The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Домът на Харпър - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Домът на Харпър - Page 2 I_vote_lcap81%Домът на Харпър - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Домът на Харпър - Page 2 I_vote_lcap19%Домът на Харпър - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Домът на Харпър - Page 2 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 2 I_voting_barДомът на Харпър - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Домът на Харпър - Page 2 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 2 I_voting_barДомът на Харпър - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Домът на Харпър - Page 2 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 2 I_voting_barДомът на Харпър - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Домът на Харпър - Page 2 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 2 I_voting_barДомът на Харпър - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Домът на Харпър - Page 2 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 2 I_voting_barДомът на Харпър - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Домът на Харпър - Page 2 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 2 I_voting_barДомът на Харпър - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Домът на Харпър - Page 2 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 2 I_voting_barДомът на Харпър - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Домът на Харпър - Page 2 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 2 I_voting_barДомът на Харпър - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Домът на Харпър - Page 2 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 2 I_voting_barДомът на Харпър - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Домът на Харпър - Page 2 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 2 I_voting_barДомът на Харпър - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Домът на Харпър

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 16, 2011 6:28 pm

Оставих го да махне блузата ми.Погледнах го...в очите ми се четяха най-разични чувства...и най-вече страст,страх и желание.Не отричам,че не ме беше страх...беше ме страх и то много.Знаех - донякъде - на къде отиват нещата...
Притиснах се още повече в него ако това въобще беше възможно.Разкопчах дънките си и го оставих той да ги свали....отнов ообвих ръце около вратът му.

пп:пак забих ;х
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 16, 2011 6:39 pm

Усмихнах и се окуражително и я целунах отново.Съблякох я,включително и бельото й и я придърпах под душа.Не...нямаше да стане тук.Ваната,която бе на няколко крачки от тук.Бързо се отлепих от нея,пуснах водата във ваната, върнах се при нея вдигнах я и я положих в топлата вода,която все още бе едва до началният ръб на ваната.Всичко това стана за няколко секунди.Влязох във ваната при нея,като пак почнах да я целувам.Слабото й тяло леко трепереше...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 16, 2011 7:01 pm

Чувствах се....странно.Неловко.Не бях стояла гола пред мъж...Добрече водата щеше да ме закрива.
Устните на Харпър почнаха да се разхождат по кожата ми,а аз изстенах....само устните му по кожата ми ме влудяваха,а какво ли щеше да е ако правише друго...друго което щеше да направи скоро.
- Харпър... - изрекох тихо и леко се отделих от него.Погледнах го уплашено....беше ме страх. - Колкото и странно и глупаво да звучи...страх ме е....
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 18, 2011 6:51 pm

- Колкото и странно и глупаво да звучи...страх ме е.... - произнесе тя.Въздъхнах.Страх я е и това ми беше ясно,но щях да направ всичко възможно да не я...ъм...боли.
- Спокойно.Всичко ще е наред..ще видиш... - почнах да я укоражавам.Не бях сигурен в думите си.Естествено,никога не съм бил на нейно място,а й не исках!!!Приближих се бавно към нея.Прокарах пръсти по лицето й и се приближих да я целуна.Дръпнах я леко към мен и целунах нежно вратът и.Почнах да я целувам надоло...стигах до гърдите и.Тя сигурно отново щеше да се дръпне...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 23, 2011 3:08 pm

- Спокойно.Всичко ще е наред..ще видиш... - изрече той,а аз се усмихнах леко.То беше лесно на думи,но мен си ме беше страх и това си е...Харпър ме хвана и ме дръпна леко към себе си.Устните му докоснаха моите,а после после се плъзнаха надолу по вратът ми и стигнаха гърдите ми.О Господи!
Сърцето ми почна да бие бързо в гърдите ми и имах чувство,че ще изкочи.Страх ме е...
Той сигурно очакваше да се дръпна,но този път не го направих..оставих се в ръцете му.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 27, 2011 9:07 am

Усетих как сърцето и бие бързо и неспокойно.Да тя бе притеснена.Някак си обаче ми стана забавно...Щях да изживея нечий първи път....От години насам не бях обладавал девственица.Може би защото последният път загубих контрол и я убих?Е...това са страничните ефекти.Зайграх се с гърдите и,зърната й бяха настръхнали,а тялото и леко трепереше.Доказателство,че е доста възбудена.Усмихнах се дяволито и се надигнах,целунах я нежно по устните и спуснах едната си ръка по плоският и корем,надолу между краката й....
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 11:48 am

Момчето плъзна ръце по тялото и.Ръце които се спуснаха по корема и после се "шмугнаха" между краката и.Тя се притесни.Никой не я беше гледал така.Никой не беше виждал толкова от нея.
Пръстите му леко я докоснаха,а тя потръпна.Беше я страх,а страха и сигурно беше изпитан на лицето си.Искаше и се да беше по-смела,но това си беше тя.Погледна го в очите.Сигурно му беше писнало от нейните лиготи за страх и подобни,но това щеше да е първия и път - най-вероятно - и щеше да боли,а тя не беше мазохист за да издържа на болка...беше точно обратното.Не издържаше на болка,но тази надали щеше да е толкова голяма...
Приближи се малко към него и доближи устни до неговите като го целуна страсно.За него може би това бяха лиготи и губене на време до това да я чука,но за нея - не.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 4:53 pm

Отговорих на целувката й и я погледнах:
-Страх те е!Подушвам го!-поклатих глава и дръпнах ръката си.Хванах я за брадичката и я погледнах в очите:
-Искаш ли да сме много бавни!Няма за къде да бързаме!Ще се опитам да направя първият ти път...Специален?-последното беше повече като въпрос.Чудех се и за себе си...Кръвта й...тя ухаеше дори сега прекалено уникално,а кръвта й..Как щях да се сдържа?Стиснах зъби и започнах да я целувам по врата.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 5:47 pm

Блондинката кимна и се усмихна леко.Устните на хибрида се спуснаха по вратът и,а тя потръпна от докосването.Харесваше и,че той щеше да внимание и нямаше да бърза,но друго я притесняваше.Той беше на половина вампир и наполовина върколак.А вампирите обичаха кръв,а най-вероятно и върколаците,а когато...когато той проникне в нея щеше да има кръв - това го знаеше - и какво щеше да стане?
Момичето се отдръпна за момент и го погледна.
- Аз...ако после искаш да пиеш от кръвта ми..ако изгубиш контрол или нещо...пий..нямам против. - усмихна се леко.Маги нямаше против той да пие от нея,но я беше страх,а това и той го знаеше...,но все пак не може изведнъж от небето да паднат няколко зелени човечета да влезнат в банята.Да кажат нещо.Да насочат един пистолет с вода или за правене на балончета към тях и страха им - този на Маги - да се изпари....Е щом съществуват вампири,върколаци,феи и какви ли още не същества защо пък да не съществуват и зелени човечета?Чакащи ги някъде с воден пистолен или с такъв за правене на балончета.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 5:51 pm

Засмях се искрено и я погледнах.Огледах я и поклатих глава:
-Не..смятам да се въздържа.Не е обида просто...още си прекалено млада...-вдигнах я на ръце и тръгнах към спалнята,оставях мокри стъпки по пода.Отворих вратата на спалнята с ритник и тръгнах към леглото.Положих я да легне и я погледнах отново,не можех да и се насита.Обърнах се и извадих една хавлия от гардероба,подадох и я и казах:
-Да не настинеш,просто се забърши от водата!-усмихнах се и седнах на леглото.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 6:01 pm

Учудих се от думите му.Стана ми неудобно.Преди обаче да кажа нещо той ме хвана и ме извади от ваната.Занесе ме в стаята където ме остави на леглото и ми даде една хавлия.Избърсах се сравнително и ових кърпата около тялото си.
- Съжалявам... - казах тихичко.Чувствах се неубодно...дори мислено не можех да се шегувам с това.Бях си бъзла.Надали някоя от сестрите ми се е държала така детски при първия си път.Но те...исках да съм като тях.Не исках да съм толкова страхлива... - Мразя се....просто...те и двете са толкова смели,а аз аз съм такава бъзла...
Дори не знам защо казвах това.Думите просто се отрониха от устата ми.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 6:05 pm

Извърнах глава към нея и я погледнах:
-Ей,ей ей!!!Недей така.-приближих се до нея и я прегърнах:
-Не си бъзла...и мен ме беше страх,когато ме превърнаха.Но виж ме сега...бих се изправил срещу всички и всичко..дори сега в момента,ако някой иска да те нарани...-млъкнах и я придърпах да се отпусне на гърдите ми.Целунах я нежно по челото и сипоех дълбоко въздух,ухаеше невероятно.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 6:13 pm

Според мен да те превърнат беше по-страшно от колкото да те изчукат.Все пак при превръщането до колкото бях разбрала за тези месеци в училище обменяха кръв,а после те убиваха и...беше гадно.
Сгуших се в него,а в главата ми се прехвърляха сцените от преди малко в банята.Бях такава идиотка,че не му се оставих в ръцете...,че не се отпуснах.Та той беше няколко века по-стар от мен и беше толкова готин и сто процента знаеше какво да прави...,но не аз трябваше все да му се дърпам.
Идиотка,идиотка,идиотка!
- Имаш ли нещо за пиене?Без сокн,мляко,вода...и тем подобни. - попитах го тихичко.В бара не ми беше стигнал алкохола явно.Въпреки,че след като изпих питието на екс не знаех на кой свят се намирах за минутка - две. - И също така..искам да пиеш от мен...
Погледнах го сериозно.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 6:19 pm

Повдигнах вежди и кимнах.Бързо слязох до кухнята извадих една бутилка водка и се върнах горе при нея.Подадох и шишето и я погледнах:
-Нали знаеш,че....алкохол..чист...не е хубаво,но...добре давай!-засмях се и се излегнах на леглото.Загледах се в тавана и казах:
-Махни си косата от шията и се отпусни назад.-погледнах я и се ухилих.Да...Сега щях да и покажа какво е удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 6:25 pm

Отпих от шишето голяма глътка и всичко ми се размаза за момент,но после си дойде на място.Той имаше право,но сега това не ми пукаше.Просто бях идиотка и това си беше самата истина.Отпих още една глътка и оставих шишето на близкия шкаф.Легнах на леглото и се отпуснах - поне се опитах - както каза той.
В това няма нищо страшно.
Повтарях си на ум.Наистина бях като някое бебе,а това ме ядосваше.Искаше ми се да не съм такава...как по дяволите двете ми сестри не са такива бъзли,а аз съм?Как?
Порпъдих тези мисли на далеч в съзнанието си и ги заключих.Исках да се оставя в ръцете на Харпър...поне този път.Исках поне за това да не ме е страх...и за себа мислите за страх още не бяха обзели ума ми.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 6:30 pm

Изправих се бързо и се озовах лице в лице с нея.Усмихнах се и я целунах.
-Леко ще заболи,но после е найстина хубаво,като...секса!-усмихнах се и започнах да я целувам,нежно я бутнах на леглото и зъбите ми се удължиха.Прокарах ги по нежната й кожа и преди да е размислила ги впих в нея.Тялото й трепна,но после се отпусна.Започнах бавно да пия,контролирах се.Спуснах едната си ръка по нежното й тяло и почнах да я галя.Чух тихите стенания откъснали се от устните.Настаних се между краката й и се притиснах към горещата и точка.С еднаа си ръка я галех по хълбоците,а с другата държах главата й,за да ми е удобно.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 7:59 pm

Когато зъбите му се забиха в кожата ми леко ме заболя,но болката отмина бързо.Ендорфина ме заля и се чувствах като на седмото небе.Дори не се уплаших когато той промени позата и се спусна по-надоло....
Стонове почнаха да излизат от устата ми.Извих тялото си в дъга от удоволствие.
Той определено знае какво да прави.
Все още се чувствах като на седмото небе.Не ме беше страх...чувствах се страхотно.
- Искам го...искам те... - изстенах.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 02, 2011 8:04 pm

Дръпнах се от нея и леко прокарах еизк по раничките на вратът й.Усмихнах се и се плъзнах между краката й.Бързо я освободих от хавлията й започнах да я целувам по коремът и надолу.Целувах вътрешната страна на бедрата й и се устремих към нежната като коприна сърцевина.Прокарах език по клиторът й и стенанията откъснали се от устните й ме възбудиха.Плъзнах нежно един пръст в нея,за да я подготвя.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 8:32 am

Изстенах.Харесваше ми това което правише...,но малкострах отново се заглезни в мен.
Този път нямада спираме...ще продължим.Трябва да продължим!
Почнах да си повтарям на ум.Затворих очи и се извих още повече от удоволствие...Пръста му беше в мен,езика му ме изочаваше...А аз го исках....колкото и да беше странно.Този страх...не трябваше да му се давам,а и това беше нищо.Само първия ми път...нищо повече,а и той щеше да е внимтелен както сега,както и преди малко.
- Моля те..обещай да не боли... - думите излезнаха от устата ми преди да се усетя за което ми идеше да се гръмна.Мразех да ми "изкачат" думи от устата без да съм го желала.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 4:37 pm

Леко се надигнах и изкарах пръст от нея.Загледах се в очите й и надуших страхът й:
-Спокойно...Кълна се!-Изправих се и я погалих по лицето.Пръстите ми я изучаваха.
-Сега...дишай дълбоко първоначално ще те заболи,но имам една идея,която ще премахне болката!-Леко вдигнах бедрата й и бързо проникнах в нея.Чух я как проплака и бързо захапах китката си,допрях я до устни те й прошепнах:
-Кръвта ми ще премахне болката!Пий!
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 12:59 pm

Извиках от болка,но почти веднага той захапа ръката си и доближи кървавата рана до мен като ми нареди да пия.Някой избор и почнах да поглъщам алената течност която никак ама никак не ми се ослади.Беше ужасна.
Почнах леко да се дърпам защото друга мисъл мина през главата ми.
Кръвта на вамирите ги правеше издръжливи..раните им зарастваха.Той ми беше дал от кръвта си..по тази логика...трябва и мойте рани да зараснат.
Избурах ръката му.
- Харпър...има...ли..шанс..да... - дори не можах да довърша.От устата ми излезна още един вик последван от стон.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 1:45 pm

Отново проникнах в нея стараейки се да съм нежен.Едвам издържах на прилива от удоволствие,тя бе найстина много тясна.Стиснах зъби и я погледнах,думите й бяха странни.Тя да не би да ме питаше да мога да я превърна?Изкарах го от нея и я погледнах:
-Искаш ли да спре да те боли?-преди да ми отговори отново захапах китката си която бе зараснала.Прокарах пръст по раната и той бързо се окървави. Усмихнах и се и го пъхнах в нея нежно,започнах нежно да го въртя в нея стараейки се всичката кръв да полепне по раните й,за да ги заздрави.След малко го махнах и попитах:
-Как си скъпа?Как се чувстваш?-щях да спра..Нямаше да го направя с нея сега...Въпреки че исках преглътнах желанието си.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 12:33 pm

Действията му ме изненадаха.Дори не знаех какво прави.Отпуснах глава назад и погледнах тавана.Думите му дойдоха от някак си далече...сякаш ни делеше цял болевард с много,много коли...само дето нямаше други шумове.
- Аз... - леко се издърпах от него.Изправих се и отидох в банята колкото се може по бързо.Чувствах се наистина странно.Не знаех какво стана..бях объркана.Пак нещо не беше наред..пак бях направила нещо както нетрябва...пак!
Постоях известно време в банята и след това излезнах.Когато се върнах на леглото дръпнах завивките към себе си за да закрия тялото си като в същото време избягвах погледа на Харпър.

пп;ми..малко се обърках...и затова така ми стана поста..мазало ;д
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 1:07 pm

Тя се върна в леглото и легна,огледах я и стиснах зъби....
-Искаш ли да те изпратя?-попитах и станах,посегнах към боксерките си и ги обух...Бързо се облякох и я погледнах.Напоследък ми вървеше на раздели.Отидох до банята и си измих лицето,подпрях се на мивката и се огледах.Стиснах зъби и постоях така.Защо просто не зарежех всичко и не напуснех..Града,държавата...континента.Поклатих глава ядосано и излязох от банята загледан в Маги:
-Съжалявам,ако съм те наранил...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 1:51 pm

Сега почнах да се чувствам още по-зле.
- Не..аз съм виновна...пак направих нещо не както трябва.Знам го. - казах тихичко.Защо не можех да съм като всички?Да не съм страхлива и първия ми път да е като на всички останали?Да имам свестно гадже или нещо такова...да имам приятели при това обикновени.Обикновено семействи..Живот...обикновен,а не заобиколена от най-различни магически същества.
- Може ли да остана тук тази вечер? - попитах го.Това си беше нахално,но Стела сигурно спеше или дори да не спеше не исках да я притеснявам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Харпър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Харпър
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Домът на Кат Евънс
» Домът на Алдур и Болинтар
» Домът на Анди.
» Домът на Раян
» Домът на Рубен.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: