The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лонднон след няколко дни. - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_lcap81%Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_lcap19%Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лонднон след няколко дни.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeСря Ное 28, 2012 10:48 am

След разказа на Максим усетих някакво съчувствие. Боже макар и да съм демон мразех такива истории. Все пак аз бях останал без семейство и е искам да чувам за такива неща. След като ми разказа за всичкото това, Максим се сгуши повече в мен и след това отиде в банята. Пусна си водата и се наплиска, но дали щеше да влезе вътре във ваната? Отидох с нея с цел да й правя компания.
- Знаеш ли. Започнах да се привързвам към теб още след първата ни среща. Не знам защо, но почувствах някаква близост между нас. Нещо, което ще ни свързва. Не знам доколко ще сме заедно, но не искам да се разделяме, поне за сега. Даже не искам изобщо да те губя. - погледнах я и й хванах ръката. Седнах на пода. Малко беше студеничко но няма нищо. Надявам се Максим да се разтърси от тези нейни мисли за миналото. Усещах как гласът й трепереше докато ми разказа за детството си. Отидох до другата стая и взех един халат и три кърпи. Ако случайно реши да се потапя във ваната, за да не настине. Бях наистина загрижен за нея. Като се върнах ги оставих на закачалката, която беше на вратата и се върнах при Максим. Целунах я по челото.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeСря Ное 28, 2012 5:33 pm

Прегърнах го, отново. Можех просто постоянно да го правя.
- Мерси, за загриженноста. - при това гласът ми все още трепереше. Вдишах аромата който излъчваше кожата му, наистина не можех да повярвам че на някой му пука за мен. Погледнах към закачалките.
- Защо три хавлии? Като сме двама само... - попитах учудено. Кой беше третият духчето каспър? Не, не исках никой трети. Само аз и той, само. Поставих глава на рамото му. Наистина толкова беше загрижен за мен, че ми се доплака още повече. Какво ми ставаше?
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeСря Ное 28, 2012 7:07 pm

- Защо три? Аз не виждам три? Виждам халат за теб и две кърпи. Кърпите ги взех за мен, за да се изсуша после и с едната да се препасам. - подсмихнах се. - Какво има? Защо гласът ти все още трепери? - усещаше се, че нещо не е наред, но след малко ще се оправи. Сигурен съм. Погледнах я и се усмихнах. Пуснах топла и студена вода във ваната, за да се напълни. Все пак и двамата можехме да се поберем. Не беше малка. Нямаше начин да не ни побере. Когато се напълни ваната подадох ръка на Максим и я съпроводих към мястото, на което щяхме да се къпем. След като се оправи и влезна аз бях след нея. Съблякох се, но не ме беше срам. Нямаше от какво. Все пак вече сме го правили и сме се виждали голи. Подсмихнах се и влезнах във ваната до нея.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeСря Ное 28, 2012 8:05 pm

- Сложна работа. - засмях се когато започна да обяснява защо са толкова хавлиите, и все пак бяха три.
- Трепери ли? - попитах, сякаш не знаех че е така. - Сигурно е защото ме боли главата. - усмихнах се. Малко подлъжквах, но беше вероятно да е и заради това. А и не исках да се притеснява още повече. Влезнах във ваната след като се съблякох, топлата вода действаше успокояващо. Огледах се, имаше всякакви глупости за водата и за къпането. Взех едно от пласмасовите шишенца и изсипах във водата малко от едното. Започнах да мътя водата, и малко по малко се образуваше пяна. В крайна сметка цялата повърхност беше запълнена с мехурчета. Потопих се изцяло и си показах главата на повърхноста, ох така наистина беше хубаво. Взех малко пяна върху пръста ми и го сложих на носа на Ал.
- Дядо пяно! - Засмях се. Това наистина беше пълна глупост, но пък забавна.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeСря Ное 28, 2012 8:21 pm

Максим се заигра с водата и започна да прави пяна. Като при детските филмчета, в които има много пяна в една вана когато се къпят. След малко се потопи и показа, а на всичкото отгоре ме мацна с пяната.
- Ще ме мацаш и викаш Дядо? Охо. Ей сега ще ти кажа на теб. - след тези думи леко и шеговито започнах да я пръскам, а след малко даже започнах да я мацам с пяна. Тук-там намацах почти цялото й лице, след което с един замах на ръката открих устните й и дадох целувка. Когато отдръпнах устните си от нейните се настаних до нея. Колко глупости си мислех, но не исках да стават. Не и във ваната. Погледнах я и я цапнах по нослето с пяна. Колко хубава беше когато е мокра цялата. Хмм.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeСря Ное 28, 2012 9:01 pm

Засмях се разкарвайки пяната от лицето ми.
- Имам още баба за вариант ако дядо не ти харесва. Но доколкото си спомням, за баба не ставаш. - Намръщих се и пак се засмях. Какви коварни мисли му имах само след като ме нацапа така. Бяла мечка от балончета? Ооо, да. Това беше добра идея. Само дето ако почнехме да се боричкаме някой в крайна сметка ще пострада хубаво. Затова го отложих, сякаш не ми стигаха вълнения за сега. Размърдах се и застанах така че да съм през Ал.
- Не мърдай! Това ще е възможно единственният ми сучай да проявя творчество.. - казах гордо. Потопих ръцете си във водата и тази която се събра в шепите ми излях върху косата на Ал малко разваляйки прическата му, като гледах да не му попадне в очите водата. Започнах да събирам пяна и да я оформян върху главата му. Получиха се две рогца. Точно като за него.
- Пенен демон, повече ли ти харесва? - засмях се тихо и се одближих още до него като притиснах тялото си в неговото. Допрях устните си до неговите. - Виж се в огледалото, пенчо. - засмях се когато му погледнах рогата отново.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeСря Ное 28, 2012 9:37 pm

Максим започна да прави разни неща, които изобщо не разбирах защо са и какво цели да направи. След малко се изправи и беше буквално над мен. Със шепи бръкна във водата и изсипа всичко. Така на няколко пъти докато накрая нямаше достатъчно пяна, за да ми направи рогца. Малко ми развали прическата, но нищо. Пак ще си я направя. Не ми е проблем. След като ми направи рога от пяна ми каза "пенчо". Какво по.. Пенчо ли ме нарече? Да не би да ми бърка името?
- Защо съм "Пенчо". Знаеш, че не се казвам така. - казах шеговито, като знаех какво искаше да каже. Преди всичко това с "пенчо" усетих за пореден път устните й. Леле колко обожавах тези устни. Колко ми харесваше да ги допирам отново и отново. Да усещам как езиците ни се заиграват. Това ме караше да съм на "нокти". Възбуждаше ме.
- Обожавам устните ти. Обожавам начина, по който ги усещам всеки път. - след тези думи отново притиснах Максим повече към мен.
- Как ти се струва секс във ваната? - отново попитах шеговито и хванах ръката й.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeСря Ное 28, 2012 9:47 pm

- Вече се казваш, демон Пенчо! - Отново се засмях, реименувах Ал леле. Демон от пяна, това щеше да е яко. Усмихнах се когато каза нещо за устните ми.
- Обожаваш? Тогава имаш пълното право да ги усещаш пак..и пак и пак. - При вяско" пак" го целувах. На мен, пък ми беше достатъчно само едно негово докосване и се чуствах добре, е и от целувки няма да откажа. Спрях и леко се дрънпах когато каза за секса.
- Зависи с кой. - Засмях се, разбирах кого и какво имаше в предвид и то доста добре. Приближих се отново към него и го целунах няколко пъти по врата.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeЧет Ное 29, 2012 12:57 am

Когато Максим се приближи отново и ме целуна, затворих очи някак по навик. След целувката видях нейната усмивка, а това беше нещото, което бих искал да видя.
- Знаеш ли? - придърпах я отново към себе си. - Когато си толкова близо до мен бих искал да виждам твоята усмивка. Тя те прави прекрасна. - когато ми даде разрешение за целувките, нямаше от какво да се страхувам. Вече бях сигурен, че ще изкарам щастливо времето, пред което съм с нея. Целунах по вратът като слизах все по-надолу и надолу. Докато не стигнах нивото на водата. Ако бях продължил още със сигурност щях да се нагълтам с вода и пяна.
- Ако се нагълтам с тази пяна дали няма да излизат балончета от устата ми като хлъцна или говоря? Може би пък ще излизат от задните ми части когато имам нужда. - засмях се на последното.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeЧет Ное 29, 2012 4:44 pm

- Не знам, и не искам да знам.. - тръснах с глава но определено от устата изглеждаше по секси. Оставих Ал да ме целува, тези целувки и топлата вода така ме успокояваха.. Можех всеки момент да заспя сигурно. Отпуснах се, колко беше хубво. Дори забравих за това че ме болеше главата. Ето това беше най доброто успокоително, топлата вода и един човек до теб който значи нещо. Иначе никакви хапчета не помагаха. Потопих се отново във водата като се задържах малко повече от колкото преди. Наистина действаше успокояващо..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeЧет Ное 29, 2012 6:31 pm

Усещах как Максим започва да се успокоява и просто ми хареса. Не исках да я гледам така разтревожена и да се занимава с глупости. Даже при възможност не бих позволил да се случи така, че да се чувства зле.
- Знаеш ли. Някак ми се изчерпаха думите. Изхабих се и не знам какво мога да ти кажа или питам. Изхабих всичко, което ми беше в главата. - засмях се и леко тръснах глава. Максим се потопи отново под водата и след малко отново се показа. Отново я плиснах. Целунах я отново по вратът й и несъзнателно започнах да прокарвам ръката си по цялото й тяло. От гушата до.. Знаете до къде.
- Предложи нещо да правим. - подсмихнах се. - Наистина се изхабих вече с приказките.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeЧет Ное 29, 2012 9:53 pm

- Нищо ли не се сещаш? Еми тогава. Какво ще кажеш просто да се изкъпем и да ходим да гледаме някое филмче. - Усмихнах се. Взех един шампоан, така. Ал, до сега се грижеше за мен сяга пак щх да му го върна.
- Не се съпротивлявай! - предупредих го като се засмях сложих шампуана върху котата му. Седнах по близо към него и започнах хубаво да си движа ръцете внимавайки с всяко движение. Беше като скъпоценен камък. Изплакнах всичкото изкушавайки се да не му направя нови рогца от пяната която се беше образувала. Взех течен сапун направих го на пяна и започнах да го разтривам по тялото му не пропускайки нито милиметърче от кожата му. Е освен онова което беше покрито с вода, там и да стигна с ръце сапуна ще остане над водата. Нямаше смисъл нали?
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeПет Ное 30, 2012 9:25 am

Максим внезапно започна да ме полива със шампоан и го разтърка из цялата ми глава. След малко взе и течния сапун. Същото направи, само че по тялото. Като изключим частта, която беше под водата. Нямаше само тя да ми помага.
- Сега ти не се съпротивлявай. - подсмихнах се и взех първо течният сапун като го размазах по цялото й тяло, дори и под водата, което беше. Но няма нищо. След малко взех шампоана и го изсипах на главата й като внимавах да не влезе в очите й. Подсмихнах се когато приключих и я целунах.
- Тази беше, защото ми помогна. - подсмихнах се и започнах да я разтривам. Първо се потопих под водата, за да си изплакна косата и тялото. Когато излезнах отгоре отново започнах да й правя масаж. По гърба, на гърдите и къде ли не. Не знам дали й харесваше, но не беше лошо.
- Ако искаш някой филм няма проблеми. Ще си намерим все някой.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeСря Дек 05, 2012 5:42 pm

Усмихнах се, естественно че ще си намерим.
- Не го искам, давам предложения. - Подсмихнах се като го бутнах към една стена, доближих се до него. Сапуна който го бях оставила по тялото му вече го нямаше. Усмихнах се и го целунах. Поставих едната си ръка на стената до главата му.
- Миришеш хубаво.. - казах вдишвайки аромата който излизаше от него. Главата ми беше точно до ухото му. Устните ми отново срещнаха неговите като естественно не забравих да си поиграя с него като му захапах долната устна. Леле, обожавах да го правя. Целунах няколко пъти вратът му. Мм, този аромат който излъчваше ми подлудяваше..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeСря Дек 05, 2012 6:20 pm

Бях буквално залепен за стената. Максим отново ме целуна като за пореден път прехапа устните ми. Боже. Това много й харесва. Много пъти го е правила и сега вече съм убеден, че й харесва.
- Максим. Явно това прехапване не ти е омръзнало, а? - подсмихнах се, а после усетих как тя допря врата ми с устните си. Това беше мястото, на което обичах да ме целуват.
- Знаеш ли. - целунах я и пак отлепих устни от нейните. - Тези твои целувки са невероятни. - след тези думи се обърнах, така че тя да е с гръб към стената и я целунах. Прокарах ръката си по бузата й и бавно заигравах езиците ни. Усещах аромата на шампоана, който излях върху нея. Беше невероятен мирис. След мигове отново прокарах другата си ръка по тялото й като не изпусках дори милиметър.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeВто Дек 11, 2012 8:57 pm

Изстенах, леле докосването му. Само при допира му полудявах. Странно чуство, а?
- Не, и няма да ми омръзне.. - подсмихнах се прокарвайки ръката ми по тялото му. Поставих и двете ми ръце на гърба му и го притиснах към мен. Усмихнах се при това за целувките.
- Само защото и ти участваш в тях. - Намигнах му леко. Нямаше ли да гледаме филм?.. В съзнанието ми отново проблесна мисълта че той е демон, доста странно беше всичко това.
- Знаеш ли? Доста си миличък за демон, аз си ви представях много по-страховити.. - казах леко замислено.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeВто Дек 11, 2012 9:26 pm

Максим изстена. Целувката нямаше край. Оставяше ме буквално без дъх. Отлепих си устните, за да си поемем въздух и отново намерих устата й. Заиграх езиците както преди малко и прокарвах бавно ръката си надолу по тялото й. Когато стигнах до онова място, бавно прокарах пръстите си навътре и да кажем, проникнах в нея. Макар и не с оная ми работа. Смях .. Максим отново изстена. Този път беше по-различно. Прокарах другата си ръка отново по тялото й, надолу докато не стигнах до дупето й. Плеснах го 2 пъти и после започнах да го мачкам. Отлепих устните си и в същото време премахнах ръката си от долната зона. Когато си извадих пръстите, бавно насочих ръката си нагоре и когато стигнах нивото на устата й, плавно ги вкарах вътре.
- Знаеш ли. Обичам те, но не знам защо тази обич е толкова голяма. Никога преди не съм изпитвал такова чувство. С теб съм различен.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeВто Дек 25, 2012 9:47 pm

Усмихнах се.
- Винаги е време за нещо ново, нали? - намигнах му и излезнах от водата. Взех една хавлия и я обвих около тялото си. Бавно излезнах от банята внимавайки да не се подхлъзна. Взех си дрехите и затваряйки вратата след себе си настръхнах. Беше ужасно хладно. Отидох в една от стаите подсуших си кожата и се облякох. Излегнах се на един диван и пуснах телевизор. Затворих очи и се отпуснах колко беше хубаво да си полежиш след като се изкъпеш.. Поех си дълбоко дъх. Още една биричка трябва и ще е екстра..Хм. Май пак зарязах Ал сам, това ще се превърне в навик, не няма да е особенно хубаво. Станах мократа ми коса се разпиля по раменете ми, хладно. Отидох в кухнята и се огледах за някаква храна, доста си беше снабдено всичко тук.
- Ал, ядът ли ти се палачинки? - провикнах се, макар че имаше вариант да не ме бе чул.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeПет Фев 22, 2013 5:59 pm

- Ядат ли ми се палачинки, питаш? Естествено. Не съм вкусвал домашна правена храна от много време. Затова нямам против. Пък и съм гладен. - станах от ваната и излезнах. Сложих една кърпа през таза си и заминах да се обличам. Когато стигнах до стаята, свалих кърпата и се облякох набързо. Приближих се към Максим, прегърнах я през кръста, а след това я целунах по бузата.
- Е, какво ще правим днес?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeПет Фев 22, 2013 6:28 pm

- Днес? Днес ще те храним с палачинки. - Усмихнах се и го целунах. Загледах се в очите му и не се здържах, целунах го пак, и пак.. - Знаеш ли, с това темпо ще си останеш гладен. - засмях се. Ще си умре от глад покрай мен, бях ужасна нали? Обвих ръце около врата му и притиснах тялото си в неговото, целунах го отново но този път целувката беше малко по-задълбочена.
- Палачинките скоро са готови, стискай палци да не те отровя.. - усмихнах се и затърсих из шкафчетата съставките. След горе-долу 20 минути всичко беше готово, направо цял еверест се бяха събрали на една чиния.
- Ето. - казах доволно, дано му хареса. Е, не бях шеф-повър но до сега ядох това което готвих и я жива съм. - А не, почакай.. - обърнах се и затърсих течния шоколад.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeПет Фев 22, 2013 6:49 pm

След като храната беше готова, опитах веднага без да мигна. След като вкусих от храната, останах очарован. Боже, боже. Палачинките бяха хубави.
- Уоу. Не знаех, че можеш да правиш палачинки. Изобщо, че можеш да се справиш. - подсмихнах се и я целунах. Погледнах я право в очите и отново продумах.
- Е, имаш ли някакви планове? И искаш ли да споделим храната заедно?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeПет Фев 22, 2013 8:12 pm

- Харесват ли ти? - очите ми заблестяха. От мисълта, че му харесваше това което правех ми ставаше някак си по-приятно.
- Ти да не мислиш че само ще седя и ще те гледам, мисля и аз да опитам щом не си се отровил. И не, нямам никакви планове освен един най-важен да те нахраня и да съм сигурна че няма да умреш от глад. - усмихнах се. Взех един банан и го нарязах, него и течният шоколад го поставих на масата. - Ето! - усмихнах се и седнах до Ал. Взех едно парче банан и го изядох, загледах се в демона до мен. Исках да гледам как яде храната приготвена от мен.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeПет Фев 22, 2013 9:16 pm

- Ако ми кажеш дали смяташ да живееш с мен до края, ще съм наистина щастлив. Дори се надявам да си имаме семейство. Не знам за теб, но както и да е. Искам да прекарам колкото мога повече време близо до тялото ти. Обичам те, знаеш. - с усмивка на лице, отново я целунах като заиграх езиците ни, а после взех едно парче от баната. Когато посегнах и към шоколада, ми щукна една идея. Бръкнах с няколко пръста и цапнах Максим по лицето. Веднъж по челото, по два пъти на бузите и веднъж минах цялата й устна.
- Оп, оцапала си се. Дай да махнем този шоколад. - и започнах отново от челото, докато не стигнах до устните.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 24, 2013 11:54 am

- И аз те обичам.. - усмихнах се и прокарах ръка по лицето му. При следващите му движения се засмех. Е, не. Току що бях излезнала от банята и сега айде пак да се нацапам, защо не?
- Аз сама съм се нацапала а? - повдигнах вежди. Отново го целунах преплитайки езика си с неговия. Така че Ал да не забележи бръкнах в течния шоколад и докато отдалечавах лицето си от неговото го оцапах по носа ли беше по бузата ли.. общо взето на всякъде. Всъщия миг отскочих назад така че той да не ме нацапа отново. Засмях се ох, това беше война!
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 24, 2013 7:45 pm

Явно ще си играем. Щом така е решила, няма да я спирам. Боже, бях с изцапано лице. Аз поне изчистих лицето й. Подсмихнах се след като видях движенията на Максим.
- Явно искаш да се бием, а? Тогава така да е. - подсмихнах се и се приближих към Максим. Видях как замахваше срещу мен в опити да ме цапне още, но успях да хвана ръцете й Придърпах я към мен и я целунах.
- Тази игра ще продължава ли? Или ще спрем? - подсмихнах се и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лонднон след няколко дни. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лонднон след няколко дни.
Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» В градчето след няколко месеца
» След няколко часа в Поничката
» След няколко години в имението Монгомъри
»  В града след една седмица
» Париж - Лондон. След 6 месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Бъдеще-
Идете на: