The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Преди година... - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Преди година... - Page 2 I_vote_lcap81%Преди година... - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Преди година... - Page 2 I_vote_lcap19%Преди година... - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Преди година... - Page 2 I_vote_lcapПреди година... - Page 2 I_voting_barПреди година... - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Преди година... - Page 2 I_vote_lcapПреди година... - Page 2 I_voting_barПреди година... - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Преди година... - Page 2 I_vote_lcapПреди година... - Page 2 I_voting_barПреди година... - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Преди година... - Page 2 I_vote_lcapПреди година... - Page 2 I_voting_barПреди година... - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Преди година... - Page 2 I_vote_lcapПреди година... - Page 2 I_voting_barПреди година... - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Преди година... - Page 2 I_vote_lcapПреди година... - Page 2 I_voting_barПреди година... - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Преди година... - Page 2 I_vote_lcapПреди година... - Page 2 I_voting_barПреди година... - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Преди година... - Page 2 I_vote_lcapПреди година... - Page 2 I_voting_barПреди година... - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Преди година... - Page 2 I_vote_lcapПреди година... - Page 2 I_voting_barПреди година... - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Преди година... - Page 2 I_vote_lcapПреди година... - Page 2 I_voting_barПреди година... - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Преди година...

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 5:40 pm

Засмях се...Крилата и бяха найстина хубави...Фея..какво друго..е можех да кажа,че е зооморф...но не бях толкова тъп.Хората не я виждаха,което си беше доста...изненадващо,но защо ли се очудвах
-Ти си,една малка сладка фея.-засмях се отново и изпих кафето си.Обърнах се към нея и казах,
-Да отидем някъде другаде?>
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 5:49 pm

-Е, чак толкова малка не съм.Но мерси.-усмихнах се.Да, феите по пренцип са малки същества.Колкото един пръст.Аз не бях.В нашият клан нямаше нито една наистина нормална фея или елф.Незнам защо но така се е получило.Майка ми не бе фея, незнаех какво е дори не я и познавах.А и не исках.И затова не съм малка, а съм с нормалните размери на един обикновен човек.Само че не съм точно обикновен човек...
-Къде, например?-погледнах го въпросително.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 5:54 pm

Свих рамене и казах:
-Ти предложи,аз си нямам и на представа-беше ми скучно....бях много гладен,а тук имаше хора.Усещах кръвта във вените им,самото и движение.Зъбите ми се удължиха и натиснаха долната ми устна.Тръснах глава и забих поглед в масата
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:02 pm

Къде?Къде...Незнам.Той беше онзи който предложи да ходим някъде, не аз.Огледах кафенето.Тук започнаха да идват много хора.И започна да става тясно, и просто скоро нямаше да има място да минеш.Погледнах го.Нещо му имаше, чуствах го.И дори май се досещах какво.Когато ми показваше кой е му се бяха удължили зъбите...Да бях права.
-Хайде, да излизаме.-казах и го дръпнах към изхода.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:10 pm

Кимнах с глава и грабнах якето си...А колко бях гладен...Студеният въздух ме удари силно в лицето и сякаш ме освежи.Но зъбите ми си бяха все така дълги.Очите ми също не си поплюваха.В такива моменти просто не можех да контролирам тялото си.Силвия стоеше до мен..усещах я...Не!НЕ!.Обърнах се с гръб към нея и си поех дълбоко дъх.
-Моля те!Реши къде да ходим,знам,че аз го предложих но моля те....
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:22 pm

Излезнахме.На вън вече се беше стъмнило.Без да обръщам внимание на това което каза.Го дръпнах на по тъмно място.Където нямаше да могат да ни видят.Не бях вампир, незнаех какво е.Но знаех че не му беше следко в момента.
-Знам, че испитваш жажда, не се крий безмислено е.-поклатих с глава.Отметнах косата си назад и ляко наведох главата си на едната страна така че да му открия достъп до вратът ми.-Хадйе, пий.Само глеай да не ме убиеш.-засмях се леко.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:47 pm

-Не!-казах и се дръпнах.Няма да пия от нея....Поех си отново дълбоко въздух и се подпрях на една стена.Започнах да дишам.Едно дълбоко вдишване,две кратки издишвания.Опитвах да се успокоя.Страшна свалка му дръппнах.Първо я целунах,после изгубих контрол...Направоо...страшен кеф...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:55 pm

Отидох до него и го погледнах в очите.
-Ами ако те помоля?-попитах.И се доближих много-близо до него.Но спазвах малко растояние.Като телата ни бяха на милиметри...Протегнах ръката си на горе и придърпах главата му към мен.Така че устните му бяха на сантиметри от вратът ми.
-Хайде...-прошепнах.Можеби беше гбупаво да давам кръвта си на почти непознат.Но неможех да го гледам как се мъчи.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 7:09 pm

-Недей!-прошепнах по скоро на себе си,отколкото на нея.Приближих се и леко прокарах устни по вратът й...Ласката премина като шепот покожата й след което се опитах нежно да впия устни във кожата и,но...жалък опит.Сладката й кръв се разля в устата ми.Плъзнах ръце по тялото й и я притиснах към себе си.Притворих очи и започнах бавно да пия.Малки глътки....Господи..беше найстина вкусна...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 7:38 pm

Знаех чекръвта на една фея, е искушение за вампир.Незнаех дали трябваше да се гордея с това, или пък обратното.Повякога беше хубаво, да имаш най-вкусната кръв!Но понякога и не, защото така всеки втори искаше да си похапне от теб.И трябваше да си много внимателен...Чуствах к ак харпър с малки глътки поглъщаше кръвта ми с горямо удоволствие.Оставих се да пие от мен.Но скоро започна с всяка глътка да пие повече и повече.Което не беше добре.Впих ноктите си в гърбът му за да му покажа че трябва да спре.Но това не подейства.Не спря продължи да пие."Толкова ли е вкусна кръвта ми?" помислих за момент.И пак го оставих да пие.Вече беше пил много, прекалено много.Бих се отдръпнала но неможех.Много силно ме притискаше към него и не ме пускаше.
-Харпър...-простенах.Дали беше способен да ме убие?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 7:43 pm

Тя впи нокти в гърбът ми.За бога...Не можех да спра....Не можех....Отворих очи и със огромна доза услия се дръпнах от нея и я отместих на крачка от мен...Дадох и знак с ъка да изчака секунда и подпрях ръце на коленете си.Поех си дълбоко дъх.За още няколко капки и щях да прескоча всяка граница.Към краят се бях осъзнал,че не съм гладен вече,а просто бях ненаситен...Лакум...Зъбите ми се прибраха,а очите ми се оправиха.ИЗправих се бавно и я погледнах
-Прости ми..не исках да те нараня...просто...уникалнна си...кръвта ти...ти...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 7:51 pm

Подпрях се на стената за да не падна.Потрябва точно толкова време да се вазстановя колкото на и на него да си поеме дъх.Малко от елемента ми и бях като нова.
-Няма нищо.. - усмихнах се.- Разбирам.- Добавих ии пак се приближих към него.Докоснах с пръсти мястото където ме беше ухапал и събрах няколко капчици кръв.Доближих пръстите си до устните му.
-Ето, остана малко...-казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 7:55 pm

Тя приближи пръстите си до устните ми и поклатих глава.Усмихнах се и хванах нежно ръката й.Бавно пъхнах един по един пръстите и в устата си.Гледах я в очите.Леко дръпнах ръката и от там и спуснах другата с ръка към талията й.Приближих я до себе си и се наведох.Доближих устни до нейните със все още отворени очи:
-Позволи ми!-помолих в очакване...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 8:17 pm

Трябваше да решавам бързо нали?"Процесът мислене при русите протича бавно" шегуваха се някои.Но тук за бавен процес нямах време.Неможех да се отдръпна, за мое съжаление ( понякога) не бях от такъв тип хора.Но необичах и да греша...Без да кажа нищо доближих устните си до неговите и нежно го целунах
-Сдоби се със своето, а?-погледнах го в очите след като отделих устните си от неговите.От опит вече знаех че просто на думи неможех да вярвам.Това че беше казал че ме харесва, а не че иска просто да ме вкара в леглото.Можеби беше вярно, а може би не.Е, да видим...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 8:23 pm

Добре...Усмихнах се и прокарах ръка през косата й:
-Дам и сега съм много доволен....Тааа какво ще правиш днес?Къде ще отидеем?-заговорих така все едно нищо не е станало пуснах я и се протегнах.Огледах се,може би в някой парк...Нямаше да е зле.
-Хей искаш ли да отидем в някой парк.Ще седнем на някоя пейка и...ще си купим да кажем кола или нещо друго и ще зяпаме тъпо?Добро занимание а?-попитах и й кимнах.
-Благодаря ти!-казах тихо,знаех че ще се сети за кое и говоря:-И Съжалявам отново...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 8:38 pm

Наблудавах го какво прави, и го слушах какво ми говори.Като не пропусках, нито една думичка и нито едно движение.Някой би си помислил че съм някоя хищна котка и бдя на жертвата си.
-Нали казах,няма проблем.А и съм добре.Ще мине.-усмихнах се и докоснах мястото където ме беше ухапал.Което ми напомни че ще трябва да си сложа лепенка.Все пак учех в училище за обикновенни хора.И ако някой го видеше това.Щях да си създам много проблеми...
-Ще зяпаме колата ли?По-прекрасно занимание няма на къде!-засмях се.-Добре...-казах опитвайки се да спра да се късам от смях.-Води ме в някой парк, да зяпаме кола!-поех си дълбока въздух за да се успокоя.Напомняки си че понякога наистина можех да прекаля с това лигавене.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 8:47 pm

Засмях се.Хванах я за ръката и затеглих към един парк наблизо:
-Много ще е забавно да зяпаме колата....Предполагам де...Някога зяпала ли си кола?Аз не съм-засмях се говорех адските глупости.Влязохме в парка и минахме покрай едно подвижно магазинче или там каквото е взех две коли и и дадох едната:
-Зяпай...ако след половин час видиш промяна ще се обадим на НАСА под предлог,че сме открили извънземни в колата си.Навита ?-да говоря глупости е едно от любимите ми неща,глупости който смао аз си разбирам.ПОправка
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 8:54 pm

Засмях се.Май не бях единственната лигла по душа.Това беше хубаво.
-След половин час?Промени?-повторих.И погледнах шишето с коола.Ако щеше да е нещо по силно, и не толкова газирано.Щеше да е супер.Но икола е добре.Погледнах я, сякаш наистина щях да я гледам половин час очаквайки някой промяна.Гледах шишето така можеби 2 минути докато вървяхме из парка.След това изведнъж се спрях.Ш погледнах Харпър така, сякаш открих нещо велико.
-След точно половин час!Ще има промени!Шишето ще е празнооооо!!!!!-казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 8:58 pm

Спрях се като ударен.И на лицето ми се изписа шок:
-Ти си медиум...Извънземните ще ти изпият колата?!?ЛЕлеее-засмях се и се разбихна първата пейка,която бе празна.Втренчих се в колата си и леко я побутнах с лакът:
-А с мойта кво ще стане?-найстина се бях разлигавил,но..какво да се прави всеки има такива дни....Гледах колата минута,две,три..Писна ми.Направих тъпа физиономия и се обърнах към нейната кола....
-Не още няма извънземни...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 9:04 pm

Погледнах го.След това погледът ми се премести на колата му.Някой ако ни гледа от страни сигурно ще ни помисли за луди.Но какво толкова.А и вече беше тъмно, кой ще ни види?По добре за нас.Ще чуват как в икаме, ама няма да видят кои сме.Прекрасно!
-Говори за себеси.-казах намусено и му се оплезих.-Те нещо извънземните, те подминаха.А при мен гледай!- казах и му показах шишето с колата.От която беше исчезнало по малко от половината питие.Изчезнало безследно...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 9:07 pm

-Хмм...имам по-добра идея-Станах и хвърлих шишето.То прелетя и с глухо тупване падна по средата на една поляна.Обърнахсе към нея и посочих с ръка:
-Отвлякоха ми колата.Отвлякоха я...БОЖЕ МОЙ...коолата ми-направих шокирана физиономия и вдигнах паникьосано ръце във въздуха.Почнах да клатя глава и да цъкам.
Седнах до нея и казах:
-Как можаха да ми отвлекът колата....Моята любима кола...ЗАЩО???-престорих се ,че рева но единственото ,което излезе от устата ми беше смях...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 9:21 pm

Засмях се и леко го погалих по главата.
-Не се тревожи толкова, обзалагам се че я взеха в заложници.Сега ще отидат до някоя банка...Иии...-казах и без да се доискажа се засмях.Като малки деца бяхме.За какво говорехме?За извънземни...
-А и имаме още една така че...-поклатих с моето шише кола и му намигнах.Загледах се в своята кола и се замислих.След няколко минути го погледнах.
-Абе ние трябва в театър да ходим да играем, виж колко хубаво ни се получава...-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 9:25 pm

-Да,ама колата ми...тя липсва ми...минута мълчание.МИр на паметта й-затананиках погребален марж,но просто не моежх да съм сериозеен.Погледнах я и отново прихнах.Просто не можех да спра.
-Мможе да постъпим в театрално училище,току виж станем известни звесди-едвам го казах.Дори не знаех защо се смея...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 9:33 pm

-Погребахме колата !-засмях се.Боже, щях да се пръсна от смях.Толкова силно се смеехме че няма да е чудно ако не събудим някой близък блок.Погледнах моето шише с кола.И се усмихнах тъжно.
-Ама виж.Те извънземните нещо, зарязаха моята кола...-погледнах го а след това и колата.След няколко минути прсосто гледане в шишето се обърнах към Харпър имитирайки сериозен вид.
-Дай си телефона...-не,не,не!Не се сдържах и се засмях отново.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 9:37 pm

Със сериозен вид извадих телефонът от джобът си и й го подадох:
-НАСА трябва да разбере за това.Светът трябва да знае....Или не чакай."Светът още не е готов да работи с такава технология...С Колата"-засмях се отново и се облегнах на ппейката.Загледах се в небето.
-Яяяя виж...звезди-отново се засмях и усетих как пейката трепери под тежестта ми...
Това ме накара да се смея още по-силно.
-Знаеш ли в твоята кръв има дрога.Ами да...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди година... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преди година...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Преди година в ЛА
» Преди година
» Преди година, две..
» Преди година
» Преди година....Началото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: