The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Общото помещение - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Общото помещение - Page 3 I_vote_lcap81%Общото помещение - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Общото помещение - Page 3 I_vote_lcap19%Общото помещение - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Общото помещение - Page 3 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 3 I_voting_barОбщото помещение - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Общото помещение - Page 3 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 3 I_voting_barОбщото помещение - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Общото помещение - Page 3 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 3 I_voting_barОбщото помещение - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Общото помещение - Page 3 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 3 I_voting_barОбщото помещение - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Общото помещение - Page 3 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 3 I_voting_barОбщото помещение - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Общото помещение - Page 3 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 3 I_voting_barОбщото помещение - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Общото помещение - Page 3 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 3 I_voting_barОбщото помещение - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Общото помещение - Page 3 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 3 I_voting_barОбщото помещение - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Общото помещение - Page 3 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 3 I_voting_barОбщото помещение - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Общото помещение - Page 3 I_vote_lcapОбщото помещение - Page 3 I_voting_barОбщото помещение - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Общото помещение

Go down 
+6
Ериса
Сандра Питърс
Кати Ловър
Венера Суифтър
Дмитрий Беликов
Клеър Монгомъри
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 12:24 pm

Влязох в помещението и огледах обстановката. Нищо инитересно. Отидох до хладилника и звадих една бира. Седнах на дивана и обмислих плюсовете и минусите за това да съм с Кати.
Първо плюсовете:
Първо -тя е готина и секси.
Второ - харесвам я.
Трето - с мен винаги ще е в безопастност (надявам се).
Второ минусите:
Първо - прекалено и малка.
Вторто - другите ще говорят зад търбът ни най-вече за това че съм педеофил. Което не е вярно.
Трето - Венера ще ми се подигрва и докато ме убива.
Четвърто - Тео ще побесне е.
Пето - не знаех дали ме харесва. Онази целувка по бузата сигурно е била от любезност. Нали?
Хм, минусите бяха повечеото плюсовете
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 12:53 pm

Влезнахме в обище помещение.Зандър се замисли за нещо.
-Дали да говоря с него..?-подшушнах на Венера.
-Наистина е готин,сладък и секси,но е и по-голям..дали ще се интересува от дете като мен...-говорих тихо колкото тя да ме чуе.
-Хей Кати искаш ли да излезнем..-чу се познат мъжки глас.Обърнах се и видях едно от момчетата-Каял.
-Може после да направи мтройка.Аз,ти и Венера..,но естествено..ти ще си по-забележима.Венера ще ни свети през по-голямата част от времето..само за една нощ...хайде..-гневът в мен избухна.
-Една нощ?Една нощ!Ти си идиот Каял.Някои момичета тук си падат по теб,но аз и Венера не сме от тях!Повярвай ми!И за нищо на света няма да спя с теб!За нищо!Дори целия алкохол и дрога няма да могат да ме накарат да ти лап..-млъкнах тъйкато се усетих,че съм се разкрещяла..
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 12:56 pm

Така влияеше духът на Кати.Отидох до нея и я прегърнах.
-Спокойно!Всичко е наред..всичко свърши..-настанихме се срещо Зандър.
-Иначе да.Поговори с него..-прошепнах в ухото и и се усмихнах.Пуснах я и станах от дивана за да я оставя на саме със Зан.Извадих една студена кола от хладилника и седнах на един стол.Включих телезивора и уж го гледан,но наблюдавах Зан и Кати през цялото време.Отпих от колата си.
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 12:58 pm

-Добре.-кимнах и Венера се отдалечи.
-Зандър...-казах леко несигорно.Забих поглед в поба.
-Ъм ам..как си?Още веднъж ти благодаря за това в уличките..-казах по-тихо последното изречение.
-Искаш ли да си побъбрим..знам,че мъж като теб..не би си говорил с дете като мен,но все пак..-заоправдах се аз.Исках да говоря с него,но дори не знаех за какво.Погледнах към Венера и погледа ми ми връчи увечерност.Погледнах Зандър и се усмихнах мило.
Върнете се в началото Go down
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 3:13 pm

Леле какво да говоря с нея ние сме съвсем различни.
- Та каква музика слушаш Кат?
Музиката е хубава тема. Нали? Азпрниципно слушам рап, хип-хоп, рок. А и търси подкрепа от Венера за какво и аз незнам. А тя се правеше, че глда телевизия.
- Аз слушам всякаква.
Продолжих съсвсем нехайно беше притеснена.
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 3:30 pm

-И аз така.-усмихнах се.О Никс!
-Хъм обичаш ли животни..предимно кучета?-попитах го.
-А обичаш ли да плуваш?-зададох още един въпрос.Помещението бързо се изпразни и останахме само аз,Зан и Венера.Настаних се на мястото до Зандър.
-Ъъъ нали нямаш нищо против?-попитах аз и леко се изчервих.
Върнете се в началото Go down
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 3:38 pm

- Животни хм, да. Да плувам еми да ако има къде - усмихнах се когато седна до мен.
- Не няма против.
О не тя се изчерви. Само не и това. Ако тя ме харесвяше това не беше на добре. Не може не трябва да смезаедно. Аз не съм педофили не смятамда ставамтакъв. Но не мога просто така да я отблъсна. Ще нараня чувтствата й.
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:08 pm

Сърцето ми биеше силно.Имах чуство,че всеки момент ще изкочи от гърдите ми.Май не му беше много приятно да говори с някаква 17 годишна..
-Ъм..аз явно станах досадна..-срещнах погледна на Венера който сякаш ми казваше "Защо се предаваш?".Станах от мястото си и отидох до хладилника.Извадих една кола и я отворих.Настаних се отново срещо Зан и оптих от колата си.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:10 pm

Влезнах в помещението нямаше никой освен Зандър, Кати и Венера. Кати и Зандър бяха седнали един с/у друг. А Венера гледаше телевизия. Е всъщност наблюдаваше Зандър и Кати. Предърпах един стол до нея.
- Венера може ли да поговорим - погледнах към Кати и Зандър. Не ни гледаха ама можеха да чуят. - На саме.
Не исках никой да чуе как признавам чувтствата си към нея.
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:14 pm

Потръпнах.Какво толкова искаше да ми каже..
-Ами..ъ добре..-изрекох.Оставих колата на масата и се ипзравих.Очите ми срещаха тези на Тео..да не би да беше разбрал какво е станало на тъмните улички..о по дяволите дано не.Минахме покрйа Кати.Двете си разменихме безмълвни послания.Аз вдъхвах доверие на нея,а тя на мен.С Тео напуснахме общото помещение и излезнахме в коридорите.
Върнете се в началото Go down
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:37 pm

- Не не. Не си досадна спокойно.
Тя отиде до хладилника. Дори като се движеш това момиче беше секси. САмокак движеше ханша си... Не не трябвадаси избия тези мисли от глвата си не съм педофил. Ужас тая дума все мисе въртив главата. Педофил. Педофил. Педофил. Тя се върна и седна срещу мен.
- Ако искаш пак седни тук - казах и потупахмястото до мен. - Или както искаш де на мен ми е все едно.
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:42 pm

Прехапах долната си устна.
-Не тук ми е добре.-усмихнах се плахо и останах на мястото си.Погледнах към вратата.
-Какво ли може да казва Тео на Венера?-попитах по-скоро себе си..
-Да и се обеснява в любов..-леко се изкисках.Малка моя тайна с Венера,но само на мен ми беше смешно тъйкато само аз си знаех.
Върнете се в началото Go down
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:50 pm

Усмихнах с дяволита усмивка.
-По това което прочетох от мислите му. Мисля че ще е нещо подобно.
Пиийнах от моето питие. Оф какво да говоря с нея та тя е на 17. Нямаме много боща или незнам. Не я познавам добре. Тишината ставашене непоносима.
- Та за какво да говорим? Кажи някоя тема?
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:54 pm

-Хъм не знам..имаш ли си приятелка?Или падаш ли си по някоя..-попитах го аз.По-дяволите!Харесвах го!
-Венера е на 18,а Тео на 25..хъм..се пак са сладка двойка.Аз ги одобрявам..макар и да имат разлика във възраста.-заявих на Зандър.Облегнах се на дивана и отпих от колата си.Дали той ме харесваше?
Върнете се в началото Go down
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 7:40 pm

Окей харесваме успокой се. Ами сега какво ще правя тя ме хересва ,но ако смезаедно ще стане... е знам каквоще стане, но няма да е хубаво.
- Кати ти нала знаеш, че мога да чета мисили?
Това си бе все едно да кажа "Хей прочетох ти мислите, нознам, че ме харесваш" , но по по-деликатен начин.
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 7:44 pm

-Аз..-измрънках.
-И прочете мойте така ли?-попитах накрая.Супер!
-Е?Какво мислиш..най-накрая разбра..-бях ядосана,че ми е прочел мислите,но и бях уплашена.Отпих от колата си.Гледах на всякъде другаде,но не и към Зандъ.Дали той ме харесваше..
Върнете се в началото Go down
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 7:53 pm

Наведох глава. Отидох до нея и седнах.
- Кати... аз... - господи какво да и кажа. Не искамда яразтроя. А и ако и стане нещо Венера ще ме подпали или ще ми пусне електрошок.
- Виж неможем да бъдем заедно... в смисъл ти си само 17, а аз на 25. Само ще говорят зад гърбът ни - тя гледаше земята за това повдигнах брадичката й, така че да ме погледне. - Мен не ме интересува, но ме е страх да не те наранят.
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 8:31 am

Пресегнах се и обвих ръце около вратът му.Устните ми срещнаха неговите.
-Не ме интересува Зандър.Пък и си имам Венера.С удоволствие ще прекърши нечий врат..-усмихнах се,но после усмивкатами се стопи.
-Така е.Това са осем години...много са.След десет години няма да означават нищо,но сега..ще те разбера ако не би искал да си със 17 годишна хлапачка..-отново се усмихнах,но усмивката ми беше плаха.Чудех се какво ли правят Тео и Венера на вън...
Върнете се в началото Go down
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 8:43 am

- Ако теб не те интересува и мен така.
Целунах я и я петегли към себе си. Заставих я да ме възседне. Обвих ръце окло кръста й. Целувката беше сладка, като самата нея. О Никс моля се само да не я нараня. Одръпнах се от нея, но лицата ни останаха близо едно до друго.
- Кати ти нали нямаш проблем да си с по-голям?
Трябваше да я попитам.
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 9:03 am

Засмях се.
-Не нямам.-долепих утси до неговите.
-А ти нямаш против да си с 17 годишна?Луда..?-силите на духа понякога ме изкарваха извън контрол,но нямаше нужда да му казвам.
-Може това да си с мен да развали репотацията ти..може да го пазим в тайна ако искаш..-казах несигорно.
Върнете се в началото Go down
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 9:12 am

- И аз пък имам една хубава репутация - поклатих глава. - Ще го пазим в тайна само ако ти искаш. На мен ми е все едно.
Прокарах пръсти през скулите и после по бузата беше толкова мека. ПО устинете й бяха толкова сочни и сладки. На долу по шията й. Прокарах пръсти през кодата й беше мека като коприна.
Върнете се в началото Go down
Тео Касъл
Red
Red
Тео Касъл


Брой мнения : 74

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 9:30 am

Венера беше застинала на вратата на врата с доста учудено изражение. Надниканах и видях Кати възседнала Зандър. Той я галеше, а тя му се усмихваше.
- Какво става тук по-дяволите? - дори не знаех дали да съм ядосан. Те рязко извърнаха главина сам сразширени очи. Пристъпих навътре със сериозно изражение.
- Е?
Скръстих ръце пред гърдите се.
Върнете се в началото Go down
Кати Ловър
Red
Red
Кати Ловър


Брой мнения : 59

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 9:34 am

Плъзнах се от скута на Зандър към свободното място с надежда,че Тео няма да забележи,че съм седяла в скута му,но уви изрежението му показваше друго.Погледнах Венера.Тя беше шокирана или не знам..,но погледа и не ми вдъхна много доверие..мислено и с очи я замолих да ми помогне.
-Тео не е това което си мислиш..-казах тихо.Погледнах към Зандър..какво ли щеше да стане?
Върнете се в началото Go down
Венера Суифтър
Red
Red
Венера Суифтър


Брой мнения : 221

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 9:39 am

Видях погледа на Кати и кимнах.
-Тео..-изрекох тихо.Застанах пред него.
-Тео!-повторих по-силно..какво ли щеше да стане.Погледнах още веднъж Кати с поглед "Всичко ще е наред.Аз ще се оправя!" .
-Наистина не е това което си..ъ мислиш.Не е и това което изглежда.-говорех несигорно тъйкато и аз не знаех какво става,но трябваше да защитя Кати и нейното желание..
Върнете се в началото Go down
Зандър
Red
Red
Зандър


Брой мнения : 40

Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 9:48 am

Порових се малко вглава та му и после в тази на Венера. При тях се бе случило нещо подбно на нашата ситуация, обаче Венера държеше под напраежение Тео. На лицето ми се появи едне дяволска усмивка.
- А ти какво мислиш, че става? - Станах и заобиколих диван. Застанах, така че да закривам Кати.
- И нямаш никакво право да ни опрекваш.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общото помещение - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Общото помещение
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Тунелите-
Идете на: