The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Пейките около фонтана. - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Пейките около фонтана. - Page 2 I_vote_lcap81%Пейките около фонтана. - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Пейките около фонтана. - Page 2 I_vote_lcap19%Пейките около фонтана. - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Пейките около фонтана. - Page 2 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 2 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Пейките около фонтана. - Page 2 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 2 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Пейките около фонтана. - Page 2 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 2 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Пейките около фонтана. - Page 2 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 2 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Пейките около фонтана. - Page 2 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 2 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Пейките около фонтана. - Page 2 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 2 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Пейките около фонтана. - Page 2 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 2 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Пейките около фонтана. - Page 2 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 2 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Пейките около фонтана. - Page 2 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 2 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Пейките около фонтана. - Page 2 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 2 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Пейките около фонтана.

Go down 
+16
София Мерсер
Том Милс
Андреас Блейк
Саманта Такър
Ейми Джонсънс
Тран Дюбос
Сандра Питърс
Кристиан Озера
Анджела Даркгърл
Анна Бъкстоун
Алекса Рен
Силвия Томсън
Бъфи Гилбърг
Клеър Монгомъри
Талия Кейс
Наташа Фицрой
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 4:30 pm

-Мерси за информацията.Ам..ако случайни някой те пита не ходя с него и няма нищо общо с него..излъжи ги!-усмихнах се.-Ам бих искала да ги разходим,но аз трябва да се прибирам в училището.Хайде чао и нищо няма междо мен и него-намигнах и със напомняне да не казва на никой и яхнах Скарлет.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 5:13 pm

Тя ми мерси за инфото и каза ако случайно някои пита да кажа ,че не ходят и нямат нищо общо. Каза и че не може да се разходим и трябва да се връща в у-щето яхна Скарлет и тръгна. Аз поразходих още малко Аморе и го прибрах.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 6:29 pm

С Роксана се разхождахме в парка.Щях да я поязда , но първо исках да я разходя така.чувствах се ужасно.Вината за всичо беше моя.Аз предложих да идем в бара и затова се стигне до всичко това.Нямаше да има убит човек нито да сме новината не деня.Сигурно щяхме да загубими работата си.Едвам сдържах сълзсите си , но не исках да плача не сега трябва да съм силна , за да оправим тази бъркотия.Чувстовто за вина ме измъчваше.Погледнах Роксана и се качих на нея.Започнах да препускам парка с бавен ход , който постепено стана все по -бърз...

- След известно време Роксана забави ход и най-накрая спря.Слязох от гърба й и я поведох към конюшните.
Върнете се в началото Go down
Анна Бъкстоун
Students
Students
Анна Бъкстоун


Брой мнения : 37

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 10:05 am

Ето ме тук . Седнах на една пейка , далече от старите хорица и влюбените . Отворих пакета с бонбони . Бях предоволна от този ден , докато една нахална птичка не започна да пее нежна песен над мен ... Ужас и половина . Свикнала съм да слушам вой на вълци , не птичи песни ! Заради това аз погледнах към нея , " влязох " в тялото й и я накарах да се хвърли от дървото. Най-накрая спокойствие ! Загледах се във фонтана пред мен . Започнах да си премислям над жалкото съществуване . След малко станах от пейката и се запътих към едни влюбени пред мен . Докато минавах покрай тях , казах
- Човеколюбието е фасада на егоизма ...
И ги отминах . Сега отивам във бара , за да се напия с кръв във някоя стаичка за стриптийз...
Върнете се в началото Go down
Анджела Даркгърл
Students
Students
Анджела Даркгърл


Брой мнения : 18

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 7:23 pm

Навън е мрачно и вали дъжд много гадно време,но аз не мога да заспя няма значение,че е късно през ноща.Реших да се разходя из парка и точно на това място много обичам да идвам.Тези пейки винаги ме успокояват,когато съм напрегната.Нямаше никой което наистина е странно почти винаги е пълно с ученици,а понякога има и учители.Насладих се на гледката постоях 15 минути и накрая си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 12:16 pm

Малкия вампир отнов оме изненада.Отново стана кучка.Реших да се осамотя в парка с фонтана и седнах на една пейка.Подухваще лек ветрец и водите езерото падащи от красивия офнтан в средата се движеха.Загледах се във водата.Образа на малкия вампир беше в главата ми.Боже тя ме беше обсебила тотално.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 12:27 pm

Беше седнала на една пейка и гледаше водата. Беше замислен не исках да го притеснявам, но щях да умра ако не му кажех.
- Какво искаш да ти кажа? - той ме погледна. - Какво искаш да направя? Ако искаш да се моля и да изглеждам жалака ето. Ако искаш да се махна кажи. Просто кажи какво искаш за да си доволен.
Той ме гледаше известо време.
- Виж знам, че пак бях кучка, но не мога да се контролирам. А менторката ми не може вечно да е до мен.
Седнах на ръба на фонтана.И го погледнах с почти насълзени очи.
- Не знам какво да правя с живота си. Реших, че като стана спонтанна и правя неща без да мисля ще стане нещо с живота ми, но сбърках. Когато те нараних... ти ми показа ,че ако съм добра и мила е по-добре. И незнам дали ако си тръгнеш пак ще стана кучка. А и не е само това причената да искац да си смен многото харесвам Крестиан Озера. Много.
Усетих, че вече плача и избърсах сълзите. Мразех да изглеждам слаба.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 12:30 pm

-Малък вампир-казах тихо и отидх до нея.Прегърнах я.Избърсах сълзите и.
-Искам да съм с теб малък вампир.Това искам,но не иска мда те нараня или нещо подобно.Аз не мога да се контролирам и лесно избувам както видя.За твори път "подпалвам" Тайлър.Понякога го правя за забваление,а понякога защото искам,но и в двата случея не се контролирам.Мога обаче да ти помогна ти да се контролираш-още я държах в прегръдките си.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 12:34 pm

Усмихнах се и го прегънах.
- Искаш ли да направим сделка. Ако ти ми помагаш. И аз ще ти помогна ставали? - погледнах го и се усмихнах . "Приеме приеме" виках на ум.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 12:37 pm

-Става малък вампир-усмихнах и се.Избърсах и последните слъзи от лицето и.Подуха лек ветрец и аз свалих палтото си и го наметнах на раменете и.Може и вятара да беше лек,но беше студено.
-Хайде да се прибираме.Имаш нужда от сън пък и е студено.Ще те изпратя до стаята си-казах и аз.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 2:40 pm

След целия този алкохол никак не ми се прибираше в училището,но се прибрах или поне наполовина.Влезнах в предверията му и се запътих към парка.Ах стария,хубав парк.Седнах на една пейна и се загледах в езерото.Старото хубаво езеро с фонтана.Подухваше лек вятър който развя косата ми.Е на тази тишина доста бързо ще изтренеа,но утре ще имам ужасно главоболие.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 2:58 pm

Отидох в парка.Мястото беше много приятно.Лек вятър разрошваше косите ми , а в езерото се виждаха как отвреме на време подскачат рибки.На една пейка видях да седи висшата жрица.На мен ли ми се струваше или беше пияна?Хм. ще разуча това.
- Здравейте - казах й и седнах до нея на пейката.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 3:06 pm

-О Сандра нали?Новото момиче върколак което се премести при нас-усмиханх се
-Е аз съм Клеър приятно ми,но сигорно вече ме познавам.-избъбрих.Е алкохола ми беше един от най-добрите приятели,но ме довеждаше до тук.
-Как си миличка?-попитах я и и направих място да седне до мен.Загледха се в езерото което беше оряно от луната която не беше изцяло пълна,но беше знам,че скоро има пълнолуние.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 3:11 pm

- Мда същата.От плът и кръв и стои пред вас - засмях се.
- Мхм знам коя сте - усетих дъхът й на алкохол.Мда бях права , че се е напила.
- Ами добре съм.Колкото до вас - явно сте имали тежка нощ - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 3:17 pm

-Ми..може да се каже-засмях се
-Почнала съм да изтрезнявам спокойно.Така си е покрай мен..за негова сметка-засмях се.Е можеше да незнае кой имам предвид под него,но нямаше и нужда всички да разбират.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 3:21 pm

Негова сметка , а? Хихи колко интересни неща ставали в това училище.Ще разуча за кой той става въпрос.Долових част от мислите й , но нямаше никакво име.
- Знаеш ли кой е най-ефикасния метод за изтрезняване? - погледнха я. - Студен душ или си потопи главата в студена вода. - засмях се на реакцията й.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 3:24 pm

-Хах права си.Е може,но тук езерото е топло.Като се прибера тогава една стуфдена вана..а не душ ще е,че иначе да не вема да се удавя-засмях се.
-Малко черен хумор,но не е смешно..-прозях се.Въобще не ми се спеше.
-Е уж вампири и върколаци не се понасят,но ще трябва да ме търпиш мен и половината училище тъйкато повечето са вампири-казах и испуфтях.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 3:31 pm

- Спокойно шефке ще търпя вампирите, само при пълнолуние не отговарям - изкикотих се. - Тогава не мога да се контролирам.Например тази вечер.
Облегнах се назад и се загледах в езерото.Замислих се.Каза , че водата е топла,Защо да не поплувам малко после?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 3:35 pm

-Слънце днес не е пълнолуние-засмях се
-Луната ти изглежда пълна,но не е така.Пълнолунието е след три дена.-усмиханх и се.
-И ще има ритуал,но щом не се контролираш..незнам дали ще е добра идея а присъстваш.И ти и Джейсън който е върколак шести курс.Като теб.Познавате ли се?-попитах я и гледах езерото.
-А и не е много уместно да плуваш в това езеро.То е повече за украса.-усмиханх се.
-Ако ти се плува отиви да плуваш в басейна на училището.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 3:42 pm

- Превръщам се и три дни преди пълнолуние, но на пълнолуние въобще не мога да се контролирам.Тази вечер мога - погледнах я самодоволно.
- А й аз също мога да чета мисли, но не го правя и затова ще те помоял най любезно да не четеш моите - издразних се.
- Не го познавам , но дочух , че гробаря бил наш човек и ако убием някой на него го носим.Така ли е ? - погледнах я любопитно.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 4:06 pm

-Да знам.Добре няма да ти чета мислите,но понякога те сами си идват-засмях се.
-Иначе да.Стария Хари е на наша страна.Не,че е много стар,но да ако убиете някой носете на него.-усмиханх се.
-Ако мислиш да го навестяваш скоро кажи му,че Клеър Монгомъри му праща поздрави.-усмивката ми не слизаше от лицето.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 4:11 pm

- Разбирам какво е - казах й.
- Ами не съм много по убиването , но мога да го посетя за някоя друга клюка , нали обичам да си вра нос анавсякъде - засмях се.
Да говоря с висшата жрица се оказа много забавно.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 4:24 pm

Минавах покрай фонтана и видях Клеър и едно момиче. Подуших и настръхнах. Боже... още един върколак ли? Реших да отида ида се запозная може да не беше като "приятелите си".
- Здравейте - поздравих ги и се усмихнах. Погледнах новата и казах. - Ти со нава нали. Аз съм Наташа. А ти?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 4:28 pm

-Добро утро и на теб Нат-казах и се засмях.Не знаех колко е часа и не ми пукаше,но усещах,че скоро ще се съмне.
-Скоро ще се съмне.-казах им аз.
-Ъъ Сандра това е Наташа както тя вече се представи де.-казах за да завържа някакъв разговор тъйкато мозъкът ми спеше и карах на автопилот.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 4:31 pm

- Приятно ми е Наташа.Аз съм Сандра - съвсем леко ий се усмихнах.Както предусещах и тя беше вампир.Хах, клеър беше права.Тук е бъкано с вампир.Къде ме изпратиха наще?Момичето изглеждаше несигурно, явно се страхуваше от мен.
- Сядай спокойно няма да те изям - изкикотих се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пейките около фонтана. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пейките около фонтана.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Фонтана в една от градините
» Фонтана в една от градините

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Парк-
Идете на: