The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Лонднон след няколко дни. - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_lcap81%Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_lcap19%Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_lcapЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_voting_barЛонднон след няколко дни. - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Лонднон след няколко дни.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 04, 2012 8:54 pm

- Щом си се погрижила никой да не дойде тук, съм спокоен. - наддигнах глава, прокарах дясната си ръка по бузата й и я дръпнах към мен, след което я целунах отново.
- Сигурно не ти харесва това да те превъзхождам. Хмм. - Усмихнах се и пак я целунах като този път задълбочих целувката. След малко Максим ми дръпна ципа и с едно движение ми свали гащите. Опа. Беше добра. Хмм. Не знам с какво си имам работа ми се струва. И двамата бяхме напълно голи. Леле, ако някой ни види какво ли ще си помисли. "Ах, какви извратеняци. Правят секс насред поляната, по светло и не им пречи.". Просто толкова я харесвах, че в момента нищо не ми пречеше и на нищо друго, освен на Максим, не обръщах внимание. С Максим бяхме само по долни гащи. Хмм. Хванах момичето за задника и започнах да я пошляпвам. След като бях махнал вече и сутиена, хваща гърдите й и лека, по лека, започнах да ги мачкам.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 04, 2012 9:43 pm

Бутнах ръцете му и отново го приковах къмземята.
- Нямаш си и най-малка представа колко не ми харесва. - подсмихнах се. Всъщност,не. Можех да го накарам да седи на едно място, дори и да бях от по-слабият пол. Моят вид не бе по-слаб от неговия. Дори до някъде си бяхме на едно ниво. Все пак доста от демоните преди са били ангели. Наведох се и притиснах устни към бицепса му. После целунах рамото му. Ключицата, и най-накрая малко над гърдите му. Устните ми се спуснаха към зърната му. Не мислех да се спирам.. Засмуках зърното въртейки езика си около него. Оставих го да се изплъзне от устата ми и го подръпнах с устни. Все още държах Ал и не му давах да помръдне. Погледнах към лицето му, за да му видя реакцията.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 04, 2012 10:04 pm

- Хмм. Коте, не си мисли, че ще можеш да ме държиш така вечно. - подсмихнах се, а тя не можех да разбера защо правеше така. Какво се опитваше да постигне? Какво се чудех и аз. Не ме интересуваше. Максим започна да праща целувки по тялото ми, а после стигна до гърдите ми, където не знаех защо, тя започна да си върти езика около зърното ми. Мхм. Това трябваше аз да го правя на нея, не тя на мен, но явно така става когато бивам приклещен към земята. Максим ме държеше и ме бе затиснала. Беше седнала там където беше члена ми. Хмм. Обаче реших да взема превез над нещата. Напънах се леко и успях да се отплепя от тревата. Гъделичкаше ме. Шляпах я по дупето, а после започнах да си въртя езика покрай зърното й. Това трябваше да направя преди нея. Хмм. Бутнах я леко, така че да легне, а аз след нея се изправих. Бяхме заели позиция за секс, но не исках да избързвам все още да свалям напълно гащите си, както моите, така и нейните. Наклоних се над нея, като бях позиция "четирикрако животно". Хмм. После бавно се наклоних и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 05, 2012 7:04 am

Протегнах ръце и ги обвих около врата му придръпвайки тялото му към моето. Отговорих на целувката му.
-Всъщност мило мога, но да ти остане и на теб малко свобода. - намигнах му. Щом можех да разрушавам градове без да остана и след от тях освен земята, можех да задържа на едно място и един демон. Трябваше да се смиря с положението на Ал, той беше момчето тук нали? Да се смиря, да..но не и на пълно. Без да откъсвам устни от неговите, леко се повдигнах. Обгърнах хълбоците му с крака, плъзнах краката си на долу като Ал оставаше вече напълно гол. Притиснах го още по силно към мен.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 05, 2012 9:03 am

- Добре, щом така мислиш. - Продължих с целувката, докато по едно време Максим не започна да се надига и обви краката си около хълбоците ми. Хмм. Какво ли смяташе да прави? В следващият момент неочаквано останах без долни гащи.
- Така ли ще играем? - усмихнах й се и докато все още я държах, дръпнах и нейните. Сега вече бяхме квит. Това нещо не ми беше позволено първата нощ, но сега, сега е различно. Отново започнах да я пошляпвам и засмуквах гърдите й. Езика палаво си играеше около зърното й, а за още малко удовлетворение, освободих си едната ръка. Започнах да я целувам от гърдите надолу. Със ръката, която освободих точно преди секунди, си играех с гърдите й и постепенно около зърното на момичето.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 05, 2012 9:49 am

Прекапах долната си устна.
- Мда, така. - прошепнах. Докосванията му и този вятър, ме караха да настръхна. Пръстите ми се бяха впили в косата му. Тялото ми се повдигна когато усетих устните му да докосват кожата ми. Ами това което правеше с гърдите ми, боже... Нададох лек стон. Дръпнах го на горе така че да сме лице в лице. И впих устни в неговите. Ръката ми отново се оказа на лицето му. Не, не исках целувките да свършват. Устните му бяха като наркотик за мен. Плъзнах едната си ръка по тялото му описвайки доста сложен път с пърстите, най-различни кръгчета завъртулки.. Докато ръката ми не стигна до частта от тялото му която търсеше. Обърнах го така че аз да съм от горе. Както казах, надмощието на Ал нямаше да трае дълго. Отдръпнах устни от неговите за да си поема дъх. Само с поглед приковах ръцете му към тревата и пак се наведох. Ръката ми все още си стоеше на частта от тялото му която жадувах да усетя в мен. Нежно го обвих с ръка и започнах леко по леко да го масажирам. Устните ми се спуснаха към врата на Блек. Допрях устни до "адамовата му ябълка" без да испускам милиметър се изкачвах на горе и на горе до брадичката му. След това целият този път го минах с език. Притиснах се към него и го целунах. Усещах езикът ми да докосва моя и това ме караше да правя все побързи и по бързи движения с ръката ми, там долу..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 05, 2012 10:09 am

Aww. Това, което Максим правеше с мен беше просто "Олеле майко". Просто ми беше много добре да съм с нея и то да сме сами. След като останахме без гащи, се замислих за нещо, което не знам защо ми мина през главата, но после всичко се оправи. Максим харесваше всичко, което правех с нея. Разбрах го когато наддаде лек стон. Хмм. След миг се озовах очи в очи с нея и тя отново ме целуна. Отново прехапа устната ми. Явно й харесваше да го прави всеки път когато ме целува. След още един миг се озовах отново по гръб на тревата. Максим беше застанала на сантиметри от частта, която желаеше. След малко усещах как ръката й отново плъзна по тялото ми. Усетих как устните й се допират до вратът ми и се изкачваха все по нагоре. Максим бе сложила ръката си на члена ми и започна да го масажира. "Леле това момиче ме подлудява.". Отново се надигна, за да мога да усетя устните на Максим. Повторих движенията от преди малко, а тя още стоеше върху мен. Надигнах леко Максим и наместих члена си, така че да може да го усети вътре в нея. След малко бавно, бавно правех движенията нагоре-надолу, като я пошляпвах постоянно.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 05, 2012 6:31 pm

Ал мe повдигна след което ме помести. Почуствах го да прониква в мен, след малко бавните му движения. Тялото ми се повдигна и се изви назад в дъга. Простенах от удоволствие. Погледнах го в очите..
- Ал.. - прошепнах. Излегнах се така че гърдите ми да стоят на топлото му тяло. Ноктите ми се впиха в раменете му. Ползвайки се от момента, или по точно от това че го бях възседнала започнах да се движа в такт с негово тяло. Опитвах се да запазя дишането си равномерно, което се получаваше сложно. Ту се дърпах леко на горе по тялото му ту се снижавах. Изстенах отново.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 05, 2012 7:02 pm

Това, което правех с Максим беше направо като сън. Не съм знаел, че ще се случи така между двамата. Демон да има връзка с паднал ангел. Хмм. Максим изстена няколко пъти, което за мен означаваше, че на нея й харесва това, което правех. Хмм. Когато изстена първият път. Движенията навътре-навънка се повтаряха постоянно. Надигнах глава и целунах Максим. Тя се излегна на мен, така че гърдите й да опрат тялото ми, а тя заби ноктите си в рамото ми. Ах. За миг ме заболя, но после не усещах болка. Хмм. Исках я, желаех я.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 05, 2012 8:51 pm

Вдишах аромата който излъчваше демона по мен. Тялото ми разтърси приятна вълна. Ароматът му, това което правеше, самият той.. Всичко в него ме караше да подлудявам. Стиснах по-силно раменете му, бях буквално забила ноктите си в тях. Нямаше да е чудно ако останат поне за кратко време белези. Реда от новите му движения ме накара отново да се извия назад. Какво правеше този демон с мен.. Испитах острата нуждада докосна устните му със своите. Никога не съм искала толково силно някой, наистина силно. Плъзнах се леко на горе, дръпнах главата му с една ръка и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 05, 2012 9:13 pm

Максим все едно играеше върху мен. Дупето й се тръскаше и правеше един вид масаж на члена ми. След малко бе започнала да се движи напред - назад и отново ми го масажираше и повтаряше движенията. Възбужах се от тези движения. Членът ми постоянно проникваше в Максим. След малко тя отново ме целуна. Спрях я за секунда, като я отдръпнах от члена за малко. Изправих се на крака и привиках Максим към мен. Хванах я за косата и тя пое члена ми с уста.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 8:58 am

Намръщих се когато той се отдръпна. Издадох недоволен звук. Ал се изправи и ме привика към него. Ето какво иска това демонче. Подсмихнах се.
- Лошо момче.. - засмях се. Отхвърлих косата си назад и се приближих към него. Застанах на колене и посегнах към бедрата му. Стрелнах поглед към втвърдилото се парче плът между краката му. Ммм, бедният той.. Не трябваше да иска това от мен. Устните ми се разтвориха и го поех. О,не..той не знаеше каво мога да правя с езика си.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 9:39 am

Максим пое члена ми с уста. Започна да прави разни неща с него. Хмм. Аз между временно си играех с гърдите й като бях леко прегърбен. Максим постоянно правеше "магии" с члена ми. Хмм. Така или иначе бях прегърбен, направих така, че да стигна до задната й част където беше нейният полов орган. Започнах да го разтривам :DD и с другата ръка я шляпах. По едно време пръстите на ръката ми започнаха да влизат, да проникват в нея, сякаш това беше членът ми. Хмм.
- Максим. - прошепнах. - ти си най-голямото щастие, което ми се случва в момента. - след тези думи продължих да повтарям движенията си. Пръстите ми постоянно проникваха в нея.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 5:31 pm

Нададох отново недоволен звук. Откъснах устни от това което правих и се дръпнах.
- Само в момента ли? - подсмихнах се. Дръпнах го на долу и го накарах да легне. Отново го възседнах. По дяволите исках да чуствам само втвърдилото му се парче плът, нищо друго. Ноктите ми отново се забиха в рамената му, ако нямаше да го докарам до ранички щеше да е чудно. Правих движения на горе, на долу в такт с това което правеше той.
След няколко минути се тропнах на тревата до него. Свърши. Колко бих искала сега да съм си в леглото, да се завия с нещо и да заспя. А трябваше още да се обличам, че щях да замръзна.. Протегнах ръка към дрехите си и бавно се облякох.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 6:18 pm

Максим отново ме хвана по гръб. Когато се излегнах тя отново седна върху члена ми и се движеше в такт с всяко мое движение. След малко отново си заби ноките в тилът ми. По дяволите. Това явно й харесваше. За да не ми останат ранички от нея се превърнах в истинската си форма. Членът ми беше много по-голям и твърд. Проникваше в Максим, а тя надаваше викове на болка. След малко те се гътна до мен на тревата. Когато свършихме всичко това, реших да съобщя една лоша новина на Максим. Смятах да го направя след като се облечем. Познавах района доста добре и знаех, че наблизо има една рекичка. Станах от земята, погледнах към Максим и й казах:
- Ще се върна до 1 минута, 2 най-много. Оставям те да се облечеш. - затичах се към реката и се хвърлих набързо. Успях да се окъпя, така да се каже, и се върнах при Максим. Дрехите ми бяха там до нея, а аз бях все още в демонската си форма. Използвах това, че имах огненият елемент и се изсуших. Когато стигнах при Максим си взех дрехите и се облякох. Погледнах я отново, седнах до нея и й казах:
- Максим. Ам. Мисля, че имам една лошичка новина за теб. Май свърших в теб. - удари ме чувство за вина и за това, че тя може да ми се развика и разсърди.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 7:09 pm

Обърнах се към него с такова изражение сякаш ми беше ударил шамар.
- Май, Юни или си сигурен?- говорих с леко гневна нотка. Тръснах с глава, добре. Изцяло не беше виновен той. Това че малко не испозвахме предпазни мерки беше и моя вина.
- Моля те кажи ми че не си преносител и не си хванал някоя болест.. - Дори и ако беше, по дяволите само да е нещо което се лекува. Не, не не исках да умра от СПИН или нещо подобно.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 7:25 pm

Обърнах се към Максим и я погледнах усмихнат.
- Хмм. Не съм болен от никакви вируси, които се предават по полов път и прочее.
Загледах се в Максим и когато й казах какво направих тя реагира както и очаквах. Хмм. Нямаше да я лъжа.
- Сигурен съм, че го направих. Така става като никой не носи кондоми. - усмихнах се и отново продължих да говоря. - Сигурно ще се разсърдиш и ще ми се развикаш.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 7:34 pm

Въздъхнах облекчено. Не беше болен от нищо, добре. Погледнах го с повдигнати вежди.
- Да нямаш нещо в предвид? Всъщност ти също трябва да носиш, ти си онзи който не се въздържа не аз. - погледнах го леко недоволно. Тръснах с глава и легнах на тревата като се усмихнах.
- Не, няма нито да ти викам нито да ти се сърдя. Вината е и моя до някъде. Като урок ще ни е, да не забравяме презервативите някой друг път. - Поклатих с глава, как можех да се отнеса така безръзсъдно към всичко това..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 7:40 pm

- Радвам се, че го приемаш така. Е явно ще си имаме дете. - подсмихнах се и легнах по гръб на тревата. Вярно и аз бях виновен. Нито се въздържах, нито носех презервативи. Но защо да нося презервативи като не знаех, че ще се натъкна точно на Максим.
- Всъщност не очаквах, че ще се натъкна на теб, но тази случайност ми харесваше. - доближих се до нея като я бутнах да легне по гръб, а след това я целунах отново.
- Е сега връзката ни със сигурност ще бъде по-силна. - продумах отново и задълбочих целувката, като не отделях устните си от нея.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 8:01 pm

Поклатих с глава.
- Мен някой да ме е питал дали искам да отглеждам едно малко ревящо..Брр. Мисля че още за това не съм готова. - Въздъхнах и погледнах небето. Никога не се бях замисляла за това какво е да имаш дете, но сега. Осъзнавах че е ужасно голямя отговорност.
- Спокойно, има много начини да се предотврати бременноста. То не че е сигурно и че ще забременея. - въздъхнах. Дано не. Ох.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 8:20 pm

- Да. Дано не си забременяла все още. - Подсмихнах се и я целунах отново. Исках да усетя целувките й отново и отново. Прегърнах я и се замислих какво е да си имаш дете и то на 17 годишна възраст. Хмм. Загледах се към небето и се замислих.
- Знаеш ли какво? Обичам те толкова много, че си нямаш и на представа. - Погледнах около нас дърветата и я попитах:
- Искаш ли да идем отново във хотела?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 8:50 pm

- Немога да забременея веднага. - Засмях се и се сгуших в него. Колко беше приятно да усещам че ме прегръща.
- Обичаш ме.. - Повторих. - Какво значи да обичаш? - вдигнах поглед към очите на Ал. Тази дума не ми бе позната, знаех че е чуство и бях чувала че е хубаво. Но, нито съм го изпитвала аз нито някой към мен. Беше странно. Ангелите бяха тези които носеха щастие на хората, и това ги правеше щастливи тях. Понасяха всичките лоши деяния съвършени от човечеството върху себеси, но им прощаваха и продължаваха да помагат. Това бяха ангелите, мъченици които помагат на всекиго на който му е останала поне капка душа. Не им е предрасположено да обичат. И на мен, може би също? Бях ангел, макар и на земята. Трябваше да съм силна, да издържам на всичко и да помагам на всичкото около мен. Да им помагам да намерят своят път, да помогна на някой да стане по щастлив. Това беше моята същност..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 06, 2012 9:47 pm

- Да обичаш е най-прекрасното чувство, което можеш да изживееш. Това е нещото, което аз изпитвам към теб в момента и ти към мен, макар че не го осъзнаваш. Това е като да ме харесваш, но много по-силно. - Говорех сгушено в нея. Поглеждах я от време на време и я дарявах с целувки по вратлето.
- Наистина искам да съм с теб. Желая те от дъното на душата си. - Странно беше демон да има връзка с ангел, но какво пък от това. Всеки каквото иска и всеки си избира начина на живота.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 07, 2012 6:45 am

- За мен да харесвам, е вече доста. - Усмихнах се. Докоснах мястото където е сърцето му.
- Душа.. - прошепнах тихичко. Бях потънала до такава степен в мисли че забравих да отговоря на един от въпросите му. И се усетих че нещо се бях отвеяла. Не трябваше да му говоря така. Тръснах с глава и отново се усмихнах.
- Всъщност, ако искаш дай да ходим в някой хотел. На мен ми е все тая. - Казах. Какви ги разправях?..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 07, 2012 8:31 am

Погледнах я и се усмихнах. Целунах я набързо и й казах:
- Добре. Ще идем в хотела. Онзи хотел, в който бяхме при първата ни среща. - усмихнай й се и я прегърнах. Усещането от прегръдката беше съвсем добре. Хмм.
- Не ме интересува колко време ще бъдем заедно. Ако случайно се разделим, което не искам да става, ще се опитам да запомня само моментите. Не дните, а моментите. - усмихнах се отново. Максим беше от малкото хора, които ми бяха сред най-близките приятели. Хмм. Обичах я и не исках да го крия.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лонднон след няколко дни. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лонднон след няколко дни.   Лонднон след няколко дни. - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лонднон след няколко дни.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» В градчето след няколко месеца
» След няколко часа в Поничката
» След няколко години в имението Монгомъри
»  В града след една седмица
» Париж - Лондон. След 6 месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Бъдеще-
Идете на: