The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
    Гробището - Page 6 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
    Гробището - Page 6 I_vote_lcap81%    Гробището - Page 6 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
    Гробището - Page 6 I_vote_lcap19%    Гробището - Page 6 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
    Гробището - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
    Гробището - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
    Гробището - Page 6 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
    Гробището - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
    Гробището - Page 6 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
    Гробището - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
    Гробището - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
    Гробището - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
    Гробището - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
    Гробището - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
    Гробището - Page 6 I_vote_lcap    Гробището - Page 6 I_voting_bar    Гробището - Page 6 I_vote_rcap 
Саманта Такър
    Гробището - Page 6 I_vote_lcap    Гробището - Page 6 I_voting_bar    Гробището - Page 6 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
    Гробището - Page 6 I_vote_lcap    Гробището - Page 6 I_voting_bar    Гробището - Page 6 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
    Гробището - Page 6 I_vote_lcap    Гробището - Page 6 I_voting_bar    Гробището - Page 6 I_vote_rcap 
Том Милс
    Гробището - Page 6 I_vote_lcap    Гробището - Page 6 I_voting_bar    Гробището - Page 6 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
    Гробището - Page 6 I_vote_lcap    Гробището - Page 6 I_voting_bar    Гробището - Page 6 I_vote_rcap 
Алекса Рен
    Гробището - Page 6 I_vote_lcap    Гробището - Page 6 I_voting_bar    Гробището - Page 6 I_vote_rcap 
Selene
    Гробището - Page 6 I_vote_lcap    Гробището - Page 6 I_voting_bar    Гробището - Page 6 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
    Гробището - Page 6 I_vote_lcap    Гробището - Page 6 I_voting_bar    Гробището - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
    Гробището - Page 6 I_vote_lcap    Гробището - Page 6 I_voting_bar    Гробището - Page 6 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Гробището

Go down 
+10
Талия Кейс
Маги
Ферис Комън
Сандра Питърс
Ванеса Олтър
Ериса
Хари
Алекса Рен
Кристиан Озера
Клеър Монгомъри
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 5:44 pm

- Разбира се Елинор.Ще му обясня всичко - тя с Клеър си тръгнах а,а аз останах сам с двата трупа от Елинор и тялото на Озера.Взех лопатат аи набързо зарових двата трупа от Елинор.След това взех на ръце Криси и го понесох към къщата.....
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 4:21 pm

Елинор дойде на сам за да гони Алекса.
-Елинор!-тичах след нея ия настигнах бързо.
-Спри се!-обвих ръце около кръста и,но тя не спираше да се дърпа.
-Спри!-изкрещях още веднъж и очите ми срещнаха нейните.
-Искам това дете!Ще ти помогна с какво мога..само не го наранявай!-казах тихо.Алекса беше отвратена от мен..сега и Елинор ако убие собственото ни дете..тогава..
-Съжалявам,че ти го причиних,но посто не го убивай!Моля те!-не съм прибягвал до молитви от сумати време.От както умрях де..погледнах я тъжно докатоя дръжах,а тя се борише с мен.Ндявах се да се предаде.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 4:37 pm

- Нали знаеш, че ще се предадеш по-бързо от мен ? - изкисках се злобно и затворих очи. След минута ме обви черен мрак, който беше непоносим за вампирите. Крис се отдръпна инстинктивно. Изхвърчах настрана, но преди да навляза в гората спрях. Магията все още ме обгръщаше, но беше само за предпазна мярка...
- За какво ти е това дете ?! - Обърнах се, дори не можех да се позная. Косата ми летеше навсякъде от магията, която ставаше все по-черна и по-черна, обвиваше се около мен като ръце които искаха да ме задушат. Очите ми бяха станали тъмночервени... Просто бях различна аз, която не познавах... Поклатих глава и изхвърчах от тук, вървях към езерото в края на града, да знаех, че Алекса е там, магията ми го казваше... Този път наистина щях да й прекърша врата !
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 4:52 pm

-За какво ти е това дете?-попита Елинор.Как за какво?То беше живо,дишащп,хъркащо,ядящо,пиещо и не знам си както още там същество като нас.
-То е живо същество като нас Елинор!-извиках,но тя вече беше изчезнала сред дърветата в близката гора.Къде беше отишла по дяовлите.
-Елинор!-извиках,но глас пустния.Ниакъв отговор или както искате го приемайте.Запътих се на там където беше отишла тя...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 5:28 pm

Не знаех къде другаде да отида. Не исках да бъда сам в празната си стая. Искаше ми се да съм някъдее на спокойстви и чист въздух. Незнам защо дойдох точно тук. Тъмното не ме плашеше, още по малко и мъртъвците. Те бях мили и дружелюбни хора или поне тези които често се появяваха горе. Седнах на земата и се облегнах на един от многото надгробни камъни. Облегнах си лавата и погледнах нагоре. Пак изгубих човек който обичам и то много. Защо винаги ставаше така? Да не би това всъщност да ми беше наказанието? Едва ли. Поех си дълбоко въздух и го издишах бавно. Всичко беше толкова хубаво, докато не се появи този Луцифер. Да предпочитах да го пазя всичко това в тайна.Знаех,че ще наръни Силвия така както наръни тази вечер,но какво друго можех да направя. Тя сигурно нямаше да ме остави да я прегърна или да я утеша. Запреличах на Тран като си тръгнах, оставяйки Силвия зад гърба си. Но не ми пукаше усобено. Не обичах да нарънявам хора и по-добре беше за тях и за мен ако просто се махна от живота им.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 8:02 am

Усмихнах се на Анастасия и хванах ръцете и.Поведох я към гробището.Имах късмет,че съм погребана тук,а не на Северния полюс.Щом стигнахме аз литнах в буквалняи смисал да търся гробът си.Намерих го.Стъпих на земята и докоснах надгробната плоча.

- Ето го. - казах на Анастасия и се обърнах към нея.Сега май щяхме да копаем,но с какво?А и аз бях дете...освен с детска лопатка не мога с друга да работя.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 11:59 am

Тя ме заведе на гробището.За щастие беше погребана в тази местност,а не се налагаше да пътуваме до друго населено място.Малките ръчички на Маги докоснаха надгробната й плоча.Сигурно се чувстваше зле,че не може да порасне,да види сестрите си и че гледа собствената си надгробна плоча.Приближих се до нея и клекнах ,за да я прегърна.После отново се изправих оглеждайки наоколо.Имаше купища надгробни плочи и за щастие никой наоколо.Идеално.Само трябваше да намеря лопата и да се захващам с копаенето...Все още движейки главата си наляво -надясно изучавайки гробището забелязах малка барака."Сигурно там гробаря държеше лопатите си" тръгнах натам,но внезапно спрях."Чакай ,защо просто не помоля гробаря Хари за помощ.Доколкото знам той беше много добре запознат с нашият свят".
- Маги - обърнах глава към нея. - Ще отида до един ,ю човек,който ще ни помогне да изровим тялото.
Усмихнах се и тръгнах в посока на къщата на гробаря,но изглежда той ни беше усетил ,защото се засякохме при първите надгробни плочи.
- Хари.Извинете за безпокойството ,но имам нужда от помощта Ви.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 3:35 pm

Кака Анастасия отиде на някъде,а после се върна с един мъж.Беше на средна възраст и носеше лопата.Явно щеше да ни помогне.

- Здравейте господине.Аз съм Маги- поздравих аз и подадох ръчиката си.Той я пое и каза,че знае коя съм.Представи се като Хари.Погледнах Анастасия учудено.Той отиде до гроба и почна да копае.Стоях притеснено отстрани и ги наблюдавах.Той извади ковчега и с един лост го отвори.Видях тялото си.Легнало...със същата бяла рокличка с която бях и аз.Една сълзичка се търкулна по бузката ми.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 6:05 pm

Замръзнах виждайки мъртвото детско тяло.Почувствах се толкова зле гледайки безжизненото тяло.Сетих се,че не бях питала Маги каква е причината за смъртта й,но какво значение има?До мен стоеше духа на пет-годишно момиченце почти не помнейки сестрите си и без никаква възможност да порасне и да научи толкова много неща, а на същото разстояние беше ковчегът с мъртвото й тяло.Какво значение наистина имаше.Това нямаше да промени факта,че е мъртва.Поех си дълбоко въздух и клекнах до ковчега.Сега забелязвах ,че всъщност Маги е изглежда така както е била погребана,само че кожата на трупа бе по-бледа.Сърцето ми се сви,но знаех,че трябваш да го направя.Заради нея.Тя не заслужаваше това.Престраших се и поех малката безжизнена ръчичка на тялото.Беше толкова студена,че направо настръхнах."Добре Анастасия ,знам ,че не си го правила преди,но трябва да се постараеш.Заради детето.Ти можеш"Поех си дълбоко въздух и затворих очи.Свободната ми ръка хвана ръчичката на духа Маги и се опитах да се съсредоточа.Трябваше да не мисля за нищо друго освен за това ,което правех...Пологах огромни усилия и постепенно усетих топлината и светлината около мен.Ръчичката на духа ставаше все по-безплътна и това ме стресна и мига изгубена концентрация ми коства всичко постигнато за момента.Пробвах пак и пак и след няколко пъти вече бях уморена и усещах тъгата на Маги."Моля те богиньо помогни ми".Опитах още веднъж,но пак безрезултатно."Ще опитам за последно" казах си и впрегнах остатъка от силите си.Усетих магията - топлината,светлината и как всичко около мен се променяше...Последното ,което видях преди да загубя съзнание беше как детска фигура се изправи от ковчега....
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeНед Авг 14, 2011 2:09 pm

Анастасия се натъжи когато видя тялото.Самата аз също се бях натъжила.Погледнах Хари който ни гледаше.Кака Ан коленичи до ковчега и взе ръката на бежизненото ми тяло в своята.После пък хвана моята.След няколко минути опити тя изглеждаше изтощена,но продължи да опитва.Притесних се за нея,но не можех да мисля много сега.Нещо хем ме теглише на някъде,но хем не можеше изцяло.И изведнъж изчезнах.Не виждаш нищо,но чувах и усещах.Надигнах се и отоврих очи.Видях гробището и Хари коленичил до Анастасия.

- Анастасия! - изписках аз.Излезнах от ковчега.Нямаше нужда да ходя тъйкато те бяха до нас.Погалих я по лицето и погледнах Хари.Той обесни,че тя ще се оправи просто е използвала много магия.Каза ми да я наглеждам и,че идва след малко.Изчезна в една къща в далечината,а аз само стоях и я гледах.

- Како Анастасия!Събоди се моля те! - няколко сълзички паднаха от очите ми и се стекоха по бизките му падайки върхо нея.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeПон Авг 15, 2011 1:47 pm

Преоблякох се с черни дънки и черно потниче и си взех якето.Обух кецове защото щеше да им е по-лесно да тичам.Също така бях вързала косата си.Тръгнах към гробището за да говоря с Хари.Минах по прекия път през гората,но не беше чак толкова удобен.Беше валяло и се бях понакаляла.По-точно кецовете ми бяха станали на нищо.Не бях спряла нито за миг и стигнах гробището бързо.Носеще се миризма на азкопан гроб.Портата беше затворена и затова я отворих.Влезнах вътре и я затворих.Миризмата се усили.Приближих се с бавни крачки по тази посока.Хари сигорно беше там въпреки,че не го усещах.И ги видях.Малко момиченце коленичило до Анастасия,а до тях имаше изваден ковчег и разкопан гроб.

- Анастасия! - извиках и се затичах към тях.Коленичих до момиченцето което плачеше и галеше Анастасия по лицето.Хари го нямаше никакъв.Леко разтърих тялото и.Тя дишаше,но беше в безсъзнание.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeВто Авг 16, 2011 2:06 pm

Някъде в съзнанието си чувах как някой ме вика.Първоначално детски глас,а после нечий друг познат...Чувствах се като в огромна бездна,а а тялото ми беше в безтегловност.Всичко около мен беше тъмно освен една малка частица,откъдето идваха гласовете.....Тръгнах натам и тогава се събудих.Над мен беше Клеър.
- Клеър?Какво правиш тук? - леко се надигнах от земята и видях Маги,която вече не беше дух.
- Маги ти отново си човек - зарадвах се,но се чувствах много слаба.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 7:55 am

Ан се свести.Беше объркана.Личеше и.Пита какво правя тук,а после измрънка нещо от сорта на "Маги ти отново си човек" .Повдигнах вежда.Маги?Какво съзпадение.Малката ми сестричка която се роди малко преди да стана вампир се казваше Маги.Не бях казвала на никого за Маги и Аря.Не знам защо...пазех ги в тайна.Момиченцето се взираше в мен сякаш излъчвах собствена светлин.Почувствах се неудобно,че ме гледа така.Очите и ми бяха много познати.И всичко в нея...,но не можех да разбера от къде.Маги...нямаше шанс да е тя..сестра ми.Не бях получавала нови как е,но не можеше да е тя.Иначе щеше да е умряла.Еее щях да чакам отговорите им на въпросите ми.

- Как си Ан?Маги ти? - попитах двете загрижено.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:26 am

Някой се приближи към нас.Отне ми минута да разпозная жената - Клеър.Усмивка цъфна на лицето ми,но бях притеснена за кака Анастасия която се свести.Сестра ми ни попита как сме.

- Добре съм.... - усмихнах се аз.Изправих се и леко залитнах,но успях да запазя равновесие.Малко трудно до сега да си летял и да не си усещал тежеста на тялото си,а сега а го правиш.Приближих се пак към Анастасия.

- Како Ан...ще може ли още една услоуга.Знам,че сигорно няма а го направиш тъйкато сега използва много сила.И съм ти много благодарна.Но ще може ли медальонче изпълняващо желания? - погледнах я мило.Тази мисъл дори не знам от къде ми хрумна.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 4:40 pm

Усмихнах им се и на двете.Щом и двете бяха добре значи всичко е наредн.Прегърнах Ан и се усмихнах на Маги.Прегърнах и нея.Трябваше да тръгвам и никак не ми беше приятно да оставя Анастасия така.Съсредоточих се върхо магията на петте елемента.Исках да и придам сила такаче да е по-добре.Успях да и придам сили които щяха да и стигнат за дълго.
- Ан...сега ще си добре.Аз обаче тръгвам.Съжалявам.Обичам те! - казах и като се изправих Маги ме погледна,а аз прегърнах малкото момиченце.Щом я докоснах обаче картини се появиха в съзнанието ми.Тя като бебе и Аря и мен.Пуснах я изплашено и леко се отдръпнах.Усмихнах се и тръгнах към къщата на Хари,но не го открих.Засякохме се посредата на пътя на храма.
- Погрижи се за Анастасия. - казах му.Той кимна.Не споменах нищо за раздвоението на личноста,а просто продължих да ходя напред.Почувствах се замиг доста изморена.Погледнах Храма,а после по посока на училището.Запътих се към храма и влезнах вътре.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeСря Авг 24, 2011 6:39 pm

- Добре съм Клеър - усмихнах се и изслушах молбата на Маги.Усмихнах се и я огледах по-добре.Беше се получило.Тя беше отново човек и това чувство на удовлетворение си струваше усещането,че през мен е минало огромно стадо зебри.Клеър прегърна мен и Маги и си тръгна.
- Добре Маги,ще ти направя медальон,но по-късно.Искам малко да си отпочина преди това ,за да събера достатъчно сили.Много се радвам,че отново си човек - поредната усмивка и се опитах да се изправя.Почувствах замаяна вероятно заради предадените сили от Клеър.Щяха д ами стигнат ,за да се върна.
- Хайде да тръгваме - казах й и хаванх малката й ръчичка и я поведох напред.Почувствах топлината й и отново се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Джесика Симсън
Red
Red
Джесика Симсън


Брой мнения : 46

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 4:55 pm

След като Ерик ме изгони аз стигнах до тук.Огледах се и седнах на една пейка.Беше си доста мрачно.Е и..Голяма работа.Усмихнах се на мислите си и изведнъж чух нещо да помръдва.Оглеедах се наоколо.Нямаше никой.
-Кой е там?!
Викнах сърдито и изведнъж една пума цъфна пред мен.
-Здравеей..Какво искаш от мен?
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 5:01 pm

След като Кат най-нахално си ме остави в кафенето реших да се поразтъпча с другата си форма.Придобих вид на пума и се впуснах из гората.Не след дълго стигнах края и където излизах на гробището.Тук нямаше кой да ме види освен Хари.А той знаеше за нас...магическите същества.Можеше да има няке друго свръхестествено същество,а може и някой простосмъртен.Макар те тук да се срещаха рядко.Почнах да тичам из гробището.Имаше някакво момиче което май стреснах.Изкочих пред нея.
- Здравеей..Какво искаш от мен? - попита тя.Дали да се правя на пума или да придобия човешка форма?Ммм ще го карам на "малкото" домашно котенце.Туковиш си изпрося някоя друга целувка.Само да не са шамари.Измърках и се приближих към нея.
Върнете се в началото Go down
Джесика Симсън
Red
Red
Джесика Симсън


Брой мнения : 46

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 5:06 pm

Добре..Явно грешах..Започна да ми мърка.Доближих се предпазливо но и смело.
-Ти си добро коте!
Засмях се и го докоснах.Започнах да го галя и той започна да мърка..Я да изпробвам нещо..Хванах го леко за мъртвата кожа зад главата и дадох заповеди.
-Покажи истинската си форма!
Изведнъж нещо започна да се променя и след малко се появи момче.Беше сладък.
-Здравей..Сладур..
Доближих се до него.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 5:12 pm

Почнах да мъркам когато тя почна да ме гали,но следващите и движения си бяха странни.Тя ме накара да се првърна в човек.Така де...да придобия човешката си форма.Стоях пред нея,а тя спомена,че съм сладур и се приближи.Лепнах си една самодоволна усмивка.
- Здравей и на теб...мм така си още по-секси... - подсвирнах и като я огледах от главата до петите.Беше секси блондинка.Ммм такива ги обичах.Еее не знам аз да не обичах женско.Мисля,че свалях доста момичета.Все още обаче не бях обвързан.Уви..кой не иска парче като мен?Ама съм и скромен...
- Как се казваш?
Върнете се в началото Go down
Джесика Симсън
Red
Red
Джесика Симсън


Брой мнения : 46

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 21, 2011 5:18 pm

-Джесика Симсън-казах сладко и чаровно и се допрях до момчето.Той веднага пропя:
-Давид Хрюгер.
-И на мен ми е приятно...На колко си?Откъде си?Ти какъв вид си...Много си секси..Много си сладък..Имаш ли брат и сестра?Какви са дарбите ти?Може ли да докоснеш устните ми с твоите..Чудех се дали са толкова сладки и вкусни както и ти изглеждаш?
Попитах всичко това и зачаках да спре да ме гледа като че ли го бях ударила с тиган през лицето.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 12:25 pm

Сладуранката имаше хубаво име което изрече толкова сладко,че направо можеше да те прати на седмото небе.На свой ред и аз си казах името.Тя се усмихна и зададе един куп въпроси.Леко ококорих очи,а после се засмях.
- На деветнадесет съм.От тук съм си..уча в училището..Зооморф съм...превръщам се в пума...нямам брат нито сестра..мога да влизам в чуждите сънища и да ги контролирам и да може... - засмях се.Тя се приближи към мен.Обвих ръце около кръста и като я притиснах още по-близо и я целунах.Очаквах да е по-страшна.Тя беше от червените вампири...като цяло повечето вампири си бяха...страшнички.
- А ти?Същите въпроси... - усмихнах се и и смигнах,но не я пуснах.
Върнете се в началото Go down
Джесика Симсън
Red
Red
Джесика Симсън


Брой мнения : 46

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 4:35 pm

-Aaa.Какви бяха?-запитах се и го казах на глас.Той не ме беше пуснал и все още стояхме прегърнати.Усмихнах се сладко и чаровно и се замислих..
-Ами на двайсет съм...Родена съм тук...Червен вампир...Спокойно няма да те изяям..
Усмихнах се..
-Нямам брат или сестра...Моите дарби са Неутрализирам другите дарби(Освен моята),Огнена и земна дарба,Телепатия,Чрез допир мога да контролирам спомени и човека и мога да му изтрия паметта или да я променя...И това е за мен..Големите въпроси..
Наистина си беше сладък..Това място трябваше да бъде страшно,но ние дето тука се познавахме от две минути вече се целувахме.
-Я колко съм добра...Вече се целувам с едно готино момиче,което познавам от най-много пет минути..
Отново го целунах и седнах на една близка пейка.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 4:58 pm

Ммм интересно.Дарбите и си бяха леко плашещи да си призная.Моята дарба пък си беше просто това,че мога да влизам по сънищата на хората.Мога да ги правя дяволски кошмари.Мога да ги правя и най-съкровената им мечта..и мога да си дърдора на кафенце с тях...и те да ми пискат да ги оставя да спят,а те всъшност да спят.Тя ме целуна и седна на една пейка.Седнах до нея.
- Интереснно... - изрекох и се загледах някъде из надгробните камъни.Всъшност дори не знаех какво правя на гробището ,но както и да е.Обърнах глава към Джесика.Чевен вампир...да...сладка беше.
- Ммм щях да те питам нещо и забравих... - изрекох и се засмях.Какво щях да я питам?Ммм... - А да!Обичаш ли големите котки?

П.п:Ужас!
Върнете се в началото Go down
Джесика Симсън
Red
Red
Джесика Симсън


Брой мнения : 46

    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 5:07 pm

-Да...Особено теб..-усмихнах се и се наместих леко нервно на мястото си.
-Имаш ли си гадже?
Глупав въпрос..Може ли да ме целуне и да си има гадже..Естествено,че не..Невъзможно е..
-Ти наистина си бил сладък..
Засмях се на изражението му..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





    Гробището - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гробището
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Храма в гробището
» Пред гробището
» Гробището ,преди няколко дни.
» На гробището, преди време
» Гробището 3 месеца по-рано

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Гробище-
Идете на: