The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лечебницата Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лечебницата I_vote_lcap81%Лечебницата I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лечебницата I_vote_lcap19%Лечебницата I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лечебницата I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лечебницата I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лечебницата I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лечебницата I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лечебницата I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лечебницата I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лечебницата I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лечебницата I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лечебницата I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лечебницата I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лечебницата I_vote_lcapЛечебницата I_voting_barЛечебницата I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лечебницата I_vote_lcapЛечебницата I_voting_barЛечебницата I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лечебницата I_vote_lcapЛечебницата I_voting_barЛечебницата I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лечебницата I_vote_lcapЛечебницата I_voting_barЛечебницата I_vote_rcap 
Том Милс
Лечебницата I_vote_lcapЛечебницата I_voting_barЛечебницата I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лечебницата I_vote_lcapЛечебницата I_voting_barЛечебницата I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лечебницата I_vote_lcapЛечебницата I_voting_barЛечебницата I_vote_rcap 
Selene
Лечебницата I_vote_lcapЛечебницата I_voting_barЛечебницата I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лечебницата I_vote_lcapЛечебницата I_voting_barЛечебницата I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лечебницата I_vote_lcapЛечебницата I_voting_barЛечебницата I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лечебницата

Go down 
+17
Isabelle Stromberg
Джейни Уйтфилд
Джеймс Франко
Кандис Съливан
Томас Бръкли
Елизабет Алварадо
Ейми Джонсънс
Том Милс
София Мерсер
Тран Дюбос
Бони Морган
Кристиан Озера
Клеър Монгомъри
Ерик Найт
Ема Адамс
Алекса Рен
Наташа Фицрой
21 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 7:28 pm

Всеки болен или ранен идваше тук къдете спокойно можеше да оздравее


Лечебницата 9627_300x225
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeПон Май 09, 2011 11:34 am

След конското на Клеър Крис ме заведи тук, а Рейн отиде при някакъв съученик. Крис ме поддържаше през цялото време по път към училище все едно всеки момент ще падна. Мразех всички да ме мислят за безпомощна и не можеща просто мразех това. Научена съм да се оправям сама и то много добре. Чудя се колко време ще им трябва да го разберат. Може би трябва някой да ме отвлече да се измъкна сама и тогава ще разберат.
Сестрата ме остави да седна. Стаята бе боядисана в традициннто гадно синьо-бяло.
- Не можете ли да поокрасите тази стая за бога. Ужасно потискащо е това.
- И аз винаги съм се чудила мила - каза тя с усмивка на уста. Тя извади едни от тези гадни фенерчета и почна да ме свети в очете. Мразех това. - Нямаш състресение мила може да си тръгваш спокойно - каза тя и се усмихна.
Излезнах на вън и тръгнах към Крис.
- Но докато спиш нека някой те буди през два часа за всеки случай - каза тя и отиде към стаята си.
Ох сега пък няма да мога да спя на спокойствие супер.
Върнете се в началото Go down
Ема Адамс
Students
Students
Ема Адамс


Брой мнения : 19

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 7:09 pm

-Сядай, сега ще те прегледам! - Подкани ме сестрата. Тя извади Някаква странна светло-жълта кутия и ме накара да погледна вътре.
-Какво ще стане сега? - Попитах аз.
-Ранемерът ще измери степента на раняването ти, за да видим дали ще се наложи да останеш тук.
-Щрак! - Обади се ранемерът.
-Не е възможно! - Изуми се сестрата.
-Какво? Какво има? - Попитах стреснато аз.
-Нещо странно случвало ли ти се е напоследък?
-Да! В коридора на общежитията чувах шум и странен глас!
-Това е то! Страдаш от Духоболест, най-рядко срещатаната в нашето училище! Ще ти изпиша лекарства, трябва да ги пиеш всеки ден! И всеки ден идвай тук, разбра ли ме?
-Разбрах... Как се хваща тази болест?
-Не задавай въпроси! Това беше за днес, можеш да се тръгваш. Утре те чакам, не забравяй!
-Добре... Лек ден! - Съвсем уплашена, излязох от лечебницата, като в главата ми се въртяха хиляди мисли.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 1:41 pm

Влезнахме без да чаками ниакъв ред.Какъв ред?На нея й е лошо!А и отвънка нямаше никой.Оставих Силвия на едно от леглата.Приближих се към Клеър,която остави чантата на Силвия.Прошепнах:-Мисля че сега се нуждае от грижата на лекар.А ние трябва да си тръгваме.-Усмихнах се целунах Клеър и й намигнах.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 4:02 pm

-Да,но къде ще отидем?В моята стая или твояра или някъде на вън?-попитах го.Като погледнах през прозорчето на лечебницата видях,че навън вали като изведро.
-На вън вали доста силно..заведи ме където ти искаш.-казах му и въздъхнах.Двамата излезнахме от кабинета след което и от сградата.

П.п:Сори да късния отговор и пиши някъде..
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 4:05 pm

Влезнахме в лечебницата крепеейки Крис. Беше се влошил въпреки че пи! Не беше никак добре. Той легна на едно легло и дежурещата сестра дойде.
- Какво има? - попита загрижено, но вгласа и й имаше и нотка на професионализъм.
Погледнах Крис. Той леко повдигна рамене. И той незнаеше каквода каже.
- Прободна рана в корема - казах с спокойна.
Тя махна тениската и отви бинта. Раната не изглежда се добре. Ама никак добре.
- Как стана това много е сериозно? - местеше поглед ту към мен ту към Крис. Погледнах очквайки да измисли нещо.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 4:19 pm

-Дълга история.-казах аз.Тя ме изгледа строгот.
-Младежо това е направено със нещо доста остро!Какво е и защо?-говореше строго жената.
-Ами..аз..збих се с един вампир..който ме намадна в ..тъмните улички.-излъгах и тя кимна.Явно ми беше повярвала.Взе някакви шишенца,марля,памук и какво ли още не.Видях и ножици.
-Това по-дяволите ще боли.-измрънках.Тя почисти раната и почна да прави нещо,но незнаех какво точно.Заши ме и бях като нов.Бях на външен вид,но не се чуствах никак като нов.Бях изморен.
-Малък вампир добре ли си?-попитах Алекса.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 4:26 pm

Ох това зашиване небешемного приятно. Изглеждаше добре ама не се чувстваше така.
-Малък вампир добре ли си?-попитаме Крис.
-Била съм и по-зле - казах и се усмихнах.
Наистина съм била и по-зле. Онзи път с блъскането на колата. Десет дена в болница. Дори не помнех какво се случи. Имах и сътресение. Ивъввсички случай бях по-зле. Той си облече тениската и сестра каза че можеда си ходи.
- Айде ще те придружа до стаята ти - казах на Крис и тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:09 pm

С всяка изминала минута се чуствах по-зле и по-зле.Накрая изгубих съзнание.Усетих,че две ръце ме повдигат.На няолко пъти успях да отворя очи,но още не чуствах тялото си.
-Тран..-опитха се да кажа.Мисля,че изрекох името му,но не бях сигорна тъйкато не чух да излиза от устата ми.Той ме носише на някъде,но не знаех на къде.Отново изгубих съзнание.
-Какво по дя...-чу се женски глас който беше неодобрителен.Не можех да видя нищо..всичко ми беше кат ов мъгла,но чувах ясно всичко.
-Как е станало това..вкарайте я вътре!Бързо..-нареди жената.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:19 pm

Щом видях окървавените ръце на Бони мигновено я поех и я понесох към лечебницата. Там ни посрещна една от лекарките, която случайно минаваше по коридора. Тя извика медицинските сестри, които занесоха Бони в една от стаите, но не ме допуснаха да вляза. Стоях отвън около половин час, измъчван от угризения. Аз бях виновен за всичко! Трябваше да я видя по-рано! Не можех да седя спокойно и за това сновях с бърза крачка напред-назад по коридора, когато една сестра дойде при мен.

- Приятелката Ви е добре - каза ми тя.
- Може ли да я видя? - запитах я трескаво аз.
- Да, но не стойте дълго. Нуждае се от почивка, за да се възстанови. - отвърна ми сестрата и пое нанякъде.

Развълнуван се затичах и влязох при Бони.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:26 pm

Свестих се в някаква бяла стая.
-Къде съм?-попитах и опитах да се надигна в леглото,но една жена ме спря.
-В лечебницата на училището си Бони.Спокойно.Само не мърдай.-каза ми тя.Не знаех какво става.Бях объркана.След като сестрата напусан стаята повдигнах ръцете си.Китките ми бяха бинтовани....помня само как метнах вазата към стената и тя се разби на парчета и после...о боже!Всичко станало се върна в главата ми.Сега знаех какво става.Аз бях послегнала на живота си..отново...В стаята влезна Тран.
-Тран..-опитах се да се надигна от леглото,но не успях..вече си чуствха тялото,но болката беше ужасна.Щом се опитвах да мръдна всичко ме заболяваше още повече..
-Ти...,ти ме доведе тук..нали...ти ме спаси..аз..благодаря ти.-казах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:42 pm

Ако беше друг човек щях да се пошегувам с нещо от сорта "А ти какво очакваше? Да те оставя да умреш?", но при нея нещата бяха твърде сериозни, за да го сторя. Стоях тихо и я гледах. Не знаех какво да й кажа след всичко, което се случи, но едва ли някой друг на моето място щеше да знае.

- Съжалявам, - наведох смирено глава - отново. Защо го направи?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:47 pm

О не.Не и този въпрос..
-Аз...и преди съм го правила.Понякога когато ми дойде в повече така се освобождавам от насабралото се в мен,а понякога просто..когато искам да сложа край на всичко..-казах тихо.Никога не знаех поради коя от двете причини го правя.На няколко пъти ми бяха преписали и антидепресанти,но аз мразех лекасртвата.
-И няма за какво да съжаляваш..та ти ми спаси живота!-казах му.
-Аз трябва да съжалвам.Избухнах без причина,но..толкова неща станаха и си го изкарах на теб..съжалявам..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:53 pm

- Но защо? - произнесох на мига аз. Въпроса бе по-скоро насочен към мен, а не към нея. Опитвах се да разбера защо го направи сега и защо го е правела преди. Да, изглежда сякаш отговора е очевиден, но не бе така. Тя на моменти изглежда толкова силна и уверена в себе си, а в други всичко това се изпарява. Как е възможно едно такова прекрасно момиче да бъде наказано от Съдбата по такъв ужасен начин. Нима няма справедливост на този свят?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:56 pm

-Казах ти вече!-казах по-силно.Ядът в мен отново започна да подава грозната си глава.Отново щах да избухна,но дали сега..или по-късно не знам.Но до някъде си беше виновно изцелението.След кат ого използвах събирах толкова много гляв в себе си,че трябваше някак да го махна.Или по този начин с вените или по друг..,но естествено нямаше да му кажа.Нямаше защо да го занимавам с проблемите си.
-Искам да се прибирам!-извиках.Учудих се,че имам сили за това.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:00 pm

- Не, Бони, недей! Още не си се възстановила напълно. Дори и за нас загубата на кръв не се отразява добре на организма. Да, знам, че сега говоря като майка ти, но няма да ти позволя да излезеш от тук, докато не съм сигурен, че си по-добре. Ако го допусна това ще е все едно да ти помогна да се самоубиеш... отново - произнесох последната дума със значително по-висок глас, за да й напомня какво стори и какво се опитва да направи в момента.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:03 pm

Избухнах в смях сякаш преди малко е казах нещо смешно.
-Не.Определено не говориш като майка ми.На нея не и пука..нямаше да направи нищо ако ме беше завариал в онова състояие..-казах му и продължих да се смея.Надигнах се с триста зора и седнах в леглото.
-Пък и като остана тук с какво ще ми помогнат?С нищо..само ще ме наглеждат и тъпчат с хапчета.Мразя хапчета...мразя инжекци..мразя болници..-заявих аз.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:08 pm

Замислих се върху думите и установих, че тя има право. Не мога да я държа тук насила, а и инжекциите наистина бяха много неприятни.

- Добре, но си отиваш направо в стаята. Там ще ти направя нещо за хапване, а ти няма да мърдаш от леглото, докато не се оправиш. Ясно ли е?

Държах се като строг родител, но в момента тя се нуждаеше именно от това. Трябваше й някой, който да й помогне да се вземе в ръце. Аз едва ли съм способен на това, но поне щях да опитам.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:19 pm

Лицето ми светна щом се откасяше за опитане от тук.
-Кога се махаме?-попитах.Знаех,че първо ще трябва да обедим лекаркатаи сестрите да ме пуснат и това мяй нямаше да е лесно.
-Бони добре ли си?-попита сестрата като влезна в стаята
-Трябва да лежиш!-каза ми тя и дойде до мен.
-Искам да се прибирам!-казах троснато.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:22 pm

- Никъде няма да ходиш! Не чу ли сестрата? Трябва да лежиш. - смъмрих я аз, но веднага след това й намигнах. Лека усмивка се появи на лицето ми и побързах да я скрия, за да не ме разкрият. Жената носеше чаша вода и две хапчета с различна форма и цвят.

- Трябва да ги изпиеш, ще ти помогнат - каза тя.
- Аз ще се погрижа да го стори - намесих се в разговора. - Вие вървете. Сигурно имате и други пациенти.

Сестрата ме погледна, увери се, че съм искрен и излезе от стаята, затваряйки вратата след себе си.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:26 pm

Сестрата излезна.
-Няма да ги пия!-заявих аз.Нямаше начиш да ги изпия..мразех хапчета.Бог знае с колко са ме натъпкали докато се свестя напълно..и колко са ми вляли векозно..
-Как ще се ометем от тук?-попитах.Обичах да си навличам неприятности-това е самата истина.И точно сега макар и в това състояние ми се искаше да напавя нещо,но Тран нямаше да ми позволи да кажем да се напия или нещо подобно...,а камоли да докосна остър предмет..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:33 pm

Отидох до прозореца и погледнах. Бяхме на първия етаж, а отвън бе пусто. Обърнах се към нея и я погледнах хитро, за да разбере какво съм намислил дори и без да го казвам. Приближих се до леглото, помогнах й да се изправи и я поведох към "Свободата". За щастие сестрите нямаха време и за това тя все още бе със своите дрехи. С един бърз скок се озовах навън, след което се обърнах, за да я поема. Въпреки загубата на кръв бе възвърнала донякъде силите си, но все още се нуждаеше от помощ при по-сериозните каскади. Тръгнахме към стаята й.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 7:53 pm

-Помогна ни.Нямаше да мога сама да я нося.
Лекичко залитнах.Съвсем скоро стигнахме до лечебницата.Влетяхме като хали.
-Помощ!Ранен!
Дотърчаха няколко сестри и взеха от ръцета ан Том Бони.Сложиха я на едно легло.Заеобяснявах ан едната.
-Наръгана е с нож.Сбихме се.Моля ве трябва да се оправи.
Строполих се на пода.
-Уф,нещо не ми е добре.
Настаних се и аз на едно легло,а сестрите се заеха с Бони.
-Благодаря ти много,Том.
Можех спокойно да поговоря с него.Прегърнах го и го целунах.
-Спешно се нуждая от душ.Онзи идиот..
Осъзнах се какви ги говория и млъкнах.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 8:02 pm

-За нищо.Дори и да не съм нито твой бодигард нито на Бони,това е моята работа.Но вес пак не направих,почти нищо...-казах.
-Спешно се нуждая от душ.Онзи идиот..-не си довърши изречението Софи.
-Какъв идиот?-погледнах я въпросително.-Какво са ти направили?-гледах я мило и с интерес.Ако някой й е направил нещо,само да ми се падне!...Софи беше изморена...
-Мисля че е по-добре да се прибираш,отколкото да стоиш тук.-Погледнах Бони.-Трябва ти почивка,Соф.-погалих бузата и.-и мисля че най добрата почивка ще е там където си свикнал...Поне според мен.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 8:07 pm

-Нищо,нищо.
Трябваше да го излъжа.Нямах избор.Знаех,че със сигурност щеше да убие Денис.Ох,той вече май беше мъртъв.Отново се избърсах.Как беше посмял да ме целува.Мислите препускаха бясно в главата ми.
-сега не е време за почивка.Трябва да кажа на Тран за Бони.До колкото знам той е в бара.Ще ни телепортираш ли?
Изпарвих се и хванах за ръката Том.
-Не се безпокой за мен.
И изведнъж се стреснах.Бях забравила,че Том чете мисли.Боже,ако беше порчел мисилте ми?!?За целувката!
-ЪЪ,случайно да си ми чел мислите?
Бях адски притеснена.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лечебницата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 9Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Пред лечебницата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Лечебницата-
Идете на: