The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Слънчевият плаж - Page 12 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Слънчевият плаж - Page 12 I_vote_lcap81%Слънчевият плаж - Page 12 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Слънчевият плаж - Page 12 I_vote_lcap19%Слънчевият плаж - Page 12 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Слънчевият плаж - Page 12 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 12 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 12 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Слънчевият плаж - Page 12 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 12 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 12 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Слънчевият плаж - Page 12 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 12 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 12 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Слънчевият плаж - Page 12 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 12 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 12 I_vote_rcap 
Том Милс
Слънчевият плаж - Page 12 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 12 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 12 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Слънчевият плаж - Page 12 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 12 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 12 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Слънчевият плаж - Page 12 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 12 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 12 I_vote_rcap 
Selene
Слънчевият плаж - Page 12 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 12 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 12 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Слънчевият плаж - Page 12 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 12 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 12 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Слънчевият плаж - Page 12 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 12 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 12 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Слънчевият плаж

Go down 
+20
Максим
Robin Gontier
Венера
Кристиан Озера
Рубен Баарс
Katherine Elizabeth Smith
~Effy~
Charles Bass
Али Харисън
Джон Хейтърхофс
Том Милс
Кристина Алварадо
Силвия Томсън
Ферис Комън
Деймън Салваторе
Катерина Нелсън
Клеър Монгомъри
Алекса Рен
Талия Кейс
Наташа Фицрой
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
АвторСъобщение
Нуки
Ghost
Ghost
Нуки


Брой мнения : 22

Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeСъб Яну 12, 2013 6:58 pm

- Ниагарския водопад?! - възкликнах учудено. О, да. Това сигурно изглеждаше доста хубаво бях чела за него доста и снимки гледах но да стоиш там на живо сигурно си беше голяма тръпка.
- Сигурно е готино да посетиш толкова интересни места, колко бих искала и аз да се измъкна от този град.. - минах с поглед всичко на около. Наистина би било прекрасно, но беше не възможно. Да отида да видя някои от чудесата на света да се впусна в пътешествие, винаги съм мечтала за това. Но единственното което успях да направя бе да се преместя в това малко градче и повече никога да не мръдна от тук, колкото и да искам. Дори сега след смърта ми, просто не можех да направя нищо. Беше като проклятие да седиш само тук. Като заключена в помещение без врати и прозорци, нямаше изход..
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeСъб Яну 12, 2013 9:59 pm

-Стига си мечтала, ако искаш можеш да дойдеш с мен, да си събера багажа и да отпрашим някъде- неочаквано дори за самият него предложи Александер, като чу въздишката от тъжния глас на момичето, както и погледът, който беше достатъчно красноречив да даде да се разбере, че явно тя досега не е имала абсолютно никаква възможност да пътува, което всъщност беше доста жалко.
Изглеждаше доста мила, възпитана, културна и въпреки всичко имаше нещо в нея, което го озадачаваше, може би криеше нещо или пък имаше някакво неприятно изживяване, което да я травмирало за доста дълго време.
-Както и да е, ако не ти се струва нахално от моя страна, можеш да дойдеш с мен и да обиколим някой от най-красивите кътчета на Земята, стига да си свободна и да ти разрешат. многозначително допълни той и изчака да види какво ще отговори, тъй като можеше и да не приеме по една или друга причина, която да и попрече да дойде с него.
Върнете се в началото Go down
Нуки
Ghost
Ghost
Нуки


Брой мнения : 22

Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeНед Яну 13, 2013 9:39 am

Погледнах го учудено. Беше готов да се впусне в пътешествие с напълно непозната? Ами ако бях сериен убиец? Всъщност,да бях такъв.
- Много мило от твоя страна, мерси за което. Наистина ужасно бих искала да отида някъде ... - Сякяш имах нещо в гърлото просто не можех да кажа нито думичка. Сложна тема, как..как да му обясня? Нямашекой да ми забрани, бях си свободна но и не мога да излезна никъде. Макар че не съм се опитвала, ами ако тръгна от тук по някоя уличка дали щях да успея? Не съм се замисляла за това преди и не знаех какво може да стане. Нещо ме викаше на едно или друго място и аз просто се оказвах там,без да знам защо и как. Смирих се с това. В началото бях толкова объркана че не съм се змисляла да се опитам просто да тръгна от някъде да се разходя поне из града. Макар че щеше да е глупаво да се разхождам така из град пълен с хора. Сякаш не ми оставаше избор. Осъзнах че вече от доста време мълча и трябва да кажа нещо.
- Сложно е, няма кой да ми забрани и съм свободна но.. просто не мога. - Усетих как гласът ми трепна с тъжна нотка. Ужасно е да испускаш сигурно единственният си шанс да ти се сбъдне мечтата. При това да го испускаш и да осъзнаваш това. Обяснението ми беше глупаво и Александер едва ли щеше да ме разбере, но как можех да му обясня положението ми без да разкрия коя съм? Не, не исках да го плаша. Погледнах към пясъка, всичко беше толкова сложно..
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeПон Яну 14, 2013 5:59 pm

-Разбирам те, няма да настоявам- отвърна момчето и замълча, но в същото време не я изпускаше от поглед и наблюдаваше как лицето и постоянно се променяше в различни състояния, сякаш вътре в нея се водеше някаква борба.
Нямаше да я насилва, нито да я притиска, нямаше значение дали щешеда приеме или не, важното за него беше, че си намери добра компания с която да разговаря свободно.
Момичето го гледаше известно време, сякаш с погледа си искаше да каже, че се държи глупаво и с право трябва да и се смее, но Александер се усмихна дружелюбно и след известна пауза каза:
-Не знам какви съмнения имаш вътре в себе си и какво е това колебание, явно имаш проблеми с който не искаш да ме натоварваш, пък и аз нямам навика да се бъркам в чуждите работи, но много бих искал да подържаме контакт помежду си, така че ще ти дам адреса си, където живея и когато си свободна, добре си ми дошла- отвърна момчето и извади един лист, на който написа адреса на домът му и го даде на Нуки.
Върнете се в началото Go down
Нуки
Ghost
Ghost
Нуки


Брой мнения : 22

Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeПон Яну 14, 2013 8:05 pm

- Мерси.. - кимнах и протегнах ръка за да взема лисчето което ми бе подал, или по скоро за да създам илюзията че го взимам? Така или иначе то се оказа в ръцете ми. Прочетох написаното и осъзнах че дори ако успея да се предвижа някъде освен на 2-те места коит бях. Всичко се бе променило и сега не познавах града и определено щеше да ми отнеме не малко време докато го намеря, а както казах преди малко идеята да се разхождам така не беше никак добра. Щях определено да привличам внимание, а това не бе в моя полза.
- Имам друга идея, когато искаш да ме видиш или да си поговорим, идвай тук и просто ме повикай. Става ли? - Погледнах към Александер, това щеше много да ми упрости задачата. Макар и да не се бях усмихнала лицето ми определено сияеше, това че той моеби и не напълно ме разбираше, поне се опитваше и не настояваше да му обяснявам всичките въпроси които сигурно са се появили беше хубаво. По добре да не знае коя или какво съм така разговорът определено щеше да е по лесен, пък и ми беше интересно да си говоря с него. И както той го каза и аз бих искала да поддържаме контакт помежду си.
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeСря Яну 16, 2013 8:39 pm

-Значи се разбархме, браво на теб!- усмихна се момчето, което в интерес на истината скоро врече не беше си изкарвал толкова добре и се чустваше добре в компанията на момичето.Радваше се, че си намери нов приятел, макар че имаше неща, който я измъчваше и я тързаеха вътрешно, но той прояви тактимност и реши да не пита нищо.
Въпреки че, началото на запознаството им беше малко неловко, лека полека двамата младежи си допаднаха, независимо от отва, че той беше по-общителният, докато тя излъчваше някаква мистерия и тайнственост и всичко около нея тънеше в някаква загадка.
-Чудесно решение, ти си прекрасен събеседник и ще се радвам, пак да се видим-отвърна искренно той и в неочакван избик понече да я докосне, но се отказа и вместо това се изправи и се приготви да си тръгва.
Често казано, не му се искаше, обаче имаше доста работа вкъши и трябваше да я свърши, преди да си навлече така да се каже неприятности.
-Добре, в такъв случай, вероятно ще идвам през уикендите на това място и ще викам, макар че ще е малко странно ако ме види някой как си стоя сам и викам някой в невидимото пространство.
Върнете се в началото Go down
Нуки
Ghost
Ghost
Нуки


Брой мнения : 22

Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeЧет Яну 17, 2013 6:25 pm

Кимнах, но когато той каза за това как ще вика и когато си го представих се засмях. Наистина щеше да изглежда доста глупаво.
- Не е задължително до викаш, достатъчно е само да ми кажеш името.. - можеше дори само да си помисли за мен и беше достатъчно, но това щеше да е странно.. Така че нека да го каже на глас изглеждаше по-нормално. Протегнах ръка към мъжа за да закрепим все пак запознаването ни с това да си стиснем ръцете, което от начало не бях направила. Когато осъзнах какво направих се шокирах сама от себе си. Ужасни бяха тези рефлекси. Но не си отдръпнах ръката, погледа ми мина към Александер като с усмивка изучавах лицето му, а мислите ми бяха насочени към това ако реши да отвърне да почуства нещо твърдо освен празнота. Това беше ужасно сложно, почти невъзможно но поне ръката му нямаше да мине през мен щеше да спре като на прозрачна стена и все пак се опитвах.
- И аз ще се радвам да се видим отново. Колкото до прекрасният събеседник е по скоро за теб, аз почти не говоря..
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeЧет Яну 17, 2013 8:01 pm

-Е, можеш да не си от приказливите бъбривки, но точно такъв тип човек като теб харесвам-сромен, тих, дори малко потайнствен, което засилва твоят чар, който притежава -отвърна момчето и се усмихна приятелски.
Не беше чак толкова лошо да завържеш запознаство, това разбирасе зависеше и от човека от другата страна, но Нуки много бързо му спечели симпатийте със своетоза повеедине и размисли, макар че на моменти му се стори доста мрачна, но за това вероятно си имаше причини.
-Много си скромна, но днес наистина си прекарах страхотно с теб и се надявам, че някой път ще ми дойдеш на гости, за да те запозная с моето семейство-довърши момчето и след като и помаха за довиждане, тръгна към пътеката, която щеше да го отведе гъм градския път и после към вкъщш, където щеше да ракаже за новота си приятелка, която близките му със сигурност щяха да харесат.
Върнете се в началото Go down
Нуки
Ghost
Ghost
Нуки


Брой мнения : 22

Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeСря Яну 30, 2013 6:57 pm

Гледах как момчето си тръгва, замислена в думите които беше казал. Наистина ли създавах впечатлението за "скромна". Може би и бях, преди да умра или по скоро нямах избор? Сега не ми беше до скромност, може би ме беше помислил за скромна защото се дърпах? Най вероятно. В мислите ми се въртяха думите му : "наистина си прекарах страхотно с теб" беше първият от доста години на сам.

---


Беше време да си тръгвам. Затворих очи очаквайки да се преместя обратно в четирите си стени, но не се получи. Нещо ме държеше още тук. Огледах се, плажа беше пуст. Защо още бях.. Не, не бешее пуст. Вгледах се имаше нещо.. някой. Забелязах движеща се насам фигура. Интересно.
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeСря Яну 30, 2013 8:07 pm


Алдур каза довиждане на последния за деня клиент, комуто продаде антика от първата световна война, заключи магазинчето и реши да не се прибира веднага, а първо да се разходи. Нещо, което често правеше. Още повече, че в момента и мотора му беше на сервиз. Не че и с него не би могъл да отиде на разходка. Оставаше въпросът от къде да мине? Избра да се разходи покрай морето...
Тръгна бавно по пясъка. Плажът изглеждаше пуст. Обаче само изглеждаше. Защото напред имаше една фигура. И без друго беше в неговата посока, така че хибридът продължи към нея.
Върнете се в началото Go down
Нуки
Ghost
Ghost
Нуки


Брой мнения : 22

Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeЧет Яну 31, 2013 6:44 pm

Следях с поглед фигурата която се приближаваше. Скоро различих че е мъж и изглежда че вървеше към мен.
- Здравей. - казах когато се приближи достатъчно за да ме чуе. Интересно, знаеше ли какво съм? И дали щеше да ме подмине? След толкова много години нещо различно. Преди се появявах там където или знаеха от някъде за мен или имах нещо общо с тях. А сега? Сега нямах нито представа дали знаят нещо за мен тези с които се срещам нито дали имам нещо общо с тях. Последното едва ли, всички вече бях мъртви. Така че за мен беше голяма загадка какво щеше да направи този мъж. Като цяло денят ми започна хубаво, надявах се на пръдлъжение. Само като се имаше в предвид това че бях тук на брега на морето ми докарваше удоволствие, и не само заради спомените макар и те си имах доста голям дял в това. Макар че така и не се научих да плувам, една неизпълнена моя мечта, ех. И все пак тук си бе по-добре от колкото да седя в стаята си в къщата на Морчанд. Дори къщата беше на чуждо име, на всякъде бях чужда и ненужна. Всичко е толкова объркано, и дори след толкова много години нямах отговори и останали доста неизпълнени мечти, тъжно. Когато мъжа се приближи съвсем близко си съсредоточих вниманието на това да изглеждам колкото се може по реално. Като от плът и кръв.
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeПет Фев 01, 2013 7:35 pm

Алдур продължи да върви към стоящата фигура и когато я наближи дочу женски глас да го поздравява. Глас идващ откъм нея. Само, че в тази фигура имаше нещо странно. Какво ли? Ами първо на нашия хибрид му се стори, докато краката му го водеха, че е изчезнала. А неговото зрение, не знам дали знаете се радваше на много добро здраве. Сега пък може би му се беше сторило, обаче не му се видя съвсем плътна. Да не би пък да беше дух?
- Здравей - отвърна Алдур на поздрава
Върнете се в началото Go down
Нуки
Ghost
Ghost
Нуки


Брой мнения : 22

Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeЧет Фев 07, 2013 10:53 am

От доста години на сам на мен ми задаваха въпроси а не обратното, така че сега беше малко сложно. Опитах се да се върна мислено във времето.. Ако докато бях жива седях тук какво щях да попитам? Може би нещо за времето? Но сега то ми беше безразлично. А и нямаше да седя тук, с тези дрехи, при това сама. Тогава всичко беше съвсем друго. Добре, ами ако се представя че съм с други дрехи и понякаква причина се оказах тук сама. Какво бих попитала? Най-вероятно какво прави тук. Преди тази земя беше частна и тук живяха хората които не печелеха никак малко и всички се познавахме.. Но сега не беше така а определено ми беше все тая как се е озовал тук.
- Как се казваш? - най накрая реших да попитам.
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitimeПон Фев 11, 2013 6:15 pm


Кой е първият, най - първият въпрос който задавате на някой, когото срещате за пръв път? Естествено, че е риторичен въпрос. И вие и аз много добре знаем, че най - напред питате за името му. Да, добре или името и' Както и да е. Важното е, че в пряка реч ще звучи:
"Как се казваш/те"?
Същият въпрос зададе и момичето на героят ни.
- Алдур - отвърна той. След, което на свой ред я запита следващото в подобна ситуация. Или пък първото, зависи от гледната точка.
- А ти?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Слънчевият плаж - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 12 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Слънчевият плаж
Върнете се в началото 
Страница 12 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Морето и скалистите планини-
Идете на: