The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Nightclub "This night we.." - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_lcap81%Nightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_lcap19%Nightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_lcapNightclub "This night we.." - Page 4 I_voting_barNightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_lcapNightclub "This night we.." - Page 4 I_voting_barNightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_lcapNightclub "This night we.." - Page 4 I_voting_barNightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_lcapNightclub "This night we.." - Page 4 I_voting_barNightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_lcapNightclub "This night we.." - Page 4 I_voting_barNightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_lcapNightclub "This night we.." - Page 4 I_voting_barNightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_lcapNightclub "This night we.." - Page 4 I_voting_barNightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_lcapNightclub "This night we.." - Page 4 I_voting_barNightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_lcapNightclub "This night we.." - Page 4 I_voting_barNightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Nightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_lcapNightclub "This night we.." - Page 4 I_voting_barNightclub "This night we.." - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Nightclub "This night we.."

Go down 
+20
Нейтън Монгомъри
Талия Кейс
Max Delgado
Майкъл
Уилям Смит
Елизабет Джонас
Дмитрий Джозуеф Флориан
Луси.
Ейдриън МакКларк
Рийд Рен
Мег
Алисън Монгомъри
Ребека
Питър Даниелс
Лукас Валериус
Алекса Рен
Клеър Монгомъри
Алек Рен
Jace Ren
Том Милс
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 10:30 am

Spoiler:

- Истина е. - Кимнах бавно и се отпуснах щом не ме беше отблъснала. Всичко беше наред, всичко беше добре. -Жив съм.. Повече никога няма да те оставя сама, съжелявам за всичко това което ти се наложи да преживееш. - Прегърнах я, нямаше да я пусна, щях да и дам всичко от което имаше нужда за да се чуства добре. Защото това което преживя тя не бих го пожелал и най заклетия си враг.
Зарових лице в косата и и бавно си поех въздух, аромата който излъчваше беше толкова прекрасен. Обърнах главата си към нея и докоснах с устни кожата на врата и. Колко ми липсваше всичко това.
- А аз колко се радвам.. - Промълвих прокарвайки ръка по лицето и. - Ще ми позволиш ли? - Попитах я като сложих свободната си ръка малко над корема и. Исках да го докосна, да го усетя но само с позволението и. Обзалагам се че бях най-щастливият на света. Не беше сложно да я открия, но беше сложно да се държа далеч от нея. Тъй като след няколко месеца мое отсъствие не се знаеше какво се е случило. И все пак май още имах шанс, и каквото и да стане нямаше да го испусна. Вобще никога повече нямаше да изчезвам и да яоставям в такова ужасно положение,никога.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeЧет Апр 04, 2013 3:32 pm

Spoiler:

Али не можеше да отрече колко много й харесах действията на Лукас и внезапният му импулс. Да усети езикът му по себе си как попива всяка капчица кръв топъл, влажен и приканващ. Но какво щеше да стане с нея и Деймън. Одръпна се от Лукас, но той продължи с ласките и дръпна към себе си и това съвсем замъгли съзнанието й. Остави се абсолютно в негови ръце.
Когато отидоха в тоалетната вече беше сигурна, че го иска. Но имаше чувството, че в тук е ужасно тясно. Нищо няма да стене както й се иска.
Сложи ръце на лицето му и го спря за малко, защото иначе й беше трудно да мисли.
- Чакай... нека отиде у нас - каза тя малко задъхано. И го погледна. Виждаше в очите му толкова страст и копнеж, че май му трябваше време да помисли.
- Къде живееш? - попита той с дрезгав глас.
- В предградията на Лондон... - още не беше свършила и изведнъж се озоваха точно там. Тя се огледа объркано. Лукас й се усмихна и попита в коя къща. Али показа своята порутена къщичща в края на улицата и той повдигна вежди в недоумение.
- Под къщата - каза тя и се усмихна палаво той отвърна на усмивката и изведнъж се озоваха в порутената къщичка. Алекса веднага се озова до стълбите към мазето и Лукас след нея. Слезе надолу и извади бързо ключовете отваряйки вратата и когато я отвори Лукас я бутна рязко вътре и отново я притисна до вратата с нетърпение на малко дете и хвана роклята й събличайки я надолу, а Али му позволи да направи каквото поиска.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Джонас
Graduates
Graduates
Елизабет Джонас


Брой мнения : 109

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeНед Апр 14, 2013 9:22 am

Spoiler:

Тя поклати глава и се усмихна.Този мъж беше непоправим.Беше...ами като дете в някои случай,ако можеше да се изрази така.И все пак тръгна след него към бара.Поръча си мартини като го остави той да плати за да не мрънка за "трябва да ти купя нещо".И без това така погледнато случая не беше до никъде не го разбираше защо прави всичко това,а и се излагаше на риск като ходеше на обществени места.
- Добре Мики...мога да те укривам.Даже ще ми е приятно,но трябва да съм наясно как избяга и всичко...за всеки случай.Но да оставим сега това на страна....да говорим за...кучето ти. - много умно няма що.Факт за Елизабет беше,че си нямаше и идея как и за какво да говори с избягал затворник.Можеше единствено да се напие с него и да се приберат у тях и...всъщност тя нямаше да се напие.Нямаше да допусне това.
Телефона и извъня.Тя погледна екрана.Секретарката и.Или нещо такова.Не знаеше как да я води просто.Младо момиче вампир което се беше решило да и помогне.
- Извини ме. - тя се отдалечи към по-тихата част за да говори.Оказа се следа по случая с бащата на Мики.Това донякъде накара Ели да се усмихне.След като приключи се върна при затворника. - Добри новини.Намерили са къде живее един от съучастниците на баща ти.След два дена ще проверя адреса.

Пп:Вече не знам какво да пиша хД
Върнете се в началото Go down
Уилям Смит
Graduates
Graduates
Уилям Смит


Брой мнения : 8

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeВто Апр 16, 2013 5:19 pm

Влезнах в огромното, шумно и тъмно помещение. Имаше си причини да избера точно този бар, същата причина поради която само него и го избирах. Тази причина съвсем не беше за разгласяне. Оставаше и хората да си мислят че съм побъркан, а още някои 100 години съвсем не ми се седи в затворени стени с диагнозата "психично болен".
Точно в момента който седеше отдавна в главата ми се беше седнал на едно удобно столче и си пийваше коктейлче, като се опитваше да ме влуди с някакви песнички. Чесно, справяше се успешно. Естественно за това и бях тук, останах на нула а дълго не можех да се сдържам. Завих и тръгнах по познатата пътечка..

След няколко минути вече доволно държах една ръчно свита цигара между устните си и издишвах дима. Прекрасно, ужасният глас в главата ми малко по-малко започна да заглъхва и в крайна сметка не го чувах. Тишина, олко хубаво. Идишах отново. Огледах хората които какво ли не правиха. Из всичките тези хора които какво ли не правеха различих една позната фигура, ако не се лъжех. И това до колкото се съдеше по формата на човека беше Майкъл. Да най-вероятно избягалият затворник заедно с брат ми. И колко ли още хора са оставили по затворите за това което не са правили? Тръгнах към него, и какво правеше в този бар?
Върнете се в началото Go down
Майкъл
God
God
Майкъл


Брой мнения : 417

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeВто Апр 16, 2013 7:49 pm

Spoiler:

- Ммм, не си представяш колко на мен ще ми е приятно да ме укриваш. - Той се ухили, след което повдигна вежди и се намръщи.
- За кучето ми? Знаех си че не трябваше да го споменавам, както винаги ми обира публиката.. - Измърмори недоволно той. Та те двамата направо се състезаваха в това. И Майкъл май губеше, тъй като женските кучета на Майкъл внимание не обръщаха слава богу. Но пък жените на Спайк му обръщаха доста внимание. Ех това куче, как не го е срам? На Ели някой и звънна и тя се отдалечи. Майкъл отпи от питието си и се загледа в тълпата от която някой се приближаваше право към него. Коса до раменете и огромно тяло, този с никого неможеш да го сбъркаш както и с брат му.
- Уил? - Попита Майкъл учудено когато мъжа се доближи към него. Май само маймунката на рамото му липсваше. Като някой капитан на кораб с папагалче или маймуна. И както винаги между устните му имаше цигара. - Решил си да се поразвеселиш ли?
- Ели, наистина си невероятна. - Майкъл се усмихна когато момичето се върна. Наистина беше невероятна, да му помага когато той нищо не и е направил. Хубаво поне. Би било интересно да погледне в очите "беще си" заради който е седял толкова дълго в затвора, нали?
- И както искаше да си наясно с всичко, ето той-Уилям е на твое разположение. Нали? Е, Уил това е Елизабет. Може да помогне на Стивън, наистина прави чудеса.
Върнете се в началото Go down
Max Delgado
Teachers
Teachers
Max Delgado


Брой мнения : 15

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeНед Апр 28, 2013 4:50 pm

Делгадо се отдалечи от сепарето,но наблюдаваше всичко.Майката на Ребека беше същинска огнена жена.Беше адски секси и имаше характер като на змия.Усойница за предпочитане.Това хем му допадаше хем не.Поне малката му блондинка не приличаше изцяло на майка си по характер,че тогава сигурно до сега да се беше застрелял.
Той държеше бутилка с уиски и отпиваше от нея облегнал се на стената малко по-далеч от тяхното сепаре където майка и властно нареждаше какво ли не след което се отдалечи като наблюдател.Макс не знаеше какво точно да прави тъй като срещата им направо си беше съсипана с появата на родителите на Бека...което го наведе на мисълта,че тя до преди десетина минути не е познавала баща си....зареди майка и.Това още повече завърташе думичката "усойница" в главата му.Това го накара да се намуси.След техния отпечатък имаше странно чувство което просто крещеше "МОЯ" и ,че ще направи всичко никой да не я нарани...макар,че току що се беше провалил в това последното тъй като майка и явно знаеше къде и как да удря и то само с думи.Страшничка женица.
Аз съм с теб.
Изрече мислено Макс отправяйки мисълта си към Ребека.Чрез техния кръвен отпечатък можеха да си предават така съобщения.Или поне той така беше чувал и чел.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Монгомъри
Graduates
Graduates
Нейтън Монгомъри


Брой мнения : 103

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeНед Апр 28, 2013 5:01 pm

Талия Кейс написа:
Spoiler:

Почувствах се неловко от това засичане с останалите Монгомъри. Чувствах се като натрапница и не бях сигурна дали всички са толкова добри, колкото тази част от родата, която познавах. Кимнах разбиращо и го последвах , чувствайки се като кралица. Така ме караше да се чувствам - като господарка, глезла, принцеса. Не съм правила почти нищо предишните дни, защото той не ми позволяваше. Само дето съм хранила Нимерия, иначе по цял ден се излежавах.
- Амиии... - замислих се. В тази част на бара не беше толкова шумно и не се налагаше да викам, което беше добре. Настаних се на един от столовете и скръстих крака. - Може би нещо безалкохолно, тъй като едва ли ще ми оставиш дори да близна алкохол.
Усмихнах се широко и инстинктивно сложих ръка на корема си. Тъкмо навлязох в третия месец и все още не можех да повярвам , че нося дете. Погледнах Нейтън загрижено като поех току що донесената напитка.
- Добре ли си? Да не би семейната сбирка да те е притеснила по някакъв начин? - попитах. Тогава в ума ми се настани и една друга мисъл. Изправих се от мястото си и се доближих до него. Помилвах лицето му с ръка.
- Да не би да те притеснява факта , че отново съм човек?

Нейт изгледа шокирано Талия при думите и.Как можеше да си мисли такова нещо?О Никс!
- Господи любов моя как можа да си го помислиш? - попита той и се приближи като сложи ръка на корема и ,а очите му срещнаха нейните.Той се усмихна след което се настани до нея държейки ръката и в своята. - Обичам те такава каквато си.Ако искаш и снежен човек стани аз пак ще те обичам...ще ти направя цяла ледена къщичка и прочее.
Той се подсмихна след което реши,че ще се заеме с питиета.Отправи се към бара като реши да поздрави Клеър,но го спря изблика и на радост към мъжа до нея.Интересно.До сега определено не беше идеалния баща,но искаше да се поправи.Трябваше да се поправи.Видя,че най-голямата му дъщеря е уформила едно доста хубаво коремче което той най-спокойни можеше да нарече пети-шести месец,ако не и повече.Усмихна се.Радваше се,че тя е щастлива.Най-сетне е щастлива.Той и Алисън само и тровеха живота.Май беше постъпила правилно като се беше махнала от тях преди време.
Взе мартини за себе си,а на скъпата си жена взе сок.Върна се на масата като и го подаде и 'и смигна.
- Да знаеш,че с Клеър може да си правите бебешки пазарувания заедно в скоро време. - отпи той от питието си. - Знам,че сте приятелки,а до колкото видях тя яко е надула корема...
Засмя се и дари Талия с една звучна целувка.Единственото не наред наоколо бяха истериите на Алисън от другата страна на бара.Идеше да отиде и да и се навика което обаче не му беше много в стил затова и си остана тук с неговото момиче.Искаше да си прекарат една хубава вечер без проблеми.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeВто Апр 30, 2013 6:27 pm

Spoiler:

Стана ми изключително приятно , когато Нейт каза всички онези мили думи , за това, че ще ме обича дори и да бях снежен човек. Очите ми са насълзиха, но се заставих да не плача. Не исках да разваля вечерта с чувствителността си , нито пък да се превърна в Мортиша ,заради опасността от размазан грим.
Отпивах бавно от преди малко донесеното сокче като жадно поглъщах всяка изречена дума на любимия ми. Бях толкова опиянена от гласа му , излъчването му , същността му , че направо се давех в чувствата си. Да не говорим как хормоните ме караха да се разчуствам дори и за най-малкото нещо. Бях като типичната наивна героиня от някой любовен роман.
Засмях се на частта с бебешките дрешки. Клеър.. не я бях чувала от цяла вечност. Много добър повод да се видим , да поприказваме за ежедневието си и да потънем в сладките моменти от едни изминали времена.
- Знаеш ли, не е зле като идея. Така и така не сме се виждали от известно време. Какъв по-добър повод от това? - засмях се и отвърнах на целувката му. Напоследък толкова много се глезихме и отдавахме на любовта си , че някой външен човек би получил диабет от нашите лигавщини.
- Как върви в глутницата? - попитах. Щеше ми се да го предразположа и той да споделя и да не правим само това, което аз искам. - Няма да откажа разходка в гората.
Усмихнах се изкусително и погалих лицето му.
- Нека веднъж за разнообразие правим нещо, което на теб ти се прави. Няма да пострадам, на това дете в мен му трябва някой , който да му покаже какво е забавление.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Монгомъри
Graduates
Graduates
Нейтън Монгомъри


Брой мнения : 103

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeСря Май 01, 2013 10:20 am

Нейт отпи от питието си и погледна Талия като въздъхна.Замисли се над предложението и което обаче просто щеше да откаже.
- Глутницата...ами какво за нея...малко сме,че да можем да се наричаме глутница пък и някои доста се опълчват на правилата.По-младите нали. - започна да обяснява и мънка.Просто имаше чувство,че нещата с другите вълци не вървят добре.Както и да е това беше друга тема. - А какво ми се прави на мен?Определено не ми се ходи в гората.Там е опасно Талия,особено напоследък.Затова и нашето бебе ще си израсне скучно.Шегувам се...за последното.
Той целуна приятелката си след което и се усмихна и стисна ръката и в своята.Загледа се в Талия и нейните красиви големи очи.Това накара усмивката му да стане още по-голяма.
- Не искам да поемам риск с теб и бебето. - призна той. - Там просто не е най-хубавото място за забавления.Все има къде другаде да отидем.Нали?
Надяваше се,че тя няма да се разсърди за дето и отказва разходка в гората,но много малко бяха останали читави места там.Самия той вече не обичаше да ходи в гората или поне в по-голямата част от нея.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 06, 2013 8:37 am

Дмитрий Джозуеф Флориан написа:
Spoiler:

- Истина е. - Кимнах бавно и се отпуснах щом не ме беше отблъснала. Всичко беше наред, всичко беше добре. -Жив съм.. Повече никога няма да те оставя сама, съжелявам за всичко това което ти се наложи да преживееш. - Прегърнах я, нямаше да я пусна, щях да и дам всичко от което имаше нужда за да се чуства добре. Защото това което преживя тя не бих го пожелал и най заклетия си враг.
Зарових лице в косата и и бавно си поех въздух, аромата който излъчваше беше толкова прекрасен. Обърнах главата си към нея и докоснах с устни кожата на врата и. Колко ми липсваше всичко това.
- А аз колко се радвам.. - Промълвих прокарвайки ръка по лицето и. - Ще ми позволиш ли? - Попитах я като сложих свободната си ръка малко над корема и. Исках да го докосна, да го усетя но само с позволението и. Обзалагам се че бях най-щастливият на света. Не беше сложно да я открия, но беше сложно да се държа далеч от нея. Тъй като след няколко месеца мое отсъствие не се знаеше какво се е случило. И все пак май още имах шанс, и каквото и да стане нямаше да го испусна. Вобще никога повече нямаше да изчезвам и да яоставям в такова ужасно положение,никога.

Очите на Клеър се бяха насълзили от радост.Мъниците в корема и усещаха случващото се.Усещаха,че тя е радостна и те се радваха с нея.Тя хвана ръката на Дмитрий и я сложи на корема си като го погледна със сияещи очи.Чувстваше се толкова щастлива макар,че въобще не можеше да повярва,че това е истина.Вече беше загубила един любим и не искаше да губи втори,но съдбата беше май яко против нейните планове и все гледаше да ги обърка.
- О Димка... - прошепна тя и леко се сгуши в него не можеща да му се нарадва.Дори не знаеше какво да каже или да направи. - Никога повече не ми причинявай това!
Тя го погледна строго след което обаче се усмихна.Не можеше да бъде строга с него точно в момента.Беше....радостна.И това е. - Обичам те.
След онази нощ на кораба тя беше сигурна,че го обича.Беше като съвременна версия на Титаник плюс хубав пръстен и принц който умира,но не е мъртъв.Направо можеше да се направи филм "Титаник,лятото на 2012" или нещо от този сорт с техните главни роли защото така щеше да е най-реалистично.
- Ти ми спаси живота... - изрече Клеър.Беше сигурна,че ако той не беше там тя определено щеше да си умре.Щеше да остави така и Бела самичка коеот беше недопустимо. - Спаси и живота на дъщеря ми...защото иначе тя щеше да остане сама.И спаси още два живота на практика.
Тя докосна корема си и поклати глава с усмивка на лице докато русите кичури около лицето и леко се мърдаха немирно.
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeСря Юли 31, 2013 6:38 pm

Нощта се очертаваше дълга за някои хора,отсъди Виктория като наливаше поредното питие на поредния човек. От известно време тъмнокоската работеше в този бар и можеше да каже,че е доволна от това. Работата си я биваше,заплатата също. Малко бе досадно пияни мъже да ти подсвиркват цяла нощ,но рисковете на професията. Хубавото обаче беше,че можеше да се запознае с интересни хора като - Годрик например. Един готин вампир стар едва ли не колкото света. Виктория бе чувала за вампирския бар на неговото "синче". Така де на един друг вампир който Годрик бе превърнал също преди много време. За онази бар,Фантазия, Викс дори не си направи труда а кандидатства за работа. Нямаше да се чувства комфортно с толкова много вампири около себе си. А и надали щяха да я наемат там,но това е отделен въпрос. Просто в бара влизаха вампири и заблудени хора. Тук обаче си беше друго. Шефа даже беше върколак което доста устройваше Виктория - беше като нея. Беше пич и имаше чувство за хумор.
- Сладурано не се ли преуморяваш? - попита Годрик с усмивка на лице настанявайки се на едно от високите столчета.
- Тепърва започвам. Обичайното? - Викс му смигна закачливо. Как пък по дяволите напук на всички традиции и на всичко което я бяха учили тя все се забиваше с някакви вампири. И тоя вампир не беше какъв да е ,но не ,че и миналия беше обикновен...около Виктория нищо не бе обикновено.
Момичето сервира питието на вампира и се облегна на плота като му се усмихваше предизвикателно.Сега бара бе по-спокоен което бе добре дошло за нея и нейния посетител. Годрик идваше тук главно зареди нея така,че...нямаше зле да и увеличат заплатата защото тя определено привличаше доста клиенти.
Върнете се в началото Go down
Годрик
Graduates
Graduates
Годрик


Брой мнения : 34

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 01, 2013 5:04 pm

Единствено сексапилната барманка ме  дърпаше към тоя бар.Не ме разбирайте погрешно - бара си го биваше,но барманката беше много по-яка и супер секси.Беше млада върколачка започнала наскоро работа и учеща в училището на протежето на протежето ми.Ъх,че объркани връзки.
Бутнах тея мисли настрана и навлязох в бара където ме лъхна позната миризма - алкохол,цигари,кръв по ъгълчетата.Нещо малко повече в тъмните ниши и тоалетните. Подсмихнах се. И това за днешните хора бе живот.
- Сладурано не се ли преуморяваш? - подсмихнах се и седнах на едно високо столче заглеждайки обстойно Виктория.От дни общувахме и май аз и бях най-приятния тук.След като поръчах и моето питие и отпих от него отправих чаровна усмивка на барманката. - Хайде де...обърни ми малко внимание.
Тя го направи,а аз естествено се повъзползвах когато се подпря на плота към мен.Надигнах се и доближих устни до нейните,а после ги плъзнах по врата й.Одрасках я леко с кучешкия си зъб при което тя трепна.
- Успокой се.Няма да те убия. - едно ухапване от мен можеше да я убие...както и мен едно ухапване от нея.Но това бе отделен въпрос.Харесваше ми обаче начина по който трепваше тялото и при всяко мое одраскване...,но да си призная много би ми се искало да забия зъби в нея и да я опитам...и то не само кръвтта й.
Върнете се в началото Go down
Christian.
Students
Students
Christian.


Брой мнения : 121

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 01, 2013 5:50 pm

Крис.Нашия Крис отново се появяваше в картинката на живота в скапаното и прогнило училище.Само че,обичайно на неговото поведение ,в час не се вясваше никакъв,вечер нощният живот обаче не му обягваше.
Тази вечер се беше насочил към един бар,дори името му не знаеше ,но там работеше Викс и той искаше да я види.Двата месеца,които беше отсъствал бяха странни за него.Не можеше да проумее как едно единствено момиче може да запълни така главата и мислите му.Без да остане място за нищо друго.Притесняваше се ,че е така уязвим след като започна да признава на себе си тези объркани свои чувства.Главата му пушеше и за да се предпази от досадното чувство в мозъчната си кутия беше изкарал това време пиейки до припадък и забивал се с разни непознати,чиито лица му бяха безлични и такива щяха да си останат.Сутрините беше още по-натряскан от вечерите и така минаха 2 месеца.
Сега беше на път за Виктория ,за да направи проблясък за изминалото време.А и му се наливаше с нещо.Къде бе чувано или видяно Кристиян Нортфилд да е трезвен напълно и да не е в някой бар ..или легло вечер.
Надяна самонадеяната си усмивка на лице,крива,предизвикателна и наистина много секси , след което прокара ръка през косата си.Жест,който правеше по навик и беше така типичен за него.Сините му очи проблясваха в тъмнината и сега Крис беше на входа на бара.
Влезе като плати на някакъв нищожен човек на касата.Лъхна го миризма на всякакви пороци, машинално извади кутията си със силни цигари и запали една.И още една докато си проправяше път към бараа,само за да види, че Викс се натискаше с някакъв вампир там.
Точно това не беше очаквал да види ,след като й беше казал за странните си чувства и че мисли,че е повече от мацка за чукане само.Сега се чувстваше като пребито куче поставено под похлупак всеки да го вижда,всеки можеше да го удари в слабото му място и то благодарение на нея.Защото тя беше това място и всички можеха да разберат вече.
Нортфилд за части от секундата измина разстоянието от 3-4 метра до бара ,хвана мъжа пред него и го запрати по бутилките във вътрешната част на бара.
-Ти ,мръсно копеле!-изкрещя той и го удари в лицето отново.Обърна се към Виктория и я изгледа свирепо.Прескочи бара и застана срещу вампира.Искаше да му изтръгне главата.
Странно,никога не се бе бил заради момиче или да ми причернее толкова заради такова.


Последната промяна е направена от Christian. на Пет Авг 02, 2013 10:01 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 01, 2013 6:22 pm

Преди Виктория да се усети устните на Годрик докоснаха нейните.Тя се стъписа за момент след което плахо започна да му отвръща.Мислеше си,че има силни чувства към една определена личност,но явно не беше така...щом така лесно се бе поднесла на Годрик.
Някой прекъсна целувката им по доста брутален начин като хвна Годрик и го избута към бутилките зад Викс.Беше Кристиан.Онзи Кристиан към който тя имаше някакви чувства. Той беше върху Годрик и го удряше в лицето,а върху тях се бяха изсипали стотици бутилки които се бяха разбили и мъжете бяха леко мокри...леко колкото да се включат в конкурса 'Мис и мистър мокра фланелка".
-Кристиан! - извика Виктория и още няколко бутилки паднаха от рафта и се разбиха пред нея. Няколко стъкалца отскочиха някак  си и се забиха в ръката й.Тя обаче не ги усети веднага защото бе заета да разтървава двамата мъже. - Годрик!
Годрик отблъсна Крис към другата част на бара от където изпопадаха още неща.Охраната се приближи към тях,но от тълпата която искаше още не можеше да се приближи.
-Спрете! - извика Виктория и издърпа Крис назад като застана между двамата мъже.И чак тогава усети алената струйка и болката в ръката си.Но не направи нищо по въпроса. - Какво си въобразяваш?
Изкрещя тя на Кристиан.
- Потроши ми бара!Ти..ти...какво си въобразяваше изобщо? - Виктория направи знак на охраната да не се приближава.След това се обърна към Годрик. - А ти защо му отвърна?!
Беше бясна..повече от бясна.Идеше и да убие някого.Може би даже двама.
- Общата част на бара затваря за известно време докато бъде отправена.Моля всички да се насочат към частната част. - произнесе се някакъв глас и Виктория изсумтя.
Върнете се в началото Go down
Годрик
Graduates
Graduates
Годрик


Брой мнения : 34

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 01, 2013 6:45 pm

Докато се наслаждавах на сладката целувка с барманката някой ме изтръгна и запрати към стената.Бутилките с алкохол започнаха да падат и да се трошат ,а нападателя ми ме удряше яросто в лицето.От години не бях пил кръв от источник,а само бутилирана или от пликчетата като в болниците и затова не бях особено силен.Но имах достатъчно сили да го отблъсна от себе си.Искаше ми се да го довърша и да му покажа с кой си имаше работа,но моята красавица се намеси между нас.
- Виктория... - изрекох,но тя започна да крещи.Първо на него,а после на мен.Изправих се и изчаках тя да се поуспокои след което я придърпах към себе си.Обвих ръце около кръста й,а устните ми се допряха до бузата й. - Недей.Не си заслужава.
Върнете се в началото Go down
Christian.
Students
Students
Christian.


Брой мнения : 121

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 02, 2013 10:00 am

И ако в плана на Нортфилд за вечерта не влизаше точката да стане център на вниманието в клуб като се сбие с някакъв нищожен кръвопиец, то сега се радваше на голям брой зрители,повечето олети с алкохол. Наистина нашия геой имаше огромното желание да му разбие главата в бара и да гледа как кръвта се стича навсякъде докато се излива от него и не умре от кръвозагуба. Дори можеше да го рита и млати междувременно, за по-голям ефект.
Годрик,така се казваше този кучи син,изпрати Крис в другия рафт с бутилки,но Виктория се изпречи на пътя на двамата и препречи гледката на мъжете един към друг.Нашия герой бързо се освести и отново стана като избута вълчицата от пътя си и отново се нахвърли върху вампира.Завъртя крак и му удари един шут някъде по ялото,след което го хвана с две ръце и го прати пак към вече счупения рафт.Кръвта кипеше във вените му и притока на адреналин му даваше още повече сили.
В това време Викс издърпа Кристиян назад и застана пак посредата.Започна да крещи все едно едва ли не Нортфилд беше виновни в ситуацията,а тя кротката и смирена девица,която е безгрешница.Нашия герой се обърна към нея.Сините му очи преливаха от ненавист и омраза.Гледаше я смразяващо ,същото излъчваше и лицето му.Изскубна се от ръката й,която още го държеше за китката и запрати едно кълбо електричество към единствения здрав рафт с алкохол на бара.
-Ти си наистина една кучка!-каза й той с равен тон.-На колко ли вампири даваш да те чукат.
Годрик стана и обви собственички ръка около кръста й и допря устни до бузата й.
Кучи сун.- си помисли Крис.
След това ги избута и тръгна през тълпата към другата част на бара,където се местел "купона"
.
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 02, 2013 10:41 am

Ти си наистина една кучка!
Отекнаха думите в главата й,а тя се смрази.Едно беше да си го казва тя,друго бе някой да и го каже.Пък и тя си бе помислила,че Кристиан я е зарязал и е спрял да се интересува от нея.Но тя не можа да каже нищо.Просто стоеше и го гледаше докато нечии ръце се обвиха около кръста й.Нечии устни докоснаха бузата й,но тя просто стоеше и гледаше отдалечаващия се Кристиан.
На колко ли вампири даваш да те чукат.
На колко ли вампири бе пускала?Ами само на един - Кристиан.Не бе спала с Годрик...бе се замисляла над това,но не го бе правила.Преди да дойде в това училище тя трябваше да играе "примерната дъщеря" защото за родителите й "секса за след сватбата" нищо,че при тях това беше съюз който тя трябваше да извърши след около година.Искаше да му каже това,но просто не можеше.От устата и не излезе нито звук.Тя се откъсна от прегръдката на Годрик и избяга към тоалетните.
Погледна се в огледалото - същите светли очи,дълги мигли,тъмна гъста коса...и все пак на нея и се искаше да напусне тялото си.

Ти си наистина една кучка!
Защо и пукаше за думите му?ЗАЩО?Та той я бе оставил за два месеца,а тя нямаше ни вест ни кост дали той въобще е жив.Точно когато реши да продължи с живота си той се появяваше и съсипваше бара й най-безсрамно.И на всичкото отгоре я обиждаше публично.Тръсна глава и напусна дамската тоалетна като тръгна към бара уж по-спокойна.
- Май до края на вечерта другата страна ще бъде неизползвайма... - съобщи и един от охраната и тя му кимна.Настани се на частния бар където беше колегата й - Андре който се опитваше да обслужи голяма разгневена тълпа..очарователно.
Върнете се в началото Go down
Годрик
Graduates
Graduates
Годрик


Брой мнения : 34

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 2:29 pm

Виктория се изтръгна от ръцете ми и побягна на някъде.Реших да не тръгвам след нея и затова отидох от здравата част на бара.Метнах злобен поглед на ония "гений" дето ни налетя и поръчах на бармана тук една водка.Изпих я на екс и поръчах веднага друга.След малко обаче поръчката ми не пристигаше толкова бързо колкото исках защото бара се бе препълнил.Всички се бяха струпали тук и само викаха.Идеше ми да счупя нечий врат.
Виктория се върна и започна да помага на колегата си без да ме удостои с поглед или нещо.Това леко ме ядосваше.Сега какво?Да не би да не съществуват зареди лекото спречкване с ония задник?Е нищо нямаше да ми стане,ако ухапя вампир...пре спокойно можех да изцедя онова момченце още сега.
- Виктория. - изрекох по-студено от колкото трябваше и я дръпнах за ръката.Тя едва не изля течността от една чаша която подаваше на един човек. - Я се спри за малко.Кой беше тоя?
Без да дочакам отговор я погалих с другата си ръка по лицето.
- Тъжна си... - сега тя изглеждаше по-скоро тъжна от колкото ядосана.И в очите и бе изписана тъга. - Кой беше той?Какво ти е причинил?Защо не ме остави да го....пребия.
Замислих се дали да не кажа "убия" ,но мисля,че това щеше да я разстрои още повече.
Върнете се в началото Go down
Christian.
Students
Students
Christian.


Брой мнения : 121

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 2:59 pm

До ушите на Крис долетя звука от тръшване на вратата към тоалетната и това май беше "невинната" Виктория.Не го бъркаше.Гневът и яростта преливаха в него и той тръгна да си вземе нещо от бара.Да се напие.Да,това искаше да направи.Не звучеше толкова зле,правеше го винаги.С повод или без,сега просто имаше такъв.
Хората го гледаха със страх в очите докато минаваше през тях,за да стигне до проклетия бар.Колко беше разстояние до това място,200 километра?!
Най-накрая седна на едно от високите столчета и си поръча голямо уиски.След това замени поръчката с цяла бутилка.Надигна я и изпи на екс почти половината от съдържанието й.Гърлото му запари и той се зарадва на това чувство.Бръкна в джоба си извади отново кутия с цигари.Запали една и гъстия дим излезе от устата му.Приятен и замайващ.
Защо се чувстваше така.
Гадно?Разстроено?Като предаден?
Та това бяха чувства присъщи на тези,които чувстват нещо.А нашия герой не се славеше с тази си страна.Винаги ги беше подтискал и нямаше против с това.Времето си минаваше и нещата си вървяха.Единствено беше станало странното нещо с Виктория и затова го объркваше толкова много и не знаеше какво точно е.
Отново му закипя. Зариди нея се чувстваше така.Само и единствено.
Стана рязко и запрати бутилката към отсрещната част на частния сектор.Точно там беше барът,където тя обслужваше.И онзи също беше при нея.Докосваше я.
Кристиан за части от секундата се придвижи до бара и седна стол точно пред Виктория.
-Една бутилка от същото-каза той с леден глас и смразяваща дъха усмивка като посочи счупената бутилка на земята.-Сега той ли ти е от играчките?Или е просто занимание докато дойде следващия?
В гласа му се усещаше насмешка и ледовитост.Искаше и на нея да й стане така както на него и щеше да се пробва да го постигне по всевъзможен начин.Точно в това време в бара влезе едно момиче.Изглеждаше доста секси и нашия герой веднага я огледа от глава до пети.Проследия до мястото където отиде,което беше на метър от тях и от столчето му се разкриваше прекрасна гледка към нея.
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 3:13 pm

Виктория се втренчи в Годрик.Идеше и да му каже нещо..като например "Майка ти" защото само това й идваше на ум,но замълча.Тежка въздишка се откъсна от устните й.
- Забрави. - каза му тя и се зае с нови поръчки.Една бутилка прелетя на милиметри от главата й,а Викс се вцепени.Бутилката беше метната от Кристиан.Не се и учудваше,но тоя тип искаше да я убие ли?Тя се намуси.Той пък най-нахално се настани пред нея та да и се бие на очи и поиска още пускайки и езика си в играта.Първоначално Виктория не му обръщаше внимание,но после и дойде в повече.Удари силно бутилката пред него.
- Млъквай! - извика насреща му.Цяло чудо щеше да е,ако не я уволнят днес.Това обаче не беше всичко.Тя толкова бе ядосана,че само след секунда в помещението отекна плесница.За първи път и се прииска в тази част на бара да пускат силна музика.Не,че това щеше да накара Крис да не усети,че току що ръката и се бе стоварила върху лицето му.
- Какво целиш да направиш Кристиан? - изръмжа тя насреща му. - Съсипа МОЯТА част на бара..и тази ли искаш да опустошиш?
Всъщност имаше много други неща които искаше да му каже,но просто НЕ МОЖЕШЕ да ги изрече...не можеше.Той и беше бесен,а тя на него също.И всъщност ТОЙ си беше виновен.
- Вземи се успокой защото иначе ще повикам охраната! - добре де не и се искаше да вика тея бабаити,но тя не можеше да се справи с Кристиан сама...,а и не искаше...дори след всичко това.А той и бе навлякъл сумати проблеми..за около десетина минути.
Върнете се в началото Go down
Christian.
Students
Students
Christian.


Брой мнения : 121

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 3:56 pm

Виктория заби шамар на Кристиан. Не беше изненадващо все пак в природата й беше да се държи първично и да се бие насам-натам. Нортфилд се засмя отново с онзи присмехулен и студен смях.
-Недей така,че приятелчето ти ще се уплаши и вече няма да ти е на повикване.-каза той и я гледаше отново в очите със същото изражение.-Кого ще чукаш тогава?
Крис дръпна силно от цигарата си и изпуши дима право напред към нея.След това надигна и изпи напитката до дъно.Отново приветства парещото чувство с радост,а замайването от никона с наслада.Това винаги го успокояваше и носеше някаква странна слодост,както на психичноболните убийци,когато са убили нова жертва.Той беше такъв-един болен мозък,който се радваше на тези неща и може би беше намерил какво..по-точно кой да е с него през всички тези му периоди.Но явно силно се е залъгвал. Тъпак.-помисли си той.
-Недей да се нахвърляш така,че ще се оплача от лошо държание от персонала.-Нортфилд стана държейки бутилката и за секунда се озова до нея във вътрешната част на бара.Хвана я за гърлото и я притисна в плота отзад.Приближи глава към врата й и я одраска леко със зъби.
-Не мисли,че ще ти се размине за това.-каза той ледено шепнейки в ухото й ,докато я държеше за гърлото опряна все още.
След няколко секунди усети някой да го отделя от нея и мята отново към земята.Обърна се ядоса и стана скачайки на крака.Това коепеле го дразнеше адски много.
-Ще ти изтръгна сърцето и ще ти го завра в гръкляна.-изсъска Крис,след това се обърна и тръгна към посоката където онова момиче беше дошло преди малко.


Последната промяна е направена от Christian. на Съб Авг 03, 2013 5:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Изабел
Students
Students
Изабел


Брой мнения : 50

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 4:15 pm

Изи реши да загърби всякакви училищни тревоги, лични терзания и да се отпусне за една вечер. Просто щеше да излезе някъде навън и да си прекара страхотно далеч от мислите за брат и всичко останало. Облечена с чифт прилепнали дънки, високи обувки и секси потник без презрамки, който подчертаваше много добре гърдите й, тя влезе в бара.
Точно навреме, за да хване суматохата от хора, тръгващи към другата част на бара. С леко объркано изражение последва тълпата и се настани на един от бар столовете в близост до един тип, който явно не се нравеше на барманката. Преметна единия си крак върху другия и огледа добре уж досадника. Дали русата и главица не си въобразяваше някаква свада или в действителност тук ставаше нещо повече.
- Едно мартини - поръча си и след малко то беше доставено и отпи от питието. Отново насочи вниманието си към тъмнокосия и барманката тъкмо навреме за сцената, която разиграха. с ококорени очи тя наклони глава за по-добра видимост и за малко да не падне от мястото си. Този тип беше опасен и точно в момента идваше право към нея. Какво ли беше направил на онова момиче? Щом се появи втория пич на Изи и стана ясно - любовен триъгълник. Филмът придобиваше все по-ясен сценарий. Вървящ към нея тя можеше да огледа по-добре разгневения. Отбеляза стегнатото му тяло, силата, която излъчваше и начина, по който беше застанала косата му. Беше секси и опасен, което го правеше още по-интригуващ.
Ах, как винаги умееше да си пада по най-неподходящите. Чувството беше влудяващо още повече, че той вероятно страдаше от разбито сърце, а тя най-безсрамно беше готова да флиртува с него. Постара се да не издаде шока си и прекаленото любопитство породено от случката и му се усмихна.
- Изглеждаш като някой, който има нужда от питие - каза. - Да те почерпя?
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 4:37 pm

Кристиан не остана длъжен на Виктория и след още захапливи забележки прескочи бара и я бутна назад.Зъбите му одраскаха вратът й,а тя се вкамени.
- Крис... - изрече едва едва,но той се направи,че не я е чул.След малко беше дръпнат от Годрик.За първи път Виктория се плашеше от Кристиан...усети,че ако поиска той наистина може да я убие.Едно ухапване и толкова.Момичето се сгуши в Годрик,а няколко издайнически сълзи напуснаха красивите й очи.Тя ги изтри и се отдръпна от него.
- Добре съм... -пророни,но виждаше,че той е загрижен за нея.Тя поклати глава и се зае с поредната поръчка.Наоколо всички я гледаха странно.Няколко мъже си позволиха да и подсвирнал и да я питат за цена с което си спечелиха злобни погледни от вампира който играеше роля на неин покровител сега,но нея я болеше...от думите на Крис.Той въобще как си позволяваше да и говори така..или да и прави намеци за хапане...не,че Виктория не бе способна да забие зъбите си в него.О беше и още как...,но не искаше да го убива.Не можеше да го убие..не и него.
Върнете се в началото Go down
Christian.
Students
Students
Christian.


Брой мнения : 121

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 5:10 pm

Нашия герой беше тръгнал към тъмнокоската и придаде на себе си възможно най-очарователния и предизвикателен вид.Лицето му за стотни смени гримасата на студенина и враждежност и там цефна една от прословутите криви усмивки на Кирстиан Нортфилд,както и едно лудо и стастно пламъче в очите му.Тотално променен,все едно нищо не се е случило.Поне беше придобил популярност в този бар,можеха да закачат негова снимка на стената с някакъв огромен надпис от сорта "Този изпотроши бара и замалко да изяде барманката".Това щеше да накара Крис да се чувства велик.
Седна на столчето и се обърна към вампирката.Можеше да разбера асата й толкова лесно,колкото и да изпие литър водка за 10 секунди.Това беше едно от специалните му умения,с които се гордееше.
-Нямам нужда от питие.-каза той подсмихвайки се.Пресегна се зад бара и хвана една бутилка от верният му приятел Джак.-А от цяла дузина такива.Колкото повече,толкова повече.
Нортфилд я огледа по-добре.Изглеждаше много секси.Беше с прилепнали дънки,от които доста добре си личеше стегнатите й хубави крака,а отгоре потника караше да искаш да видиш по-силно какво има под него.Изглеждаше наистина много добре.
-А ти ,сладурано,не искаш ли едно от това.-пита той дигайки вежда.-Доста по-добре е от това,което пиеш.
Крис отпи една голяма глътка за пореден път тази вечер и провисна бутилката към нея в очакване.Искаше да направи нещо,освен това да се напие,и тя беше идеалната.Нортфилд много добре знаеше колко е добра гледката на Виктория към случващото се и се надяваше и да го вижда и да го чува дори.
-Ако не,мога да ти предложа и други неща.-намигна й закачливо Кристиан.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Students
Students
Изабел


Брой мнения : 50

Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 5:48 pm

Изи нямаше как да ахне вида му.Той така се промени,че от агресивния тип нападнал барманката нямаше и следа. Сега беше закачлив и в очите му просветваше онзи пламък, който тя познаваше много добре. Като хищник, който оглежда жертвата си, но в този случай жертвата можеше също да хапе. Независимо, че погледът му вече я беше съблякла, тя щеше да го накара да чака. Нямаше да се даде толкова лесно.
- Всичко с времето си - смигна му в отговор и все така с усмивка пое бутилката отпивайки щедра глътка. Алкохолът прогори гърлото й и остави приятно усещане, което мигом изостри сетивата й и отключи друг вид жажда. Долавяше пулсиращите вени на хората около нея и най-вече неговата. Отклони неволния си поглед насочен към врата му и  
отпи от собственото си питие. Мислено отбеляза каква флиртаджийка е. Понякога дори не можеше да се познае, но животът беше виновен. Тя просто правеше всичко за да се впише и оцелее.
- Май ще последвам примера ти - помахах на бармана. - Е, как е името ти?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Nightclub "This night we.." - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nightclub "This night we.."   Nightclub "This night we.." - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Nightclub "This night we.."
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Бар "Night"
» Бар "Night"
» Baptiste Giabiconi - One Night In Paradise ♥
» Многоизвестният бар "Night" преди няколко дена
» Бара "Night" след като Силвия разбра че Ферис има 3 годишно дете XD

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: