The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Общото помещение - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Общото помещение - Page 4 I_vote_lcap81%Общото помещение - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Общото помещение - Page 4 I_vote_lcap19%Общото помещение - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Общото помещение - Page 4 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 4 I_voting_barОбщото помещение - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Общото помещение - Page 4 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 4 I_voting_barОбщото помещение - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Общото помещение - Page 4 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 4 I_voting_barОбщото помещение - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Общото помещение - Page 4 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 4 I_voting_barОбщото помещение - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Общото помещение - Page 4 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 4 I_voting_barОбщото помещение - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Общото помещение - Page 4 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 4 I_voting_barОбщото помещение - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Общото помещение - Page 4 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 4 I_voting_barОбщото помещение - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Общото помещение - Page 4 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 4 I_voting_barОбщото помещение - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Общото помещение - Page 4 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 4 I_voting_barОбщото помещение - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Общото помещение - Page 4 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 4 I_voting_barОбщото помещение - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Общото помещение

Go down 
+6
Ериса
Сандра Питърс
Кати Ловър
Венера Суифтър
Дмитрий Беликов
Клеър Монгомъри
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 9:53 am

-Зандър!Тя е осен години по-малка!-скастрих го аз.Погледнха Венера..тя беше почти толкова по-малка от мен.Въздъхнах.
-Може и да се примиря...,но нека да не го правим публично достояние на новаците.Става ли?-повдигнах вежда.
-Се пак...ще се разнесът какви ли не слухове...ще трябва да държите дистанция помежу си.За теб Зандър ще е лесно тъйкато предполагам си се обучаваш за пазител,но за Кати..не знам дали ще издържи.Ще издържиш ли да не се хъм..натискаш с него когато има някой около вас когото не знае за вас..това озчава,че дори и той да си дойде тук пребит ти не можеш да се втурнеш към него и га почнеш да го целуваш и да му казваш,че всичко ще е наред.-раздръкнах се като някакъв..,но трябваше.
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 10:16 am

- А защо въобще трябва да крием?
Наистина не разбирах. Какъв беше смисъла? Изправих се и хванах Зандър за ръка, като я стиснах здраво.
- Какъв е смисъла? Какво толкова като разберат.
Погледнах Венера за помощ. Тя трябваше да застане на наша страна. Аз бих застанала на нейна страна ако имаше подобен случай. Погледнах я умолително за помощ.
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 10:20 am

-Не Кати не ме гледай така!Зандър е на 25,а ти на 17.Това са 8 години..и ще говорят сумати неща зад гърбовете ви..-заявих и.
-Знам,че мразиш да гововят зад гърбът ти.На мен ми е все едно ако е зад моя,но..аз мразя да говорят зад твоя,а ти също мразиш..иначе ако толкова не искаш да го криеш ще съм принудена да изпепеля някой..-щом каза това около мен се завъртя малко огън.Обърнах се към Тео.
-Да!-казах му с усмивка и се надявха да се сети за кое става дума.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 10:29 am

Погледнах я и се усмихнах. ДА тя каза. Добре после ще говоря с нея. Обърнах се към Зандър и Кати.
- Права е ще говорят много зад гърбат ви. А азне могада контролирам всичко.
Госпиди ще си имаме големи проблеми и разправии. Дано някой новак не дойде и не чуе.
Върнете се в началото Go down
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 10:34 am

-О моля те Тео!Ти и Венера ще се криете ли?-повдигнах вежда и стиснах ръката на Кати.
-Ще се криете?Ще се сдържате?Никак не ми се вярва Венера да се сдържа..тя е хъм..като бомба със закъсител!-заявих аз.Срещнах погледа на Кати който беше неодобрителен за обидата към приятелката и.
-На мен ми е все тая..каквото каже Кати..-въздъхнах.
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 10:44 am

Е не можех да отрека, че Венера е като бомба със закъснител. Но те бяха заедно е явно това саправили в коридора.
- Ако вие се криете ние така. Вашата случай не е много по-различен от нашия. Нашата рзалика 8 годин а вашата 7 не голяма разлика.
Усещах напрежението във въздуха. Направо мезадушаваше. Но не го показах трябваше да съм силна поне този път. Венера не се застъпваше за мен, така че трябваше сама да се оправям.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 10:50 am

Поклатих глава ядосано.
-Да така е!Горе доло сме в едно положение.И повярвай ми Венера може да се сдържа!-заявих му и го изгледах кръвнишки.
-И ние определено няма да се разкрием с думите "Хей погледнете..ние ходим,а имаме 7 години разлика".-ядосах седнах на дивана.
-Знаете ли..правете каквото искате..въобще не ми пука!-пукаше ми,но бях ядосан и не ми се мислише въобще за техни любовни истори.
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 11:02 am

Видях, че Тео е прекалено ядосан за да се оправя с тях. За това се заех аз.
- Добре ние ще крием нашата връзка, но и вие ще се криете. Наистина случай те са почти едентични.
Поклатих глава от раздразнение. Нямаше да се ядосвам на Кати. Все пак аз я подканих. Отидох и си взех една бира от хладилника. После седнах. До Тео и облекнах главана рамото му и отпих от бирата.
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 11:07 am

-Добре..съгласна съм!-заявих.Седнах на дивана и потупанх мястото до мен като се усмихнах на Зандър.
-И така да сме се настанили тук..с тях подозрително ли е?-повдигнах вежда.Малко бях обидена на Венера,че не се застъпи за мен,а избра Тео,но ще го преглътна.Усмихнах и се и с поглед и благодарих,че ме подкани да говоря със Зандър.
Върнете се в началото Go down
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 11:14 am

Свих рамене иседнах до нея. Преметнах ряка презраменете й а тя се облегна на мен. Изведнъж чух шум някой новак се приближаваше насам.
Махнах ръката си и се отделечих леко от Кати. Тя се намръщи.
- Съжалявам нкяой идва.
Заслушахсе в стъпките които приближаваха.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 11:23 am

Отдърпнах се от Венера.
-Съжалявам,но знаеш..-тя само кимна.Знаеше,че не трябва да се разкриваме.
-Тео..-задъхано каза един новак.
-Да?-повдигнха вежда...
-Имало е някакво нападение на уличките..видяли са Кати и Венера..Кати е използвла силите си..-погледнах Венера строго,а след това и Кати.
-Благодаря..ще ни оставиш ли на саме?-той кимна и излезна.
-Искам обеснение!Знам половината исотрия казвайте цялата!-извиках.
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 11:39 am

- Казах ти. С Кати отидохме в един бар. Един се приближи и видя, че сме прекалено бледи. Усите се, че сме вампири. Заведох го в тоалетните и му прекърших врата. Като се върнах. Едни върколаци бяха наобиколили Кати. Разкарах ги, но после друго момиче вампир не от червените изрита главатаря им от бара. Ние с Кати ситръгнах ме от там и трябваше да минем през тъмните улички. Те ни пресрещнаха. Тръгнах да се бия. После дойде Зандър. Помогна ни да се измъкнем. И това е.
Е премълчах главатаря им искаше да правим секс и за раната на Зан. Погледнах към Кати и Зандър, които след като си тръгна новака пак се бяха прегърнали. Те кимнаха.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 5:45 pm

Повдигнах вежда.
-Венера..премълчаваш нещо!-казах строго.Погледнах Кати и Зандър..
-А вие по-кротко го давайте!-заявих.Бях скръстил ръце пред гърдите си докато чаках точното и пълно обяснение на случилото се.Очите ми бяха приковани във Венера и от време на време се местиха към влюбените гълабчета на дивана.
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 5:55 pm

- Защо да премълчава нещо? Нищо на премълчаванали Зан.
Той кимна. Аз апогледнах Тео със мил и спокоен поглед на 9 годишно датенце. Подвоумих се дали да използвам внушение.
-Ние не криемнищо Тео - казах със спкоен и равен вглас, но всъщото време леко строг и покровителен. - И ти го знаеш .
Върнете се в началото Go down
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 6:01 pm

Кати май използваше внушение срещо нашия приятел..
-Така е Тео!-почнах и аз да му опявам,че нищо не крием.Погледнах Венера с поглед "А си ни издала,а съм те пречукал" .Не искам Кати да загази,но се пак първо Венера ще загази,а после Кати..
-Венера..-казах аз.-Нека да не прекрачваме границата..и двамата сме загрижени за нея..-метнах поглед към Кати.
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 6:11 pm

- Тео няма смисъл да криеме нещо от теб.
Метнах на Зандър един кръвнишки поглед и посланието "Да не съм тъпа идиот такъв, че да я издам по-добре ти внимава" .
- Айде успокой се всички сме добре и сме тук. Няма смисъл да говоримза това.
Пийнах малко то бирата си и го погледнах .
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 6:15 pm

-Добре!Този път ще ви се размине.Науча ли нещо подобно или нещо различно от това което знам по този случай лошо ви се пише!-погледнах ги и тримата.Седнах на дивана срещо Венера.Чуха се стъпки и Кати и Зандър веднага се разделиха.В помещението влезна позната за мен червена вампирка и няколко от нашите червени новаци.
-Тео!-каза тя и се усмихна
-Жаклийн..-отидох до нея.Прегърнахме се като стари приятели,а тя дори ме целуна по устните.
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 6:40 pm

По ръцете ми прибяга лек пламък. Кучка ка смее да го целува. Седнах до Кати ий казах:
- Моля те успокой ме за да не се подпали някой.
И метнах поглед на Зандър с посланието "А ти бъди готовда използваш елемента си за всеки случай". На устините ми пробяга дяволска усмивка и погледнах към Тео, който "случано" почнада се поти.
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 6:47 pm

Стиснах Венера за ръката.
-Спри!Ако ще имаш мишена не трябва да е Тео,а тази..Жаклийн..-казах и аз.Погледнах Зандър с надежда да ми помогне.
-Ако не спреш ще ти лисна вода отгоре Венера!-скастрих я аз.Прокашлях се леко.
-Ъм Тео..има "малки" деца..-показах кавички,но всичко беше за да прекъсне той целувката си с Жаклийн.
Върнете се в началото Go down
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 6:50 pm

Кимнах на Венера.И на мен нямаше да ми е никак приятно ако гаджето ми се целува с друга.Щом Кати спомена онова за малките деца се засмях.
-Така е Тео!Недей има малки деца...-заявих му.Бях се отдаелчил от Кати зареди новаците в помещението които зяпаха Жаклийн и Тео..тези двамата преди имаха връзка..пфу..не знам как той и позволява тя да го целува след като тя му изневери..
-Те бяха гаджета преди,но тя му изневери..-подшушнах на Кати тихо.

П.п:Тео..сори ама ;х набутах те..
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 7:15 pm

Огледах се ивидях Венера ако нямах опит с нея нямаше да разбера, че е ядосана. А и доста се потях това със сигурност беше нейно дело. Откъснах се от Жаклин и направих карачка назад.
- Как си ? Къде се изгуби напоследък? - попитах приятелски
"Зандър моляте кажи на Венера че няма смисъл да ревнува" пратих телепатично съобщениена Зандър.
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 10:26 am

В помещението стана доста топло..Засмях се.Лек електрошок побяга по жената.Тя леко изписка.
-Тук наистина е горещо..не мислите ли..-казах и станах от дивана.Свалих блузата си и останах по сутиена като размахах коса сякаш исках да покажа на Жак..ли..еди каква си.Дори нямаше да и запомня името.
-Аз съм Венера!-казах и подадох ръка.Моята беше гореща и наелектризирана..ако тя я поеме най-много да я изпържа..
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 10:39 am

Хванах Внера за предмишницата преди Жаклийн да се е изпържила и я поведох към спалните.
- Айде Венера да си тръгваме. Много ми се спи - и се прозях.
- Чао Тео, Жеклийн. Утре пак ще се видим.
Изведох Венера от помещението преди да е изпържила Жаклийн.
Върнете се в началото Go down
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 11:09 am

Взех си бира и седнах на дивана където бяхмепреди с Кати. Замислих се дали да не ги последвам, но се отказах.
- Е Жаклийн какво става с теб напоследък?
Попитах и пийнах от бирата. Тя седна срещу мен на другия диван.
- Нищо особенно, а с теб Зан още ли наши дон жуан а ?
Каза тя и се зясмя новаците бяха седнали и си говераха нта групи.
- Може би? - казахи се посмихна дяволито.
- Тео седни бе? - казах на Тео спокойно.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 11:19 am

Метнах поглед към коридора където преди малко беше завлечена Венера.Кимнах и се настаних на дивана.Жаклин беше малко по-далеч от мен,но нахално се премести и седна в скута ми..
-Жа..-думите ми заглъхнаха когато тя долепи устни до мойте. "Направи нещо!Не стой като истукам!"-скастрих Зандър телепатично..добре,че негово величество-което бях аз попринцип-владееше телепатия за да мога да си викам в главата,а той да ме чува..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общото помещение - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Общото помещение
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Тунелите-
Идете на: