The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Домът на Харпър - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Домът на Харпър - Page 3 I_vote_lcap81%Домът на Харпър - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Домът на Харпър - Page 3 I_vote_lcap19%Домът на Харпър - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Домът на Харпър - Page 3 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 3 I_voting_barДомът на Харпър - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Домът на Харпър - Page 3 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 3 I_voting_barДомът на Харпър - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Домът на Харпър - Page 3 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 3 I_voting_barДомът на Харпър - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Домът на Харпър - Page 3 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 3 I_voting_barДомът на Харпър - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Домът на Харпър - Page 3 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 3 I_voting_barДомът на Харпър - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Домът на Харпър - Page 3 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 3 I_voting_barДомът на Харпър - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Домът на Харпър - Page 3 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 3 I_voting_barДомът на Харпър - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Домът на Харпър - Page 3 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 3 I_voting_barДомът на Харпър - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Домът на Харпър - Page 3 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 3 I_voting_barДомът на Харпър - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Домът на Харпър - Page 3 I_vote_lcapДомът на Харпър - Page 3 I_voting_barДомът на Харпър - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Домът на Харпър

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 1:57 pm

Усмихнах се и кимнах.Тръгнах към нея и я прегърнах преди да съм се усетил:
-Спокойно не си направила нищо!Просто не искам да те нараня!Няма проблем да останеш...ако искаш вземи някоя моя тениска от гардероба исе изкъпи...аз ще съм в хола,няма да те притеснявам!-Целунах я нежно по челото и бавно се запътих към хола...не ми се искаше да я оставям сама...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 2:03 pm

Кимнах.Отидох отново в банята и взех сравнително бърз душ.От гардероба извадих една негова тениска и я облякох.Отидох в хола където беше той.Прехапах долната си устна и се приближих към него.Седнах в скута му и се сгуших в него.
- Харпър... - прошепнах тихичко.Сгуших се още повече като малко детенце.Беше ми приятно да съм край него...да съм колкото се може по-близо до него. - Не ме пускай...приятно ми е с теб...
Думите излезнаха от устата ми преди да се усетя,но нямаше да подскоча като попарена...вървяха се в главата ми.Значи можеха да излезнат и на вън.Малко ме беше страх от реакцията му..как ли щеше да раегира?
Да,да и ето пак ме е страх...Господи!
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 2:18 pm

Прегърнах я и я погледнах,очите и бяха красиви...Не знаех какво да направя...Как да я запазя..."Да не я пускам"...да нямаше да я пусна,но как да я задържа?Хванах лицето й в шепи и я целунах:
-Не знам какво да правя Маги...аз не съм като другите...Ти си крехка и...млада,а аз аз не знам как да се държа с момиче като теб...Бих могъл да те нараня...-млъкнах и се вгледах в прекрасните й очи.Найстина и на мен ми бе приятно с нея...По един странен специфичен начин...Беше ми по-хубаво с нея отколкото с Силвия или с някое друго момиче...Тя беше...не знаех точният израз.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 2:25 pm

Целунах го страстно.
- Не..ти няма да ме нараниш... - казах му като го гледах в очите.Нещо в мен беше сигурно,че той няма да ме нарани.Може и да е вампир и върколак наполовина,но не вярвах,че някога ще ме нарани.Държеше се мило с мен...и...не го вярвах и това си беше.Притиснах се към него и отново го целунах,а езикът ми се заигра с неговия - Не вярвам,че някога ще ме нараниш Харпър.
Думите ми прозвучаха сигурни и оверени каквато беше и по-голямата част в мен,но имаше и една малка част която се страхуваше от...всичко.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 2:31 pm

Усмихнах се и я погледнах.Беше смела...не много,но имаше смелост вътре в нея.Целунах я и леко я бутнах,за да легне на дивана,застанах над нея и я погледнах
-Знаеш ли Маги може би ще успееш да ме укротиш някак си...трудно, но ще успееш!-поклатих глава и я целунах,почнах да галя лицето и спускайки пръстите си по изваяната и шия...Беше толкова топла и мека...Невероятна,а уханието й...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 2:47 pm

Усмихнах му се чаровно и устните ми за пореден път докоснаха неговите.Обвих ръце около вратът му.Устните ми жадно търсеха неговите,а езикът ми си играеше палаво с неговия.
- Да ще успея...не се съмнявай в мен...макар и да съм просто човек...и то някаква си бъзливка... - казах му и пак го целунах.
Харесваше ми да го целувам,харесваше ми да го докосвам,харесваше ми той да го прави...ръцете му да се спускат по тялото ми и...харесваше ми той.
- Харпър...аз...харесвам те. - произнесох доста тихичко.За първи път си признах нещо.Дори си помислих,че думите ще увиснат във въздуха,но това не стана..те си излезнаха от устата ми макар и с малко затруднения и притеснение,но излезнаха.

пп:ох...глупости ;д
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 2:52 pm

[b]Усмихнах се мило и я цлунах:
-И аз те харесвам Маги!-преди около година разбрах какво е това да харесваш някой,но некато закуска,а като характер и външност.За мое голямо щастие Маги имаше и хубав характер и външност...Прокарах ръце по тялото й и я погледнах:
-[Предполагам,че искаш да поспиш?Беше тежък ден и вече вечер та...Аз да спя в хола?-попитах не особено щастлив от мисълта да спя на дивана...Някак си ми се искаше да продължим заниманията си от преди малко,но не мислех че това ще стане.Не сиках да я товаря все пак./b]
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 3:00 pm

Усмихнах се,а вътрешно заскачах от радост на думите му.Той ме харесваше...и аз го харесвах...някой ме харесваше...Да си призная не можех да повярвам на ушите си.Това ми се случваше за пръв път.Да си голям не е чак толкова лошо.Поне от тази гледна точка - ,че той е тук.
- Няма да спиш на дивана!Е няма да спиш без мен на дивана. - подсмихнах се.Чувствах се доста по-уверена,спокойна...и себе си сега.След като му казах какво чувствам,след като знам какво чувства и всичко останало.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 3:10 pm

Прегърнах я силно и я целунах.Прокарах език по устните й:
-Толкова си сладка..не говоря за кръвта ти,а самата ти...като праскова...хубава сочна праскова..-надявах се да се сети за коя част от нея говоря.ИЗправих се и я вдигнах на ръце:
-Няма да спим на дивана,а в спалнята....Така де ще спим в спалнята-охх обърках се...Исках да правя друго с нея и с тялото й...От самите си мисли започвах да се въбуждам,като бях млад винаги си мислех,че няма по-хубаво от девствено момиче,особено ти да си и първият.Все пак си..как да се изразя избран ти да отнемеш девствеността й...Да старо и консервативно мислене,но все пак...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 3:40 pm

Усмихнах му се,но и леко се изчервих.Той ме занесе до спалнята и ме остави на леглото.Легнах и го дръпнах към себе си като отново започнах да го целувам.Харесваше ми да усещам устните му върхо свойте.
- Харпър... - отново името му излезна от устата ми.Започвах да мисля,че ако всеки път за който го казвах ми даваха по един долар щях да забогатея,а и нямаше какво даму кажа този път...не и нещо в което да съм сигурна.Но пък и един въпрос ми се въртеше в главата... - Ние какви сме?Сега...като..отношения и..всичко..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 6:54 pm

Едвам едвам се усмихнах.Огледах я и заговорих:
-Какви искаш да сме?Аз бих ти предложил дса сме...Гаджета?-на последната дума леко блокирах.Беше ми странно да я изричам,дори да си мисля за нея.Наведох се напред и започнах бавно да я целувам.Беше толкова крехка и финна..Найстина ми дорадаше,дори поведението и.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeСря Дек 07, 2011 1:54 pm

Интересен въпрос...какво исках наистина?Е това което исках си беше ясно посто нямаше нужда от размишления.Преди обаче да кажа нещо устните му докоснаха мойте и аз жадно отговорих на целувката му.Отдръпнах се за миг да си поема въздух.
- И да..гаджета... - беше ми странно да произнасям тази думичка.Незнайно как дори излезна от устата ми.Просто не съм очаквала,че всичко ще стане толкова бързо...е дори не очаквах да умра на пет,а после магьосница да ме върне в тялото ми и да порасна за няма и пет минутки,но ето на.Всичко това стана.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeСря Дек 07, 2011 3:10 pm

Прокарах пръсти по лицето и,по челото надолу по правият и нос и устните й,спуснах ги надолу по тялото й докосвайки жената и плът.Русата и коса се беше разпиляла по възглавницата,а самото й изражение...Беше толкова невинна и красива..чиста...Точно в момента беше по-красива от всички с който съм бил...Независимо далис а вампири,вещици или някое друго създание.В гърдите й биеше човешко сърце,във вените й течеше истинска човешка кръв.
-Знаеш ли...Не можеш да си представиш колко се радвам,че се срещнахме... И може би се надявам да не е временно увлечение...-познавах се не бях постоянен и съм наранявал с това,че съм несериозен много момичета,който сега като се замисля не го заслужаваха.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeСря Дек 07, 2011 3:43 pm

Временно увлечение?Да...той сигурно беше разбивал милиони сърца,беше минал милион жени които е оставял като парцали за да тръгне след някоя друга...Дали щеше да направи и същото с мен?
- Да се надяваме,че не е просто временно увлечение,а нещо повече... - казах.Думите ми бяха почти въшите като неговите с добавени няколко екстри.Не знам защо,но не исках това да е за една нощ или една седмица или временно.Исках да съм с него.Исках го. Устните ми се допряха до неговите.
- Искам да съм с теб...искам го наистина. - не знам защо го казвах.Мисля,че той вече го знаеше...просто нямаше нужда от думи.

пп:ухх глупости пиша..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeСря Дек 07, 2011 4:00 pm

Усмихнах се и я целунах.
-Знам МАги и аз искам да съм с теб...-някак си ми беше странно...Усмихнах се и я погледнах дяволито:
-Знаеш ли..Нещо ме гризе...дали имаш гъдел?Е мисля да разбера!-плъзнах ръцете си по тялото и почнах да я гъделичкам.Смехът и изпълни стаята като милиони камбани.Беше уникален,можех да продължа да я гъделичкам само за да я чувам как да се смее,когато и на мен ми стана смешно не знайно защо легнах до нея и я прегърнах.
-Да мисля,че ще успееш да ме задържиш при себе си!
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeСря Дек 07, 2011 4:08 pm

Харпър почна да ме гъделичка,а аз почнах да се смея и да се въртя безнадежно опитвайки се да избегна ръцете му.
- Недей спри... - замолих се през смях.Накрая той легна до мен,а аз сложих глава на гърдите му като го прегърнах.Усмихнах се и се притиснах в него.Думите му прозвучаха толкова хубаво...незнайно защо.
Да мисля,че ще успееш да ме задържиш при себе си!
Когато отекнаха в главата ми се усмихнах още повече.
- И аз мисля,че те обичам... - думите излезнаха от устата ми неочаквано.Стаписаха дори и мен.Не знаех какво да кажа или да направя.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeСря Дек 07, 2011 4:34 pm

Както се бях отпуснал на леглото заровил лице в златистата й коса тя пройзнесе думите,който щяха да преобърнат целият ми живот.Отворих широко очи и леко надигна глава." И аз мисля,че те обичам..."Сърцето й биеше бързо.Изпитваше страх?От мен?Не..от отговорът ми.Бързо се изправих и я хванах за раменете:
-Маги...аз..-погледнах я в прекрасните очи изпълнени с колебание...любов?-И..и аз те обичам!-наистина бях в шок,никога...никое момиче не бе го изричала...Аз...Не знаех какво е това...Може би онова странно чувство в стомаха или напрежението в гърдите,факта че се притеснявам за нея...За безопасността й...дори това че преглътнах собственото си удоволствие за да не я боли...Май това беше любов...



П.П. Сори,че е така ама никога найстина не са ми го казвали в рп и съм и аз като него в шок :Д
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 3:16 pm

И..и аз те обичам!
Думите се завъртяха в главата ми и аз се усмихнах.Обърнах го такаче да съм върхо него и го целунах.Бях наясно с чувствата си,но не знам защо толкова бързо.Любовта принципно трябва да е...след време.Когато си бил с някой наистина дълго,а аз и Харпър се познавахме от скоро,но аз го обичах.
Седнах до него на леглото и погледнах към прозореца.Видях,че вали сняг.Усмивката ми стана още по-голяма.Отидох до прозореца и се загледах навън следейки снежинките с поглед.
- Вали сняг...от кога не съм виждала сняг...- казах тихичко.Една мисъл ми се завъртя в главата.Погледнах Харпър. - Хайде да излезнем...моля те....
Погледнах го с кучешка муцунка и отново се върнах на леглото като го целунах и запърхах с мигли.

Пп:Миии ;д ..то и аз малко така..ама...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 4:15 pm

Засмях се и кимнах:
-Хайде,но се облечи дебело!-прегърнах я и я обърнах под мен на леглото,като зарових лице във врата й.Ухаеше толкова хубаво.Станах и тръгнах към гардероба.Извадих едно черно поло и дънки.Облякох се и я погледнах:
-Ам...мога да ти дам суйтчер?Или яке?-засмях се и извадих едно дебело яке,което все още беше с етикета й и го подадох,поло то ми беше леко тясно и мускулите ми изглеждаха като напръщели под него.Изчаках Маги да се облече и я хванах за ръка:
-Честит първи сняг...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 4:26 pm

Облякох дрехите които ми даде въпреки,че ми бяха доста големи.Да си призная бих си излезнала и по мойте дрехи само...и то за да се радвам на снега.Усмихнах му се и го хванах за ръката.
- Обичам те Харпър... - казах тихичко и се облегнах на него.Двамата излезнахме от къщата и аз го пуснах след което се завъртях като малко детенце което за първи път вижда сняг.Засмях се когато една снежинка падна на носът ми.Направих една снежна топка и я метнах по харпър като леко го улучих по рамото и после се засмях.

Пп:Може да продължим в парка или не знам...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 3:49 pm

Бързо стигнахме домът му.Аз взех трите кучета,а той нещата за тях...Вдигнах глава и погледнах нагоре.Валеше лек снежец.Интересно ми беше колко време сме стояли в магазина.
Той отключи вратата и ние влезнахме на топличко.Пуснах кучетата на земята и му помогнах с нещата.После седнах на дивана,а той се настани до мен.Приближих се до Харпър и го целунах нежно и продължително.
- Благодаря ти.Никой не е правил нещо по-хубаво за мен. - седнах в скута му и обвих ръце около вратът му като го целунах отново. - Обичам те Харпър.
Наистина никой не беше правил толкова хубаво нещо за мен.Като дете бях получавала доста неща,но по дяволите тогава бях дете,а и родителите ми бяха работохолици и....просто с тях беше трудно да се говори.За да млъкна ми бяха дали какво ли не.Е накрая млъкнах и им се махнах от главата.Надявам се да бяха доволни.Сега нито една от тире им дъщери не им надуваше главата.Можеха съвсе мспокойно да обърнат внимание да работата си.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 3:57 pm

-И аз те обичам!-придърпах лицето й към моето и почнах да я целувам.Вдигнах я и тръгнах към спалнята,не спирах да я целувам.Кучетата оббикаляха на всякъде,но това не ми пречеше.
-Знаеш ли...не бяхме довършили заниманието си от по-рано!-подсмихнах се и бутнах вратата на спалнята зад нас.Положих Маги на леглото и застанах върху нея,започнах да я целувам,да я докосвам.Почнах бавно да се възбуждам.Точно,когато щях да я съблека се чу жесток вой от пред вратата.Мигновенно подскочих и тръгнах натам,кокерът искаше внимание или по-тоочно искаше да е при нес,а след него се изреди ццялата тумба.Поклатих глава и казах:
-Нямат вода,а и сигурно са гладнни....Ще трябва да ги разходим,но тъй като са още млаки....Мисля,че утре чистачката ще има много работа!-усмихнах се и слязох долу извадих купите им за вода и ги налях,оърнах се и видях Маги,която си беше доста щастлива....Да доставяше ми удоволствие да нейното щастие...въпреки че вече 3 ден не правех секс....Това не беше важно...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 4:08 pm

Кучетата прекъснаха заниманието ни и Харпър отиде да им сипва храна и вода.Изправих се и тръгнах след него.Облегнах се на касата на вратата.Мъниците подксчаха край него,а той сипваше храна в купите.Усмихнах се и се приближих към него.Взех три купи и сипах вътре вода.Оставих ги,а мъниците почнаха да пият жадно.Сякаш не са пили вода от цял век.Когато Харпър им даде храната нападнаха да ядът сякаш са на състезание.
- Миличките.Бог знае от кога не са яли и пили...въпреки,че в магазина май добре се грижеха за тях,но като ги гледам сега... - казах тихичко.Качих се и седнах на плота при мивката.Знам,че си беше нахално от моя страна,но....
Смигнах на Харпър и погледнах надоло към трите гладни кученца.
- Благодаря ти. - благодарих му отново.Всъпност за това трябваше да му благодаря цял живот.Радвах се,че съдбата ме сблъска точно с него...и със Стела.Благодарение на нея познавах и него.Все пак двете бяхме заедно на уличките когато се пръкна той,а и те се познаваха...и това ми напомняше,че скоро трябва да я видя как е.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 4:25 pm

-Няма за какво!-казах и се усмихнах.Подпрях се на плота и се загледах в животните.Всичките бяха готини,но аз си бях харесал едното това,а чакай да порасне....Отидох до един от шкафовете и извадих бутилка уиски и една чаша.Погледнах ги и върнах чашата,отворих бутилката й я надигнах.О алкохол.Беше доста хубаво,липсваше ми...Няколко дни и вече наистина ми беше липсвало.Погледнах Маги и се усмихнах:
-Бих ти предложил,но няма да го направя!-засмях се...не не бяг егойст просто не исках да се напие......
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 1:53 pm

Повдигнах вежда.Ако исках щях да взема бутилката,но тези дни бях пила - или нещо такова - и мисля,че ми стигаше.
- Аз и не искам.И не съм малко дете ,че да се напия или нещо такова. - казах му.Личеше си в очите му,че не зареди друго ,а зареди това,че не иска да се напия го прави.Той не беше егоист тъйче....
Взех една чаша и си сипах вода докато го гледах.Той се наливаше сякаш алкохола е най-хубавото нещо на света.
Извъртях очи.
- Толкова ли харесваш...алкохола? - попитах го.Кокера чието име все още не бях измислила навигна глава и се облиза.Хванах го и го вдигнах. - Хей сладурче. - усмихнах се иго притиснах към себе си,а то почна да се радва.Другите две още ядяха.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Харпър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Харпър   Домът на Харпър - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Харпър
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Домът на Кат Евънс
» Домът на Алдур и Болинтар
» Домът на Анди.
» Домът на Раян
» Домът на Рубен.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: