The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
    Гробището Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
    Гробището I_vote_lcap81%    Гробището I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
    Гробището I_vote_lcap19%    Гробището I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
    Гробището I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
    Гробището I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
    Гробището I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
    Гробището I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
    Гробището I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
    Гробището I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
    Гробището I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
    Гробището I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
    Гробището I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
    Гробището I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
    Гробището I_vote_lcap    Гробището I_voting_bar    Гробището I_vote_rcap 
Саманта Такър
    Гробището I_vote_lcap    Гробището I_voting_bar    Гробището I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
    Гробището I_vote_lcap    Гробището I_voting_bar    Гробището I_vote_rcap 
Тран Дюбос
    Гробището I_vote_lcap    Гробището I_voting_bar    Гробището I_vote_rcap 
Том Милс
    Гробището I_vote_lcap    Гробището I_voting_bar    Гробището I_vote_rcap 
Харпър Дейл
    Гробището I_vote_lcap    Гробището I_voting_bar    Гробището I_vote_rcap 
Алекса Рен
    Гробището I_vote_lcap    Гробището I_voting_bar    Гробището I_vote_rcap 
Selene
    Гробището I_vote_lcap    Гробището I_voting_bar    Гробището I_vote_rcap 
Силвия Томсън
    Гробището I_vote_lcap    Гробището I_voting_bar    Гробището I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
    Гробището I_vote_lcap    Гробището I_voting_bar    Гробището I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Гробището

Go down 
+10
Талия Кейс
Маги
Ферис Комън
Сандра Питърс
Ванеса Олтър
Ериса
Хари
Алекса Рен
Кристиан Озера
Клеър Монгомъри
14 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Гробището       Гробището I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 6:01 pm

    Гробището 2441331554_a6b9fa1fb5

Тук винаги цареше мрак.Рядко слънцето решаваше да изгрее към тази част на града.Страни легенди се носят за гробището-нападения и какво ли още не..
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:33 pm

След като си тръгнахме от езерото в края на града дойдохме на гробището.Тук не идвх авърколаци или поне ние незнаехме.Някаква сила ги изблъсквала или нещо такова бях чул
-Как си малък вампир-попитах я след като минахме на спринт цялото това разстояние.Вампирите бяхме издражливи и не се изморявахме лесно,но раните от върколацире не ми харесваха.Обегнах се на едно дърво и зачаках отговора и.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:36 pm

- Добре съм и махнах с ръка - тръгнах през гробището. Майка ми и баща ми бяха казали, че тук е погребана баб Наташа на която съм кръстена. Въпреки че не я помня.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 6:43 pm

Повървях малко сред надгробните плочи и зърнах двама тинейджъри- момиче и момче.
- Ехй вие.Не смятате ли , че е малко късно да сте тук - казах им доближавайки се.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:02 pm

С Наташа се разхождахме и тя гледаше надгробните камъни.Явно търсише определен човек.
-Хей малък вампир казвал ли съм ти,че и леля ми се казва Наташа-подметнах и се ухилих.Чух някакъв мъжки глас зад нас и се обърнах.Беше гробарят.Бях чувал,че тук гробарите са със семеен биезнес.
-Не-подметнах аз и го преценявах с поглед.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:05 pm

Загледах се в момчето.Дали беше този , за който съм слушал.Описнаието отговаряше .
- Ти да не би да си Озера?Кристиян Озера? - попитах го.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:11 pm

На лицето ми цъфна голяма самодоволна усмивка.Е бях чувал за семейството на гробаря.За работата им,че знаят за магическите същества.
-Единствения и неповторим-казах аз,а очите ми срещнаха неговите.
-Да не би да си чувал за мен?Докато тази млада дама не беше чувала-казах и посочих с поглед Наташа.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:18 pm

Засмях се.
- Естествено , че съм чувал.Доста неща достигат до ушите ми, неща , които почти никой не знае. - погледнах момчето.
Беше симпатичен мадеж.После погледнах и момичето.Тя седеше до надгробанта плоча и не каза нищо.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:22 pm

-О старче щом знаеш толкова кажи защо града е плъзнал от върколаци не учещи в академията за магически същества-изсмях се.Погледнах на Наташа,а тя мълчеше.Стоеше до една надгробна плоча и неисках да я прекъсвам.
-Чувал си за мен зареди мойте родители нали?-казах и на лицето ми се появи самодоволната усмивка.Очаквах Наташа да каже нещо от рода,че се фукам с тян,но тя замълча.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:27 pm

Засмях се.
- Не съм много сигурен за върколаците.Може би заради училището.Има доста магически същества и те по някакъв начин ги привличат.Чувам и други неща.Идва голямо и върколаците са едва началото - изрекох последните думи сериозно.
- А относно родителите ти - продължих , но с по-ведър тон. - Чувал съм за тях , но не бих казал , че всичко говорено за теб е свързано само с родителите ти.Дочух още , че нещо е станало в бара- сборище на вампири.Получих писмо от един стар приятел доста редовен посетител там - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:20 pm

Слушах тук таме разговора им, защото това беше гроба на баба Наташа. Преди това чух, че лелята на Крис се казва Наташа. Чувала съм от майка ми и баща ми, че е била уникална. Мъдра, непредсказуема, добра и винаги мислела първо за другите и после за себеси.
Реших да прекъсна разговора им:
- Гробарю заеш ли нещо за жената погребена тук - и посочих гроба на баб Нат.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:28 pm

Обърнах се към момичето.
- Наташа?Тя беше невероятна жена.Винаги беше пълна с енергия, мислеше първо за другите.Когато бях колкото теб ми разказваше различни истории, които за съжаление вече не си спомням- разтърках с ръка челото си .
- Ти нейна внучка ли си - предположих и погледнах момичето.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:31 pm

- Така и наще не ми казаха как е умряла въпреки, че съм кръстена на нея. Бях ги помолила 2-3 пъти и се отказах - усмихнах се погледнах гроба й. - Тя беше ли вампир? - попитах го без да го гледам. После клекнах до земята и затворих очи като една ми ръка беше земята върху гроба й.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:42 pm

- Не , не беше - казах й. - но съдейски по въпроса ти, ти явно си.
Родителите й не й бяха казали как е починала Наташа , а и по-добре.Историята не беше никак приятна.
- Сигурен съм , че сега е на по-добро място - погледнах към небето.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:47 pm

Не е била, но сигурно е знаела за митичните същества. Усимихнах се отворих очи. Чудех се какво мога да правя ако имам елмемната земя.
- Абе хора - казах весело - ако имам елемнта земя мога ли да накара цветята да растат и никнат?
И ги погледнах те малко се зачудиха.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 8:53 pm

- Логично е да можеш - затърках с ръка брадичката си потънал в размисли.
- Защо не опиташ? - предложих й.
Интересно.Внучкат ана Наташа беше вампир и даже притежаваше елемента земя, но отскоро явно.сетих се ,че забравих да им се представя.
- Впрочем аз съм Хари.Можете да разчитате на мен за всичко.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 9:02 pm

Коленете ме заболяха да стоя клекнала за това направо седнах. Сложих ръце на гроба. Почнах тихо да се моля на Земята.
- Земя днес много исках от теб, но те моля за последен път (поне за днес) да ми помогнеш да окрасим гроба на баба. Не съм я познавала, но ми казаха, че е била добър човек и искам да направя нещо за нея.
Тогава усетих нещо изпод ръцете ми да мърда отворих очи и преместих ръцете си. Там където бяха ръцете ми поникнаха Цветя. След това по целия гроб помнаха да никнат цветя. Най различни и уникални по рода си. Целия гроб беше пълен с цветя. Те все едно придадаха живот на цялото гробище.Разсмях се и плеснах с ръце.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 7:46 am

Нараша попита за бабаси и аз се изгнорирах от разговора.Бил чул за бара.И какво е чул?Не аз бях в лезбийска сцена или пих кръв.
-Хей старче и какво точн си чул за бара и мен?-попитах аз и се облегнах на едно дърво.Неисках да прекъсвам разговора им,но ми беше чудно.
-Малък вампир очевидно е,че го можеш.Се пак това е елемента земя.Можеш да попиташ Клеър за него тя знае-казах аз и се сетих за сцената междо мен и Клеър в бара.Точно сега Клеър нямаше да може да и каже нищо.
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 12:30 pm

Обърнах поглед към Озера.Не ми харесваше да ме нарича старче.Не бях толкова стар все пак.
- Че си се натискал с менторката си, но главното от бара беше ,ч е е било сборище на вампири.Единият барман е бил убит, а й е станала доста гореща сцена между ученички - засмях се на последното.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:02 pm

Изгледха го кръвнишки.Защо отнов оспомена натискането с Клеър пред Наташа.
-Клеър ми е като сестра и просто и дадох кръв.Иначе не един барман,а сигорно половината персонал и хора щяха да са мъртви-казах ядосано.Погледа ми не се отделяше от него.Направо ми идеше да го убия!
Върнете се в началото Go down
Хари
Humans
Humans
Хари


Брой мнения : 37

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:10 pm

- По-спокойно , не се пали чак толкова - опитах се да го оспокоя. - Питаш ме и аз ти отговарям.
Изглежда лесно се ядосваше и заради дарбрта му трябва да гледам да не го ядосвам много.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:15 pm

-Яно ме познаваш доста добре старче-каза все още ядосан.
-Не намесвай Клеър!Ясно?-излаях му аз.
-Пък и какво ти пука с кого се натискам и с кой не?И в бара какво като беше сборище на вампири?Беше яко,а и Сам и Рейн само ни направиха кефа.-повдигнах рамене.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:03 pm

Почнаха да говорят за натискането м/у Клеър и Озера това не ми хареса , а и Хари май ядоса Крис, което беше нещо не хубаво за него. Той трябва да се контролира.
- Крис не се ядосвай той просто каза какво е чул, защото ти го попита. Спокойно не се пали - това последното го натъртих.
Изправих се и се изтупах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:29 pm

Когато приближих вратите на гробището забелязах гробаря и още две познати лица. Отворих вратите и използвах магия, за да не ги влача до гробаря. Паднаха в краката му и се засмях.
- Ето ти малко работа. - Приближих се към него и на лицето ми се появи дяволска усмивка...
- Е, имаш ли новини за мен ? Нещо пикантно ? - Наклоних главата си на ляво, а дяволската ми усмивка си остана все така потайна.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:32 pm

Изгледах Хера.. тоест Елинор мрачно. Не ми хареса да води така влачейки труповете. Реших да спестя работа на гробаря. Направих две дупки една до друга.
- Ето спестявя работа - казах мрачно и се загледах в луната. Същото така чух и вой на вълци.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





    Гробището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гробището       Гробището I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гробището
Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Храма в гробището
» Пред гробището
» Гробището ,преди няколко дни.
» На гробището, преди време
» Гробището 3 месеца по-рано

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Гробище-
Идете на: