The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лонднон след няколко дни. - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_lcap81%Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_lcap19%Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лонднон след няколко дни.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeСря Ное 07, 2012 5:37 pm

Усмихнах се и станах.
- Е като ходим хайде. - буквално поскочих. Само че не знаех на къде да отиваме..
- Ал, обещавам, че докато ме искаш ще съм с теб. - на лицето ми отново грейна усмивка. Обещах му, а ангелите си държат на думите.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeСря Ное 07, 2012 8:17 pm

Добре, запътваме се към хотела. Това бе същият хотел, в който бяхме първата вечер. Все още имах наета стаята и ключовете бяха с мен. Отново се превърнах в демон и понеже можех да летя. Имах криле ала-бала и хванах Максим в ръце.
- Дръж се здраво за мен. - казах и я целунах, след което отлетяхме. Eдна пресечка преди хотела кацнахме. Погледнах я и отново я дарих с целувка, след което пристигнахме в хотела. Попитах на рецепцията дали имам писма и след това заведох Максим в стаята.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeСря Ное 07, 2012 9:30 pm

Влезнах в познатата стая и седнах на леглото.
- И да не се бях държала здраво нямаше да падна, ако не си забравил аз съм ангел. - усмихнах се. Бих и си показала крилиете но в тази стая нямаше да им стигне място ако ги разперя. Легнах си по удобно на леглото замисляйки се за това какво ще правя още днес. Въздъхнах. Слънцето малко по малко залязваше..И скоро щеше да настъпи нощ - времето на мрачните същества.
- Ал, ти си Демон. Защо си буден през деня а не през ноща? - повдигнах вежда. Не беше ли така? "Злите"-нощ. "Добрите"-ден.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 6:40 pm

- Всъщност не е напълно така. Не мисля, че доброто и злото са на почивки. Злото никога не спи, както и доброто. - Погледнах Максим, която вече беше заела леглото. Явно беше изморена. То и аз не бях по-добре от нея. Отидох до нея и погледнах през прозореца където слънцето бе почти залязло. Седнах на леглото, прокарах ръка по лицето й, придърпах я и я целунах. Усещането да съм до нея беше просто невероятно. Мхм.
- Максим, не искам да се разделя дори при най-трудните ни моменти заедно. Дори да се караме, помни, че винаги ще те обичам дори на края на света. - погледнах я и отново пратих една целувка, с която заиграх моят с нейният език.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 8:49 pm

- Може би си прав..- усмихнах се сънно. Ал дойде при мен и започна да ми говори като някой стар философ. Дръпнах го да легне.
- Не сме успяли да станем малко повече от "познати" и ти вече за караници ми говориш. - поклатих с глава. - Не мисли за сериозни неща, отпусни се..- прокарах ръка по лицето му. Нещо наистина ми стана прекалено сериозен. Прокарах ръка по дрехите които скриваха тялото му. Целунах го и се усмихнах отново.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:18 pm

След като Максим ме бутна на леглото я погледнах сякаш не знаех какво става. След малко промърмори нещо, на което чух повече от половината, след което й отговорих:
- Не се напрягам. Просто не искам да се разделяме при такива ситуации. - усмихнах се и я прегърнах. Докато я гледах не издържах и отново започнах с целувките. Хмм. Задълбочавах целувката все повече и повече. Прокарвах ръката си по тялото й и продължавах с целувките навсякъде по тялото й.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПет Ное 09, 2012 6:20 pm

- Щом не искаш да се разделяме пре такива ситуации, няма да ги създаваме. - усмихнах се. Демона започна да ме целува а аз се засмях и леко се дръпнах.
- Леле ти си ненаситен. - скочих под завивките без дори да се събличам. Спеше ми се, ужасно много.. А и този ден вече нямаше какво да се прави, нали? Значи бе време за почивка.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПет Ное 09, 2012 6:24 pm

Усмихнах се на Максим и отговорът й определено ми харесано. След като я обсипах с целувки тя ми каза, че съм ненаситен.
- Дам. Хмм. - подсмихнах се и я погледнах. Следващият момент я видях под завивките. Леле това момиче обичаше да спи. Ами ако има зло навън, а няма нито един ангел какво ще стане? Хмм. Погледнах се на огледалото, а после скочих до нея в леглото сред завивките и я прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПет Ное 09, 2012 6:53 pm

Усмихнах се и затворих очи. След няколко минути се унесох в сън..
Насред нощ се събудих с едно ужасно усещане, отново започнаха да ме мъчат кошмарите. Тръснах с глава, тези дни преди да открия своите сили..Безпомощността, униженията. Въздъхнах и погледнах към Ал. Дали ние с него имахме някакво общо бъдеще? Аз.. Аз съм ангел, трябва да помагам на хората да се боря с демоните и да не се водя от чуствата си. Това до някъде беше дори безчуственност. Ами това което ставаше между нас? Беше.. недопустимо. Станах от леглото. Можеби не трябваше да се виждаме известно време? Трябваше да си помисля, да приема правилно решение във всичко това, трябваше ми време. Доближих се до Демона и докоснах с устни челото му.
- Съжелявам, че те оставям така отново.. Трябва ми малко време, незнам дали би могъл да ме разбереш. - поклатих с глава и тръгнах да излизам, преди да затворя вратата след себе си го погледнах отново и се усмихнах.

---

Как вобще стигнах до тук?.. Всичко ми беше невероятно размазано , малко не ми стояха нещата където трябва. О по дяволите, не пих чак толкова много.
- Къде съм вобще?.. - измънках падайки на някакъв диван. Настаних се по-удобно и отпих от бутилката която държах. Определено знаех че съм в някакъв хотел, и знам че тук съм била поне до толкова схващах какво се случва. Протегнах се, какво беше Ангел да си "пийне" малко. Но не, не бях пияна. Аз не можех да се напия!

П.п. И сутрин ти я заварваш на дивана с шишенце в ръка О.о
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПон Ное 26, 2012 9:22 am

Когато се събудих веднага забелязах, че Максим я нямаше. Помислих си:
- Ах тази Максим. Знаех си, че ще направи така. Хмм. - подсмихнах се и заминах до банята. Когато излезнах от стаята си какво да видя. Неочакваното се бе случило. Максим на дивана в другата стая със шише алкохол. Реших да не я будя и затова поех отново към банята. Влезнах, измих се и се обръснах. Брадичката ми беше набола. След като свърших с банята заминах до кухнята и отворих хладилника, за да видя има ли нещо за ядене. За моя радост намерих какво да ям. Десетина минутки в кухнята и съм готов. Реших да събудя Максим. Запътих се към стаята и когато стигнах, тя все още си спеше. Бавно дръпнах шишето от ръката й, целунах я по челото и леко я побутнах с думите:
- Максим. Максим. Събуди се. - Щеше да ми е много приятно да я събудя, за да има с кой да си говоря и да ми прави компания. Хванах я за ръката и седнах на малкото останало място, на което имаше възможности да оставя гъза си. Седнах и зачаках.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПон Ное 26, 2012 10:10 am

Чух някакъв глас да ме вика.
- Мамо? - разтърках очите си и примигнах няколко пъти преди да успея да различа нещо. - Ал? - осъзнах се кой седи до мен. Опитах се да се надигна, но се хванах за главата и си легнах обратно. Болеше..
- Какво.. Къде съм? - огледах се изгубено и паметта ми по малко започна да се връща. Въздъхнах, какво бях правила вчера боже. Мярнах с поглед шише което държеше Ал.
- Дай.. - протегнах ръце към него, сякаш бях две годишно детенце неспособно до го достигне само. Исках да пия, бях ужасно жадна..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПон Ное 26, 2012 10:39 am

Максим се надигна, но после пак се гътна. Дали алкохола не й пречеше? Дали не я болеше главата. Погледнах я с мил поглед, а тя попита къде е.
- Първо, добро утро, слънчице. - подсмихнах се. - Второ. У нас си. По точно в хотела, но не са ни отвлякли. - казах шеговито. Станах докато все още държах бутилката с алкохол. Отидох до прозорците и вдигнах щорите. Върнах се при Максим и отново седнах до нея. Видях я как погледна шишето и го поиска, но нямаше да й го дам просто ей така.
- Няма да ти дам шишето. Не и с алкохол. Ако си жадна ще ти налея вода. - Станах от леглото и заминах с шишето в кухнята. Оставих го там и взех чаша, за да налея вода. Когато напълних чашата се върнах в хола където беше тя. Целунах я отново по челото и вече без шише в ръцете си я хванах за ръката и й поднесох чашата. Имах и хапче, което трябваше да изпие. Все пак усетих, че я боли глава. Дадох и хапчето. Помогнах й да се надигне, за да отпие от водата и да си вземе хапчето.
- Ще ти мине. Ангел си. Не прекалявай с алкохола. Не ти отива.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПон Ное 26, 2012 6:24 pm

Отпих и се намръщих. Вода? Не.. Станах едвам едвам и отидох до кухнята. Шишето! Отворих го и отпих хубава глътка. Боже..
- Водка?! - измънках учудено преглъщайки. Ето какво бях пила вчера. Поставих го обратно. Исках да пия, бях жадна..но нито за вода нито за някакъв силен алкохол. Огледах се, тук имаше доста вратички. Започнах да отварям всичко едно след друго, нищо което би ми потрябвало. Не бях проверила още горните тези до които не бях стигнала просто по ръст. Довлачих си един стол и се качих върху него, като малките дечица които немогат да стигнат бонбоните. Протегнах ръка и отворих вратичката, и тук нищо. Чух някой да се приближава и извърнах глава назад, ве успях да запазя равновесие и полетях на долу като се тупнах на пода. Изохках от болка и започнах да си търкам крака.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПон Ное 26, 2012 6:44 pm

Докато гледах какво прави Максим. Всичките нейни глупости. Тя беше толкова сладка като ги извършваше. Отпи отново от водката, което ме накара да се ядосам, но колкото да се ядосвам, за мен тя беше човекът, който ме прави истински щастлив. Гледах я с усмивка на лице. Отвори всеки възможен шкаф без високите. Взе си един стол и се покатери на него, защото искаше да ги отвори. Хмм. Явно след като ме чу, че пристъпвам изгуби равновесие. Напълно нормално беше. Ако ме бе послушала за алкохола и не се бе обърнала да ме погледне, нямаше и да се случи така. Когато падна от стола, усмивката ми изчезна и на лицето ми стана съжалително, разтревожено. Забързах се да стигна при нея и видях, че си разтърква крачето.
- Максим. - казах разтревожено. - Добре ли си? Виждаш ли какво става като не ме слушаш? За напред ще те пазя и ще те държа под око. Не ти отива да пиеш. Не искам да правиш така повече. Разбери, че точно в момента толкова си ми важна, че си единственото същество на Земята, което ме прави истинско щастлив. Ако ти се случи нещо няма да го приема. Сега ще ти донеса лед. - заминах до фризера, взех една чантичка, сложих леда вътре и веднага направих така, че да завържа пликчето. Взех го и го сложих на мястото, на което я болеше, на мястото където се разтърка. Ще й е студено, но трябва да го направя.
- Мило, ще ти стане малко студено. - и докато изговарях думите, сложих пликчето. - За да не се подуе ще търпиш на студеното. - след тези думи просто я целунах, като леко прехапах устните й. Все още бях изплашен. Тя падна точно пред очите ми.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПон Ное 26, 2012 8:41 pm

Усмихнах се и го прегърнах като буквално го повалих на пода. Помислих да стана, защото можеби му тежах, все пак си лежах върху него. Но се отказах, така ми харесваше. Поставих главата си на гърдите му и въздъхнах.
- Така се грижиш за мен, наистина ли съм ти толкова важна? - повдигнах вежди поглеждайки го. Макар и да беше казал че съм единственната на земята която го прави щастлив. Просто не можех да го повярвам. За мен това беше абсолютно невъзможно. Свикнала съм да не ме обичат. Дори когато се бях освободила от робството макар и чрез не много утешителни методи и доста отдругите робове минаха да ми кажат някое мерси. Не бях на седмото небе че съм някой герой. Имах чуството тогава че бях длъжна да го направя, и това беше нормално. Постоянно ме навещаваха мислите че принадлежа на някой, трябва да се подчинявам.. По дяволите, беше ме страх... Беше ме страх да дойде някой да ме вземе и да ме заключи някъде, отново. Може би за това се опитвах да свърша колкото се може повече хубави неща?
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПон Ное 26, 2012 9:01 pm

Глупавичък въпрос получих от страна на Максим. Естествено, че ще ме е грижа за нея.
- Този въпрос е малко глупав, не мислиш ли? Както казах преди малко. Ти си единственото същество, което ме прави щастлив. Ще се грижа за теб винаги при нужда. Ако ти трябва помощ ще ти помогна. - Максим затисна с глава гърдите ми и ме погледна с някакво любопитство в погледа си. Стана ми чудно защо, но явно не е свикнала на такова внимание от страна на някой? Дали не е обичала някого и да се е случило нещо, което ги е разделило? Или пък не е искала да изпитва повече чувства? Всичко това ми се въртеше в главата постоянно.
- Каквото и да има ми кажи. Ще ти помогна и в добро и зло. Независимо дали сме заедно или не сме. Независимо това дали сме гаджета или не. Няма да оставя някой да те нарани. Ако се случи нещо с теб няма да си го простя. Разбираш ли? - погледнах я и я погалих по косата. Сложих другата си ръка зад тила и продължавах да я галя. Прегърнах я и се радвам, че споделям нещо такова с нея. Та все пак тя ми е гадже. Какъв смисъл от връзката ни ще има ако се лъжем и си изневеряваме?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПон Ное 26, 2012 9:18 pm

-Може за теб да е глупав, за мен не е. Не съм.. не съм свикнала някой да се грижи за мен. Свикнах аз да съм тази която прави щасливи другите без нищо в замяна. Просто това за мен е нормалното. Или да ми казват, а аз лишена от право на избор да изпълнявам. -гласът ми трепна. Постоянно спомняйки си за детството ми ме болеше. Буквално болеше. Спомнях си ужасно отчетливо как след най малка провинност ме биеха, и при спомена за това изживявах болката на ударите отново. Сякаш се върнах обратно и го изживявах отново. Тръпнах и се сгуших в Ал. Не, не исках да си спомням всичко отново, не и сега. Надигнах се.
- Предполагам тук не е особенно удобно? Къде е онази чаша с вода? - Трябваше да си я допия. Бях жадна все още..


Последната промяна е направена от Максим на Пон Ное 26, 2012 9:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПон Ное 26, 2012 9:37 pm

- Не се тревожи. Аз няма да съм човек, който ще те командори. Напротив. Аз ще ти давам пълна свобода. НО. Не трябва да прекаляваш с тази свобода под формата на изневярата. Най-много от всичко мразя изневярата и лъжата. - усмихнах се като продължих да я погалвам. Макс се беше сгушила в мен, а аз усетих, че нещо я яде от вътре.
- Забрави за всичко станало в миналото. Не живей с него. Живей с мен. Живей с бъдещето. - подсмихнах се. След малко ме попита къде й е чашата с вода и изглежда като предложение ми каза, че тук на земята явно не е много удобно. Изправих се и я хванах за ръката. Отидохме до хола и веднага се настанихме като й дадох водата. Видях хапчето отстрани до чашата. Дадох й и него, защото след като я боли главата, трябваше да й дам нещо. След като изпи хапчето отново я целунах като направих целувката по-дълга и заиграх отново езиците ни. След целувката веднага я прегърнах и отново я дарих с целувка по челото.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПон Ное 26, 2012 9:52 pm

Намръщих се.
- Не съм си мислила че ще ме командваш. - Тръснах с глава. - Да не мислиш че ако беше щях да ти кажа да? А и, като те гледам колко си мил към мен. Няма шанс дори да се замисля за нещо такова. - Усмихнах се. Ох, нези негови целувки. Сякаш беше ненаситен и аз го разбирах при това доста хубаво.
- Да не мислиш че като ти кажа че те искам за нещо повече в моят живот ще отида да ти изневерявам? - повдигнах вежди. Не го разбирах, не виждах смисъл в това. Аз.. наранявах ли? Да нараня някой който не си го заслужава? Бях ли способна на това.. Странно, никога не съм се питала това.
- Лесно ти е да кажеш забрави, но немога. Колкото и да искам, не и това..-поклатих отрицателно с глава. В продължение на много години се опитвах да забравя всичко, безуспешно. Бутнах Ал да легне. Не ми се мислеше сега за това. Махнах връхната му дреха от кръста на горе. Не, не ми беше идеята да правим секс. Просто ми харесваше да му доставям някакво удоволствие. Усмихнах се мило и започнах да обсипвам тялото му с целувки.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeПон Ное 26, 2012 10:16 pm

Максим просто не искаше да забрави за всички онези дни, в които са й причинявали болка. Просто явно не искаше, не че не можеше.
- Можеш да забравиш всичко, но не искаш. Няма да оспорвам това. Мислиш ли, че бих се влюбил в теб и бих ти предложил ако мислех, че ще ми изневериш или направиш нещо, с което да страдам? Ангел си, едва ли щеше да си го простиш после. - усмихнах се. Максим ме бутна и аз легнах. След миг ми махна и връхната дреха. Всъщност не, че имах много дрехи върху мен. Бях само с един потник и едни боксерки. Това бях цяла нощ. Когато останах и без потника, Максим отново легна на гърдите ми. Бяхме точно както преди десетина минутки. Надявах се така да е по-добре, след като й дадох хапчето. Явно се чувстваше по-добре. А и аз го усещах.
- Знай, че ще съм до теб винаги при нужда. Искам да го запомниш. - погледнах я и се подсмихнах.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 27, 2012 6:53 am

- Всъщност на обратно. Полагала съм доста усилия за да забравя всичко, не се получава. - Казах малко замислено, ето пак се връщах в миналото. Тръснах с глава, пак? Искам да ги разкарам тези скапани мисли, ако може вобще да не мисля. Като каза да запомня това че ще е винаги до мен поставих пръст на главата си.
- Запомням го. - засмях се и едвам ли не веднага млъкнах. Ох, от силни звуци главата ми сякаш на две се чупеше. Отпуснах се върху полуголото тяло на Ал. По-добре така да си лежа тихичко.
- Раскажи ми нещо за себеси.. -прошепнах. Ние все пак не знаехме кой знае колко много един за друг.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 27, 2012 9:51 am

Максим просто не искаше да помни нищо. Да, но не правеше усилия. След малко усетих как се отпусна на полуголото ми тяло и поиска да й разкажа нещо за мен. Всъщност не знаех какво точно иска да знае.
- Искаш да ти разкажа нещо. Така ли? ами добре. Като за начало съм израстнал без родители. Бяха убити. Не помня почти нищо за тях. Дори не мога да се сетя как изглеждат. - казах с малко тъжен глас. - Ако искаш да знаеш нещо, питай. Не знам какво точно да ти разкажа за себе си. Питай от каквото се интересуваш. Питай за това, което искаш да разбереш за мен. - погледнах я с усмивка и леко й насмигнах.
- Знам, че е малко раничко за такъв въпрос, но би ли останала с мен завинаги? - попитах я с любопитство в гласа.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 27, 2012 6:31 pm

- Не си едниственният който не помни как изглеждат родителите му . - Въздъхнах. Какви приличащи съдби. Само че моите родители не бяха убити. В този случай аз бях "убитата". - Какво искам да знам? Всичко, което се отнася до теб. - Усмихнах се докосвайки с устни вратът му. Асках да знам най малките дори и глупави подробности, какво обича да яде, да пие обича ли животни и какви, какви коли предпочита и какво ли още не. Повдигнах глава към него и се загледах в очите му.
- За винаги? - повторих сякаш не бях дочула. - Докато ти го искаш, да. - Кимнах и допрях устни до неговите.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 27, 2012 6:56 pm

Максим беше единствената, която обичах истински. Но какво ли щеше да рече "искам да знам всичко за теб"? Чудех се гледайки към нея. Забих поглед в една точка докато мислех какво да отговоря. След малко ми щракна мозъка и започнах да разказвам без да спирам. Без да си затварям устата.
- Така. Малко се чудех какво да ти кажа, защото мразя да ми кажат "искам да знам всичко". Трябва да ми се зададе някой въпрос и да отговарям. Ами какво да кажа. Вече съм ти разказвал за детството си. Занимавам се сериозно с футбола и бих искал да стана футболист, който ще се развие много добре и ще има добра кариера. От малък се занимавам с това. Мисля, че около 13-ят ми рожден ден. Малко след като навърших 13 започнах да тренирам. Не, че се хваля, но не съм зле. Даже мога да играя на професионално ниво. - подсмихнах се. - Какво да кажа още? Ами подразбира се, че любимият ми спорт е футбола. Любимата ми храна е мусаката и пълнени чушки с ориз. Мм. Не обичам да пия много от сладките неща. Такива като безалкохолни и прочее. Повече си падам по алкохола. Падам си по мощните коли.Падам си по по-бързите коли. Обичам животни. Особено кучетата. Нищо, че имам една котка у нас, която някой път не знае какво прави и не спира да се бори с мен. - подсмихнах се. - Разкажи ми ти малко за теб.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitimeСря Ное 28, 2012 8:37 am

Въпрос на който не обичах да отговарям, но ранно или късно трябва да го направя нали?
- Добре.. Еми бях изхвърлена от небето по незнам какви причини. Бях бебе тогава мен ме намери някой и ме продадоха за рабство.. - гласът ми отказваше да издава всякакъв звук. Трепнах спомняйки си отново всичкото преживяно. По дяволите. Притиснах се повече към Ал, той ми действаше успокоително. - Седях при "господарите ми" някъде до като ти не почна с футбола. Докато всички спаха аз тренирах дарбите си и в крайна сметка подпалих всичко което имаше ... - Спрях се и си прочистих гърлото. - Подпалих всичко общо взето помагайки на останалите рабове. Излезнах и аз от там след доста скитания натам-насам намерих училището и ето ме тук. За любим спорт не знам, кули предпочитам от по-спортните бързите с вдигащите се покриви. Животни? Ммм ако домашни то куче или някоя птичка. За храни и напитки особенни предпочитания нямам, важното е да има какво. Иначе предпочитам сокчета и обожавам плодове макар че това не е кой знае каква храна. - Засмях се. Нямах особенни претенции към храната и напитките, не че до 13 годишна възраст имах голямо разнообразие, понякога дори и не ядохме. Просто забравяха да ни дадат храна.. Станах от Ал и отидох в ваната. Имах чуството че ще се разрева, сега точно сега.. Пуснах водата и си наплисках лицето спирайки сълзите. Свлякох се на земята.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лонднон след няколко дни. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лонднон след няколко дни.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» В градчето след няколко месеца
» След няколко часа в Поничката
» След няколко години в имението Монгомъри
»  В града след една седмица
» Париж - Лондон. След 6 месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Бъдеще-
Идете на: