The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лечебницата - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лечебницата - Page 2 I_vote_lcap81%Лечебницата - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лечебницата - Page 2 I_vote_lcap19%Лечебницата - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лечебницата - Page 2 I_vote_lcapЛечебницата - Page 2 I_voting_barЛечебницата - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лечебницата - Page 2 I_vote_lcapЛечебницата - Page 2 I_voting_barЛечебницата - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лечебницата - Page 2 I_vote_lcapЛечебницата - Page 2 I_voting_barЛечебницата - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лечебницата - Page 2 I_vote_lcapЛечебницата - Page 2 I_voting_barЛечебницата - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Лечебницата - Page 2 I_vote_lcapЛечебницата - Page 2 I_voting_barЛечебницата - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лечебницата - Page 2 I_vote_lcapЛечебницата - Page 2 I_voting_barЛечебницата - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лечебницата - Page 2 I_vote_lcapЛечебницата - Page 2 I_voting_barЛечебницата - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Лечебницата - Page 2 I_vote_lcapЛечебницата - Page 2 I_voting_barЛечебницата - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лечебницата - Page 2 I_vote_lcapЛечебницата - Page 2 I_voting_barЛечебницата - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лечебницата - Page 2 I_vote_lcapЛечебницата - Page 2 I_voting_barЛечебницата - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лечебницата

Go down 
+17
Isabelle Stromberg
Джейни Уйтфилд
Джеймс Франко
Кандис Съливан
Томас Бръкли
Елизабет Алварадо
Ейми Джонсънс
Том Милс
София Мерсер
Тран Дюбос
Бони Морган
Кристиан Озера
Клеър Монгомъри
Ерик Найт
Ема Адамс
Алекса Рен
Наташа Фицрой
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 8:17 pm

-Не ме убивай,но те сами стигнаха...-казах,да прочетах ги.Какво можех да направя със себеси?това беше дарбата ми...Спрях да мисля за това,интересуваше ме здравето на Софи.Сега тя не беше добре,при телепортирането ще и стане още по-зле.Ако я телепортирам,няма да има нищо хубаво,най-малкото беше да припадне.
-Добре,да се телепортираме.-сетих се един начин.Хванах Софи и я придърпах към себеси,много-много близко.Притиснах я към себеси и я целунах нежно и продължително.Исках да се отпусне.Така телепортиранет щеше да е по лесно.Докато бързо пътувахме из пространството целувката ни продължаваше.Спрях...вече бяхме на мястото,което Софи пожела.Пуснах я.
-Как се чустваш?-питах.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 9:14 am

Свестих се в клиниката с ужасни болки.Почнах да се мятам в леглото,а няколко фигури се опитваха да ме окторят.
-Къде съм?-извиках недоволно.
-В кечебницата си Бони!-чух гласът на сестрата която ме беше прегледала когато си срязах вените.
-О ами добре..-заявих тъжно.Какво правех тук по дяволите.
-Миналия път ми избяга..,но този път няма да стане.Беше изгубила много кръв.Едва не те изгубихме!Какво беше станало,че те бяха наръгали с нож?-идеше ми да я изритам и да се махна от тук.
-Да,да,да сбих се с един кретен който ме наръга и аз после го убих..-извъртях очи.
-Добре..почини си..-каза ми тя.
-Къде е Софи?-питах.
-Отидоха на някъде с пазител Милс.-каза тяма аз кимнах.Лежах в леглото и зяпах тавана..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 11:55 am

Толкова силно тласнах входните врати, че едва не се откачиха от пантите си. Затичах се към най-близката сестра.

- Бони, вампир, пети курс! Къде е! - крещях аз. - Бързо, кажи ми!

- Стая 208. - отвърна изплашено сестрата - Наръгаха я в ...

Не изчаках да довърши, а вместо това полетях към втория етаж, където се намираше стаята й. В други условия след подобен бях краката нямаше да ме държат, но мисълта, че Бони може да е пострадала ме тласкаше напред.

Нахълтах задъхан в стаята й.

Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:00 pm

Гледах тавана и не мърдах.Този път всичко ме болеше ужасно..колко време щях да прекарам тук..вратата на стаята се отоври и някой нахлу вътре в буквалняи смисал.Надигнах се колкото можах и видхя Тран.Тран?! Той какво правише тук.Сърцето ми заби лудо.Имах чуство,че ще изкочи от гърдите ми.
-Ъм..здравей..-промълчих тихо.Радвах се да го видя.Бях с мойте дрехи което още повече ме успкояваше.Дали беше прочел бележката?
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:03 pm

- Научих всичко! - отвърнах й аз, затворих внимателно вратата и се приближих до нея. - Какво се случи? Видях някакъв труп на улицата, а всичко бе в безпорядък. До тялото в локва кръв намерих - извадих окървавения пръстен от джоба си - това. Едуард има ли нещо общо?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:07 pm

-Да..има много общо.Най-сетне му сритах задника..е наполовина.Щях да го довърша ако не се беше появил Денис...онзи труп тъйкато го убих след като ме наръга..и така..-измрънках.Очите ми срещнаха неговите..
-Едуард сигорно е избягал..копелето му нещастно..ще го убия..-изръмжах недоволно.Той беше нарекъл Тран моя изграчка...което не е вярно..аз..аз наистина обичах това момче колкото и да беше невероятно.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:10 pm

Усетих непоносимо чувство на вина. Наведох глава, но миг по-късно я извъртях към стената. Не можех да я погледна в очите.

- Съжалявам, аз съм виновен за всичко. Не биваше да те оставям сама, но ... - събрах сили и се загледах съсредоточено в зелените й очи -... повярвах ти и... - паузата не бе умишлено, затруднявах се при произнасянето на всяка дума -... не знам на какво да вярвам сега.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:12 pm

Сърцето ми се сви от болка..
-Аз исках да ми повярваш..,но самата истина е,че те обичам и,че винаги съм те обичала..-заявих.Надигнах се в леглото и пренебрегнах болката.Той беше близо до мен,но с глава към стената.Обърнах главата му към мен и устните ми срещнаха неговите.Ако се отдръпне щях да го разбера,но не исках този момент да свършва.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:15 pm

Както винаги целувката ни бе прекрасна, а насладата, която доставяше, неописуема. И въпреки всичко ми изглеждаше като миг. Може би наистина, когато човек е щастлив времето тече по-бързо.

- Обичам те! - прошепнах и отново я целувах. Един миг не ми бе достатъчен, исках два, три,..., исках вечност...
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:23 pm

Обвих ръце по-силно около вратът му.
-И аз теб.-прошепнах тихо.След станалото в стаята ми ми се плачеше от тъга,а сега от щастие.Чуствах се щаслива само защото е тук...
-Не искам да прекъсвам този момент,но..можеш ли да ме изкънеш от тук..и да отидем някъде..да поговорим..,но не в стаята ми.Ейми още спи..-очквах да каже нещо от сорта "оставиал си я сама в стаята ти" и някакви караници още...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:28 pm

- Ааа, не! Този път си ранена твърде зле, за да ти позволя да излезеш от тук без разрешение. Няма да го допусна. Трябва да останеш и да почиваш, докато се възстановиш.

Помогнах й да легне отново на леглото, след което отидох до мивката, за да почистя пръстена от засъхналите кървави петна. Щом приключих го подсуших с една кърпичка и нежно го поставих в дланта й. Тогава ми хрумна нещо. Извадих бележката и я вдигнах така, че да я види без да я подавам.

- Как това попадна на моята маса в бара? - разклатих наляво-надясно малкото листче.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:32 pm

-Хъм..ами дълга история..отидох да се напия и някакъв мъж-Там ми се натресе..заговорихме се.Аз счупих на един тъпанар враътт защото ме искаше за една нощ..после Том ми спомена,че сте братовчеди и ми идеше да го убия,но се сдържах тъйкато като го гледах можеше с едн одвижение да ме убие..и преди да напусна бара надрасках тази бележка..и бях трезва!-разказах набързо историята развила се в бара дойато той се напиваше.Мръднах леко настрани и до мен имаше място за още един.
-Ела..-погледнах го с мили очички.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:36 pm

Седнах на освободеното място върху леглото и погалих косата й, която приятно се стелеше по възглавницата.

- Том ми е братовчед. Познаваме се от деца, но за последно се видяхме преди четири години, когато научи истината за своето семейство и започна да издирва убиеца на родителите си. Опитахме се да го спрем, но това се превърна в негова мания. Бе неконтролируем, но стига сме говорели за други. Сега си важна ти. Как си?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:40 pm

Убиец на родителите му..не ми беше разказвал тази история..
-Аз?Хъм..ами май съм добре.Боли ме,но ще се оправя.-усмихнах се.
-Том каза,че ако стана пазител се излагам на риск..,но се пак не знам..една част от мен го иска..особено след като натупах Едуард и Денис днес.Денис беше хванал Софи..беше ужасно..-спомних си как ми беше изкарал въздуха...едва дишах,но се стелнах веднага да спася Софи.
-Мисля,че точно това трябва да съм.Тъйкато когато Денис ми изкара въздуха една дишах..,а той хвана Софи и без да се замислях аз се втурнах са я спасявам..ти какво мислиш по въпроса?-не знам защо почнах тази тема,но просто исках нечие мнение.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:43 pm

- Убедена ли си, че наистина се преодоляла вцепенението и повече няма да се появява страхът? Много е важно за един пазител да умее да запазва самообладание и увереност във всяка ситуация. Всеки миг невнимание и съмнение води до много рискове и опасности. - замислих се и видях пръстена, който още бе в ръката й.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:46 pm

-Това го знам..,но не съм сигорна..-въздъхнах.Видях пръстена който той беше сложим в дланта ми..бях до видяла и когаот го сложи,но го игнорирах за момент.Сложих си го и се приближих към Тран.
-А ти?Кое предпочиташ..да си пазител или да те пазят..гадното е,че само по-известните магически същества имат право на глас при разпределянето..-надигнах се и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:49 pm

Тя най-сетне сложи пръстена, а това ме зарадва. Поех дълбоко дъх и бавно го издишах.

- Притеснявам се за теб. Страхувам се, че когато станеш пазител ще ти се случи нещо, а не искам да те изгубя. Обичам те твърде много, за да го допусна. Възможно ли е двама души да бъдат пазители? Например ти и аз, заедно. Предполагам, че така ще е по-безопасно и за теб и за ВИП-а, който ще браним.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:54 pm

Поклатих глава.
-Попринцип могат двама души да за пазители.Но така ти ще се притесняваш повече за мен и аз за теб и ще гледаме да се защитаваме един друг,а не този който трябва да пазим..-озбясних му.Наистина да станеш пазител си имаше свойте недостатаци.
-А ако аз пазя теб..-леко се подсмихнах.Той можеше да реши дали да стане пазител или когато мине през промяната да си избере пазител..или по-точно да му връчат..Ние се обучаваме докато не преминем промяната.В миналите ми училища имаше пазители..даваха някакви седмици през които ние брянихем определен човек,а те ни нападаха..страно..объркана работа..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 12:57 pm

Отрицателния й отговор ме натъжи. Все още не се бе случило нищо лошо, но при тъмните същества неприятностите са обичайност и мнозина намират смъртта си в разни неочаквани сблъсъци. Не искам Бони да се превърне в поредния обрасъл с трева надгробен камък, върху който пише "Загина, докато изпълняваше дълга си.". Не мога да го понеса.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 1:00 pm

Видях,че той се натъжи.
-Хей какво има?-погалих с ръка лицето му.Седях в леглото си и се взирах в него..какво ли си мислише..
-Как ми се иска да можеш да прочета мислите ти..-всъщност можех,но щеше да ми коства доста енергия,а аз не се чуствах много добре..,но нямаше да си призная.Приблжих се към негои го целунах нежно по устните.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 1:06 pm

- Не искам да бъдеш в опасност. - казах тихо аз. - Не искам да изпитваш болка, да страдаш, да... загинеш. Ако нещо се случи с теб няма да понеса мъката и ще се разпадна. Не мога да издържа дори миг, в който не знам къде си и какво се случва с теб, а ако станеш пазител постоянно ще те обгръща мъгла от неизвестност. Не знам какво ще правя тогава. Най-вероятно ще се побъркам. - говорех бързо и неразбираемо.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 1:09 pm

Поставих пръст на устните му.
-Шшш тихо!-казах с нежен глас.Той наистина ме обичаше.
-Нищо не съм решила още..има време..-още говорех с нежен глас.Нямах много време,но и в това училище още не бяха обявили обучението за пазители официално.Така че...Сглуших се в него..следващите думи щяха да разбият всичко мило до сега..
-Ейми или мен?-попитах тихо,но гласът ми вече не беше толкова нежен.Беше изпълнен с болка..той трябваше да избере..нея или мен..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 1:12 pm

- Теб! - отвърнах без да се замисля аз. Да, наистина имах чувства към Ейми, но към Бони бях привързан по-силно, много по-силно. Такова прекрасно момиче като нея се среща веднъж в живота и не исках да я губя. Това, което се появи между мен и Ейми бе заради случилото се преди години в Трансилвания, докато Бони обикнах истински. Целунах я нежно.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 1:17 pm

Сърцето ми щеше да изкочи от гърдите..
-Обичам те!-заявих му и обвих ръце около вратът му.Почнах да го целувам страстно..не му беше тук мястото знам,но какво да се прави.Леко проклашляне прекъсна хубвия момент.
-Бони трябва да си почиваш!А не да се целуваш..-скастри ме сестрата.Извъртях очи и легнах на леглото.Щом тя излезна се надигнах и придърпах Тран към себе си.Отново долепих устни до неговите.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 2:28 pm

Изпитах страшен срам щом сестрата ни видя. Тя не ме познаваше, но трябваше да бъда отговорен, да съм загрижен за здравето на Бони, а вместо това я целувах. Трябваше да стои неподвижно и се сетих как да го постигнем. Бутнах я назад, докато главата й не се допря във възглавницата. "Лежи, трябва да почиваш." помислих си аз, знаейки, че тя ще ме разбере. Целунах я няколко пъти по устните, а след това по шията и челото, след което се обърнах по гръб и легнах до нея. Въздъхнах... от щастие.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лечебницата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лечебницата
Върнете се в началото 
Страница 2 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Пред лечебницата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Лечебницата-
Идете на: