The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Преди година... - Page 6 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Преди година... - Page 6 I_vote_lcap81%Преди година... - Page 6 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Преди година... - Page 6 I_vote_lcap19%Преди година... - Page 6 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Преди година... - Page 6 I_vote_lcapПреди година... - Page 6 I_voting_barПреди година... - Page 6 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Преди година... - Page 6 I_vote_lcapПреди година... - Page 6 I_voting_barПреди година... - Page 6 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Преди година... - Page 6 I_vote_lcapПреди година... - Page 6 I_voting_barПреди година... - Page 6 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Преди година... - Page 6 I_vote_lcapПреди година... - Page 6 I_voting_barПреди година... - Page 6 I_vote_rcap 
Том Милс
Преди година... - Page 6 I_vote_lcapПреди година... - Page 6 I_voting_barПреди година... - Page 6 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Преди година... - Page 6 I_vote_lcapПреди година... - Page 6 I_voting_barПреди година... - Page 6 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Преди година... - Page 6 I_vote_lcapПреди година... - Page 6 I_voting_barПреди година... - Page 6 I_vote_rcap 
Selene
Преди година... - Page 6 I_vote_lcapПреди година... - Page 6 I_voting_barПреди година... - Page 6 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Преди година... - Page 6 I_vote_lcapПреди година... - Page 6 I_voting_barПреди година... - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Преди година... - Page 6 I_vote_lcapПреди година... - Page 6 I_voting_barПреди година... - Page 6 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Преди година...

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 3:28 pm

Зайграх се с езика си на клиторът й,вкарах два пръста в нея и започнах бавно да ги движа.Вдигнах поглед и я погледнах.Притиснах езикът си към нея,след което засмуках горещата й плът,почнах леко да я подръпвам и да я потупвам с език.Зайграх се едната ми ръка я хвана през кръста.Не й давах да помръдне,докато я водех към върха,не я изпусках,колкото и силно да се мяташе тялото й...Нямаше да я изпусна...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПет Ное 11, 2011 8:56 pm

Поредне стон,,, и още един.Хърпър наистина ме влудяваше!Това което правеше беше върховно, всичко беше върховно!Не, просто...скоро ще взема наистина да подлудея от всичко това.Тялото ми се извиваше от удоволствие.И не ми оставаше нищо освен да стена, само да стена...Наслаждавайки се на това което прави...

п.п.Сори че не писах, сори че е малко.Ама нямам муза и незнаех ко пиша Няма думи
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 3:24 pm

Бях доволен и то много.Прокарах пръсти вътре в нея и се докоснах до точката й на удоволствие.Играех си по клиторът й,а също и с "Ж" точката и или там както го наричаха.
-Кажи ми....какво да направя сега?-искаше ми се да чуя гласът й.Влагата и прекрасният аромат и вкус на ягоди се носеха около мен и полепваха по езикът и кожата ми.Това найстина много ме възбуждаше....Самите стонове,откъсващи с е от устните й ме възбуждаха.


П.П. Извинявай,ама не бях видял,че си писала ;ххх
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 6:44 pm

Чух харпър да ме пита нещо и се наложи д се оттърся от удоволсввието в което бях потънала...
-А, ти какво смяташ да правиш?-прошепнах закачливо и предизвикателно.Гледайки тавана.Незнам защо гледах натам.Беше най удобно.Прехапах леко устната си.В очакване на отговорът му.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 6:57 pm

Огледах се и се надигнах към нея.Целунах я нежно по устните и казах:
-Ако ми позволиш бих искал да правя секс с теб,но в противен случай ще се върна на заниманието си там долу,докато не ти доставя върховният оргазъм!-усмихнах се и отново я докоснах.Беше толкова влажна.Вкарах един пръст в нея и почнах да го движа кръгообразно.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 7:04 pm

Изстенах и прехапах долната си усна леко гледайки го в очите.Поставих ръката си на гърбът му и го притиснах към мен.Защо вобще питаше дали искам?Нали имаше дарбата да дочува чуствата на другите.Е члез чуствата ми не можеше ли да се направи извод, дали исках или не?Погалих с устните си неговите , сед което го целунах страстно и продължително като езиците ни се докосваха.
-Нали ми чуваш чуствата?Е искам ли го или не?-погледнах го предизвикателно.Ето сега щеше да видим колко добра и развита му е дарбата...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 7:25 pm

Усмихнах се и кимнах,макар че в момента съзнанието ми бе замъглено предположих,че го иска.Проникнах нежно в нея й изстенах заедно с нея от удоволствието,едвам успях да кажа:
-Предполагах?-засмях се едвам и започнах нежно да се движа в нея...


П.П.Нищо не ми хрумна ;хх
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 7:59 pm

Изстенах и сложих и другата си ръка на гърбът му притискайки го в мен.
-Вярно предполагаш...-прошепнах.Доближих устните си до негови и пак го целунах страстно.След което сложих главата си на възглавницата.Оставяйки се напълно на Харпър.Оставяйки се на удоволствието...Прехапах пак леко долната си устна и простенах.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПон Ное 14, 2011 3:27 pm

Прониквах в нея нежно...не исках да съм груб или бърз,а да запомня момента по някакъв начин.Не да е като всички останали пъти...КАто със всички други момичета или жени,а да бъде по...различно.Не разбирах какво имам в предвид под различно но все пак...Какво ми ставаше?Това не бях аз...Поклатих глава и стиснах ръце в юмруци от удоволствие...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПон Ное 14, 2011 5:07 pm

Пжреден стон,, а тялото ми леко се изви.Чуствах го в мен, което беше...прекрасно, дори великолепно чуство.Ноктите ми леко се впих в кожата на гърбът на Харпър.Прехапах долната си уста и пак изстенах.Това беше наистина прекрасно.Тялото ми беше напълно отпуснато, с което давах на Харпър да прави всичко.Но той като гледам щеше да е нежен.При тези мисли се усмихнах.Това бе добре...Тялото ми пак леко се изви.След което го притиснах повече към мен.Исках го по-близо, по-близо към мен...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПон Ное 14, 2011 6:29 pm

Приближих се към нея и леко се усмихнах:
-Красива си...така...докато си моя си дори още по-красива!-не можех да мисля трезво.Найстина много ми харесваше всичко,найстина исках нея...Даваше ми всичко от което имах нужда...Насладата едно от най-важните неща,а и удоволствие че съм с нея,а не с някоя тъпачка от улицата която има 2000 евро оборот в устата....
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПон Ное 28, 2011 1:37 pm

Кой би предположил?Не и аз, както всичкото се почваше...Не бях подозирала че ще стигнем от едно случайно запознанство до тук.Но той наистина ме беше спечелил.Харесваше ми, но не само това което правеше сега, и той също ми харесваше.Самият Харпър.Иначе, едвали бих му позволила.Иначе, нямаше да стигнем до тук...Захапах устната си а тялото ми се изви.
-Харпър...невероятен си...-изстенах, когато той започна да забързва...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПон Ное 28, 2011 4:25 pm

Нежният й глас сякаш ме наелектризира още повече.Започнах да правя възможно най-бързите движения на който бях способен,без да я нараня.С всеки тласък,с всяко докосване имах чувството,че прониквам все по-навътре в нея.Бедрата ми се свиваха импулсивно след всяко движение.Погледнах я в прекрасните сини очи и едвам едвам изръмжах:
-Да...ти също.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeСря Дек 21, 2011 3:09 pm

Всичко беше прекрасно, великолепно.Но всичко хубаво си има край.Лежахме един до друг.Незнам за него, аз просто гледах тавана замислено.Бях придърпала завивките към мен...След няколко минути погледнах към Харпър.Доближих се до него и надвесих главата си над неговата.
-Харпър...-прошепнах тихо и погалих с пръст устните му.Погледнах го в очите и се усмихнах леко.


П.п. аз взех да пиша Смях...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 2:40 pm

Усмихнах се и я погалих по лицето.
-Казах ли ти,че си красива?-попитах и нежно целунах устните й.Изправих се и взех боксерките си в ръка,обух ги и отидох в банята,измих си лицето и останах така....Между мен и Силвия беше станал малък отпечатък...Не тя го беше оставила в мен.Тя нямаше да усеща мен,но аз нея да....Ако и тя пиеше...Не....Поклатих глава и се върнах в спалнята,подпрях се на рамката на вратата и я погледнах:
-Искаш ли нещо за ядене?Нещо?
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 3:01 pm

Харпър стана и излезна от стаята.Намръщих се леко, защо си тръгна?Така си беше супер.Надигнах се леко и започнах да оглеждам стаята.След малко той се върна с въпроса дали искам да ям.Повдигнах едната си вежда.Сериозно?Сега?Не беше ли късничко?Усмихнах се леко, сдържайки смехът си.
-О боже Харпър...Знаеш ли колко е часът?-погледнах на страни и леко се засмях.Пак го погледнах, но вече с друг поглед.Можеби, с поглед на възхищение...Протегнах едната си ръка към него без да ставам.
-Ела..-помолих го, сякаш му се молех за нещо невъзможно и което няма да се случи никога.А лицето ми придоби умоляващо изражение.Дали щеше да дойде?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 3:41 pm

Поклатих глава и се усмихнах:
-Нали знаеш,че с това изражение ще успееш да ме накараш и кожата да си махна?-поклатих неодобрително глава,но пак отидох при нея.Наведох се и я целунах,придърпах я към мен и я прегърнах,зарових глава в косите й и вдишах дълбоко.Легнах както я прегръщах и почнах да галя кожата по лицето й...Беше наистина мека....Целунах я нежно по челото и затворих очи,не не спях..просто ги затворих..
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 4:13 pm

Погледнах го учудено.
-Не,незнаех...това хубаво ли е или е лошо?-попитах със такъв тон каквото и беше изрежението на лицето ми.Харпър дойде и след секунди отново лежахме двамата на леглото.На лицето ми се изписа щастлива усмивка.Надигнах се леко, надвесвайки се над Харъпр.Наведох се така че лицата ни да са близо.Още малко и почуствах как носът ми допира до неговият.Наклоних леко главата си на страни и почуствах отнова топлите му устни.Какво интересно, странно и загадъчно чуство.Което никой, никога няма да разбере...Ще си остане в тайна.И само природата която е създала това ще знае ключът към него...
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 7:20 pm

Въздъхнах като се дръпнах от нея и я погалих с опакото на ръката си и се усмихнах:
-Скоро ще трябва да си ходя..-поклатих глава и я целунах по челото,с крайчеца на окото си забелязах,че скоро ще настъпи изгрева.Стиснах устни,не че ми пречеше,но просто знам ли ако останех още с нея,можеше да се привържа,а ми е достатъчно това,че между нас се получи отпечатък....Добре,че нейната кръв потече в тялото ми,нейната божествена кръв...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 8:26 pm

-Нее...-казах тъжно и го погледнах в очите.-Не, моляте...-погледнах го сякаш го молех за нещо невъзможно.
-Моляте, не си тръгвай...-протегнах ръка към него и докосна лицето му.Гледах го и със надежда во очите.Сякаш сега ще каже "Не,няма.Това беше само шега."Но едва ли щеше да е така.Макар и много исках.
-Ако си тръгнеш извънземните ще се разсърдят, и не искаш да знаеш какво ще стане!-предопредих го и му се оплезих.Нямаше да го пусна толкова лесно да си тръгне.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 1:12 pm

Усмихнах се и се излегнах.ПОгледнах тавана и я прегърнах по силно:
-Ти си една,мнооого лоша фея!-поклатих глава в знак на съгласие с думите си и и хвърлих един поглед.Явно бе че няма да ме пусне,не че имах нещо против,но изобщо не исках да се привържа към нея.Стиснах силно зъби и се загледах в стената отсреща,сигурно щях да обиколя цялата стая с поглед и то няколко пъти...Да понякога не беше честтно....Дори не разбирах мислите,който се въртяха в главата м и
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 4:36 pm

Намръщих се и се отдръпнах.
-Защо лоша?!-погледнах го със възмущение.След което се отдръпнах още повече от него.
-Една лоша фея няма да жертва живота си заради някакъв непознат мъж...-казах докосвайки мястото на вратът си където ме беше ухапал преди няколко часа.-Тя би го оставила да се мъчи...-добавих и станах от леглото, след което бързо се облякох.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 5:11 pm

ПОгледнах я с ужас в очите:
-Не Силвия!Казах го със сарказъм!Не го мислех!-извърнах поглед и се изправих...Явно,че щяхме да се разделим.Аз и моята голяма уста.ИЗправих с е и вместо да отида до нея се наведох и взех дънките си,обух ги а после и останалото.Погледнах я само веднъж и отидох в другата стая:
-Свободна си да си тръгнеш....-въпреки,че не искам...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 5:26 pm

Повдигнах едната си вежда.Правилно ли чух?Отидох до стаята в която беше влязъл и надникнах в нея.
-Пускаш ме?!?-попитах учудено.Не,не учудено, направо шокирано.Шегуваше ли се?Гледах го невярващо и шокирано.Наистина?!?Ей така...просто...мепуска?Да сиходя?!Не, наистина?...Неможех да повярвам в това което беше казал.Макар...защо не?Не беше ли получил от мен онова което искаше?Боже, как можех да съм толкова тъпа?!
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 5:39 pm

Обърнах се към нея и поклатих глава:
-Не мога да те задържа с мен против волята ти....Искам да останеш!-но знам,че няма да съм аз този с които ще останеш...Довърших на ум и пристъпих към нея,исках да я прегърна,как исках да е в обятията ми,но защо?Дръпнах се и я погледнах.Да беше красива....Да не беше моя,но....Желанието понякога е по-силно от всичко останало.Преди да съм се осъзнал вече бях до нея и я прегръщах...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди година... - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди година...   Преди година... - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преди година...
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Преди година в ЛА
» Преди година
» Преди година, две..
» Преди година
» Преди година....Началото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Друго :: Минало-
Идете на: