The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
    Гробището - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
    Гробището - Page 3 I_vote_lcap81%    Гробището - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
    Гробището - Page 3 I_vote_lcap19%    Гробището - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
    Гробището - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
    Гробището - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
    Гробището - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
    Гробището - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
    Гробището - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
    Гробището - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
    Гробището - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
    Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
    Гробището - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
    Гробището - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
    Гробището - Page 3 I_vote_lcap    Гробището - Page 3 I_voting_bar    Гробището - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
    Гробището - Page 3 I_vote_lcap    Гробището - Page 3 I_voting_bar    Гробището - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
    Гробището - Page 3 I_vote_lcap    Гробището - Page 3 I_voting_bar    Гробището - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
    Гробището - Page 3 I_vote_lcap    Гробището - Page 3 I_voting_bar    Гробището - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
    Гробището - Page 3 I_vote_lcap    Гробището - Page 3 I_voting_bar    Гробището - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
    Гробището - Page 3 I_vote_lcap    Гробището - Page 3 I_voting_bar    Гробището - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
    Гробището - Page 3 I_vote_lcap    Гробището - Page 3 I_voting_bar    Гробището - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
    Гробището - Page 3 I_vote_lcap    Гробището - Page 3 I_voting_bar    Гробището - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
    Гробището - Page 3 I_vote_lcap    Гробището - Page 3 I_voting_bar    Гробището - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
    Гробището - Page 3 I_vote_lcap    Гробището - Page 3 I_voting_bar    Гробището - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Гробището

Go down 
+10
Талия Кейс
Маги
Ферис Комън
Сандра Питърс
Ванеса Олтър
Ериса
Хари
Алекса Рен
Кристиан Озера
Клеър Монгомъри
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
????
Гост




    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 6:47 pm

- Остави ме. - Очите ми пробляснаха на лунната светлина. Виждаше се яркочервения им цвят... Изправих се готова да се кача на по-високо. Просто исках да се оспокоя...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 6:59 pm

-Както каже-казах и слезанх от дървото.
-Е старче..разбра ли,че целунах Елинор вече?-засмях се.
-Или новините не стигат толкова бързо до теб.-огледах мястото където бяхме.
-Доста работа си имал.Май не само ние,главно Елинор се занимаваме с убийство.-погледнах към децата и семействата им.
-Но тя наистина прекали-казах и покалтих глава.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 7:03 pm

Засмях се на изреченото от Озера.
- Това още не го бях чул.Погребвах трупове от върколаци.Те бяха доста скромни - едва петима, но Елинор се е оляла- казах последното със студен и сериозен глас.
- Елинор ако продължаваш така няма да почиствам бъркотиите ти - провикнах се. - И това са деца.Как можеш да убиваш деца?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 7:18 pm

Завъртях очи и се качих на по-високо, докато не стигнах върха. Дървото беше доста високо,но не ми пукаше.
- По-добре отколкото да израснат сами... - Огледах се наоколо... Виждаше се града, през нощта беше красив, светеше, сякаш е ден... Накрая погледнах луната, беше пълнолуние... Така останах в следващите няколко часа, докато Хари, Наташа и Крис обсъждаха какво ще правят. С времето се успокоих, очите ми придобиха стария си вид, но още не бях готова да сляза долу, отново в реалността. Имах нужда да премисля всичко, а то беше много...
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 7:28 pm

Елинор продължаваше да си седи горе.Озера слезе и заедно с Наташа се чудехме как да постъпим с труповете - длаи да ги погребем или изгорим.Ако ги изгориме можеше да привлечем прекалено много внимание, но иначе трябваше да ги мъкнем до другата част на гробището.Изглежда Наташа и Озера искаха да използват силите си, но май щеше да се окаже най-накрая ,че аз сам щях да си свърша работата.След дълго обсъждане най-накрая изгорихма телата.Всеки труп горихме по-отделно , за да не привличаме вниманието.Можше е гробищетоп да е накрая на града , нотова не значеше , че можешме преспокойно да си правим огромно огньове.След като свършихме Озера беше доста изтощен.
- Добра работа Озера - поздравих го.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 7:34 pm

Успокоих се и слязох долу. Вече беше рано сутрин, при изгрев слънце и изгубих интерес...
- Благодаря, че ги изгорихте. - Промълвих кротко и се запътих към вратата на гробището...
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 7:39 pm

- И какво сега? - провикнах се след нея. - Ще си тръгнеш сякаш нищо не се е случило както винаги?
Озера тръгна към нея и я спря.Тя погледна към него и той и каза нещо , коеот не разбрах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 7:45 pm

- Какво искаш ? - Попитах Крис...
- Защо ги уби ? - Той ме погледна ядосано.
- Нима не разбираш ?!? - Наклоних наляво главата си и го изгледах.
- Да, не те разбирам... - Промърмори тихо той...
- Ти ме целуна ?!? Защо ме целуна след като си влюбен в Нат ? - Изправих си главата... От очите ми бликнаха сълзи...
- Едно е просто да правим секс или да се натискаме, но първо искаше да се махна от теб, а после ме целуна ! - Продумах. В очите ми отново се появи червеникав цвят, но не бях толкова бясна...
- Когато решиш към кого имаш чувства ми се обади... - Обърнах се, бях решена да хапна нещо, като човек, не като демон...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 7:47 am

Целунах я за да спре да циври!Уф значи.
-Мерси-казах на гробаря тъйкато той ме поздрави за това,че изгорихме труповете.
-Ужасно съм изморен.Прибирам се.Малък вампир можеш да се оправиш сама не се и съмнавам,но нямам и миг повече за губене-изпуфтях.Слънцето се подаваше на хоризона и аз изчезнах в изчезващия мрак.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 12:30 pm

Останах още малко на гробището и си тръгнах. Не можех да стоя още тук. Поттискаше ме сигурно скоро щях да дойда пак за да видя Хари, но не се знае.
- Чао Хари. Ще дойда някой път да те мидя кво правиш да чуя някоя друга клюка. Чао.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:31 pm

Е , пак си бях сам на гробището.Беше най-добре да се прибирам.Нямах повече работа тук , поне за сега.Погледнах към хоризонта и отново чух войовете на вълците.Обърнах се към портите на гробището и вече нямаше и следа от децата.Тръгнах си към вкъщи....
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:10 pm

Тук беше притно. Въпреки че валеше.Аз съм демон ото ада съм. Със смъртта сме така казано на "Ти". Понякога виждах тук таме някойдух. Нямах Некросилата като дарба просто ги виждах. Тук беше пограбана бабата на Натша. Майка й баща й така и не ий казаха как е умряла. Не че аз незнам. Отидох да гроба и видях много хубави цветя. Наташа а дори не я е познавала.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:18 pm

Навлязох в гробището.Беше тихо и стъпките ми отекваха в тихината.Приближавах се до фигурата , когато тя изведнъж се обърна.Беше момиче , толкова карсива и млада.Не можех да спра да я гледам.Наложих си да се посъвзема.Все пак тя беше ученичка , а аз бях много по-възрастен от нея.Тагова влияние имаше върху мен ..В този момнет една част от мен осъзан с какво си имам работа.
- С каква мога да помогна на една сукуба като теб ? - попитах я.Все още не можех да откъсна очи от нея.Това все пак беше дарбата й.В такива моменти да му се иде на човек да съжалява ,че е мъж.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:22 pm

- Спокойно на скоро се храних няма да ти направя нищо - извъртях очи. Боже не може ли някой да види сукуба и да не си каже леле тя ще ми изсмуче живота.
- Дойдох да питам за историята на Наташа - и посочих гроба на баба Наташа.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:31 pm

Очите ми потъмняха.Погледнах гробана Наташа и въдъхнах.
- Защо ти е да знаеш?Като гледам май не сте роднини.
Наведох се над гроба и погледнах цветята , които малката Наташа беше накрала да пораснат и разцъфнат.Определено Наташа , ако беше жива , щеше да ги хареса.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:39 pm

- Прав си нямама роднинска връзка но я познавах. Но когато почина не бях ... на близо. А и никойнепожела да ми каже кака е умряла. За това пигам теб. Няма смисъл да прикриваш.
Ако този по шикалкавеше още малко щях да разбера не мвого приятния начин (за него). Това което исках.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:41 pm

Въздъхнах.
- Преди да започна искам да знам какво точно знаеш за нея.
Опитвах се малко да поотложа момнета , когато ще разкажа историята., затова така започнах, пък и ако ще й казвам трябва да знам както точно знае.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:45 pm

Усмихнах се дяволито и скасихдистанциятас две крачки. Имаше един метър разтояние между нас. Околонаспламна огън тойлекосестресна.
- Не ми е до игрички. Знам много неща за нея. Сега кажи как е починала. Веднага.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:58 pm

Наистина се стреснах.пулсът ми се учести.Погледнах сукубата в очите - тези пленяващи очи и заговорих.
- Е , добре.Сигурно знаеш ,ч е Наташа поддържаше връзки с магически същества.Също като мен тя знаеше доста.Заедно с баща ми бяха много добри приятели.Наташа беше убита от демон.Как стана това?Ето така - тя притежаваше нещо ценно в себе си.Нещо , което е толкова могъщо и опасна , че мног малко хота занят за него - един кристал.Той притежава огромна сила- сила , която демоните определно искаха за себе си.Тази вечер Натша е трябвалода предаде кристала на един човек.Тя беше няколко години пазителка и сега предаваше пазеното от нея на следващия пазител.Така на всеки 5 години кристала се местеше и беше трудно да се намери до онази вечер.Наташа чакала на уговореното място, когато те се появили.Нападнали я, искали кристала , но тя не го давала доборволно.Тогава се стигнало до насилие.Те я нападанли , започнала една битка, която завършила съъ смъртта й.Сигурно се питаш какво е станало с кристала.Преди демона да нанесе последния си удар Наташа успяла да хвърли кристала, настарана и той паднал в морето.Оттогава следите му се губят.Говори се ,ч е успели да го намерят , но сега не се знае точното му местонахождение.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 4:19 pm

- Кой едемона кой те я уби? - попитах рязко.Можеше да си поговоря с този демон. щом кристала е толкова могъщ може да ми помогне да понякакъв начин въпреки че имах всичко, но и самода гопритежавам е добре.
Огъня беше малкоутихнал, но още гореше.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 4:28 pm

- Не знам името , но знам,ч е е бил висш демон - отговорих й.Отново погледнах цветята и откъснах едно.Огънят още гореше и бях в капан.
- Е мисля , че няма смисъл да ме държиш тук.Казах ти каквото искаше.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 4:33 pm

Завъртях очи и изгасих огъня. Висш демон те бяха най-гадни. Мръсни надути пуяци. Мислеха, че могат даси правят каквото искат.
Погледнах цветята.
- Хубави цветя. Когато поиска Натша може да бъде много изобретателна - казах аз и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 4:36 pm

- Да така е - съгласих се с нея. Вече нямаше огнена ограда около нас и можех да си тръгна , но нещо ме спираше , а именно чара й.Оф ето за това не обичах сукубите.Объркваха ме и заглушаваха гласът на здравия разум.
- Смяташ ли да кажеш на Наташа - думите просто се изплъзнаха от устата ми.Дпри не си мислех за това.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 4:42 pm

- Незнам, може да направи някоя глупост, но може и да не направи. Ще разбера на моментакогато и кажа. Но първо ще разбера, кой е демоно който я е убил. Е аз тръгвам чао може някой път пак да се видим.
Казахи се скрих в сенките щях да отида някъде да се позабавлявам.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 4:32 pm

След освежаващата бира в бара и така внезапното изчезване на онова момиче имах нужда някъде където бях в свой води.Някъде където никой досаден човек не би ме намерил. Влязох в гробището потънало в мрак и тишина. Тук таме някоя гарга разваляше перфектната мъртвешка тишина. Тръгнах все по навътри и все по навътре. Исках да се изгубя и никой да не може да ме намери. Спрях се на един от камъните и прочетох надписа."Стиви Къртс - 1967-1991"
- Съжелявам Стиви,но ще ми гледаш гърба или задника. - засмях се и седнах на земята като се облегнах на гроба.Извадих една котия цигари и запалих една.


Последната промяна е направена от Ванеса Олтър на Съб Юни 25, 2011 10:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





    Гробището - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гробището
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Храма в гробището
» Пред гробището
» Гробището ,преди няколко дни.
» На гробището, преди време
» Гробището 3 месеца по-рано

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Гробище-
Идете на: