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 9:19 pm

-Не ми се стои тук!-рече Том като посочи болницата.
-Да тръгваме!
Ходенето беше малко трудно,но се справяше. Интересно,как ли щяха да го посрещнат там....по дяволите,та той бе убил 6 души....
-Сега вече знаеш какво чудовище съм. Знаеш с какво се занимавам и какво правя. Знам,че може би съм гнусен в твоите очи.....
Усети странен поглед от нейна страна. Не му се вярваше след всичко,което видя и преживя,да го остави точно сега...но кой знаеше,всичко беше възможно...
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:27 am

Франко тичаше към лечебницата с тялото ми в ръце.Гледах го.Влезе вътре и аз след него.Загледах се бе чисто и бяло....седнах до тялото си на едно легло и го загледах.Ехх колко беше миличък.Обичах го.Амитил влезе облечена след нас и я погледнах.Ако найстина бях мъртва,а аз нямах усещане че съм жива той сигурно щеше да и е бесен.Погледнах го и се сетих че имам дарбата внушение.Помъчих се и узпях да изпратя до съзнанието думите"Обичам те...и найстина тя е права не се знае дали изобщо ще оживея"
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:34 am

Влезнах в болничното Крило с Кандис в ръцете си .. и Веднага почнах да викам - Помощ имам нужда от Помощ !
Най-накрая една мед сестра дойде до мен и ми показа къде да сложа Кандис .. Веднага група от хора облечени в бяло забутаха леглото на някъде навътре в отделението .. Седнах на един стол и започнах да се клатя нервно .. Изведнъж чух в мислите си "Обичам те ..и найстина тя е права не се знае дали изобщо ще оживея" .. Това не бяха мойте мисли стреснах се .. след което се досетих че това е Кандис и казах .. - Не ми пука .. Искам да си жива и здрава .. защото без теб немога да живея ... А оная ще я Убия ..!
Хората ме помислиха за луд но бях сигурен че Кандис ме е чула ...Надявах се да се оправи . Обичах я твърде много за да я изгубя .
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:50 am

Той се страстна след което се сети,че съм аз усмихнах се и го чух да казва:
- Не ми пука .. Искам да си жива и здрава .. защото без теб немога да живея ... А оная ще я Убия ..!-погледнах го и после погледнах към хората който бутаха количката с тялото ми на някъде."Хейй без такива....не го направи нарочно вярвай ми." казах отново и изпратих мислите в главата му.Тръгнах след тялото си и стигнах до една стая.Бях сложили катетър на ръката ми и ми вливаха кръв.Макар,че бях с една от редките кръвни групи,хората се справиха.Усетих как нещо дърпа духът ми.Отново усетих топлина.Връщах се в тялото си.Връщането бе болезнено.Болеше ме вратът и ръката в която вливаха кръв.Отново ми причерня.Не знаех колко време съм била в безсъзнание.Отворих очи и рязко си поех дъх.Бе толкова хубаво да дишаш.Огледах се и усетих катетърът на ръката си и марля сложена на двете дупчици от зъби на врата ми.
-Господи-казах и станах от леглото.Виеше ми се свят ,ала плахо тръгнах към чакалнята.Видях Франко и Амитил,стояща на далеч от него.Усмихнах се и казах:
-Еййй...как от тройка се стигна до болница?-попитах и се засмях леко.
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 8:01 am

Франко се облече за секунди и преди още да изляза от стаята, той вече бе хукнал към болницата. Въздъхнах, но се почувствах виновна. Облякох се и се затичах след него.
След секунди бях там.
- Помощ имам нужда от Помощ ! - чух го да вика от вратата. Една мед сестра веднага му помогна, а после и останалият персонал.
"Боже, колко са бавни хората!", помислих си.
- Не ми пука .. Искам да си жива и здрава .. защото без теб немога да живея ... А оная ще я Убия ..! - Франко крещеше като обезумял, но не му пукаше. Знаех, че говори на Кандис...
- Мен ли ще убиваш?? - попитах троснато, но и малко неловко. - Миличък, това надали ще й помогне особено. - той ме изгледа злобно. Чувах ритъма на сърцето му. Ох, този глад щеше да ме побърка. Реших, че е най - добре седя на страна, преди да направя още нещо...
- Франко, наистина съжалявам... - допълних неловко, стоейки на вратата. Но той не ми обръщаше внимание. Проследих погледа му и видях Кандис, застанала на вратата. Усмихваше се уморено.
- Ейй, как от тройка се стигна до болницата? - пошегува се тя. Усмихнах й се, ала останах на място...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 12:33 pm

- Мен ли ще убиваш?? - каза Амитил току що влезнала .. не я бях забелязал .. но тя допълни - Миличък, това надали ще й помогне особено.
Изгледах я злобно ..
- Не ми пука .. само ако и се случи нещо.. - отправих закана към нея и продължих да я гледам злобно
- Франко, наистина съжалявам... - каза тя .
-Това нищо не променя - Продължих да я гледам .. след което чух стъпки ..
Видях Кандис да се задава към нас . Тя попита - Ейй, как от тройка се стигна до болницата?
Скочих от седалката като видях .. че все още катетара е до нея
Засилих се към нея и я прегърнах целунах я и казах .. - По-добре ли се чувстваш .. Ох Обичам те .
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 12:48 pm

Франко скочи и се засили към мен:
- По-добре ли се чувстваш .. Ох Обичам те .-усмихнах се и го прегърнах.Амитил се усмихваше от страни.Погледнах ги и пак ми причерня хванах се за Джеймс и затворих очи.След което припаднах.Духът ми отново се отдели от тялото ми и наблюдаваше от страни.Ама че бе странно това.Загледах се в действията на околните.Франко бе в шок,а Амитил сякаш го очакваше.Какво ставаше с тялото ми нима найстина умирах?!!
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 6:18 pm

Кандис се усмихна и ме прегърна .. Но не след дълго знаейки че тя не трябва да става от леглото .. Тя припадна .. Затвори очите си и не помръдна .. освен че се свлече леко на земята . Уплашен .. както преди това се разкрещях .. Нямаше да я оставя .. исках тя да е добре . Виках за помощ .. Докато една сестра не ми каза да я дигна и да я занеса към стаята и.. Това и направих .. Вдигнах я и я занесох в една стая с леко намачкани чаршави .. Оставих я и я целунах по челото .. прошепнах - Обичам те !
И я оставих лекарите да се погрижат за нея .. А аз гледах през прозореца на стаята
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 6:23 pm

Франко отново се разкрещя за помощ и аз се вгледах в него.Една сестра дойде и поклати глава.Сложи ме на леглото ми и лекарите почнаха да ми правят нещо.Вързаха ми система и тогава се осъзнах че не се бях хранила от дни.А и загубата на кръв бе направила тялото ми още по безжизнено.Джейсм сеедеше на прозореца и гледаше.Не след дълго седна на един стол.Минаха часове и той задрема.Амитил влезе в стаята и се огледа.Какво ли бе замислила...
Върнете се в началото Go down
Джейни Уйтфилд
Students
Students
Джейни Уйтфилд


Брой мнения : 83

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 6:45 pm

След като Кандис отново припадна, Франко съвсем откачи. Сестрите отново се погрижа за нея, а той седна на най - близкия стол и зачака. Не след дълго се появи докторът.
- Състоянието й се подобрява, но има нужда от почивка. - заяви той. - Засега още е на животоподдържащи системи.
Франко само това и чакаше. Той хукна към стаята й, хвана я за ръка и й прошепна нещо. Облегнах се на стената. След малко щях да припадна, умирах от глад. Щях да дам всичко за малко кръв...Но навън се зазоряваше, така че...по - добре не. Погледнах отново към стаята. Франко бе заспал, още й държеше ръката. Въздъхнах. Нищо нямаше да й стане, ако взема още малко от нея... Огледах се, после забързах към стаята. Влязох бавно и внимателно се приближих към Кандис. Пулса й почти се усещаше. Наведох се и отново я захапах. Кръвта й бе невероятна. Знаех, че трябва да се отдръпна, но не можах. Усетих, че не й оставаше много...Защо да не й спестя мъките...
Вдигнах ръка и дръпнах една от системите. В този момент Кандис отвори очи и се разпищя. Франко стреснато скочи на крака.
- Какво става?? - объркано попита той. Но бързо се осъзна.
Отръпнах се и хукнах да бягам. Усетих слънчевите лъчи да ме горят, но не ми пукаше. След това всичко изчезна. Никога повече не исках да ги виждам...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 6:55 pm

Седях до Кандис и държах ръката .. Но леко започнах да се унасям леко бях изморен ..
Затворих очите си и се отпуснах на стола .. Сънувах как Аз и Кандис сме на плажа и се гоним .. Тя се смееше и ме буташе към морето .. Бе толкова щаслива .. Но целият сън свърши бързо .. Чух я как крещи скочих бързо и все още неосъзнавах какво става попитах:
- Какво става??
Видях Че Амитил седеше над нея .. Тя бе кървава , а кръвта идваше от врата на Кандис
Мигновено .. се запътих Към Амитил .. Бях сигурен да я убия .. сега .. Щях да бъда бърз да я захапя за врата .. и да и откъсна главата .. Но тя се затича към вратата и излезна. Застанах на вратата ..И се осетих че трябва да помогна на Кандис .. Върнах се като натиснах бутона за спешни нужди .. Погледнах Кандис и казах
- Ей спокойно всичко ще е наред .. Обичам те ..- и я целунах нежно по челото .. Тогава целият екип от лекари влезна в стаята и отново ме изгониха .. Не след дълго влезнах и отново седнах до Кандис .. Тя бе в безсъзнание .. Усмихнах се и бях сигурен този път да не заспивам .. да не я изпускам от погледа си
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:03 pm

Отново се бях върнала в тялото ис и си почивах,когато усетих остра болка по врата.Отворих очи и извиках.АМитил пиеше от кръвта ми.Тя се дръпна леко уплашена и хукна.Джеймс стана след нея и застана на вратата.Тя бе захапала артерията и не бе оставила грам слюнка за да заздравее врата ми.Притиснах с ръка врата си,но все още кървях . Разтреперах се и ми причерня.Чух как нахълтаха лекарите и изгониха Франко чух ги как си шепнах
-Прегризан й е вратът,трябва да го зашием....-доплака ми се,когато ме упойха.Усетих лекото бодване миг преди да заспя.Сънувах сън.Бе толкова приятно имаше удобно легло и джеймс бе при мен.Гледахме филм и се прегръщахме.Изведнъж се събудих и за няколко секунди не виждах нищо.След миг прогледнах и видях Джеймс.Усмихнах се едвам и казах:
-Хеййй...обичам те...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:09 pm

Тя се събуди .. Имаше лека лепенка на врата .. Усмихнах се като я видях да си отваря очите .. Приближих се до нея когато тя каза
-Хейййй .. Обичам те .
Видях усмивката на лицето и .. Бях толкова щаслив че отново я виждам .. И че тя е добре ... Приближих се и леко я целунах ..
- Повече от всичко На света те Обичам - Усмихнах се и хванах ръката и .. Седнах на стола до нея .. И я гледах ... допълних - Как се чувстваш?
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:13 pm

Той ме целуна леко и каза:
- Повече от всичко На света те Обичам .Как се чувстваш? -попита ме той.Бе ме хванал за ръката и седна на стола до мен.Усмихнах му се казах:
-Ако си тръгнем и легнем в нашето...в твоето легло ще ми бъде много по-добре.-казах и се изчервих леко(доколкото можех при положение,че почти нямах кръв) от леката грешка която бях направил.вгледах се в очите му истиснах ръката му-Прибери ме в къщи-помолих му се и очите ми се насълзиха леко.Толкова исках да си тръгна...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:20 pm

-Ако си тръгнем и легнем в нашето...в твоето легло ще ми бъде много по-добре.- Каза тя като леко ми стисна ръката и се изчерви .. И аз исках да се приберем но знаех че не трябва .. Трябваше да поседи още няколко часа .. за да се нормализира .. Кръвта в тялото и .. и тя допълни като ме молеше -Прибери ме в къщи.
Очите и се насълзиха .. Господи късаше ми се сърцето не нетрябваше .. Още малко да постой .. Обърнах се към нея - Моляте още малко изтърпи ... и Ти обещавам да направя всичко за теб .. Под всичко ... имам впредвид ВСИЧКО !
Целунах я леко .. и знаех че не и е приятно .. Сетих се че тя може да хапне шоколад .. Бързо изчезнах и след миг се озовах до нея с шоколад в ръка .. Започнах да го отварям .. и да го чупя .. подадох и едно парче .. И се Усмихнах
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:29 pm

Той ме погледна измъчено и каза:
- Моляте още малко изтърпи ... и Ти обещавам да направя всичко за теб .. Под всичко ... имам впредвид ВСИЧКО ! -погледнах го все още насълзена,когато той изчезна.Стреснах се и сърцето ми подскочи,ала след миг се върна с шоколад.Отвори го и ми го подаде стиснах инатливо устни.Знаех,че трябва да го изям и ги отворих,гледайки нацупено настрани.Шоколадът се разтопи в устата ми и коремътм и доволно го прие.Усмихнах се и го погледнах очаквайки още.Принципно не трябваше да ям шоколад хващаше ме лигнята и правех глупости.Като малките деца....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 8:51 pm

Тя пое шоколаденото парче .. и всякаш си промени настроението .. Усмихна се и отвори отново остата си .. Искаше още шоколад ..Усмихнах се и и подадох още едно парче .. И аз си взех за да не каже че не съм ял . Гледах я ... Така изядохме цял шоколад ... Тя отново поиска да си ходим .. а аз и казах да изчака малко .. потърсих доктора и го попитах кога тя ще може да се прибере .. Той каза " Най-бързо след 6 часа" ... Върнах се при Кандис .. и се усмихнах .. казах и :
- Още малко и се прибираме . Само си почини ! - седнах до нея и я целунах
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 5:58 am

Изядохме целият шоколад и пак казах:
-Айде в къщи?!!!-той стана и отиде да потърси лекарят.Върна се и каза:
- Още малко и се прибираме . Само си почини ! -затворих очи за няколко секунди отворих ги и казах:
-Готово!Айде в къщи-изправих се в леглото и тръгнах да си махам катетъра.Заоглеждах се за дрехи и се сетих,че нямам такива...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 7:02 am

Тя затвори очи и си помислих че ще си почива но след минута се обърна и каза
-Готово !Айде в къщи!
Засмях се леко .. Видях че тръгна да си маха катетара и се огледа всякаш търсише дрехите си .
Застанах до нея .. и я спрях да не си маха катетара .. Целунах я .. И казах
-Моляте наистина почини си ... Не трябва да ставаш иначе ще припаднеш отново .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лечебницата - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 7 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лечебницата
Върнете се в началото 
Страница 7 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Пред лечебницата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Лечебницата-
Идете на: