The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Слънчевият плаж - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Слънчевият плаж - Page 2 I_vote_lcap81%Слънчевият плаж - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Слънчевият плаж - Page 2 I_vote_lcap19%Слънчевият плаж - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Слънчевият плаж - Page 2 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 2 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Слънчевият плаж - Page 2 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 2 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Слънчевият плаж - Page 2 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 2 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Слънчевият плаж - Page 2 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 2 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Слънчевият плаж - Page 2 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 2 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Слънчевият плаж - Page 2 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 2 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Слънчевият плаж - Page 2 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 2 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Слънчевият плаж - Page 2 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 2 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Слънчевият плаж - Page 2 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 2 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Слънчевият плаж - Page 2 I_vote_lcapСлънчевият плаж - Page 2 I_voting_barСлънчевият плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Слънчевият плаж

Go down 
+20
Максим
Robin Gontier
Венера
Кристиан Озера
Рубен Баарс
Katherine Elizabeth Smith
~Effy~
Charles Bass
Али Харисън
Джон Хейтърхофс
Том Милс
Кристина Алварадо
Силвия Томсън
Ферис Комън
Деймън Салваторе
Катерина Нелсън
Клеър Монгомъри
Алекса Рен
Талия Кейс
Наташа Фицрой
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 1:19 pm

Тръгнаха да стават и да отиват към водата. За отва отидаох при тях и казах:
- Ей може ли аз да се присъединя и влезнах във водата до колене- и се усмихнах мило.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 1:33 pm

Влезнах във водата след Анастасия,а после Наташа ни попита дали може да се присъедини към нас и нагази до колене във водата преди да кажа "може".Почнах да плискам с вода Анастасия.
-Ах колко е приятно във водата-казах и се усмихнах.Слънцето печеше мого силно,а водата беше хладна.Супер!
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 1:37 pm

Наташа пита дали може да се присъедини към нас , но не дочака отговор и влезе във водата.Клеър ме плисна с вода и в отговор на това и аз я плиснах.Погледнах Наташа и в следващия момент започнах да я плиска като едновременно плисках и Клеър.Те не остана безучастни и ми отвръщаха със същото.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 1:54 pm

Почнахме да се пръскаме, но след време ми писна. За това излезнах жтж водати и м казах:
- Аз ще си тръгвам бай бай.
Отидох до нещата си взех ги итръгнах към общежитието и моята стая..
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 4:00 pm

-И аз ще тръгвам.-усмихнах се-Благодаря Анастасия за всичко-прегърнах Анастасия и излезнах от водата.Подсуших се,събрах нещата си и се облякох.Тръгнах към училището.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeПет Апр 08, 2011 9:54 am

След като се попръскахме , Наташа излезе от водата , каза ни чао и си тръгна , като преди това си взе нещата.След нея си тръгна и Клеър , която ме прегърна преди да тръгне и ми благодари.Останах сама.Прибрах си нещата и се насочих към стаята си...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 5:47 pm

Отидох на плажа.Времето беше приятно или поне за мен тъй като нямаше слънце.Седнах и притиснах крак към гърдите си."Той се е върнал.Той се е върнал" беше единствената ми мисъл.Гледах морето и ми идеше да заплача само като си помислех.Толкова проблеми..без решения.Искам да усетя ръцете му,усните му,да съм в прегръдките му.Едва спирах напиращите сълзи.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 5:08 pm

До главата ми стигаха различни мисли и напрао имах чуство,че ще избухне.Оф..ама и намерих и аз в кой да се влюбя..ясно е,че не ме обича..ще го забравя и това е...обази нощ никога не се е случвала.Усмихнах се и станах от пясъка.Почвам ново начало и това да е.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:13 am

Отидох да се поразходя на плажа. Времето беше приятно, нито много топло, нито много студено. След като огледах наоколо седнах на пясъка и се вгледах в морето. Наоколо нямаше хора, поне доколкото знаех. Чудех се дали тук има делфини... Извадих си от чантата слънчевите очила, защото слънцето беше много силно което не беше най приятното нещо, особено за вампир.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 7:44 am

След като се скитах като муха без глава най-сетне се реших да дойда на този плаж.Идвахме тук когато бях дете и когато брат ми беше още виж.Гледах водата,но вниманието ми беше привлечено от нещо друго.От едно момиче.Приближих се към нея.
-Тук е доста красива нали?-попитах без дори да поздравя.Не бях човек който обича да говори за себе си и нямах никакво намерение да казвам името си.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 8:04 am

- Да, Деймън така е - казах след като си свалих училата. Знаех името му, все пак бях вампир от много години.
- Ти сигурно не знаеш името ми така че ще се представя. Каролайн - загледах се отново в морето и си сложих отново училата, това слънце наистина беше непоносимо. Нямаше други хора на плажа, което изобщо не ме учудваше в този топъл ден.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 9:38 am

Тя знаеше името ми и това не ми хареса.
-Не ми пука как се казваш.От къде знаеш името ми?-попитах ядосано.Тази мацка сигорно и биографията ми още малко ще цитира..
-Оф..забрави..както и да е!-измрънках недоволно.Загледах се в морето и се сетих за спомените с брат ми и семейството ми.

***
-Бате..погледни..делфини..-каза малкия.
-Тук доста рядко идват делфини.-обади се майка ми която седеше на кърпата която беше послана на пясъка.
-Така е.Никога преди не съм виждал тук делфини.-казах аз.Прелестните същества плуваха,скчаха и си играеха във водата,а ние им се радвахме.

***
Почнах да оглеждам водата сякаш търсех нещо или някой.Исках да мерна делфините които идваха тук по това време на годината.Човек може да каже,че това е тъпо и бебешко и..женствено,но това ме успокояваше.Да видя нещо хубаво ме успокояваше.Не бях чак такъв гадняр за какъвто се предсатвях.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 9:48 am

Честно казано не очаквах такава реакция само заради едно име. Той се вгледа в морето или по точно в делфините. Те след няколко минути отплуваха на далеч. Сега точно ми се искаше да го подразня малко и нещо ми подсказваше че няма да е трудно, никак даже.
- Та Дейм брат ти Стефан, как е? - го попитах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:02 am

Ето,че красавицата знаела и за братчето ми.Явно обаче не знае,че беше убит преди години.
-Стефан умра..преди осем години..-казах и това пробуди в мен спомени които не исках да си спомням. "Деймън помогни ми"-гласчето на малкото ми братче навлезне в главата ми.Толкова ясно,че направо ме побиха тръпки.Погледнах момичето.Беше руса,хубава със сини очи.Сигорен съм,че ако се изправя и тя застане пред мен ще съм с една глава по-висок от нея.Не,че много ме интересува..
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:11 am

- Така ли... Благодаря за информацията - казах безчувствено. Какво ми пукаше за брат му...
- Хубав пръстен - посочих пръстена на ръката му, които го пазеше от слънцето. Изправих се и се оказа че е една глава по - висок от мен. Свалих си слънчевите очила тъй като слънцето не беше толкова силно колкото преди. Взех един камък и го хвърлих в морето. Исках да видя колко далеч ще стигне, това го правех като малка но все пак...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:18 am

-Да..пак заповядай.-извъртях очи.Бях прав.Бях с една глава по-висок.
-И кой курс си?Нека да позная..височината..хъм нисичка си..около ами 4-ти..тялото..о супер..около 6-ти..значи..5-ти курс.-изчислих набърсзо и я огледах.Да..сладка,секси..На лицето ми цъфна самодоволна усмивка.Хванах едно камъче и също го метнах към морето.

П.п:Не ме мисли като за Деймън от филма ;д чак сега дори разбрах,че брат ми се казва Стефан-тук де..;д
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:24 am

- Да да така е. Аз няма нужда да изчислявам нищо ти си 5-ти курс. Значи сме съседи - дяволска усмивка се появи на лицето ми.
- Не се учудвай че знам толкова много за теб, защото повярвай аз съм вампир много повече години от колкото ти - пак се усмихнах доволно. Беше хубаво да знаеш че си много по-силен от човека срещу теб, и още по-хубаво беше че той е момче.

П.П Не те мисля за Деймън от серияла Намигване
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:32 am

-Да.Все тая..предполагам,че е яко да си дърт..-повдигнах рамене.
-И на колко си?Ако ми кажеш над 100..едва ще ти повярвам..се пак това тяло..-това беше вид компилмент за нейното секси тяло.Беше доста хубава..,но не съм от влюбчивие..не се влюбвам лесно.
-И така..какво..само не ме бий..моля те.Твърде съм красив..-засмях се гръмко.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:39 am

- Ще се изненадаш ли ако ти кажа че живея 598 години? - започнах да се смея леко.
- Но спокойно за хората съм си на 18. Ти си бил и самовлюбен - започнах вече да се смея силно.
- Ако не ме предизвикваш няма да ти се случи нищо... Лошо а ако ме предизвикваш няма да ти се случи нищо добро - погледнах го предизвикателно.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:49 am

Ухилих се.
-Ти си първото същество което виждам да става все по-секси с годините...не,че съм те виждал преди,но..това са просто незначителни подробности.-смигнах и и отново седнах върхо нагорещения пясък.
-Мамка му!А уж трябваше да вали..,а то пече..и е толкова топло.Ако исках това по-добре а бях отишам на сауна..-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:56 am

- Времето е непредсказуемо. За жалост ние вампирите не можем да променяме времето. Въпреки че може да се изкъпеш в морето и да се охладиш - това последното не знам как ми дойде но определено не вярвах да го направи. Усмихнах се. Чантата ми беше все още на пясъка. Докоснах пясъка които пареше страшно много. Бързо си отдръпнах ръката. Добре че поне, не бях облечена в топли дрехи.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 11:19 am

-Така е.Но нямам намерение да се "къпя" в морето.-заявих и.Слънцето никак не ми допадаше.
-Знаеш ли Каролайн..аз май ще се прибирам.Беше ми приятно..надявам се..-измрънках.Станах от нагорещелия пясък и почна хда се озъртам като моха без глава. "И сега на къде?"-чудех се.Погледнах момичето.
-Искаш ли да отидем на кафе?-попитах я.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 11:25 am

Точно реших да обиколя брега когато ме покани на кафе.
- Ъм добре. - казах. Взех си чантата, сложих си очилата (слънчевите) и тръгнах след Деймън.
- Не очаквах че си спомняш името ми. Нали не ти пукаше как се казвам - казах докато вървяхме. Водеше ме някъде, дано да беше хладно там където отивахме...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 7:32 pm

Със Силвия най после стигнахме до морето. Бях толкова изморен че чак исках да се пльосна на пясъка и да не мръдна повече. Бях я прегърнал и притиснал близо до себе си.
- Е? - казах бързо. Всъщност незнам какво исках да кажа с това "Е" сигурно нещо от сорта "Какво сега". Погледнах морето и направо ми се прииска да вляза и да поплувам малко.Макар и да не обичах много да се мокря или да съм някъде дълеч от небето.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 7:40 pm

-Дойдохме на море,сега да се забавляваме...-Засмях се.Събух се и почуствах горещият пясък,върху който е просто невъзможно да стоиш.Беше много нагрян от слънцето.Затичах се към водата и когато солената вода докосна краката ми и остуди пясъка под краката ми,от устата ми излезна една въздишка на удоволствие.Морето беше толкова прекрасно.Бях по къси панталонки така че вероятноста да се намокря беше много малка.Погледнах Ферис и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Слънчевият плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчевият плаж   Слънчевият плаж - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Слънчевият плаж
Върнете се в началото 
Страница 2 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Морето и скалистите планини-
Идете на: