The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Слънчевият плаж Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Слънчевият плаж I_vote_lcap81%Слънчевият плаж I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Слънчевият плаж I_vote_lcap19%Слънчевият плаж I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Слънчевият плаж I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Слънчевият плаж I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Слънчевият плаж I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Слънчевият плаж I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Слънчевият плаж I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Слънчевият плаж I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Слънчевият плаж I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Слънчевият плаж I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Слънчевият плаж I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Слънчевият плаж I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Слънчевият плаж I_vote_lcapСлънчевият плаж I_voting_barСлънчевият плаж I_vote_rcap 
Саманта Такър
Слънчевият плаж I_vote_lcapСлънчевият плаж I_voting_barСлънчевият плаж I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Слънчевият плаж I_vote_lcapСлънчевият плаж I_voting_barСлънчевият плаж I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Слънчевият плаж I_vote_lcapСлънчевият плаж I_voting_barСлънчевият плаж I_vote_rcap 
Том Милс
Слънчевият плаж I_vote_lcapСлънчевият плаж I_voting_barСлънчевият плаж I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Слънчевият плаж I_vote_lcapСлънчевият плаж I_voting_barСлънчевият плаж I_vote_rcap 
Алекса Рен
Слънчевият плаж I_vote_lcapСлънчевият плаж I_voting_barСлънчевият плаж I_vote_rcap 
Selene
Слънчевият плаж I_vote_lcapСлънчевият плаж I_voting_barСлънчевият плаж I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Слънчевият плаж I_vote_lcapСлънчевият плаж I_voting_barСлънчевият плаж I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Слънчевият плаж I_vote_lcapСлънчевият плаж I_voting_barСлънчевият плаж I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Слънчевият плаж

Go down 
+20
Максим
Robin Gontier
Венера
Кристиан Озера
Рубен Баарс
Katherine Elizabeth Smith
~Effy~
Charles Bass
Али Харисън
Джон Хейтърхофс
Том Милс
Кристина Алварадо
Силвия Томсън
Ферис Комън
Деймън Салваторе
Катерина Нелсън
Клеър Монгомъри
Алекса Рен
Талия Кейс
Наташа Фицрой
24 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 7:09 pm

Тук под яркото слънце и плискащата се вода в скалите, всички деца и не само те си почиваха след натоварения ден или седмица.Вечер идваха,лягаха на плажа и гледах звездите.Обичаха да идват тук не само за забавление,а и за размисал и да останат насаме със себе си.



Слънчевият плаж Beach_2


Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 10:47 am

Оставих чадъра и чантата настрана, събух пантофките си и се загледах....Еха , тук беше толкова красиво и спокойно.Перфектното място да се разсееш и поотпуснеш.Водата бе кристално чиста и кротко се плискаше в брега и скалите, слънцето грееше с цялата си сила, а пясъка пареше под ходилата ми...Опънах една от кърпите и отворих чадъра.Събрах нещата си на едно място, съблякос дрехите си и останах по синия си бански от две части.Излеганах се на кърпата под чадъра и изкарах книгата.Отворих я и се зачетох....
След известно време оставих книгата настрана , станах от кърпата и отидох до водата.Първоначално си намокрих само карака , но постепено влизах все по навътре.Водата бе до кръста ми когато заплувах.Чувството бе неверояно.Усещах енергията на водата , чувствах се толкова свободна и спокойна...Заплувах по гръб и се отпуснах по течението...
След това така убодряващо плуване се разходих по плажната ивица.Разглеждах различните дървета и дървените чадъри.Това място сякаш беше откъснато от света, истинско райско кътче...
Свърших обиколката и се върнах при кърпата.Вече бях почти изсъхнала.Излеганх се на кърпата и отново зачетох книгата...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 10:57 am

Офф беше ми писнало да седя в стаята си за това отидох на плажа бях си купила мното тъмни слънчеви очила и за това слънцето не ми пречеше. Тук беше много спокойно.
Огледах се и видях Анастасия реших да отида до нея:
-Здравейте. Може ли да остана при вас?- не изчаках отговор и се настаних. Знамбеше неочтиво, но напоследък нещо ми ставаше. Бях се намазала от стаята. Съблякох си дрехите. Банският ми беше черен на бели дракони.
- Искате ли да лезете с мен да поплуваме?-попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 11:05 am

Както си четях чух познат глас.
-Здравейте. Може ли да остана при вас?
Вдигнахпоглед. Беше Наташа , третокурстничката.Тя недочака отговора ми и седна до мен.Започна да маха дрехите си , докато не остана по бански - черен с бели дракони.
- Искате ли да лезете с мен да поплуваме?-попита тя.
- Аз вече плувах - казах й с лека усмивка - Но ти върви, аз ще бъда тук и ще пазя нещата ти.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 11:09 am

- Благадаря.
Обърнах се и тръгнах към водата не махнах очилата. Леле водата беше божествина. Влезнах бързо и като водата стигна ко кпръста ми сегмурнах и почнах да плувам и да продължавам да мисля са отмъщение.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 11:24 am

Наташа тръгна към водата и след миг вече плуваше.Оставаих книгата настрана и се надигах от кърпата до седнало положени.Обвих с ръци краката си , които леко разряваха златистия пясък.погледнъх пейзажа и останах с зареян поглед известно време...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 11:36 am

Беше доста топъл ден и исках да се разхладя и отидох на плажа.Бях облякла новия си бански,а отгоре бях със прилепнала синя тениска.сини дънки,обучки тип пантофка с малко токче и естествено слънчеви очила.Сабух пантофките си и почнах да ходя из плажа.Видях Анастасия моя приятелка и колежка и Наташа сладуранката от 3 курс.Анастасия седеше хванала краката си,а Наташа се радваше на водата като малко дете.
-Здравей Анастасия-Може ли да седна при теб?-казах на един дъх и се усмихнах.Недочаках отговор,а оствих нещата си до нейните.Свалих блузата си,а после и дънките,останах само по бански.Банския ми беше от две части-черно горнище и черно долнище.Послах плажната си кърпа до тази на Анастасия.После седнах на кърпата си и погледнах Анастасия.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 11:40 am

Чух друг познат глас.Беше на Клеър, която също не дочака отговора ми и постла кърпата си до моята.Свали дрехите си иостана по черен бански от две части.Седна на кърпата си и ме погледна.Отвърнах на погледа й й се усмихнах малко притеснено.Все пак от нея зависеше дали ще продължа да работя в училището след онази история.Пък и я бях видяла с Дмитрий преди няколко нощи...Опс съвсем забравих , че чете мисли. Дано не ми го е прочела.
- Здравей Клеър! Как си?Какво те води към плажа?
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 11:44 am

Когато се наплавувах и излезнах от водата. Видях и, че Клеър е дошла отидох прш нещата си и я поздравих.
- Здравейте - бях още със слевчевите очила за това ги махнах на бързо подсуших ги и пак ги сложих.
- И вие сте решили да се порадвата на тази красота- и посочих пейзажа около нас.
Подсуших се послахси кърпата и седнах до тях.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 11:48 am

Прочетох мислите и без да искам..което си беше страно,но те сами достигаха до мен без аз да го желая.
-Здравей Наташа.Да така е.Може ли да ме оставиш на саме с Анастасия за мъничко.Въпреки,че знаеш всичко-усмихнах се и изчаках Наташа да отиде малко по-далеч от нас -Ами не съм много добре-ах как да съм добре..обичах го..ужас..и дори мислите на всички бяха само "Тя беше с Дмитрий" ...боже хората нямат ли си собствен живот,че само за моя да мислят.-На сам ме водят...проблемите.Какво да правя с теб и Наташа и с мен и Хера,а да не говорим за него.Знам,че знаеш.Всички знаяр.Писна ми.Всяка мисъл която достига до мен е "Клеър се натискаше с Димка" или "Наташа и Анастасия са имали проблеми в тъмните улички" или "Хера е убила една банда"-казах на глас преди да се усетя.После се усмихнах.Чустват се неловко след като казах всичко това на глас.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 11:52 am

Незнам какъв беше смисъла да говорят на саме, но нищо все едно. Реших после да ни ги питам подробно. Или по точно въобе да ние гипитам и тва си е. Почнах да се разхождам по плажната ивица и да кроя свой планове за вечерта Слънчевият плаж 3559832235 ...
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 11:54 am

Беше ги прочела.Останах за момент стъписана след казаното от нея , но после отвърнах на усмивката й.
- Съжалявам , че стана така.Не исках да те обидя с нещо.И на мен ми е неприятна ситуацията имайки предвид , че не помня нищо от станалото.Много гадно се получи , че всичи говорят , но това скоро ще отмине.Появили се нова клюка, учениците ще забравят за това.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 11:58 am

Случайно чух фразата нова клюка ето за това ще ги попитам няма да има на къде да ми избягат Слънчевият плаж 3559832235 ... Все пак съм момиче и обичам клюките. Е ако не искат да ми кажат ще науча от другаде ама не мисля, че ще има проблем.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 12:02 pm

-Съжалявам.Аз..-сълзите напираха в очите ми.Щяха да рукнат всеки момент.Малко хора да ме виждали да плача.И мисля,че Анастасия не беше от тях.А ако се разплача и пред Наташа ще е супер новия слух ще тръгне "г-ца Монгомъри плаче" супер!Почнах да мигам за да здържа сълзите в очите ми.Точно сега исках да съм дете.Да се гушна в някой да плача с часове и после да ям сладолед като невидяла.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 12:04 pm

Забелязах , че очите й са насълзени.Никога не я бях виждала да плаче.Опитах се да я успокоя.
- Спокойно Клеър - казах с майчинкси глас - Всичко ще се оправи , ще видиш.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 12:08 pm

Сълзите ми потекоха и аз прегърнах Анастасия.Имах нужда от някой до себеси.Какво ставаше с мен забога.Исках да плача и да не спирам.Да излея цялата си душа после да се напия.
-Анастасия..съжалявам за всичко-казах хлипайки.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 12:10 pm

Мхммм дали свършиха незнам и се обърнах да видя. Богиньо да не би клеър да плачеше. Обърнах се и тръгнах към тях.
- Свършихте ли или пак да почна да се разхождам- не казах друго и се направих, че не виждам, че Клеър плаче.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 12:13 pm

Тя ме прегърна плачейки.
-Анастасия..съжалявам за всичко
- Не си виновна ти - казах й .Идеше ми се и на мен да се разплача , но трябваше да съм силна заради Клеър - Аз бях виновна , защото предложих на Наташа да отидем до бара.А сега се успокой, всичко ще е наред.Трябва да си силна , за да се справиш с проблемите си и ще успееш.
Третокурстничката се приближи до нас.
- Свършихте ли или пак да почна да се разхождам
- Дай ни още пет минути Наташа - помолих я.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 12:16 pm

-Както кажете - и пак се отделечих.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 12:35 pm

-Ами Дмитрий какво да правя с него-изхлипах притиснала се в Анастасия.-А да не говорим,че с Хера пихме кръв във тъмните улички от някакви грозуфили,а тя убие 3 или 2 непомня вече-изхлипах
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 12:40 pm

Отново се стъписах.Хера е убила още трима души?какво и ставаше?Да не би да се е поддала на демоничната си страна?Затова щях да мисля по-късно.
- Добре - въздъхнах.- ето какво ще сторим: говори с Дмитрий за онази вечер щом го видиш , а относно Хера - аз ще говоря с нея.Междувременно никой няма да ходи до тъмните улички.Ще изгорим труповете и ще прикрием следите си.А сега ти предлагам да избършиш сълзите и да се разсееш.Какво ще кажеш да поплуваме?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 12:58 pm

-Него го няма.Не съм го виждала от..доста време.А и аз имам нужда от кръв!И аз пих..с нея..-отново заплаках.-Какв остава с мен..какво..-почнах да трия сълзите си.Направих фалшива усмивка тъй като Анастасия ме гледаше притеснено.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 1:05 pm

Притеснихявах се за нея.Усетих, че се усмихва само за да ме успокои.
- Клеър нормално е да искаш кръв, все пак си вампир и то млад вампир.А относно Дмитрий - все някога ще се появи и тогава ще говорите.И нищо не ти става.Просто стреса и притесненията ти се отразяват зле.Малко почивка и ще се почувстваш много по - добре - усмихнах й сърдечно.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 1:11 pm

-О Анастасия-прегърнах я-Благодаря ти за всичко.Ти си върхът.-спрях сълзите си и избърсах лицето си.-Хайде да влезнем да поплуваме за да се разведря-усмихнах се.След тези нейни думи наистина ми беше много по-добре.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 1:17 pm

- Добре - съгласих се веднага.Чувствах се страхотно , че съм успяла да й помогна.Станах от кърпата и се затичах към водата.Клеър ме последва и заедно заплувахме.С периферното си зрение зърнах Наташа ,която все още обикаляше.Стана ми гузно , че отпрашихме към водата , докато тя чакаше да свършим разговора, но после щях да поговоря с нея.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Слънчевият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Слънчевият плаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 12Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Морето и скалистите планини-
Идете на: