The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Домът на Харпър - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Домът на Харпър - Page 4 I_vote_lcap81%Домът на Харпър - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Домът на Харпър - Page 4 I_vote_lcap19%Домът на Харпър - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Домът на Харпър - Page 4 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 4 I_voting_barДомът на Харпър - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Домът на Харпър - Page 4 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 4 I_voting_barДомът на Харпър - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Домът на Харпър - Page 4 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 4 I_voting_barДомът на Харпър - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Домът на Харпър - Page 4 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 4 I_voting_barДомът на Харпър - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Домът на Харпър - Page 4 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 4 I_voting_barДомът на Харпър - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Домът на Харпър - Page 4 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 4 I_voting_barДомът на Харпър - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Домът на Харпър - Page 4 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 4 I_voting_barДомът на Харпър - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Домът на Харпър - Page 4 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 4 I_voting_barДомът на Харпър - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Домът на Харпър - Page 4 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 4 I_voting_barДомът на Харпър - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Домът на Харпър - Page 4 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 4 I_voting_barДомът на Харпър - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Домът на Харпър

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 5:05 pm

Погледнах Маги,а после шишето...Замислих се и после кимнах:
-Да допада ми...Един вид давя мъката в алкохол!-усмихнах и се и погледнах кучетата.
-Ще го кръстя Хуч,като от филма....-засмях се и изпих останалият алкохол.Оставих бутилката и се обърнах към Маги,взех кучето от ръцете й и го пуснах на земята:
-Искам те!-казах и я взех на ръце,започнах да я целувам и тръгнах,към холът на диванът...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 5:31 pm

Това за кучето вече го беше казал,но не казах нищо...Изведнъж той се озова до мен и взе кучето.Пусна го на земята,а мен вдигна на ръце.Почна да ме целува настоятелно.Думите му бяха реалност...усещах го по целувките му.
След малко се озовах на дивана,а той беше над мен.
- Харпър... - името му излезна от устата ми.Той така беше застанал върхо мен,че нямаше на къде да мърдам.Не ми тежеше тъйкато просто не се беше отпуснал над мен,но се чувствах като в капан.
Размърдах се леко за да се намеся по-удобно на дивана.Да си призная предпочитах спанията...за каквото и да е.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 5:51 pm

ПОгледнах я и бързо я съблякох.Бях груб и настоятелен.Не приемах не за отговор щях да получа това,което искам.Тя беше гола преди дори да се е осъзнала.Погледнах я и свалих блузата си.Целунах я,за да не почне да роптае и си разкопчах панталона,дори не го свалих напълно.Проникнах в нея а от устните и се откъсна силен вик.Проникнах за втори път и зарових глава във вратът й.Зарових пръсти в косата й и леко извърнах главата и назад,като нежната й шия се разкри пред мен,прокарах нежно зъби по плата и,продължавайки да се движа....
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 6:16 pm

- Харпър! - казах отново по-силно,но той просто се направи,че не ме е чул.За част от секундата бях вече гола.Той махна блузата си,а после и панталонтие.Опитах да се дръпна,но не успях,а той проникна в мен.Силен вик се откъсна от устата ми.Почнахда се дърпам,а той отново проникна в мен и почна да се движи бързо.Доближи устни до вратът ми и прокара зъби по кожата ми.Цялата настръхнах и се вцепених.Ако сега ме и захапе....Господи!
Не смеех да помръдна.Той се движеше в мен,а аз бях като препарирана.Ако можехбих спряла и дъхът си зада не дишам,но това нямаше как да стане....Една сълза се спусна по бузата ми,но дори не мръднах за да я изтрия.Просто стоях така..като някоя кукла.

П.п:Уфф ;хх глупости ама...да и поддържам характера на мила и уплашена девица ;хх
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 6:20 pm

Спрях и застинах над нея:
-Господи Маги!-изправих се и си вдигнах дънките,закопчах ги и излязох от стаята.Това,че до преди близко ден беше девствена не значеше да продължава да се държи така.....Дори сега като се замисля.Не бях правел секс с не свалени панталони от сигурно 5,6 века на сам,когато ми беше за първи път.Подсмихнах се и излязох от къщата.Седнах на стълбите отпред и се загледах в небето.Поредният ден без секс.Поклатих разочаровано глава и се хванах за главата.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 6:33 pm

След като той излезна се свих на дивана и заплаках.Не бях аз виновна,че ме болеше.Ако зависише от мен не исках да е така...Исках да умра...да потъна в дън земя,но такива екстри нямаше...Изправих се и се облякох след което отидох в банята.Измих си и се загледах в отражението си.Почнах да дъвча долната си устна притеснено и затворих очи за миг подпряла се на плота на мивката.
Отворих очи и се вгледах в отражението си.
Сега или никога!
Излезнах от банята като блъснах вратата с всичка сила,а тя се тресна доста силно.Не предполагах,че даже имам толкова сила,но виж ти - чудо.
Излезнах от къщата и видях Харпър на стълбите.Застанах преднего.
- Добре.Хайде изчукай ме...този път ще направя всичко.Този път поне да е нещо.Няма да се дърпам и всичко.Писна ми...да държа се като малко дете.Страх ме е...и на теб ти писна знам го...Дори не ти се занимава с мен.... - почнах да говоря всичко и сериозно.Този път нямаше да се държа като някое малко момиченце. - Този път говоря съвсем сериозно Харпър!
Присвих очи и скръстих ръце пред гърдите си.
- И знаеш ли....ако искаш след този път ще се махна от живота ти...стига да го искаш.Ако чак толкова ти е писнало от мен! - мислех си съвсем трезво.Обичах го,но ако той искаше аз можех да се махна от живота му макар и след товада ми е трудно,но поне този път нека да го направим като хората без мойте глупости.Дали трябваше да добавя,че не приемам отказ?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 6:46 pm

Погледнах я леко изумен и поклатих отрицателно глава:
-Не Маги...не е сега моментът...Не мисля,че ще успея да се възбудя пак.Не искам да излизаш от живота ми,приятно ми е с теб просто явно прибързах...Не съм бил на твоето място.Съжалявам,че не можах и да се поставя на него,но аз съм мъж...Разбери ме и ти.Обичам те и нека престанем с тази тема.Ще го направим,когато имаш желание.-"няма да ми е за първи път да ме използват като жиголо"помислих си,но не го казах.Изпрвих се и я погледнах в очите:
-Смела си красавице....Настоятелна,но скъпа в живота няма да се справиш така!Обичам те и мисля,че ще е най-добре да влезем вътре и да си легнем.Вече е късно!-целунах я по челото и я прегърнах,притискайки я към мен.Ароматът и беше уникален,а аз си бях копеле...явно и очевидно копеле!
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 7:27 pm

Някои от думите му ме издразниха,но не казах нищо.Просто се оставих да ме прегърне.Обвих ръце около кръста му и се притиснах в него.Затворих за миг очи.Ако не бях такава бъзливка това нямаше да се случи,но от друга страна ако бях останала пък да раста нормално след като Талия ме съживи все още щях да съм си на пет и нямаше да познавам Харпър,а това щеше да е голяма загуба.Да...можеше да го срещна в бъдеще,но тогава всичко щеше да е различно защото нямаше да познавам и Стела...Всичко щеше да е различно ако не бях пораснала с магия.
Отворих очи и се усмихнах.
- Обичам те. - прошепнах отново.Вдигнах глава и се загледах в очите му.Надигнах се и го целунах.След тази целувка ние влезнахме вътре.Не исках да повдигам дума за случилото се преди малко и въобще за секса.Мисля,че обаче вече бях наистина готова и исках да го направя с него,но не като предишните два пъти,а така,че и на двама ни да ни е приятно.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeВто Дек 20, 2011 4:44 pm

Когато влязохме се качихме към спалнята.Оставих я там и измънках,че влизам да се къпя.Кучетата спяха,а Маги се нагласи на леглото.Наистина си нямах и на идея какво ще правя.Когато и казах,че няма как да се възбудя,не бях прав.Точно в този момент бях страшно възбуден.Пъхнах се под горещата вода на душа с надеждата,че ще ми олекне,но мислите ми бяха толкова по-различни от това.Стиснах зъби от яд,че ще прибегна до детският начин и започнах да мастурбирам...След няколко минути свърших,но сякаш тялото ми само по себе си не приемаше детинският заместител.Подпрях глава на стената и започнах леко да я удрям.Започнах да се ослушвам и чух лекото биене на сърцето й...Каквито и чувства да имах към нея,нямаше да издържа така....
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeСря Дек 21, 2011 4:11 pm

Лежах в леглото и превъртах всичко случило се през последните четиресет и осем часа,че и отвъд това.Бяха се случили толкова много неща...как можеше да се случат толкова много неща за толкова кратко време.
Обърнах се и се загледах в тавана докато от банята се чуваше течащата вода.Нямаше да заспя толкова лесно след всичко случило се.Просто нямаше да мога.Дори не можех да си намеря място.Въртях се в леглото.Отмятах завивките,завивах се отново...Накрая посто легнах настрани и гушнах завивките и бях леко отвита.
Затворих очи,а течащата вода продължаваше да кънти в ушите ми сякаш се намирах до някой малък водопад или до душа..
Изпуфтях и изритах завивките.Изправих се и погледнах вратата.Прехръвлих и последните мисли преди да нахлуя в банята и да се приближа към Харпър.Обвих ръце около вратът му и почнах да го целувам.Едната ми ръка се спусна по тялото му и стигна члена му.Почнах да го масажирам докато езикът ми си играеше с неговият...
За миг откъснах устни от неговите.Погледнах леко надоло и захапах долната си устна.След като се плъзнах и поех члена му в устата си.
Това беше малка час която бях видяла от филма който случайно се пусна докато бяхме в хола и преди когато все скитах из училището...като...детет духче бях виждала доста двойки...
Облизвах члена му и на няколко пъти се опитах да го поема целия в устата си,но не успявах.Беше доста голям....Продължавах да третирам члена на Харпър като своя близалка.

пп: Мм упс...,а и Клеър ми прати СМС...ще пишем ли на масовото? изчервяване
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeСря Дек 21, 2011 7:20 pm

Бях толкова изумен,че в първият момент не знаех как да реагирам.От гърлото ми се изтръгна толкова висок стон,че имах чувство че цялата баня ссе разтресе.Поклатих глава и ръцете ми неволно се заплетоха в косата й.Хълбоците ми инстинктивно почнаха да се движат сами....Усетих я как се дави и се дръпнах.Облегнах се назад и я оставих да го прави сама....
-Маги!-казах и действията ми ме изпревариха изправих я и я обърнах с гръб към мен:
-Скъпа....Искам те,имам нужда от това...Но моля те кажи ми.....Не бих могъл да издържа....-бях готов само с едно нейно "Да" и да проникна в нея...Бях почти на върха два пъти бяхме започналии двата пъти не свърших...Просто се натрупваше и ме побъркваше,а това което направи тя....Господи това,което направи...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeСря Дек 21, 2011 7:44 pm

Леко се дръпнах когато той почна настоятелно и най-вероятно инстиктивно да се движи..след по-малко от минута вече бях изправена и гърбът ми опираше в гърдите му.Погледнах го с крайчеца на окотко си - колкото можах - и му кимнах в знам на съгласие.Исках го,а и той го искаше...поне този път трябваше да го направим като хората...и..хибридите.
Харпър проникна в мен,а аз леко извиках.Той наиста искаше това...всяко негово движение ги показваше...
- Харпър... - изстенах името му.Да си призная ми харесваше това което прави.Усещах го в себе си...и исках още!От устата ми почнаха да излизат стонове на удоволствие огласяващи банята.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 5:31 pm

Маги беше тясна...типично за девственица.Тялото й беше в лек шок,но явно и харесваше.Продължавах да навлизам с леки тласъци,колкото се може повече.Ръцете ми обикаляха тялото й.
-Гопосди скъпа..уникална си!-наведох се и почнах да целувам вратът й....Кожата и ухаеше великолепно.Стенанията й бяха уникални....Кънтяха в банята....Заплитаха се в съзнанието ми...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 5:24 pm

Хибрида усили темпото,а моите стонове и викове отекваха наоколо.Тялото ми упираше в неговото,а устните му се "разхождаха" по вратът ми.Обърнах леко глава настрани колкото да го видя с крайчеца на окото си.Точно това исках.И на двама ни да ни е...кеф.Надявах се и на него да му харесва.Поне по думите му и по действията му така изглеждаше.
Силвен вик придружен със стон отнекнаха наоколо и тялото ми леко се разтресе.Оргазъма ме заля.
Това беше страхотно...той беше страхотен и не можехда го отрека.Харесваше ми.Искаш още и още...Надявах се и той да е на това мнение.
- Това беше страхотно... - казах му.И двамата дишахме учестено.

пп:забила съм ;х
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 5:46 pm

Движенията ми бяха груби и бързи....Стоновете й бяха....Неочаквани.От удоволствие,а не от болка!Тялото й се разтресе,горещината и влагата ме обгърнаха,като остра струя и свърших заедно с нея.....във нея....Притиснах се към нея няколко пъти....Не знаех защо го направих животински инстинкт може би...
-Обичам те-успях да прошепна.....целунах я по гърба там където успях и в прегърнах...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 6:00 pm

Секунда след мен и той свърши...в мен.Целуна ме по гърбът,а аз останах така в прегръдките му.След малко леко се обърнах и се озовах лице в лице с него.
- И аз те обичам. - прошепнах му и го целунах.Езикът ми се заигра с неговият.Обвих ръце около вратът му...Не знам защо,но той ми изглеждаше изморен. - Добре ли си?
Не знам защо,но исках да ме ухапе.Да забие острите си зъби в кожата на вратът ми и да пие от мен колкото се може повече.
- Ухапи ме....пий от мен... - казах леко задъхано.Поех си дълбоко въздух.Все още не можехда възтановя нормалното си дишане.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 6:11 pm

Поклатих глава:
-Маги подлудяваш ме и без да пия от теб....Защо искаш това...-отново бях възбуден.Мисълта да пия от нея...Да усещам кръвта й....Исках го,толкова силно,че бях готов да го направя.Не исках да я нараня,да възможно бе да стигне до още един оргазъм,да правим секс отново и така до пълно изтощение,но....Не исках да отнемам кръвта й....
-Ще пия,ако и ти пиеш от мен!Само и единствено тогава!-отбелязах и я погледнах решително...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 6:26 pm

Ококорих очи насреща му,а след това го погледнах замислено.Да пия от него?
- Така не се ли създаваше вампир...чрез пиенето на кръв? - попитах.Мисля,че имаше и още нещо към това.Май беше и убийство,но не знам.Все пак докато бях в онова пусто училище гледах да избягвам пренаселени места.Всъшност мисля,че от пиене на кръв нищо нямаше да стане,а и бях чувала,че кръвта на свръх естествените същества е по-различна от тази на хората,а и аз толкова исках да пие от мен! - Но добре...ще пия от теб,но кръвта ти...вкуса и като човешката ли е?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 6:50 pm

Усмихнах се и поклатих глава:
-Не знам скъпа....Опитай я и ще разбереш!-казах й потегнах ръка към мивката.Хванах едно ножче и срязах достатъчно голяма линия на вратът си,бликна леко кръв и я погледнах:
-Ако не допреш устни веднага ще зарастне!-усмихнах се и придърпах главата й към вратът си.Впих зъби в нея и я притиснах към тялото си...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 7:00 pm

Малко се поколебах преди да доближа устни до кървящата рана.Когато почнах да пия той заби зъби във вратът ми.Стана ми толкова приятно,че се чувствах като на седмото небе.Това беше зареди ендорфините.
Неговата кръв не беше като човешката.Беше различна...странна.Човешката кръв беше солена или не точно.Човешката - обикновенната - кръв беше ужасна.Поне ако трябва да я пиеш или нещо такова,но на вампирите и върколаците тя доставяше сили.На нас хората не ни харесваше - поне на мен - и мразех като си прехапя устната - например - и да има кръв.Беше ми някак гадно и солено.
Отдръпнах устни за малко за да си поема дъх и продължих да пия от него.Харесваше ми въпреки,че това беше кръв.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 7:10 pm

Продължих да пия от нея.БЯх възбуден още повече:
-Маги...искам те..отново-превръщах се в нимфоман.Вдигнах я и тръгнах към спалнята.ОСтавях мокри петна по пода и килима.Вдигнах я и някак си успях да ни извъртя така,че тя да е върху мен.
-Искаш ли го?!-попитах едвам едвам и нещо ми прищрака....Дали бих могъл да я превърна?в такава като мен?!
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 7:31 pm

Доста бързо се озовахме в спалнята.Бях върхо него и го набюдавах.Раната на вратът му вече беше зараснала и то доста бързо.
- Кръвта ти е изненадваща.Вкусна...и благодарение на нея твоя вид ..твойте два вида са перфектни.Раните им заздравяват бързо и всичко останало. - казах сякаш той не го знаеше.Е сто процента знаеше това за раните и бля бля,но дали знаеше колко вкусна наистина беше кръвта му?
Пропъдих тези мисли и пак се спуснах надоло по тялото му.Пак поех члена му в устата си,а той издаде стон на удоволствие което ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 7:41 pm

Ударих главата си в възглавницата и извиках силно
-Маги!!!-бързо се озовах върху нея,проникнах грубо и рязко.МОжех да свърша още сега...Беше уникално...Защо подяволите беше толкова тяссна,гореща.Свърших преди да съм се осъзнал.Продължих да се движа....Кулминацията ми настъпваше непрестанно.Изпълвах я бележех я....Не можех да спра..
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 7:55 pm

Доста бързо се озовах под него,а и доста бързо той свърши което ме изненада.Усмихнах се и обвих ръце около враът му като го притиснах към себе си.
- Обичам те! - прошепнах.Той продължаваше да се движи в мен като леко засилваше със всеки тласък на тялото си.Да си призная това ме влудяваше..харесваше ми.Всъшност не очаквах да ми хареса чак толкова...,но все пак си бях руса главица.Дори да ми говорят нещо аз моето си знам. - Харпър...
Изстенах името му.Харесваше ми.Всичко това.Исках още и още и още!Само да съм с него...

пп: "Малко" съм забила и...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 12:59 pm

Свърших още няколко пъти...Зарових глава във вратът и и впих зъби в нежната кожа.Не можех да спра нито едното ,нито другото.естествено нямаше да я убия....Спрях след поредното свършване....
-Съжалявам...не знам какво ми става....-поклатих глава и с мъка се дръпнах от тялото й.Погледнах я....Толкова пъти бях свършвал в нея...
-Ела.....ще отидем до банята!-вдигнах я от леглото и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Харпър - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Харпър
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Домът на Кат Евънс
» Домът на Алдур и Болинтар
» Домът на Анди.
» Домът на Раян
» Домът на Рубен.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: