The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Домът на Харпър - Page 6 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Домът на Харпър - Page 6 I_vote_lcap81%Домът на Харпър - Page 6 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Домът на Харпър - Page 6 I_vote_lcap19%Домът на Харпър - Page 6 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Домът на Харпър - Page 6 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 6 I_voting_barДомът на Харпър - Page 6 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Домът на Харпър - Page 6 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 6 I_voting_barДомът на Харпър - Page 6 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Домът на Харпър - Page 6 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 6 I_voting_barДомът на Харпър - Page 6 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Домът на Харпър - Page 6 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 6 I_voting_barДомът на Харпър - Page 6 I_vote_rcap 
Том Милс
Домът на Харпър - Page 6 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 6 I_voting_barДомът на Харпър - Page 6 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Домът на Харпър - Page 6 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 6 I_voting_barДомът на Харпър - Page 6 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Домът на Харпър - Page 6 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 6 I_voting_barДомът на Харпър - Page 6 I_vote_rcap 
Selene
Домът на Харпър - Page 6 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 6 I_voting_barДомът на Харпър - Page 6 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Домът на Харпър - Page 6 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 6 I_voting_barДомът на Харпър - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Домът на Харпър - Page 6 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 6 I_voting_barДомът на Харпър - Page 6 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Домът на Харпър

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 2:40 pm

Погледнах я и кимнах.
-Добро утро!-погледнах я и се усмихнах леко.Така и не заспах тази ноощ или по-точно краят на нощта.потърках очите си и потупах след това кучето по главата.Въздъхнах и се изправих и я погледнах:
-Нещо за ядене?-повдигнах вежди и след това погледнах прозореца скоро можех да изляза да потичам....
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 12:42 pm

Усмихнах му се леко и погалих кокера.
- Ами да...звучи добре. - не бях много гладна,но да хапна нещо нямаше да е излишно.Приближих се към Харпър и го прегърнах. - Благодаря ти.
Прошепнах в ухото му и го целунах по бузата.Не знам той дали беше спал вчера,но мисля,че не...Когато си легнах го нямаше.После като се сабудих дойде..приспа ме с хубавия си глас...и сега като се сабудих го нямаше.
- Всъшност знаеш ли...пееш доста добре.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 6:16 pm

Засмях се на думите й и я вдигнах във въздуха в една задушаваща прегръдка:
-Не знам за какво ми говориш!-винаги съм отричал певческите си способности...Не е мъжко и никога няма да бъде.Пуснах я на земята и погледнах във вече МНОГО натрупалият сняг:
-Отивам да потичам...В кухнята има разни работи харесай си....Обичам те!-тръгнах към спалнята.Облякох си дълъг анцуг и черна тениска.Маратонки найк и бързо слязох по стълбите.Не след дълго вече бях навън и тичах...
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Домът на Харпър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:54 pm


Харпър беше тръгнал на някъде но аз знаех че ще се върне в къщата си скоро .Влязох от един прозорец и тръгнах да обикалям знаех , че като дойде ще ме надущи , но нищо .
След време чух тропане по пода .извадих камата готова за действие . Тропането на обувки спря когато я извадих , но след секунда две се възвърна с бързи крачки !
Камата с която планирах убиването а детето беше в ръцете ми още напоена с моята иу негова кръв .
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 7:05 pm

Бебето бе у Кейт...Дойдох до домът си само за да взема дрехи,но тя беше там.Отмъстителка.Естествено.Очакваше ме и беше на вторият етаж на къщата.Слава Богу Маги я нямаше и щеше да оживее.Поднових стъпките си и тръгнах към холът.В един от шкафовете имаше специален нож който ми бе подарък от ловец на вампири преди години.Беше странен,не знаех от какво но знаех че може да нанесе убийствени рани на вампирът,а Ефи бе не само това.Чувах я,тихите и стъпки.Качих се до вторият етаж и бързо бях до нея:
-Недей!-преди да е реагирала забих ножът между ребрата й.Блъснах я и чух как камата падна от ръцете й.Взех я и още посветкавично се озовах в другият край ан стаята:
-Но този път без магий нека сме на равно!-присвих очи и зъбите ми се удължиха,очите ми се промениха и бях готов за трансформацията...
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Домът на Харпър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 7:15 pm


Извадих ножа от ребрата си .Само с един замах с ръка и дейл се оказа на масата държан от невидими сили.Отидох до него и се засмях .
-Ти няма ли най-накрая да разбереш , че ако загубя в и не те убия ще те преследвам и когато най-малко очакваш ще убия Маги?!-засмях се .
Носех една малка чантичка разкъсах я и от нея паднаха най-различни ножове и копия .Взех едно бръснарско ножче и го забих в стомаха на ДЕйл .Изкарах го .Издълбах си с него името на плочките му , а за да остане взех един съд с варбинка и вълче биле и го излях върху него .Той изрева , това явно го болеше.
-Ще бъде забавно !-казах и забих ножчето в врата му .
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 7:36 pm

Как я мразех.Изкрещях от болка отново и затворих очи.
-Кучка си...Адска кучка!-отворих очи и започнах трансформацията.От години насам тренирах другата си трансформация.Грозната и не пухкава трансформация.Най-болезнената.Отворих рязко очи свих устни и от гърлото ми се изтръгна вой.Бях един от най-големите хибриди,който имаха най-много търпение ,но бяха като бомба със закъснител кажели БУМ...Си до там.Когато трансформацията приключи и масата рухна под тежестта ми вдигнах поглед към...Ефи.Замахнах към нея и я запратих към стената.Изръмжах и тръгнах към нея.Блъснах я отново и я хванах за гърлото.Плюсът на този мой вид бе,че не ходех на 4 лапи и не бях пудел!

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Домът на Харпър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 3:01 pm


Накарах козината на Харпър да пламне той мигом се преобрази отново в човек.Беше побеснял , меко казано аз се разсмях .Това го разтрой още повече.
Помислих какво мога да използвам за него и се сетих , че ако си мисли че съм мъртва ще свали гарда.Затворих очи , после ги отворих и го пронизах с поглед прокълнах себе си да бродя докто не получа възмездие.Отслабнах и бях готова да е убие . Но за да не изглежда подозрително това което направих бързо пак го подпалих .
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 3:12 pm

Повдигнах вежди и казах:
-Сериозно ли мислиш че ще се вържа?-тръгнах към нея,пламъците по кожата ми изгасваха.Наведох се и грабнах камата и я погледнах:
-Не съм зъл...Поне не много...!-хванах я за косата и я извърнах към мен да я гледам в очите:
-Но наистина много искам да умреш...Почна да ми писва!-наръгах я в сърцето с камата и после я извадих.Погледнах я и присвих очи...Не беше достатъчно.Отново извърнах главата и към мен и прерязах гърлото и дълбоко,прерязвайки гръкляна.Кръвта и потече по пръстите ми.Дръпнах се от трупът и.Беше мъртва....Седнах на земята и се загледах в кочината която бяхме направили.После се загледах в нея:
-Можеше да не става така!-приближих се до нея и целунах устните й който сякаш изстиваха с всяка секунда.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Домът на Харпър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 3:35 pm


Проклятието действаше.Бях зад Дейл с злобна усмивка на лицето.Идваше ми още сега да го убия но не ставаше , щях да разваля всичко.
Седнах на дивана който беше единственото здраво ещо в цялата стая .Загедах се в трупа си кожата ми беше бяла , очите чисто черни .
Влязох в мислите му имаше връзка с маги , направих така че да почувства остра болка все едно маги е мъртва после си тръгнах .
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitimeВто Яну 31, 2012 3:50 pm

Вдигнах поглед и Погледнах пространството
-Кучко...Аз тези болки не ги усещам!И точно сега не съмв настроение да се правиш на дух..Омитай се!-хванах тялото и и го хвърлих на масата.Слязох в кухнята и извадих бутилка Керосин и кутия кибрит.Качих се и започнах да поливам тялото и с течноста.Запалих една кибритена клечка и я хвърлих върху тялото и:
-Гори в ада!-ухилих се и излязох от стаята...Грабнах Хуч и се качих в колата.Ще трябва да си купя нова къща....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Харпър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Харпър
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Домът на Кат Евънс
» Домът на Алдур и Болинтар
» Домът на Анди.
» Домът на Раян
» Домът на Рубен.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: