The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Домът на Харпър - Page 5 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Домът на Харпър - Page 5 I_vote_lcap81%Домът на Харпър - Page 5 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Домът на Харпър - Page 5 I_vote_lcap19%Домът на Харпър - Page 5 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Домът на Харпър - Page 5 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 5 I_voting_barДомът на Харпър - Page 5 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Домът на Харпър - Page 5 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 5 I_voting_barДомът на Харпър - Page 5 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Домът на Харпър - Page 5 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 5 I_voting_barДомът на Харпър - Page 5 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Домът на Харпър - Page 5 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 5 I_voting_barДомът на Харпър - Page 5 I_vote_rcap 
Том Милс
Домът на Харпър - Page 5 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 5 I_voting_barДомът на Харпър - Page 5 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Домът на Харпър - Page 5 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 5 I_voting_barДомът на Харпър - Page 5 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Домът на Харпър - Page 5 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 5 I_voting_barДомът на Харпър - Page 5 I_vote_rcap 
Selene
Домът на Харпър - Page 5 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 5 I_voting_barДомът на Харпър - Page 5 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Домът на Харпър - Page 5 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 5 I_voting_barДомът на Харпър - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Домът на Харпър - Page 5 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 5 I_voting_barДомът на Харпър - Page 5 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Домът на Харпър

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 3:50 pm

Усминах му се и го погалих по главата разрошвайки косата му.Той ме хвана и след малко пак се озовахме в банята.Отново бяхме под душа и кой знае може би пак щеше да последва нещо.На мен ми беше приятно да съм с него...той да е в мен.
- Обичам те.... - прошепнах му.Целунах го по вратът където го бях ухапала.Може да прозвучи малко егоистично и нахално,но исках още от кръвта му.Както исках и той да иска от моята.Човек ще каже ,че ставам вампироклоница или нещо от сорта особено с тая мания за кръв.Пфф.
Топлата вода ни обливаше,а тялото ми беше долепено до неговото.Устните ми бяха върху неговите,а езикът ми си играеше с неговият.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 6:26 pm

Играех си докато я целувах.Беше ми много приятно.Наелектризирах се.
-Усещам желанието ти любов моя!-усмихнах се и протегнах ръка,грабнах ножа и разрязах по-голям разрез и се наведох към нея:
-Пий!-не исках да пия още от нея...Бях се нахранил....Желанието и беше с наситен аромат,устните и бяха нежни и плахи.Глътките малки...Наслаждаваше се...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 6:51 pm

Алената течност потече по кожата на вратът му,а аз го погледнах.Надигнах се на прсъсти,а той обви ръце около кръста ми.Устните ми докоснаха кожата му и почнах да пия от кръвта му.
Алената течност се разля в устатами,а после и по вените ми.Беше толкова вкусна...просто нечовешки вкусна.Колкото и да не ми се искаше откъснах устни от раната му от която идваше сладникавата течност и се усмихнах.
- Съжалявам,но ...божествена е.Като...не знам.Дори не мога да го опиша. - усмихнах се мило и невинно. - Ако искаш...пий и ти от мен...
Да определено човек щеше да каже,че съм вампирконница,кръвна банка,кръводарителка или нещо от сорта,но харесваше ми.Когато той ме ухапеше се озовавах в един съвсем различен свят.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:01 pm

Погледнах я и поклатих глава:
-Не скъпа..пий!А не искам-целунах я по врата и почнах нежно да глая тялото й.Кожата и беше леко настръхнала:
-Маги...може да се получи отпечатък-казах нежно и целунах вратът й отново.Подсмихнах се"Чуваш ли ме скъпа?!Развива се телепатия между нас!"пратих и телепатично съобщение.Начинът по който тялото й замръзна под ласките ми ми беше достатъчен"Обичам те"
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:10 pm

Стоях като статоя.
К'во имаше между нас?
Погледнах го и леко се дръпнах като свъсих вежди.Какъв по дяволите беше тоя отпечатък?
- Ъъъ отпечатък ли?Чакай,чакай... - тръснах леко глава.Погледнах го в очите сякаш с рентгеново зрение и се опита хда му прятя мисъл."И аз те обичам".Не знам дали му е звъннало бутончето "С имаште поща" .Как работише този отпечатък?Чрез кръвта ли беше направен?Моята кръв беше в неговия организъм и неговаа в моя..уау! - Това е направено чрез кръвта нали...смисал аз пих от теб и ти от мен и...да..да...май разбрах.
Засмях се.Бях леко объркана,но все пак...това не беше нормален живот.Сестрите ми бяха вампири,гаджето ми беше хибрид,леля ми беше демон,най-добрата ми приятелка фея...моя живот никога няма да е обикновен.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:17 pm

Кимнах :
-Да..точно това е!Моеш да ми пращаш телепатични съобщения,да усещаш чувствата ми,както и аз твойте...-млъкнах.Усмихнах се и я целунах:
-Какво ти е?-държеше се странно...Погледнах я в очите и се замислих отново за превръщането:
-КОга ще го пожелаеш?Кой ще те превърне?-знаех,че няма да съм аз....
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:31 pm

Почувствха се объркана.Превърне?Въобще не съм мислила по този въпрос...добре де може би малко.
- А...аз..бях говорила с един приятел.... - измънках.Ако Харпър държеше той да ме превърне...нямах против,но бях говорила с Роджер.И в двата случея ще съм хибрид.Харпър - вампир/върколак,Роджер - вампир/ангел.
Въздъхнах и го погледнах в очите са хиляден път.Задъвках долната си устна от притеснение.Не исках да се скараме зареди това.Харесваше ми и да съм човек и може би това щях да си остана.
- Аз...не съм го мислила.Може и да си остана човек,но...не знам.И в двата случея няма да съм чист вампир.Нито с теб нито с него.Не си мисли,че между мен и него има нещо!Той има гадже,а и е само приятел и аз обичам теб. - заобесняхва се.Когато бях притеснена или говорех много или мълчах като пън.Ъх!
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:47 pm

ПОгледнах я и кимнах:
-Ясно!Добре...а сестрите ти?Клеър и Вики са вампири,все пак...Познавам ги!-усмихнах се нямаше да и обясня как съм се запознал с тях..нито че съм спал с повечето жени от семейството й.Не исках да и го казвам някои ден щеше да го разбере...Може би!
-Гладен съм!За храна не за кръв!-казах преди да ми е предложила отново да пия от нея.... Не че не исках,но ми се ядеше мазен хамбургер или биг мак..Нещо с много калории...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 7:56 pm

Сестрите ми ли?Какво общо имаха те?Преди обаче да кажа каквото и да е било той заяви,че е гладен.Кимнах.Бях на същото мнение.
- Тогава да отидем...някъде... - нямах си и на идея къде.Ако щяхме да ходим да ядем нещо исках да е свястна храна...като например пица,бургер,а не...супа.За мен нормалната хрнаа беше точно обратното.Когато се запознах със Стеля разбрах,че тя не обичаше вредната храна,но това не означаваше,че и аз не трябва да я обичам. - Мможе би...някъде в мола.Има доста заведения.
Усмихнах се чаровно.Не се сещах да друго място където има вредни храни,а в мола имаше най-различни заведения.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 8:04 pm

Погледнах я и поклатих глава:
-А неее!!Ще си поръчаме!-усмихнах се и я целунах възможно най-страстно и я вдигнах.Изкарах я от душ кабината и я сложих да стъпи на земята.Подадох и една бяла памучна хавлия и я целунах.Ових около кръста си една и тръгнах към телефона:
-Казвай какво искаш!-не исках да излизаме заради снега.А и исках да остана с нея тук...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 11:30 am

Настанихме се в хола на дивана.Бях овила около тялото си една хавлия,а той една около кръста си и все пак не ми беше студено,а предполагам и на него.Трите кучета веднага дойдоха при нас и аз ги погалих след което се замислих какво ще искам.
- Ми...ъ...искам пържени картофи.Ама много.Може би някакъв бургер,пица...кола... - засмях се.Дори и аз не знам какво исках,но знаех,че искам вредна храна. - Поръчай нещо...
Почнах да си играя с кучетата докато той поръчваше.Все още не бях измислила имена за кокера и шица.
- Как да ги кръстя?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 4:38 pm

Засмях се и разроших косата на Маги:
-Добре!Щом искаш това!-грабнах телефона и седнах с разперени ръце на дивана все още с небрежно увита около кръстът ми хавлия.Набрах номерът на ресторантът в които продаваха всичко (а дори името му не помнех) и след две позвънявания чух приятен женски глас:
-Добър ден, обажда се Харпър Дейл-казах си адресът и номерът на сметката и започнах да поръчвам:
-Две порции чили с много лют сос,стек бира,един хамбургер,пържени картофки,кола и....тирамису за десерт!-засмях се и след останалите оточнения затворих,погледнах Маги и се ухилих...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 6:05 pm

Усмихнах се като идиот когато го чух как изрежда храната.След като остави телефона на мястото му и седна отново на дивана аз седнах в скута му и го целунах.
- Казвала ли съм ти колко многооо те обичам? - засмях се и пак го целунах.Изхлузих се от него зада се наместя удобно до него и включих телевизора като почнах да превключвам каналите за нещо интересно за гледане.
На вратата се почука и Харпър отиде да отвори.Бяха от ресторанта.Доста бързо донесоха поръчката ни.Зачудих се дали хибрида няма някакви връзки там?
Когато той остави храната на масата взех пържените картофки.Взех едно картофче и го изядох,а друго дадох на Харпър.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 6:25 pm

Взех картофчето от ръката и го пъхнах в устата си:
-А аз казвал ли съм ти,че си една малка изкусителка?!-подсмихнах се и грабнах чилито.НАпаднах го като ... побезомял.Чак сега осъзнах колко наистина съм гладен.Дори не поглеждах към телевизорът.Първата порция я изядох бързо,втората също.Коогато приключих нападнах малкият стек бира...Взех си малко картофки и погледнах Маги:
-Как си?-успях да попитам и се засмях.Отпуснах се на дивана и вдигнах крака на масата.Загледах се в телевизора,а после в нея.Все още си бях по хавлия.Станах и тръгнах към телевизора включих си една видеоигра и седнах взех контролата и започнах да играя...Да със сигурност Маги щеше да спи сама...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 7:18 pm

Хибрида доста бързо омете почти всичко и това ме очуди.Аз все още ядях картофките когато той вече беше омел всичко и си включи някаква игра.Извъртях очи.Бързо приключх с картофите,а после и с бургера.Изправих се и го погледнах.Той май нямаше намерение да си ляга.
- Аз май ще си лягам...ти като гледам си си наумил друго...такаче лека нощ. - казах му.Отидох до него и бързо го целунах по бузата за да не му преча на играта и отидох в спалнята.Трите кучета ме последваха.Поне нямаше да си спя сама,а с тях въпреки,че ми се искаше и той да е тук...,а не са играе някаква си игра.
Легнха на леглото,а трите кучета се качиха след мен.Загледах се в тавана,а после с еобърнах на една страна и затворих очи след което потънах в сън.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 7:36 pm

Така се бях задълбочил в играта,че дори не осъзнах кога изпих стекът с бири.МИнаваха часове,качвах нива...Не след дълго ме убиха.Тогава побеснях.Хвърлих контролата и изритах масата.Хуч.който явно събуден от шумът се рпитича на помощ?Май да...Животното скочи до мен на дивана и легна.Погалих го и се загледах в него...Лапите му бяха розови...е беше сладък....Чарът на бебета животинчета....ПОдмсихнах се и така загледан в него заспах....
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 6:16 pm

Почнах да се въртя в леглото.Случки от миналото ме заливаха една след друга.

***
- Госпожо на малката и е лошо. - каза бавачката на родителите ми докато ме държеше.Майка ми изпуфтя и погледна нея после мен.Заби отнов опоглед в документите и продължи да чете и разлиства.След като бавачката не се махна майка ми я погледна отново.
- Какво да направя?Погрижи се за нея!Аз за какво ти плащам?Имам в момента работа ако не виждаш! - повиши тон майка ми.Бавачката се намуси,но остана намясто без да мърда и продължаваше да гледа родителите ми.Аз на свой ред се чувствах толкова отпаднала от седмици насам.Бях придобила доста бледо изражение и въобще не ми се ядеше.Колкото и пъти бавачките да кажеха нещо на родителите ми тях не ги интересуваше/
- Какво още седиш тук?Имам си работа.Разкарай ми се с това дете от главата! - развика се майка ми.Бавачката ме занесе в стаята ми и заяви,че ще ми донесе нещо за ядене.Чувствах се като труп.Чувствах се странно...

***
Продължавах да се въртя в леглото,а миналите случки ме заливаха една след друга като гръм от ясно небе.

***
- Госпожо,господине... - започна бавачката,но майка ми удари с ръка по масата.
- Какво?Не виждаш ли,че имаме работа? - извика майка ми.Тази жена държеше всичко да и е на шест.Аз стоях до тях и ги наблюдавах.Чувствах се...всъшност нищо не чувствах.Нито ми беше лошо,нито бях гладна.Нищо.
- Става въпрос за дъщеря ви! - настоя жената,а по бузите и потекоха сълзи.Зачудих се какво толкова ще им казва за мен?И защо като аз съм до тях.Никога не я бях виждала да държи такъв тон на майка ми и баща ми. - Тя...почина...Тялото и е безжизнено...
Жената сложи ръка на устата си,а аз се опитвах да възприема думите и.Защо тя мислише така?Аз бях тук до нея...бях добре...Погледнах майка ми и застанах пред нея като вдигах ръце,но тя не ме забеляза.После пробвах същото и с бавачката,но нищо.Баща ми беше навел мълчаливо глава.Не беше проронил и дума.
- Погрижи се за това.Аз имам работа. - каза майка ми и отнов оседна на стола си като почна да разлиства докоментите.
Бавачката се качи по стълбите,а аз ръгнах след нея.Не усещах стълбите под краката си и това бе странно.Но по-странното беше когато видях тялото си да лежи насреща ми...

***
Сабудих се с писък.Огледах се.В стаята беше тъмно и бяхме само аз,кокера и шпица.Сигурно Хуч е отишъл при Харпър след като съм заспала.Изправих се и отидох до банята.Подпрях се на плота на мивката след като измих лицето си.Вдигнах глава и погледнах отражението в огледалото си.Дъхът ми секна от това което видях.Не беше моят сегашен образ,а образа на малкото момиченце което бях преди.Отражението ми имаше бледа кожа,злобна усмивка и червени очи което ме учуди и изплаши.
Изведнъж огледалото се разби на парченца,а едно от тях се заби в ръката ми.Извадих го и го метнах на земята където то се разби на още парченца.Имах чувство,че няма да мога да отворя и вратата,че като в Шепот от Отвъдното или Предизвестена Смърт някой или нещо е заключило и вратата,но за мое успокоение тя беше отворена.Щом излезнах я затоврих и се облегнах на нея като се свлякох на земата и си отдъхнах,че вече не съм в банята.

П.п:Егати сапунения пост...по-голяма сапунка и глупост не бях писала ;ххх ,а може и да кажеш,че и вратата пред стаята е била заключена..;хх не знам ;ххх срамувам се от моят "гениален мозъй"
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 6:35 pm

Хуч се изправи излая и хукна на някъде.Това ме събуди.Имах чувството,че съм чул писък...Станах..МАГИ!Изправих се и тръгнах към спалнята.Вратат беше заключена...О да сега щях да викам и ключар...Как не.Разбих вратата с ритник и видях Маги свлякла се до вратата на банята:
-Скъпа!-казах и я погледнах,за част от секундата бях до нея
-Любов моя!Какво има!-едно от кучетата се буташе до ръката й явно копнеещо за ласката й.Обгърнах лицето й с шепи и я накарах да ме погледне в очите:
-Обичам те!-целунах я и започнах да се свързвам с нея,плюс на това да си неестествен.Успявах да проникна в с знанието и да видя...спомените й.Бяха мъчителни..ужасни.Откъснах се от мислите й и я погледнах:
-Господи Маги...не знаех!-поклатих глава и я прегърнах.Държах я силно в прегрътките си,нямаше да я пусна...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 6:50 pm

Харпър нахлу в стаята и дойде при мен.Той беше по-притеснен от мен.Аз само се усмихвах,че вече съм далеч от огледалот ов банята.
- Трябва да си купиш ново огледало. - казах и видгнах китката си като му показах раната.Не знам дали беше разбрал точно както е станало и,че някак си моето детско аз с бледа кожа,злобна усмивка и червени очи ме гледаше сякаш ще ме убие и се опита да го направи.
Усмихнах му се и го целунах.Странно беше,че след тези сънища и това в банята съм щаслива,но да си призная бях по-щаслива от всякога,че съм извън банята.Знаех,че ако има нещо Харпър ще ме спаси.
- Съжалявам за това...сабуждане.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeВто Дек 27, 2011 7:14 pm

Усмихнха се и поех ръката и,прокарах език по раната й се усмихнах отново:
-Готово и не го мисли огледалото!Ще купя ново!-ухиих се още повече и я вдигнах:
-Оххх какво искаш да правим?-сложих я да легне на леглото и се излегнах до нея,протегнах се.Все още по хавлия...Как беше възможно?Имах чувството,че устата ми ще се разчекне от прозяване...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 4:25 pm

Излегнах се на леглото и се загледах в тавана без да пророня и дума.Какво можех да кажа?Беше посред нощ,а на него му се спеше най-вероятно.Аз обаче не знаех дали ще мога да заспя отново.
- Ти заспивай.Сигурно ти се спи.Аз ще погледнах малко телевизия. - казах му.Обърнах се и го целунах нежно след което взех дистанцеоното и включих телевизора.Почнах да преглеждам каналите,а детския ми образ който бях видяла в огледалото не ми излизаше от главата.Бледата кожа онази злобна усмивка и онези кърваво червени очи...Поръпнах при мисълта за моето аз в банята.И как по дяволите стъклото се разби?Данеби дасъм халюцинирала?Данеби още да спя?Не мисля,че това беше възможно,а и не може всичко да е толкова реално...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 5:22 pm

Тя не спеше...
-Маги....Как да ти помогна?!-знаех как да и помогна.Надигнах се и я целунах,придърпах я къъм себе си и тя се сгуши в мен.Започнах нежно да я клатя,майка ми ме успокояваше така като бях дете.Започнах да тананикам една преспивна песен.Принципно никога не го правех.Не че не можех,но не го намирах за редно.Преди години когато бях с Мария казваше,че имам ангелски глас,който може да те приспи така,че никога да не се събуди,но само ако знам как да го използвам.Не знам дали това е дар или не.Тоналностите на гласът ми се издигаха и сваляха,а очите на Маги почнаха да се затварят.Да тя се унасяше...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeНед Яну 08, 2012 3:30 pm

Исках ли да ми помогне?
Въпроса се завъртя в главата ми,но бързо изчезна някъде надалеч когато Харпър почна да пее.Точно това не го очаквах....имаше доста хубав глас..,а песента...караше ме да се унасям.
Сгуших се в него,но от съзнанието ми не излизаше картината от преди малко в банята.Тези червени очи...злобната усмивка,стъклото...Вече не ме беше страх,но се чувствах странно.Всеки нормален простосмъртен не знаеш за вампирите,върколаците,феите и другите свръхестествени същества щеше да помисли,че откача и,че му се е превидяло,но не и аз...знаех,че те съществуват и знаех какво видях....,но дали и аз не откачах?
Мислите сякаш отлетяха от съзнанието ми.Всичко сякаш изчезна и там остана само гласът на Харпър който ме дърпаше към съня...Скоро заспах отново.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 5:41 pm

Погледнах я...спяща в ръцете си и се усмихнах.Целунах я по косата и въздъхнах.Вдишах ароматът й.Оставих я да спии се изправих от леглото.Влязох в банята и започнах да събирам стъклата и останалото,което се беше разпиляло по пода.Изхвърлях назъбените парчета,но забелязах редът на всичко това въпреки целият хаус.Тя спеше,кучетата също....Да всичко беше идеално.Седнах на пода в банята и опрях гръб в студената стена.Затворих очи и почнах да си тананикам някаква мелодия без да осъзнавам каква по точно.Тоналностите не се вдигаха по-скоро се водеше,че си мънкам под носа....
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 12:20 pm

Събудих се,а през прозореца навлизаше светлина.Сигурно вече беше сутрин..Надигнах се в леглото и се огледах.Бях само аз с трите кучета.Харпър го нямаше...Къде ли беше?Забелязах,че вратата на банята е леко отворена.Отидох до там колкото и да не ми се искаше...просто очаквах да видя отново отражението ми с червени очи и злобна усмивка,но вътре нямаше нищо.Дори стъклата ги нямаше.
Отидох в хола където беше той.Седеше на дивана,а аз седнах до него.
- Добро утро.Как си? - усмихнах се.Много не исках да говорим за вчера и се надявах никой от нас да не почне тази тема....След малко в стаята нахлуха трите кучета.Хуч естествено отиде при Харпър,а кокеа и шпица на които още не бях измислила имена дойдоха при мен.

пп:Не знаех какво да пиша ;х
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Харпър - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Харпър
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Домът на Кат Евънс
» Домът на Алдур и Болинтар
» Домът на Анди.
» Домът на Раян
» Домът на Рубен.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: