The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
    Гробището - Page 5 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
    Гробището - Page 5 I_vote_lcap81%    Гробището - Page 5 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
    Гробището - Page 5 I_vote_lcap19%    Гробището - Page 5 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
    Гробището - Page 5 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
    Гробището - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
    Гробището - Page 5 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
    Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
    Гробището - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
    Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
    Гробището - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
    Гробището - Page 5 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
    Гробището - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
    Гробището - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
    Гробището - Page 5 I_vote_lcap    Гробището - Page 5 I_voting_bar    Гробището - Page 5 I_vote_rcap 
Саманта Такър
    Гробището - Page 5 I_vote_lcap    Гробището - Page 5 I_voting_bar    Гробището - Page 5 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
    Гробището - Page 5 I_vote_lcap    Гробището - Page 5 I_voting_bar    Гробището - Page 5 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
    Гробището - Page 5 I_vote_lcap    Гробището - Page 5 I_voting_bar    Гробището - Page 5 I_vote_rcap 
Том Милс
    Гробището - Page 5 I_vote_lcap    Гробището - Page 5 I_voting_bar    Гробището - Page 5 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
    Гробището - Page 5 I_vote_lcap    Гробището - Page 5 I_voting_bar    Гробището - Page 5 I_vote_rcap 
Алекса Рен
    Гробището - Page 5 I_vote_lcap    Гробището - Page 5 I_voting_bar    Гробището - Page 5 I_vote_rcap 
Selene
    Гробището - Page 5 I_vote_lcap    Гробището - Page 5 I_voting_bar    Гробището - Page 5 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
    Гробището - Page 5 I_vote_lcap    Гробището - Page 5 I_voting_bar    Гробището - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
    Гробището - Page 5 I_vote_lcap    Гробището - Page 5 I_voting_bar    Гробището - Page 5 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Гробището

Go down 
+10
Талия Кейс
Маги
Ферис Комън
Сандра Питърс
Ванеса Олтър
Ериса
Хари
Алекса Рен
Кристиан Озера
Клеър Монгомъри
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 6:50 pm

- Еха....сигурно е ужасно. - усмихнах се някак си злобно. Не познавах меторката й,но и честно да си кажа не ми пукаше.
- Е, сега сигурно ще искаш да хукнеш и да и кажеш да се предпази. - повдигнах вежди и се замсях.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 6:59 pm

Намръщих се.
- Хаха , много смешно - след това въздъхнах.
- Няма да тръгвам сега.Не знам къде е , пък и не се чувствам съвсем добре.
Погледнах я.Тя изглеждаше леко развеселена.
- Какво? - попитах раздразнено.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 7:01 pm

- Нищо. - казах и вдигнах ръце в знак на предаване.
- Ако не се чустваш добре мога да те заведа до лечебницата? - предложих и. Знам...можеше и да не се съгласи,но аз трябваше да питам. Все пак не бях от онези които щяха да оставят човека или същество в беда и да не им пука за него.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 6:42 pm

-Не няма нищо - казах й. - чувствам се добре, не се нуждая от лечебница или въобще лекарско лице.
Наместих се и се облегнах над надгробната плоча.Замислих се за видението си.Все още образите бяха ясни.Чудех се какво да направя.Ако хукна сега къде ще отида , а ако остана тук дали тя няма да пострада междувременно.Усетих нарастващото напрежение и посегнах към цигарите на Ванеса.Сложих една цигара в устата си.Запалих я и след като си дръпнах и издишах дима проговорих.
- Виж съжалявам за цигарите , но просто не знам какво ми става.Попринцип не пуша ,много рядко и то ако съм сред пушачи и ми предложат.Не съм пушила от 3 месеца, ако не й повече, а сега като гледам си наваксах от веднъж - заръкомахах и не знаех какво ми става.Сигурно е от шока.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 2:18 pm

Погледнах я малко скиптично.Едва ли някой би припаднал и селед това да се чуства зле,но пък какво ли разбирам аз сигурно наистина си беше добре.
- Няма проблем за цигарите. - усмихнах се. "Защо да има? с радост бих споделила цигари или алкохол с някой който беше почти като мен" Взех още една цигара и я запалих.Божи имах чуства от бира... ПОгледнах към пътекаа от където би трябвало да се излиза от горбището.Ами ако отида в бара? Но не сиакх да оставям Сандра тук.
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 7:27 pm

Усмихнах й се леко.Не ми беше много добре.Догади ми се.Станах и се изповръщах в най-близкия храст и ми олекна.хвърлих настрани недопушената цигара и погледнах Ванеса.
- Знаеш ли май е по-добре да тръгвам - усмихнах й се леко.Тя изглеждаше загрижена за мен.
- Спокойно и сама мога да се справя - усмихнах се леко и тръгнах към училището.леко за;литнах ,но веднага възстанових равновесието си и се затичах.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 06, 2011 7:34 pm

Още преди да я попитам дали и добре или да я предружа ли до училището тя вече беше се скрила в сенките. Е дано поне намери пътя обратно. Беше добро момиче, виждаше ми се симпатична и сигурно щяхме да станем приятелки. Повечето хора гледаха да ме игнорират щом видят такова нещо като мен. Облечено в черни дрехи и очи подчертани с много черно. Какво толкова ми имаш. Аз съм като всички останали само,че дето се напивах и пушех от време на време. И какво от това?
Станах от гроба на Стиви. Май така се казваше този човечец? и си взех котииката цигари които намаляха дрстично. Прибрах ги в джоба си и тръгнах по пътеката,за да стигна до някъде и аз незнам къде,но със сигурност далеч от гробището. Това място ме караше да се чуствам много подтискана.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 6:33 pm

Докато стигнахме на гробищата се успкоих и се опитвах да кажа не Клеър "Клеър Елинор го наръга в корема с кол. Наистина не я харесвам, но защо да те лъжа той сам ми го каза." и прехвърлях на ум сцените в стаята му и в лечебницат накрая спрях и застанах пред нея.
- Клер моля те повярвай ми няма смисъл да те лъжа. Моля те!
О, Никс дано ми повярва ти си ми сведетелка, че не лъжа.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 6:36 pm

-Да,може..тя е способна на подобно нещо.Но трябва да има причина за да го е направила.Вярвам ти,а сега се успокойн..-дали трябваше да споделя на момичето,че Кристиан ще стане червен новак,а и наистина и вярвах..
-Хари!-извиках аз моят стар приятел-гробаря.Пуснах Крис на земята.
-Спокойно миличка той ще е добре..-наистина ще е добре..няма да умре,а ще стане новак,но едва ли ще ти го кажа...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 10:15 am

Клекнах и почнах да галя Кристиан. Тя наистина казавше ,че ще е добре, но как можеше да е добре не разбирам. НЕ могада проумея. Да не бида е некролист и вечеда е говерала с духа му. "Не е некролист" прозвуча вглавата ми един зловещо познат глас, който може да смръзи кръвта ти. Огледах и видях сянката окло тялото на Кристиан.
- Какво искаш ?- изсъсках тихо, така че Креър да не ме чуе. "Просто искам да ти кажа това което Клеър не иска" каза сянката и със зловещ глас последван със зловещо кикотене. Настина се вцепених отстрах.
- Какво искаш да ми кажеш? - тя спряда секиска и каза "Той нямада умре просто ставадруг вид вампир" и както си дойде така си и тръгна. Погледнах Клеър която бешес гръб към мен и викаше Хари.
- Защо не ми каза Клеър - попитах тъжно.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 2:39 pm

Чух гласа на Клеър.Излязох набързо от къщата и изтичах при тях.държах фенера с една ръка ,за да осветявам пътя си.
- Какво е станало тук? - попитах изненадан ,като видях Алекса да стои над нечии тяло.Вгледах се и разпознах тяло - беше на Кристиан Озера.Замръзнах.Ако не е претърпял промяната ще се превърне в ервен новак след няколко часа.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 2:42 pm

-Какво искаше да ти кажа?Че той няма да е нито жив нито мъртав?-попитах я.
-Хари..той не претърпя промяната..знаеш какво следва!Трябва да се погрижиш..моля те!А след това може да дойдеш с имението извън града за да го оплачем..-казах спокойно и прегърнах Алекса.Знаех какво и е..и аз раегирах така преди години.
-Спокойно миличка..спокойно..-шептях и.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 2:48 pm

- Както и да е все ми е едно.
Не ми беше все едно. Но трябваше да е така. Кристиан ми е просто... просто познат. Не ме интересува какво ще стане с него.
Станах и тръгнах на някъде беше ми все едно на къде проста избрах някаква посока наслуки. Оставих се във ръцета на жестоката съдба...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 2:51 pm

Отворих портите и захвърлих труповете пред краката на Хари.
- Погрижи се за тях. - На лицето ми се появи самодоволна усмивка, но бързо изчезна когато съзрях Крис, облян в кръв и проснат на земята.
- Как... мамка му ! - Изкрещях и се затичах към него. "Паднах на колене" и го огледах добре. Успокоих се, като разбрах, че не е мъртъв... така да се каже.
- О, добре, не е проблем... - Станах и видях, че там бяха и Алекса и Клеър.
- Какво сте ме зяпнали ?!
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 2:55 pm

-Той..сещащ се.Не претърпя промяната.-казах на Елинори поклатих глава.
-Хари моля те..-хванах Елинор и се отдалечихме.
-Знам,че си имала вързка с него..искам да ми разкажеш..разбрах,че си го наръгала..Елинор защо?Той,той..беше като малкото ми братче..какво е станало?-попитах я и едва сдържах сълзите си.Ако отново потекът може пак елемнта вода да ме обгърне..
-Елинор моля те..-замолих и се аз.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 2:58 pm

Прегърнах я и промълвих тихо.
- Знаеш ни демоните, лесно се дразним и излизаме от контрол... - Погалих я по косата, за да я успокоя.
- Това беше такъв момент... но не би трябвало да го нарани... нали се лекува, пък и не беше в сърцето. - Отдръпнах се от нея и отидох при Крис.
- Е, решавайте, какво ще правим с него ?
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 2:59 pm

Стоях на няколко метра от тях и ги гледах. И аз имах много поводида погреба Кристиан жив, нонесъм го правила както и да е. Елинор е приятелка на Клеър ще й пости и все едно нищо не се случило. Както и да е чудех се какви ли са тези червени вампири. Кой трябваше да попитам за повече инфо за бога. Незнам дали тук ще ми обяснят както тярбва.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 3:16 pm

Коленичих пред него и въздъхнах тежко. В ръката ми се появи намокрена с вода кърпа. Започнах да почиствам кръвта от лицето му. След малко приключих. Зачудих се, какво ли би му отивало... Определено нещо не толкова кърваво. Преобразих го в сива тениска и дънки, придружени от маратонки и естествено чорапи.
- Е, какво ще кажете ? По-добре е, нали ? - Обърнах се към тях...
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 3:17 pm

Влезнах в гробището и тръгнах на някъде. Оглеждах седа видядалисъм сама. ЗА жалостне бях видях Хари, Клеър, Елинор и Алекса. Да са наобиколи ли някакъв труп. Отидохдо Али.
- Ей здравей какво... - видях трупа Кристиан Озера. Али го харесваше. Погледнах ятя гледаше катопълен непокист. Прегънах я. Ипошепнах вухото й.
- Той не е умрял - тя ме погледна и кимна. Значи знаеше.
- Искашли да ти обясни сигуно си объркана - казах нежно.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 3:20 pm

Леко се подсмихнах.
-Елинор...-скастирих я аз.
-Той..той ще възкръсва,а ти се грижиш за външния му вид..добре постъпи.Ще го оплакваме в имението ще дойдеш ли?Ще има някои неща които ще ти харесат.-сръгах я с лакът.Исках да се разведрим.
-Надявам се Крис да е добре..сред новаците..-измърморих..
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 3:28 pm

Обънах се към нея. Неочаквах че точно тя ще ми обясни.
- Ти пък от къде знаеш. Не можеш дазнаеш всичко.
На лицето й се появи дяволита усмивка. Мамка му. Тя наистина знаеше доста за тях. Тя се наведе и прошепна в ухото ми.
- Знам за тях повече и от самите тях.
Не доумявах от къде знае но и имах доверие. Обънах се към Клеър.
- Ще се видимв имението.
И с Ериса поехме към у-щето.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 3:28 pm

-Елинор...-скастри ме тя.
-Той..той ще възкръсва,а ти се грижиш за външния му вид..добре постъпи.Ще го оплакваме в имението ще дойдеш ли?Ще има някои неща които ще ти харесат.-сръга ме с лакът, а аз се изкисках доволно.
- Няма да позволя да го гледат кървав !
-Надявам се Крис да е добре..сред новаците..
- Ще е не се тревожи за него. С неговия характер на всякъде ще си намери място... - Изкисках се и го погалих нежно по лицето. Усмихнах се тъжно...
- Не знам само как ще го приеме...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 3:40 pm

Кой как ще го приеме?Алекса ли?
-Алекса ли?Тя..тя го приема добре..или поне тя така твърди.-повдигнах рамене и направих тъжна гримаса.
-Хари съжалявам,че ще ти създадем работа..кажи му,че го обичаме!-казах тихо на Хари.Не исках другите да си помислят,че Хари е някой старец без расъдак и говори с мъртвие,но не исках и да узнаят за новаците.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 3:57 pm

Слушах ги и ги наблюдавах.Ситуацията не беше никак добра.Те го обичаха ,а той щеше да се събуди като полужив полумъртъв.Няма да е част от отвъдното нито от нашият свят.
- Не се тревожи Клеър- сложих ръка на рамото й. - Аз ще се погрижа за него.Когато се събуди след няколко часа ще му обясня всичко и ще го заведа до тунелите.Даже ако искаш направо там ще го оставя.Всичко е твоите ръце.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 4:08 pm

Откъснах поглед от Крис и се изправих.
- По-добре да му обясниш тук, после го заведи. - Кимнах на Клеър да вървим. Сбогувахме се с Хари и излязохме през портите.
- Е, аз ще... ще видя какво ще правя... - Усмихнах й се тъжно. - Ще се оправиш ли без мен... - Вървяхме по калта. В последно време вали много дъжд, като сега. Чуваха се гръмотевици, които нарушаваха тишината...
- Хей, аз имам малко работа... - прегърнах Клеър и се затичах към библиотеката, но в същия момент се спрях. - Ако се нуждаеш от компания ми звънни ! - Дарих я с тъжна усмивка и продължих напред.


Последната промяна е направена от Елинор Кейн на Нед Юни 26, 2011 12:24 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





    Гробището - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гробището
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Храма в гробището
» Пред гробището
» Гробището ,преди няколко дни.
» На гробището, преди време
» Гробището 3 месеца по-рано

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Гробище-
Идете на: