The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лонднон след няколко дни. - Page 6 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_lcap81%Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_lcap19%Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_rcap 
Том Милс
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_rcap 
Selene
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 6 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лонднон след няколко дни.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeЧет Мар 07, 2013 5:13 pm

- На всичко ли си съгласна? - подсмихнах се и я изгледах леко "мръснишки". Хванах една калъфка е я запратих към лицето на Максим. Естествено не беше кой знае колко силно. След удара, докато Максим се чудеше какво става, вкусих устните й за пореден път. Не знам защо, но имах чувство, че се изчервявам. Дали това не ми ставаше навик.
- Знаеш ли.. Може би устните ти са ми слабост. Мисля че започва да ми става навик да те целувам всеки път.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeПет Мар 08, 2013 8:02 pm

- Всичко? - повдигнах вежди. - Кой каза всичко, споменах само възглавници.. - разведох театрално ръце на страни и се засмях.
- Слабост? - погледнах го учудено. - Хей, я бързичко се събери как ще ме защитаваш, мм? Макар че си е доста приятно да чувам че съм слабост на демон. - усмихнах се и обвих ръце около вратът му. Погледнах го в очите и захапах долната си устна. Устните ми са слабост на демон колко интересно. И какво толкова им харесваше?
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:28 pm

- Каква ми е слабостта към тях? Не мога да ти кажа. Харесват ми. - усмихнах се и отново я целунах. Замислих се за това, което ще правим ако останем заедно завинаги. Или поне занапред. Погледнах я и обвих ръце около тялото й. - Хей, предложи да правим нещо. - и в този момент ми пресветна нещо. Изглежда беше идея. Хванах я за ръката и се запътихме към спалнята. Бутнах я на леглото и застанах върху нея. Не, не легнах, а просто сложих ръцете си върху нейните. Наклоних тялото си малко по-надолу и я целунах по врата.
- Бой с възглавници или нещо мръсно? - подсмихнах се и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 01, 2013 5:35 pm

Засмях се, ето че нямаше нужда да измислям нищо. Погледнах Ал и се усмихнах, поне ми беше оставил избор. Бутнах го, така че да се окаже на леглото до мен и го замерих с една възглавница. След миг се оказах над него, така както той над мен преди малко.
- А ти как мислиш?- Усмихнах се, наклоних се към него и лекичко захапах долната му устна, наистина си омирах да го подразня. След което плъзнах език по устната му и го целунах.
- Естественно е, бой с възглавници! Нямам търпение да те бия.. - Бързо се отдалечих и се оказах в другият край на леглото, бях взела две възглавници едната току що беше уцелила Ал, а другата.. скоро щеше да го направи.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 01, 2013 5:56 pm

Това момиче ме разиграва. Кой няма да си помисли мръснишки работи, след тези действия, които тя направи. Когато каза "бой с възглавници" се засмях и се изправих. Взех една възглавница и се приближих към Максим.
- Победителят ще прави каквото иска със загубилият. Няма второ мнение. - усмихнах се и започнахме война на възглавници. Съборих я на леглото и отново бях над нея. Наклоних се и я целунах. Преди да се дръпна, за да стане прехапах долната й устна. Няма да е само тя тази, която ще го прави.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 02, 2013 9:21 am

- Тогава се готви да бъдеш победен. - Усмихнах се и здраво хванах двете ъгълчета на възглавницата. Като малките деца, е.. почти. Нямаше мама и тати които да се карат за това, че от възглавниците са останали само пера. Още не, но скоро само това щеше да остане. Това си беше огромен плюс, саамо лек безпорядък щеше да стане, какво толкова.
-Хей! - Засмях се и ударих Ал с възглавница. - Това беше запазено! - Продължих изречението си и възглавницата ми отново се стовари върху него. Незнам колко беше разбрал точно за какво ставаше дума, всъщност говорих за това ча ми беше захапал устната. Добре, де нее беше нещо чак толкова важно и все пак..
- Това е война! - Казах и се изправих, след което отново ударих Ал с възглавница.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 02, 2013 8:30 pm

Война ли? Ще я загуби ако започне. Усмихнах се и приех ударите, които тя ми нанесе, след което паднах на леглото, правейки се на победен. Правех знаци на Максим, че се предавам, а когато тя се доближи до мен се надигнах леко и я целунах. Изправих се и я ударих с възглавницата.
- Е, ще се предадеш ли докато имаш възможност?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 03, 2013 3:09 pm

- Ей! Това не беше честно! - Казах възмутено.Чисто исползване на доберие, ах този дявол. И след това искаше да се предам? Не става така, щеше да си е до последно. И същият номер няма да му провърви вече.
- И не чакай милост след това.. - Засмях се. Стоварих възглавницата си върху него и го бутнах на леглото. Затичах се към всекидневната. Идеално, тук имаше много малки възглавнички. А да видим сега кой ще спечели. Сега дори нямаше нужда да се приближавам към него..
- Виж какво си имам. - усмихнах се самодовлно. Стоях на прага към спалнята с три малки възглавнички в ръцете. Щом свършат, другите не бяха много далеч. Запратих едната по него, но този път с повече сила от предишната. - Пада ти се! - И ако не бяхме като малки деца. А при тях как е, не е толкова сложно да убиеш противника, колкото е сложно да го убедиш че си го убил. Да видим колко ще ми е сложно на мен.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeВто Юни 04, 2013 6:22 pm

Уцели ме с каквото имаше, а сега може ли да ми направи нещо? Естествено, че не. Затичах се срещу нея, но тя нямаше да може да избяга затова остана като парализирана. Вдигнах я за краката и я носих на гърба до другата стая където отново я стоварих на леглото.
- Ще видиш ти кой ще победи. - отвърнах й след всички думи, които ми беше казала досега. Взех една възглавница и започнах да я удрям, макар и не силно. Така или иначе се зачиташе за удар. Докато тя се пазеше, отново се наведох леко и облизах врата й, след което я целунах.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeСря Юни 05, 2013 3:34 pm

Потръпнах при допира на езикаму до врата ми. Притиснах тялото си към неговото.
- Ако се опитваш да ме размекнеш.. - Прошепнах и потърках устни в меката част на ухото му. - ти се получава доста добре. - Довърших изречението си. Едната ми ръка се оказа на главата на Ал. Погледнах го за малко в очите и след секунди вече устните ми докосваха неговите, веднъж ли два пъти.. Това което беше важно е че бяха като за последно но не спираха.
- И все пак не си победил. - Проговорих когато успях да отделя устни от неговите. Прокарах пръст по устните му и след мигове го бутнах от мен. Замерих го с няколко възглавници и се засмях.
- Та, какво казваш че трябва да видя?
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeСря Юни 05, 2013 6:19 pm

Максим си играеше с търпението ми. Паднах назад и се усмихнах.
- Добре, предавам се. Така или иначе няма да го направиш ти. - казах й и се изправих като отново я погледнах. Прокарах ръката си по бузата й и се приближих още малко към нея, след което отново закачих долната й устна. За пореден път срещнахме погледите си, а в същият момент отново я целунах.
- Е, какво ще правиш с мен? - отвърнах й с лек трепец в гласа, защото знаех какво ще последва. Или поне само предложения.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeСря Юни 05, 2013 7:02 pm

- Само за толкова ли те стигна? - Побутнах го леко. Свърши, стига де така не беше интересно. - Е, може би по някое време щеще да ме стане жал за теб, виж огромен плюс е да си жена не трябва да се правиш на джентълмен. - Усмихнах се и се приближих повече към Ал. Бутнах го да легне на леглото след това се настаних до него. Значи без право на глас? - Ох, дяволче какво да те правя. - Произнесох замислено докато ръката ми описваше кръгчета по тялото му а аз я следях с поглед. - Предложения? - Повдигнах вежди и го погледнах в очите. Добре хайде трябваше поне малко да проявя някакава милост беше се предал, почти доброволно.
- Имам идея. Като за начало искам да ме возиш на конче. - Засмях се. Точно така, първата глупава мисъл която ми дойде. Шантаво, но щом ми се отдаваше момент. Точно като малките деца които ги носи тати на сам на там, може би тъй като просто не ми се отдаде момента аз да го изпитвам това обзалагам се невероятно усещане. Пък и на Ал нищо няма да му коства. Само малко усилия колкото да стане от леглото.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeЧет Юни 06, 2013 10:50 am

Да я нося на конче? Тя сериозно ли говори? Е, все пак такава е сделката. Победеният изпълнява. Станах от леглото и застанах на колене, след което казах на Максим да се качва. Когато се качи на врата ми, се изправих и започнах да обикалям с нея навсякъде.
- Виж сега какво ми хрумна. - усмихнах се и излезнах през вратата заедно с нея. Слязохме пред входа и започнахме да обикаляме. Хората ни гледаха и се чудеха на нас двамата. Бяхме като деца, но пък се обичахме като такива. Детската обич е най-силна.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeЧет Юни 06, 2013 3:00 pm

Засмях се, детска радост- шарени бонобнки. Исках да ме вози, но чак толкова е беше забавно. И все пак нямах намерението да го измъчвам.
- Не се ли измори? Хайде да се връщаме. Давай, вярвам в теб. - Засмях се отново, детска му работа. Да не беше давал такова условие, тогава щеше да има право на мнение. Но късно..
Щом се върнахме слезнах от него. Бедният, носеше тежест като за давама. Добре де, преувеличих като за един и половина. Нямаше шанс да тежа колкото него. Взех го за ръцете погледнах го в очите и се усмихнах.
- Какво ще кажеш сега да си разменим местата. Не няма да те возя на конче. - побързах да добавя. - Имам в предвид, че с напълно чисто сърце ти отстъпвам титула на печеливш особенно след този подвиг. - Усмихнах се и обвих ръце около вратът му. След което се надигнах и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeЧет Юни 06, 2013 7:20 pm

Какво да я правя. Нямах идеи за измъчване. Аз ще съм гаден и лош, затова нарочно се отстъпих. За сметка на това обаче ми хрумна идея, която може би щеше да й се хареса.
- Е, не знам какво ще правим, но само едно ми хрумна в главата. - усмихнах се мръснишки и когато се върнахме в апартамента веднага заминах на леглото. Потупах го със знак, че Максим ще ме разбере какво искам.
- Е, съгласна ли си? Изтезание за нощта.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 08, 2013 7:40 pm

Истезания? За ноща? Засмях се, това беше непоправимо.
- Има още много време до нощ, но щом казваш. - усмихнах се и отидох при Ал. Но вместо да седна там където тойми бе оставил място, решавайки че това ще ми е малко бутнах Ал да легне на леглото. След което просто се качих върху него. Прокарах пръст по устните му, врата и тялото.
- Та, какво искаш от мен? - повдигнах вежди и бавно се наведох към него. Докснах устните му със своите съвсем леко. След което преминах към вратът му, докато ръцете ми описваха кръгчета по цялото му тяло.
- И, какво ще правим? Защото аз мога да те изтезавам по най различни начини. -Прошепнах. Прокарах леко устни по меката част на ухото му. След което отново се върнах на устните му, за една сладка целувка.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 09, 2013 1:22 pm

- Май не ти омръзвам, а? - усмихнах се и я бутнах до мен, като главата й беше на гърдите ми, а после само прокарах ръката си по гърба й и така останахме. Беше ми добре така. Щом ще бъда с нея не ме интересува дали ще е скучно или не. Когато е до мен винаги ми е интересно или забавно. Особено когато има случаи като този преди малко. Бой с възглавници. Да, но свърши и това. Сега какво ще правим не знам. Другата ми ръка остана сама някъде встрани от телата ни. Погалих я по главата с тази, която беше върху нея и отново я прокарах надолу по тялото като бръкнах под гащите й.
- Хехе, какво ще правим? Имаш ли идеи?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeПет Юни 28, 2013 5:42 pm

Спъпнах се и се намръщих, опитвайки се да покажа цялото недоволствие което можех за последните му действия.
- Какво се мислиш че правиш? - подвигнах недоволно вежди и погледнах Ал изпитателно. Боят може лесно да се поднови, мирни договори не съм подписвала. Така че е възможно войната да започне отново.
Прокарах бавно ръка по мускулите на ръката му след което го погледнах по същият начин.
- Демонче..?
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 30, 2013 7:55 pm

- Ангелче..? - засмях се. Беше наистина смешен начина, по който го каза.
- Какво си мисля, че правя ли? Каквото и ти. Може би. - отвърнах с усмивка. Едва ли искаше още едно такова изживяване, след като тъкмо сме приключили със същото нещо преди няколко часа. Премахнах се от нея и се бутнах на леглото по гръб. Погледнах тавана и затворих очи. Чаках Максим да се приближи още до мен, за да може да я поваля по-лесно.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 05, 2013 9:12 am

- Каквото и аз? Оу не, мило, аз още не съм и започвала. - Протегнах се и се усмихнах. Усетих как Ал легна на леглото. То оставаше и да не усетя ако беше вложил в това лягане маалко повече сила щях направо да подкоча. Като се има в предвид че не съм особенно висока и съм определено няколко пъти по-малка от него, физически. Погледнах към демона. Беше се излегнал по гръб и си беше затворил очите.
- Ей, мечок да не мислиш да запиваш зимен сън? - Побутнах го поне за да отвори очи.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeПон Юли 08, 2013 10:05 am

"Мечок? Мечок? Ама тя сериозно ли? Не съм толкова грамаден." - казах си и когато ме побутна, просто я хванах за сгънката на едната ръка и я бутнах до мен. Повдигнах глава и я гледах втренчено с леко страховит поглед.
- Не ме наричай "мечок". Не съм така голям. - казах й с несериозен глас. Прокарах ръката си по тялото й и наклоних глава към рамото й.
- Наистина. Вече не знам какво да правя. Радвам се, че си до мен.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeПон Юли 08, 2013 4:39 pm

Повдигнах вежди.
- Не искаш да си мечок?Хмм, добре. Ето ти друг вариант, тюленче. Искаш ли да си тюлен? - Засмях се. Ау, колко сладко, тюленчето Али. При тази мисъл се засмях още по силно.
- Тюленчето ми то, ох немога.. - не можех да спра, ставаше ми все по-смешно и по-смешно само като го гледах. Полудявах. Не, то не беше нормално да се хиля като луда като гледам нали? Не напразно казват че можеш да сдържиш всичко но не и смеха. Аз, просто скоро щях да се пръсна.
Опитах се да се успокоя, и щом успя погледнах към Ал. Но смехът пак почна да ме разтърсва и колкото и да се спирах не ставаше. Доближих се до Ал и гоцелунах. Тюленче..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeВто Юли 09, 2013 8:12 am

- Да, да, смей се. Не ми пречиш. - казах й леко нацупено, но след това се усмихнах. Побутнах я леко, за да се върне легнала на леглото. Доближих се до врата й, след което бавно допрях устни и я целунах. Доближих ръката си до нейната, след което скръстих пръсти.
- Не ми викай тюленче. Да ти приличам на това нещо? - казах й, след което паднах на гръб до нея.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeВто Юли 16, 2013 9:39 am

Потръпнах, мм боже колко обичах когато ме целува. Обърнах се към него когато легна до мен.
- Това нещо е живо същество. Поне в тази част си приличате. Ох ти нищо не искаш да си.. - Въздъхнах, и докоснах бузата му с ръка.
- Щом така ще си демончето Ал. Така съгласен ли си? - Надигнах се и го целунах. И какво не му хареса в това да е мечка? Те са готини, пухкави и големи. Та кой не обича пухкавите? Притиснах се към Ал. Сложих главата си върху гърдите му и си затворих очите.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitimeВто Юли 16, 2013 6:05 pm

Погледнах я след като каза "демончето Ал". Боже. Тези умалителни имена. Повдигнах се леко и застанах с лице към нея.
- Добре, погледни ме. Изглеждам ли ти на някой, който трябва да има умалително име? Съдейки размерите и видът ми? - попитах я, след което се усмихнах и легнах. Прегърнах я. Поместих главата й отново на гърдите ми, а после затворих очите си.
- Какво ще кажеш да съм просто твоят Ал? А ти ще си моята кралица паднала от небето. Моята ангелска принцеса. А аз ще съм може би, демоничният крал? Какво ще кажеш за това? - казах като на лицето ми изникна една усмивка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лонднон след няколко дни. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лонднон след няколко дни.
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» В градчето след няколко месеца
» След няколко часа в Поничката
» След няколко години в имението Монгомъри
»  В града след една седмица
» Париж - Лондон. След 6 месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Бъдеще-
Идете на: