The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Пейките около фонтана. - Page 6 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Пейките около фонтана. - Page 6 I_vote_lcap81%Пейките около фонтана. - Page 6 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Пейките около фонтана. - Page 6 I_vote_lcap19%Пейките около фонтана. - Page 6 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Пейките около фонтана. - Page 6 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 6 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 6 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Пейките около фонтана. - Page 6 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 6 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 6 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Пейките около фонтана. - Page 6 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 6 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 6 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Пейките около фонтана. - Page 6 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 6 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 6 I_vote_rcap 
Том Милс
Пейките около фонтана. - Page 6 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 6 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 6 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Пейките около фонтана. - Page 6 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 6 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 6 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Пейките около фонтана. - Page 6 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 6 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 6 I_vote_rcap 
Selene
Пейките около фонтана. - Page 6 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 6 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 6 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Пейките около фонтана. - Page 6 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 6 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Пейките около фонтана. - Page 6 I_vote_lcapПейките около фонтана. - Page 6 I_voting_barПейките около фонтана. - Page 6 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Пейките около фонтана.

Go down 
+16
София Мерсер
Том Милс
Андреас Блейк
Саманта Такър
Ейми Джонсънс
Тран Дюбос
Сандра Питърс
Кристиан Озера
Анджела Даркгърл
Анна Бъкстоун
Алекса Рен
Силвия Томсън
Бъфи Гилбърг
Клеър Монгомъри
Талия Кейс
Наташа Фицрой
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 8:43 pm

Дълго време лежах и гледах мрачното небе. Чух стъпки, които ме накараха бързо да се изправя. Подпрях се с лявата си ръка и станах. Бях мокра чак до костите. Реших да се прибера в стаята си и да си взема един горещ душ. Бавно закрачих по алеята за към вкъщи. Пред мен имеше момче и момиче "Колко хубаво!" помислих си. Наведох глава, за да прикрия раните и синините от лицето си и продължих. Отново усетих остра болка и обвих ръката около гърдите си.
Върнете се в началото Go down
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 8:49 pm

-Ами аз съм доста добре.Направо и на идея си нямаш.
-А относно нещо ново няма.Всичко си е по старому.Излизам с приятели запознавам се с нови хора и така.
-А на теб какво ти е изглеждаш малко тъжен и унил?
Стори ми се че нещо крие,но не исках да задълбочавам.Попитах го просто така.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 8:53 pm

- Ох, дълга история - рекох аз и шумно издишах. - Забърках се в една много странна мистерия, която започна с изнасилвач, продължи с кучета духове, премина през ходещи скелети, чичо, който иска да убие племенницата си, наемни убийци и на края крадец. Пропуснах да спомена, че някъде между тях имаше едни пръстени, амулети, армия от духове и другата племенница на този чичо, която за малко не уби сестра си... - усмихнах й се, сякаш разказвах приказка. - Май изпях твърде много от историята.
Върнете се в началото Go down
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 8:59 pm

Когато той започна да разказва ми си стори доста объркано.Не знам дали защото той така го разказа,но нищичко не разбрах.Единственото което разбрах е че се е забъркал в голяма каша.Сигурно отстрани изглеждах странно,защото го бях зяпнала от неразбиране но няма значение.Но трябваше да ми кажа какво мисля.
-Честно казано нищо не разбрах от това което каза.Съжалявам.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:03 pm

Засмях се след това, което тя каза.

- Ако аз разбирах нещо бих ти го обяснил, но всичко е толкова объркано, че дори и описаните преди малко герои едва ли знаят какво става. Общо взето има един амулет и пръстен, които могат да връщат хора от отвъдното или да ги пращат там.

Стори ми се, че видях нечий силует в тъмнината, но щом погледнах по внимателно не открих нищо и за това предположих, че просто ми се привидяло. Странно, сетивата ми рядко ме лъжат.
Върнете се в началото Go down
Кейт.
Students
Students
Кейт.


Брой мнения : 109

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:09 pm

Когато ми го каза по ясно и накратко схванах за какво говори.
Сигурно му е доста трудно с този пръстен.все пак е голяма отговорност.Но както баба ми казва колкото е по-голяма отговорността толкова по-добре за теб.И до сега още не съм схванала тази нейна поговорка.Но ми стана доста студено.Явно доста ме бе навалял дъжда.И затова рих да си тръгна.
-Съжалявам но трябва да тръгвам.Стана ми доста студено.Ще се видим друг път.
И след тези думи премръзнала отидох към стаята си.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:13 pm

- Довиждане! - отвърнах й аз преди да се отдалечи и се загледах към сенките в парка. Убеден бях, че съм видял нещо и трябваше да проверя какво е то. Зрението ми никога не ме лъже. Запътих се към фонтана с бавен ход, опитвайки се да бъда колкото се може по-тих, но имаше локви, които не можех да избегна и се налагаше да цопвам тук-там. Наближавах фонтана с всяка следваща крачка, но все още пред мен нямаше нищо.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:30 pm

Забавих крачка, защото болката бе огромна. Спрях и поех дълбоко въздух. След няколко секунди продължих. Дъжда почти бе спрял. "Ще издържиш Ейми! Дръж се!" казах си. Пред мен имаше силует. По походката личеше, че е момче, но къде изчезна момичето? Без да умувам много продължих напред без да обръщам внимание на идващия към мен човек...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:33 pm

Отново видях неясната сянка, която забелязах, докато бях с Меган. Сега образа беше много по-ясен. Приближих се още малко и...

- Ейми! - възкликнах аз. - Какво правиш тук? - запитах я и се приближих. Едва ходеше и за това я подкрепих с едната ръка. - Добре ли си? Боли ли те? Какво правиш тук? Трябваше да си в стаята си, още си много слаба.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:38 pm

- Тран... аз... не издържах там. Мислех, че си ме зарязал и реших да се махна - промълвих - Реших да дойда тук, където за първи път се срещнахме... - разтърсих глава - Ами ти? Още едно момиче, а? - бързо смених темата. Избутах го встрани - Мога и сама!

Радвах се, че отново се срещахме, но след това, което видях... Трябваше да му поискам обяснение.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:42 pm

- Не може да излизаш в такова състояние. Да се връщаме в лечебницата. Ами ако се наложи отново да те оперират? Мислиш ли изобщо с тази глава! - започнах да се ядосвам аз. - Къде ти е ума! Как може да си помислиш дори да излизаш! - ставах все по-гневен и по-гневен. - Та ти дори не можеш да ходиш! Къде си тръгнала! И освен това кървиш! - посочих окървавената й лява ръка.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:50 pm

Бързо смени темата...

- Кой си ти та да ми държиш такъв тон!? Остави ме на мира! - изкрещях в лицето му - Отивай си при Бони и ме остави! Не съм ти искала помоща доколкото си спомням!

Полазиха ме тръпки по цялото тяло. Усещах как всеки момент ще избухна...

- И какво от това, че кървя? Пука ли ти?! Не желая съжалението ти! Ясно ли ти е!?

Обърнах се и продължих бавно да крача по алеята. Тъкмо се бях поуспокойла, а сега отново започнаха да се стичат сълзи от очите ми. Изобщо не ми беше лесно да му повиша тон... Беше прав до някаква степен, но какво щях да правя там? Най-вероятно щях да умра от скука или да откача и да ме затворят в лудницата.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:55 pm

Останах неподвижно на мястото си, потресен от думите й. Тя явно искаше да се самоубие и не ми позволяваше да я спра. Защо си го причиняваше? От глупост или умишлено? И сега какво? Тя имаше добри доводи, аз съм никой и нямам никакво право да й казвам какво да прави. Искаше да я оставя на мира? Добре, така ще направя. Обърнах се и закрачих в обратната посока. Усетих как една сълзица се стече по лявата ми буза. Защо плача!
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:01 pm

Спрях и се обърнах. Тран крачеше в обратната посока. Наведох виновно глава. "Какво да правя сега? Толкова съм глупава!" Погледнах отново към него, след което се обърнах и продължих. Направих няколко крачки и паднах на колене. Болката бе ужасяваща!

- Мамка му! - изкрещях. Опитах да се изправя, но ме болеше страшно много. Ударих с всичка сила в земята и направих нов опит, но отново се оказа неуспешен...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:05 pm

Шумът на фонтана се усилваше с всяка стъпка. Водата, която по принцип нежно се стичаше, сега се разбиваше с гръм и трясък. Шумът бе непоносим, болката в сърцето също. Искаше ми се да се обърна, да се затичам и ако не друго, то поне да й кажа "Сбогом!", но знаех, че това е не възможно. Тя ме прогони и сега за мен оставаше само едно - да продължа напред към другия край на парка, а след това - никой не знае.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:18 pm

Останах известно време на земята, след което направих поредния опит да се изправя - успях. Станах и се обърнах назад. Тран се отдалечаваше все повече и повече. "Хайде Ейми! Не бъди такава глупачка! Знаеш, че без него не можеш!" ... Вътрешният ми глас бе прав... Не мога без него, толкова много го обичах. С ръка силно притиснах раната си и леко се затичах. За мой късмет той не ходеше бързо и след няколко метра го настигнах.

- Тран, виж... - започнах да заеквам - аз.. Обичам те и не искам да ти бъда в тежест, като постоянно ми спасяваш живота... Знам, че преди малко се държах като пълна глупачка, знам, че постъпката ми бе глупава, знам, че каза всичко това за мое добро, но не съм свикнала хората да ме съжаляват, точно затова избягах и от лечебницата... - от очите ми се отрониха няколко сълзици - Всички ме гледаха така, сякаш всеки момент щях да умра... Тран, моля те прости ми... - паднах на колене и сведох глава. Сълзите продължаваха да се стичат без спир...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:36 pm

Погледнах я в очите, клекнах до нея, обвих с ръце лицето й и с палци почистих сълзите.

- Недей да плачеш, чуваш ли? - прошепнах й аз, а после целунах я целунах по челото. - И аз те обичам! Никога няма да ми бъдеш тежест. Готов съм да дам живота си за теб. - отново я целунах, но този път по устните и след това я притиснах до себе си, но внимавах с ребрата, защото сигурно още я боляха.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:45 pm

- Тран, аз наистина много съжалявам - отново захлипах - Прости ми, моля те!

Надигнах се леко и го прегърнах.

- Не знам какво щях да правя без теб... - прошепнах - Най-вероятно щях да съм мъртва.. О, Тран толкова много те обичам!
Не исках да го пускам. Исках да останем заедно завинаги. Не можех да живея без него. Изобщо не си представях живота без него...

- Обичам те! - прошепнах отново...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:56 pm

- И аз те обичам! И няма за какво да ти прощавам. Нищо не си сторила. - отново заваля, но този път започна много силно и вероятно така щеше и да продължи. - Хайде, да тръгваме. Тук най-много да измръзнеш. Прибираме се в лечебницата.

Внимателно я поведох напред, подкрепяйки я, за да не падне. Този път няма да я изоставя дори за миг.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:03 pm

- Не може ли да ме заведеш вкъщи. Поне там да прекарам нощта. Искам да си взема един горещ душ... - замрънках. Нямах право да искам това от него - Моля те!

Придвижвахме се бавно по алеята. Дъждът бе доста силен, но на мен не ми пречеше.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:06 pm

- Не. Трябва да те прегледат и да ти дадат нови лекарства. Ако някое от ребрата е пострадало след като си напуснала лечебницата трябва да уведомим лекарите. Така е най-добре за теб, разбери го най-сетне. Моля те! - казах аз и продължих да я водя обратно. Вече почти излизахме от парка и скоро щяхме да пристигнем пак в лечебницата.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 2:11 pm

С Алекса си тръгнахме от парка и се върнахме в училището.Малко кривнахме от пътя на общежитията и се запътихме към парка с фонтана.Слез няколко минути бяхме там.Седнах на една пейка,а тя беше в скута ми.
-Мм да..това е животът..-казах си и отпих от отворенат бутилка руска водка.Чудех се нещо...,но не бях много сигурен дали да я попитам.Все пак можеше д и пробудя някой спомен,а бях чул,че тя е елемента Земя...и не ми се искаше да получа скала в главата.
-Али пила ли си от някой...и някохй пил ли е от теб,но смисал...без да се убивате..сещаш се какво имам предвид..само задоволяване...?-попитах я като целунах вратът и.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 2:17 pm

Писвих очи и го изгледах преценяващо. После се усмихнах палаво. Взех водката и пийнах от нея.
- Да, но трябва ли да говорим затова. Не може ли просто да ме изчуках и да приключваме. Ако искаш да пиеш от мен давай, но първо съм аз.
Наведох се и леко забих зъби във врата му. Той беше с риза за това я разкопчах. Пийнах още малко и се одръпнах от него. Близнах рана и съблякох мойта тениска. целунах го и м/у целувката прошепнах.
- Твой ред е...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 2:23 pm

Засмях се.
-Бързаш и мислиш само за секса.Това ми харесва.-избутах я да легне н пейката.Почнах да целувам вратът и и забих зъби в кожата и.Тя изстена,а аз почнах да пия жадно.След като изпих безопасно за нея количество затворих раната.Ръката ми се плъзна по бедрото и.Усмихнах се дяволито.Тя беше свалила тениската си и това ми позвоялваше да имам идеална гледка към прекрасните и гърди.Почнах да я целувам по вратът, после и ндоло по тялото докато стигнах пъпчето и.Надигнха се с усмивка докато ръката ми се опитваше да разкопчае дънките и.В тази позна не ми беше дост лесно.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 2:46 pm

Изпаднах ве екстаз когато заби зъби в мен. Все едно се еех в облаците беше толкова приятно. Малко се азочаовах че не пи повече,но щеше да дойде най-хубавата чест. Целувките му продължиха до пъпа. Откопча дънките ми и ги бутна на долу. Бързо разкопчах дъниките и ги избутах. Прокарах пръсти на горе по мускуите на корема и и гърдите му. Сплетох ръце на вата му и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пейките около фонтана. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пейките около фонтана.
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Фонтана в една от градините
» Фонтана в една от градините

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Парк-
Идете на: