The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лонднон след няколко дни. - Page 8 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_lcap81%Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_lcap19%Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_rcap 
Том Милс
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_rcap 
Selene
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 8 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лонднон след няколко дни.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeПет Юли 19, 2013 4:35 pm

Реших да послушам командата на Максим и продължих. Целувах я докато не стигнах отново до коремът й. Симулирах с два от пръстите на ръката си човешко тяло, което ходи и ги разхождах по нея. Повдигнах се леко и се усмихнах.
- Харесва ти, а? - не можеше да я направя по-щастлива. А може би съществуваше някакъв начин?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeПет Юли 19, 2013 4:51 pm

- Какъв глупав въпрос. - Засмях се. Ако нямаше да ми харесва, едва ли щях да му кажа да не спира, нали? - Естественно че не ми харесва, о не. Това което правиш е невероятно. Смъкнах се към него на долу така че главите ни да са на една права и доближих устни до неговите. Това никога нямаше да престане да ми харесва. Никой не би повярвал, самата аз не можех да повярвам че до такава степен харесвах този демон. Но си беше факт.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeПет Юли 19, 2013 5:18 pm

- Усещам силната миризма на любовта ти към мен. - усмихнах се като усещах топлият въздух, който издишаше. Дръпнах отново надолу по тялото й като бавно повтарях всяко едно движение от преди малко. Виждах как кожата й настръхва, а това ми харесваше още повече. Стигнах до дънките й, след което повдигнах поглед към нея и се усмихнах. Нямаше как да не разтълкува значението на това мое действие.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeПет Юли 19, 2013 7:35 pm

Захапах долната си устна, скоро направо щях да я изям от вълнение. Имах чуството че цялото ми тяло се нагрява при всяка негова целувка. Когато спря го погледнах и осъзнах че той ме гледаше също. Беше стигнал до дънките. Сърцето ми заби лудо от предвкушение, макар че си нямах представа дали щеше да спре или не. За да се успокоя сложих главата си обратно на възглавниците и затворих очи, опитвах се да възстановя нормалният си пулс.
-И какво смяташ да правиш на татък? - попитах развълнувано.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeПет Юли 19, 2013 8:08 pm

Ал се усмихваше и бавно започна да разкопчава панталонките й. Когато го направи, ги премахна от нея. През същото време, продължаваше да я целува по тялото.
- Сега ще видиш. - усмихна й се Алек, като се приближи до онова място. Пусна език и бавно го движеше на срамните устни през гащичките й.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeНед Юли 21, 2013 7:51 pm

От устните ми се откъсна одобрителен вазглас. Целувките му бяха превъзходни, ами това просто ме подлудяваше.
- Аал.. - Изстенах от превкушение ли беше или от разигралите се бурно емоции, не знам. Повече от това което казах не бях способна, сякаш забрявих всячко освен тези две букви. Но поне вече бях напълно сигурна че тялото ми започваше да се нагрява, като във фурна малко по малко температурата се повишаваше. И във всичко това бе "виновен" демон, никога не бих повярвала в това.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeНед Юли 21, 2013 9:40 pm

- Маааксим. - засмя се той, след което я погледна. - Хареса ми този звук. - усмихна се и продължи действията си от преди малко. Тя отново стенеше, а той правеше възможно най-добре, за да й хареса.
- Никой не би повярвал на връзка между демон и ангел и двамата да се изкушават един друг.. А аз направо те влудявам, а? - подсмихна се и разтърка отново местенцето, но не само с език, но и с пръсти.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeПет Юли 26, 2013 10:55 am

Простенах отново, щом ми каза името.
- Боже какви глупави въпроси. - въздъхнах. Освен това което каза, аз вече не издържах. Не издържах без устните му толкова дълго. Дръпнах се след което доближих глава до неговата и го целунах. Целувката се получи доста дълга и страстна, това не беше удивително като се има в предвид това което Ал правеше до сега. Та цялата горях от емоции.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeВто Юли 30, 2013 9:34 pm

След като Максим продължаваше с издаването на звуци, макар и не толкова звучни, Ал се радваше все повече и повече, че се е запознал с нея.. Той просто я обичаше и не знаеше как да спре. Някак тя му беше вярна толкова, колкото той на нея. Прокара си ръката по тялото й, след което бавно премахна горната й дреха, докато не остана по сутиен. Когато това стана той се отскубна от устните й за момент и я погледна с усмивка.
- Добре, имаш два варианта. Първият е да ме прибереш до себе си и да довършим започнатото.. Вторият е просто да стоим и да си говорим сладко без дори да има някакъв контакт между устните ми с тялото ти и обратното. Решавай. - каза й той като я целуна по бузата.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeСря Юли 31, 2013 7:47 pm

- Никакъв? - Повдигнах вежди. - В такъв случай първият вариант е много по-хубав. Защото без тези устни не мога. - Прошепнах, погледнах го в очите след това погледът ми се премести към устните му. И точно след като казах че не мога без устните му, целунах Ал и притиснах тялото си към неговото. Как вобще можеше да задава такива глупави въпроси, след като той беше започнал всичко това преди малко. И все пак беше много хубаво че ме беше питал, заради това сега го исках още повече. Това чуство беше просто невероятно.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeСря Юли 31, 2013 9:20 pm

Докато бе изрекла думите и мисленията си, вече се усещаше топлината на устните й. Те бяха меки и наистина нежни.. Допирът с тези на Ал, караха кожите им да настръхват, а самото усещане беше наистина невероятно. Демонът отвори леко очите си и погледна своята приятелка, която наистина се наслаждаваше на моментът. Той отново прокара ръцете си по тялото й, като описваше всяка една извивка по нея. За момент отново се измъкна от нея.
- Знаеш ли, права си. Не бих си помислил как ще го карам ако не се беше появила ти, от абсолютното нищо. Но не искам и да си представя живота различен без теб. - каза той поемайки си малко въздух и допирайки устните й отново.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeНед Авг 11, 2013 4:00 pm

Усмихнах се на думите му, на тях нямаше как да не се усмихнеш. Не можех, просто не можех да повярвам че всичко това говореше демон.
- А представи си да дойде самият Луцифер да се кара че те размеквам. - Засмях се. Наистина беше толкова нежен към мен, че нямаше да е чудно. След думите си го прегърнах и продължих.
- Аз поне съм паднал ангел, така че съм само на половина ангел и предполагам не е толкова фатално. Но ти си демон напълно, нали? - Погледнах го и го целунах, нали казах че не можех да издържам дълго.
- И сега какво, Луцифер ще ме обвинява че съм те размекнала? Лошо, лошо.. - Засмях се отново и този път устните ми се оказаха на вратът му.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitimeПет Авг 16, 2013 1:17 am

Докато устните й се намираха по врата на Луцифер, той се усмихваше.
- Да, Луцифер ще дойде и ще ме затвори в клетка за животни. Но за моя милост ще се постарая да избягам или ако ме хване - да се самоубия. - каза Луц на Максим, която продължаваше да го обсипва с целувки по врата.
- И знаеш ли, може би покрай теб станах добра душа. - добави демонът като погледна момичето. - Кой залъгвам. Добър съм, защото ти си до мен. - допълни и подложи ръката си под брадичката на Максим, след което я повдигна и допря устните й като езикът му първо "опипа" тези устни. Нова усмивка излезе наяве, след което Луцифер обърна Максим по гръб и наклони главата си като обсипваше врата й с целувки. Докато през това време беше хванал своят приятел като го намести да влезе в Максим. Усмивката не падаше от лицето му. Продължаваше да я обсипва с целувки като и постоянно мърдаше члена си напред-назад.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лонднон след няколко дни. - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 8 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лонднон след няколко дни.
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» В градчето след няколко месеца
» След няколко часа в Поничката
» След няколко години в имението Монгомъри
»  В града след една седмица
» Париж - Лондон. След 6 месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Бъдеще-
Идете на: