The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Слънчевият плаж - Page 11 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Слънчевият плаж - Page 11 I_vote_lcap81%Слънчевият плаж - Page 11 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Слънчевият плаж - Page 11 I_vote_lcap19%Слънчевият плаж - Page 11 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Слънчевият плаж - Page 11 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 11 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 11 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Слънчевият плаж - Page 11 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 11 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 11 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Слънчевият плаж - Page 11 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 11 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 11 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Слънчевият плаж - Page 11 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 11 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 11 I_vote_rcap 
Том Милс
Слънчевият плаж - Page 11 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 11 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 11 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Слънчевият плаж - Page 11 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 11 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 11 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Слънчевият плаж - Page 11 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 11 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 11 I_vote_rcap 
Selene
Слънчевият плаж - Page 11 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 11 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 11 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Слънчевият плаж - Page 11 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 11 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 11 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Слънчевият плаж - Page 11 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 11 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 11 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Слънчевият плаж

Go down 
+20
Максим
Robin Gontier
Венера
Кристиан Озера
Рубен Баарс
Katherine Elizabeth Smith
~Effy~
Charles Bass
Али Харисън
Джон Хейтърхофс
Том Милс
Кристина Алварадо
Силвия Томсън
Ферис Комън
Деймън Салваторе
Катерина Нелсън
Клеър Монгомъри
Алекса Рен
Талия Кейс
Наташа Фицрой
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeПон Авг 13, 2012 9:56 am

Изпуфтях.
- Четири са..четири докато не си предаде сам годините.. - усмихнах се.
- Хайде че ми стана интересно, какво ще е първото ти желание. Може да са хъм .. гадни но не прекалено. - намигнах му. Чаках го него за желанието, след това щях да съм аз. Тъй като неговите бяха 4 моите 3 та да вървим един след друг. Гледах го с любопитство чакайки желанието му което щях да испълня, и се замислих за моето си желание..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeВто Авг 14, 2012 7:50 am

- Добрем. Щом така искаш. - намигнах й и се замислих. Колко много мислене. Толкова не съм мислел друг път. Сега желанието трябваше да измисля. Хмм. Не знаех какво ще е то, но изведнъж ми дойде проблясък.
- Сваляш си дрехите. Със сутиена и долните гащи. - засмях се, но бях сериозен. Просто желанието, което тя трябваше да изпълни, ме разсмя. Супер щеше да е като я видя. Тя беше прекрасна и с дрехите. Питах се какво ли ще е второто ми желание. Какво ли щеше да бъде нейното?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeВто Авг 14, 2012 10:26 am

Повдигнах вежда..
- А можеби стриптиз да ти направя за по хубаво? - подсмихнах се.
- Та значи искаш да ме видиш гола? - усмихнах се. Каквото и се очакваше, всичките мъже бяха еднакви и мислеха за едно, секса. Сериозно ли нямаше нито един който да не мисли за това като на първо място? Ех, това беше желанието трябваше да го изпълня, нали?
Станах от пясъка и застанах пред Алекс. Започнах да си разкопчавам блузата, копче след копче.. Наблюдавах Алекс, който ме гледаше така сякаш вече бях наистина гола и се хвърлях в прегръдките му. Мъже,мъже.. Разкопчах си блузата и я свалих хвърляйки я до краката ми.. Но вместо да си сваля сутиена си затворих очите. Крилата ми отново се показаха както вече ги беше видял. Лек размах на крилете ми заради който около мен вятърът се взбушува, дигнах се леко над земята. Още секунди и дрехите ми изчезнаха, но за неговото съжаление не бях гола като човек. Бях гола но половината ми тяло беше покрито с огън а другото с лед. Еми това си бях аз, пълният и истинският ми облик. И в същият момент и му бях испълнила желанието бях напълно гола. Спуснах се обратно на земята но не много. Неможех да я докосна , че или щеше да стане ледена или да изгори. А аз определено не исках да ставам унищожителят на земята. Отидох или по точно подлетях към демона. Доближих огнената си ръка до него и погалих с топлината и лицето му. Усмихнах се. Станах отново нормална и се спуснах на земята. Сега беше ред на моето желание.
- Значи моето желание е.. Застани на светлината на луната, поръси се с брокат и извикай..силно. " Аз съм Едуард Кълън".. - засмях се леко. Ето това щеше да е зрелищно и смешно..
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeВто Авг 14, 2012 11:23 am

Усмихнах се с леко намигване. Бях впечатлен. Тя беше в истинската си форма. Бях изумен. Беше прекрасна със същността си. Прелест. Все пак не очаквах, че тя ще стане ангел, а мислех, че ще остане с човешката си форма. Е все пак ми изпълни желанието. Не беше каквото мислех, но пак беше добре. Нали го е изпълнила. Защо да се тревожа? Дойде и нейният ред да си каже желанието. Какво по дяволите беше брокат? Как може да не знам какво е брокат. Сега трябваше да се ровя из мислите си, за да се опитам да намеря значението и облика на това нещо. Приех истинската си форма. Така даже си намерих значението на думата по-лесно. Вярно, беше много мислене и чудене. Бях потресен. След като разбрах какво е "брокат", прелетях до най-близкият магазин където да продават такива неща като приех човешката си форма преди да го закупя. След всичко това, което направих, отидох на полянката при Максим. Мислех си, че ще й хареса повече ако съм с истинската си форма. Както направи и тя. Поръсих се целият. Направо изсипах цялото съдържанието на брокат в кутийката върху мен. Навсякъде имах блещукащото чудо. Намерих най-хубавото място където да може лунната светлина да ме огрее. Много блестях. Сега изпълнявах нейното желание. След всичкото това изпълнение трябваше и да извикам някакво си име. Е направих го.
- АЗ СЪМ ЕДУАРД КЪЛЪН. - Извиках го толкова силно, че изгоних птиците, които бяха покрай мен. В демонската ми форма виках наистина силно. Сигурно и хората се чудеха какво става. Няма значение. Изпълних нейното желание. Дойде ред на моето. Усмихнах се и я попитах:
- Хареса ли ти това? - изглеждах малко глуповато, но не ми пречеше. - Имаш ли ми доверие? - попитах я с лека усмивка. - Сега ще ти кажа и моето желание. То е следното. Искам да ми бъдеш гадже. Искам да сме заедно. Разбира се ако и ти искаш. Знам, че се познаваме от няколко часа, но май се привързах към теб. - надявах се тя да приеме това мое желание. Но шанса беше минимален.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeВто Авг 14, 2012 11:53 am

Седнах на пясъка чакайки го да се появи. И ето го него, стана в неговата си истинска форма поръси се с брокат и когато го извика това паднах на пясъка и започнах да се смея, търкалях се по пясъка натам насам. Просто неможех да се спра. Не това беше нещо.. Вече не ми достигаше въздух но се смеех и се смеех, картинката все стоеше пред лицето ми. Никога през живота ми не съм се смяла толкова много.
Алекс се върна погледах го и се засмях но по леко.
- Беше..беше..направо си страхотен. - засмях се отново. Поех си въздух и се опитах да се успокоя.
- Но знаеш ли.. - станах и се доближих до него като добрях моето тяло до неговото, гледах го в очите. - В демонската ти форма повече ще ти отива по злобничка форма, а не идиотската. - усмихнах се. - Ама пък така си още по смешен. - обвих ръцете си около вратът му и го целунах. Нито желание, нито той го искаше. Е незнам може би го искаше, но тази целувка си беше само от мен. Просто я исках а и го беше заслужил. Когато каза това за гаджето го погледнах в очите.
- Ам, Ал.. не ме разбери погрешно. Ти си готин, смешен и е ужасно яко да си демон. Харесваш ми.. но. Както и каза познаваме се ужасно малко. Харесвам те но за сега най-много като за приятел. Не и като гадже.. Съжелявам.. - сега пък се чуствах ужасно. Стана ми някак си тежко. Ненавиждах да отказвам. Но, какво можех да направя всичко си беше точно така.. Отдръпнах се от него и седнах на пясъка..
- Избери някое друго желание.. - казах с лека тъга в гласа.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeВто Авг 14, 2012 12:16 pm

Тя ме целуна. Какво по дяволите беше това. Не знаех дори самият аз. Дойде ми като гръм от ясно небе. Сериозно направо ми дойде да припадна след тази нейна целувка. Изчервих се като домат. Как стана това? Дали беше заради това, което направих? Вярно имах желание да ме целуне без да я карам и това стана. Сякаш бях в сън. Е няма нищо. Целувката беше кратка. След това когато й бях казал желанието си, тя ми каза, че иска да сме приятели. Поне за сега. Е не се натъжих, защото се познавахме от няколко часа. Какво ли да ми бъде тогава желанието? Трябва да мисля много. Това ми беше трудно. Ето какво казах на Максим:
- Максим. Не мога да мисля когато имам само перверзни мисли в главата. Само глупости ще измисля. E тогава желанието ми ще бъде следното. Искам да получа една страстна целувка и да преспим заедно. - засмях се и я чаках да каже мнението си.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeВто Авг 14, 2012 12:39 pm

- Страстна целувка?- повдигнах вежда и поклатих с глава. - Защо абсолютно всичките мъже мислят еднакво? - въздъхнах и пак станах. Беше ужасно странно че се беше така ицчервил, аз не направих нищо особенно. Не знаех че целувката за него значи толкова много. Обвих с едната си ръка вратът му, другата се зарови в косата му. Надигнах се леко и се притиснах към него. Погледнах го в очите.
- Е, първото ти желание ще се сбъдне, но за второто незнам. Ако успееш да го докараш миналото можеби и това ще се сбъдне. - усмихнах се. Доближих бавно устните си до неговите и го целунах. Целувах го без да спирам постепенно задълбочавайки целувката. Езикът ми се плъзна между устните му докосвайки неговият. Целувката ставаше все по страстна и по страстна, отделях си устните от неговите само колкото да си поема възух и да продължа.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeВто Авг 14, 2012 12:54 pm

Не мога да повярвам. Тя направи и това. Целувката беше невероятно изживяване. Тя си играеше с езика ми. Целувката беше много дълго, а тя самата се отделяше да си поеме въздух и след това продължаваше. Мисля, че се влюбвах повече в нея. Аз правех същото. Отделях се когато ми трябваше въздух. Защо ли? Можех да вдишвам през носа. Бях със затворени очи, за да се насладя максимално на целувката. Ох какво ли ставаше? Това беше едно от първите ми влюбвания. Не знам. Какво ставаше, за бога.
- Добрем. Значи второто няма как да не стане ако сме гаджета. - усмихнах се с лек поглед през рамо към улиците. Сложих едната си ръка около нейният врат, а другата я държах зад гърба на Максим. Вдигнах я с тази една ръка над земята. Отделих си устните и я попитах:
- Сега какво е твоето желание, милейди?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeВто Авг 14, 2012 1:07 pm

- Моля ти се, че какви са тези гаджета ако не са правили секс? Поне някога.. - Засмях се. Би било доста странно да са гаджета хората от година и да не са правили секс нито един път, например..- отбелязах, то и май няма такива хора. Поне аз такива не познавам. Алекс ме вдигна обвих и с другата си ръка вратът му, не исках да разбера какво е да паднеш. Предпочитах да се държа по силно. Но пък беше готино никой преди не ме е носил . И от къде мъжете взимат толкова сила?
- Охо..та и милейди? - усмихнах се. - Желанието ми е.. един демон да ми прислужва цял живот. - повдигнах вежда като го погледнах и се засмях. - Шегувам се естественно. - облегнах си главата върху Ал.
- Незнам какво ми е желанието.. хмм. Мистър..демон. Желанието ми е да ме отнесете на някое хубаво място по ваша преценка, защото вече ми писна от този пясък. - усмихнах се и се притиснах към него.
- И междодругото, не се целуваш зле. - намигнах му.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeВто Авг 14, 2012 1:21 pm

Хмм. Явно на Максим й хареса като я вдигнах. Все едно не искаше да я пускам. Тя се обви около мен и бе отбелязала факт, който и аз не знаех. Всъщност бях сигурен, че има и такива хора, които не са правили секс при продължителна връзка. Над една година отношения и никакъв секс. Да бе. Това не можех да го повярвам, но знаех, че има такива хора. Максим се притисна към мен и поиска да я отведа на някое място, защото й бе писнало от тази поляна. Къде ли да я заведа? Не знаех, затова я попитах:
- Къде искаш да те заведа, милейди? - хмм. Усмихнах се и я погледнах. Тя беше толкова сгушена в мен. - Да те заведа в някое легло? - засмях се. Тя ми каза, че не се целувам зле. Това го знаех. / прозвуча малко самовлюбено ;дд /. Нямаше недоволни. - Мерси за комплимента. - Все още я държах. Вече си бях свалил и другата ръка. С двете я прикрепях към мен. Бях я хванал за дупето / оле не не ;дд /. Така нямаше да я изпусна освен ако не исках.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeВто Авг 14, 2012 1:39 pm

- Къде? В легло..?Може и в легло ако там има алкохол.. - въздъхнах и пак се притиснах към демона и си затворих очите.
- Никога не си бих помислила че демон ще ми изпълнява желанията и че ще се целувам с такъв. Всъщност това може и да е като някакво нарушение. Все пак наистина демон и дори наполовин ангел са съвършенно различни неща. Аз съм за доброто ти за злото.. Макар че то без едното няма да съществува другото.. - млъкнах разбирайки какви филосовски глупости говоря, наместих се по удобно и повече не проговорих.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeВто Авг 14, 2012 1:43 pm

Замалко да я изпусна когато тя се намести, но все пак я държах за дупето. Как ще я изпусна? Много ми харесваше това. Тя говореше някакви неща за демона и ангела. Как аз съм злото, а тя доброто и как се целувала с мен. Мислеше си, че това е нарушение, но аз й казах:
- Не се тревожи. Няма как да е нарушение. Когато двама се харесват нали знаеш, че няма кой да ги спре? - усмихнах се. - Ще ти пречи ли ако в леглото съм и аз? - подсмихнах се и намигнах.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeВто Авг 14, 2012 1:50 pm

- Ако има алкохол няма. - говорих така сякаш в момента условието за всичко беше единственно алкохол. Макар че наистина в момента много ми се пиеше алкохол, само да има някой да мен с когото да се прибера че не ми се събужда уте с главоболия наистина в начие легло чудейки се какво съм правила.
- А ти всъщност отказваш ли се от онези другите две желания? Че те и без да са желания биха станали ако го докараш първото.. Тъй че му мисли сега. - усмихнах се. Всъщност и аз имах останало едно желание. Е можех да го оставя за по късно.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeВто Авг 14, 2012 2:32 pm

- Не се отказвам. Как ще се откажа? - засмях се. Около плажа имаше един хотел. Там наех стая където да пренощуваме за няколко дена. Може би щяхме да останем там за неопределен период от време. Кой знае. Всичко бе възможно.
- И алкохол искаш? Нямаш проблеми. - Оставих я в стаята, която бях наел и отидох до магазина. Там взех водка, ракия и куп други алкохолни питиета. Занесох ги в стаята и се съблякох. Оставих си дрехите да изсъхнат, защото не бяха достатъчно сухи. Сутринта може би. Взех две чаши и попитах Максим какво ще пие. Казах й:
- Нали знаеш, че мога да чета мисли? Ако утре сутринта се събудиш с главоболие ми кажи. Секса е най-добрият лек. - отбелязах като се самопоканих.
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeСря Яну 02, 2013 3:20 pm

През последните няколко дни сериозна вирусна инфекция повали организма на Александер, който се превърна в жива развалина и легна за доста продължително време на легло. Симптомите бяха ужасни и се започваше с гадене, повръщане, висока температура и завършваше с припадъци и силна треска, която едва не го уби.
Никога до този момент, момчето не се бе разболявало така сериозно и семейният лекар на семейството, заедно с местната болница вложиха всичките си усилия, за да го спасят и ето след повече от месец след тези събития, Александер стриктно изпълняваше препоръките на лекарите и сзапочна редовни разходки по слънчевият плаж, където да почива и да подиша от морският въздух, който неимоверно щеше да се отрази на силно отслабеният организъм, който лека полека започваше да се възстановяваше.
Времето беше прекрасно и тъй като нямаше силен вятър и условията бяха чудесни, скоро привлекателният мъж остана само по бельо на Долче и Габана
- мъжки слипове, подчертаващи неговата мъжественост
Слънчевият плаж - Page 11 4b265eb66a9a5_m
и гъвкаво се просна на мекия пясък и скоро се потопи в невероятното удоволствие, което му доставяха лъчите на слънцето и потъна в блажена дрямка-
Върнете се в началото Go down
Нуки
Ghost
Ghost
Нуки


Брой мнения : 22

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 3:17 pm

Нещо ме викаше.. Странно. След няколко секунди се оказах на доста познато място - плажа. Колко е ужасно да си заключен във времето и да не можеш да мръднеш и всичко да ти напомня това което искаш да забравиш. Бях облечена както впрочем винаги дълги черни чорапи на мрежа, черно бельо макар че се виждаше и то съвсем малко само сутиена и бяла дълга мъжка риза. И какво ме беше извикало тук? Огледах се тук имаше само един мъж, който лежеше на пясъка малко в страни от мен. Придадох си илюзията на обикновенен човек с плът и кръв. Жалко че неможех да усетя нищо, например пясъка беше приятно топъл или горещ? Не усещах уханието на морето.
- Бу.. - изрекох надвесвайки се над непознатия мъж за да го върна в реалноста. По чертите на лицето му и спокойното дишане се разбираше, че бе заспал. Седнах точно до него и погледнах към морето.
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 6:50 pm

Минутите, който минаваха откакто беше пристигнал на плажа, бяха истинска наслада за младият мъж, който се наслаждаваше на прекрасният пейзаж, който се виждаше от тук, както и на топлия пясък, който му действаше адски възбуждащо и имаше чуството, че можеше да стане доста неприличен и да стигне надалеч.
Това време го изпълваше докрай, неговите човешки инстинкти бяха доста изострени и в един момент улови едва забележимо чуждо присъствие.
Имаше някой на плажа, това беше сигурно и стъпките на непознатия се чуваха, макар и не по начина както върви обикновен човек.
Александер до този момент се чустваше адски приятно, престоя на плажа му се отрази доста енергийно и зареждащо, но някакво неприятно чуство го изпълни и той вдигна очи, когато някаква сянка се надвеси над него и го стресна.
Ако непозната имаше за цел да го събуди, е можеше да бъде поздравена, защото младежът се изплаши и се опита да стане, при което се получи доста нелепа ситуация- слиповете му изведнъж паднаха и той стоеше гол-голеничък пред момичето, опитвайки се хем да прикрие срама си и зачервенето си лице, хем да намери нещо с което да прикрие иначе атлетичното си и привлекателно тяло.
Върнете се в началото Go down
Нуки
Ghost
Ghost
Нуки


Брой мнения : 22

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeЧет Яну 03, 2013 8:29 pm

Мъжа изведнъж стана. Обърнах глава в негова посока за да го огледам. Добре, очаквах всичко, но не и такава реакция. Толкова ли бях страшна? Изглеждаше някак си засрамено.
- По добре ли ще ти е ако не те гледам? - попитах го, макар че за мен беше по скоро като утрвърждение от колкото въпрос. Погледнах в противоположна посока. И отново се убедих колко хубаво си спомням този плаж. Сякаш нищо не се бе променило дори къщите стояха на същите места макар и доста подновени. Погледнах на горе към скъпите имения или по скоро към най скъпо изглеждащото от тях, да всичко си бе останало същото. Ей сега щях да видя кола кято се приближава към къщата, щях да видя как той излиза на терасата.. Отпуснах главата си на долу, сякаш беше станала като огромен камък ужасно тежка. Вперих погледа си впясъка. Стига толкова, беше непоносимо. Бавно се обърнах към мъжа за да видя дали се бе оправил и успокоил поне малко. И какво щях сега да правя с него?
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeПет Яну 04, 2013 6:28 pm

По-нелепа ситуация от тази в скоро време не беше попадал и затова реши бързо да се оправи и да се облече с нещо, преди тотално да се е спекъл от срам.
Набързо си облече ризата и панталоните, скри бельото си в чантата с принадлежности и след като се успокои малко, хвърли любопитен поглед към непозната и реши да я заговори, макар че вероятно вече го е взела за някакъв ексцентричен глупак.
-Първо, искам да се извиня за тази нелепа ситуация, не знаех че има някой на плажа, когато пристигнах беше пусто и затова реших да се попека малко- започна момчето, което вече се беше успокоило напълно и гласът му беше доста ясен и изразителен.
-Приятно ми е да се запознаем, казвам се Александер и се надявам, че не си си помислила нещо лошо, когато ме видя в този вид. предпазливо подаде ръка към нея и се вгледа в спокойното и лице, от което лъхаше смирение и тишина, която го накара да настръхне.
Върнете се в началото Go down
Нуки
Ghost
Ghost
Нуки


Брой мнения : 22

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeПет Яну 04, 2013 7:05 pm

Чух извинение и как ми се представя вместо подигравки и някоя друга подсмихваща се физиономия? Беше странно но в същото време и хубаво. Това беше шанс да си почина, да се върна в миналото и да говоря с някой просто така като нормален човек. Тъкмо се зарадвах и когато той подаде ръка към мен осъзнах че не е така, ако му позволя да ме докосне ще разбере че съм просто мираж. Предпочитах да остана невъзпитана и хладна от колкото да си проваля шанса за обикновенен разговор.
- Доста си учтив.. - лицето ми беше напълно спокойно и безизразно а гласът безразличен, но от моя страна това което казах беше като похвала. В моят списък с чуства от доста време беше включен само гневът..
- Аз съм Нуки.. - Казах за да не се покажа прекалено невъзпитана. Може би сега когато му казах как ми викат всички щеше да се сети някоя легенда или още нещо за мен? Или той никога не се е интересувал от страшни истории, хмм.
- Да съм си помислила лошо? Тогава за мен какво трябва да се мисли?.. - поклатих с глава, нямах обувки,дългата ми коса беше пусната да пада по раменете и единственната връхна дреха която имах бе една мъжка бяла риза. От нас двамата тук аз бях онази за която мислиха лошо, нямах намерение да му отстъпвам този статут.
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 9:18 pm

Момичето му се стори доста странно, не знайно защо усети някаква резервираност и се отдръпна когато и подаде ръка, вместо това гласът и стана някак безразличен, но в същото време и добронамерен без злост и някаква ехидност в интонацията.
Името и беше доста странно, приличаше на някое индианско момиче, индианците обичаха да кръщават по този начин своите деца, но в нея нямаше никаква индианска жилка, всъщност му се стори доста трудно да я разгадае каква е по националсто.
-Вече ще съм по-спокоен, ако имаше тук голяма тълпа, която да ме види чисто гол, направо щях да се скрия вдън земя-засмя се леко младежът и я огледа добре.
Носенето на мъжка риза беше доста нетрадиционно за жена, много рядко момичетата или пък жените обичаха да носят нещо мъжко по-себе си, но на нея този вид и отиваше,особенно тази дълга и мека коса, която падаше по раменете и.
-Хубаво име имаш, макар че май доста рядко се среща.Ти сама ли живееш тук или пък си своето семейство?
Върнете се в началото Go down
Нуки
Ghost
Ghost
Нуки


Брой мнения : 22

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeНед Яну 06, 2013 12:12 pm

Успокоих се когато каза че името ми е хубаво, значи не знаеше коя съм.
-Рядко се среща.. - повторих думите му тихо и замислено. Имаше ли вобще такова име, Нуки? Никой не знаеше, а моето име беше едно от най разбостранените с Александер бяхме адаши до някаква степен. А от къде беше дошло Нуки дори не помнех, прекалено дълго съм тук..
- Твоето име е по хубаво. - казах най искренно като погледнах мъжа. Незнам защо, това име винаги ми е харесвало. Ох, колко отдавна не бях отговаряла на такива обикновенни въпроси. Но това което попита ме накара да се замисля. Не живеех сама, нито бях със семейството си. Та аз дори не бях жива. Тогава можеби..
- Сама. - стигнах в крайна сметка до отговор. Но това не беше на пълно вяро, е каквото и да му отговоря за да звучи нормално все ще е вярно само на половина.
- Изглеждаше доста спокоен и отпуснат когято те видях да лежиш. Харесваш морето? Топлият пясък, лъчите на слънцето, приятният солников въздух.. - товорех на глас припомняйки си как всичко изглеждаше преди.
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeНед Яну 06, 2013 9:55 pm

Имаше някакво колебание в гласа на момичето, когато каза, че живее сама, сякаш исакше да прикире нещо но момчето не беше такъв тип човек който да разпитва и да любопитства, затова реши да си премълчи и да се усмихне.
В нея имаше нещо, окуто му вдъхваше доверие и симпатия, изглеждаше малко гъжна и мрачна, но пък думите и бяха на много място, от нея лъхаше доброта и искреност, нещо което вече в днешно вреем доста рядко се срещаше в хората.
Когато спомена за плажа, морето и другите така приятни неща за един пътешественик или турист като него, лицето му се оживи и с весел глас отвръна:
-По принцип съм такъв човек, който обича да прекарва времето си добре и се радвам, че намерих този прекрасен плаж, тъй като една от страстите ми е да пулвам, пък както са го казали хората полезното с приятното трябва да се комбинира.
Замълча малко, реши да не бърбори много, за да не изглежда като някой досаден приказливец и продължи да се вглежда в лицето на Нуки, което изглеждаше някак бледо, но и същевременно толкова красиво.
-Ти често ли се разхождаш тук или пък обичаш да ходиш на по-усамотени места, далеч от хорския шум и лудницата, която създават хората?
Върнете се в началото Go down
Нуки
Ghost
Ghost
Нуки


Брой мнения : 22

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeПон Яну 07, 2013 10:07 am

Кимнах одобрително.
- Съгласна съм с теб, плажа е прекрасен. - казах гледайки пясъка. Протегнах ръка и го докоснах представяйки си какво ще е усещането, за съжаление наистина не усещах абсолютно нищо сякаш просто слагах ръка някъде в пространството правейки илюзията че докосвам нещо. Чувах шумоленето на листата от вятъра, чувах как се разбиват вълните но не усещах нищо. Всъщност аз бях илюзията, бях това което не съществува..
Хм, никога не съм се замисляла над този въпрос който зададе. Появявах се точно на две места.. Тук и в къщата, макар че тя беше пълна все пак си бях сама. Ами докато бях жива? Ходех на места с много хора но само защото това бе необходимо. Наклоних глава на долу и след няколо секунди се обърнах към Александер.
- Тук никога не е имало много хора.. - неможех да му кажа какво обичам, тъй като нямах избор къде да ходя. А дали бях тук често може би да, но не прекалено често.. - Обичам природата, а на хубаво място кой ще се откаже от компания? - направих опит за усмивка, едва ли се беше получило кой знае колко сполучливо. Не се бях усмихвала от .. от както умрях. Придърпах краката си към себе си и ги обвих с ръце поставих главата си върху коленете ми така че да гледам събеседника ми. Алекснадер изглеждаше толкова живо, пък и беше доста красив. Така сякаш всичко му предстоеше, целият живот беше пред него.. Нямах представа на колко беше но лицето му беше някак си грейнало, щастливо?
- Щом си човек който обича да си прекарва времето дорбе, сигурно си бил на някое хубаво място освен този плаж, би ли ми расказал? Може би и аз ще ходя на някое .. - попитах, макар че знаех че това не е възможно.. Просто исках да разбера какво още хубаво има дори и просто на думи.
Върнете се в началото Go down
Александер Барис
Humans
Humans
Александер Барис


Брой мнения : 220

Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitimeПет Яну 11, 2013 6:04 pm

Разговорът протичаше много дружелюбно и приятелски, но през цялото време младежът усещаше някаква носталгия и меланхолия у момичето, което сякаш се опитваше да ги скрие, за да не разбере това което криеше.
Самото и лице изразяваше една тъга, за нещо изгубено безвъзврътно, носеше някаква болка и страдание у себе си, но Александер нямаше намерение по някакъв начин да я притеснява, защото знаеше много добре как старите рани от миналото болят, дори ако бяха изминали няколко години.
-О, да обичам да пътувам, да обикалям различни места и да опознавам различни култури- отвърна с ентусиазъм момчето и се радваше, явно и Нуки беше от хората, който обичаха да посещават различни кътчета и да опознава красивата природа, криеки толкова непознати кътчета от хорските очи.
-Ако бъда честен, пътешествията ми станаха нещо като хоби и от всяко място си взимам вещо като сувенир за спомен, за да запомня даденото място, дори когато вече съм си заминал.Ако искаш ще ти дам пример- някой от местата, който съм посещавал са Ниагарския водопад, пустинята Сахара, Тибет,Новодевически манастир в Русия, като и планината Еверест, макар че там за малко не умрях- каза на шега момчето, но като видя израза на момичето, побърза да добави, че се е разминал само с леки наранявания.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Слънчевият плаж - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 11 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Слънчевият плаж
Върнете се в началото 
Страница 11 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Морето и скалистите планини-
Идете на: