The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Пейките около фонтана. Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Пейките около фонтана. I_vote_lcap81%Пейките около фонтана. I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Пейките около фонтана. I_vote_lcap19%Пейките около фонтана. I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Пейките около фонтана. I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Пейките около фонтана. I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Пейките около фонтана. I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Пейките около фонтана. I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Пейките около фонтана. I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Пейките около фонтана. I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Пейките около фонтана. I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Пейките около фонтана. I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Пейките около фонтана. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Пейките около фонтана. I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Пейките около фонтана. I_vote_lcapПейките около фонтана. I_voting_barПейките около фонтана. I_vote_rcap 
Саманта Такър
Пейките около фонтана. I_vote_lcapПейките около фонтана. I_voting_barПейките около фонтана. I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Пейките около фонтана. I_vote_lcapПейките около фонтана. I_voting_barПейките около фонтана. I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Пейките около фонтана. I_vote_lcapПейките около фонтана. I_voting_barПейките около фонтана. I_vote_rcap 
Том Милс
Пейките около фонтана. I_vote_lcapПейките около фонтана. I_voting_barПейките около фонтана. I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Пейките около фонтана. I_vote_lcapПейките около фонтана. I_voting_barПейките около фонтана. I_vote_rcap 
Алекса Рен
Пейките около фонтана. I_vote_lcapПейките около фонтана. I_voting_barПейките около фонтана. I_vote_rcap 
Selene
Пейките около фонтана. I_vote_lcapПейките около фонтана. I_voting_barПейките около фонтана. I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Пейките около фонтана. I_vote_lcapПейките около фонтана. I_voting_barПейките около фонтана. I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Пейките около фонтана. I_vote_lcapПейките около фонтана. I_voting_barПейките около фонтана. I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Пейките около фонтана.

Go down 
+16
София Мерсер
Том Милс
Андреас Блейк
Саманта Такър
Ейми Джонсънс
Тран Дюбос
Сандра Питърс
Кристиан Озера
Анджела Даркгърл
Анна Бъкстоун
Алекса Рен
Силвия Томсън
Бъфи Гилбърг
Клеър Монгомъри
Талия Кейс
Наташа Фицрой
20 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 4:03 pm

Тук всеки който иска да си почине може спокойно да го направи.Успокояващи звуци на падаща вода от красивия фонтан в средата и птичи песни новаците сядаха на пейката и си почиваха,пишеха домашни или рисуваха.Доста ученици обичаха да сядам под сянката на голямото дърво гледайте езерото




Пейките около фонтана. Bench_by_xxklk32
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeНед Мар 27, 2011 6:23 pm

Слънцето грееше земята и беше толкова топло, че чак ме заболя главата,но какво да се прави аз обичам природата и не бих я заменила с нищо друго.Вървях по пътеката в парка и слушах песните на птиците които бяха накацали по зелените дървета.Не след дълго стигнах до фонтана и седнах на една от пейките около него, толкова е успокояващо! Извадих скицника и един молив.Огледах се внимателно докато погледът ми не падна върху едно гнездо на дървото.В него имаше малки пиленца и едно по голямо, сигурно беше майка им. Усмихнах се, те бяха толкова сладки! Взех молива и започнах да ги рисувам, тук... под звука на падащата вода.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeНед Мар 27, 2011 8:55 pm

Слънцето грееше в лицето ми и това ме караше да се усмихвам.Не излизах често , тъй като учебните часове се провеждаха вечер и след това съм толкова изморена , че спя почти непробудно.Вървях по зелената трева и се наслаждавах на птичите песни и пейзажа.Носих в себе с четиво и се насочвах към една пейка.В този момент зърнах Наташа.Беше седнала на една пейка и рисуваше.Изглеждаше топлкова съсредоточена , че не исках да я прекъсвам.Отправих се към съседната пейка, но ми се строи , че Наташа ме видя.Седнах на пейката и разлистих страниците.Оправих последен поглед към фонтана и зачетох...
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 6:49 am

Плъзнах молива по очертанията на птичката по листа хартия.Повдигнах глава и видях Анастасия. Дали ме е видяла? Тя седна на другата пейка и се зачете в дебелата книга,а дали ако отида при нея няма да и преча? Тя изглеждаще толкова спокойна и погълната в книгата и много добре знаех какво е да те прекъснат когато си се зачел. Наместих се на пейката и реших да не я притиснявам, сигурно беше много изморена от тежкия ден и единственото което иска сега е да почете малко без никой да и пречи.Усмихнах се! Оглвдах се наоколо отново,но уви не намерих нищо друго за рисуване,затворих скицника и се облегнах назад. Просто ще се наслаждавам на слънчевия ден.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 7:14 am

Беше доста слънчев ден...няма да кажа прекрасен се пак съм вампир и слънцето ми е слабост.Облякох се и излезнах,сложих си слънчевите очила и излезнах от стаята си,а после и от зградата и се запътих към парка.Обичах този парк..,но идвах тук предимно вечер.Вървях по една пътечка която мео тведе до фонтана и видях Анастасия и Наташа да седят на две отделни пейки..."Ъъъ на две отделни??Защо ли...?"Продължих напед и видях,че Анастасия чете доста голяма книга докато Наташа държеше скицника си и се любуваше на природата..."Аааа едно защо са на отделни пейки..Наташа сигорно е рисувала когоато Анастасия е дошла и не е искала да я прекъсва или обратното..ох обърках се от собствените си мислии.."

-Здравейте-казах аз и им се усмихнах-надявам се,че не Ви прекъсвам,а ако е така..съжалявам...
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 7:51 am

Бях се заслушала в птичите песни докато не чух стъпки зад мен.
-Здравейте-каза Клеър и се усмихна-надявам се,че не Ви прекъсвам,а ако е така..съжалявам...
Обърнах се, и я видях да седи малко в страни от нас. Анастасия беше вдигнала глава от тежката книга и с беше усмихнала.
- Здрасти, не очаквах да те видя на вън в толкова слънчев ден.- казах аз и се засмях докато потупах мястото до мен с ръка.
- Не те ли болят очите? - повдигнах едната си вежда въпросително и я следях с поглет докато тя не седна до мен...
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 9:23 am

Тъкмо свършвах главата , когато Клеъри дойде.
-Здравейте-каза Клеър и се усмихна-надявам се,че не Ви прекъсвам,а ако е така..съжалявам...
Вдигнах глава и се усмихнах.Наташа поздрави Клеър .Засмя се и потупа мястото до нея с ръка.Клеъри седна до нея . Наташа я попита дали не я болят очите и я следеше с поглед докато не седна до нея.Затворих книгата и отидох до тях.
- Здравейте - казах с лека усмивка. - Какво ви води в парка?
Сенах до Клеър и оставих книгата в скута си.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 12:43 pm

-Хах не!Се пак слънчевите ми очила са супер тъмни..слъцето неможе да премине през тях -засмях се силно -A и имам медалион които ми е подарък от моята бивша..менторка..ах колко ми липсва,но е време сама да си спасявам задника...,а какво ме води тук..ами..заболя ме задника да седя на едно място...ами вас какво ви води тук момичета..?
Върнете се в началото Go down
Бъфи Гилбърг
Helpers
Helpers
Бъфи Гилбърг


Брой мнения : 89

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 12:52 pm

Беше толкова скучен ден. Реших да се разходя в близкия парк. Взех си слънчевите очила и тръгнах. В далечината се виждаха три малки човечета. Приближих се и се оказа, че там седят г-жица Робъртс, г-жица Монгомъри и г-жица Фицрой. Беше ми малко странно да ги видя извън училище. Не исках да им преча, но какво щяха да си помислят ако просто ги подмина? Отидох при тях, поздравих ги и седнах да другата пейка. Както си седях си мислех за някой неща..
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 4:08 pm

Погледнах към Бъфи и я поздравих след това се обърнах към другите.
- Тук съм зариди хубавото време, какво по хубаво от това да седнеш в парка на спокойствие и да порисуваш малко. - огледах се наоколо и погледнах останалите които се бяха втренчили в мен.
- Ето, харесва ли ви? - попитах аз и им подадох картината с нарисуваните птичките на нея.Клеър взе картината и я сложи между нея и Анастасия...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 5:13 pm

-Много е красива!Много ми харесва Наташа.Ти си най-великият художник който познавам-казах и се усмихнх като малко дете,но преди някой друг да каже нещо избъбрих като машина-Незнам за вас,но аз съм хипер гладна..ами вие?Тя чакаше отговора на Наташа и Анастасия и изведнъж взе картината на Наташа и извика Бъфи която веднага дотича..."Ах колко е красиво" каза бъфии или поне си го мислише...,но си личеше..с усмивка тя погледна г-жица Наташа и после погледът и обиколи и трите ни..след минута мълчание извиках-Ох...умирам от глад..айде да тръгваме преди да съм излапала някоя от вас,а Наташа,Анастасия и Бъфи почнаха да се хилят като полудели...
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 5:20 pm

Зарадвах се от мнението на всички за картината ми,наистина много си я храсвах.
- Хайде да вървим и аз съм гладна а не искам да ставам храна. - засмях се и станах от пейката. Протегнах се и подканих Клеър която се беше разприказвала с останалите.Взех си скицника и тръгнах,но преди да изляза на пътеката се обърнах.
- Чао, ще се видим после - махнах, усмихнах се и продължих да вървя с Клеър по пътеката.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 7:07 pm

Клеър отговори на мен и на Наташа.В този момент мина Бъфи и Наташа е поздрави.След това Нат ни каза защо е дошла тук и ни подаде скицника.Рисунката беше толкова красива , че онемях.
- Изумителна е - казах след известо мълчание.В тзо момент Бъфи грабна скицника като малко дете.Личеше си, че много и харесва.Погледът обиколи трите ни
и след малко Клеър извика:
- Ох...умирам от глад..айде да тръгваме преди да съм излапала някоя от вас.
След тази реплика аз , Наташа и Бъфи започнахме да се смеем.не се бях смяла така от доста време и това ме направи щастлива.Клеър тръгна към столовата , а Наташа я последва.В края на пътеката се обърна усмихната и ни каза чао.Останах сама с Бъфи.Погледнах към книгата си , но вече не ми се четеше.Реших , че няма да е зле да посетя местния бар.Сбогувах се с Бъфи и се отправих към стаята си...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:46 pm

след кафенетоотидох до стаята си и реших да се порасходя в парка и да си порисувам нещо! трябваше още да измисля как да преподам първите си уроци и се притеснявах ужасно как ли ще минат първите часове... седнах на една от пейките и започнах да се оглеждам какво да нарисувам. всичко изглеждаше прекресно! докато се вглеждах видях че има някакви ученици които стояха от другата страна на фонтана нямах представа кои са... от всичко тука най-ме впечатли самия фонтан! и започнах да го рисувам. докато го рисувах се замислих и за 1вия час по изобразително и реших най-на края какво ще правим. все още рисувах... по точно повечето време гледах фонтана от колкото го рисувах... беше прекрасен!!!
Върнете се в началото Go down
Бъфи Гилбърг
Helpers
Helpers
Бъфи Гилбърг


Брой мнения : 89

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 5:15 am

Станах доста рано и реших отново да се разходя в любимия ми парк. Взех слънчевите си очила и тръгнах. Седнах на една от пейките, а на другата седеше г-жица Томсън - учителката по изобразително изкуство. Беше толкова средоточена в рисунката си, че не исках да я притеснявам. Извадих телефона и слушалките си от чантата и си пуснах музика, наслаждавайки се на гледката. А пък кой знае, може от тук да намине някой съученик Намигване
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 8:35 am

Станах към обяд и реших да се поразходя в парка. Разбира са първо взех слънчевите очила. Отидох до фонтана да направя няколко снимки той беше много красив. Направих около 20 снимки и седнах на пейката дано мине някои за да побъбрим.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 12:45 pm

Реших да разходя Аморе в парка при фонтана. Там е толкова хубаво ше му хареса. А и фонтана е хубав фон за снимки. А и може да се опитам да го дресирам малко. Да прави хубави пози за хубави снимки. Понякога се чудя как точно на мен ми се падна това хубаво конче. А и хубаво име са му избрали Аморе (любов на испански). Наистина е доста любвеобилен. Отидохме до фонтана и почнах да му правя снимки.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 1:11 pm

Тези дни не се чуствах добре и бях в конюшнята когато видях,че Наташа моя ученичка от 3 курс изведе своят кон Аморе на разходка.Когато съм тъжна почти винаги отивам при моя кон Скарлет-както днес.Видях,че Наташа и Аморе отиват към парка.Не беше много хубаво от моя страна да ги проследим и да им се натресем,но ..такъв е животът.Тъй като парка беше в училището на учениците им беше позволено да идват тук с конете си.Видях,че Наташа прави снимки на Аморе.Знаех,че тя прави прекрасни снимки,а и Аморе беше фотогеничен кон.Слезнах от Скарлет хванала юздите с едната си ръка.
-Здравей Наташа.Преча ли?-казах и се усмихнах.Говорех си спокойно със всички ученици тъй като бях само една,две максимално пет години по-голяма...о да пет години си бяха много,но нали не въртя любовни афери със по-малките..или по-точно не не чак толкова малките.След като тези мисли михана през съзнанието ми отново се сетих за него..за устните му,ръцето му,усмивката му,гласът му..наистина го харесвах,но незнаех дали той ме харесва.Конят ми изпръхтя и прекъсна мислите ми,а аз погледнах Наташа и и се усмихнах.


Последната промяна е направена от Клеър Монгомъри на Нед Апр 03, 2011 1:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 1:19 pm

Аз продължавах да измъчвам Аморе с моите снимки. Горкото конче сигурно съм му писнала. Та както правих снимки ведях г-ца Монгомъри да идва на сам с коня си Скарлет това е хубаво име. Тя ме поздрави и попита дали пречи:
- Здравей Наташа. Преча ли?
- Не разбирасе, че не - тя никога не пречеше беше много добра много я харесвах- тъкмо ми се изчерпваха и идеите за снимки миоже да помогнете.


Последната промяна е направена от Наташа Рен на Нед Апр 03, 2011 2:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 1:41 pm

Усмихнах се на Наташа.Седнах на пейката,а Скарлет стоеше до мен.Желах го,исках го,сега,но неможех да го имам защо...защо...чудех се на този въпрос защо....имам чуство,че ако го видя..сълзите ми ще потекът от очите..сълзите които се сабраха онази нощ когато с Хера продължихме пиенето си в гъстите дебри на гората....неможех да го забравя неисках.Видях,че Наташа ме гледа и оставих мислите си за по-късно.
-Как вървят снимките?- и се усмихнах-С нещо да помогнем?-казах и погледнах Скарлет която изпръхтя доволно.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 1:47 pm

Тяседна на пейката и се замисли. Беше тъжна дали беше заради онзи задник Димтрийй от пети курс. По-добре да не мисля за това може да я разтроя. Когато видя ,че я гледам и ме попита да дали вървят снимките и може ли да помогне с нещо.
- Да доведете Скарлет тук нека го снимам с Аморе.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 1:52 pm

-Да зареди него е.Не не задник-засмях се.-Сега ще я доведа.Хайде момиче-казах на коня си и я накарах да стои мирно до Аморе.Сложих слънчевите си очила тъй като слънцето огря точно мястото където бяхме-Ужас..не съм фен на слънцето-засмях се.-Скарлет стой мирно момичето ми.Е Наташа дано снимките се получах хубави.-застанах зад Наташа за да не и преча.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 2:02 pm

Тя стана и поведе Скарлет към Аморе:
-Да зареди него е.Не не е задник-и се засмя.-Сега ще я доведа.Хайде момиче-каза тя на коня си и я накара да стои мирно до Аморе.Тя си сложи слънчевите очила -Ужас..не съм фен на слънцето-пак се засмя тя има хубав глас.-Скарлет стой мирно момичето ми.Е Наташа дано снимките се получах хубави.-и застана зад мен.
- Щом казвате не е задник ваша си работа. Но да знаете не ми е многа приятно да ми следите мислите така. не мога даси мисля разни неще на спокойствие.
Например на за хубавия ни учител по литература. Дано не ми е прочела мислите.
- Ама вие наистина обичате онзи Димитрий Нали?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 2:10 pm

-Да права си.Попринцип не се ръчкам в чуждите съзнания,но напоследък..и да наисти на го обичам,но искам да знам няколко неща:От къде разбра за мен и него и колко души знаят за това..и от къде..-боже..толкова много хора знаеха.От къде? и поредния въпрос преполува във съзнанието ми...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 2:20 pm

Тя попита от къде знам и колко хора знаят.
- Ми чух слухове за вас - говорех и докато правех снимките на Аморе и Скарлет. - И сега като попитах вие потвърдихте-изхилихсе тихичко Лек смях . - Дори не вярвахме вие само го потвърдихте. И незнам колко хора знаят сигурно доста тъйкото всиччки вярват на слуховете дори да не са верни.
Да за съжаление много хора вярват на слухове и клюки без дори да се виделе с очите си. Няма думи Това според мен е тъпо.Стояхме безмълвни около минута направих доста снимки и казах:
- Е мисля,че съм готова нека ги разходим. Искате ли?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пейките около фонтана. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейките около фонтана.   Пейките около фонтана. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пейките около фонтана.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Фонтана в една от градините
» Фонтана в една от градините

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Парк-
Идете на: