The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Скалите и морето - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Скалите и морето - Page 2 I_vote_lcap81%Скалите и морето - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Скалите и морето - Page 2 I_vote_lcap19%Скалите и морето - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Скалите и морето - Page 2 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 2 I_voting_barСкалите и морето - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Скалите и морето - Page 2 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 2 I_voting_barСкалите и морето - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Скалите и морето - Page 2 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 2 I_voting_barСкалите и морето - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Скалите и морето - Page 2 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 2 I_voting_barСкалите и морето - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Скалите и морето - Page 2 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 2 I_voting_barСкалите и морето - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Скалите и морето - Page 2 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 2 I_voting_barСкалите и морето - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Скалите и морето - Page 2 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 2 I_voting_barСкалите и морето - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Скалите и морето - Page 2 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 2 I_voting_barСкалите и морето - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Скалите и морето - Page 2 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 2 I_voting_barСкалите и морето - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Скалите и морето - Page 2 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 2 I_voting_barСкалите и морето - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Скалите и морето

Go down 
+9
Изабел
Александър Озера
Кристиан Озера
Скайли
Силвия Томсън
Ферис Комън
Бони Морган
Тран Дюбос
Наташа Фицрой
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 4:07 pm

Тя започна да се отдалечава, но не допуснах разстоянието между нас да нараства, защото с бърза крачка я настигнах.

- Съжалявам! Не исках да останеш с впечатлението, че те смятам за безпомощна, защото ти изобщо не си такава. - казах и я прегърнах - Зайо, не си безпомощна! - повторих.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 4:12 pm

Той ме прегърна.
-Зайо, не си безпомощна!-повтрои ми.
-Той..той..не разбираш какво е...Толкова много време..и всичко,а сега само като го видя и ..замръзвам на място..,а иначе мога да се бия.Добра съм в битките,но с него..как..кажи ми защо..немога да го направя..защо немога да му разбия физиономията?-изхленчих и едва сдържах сълзите си.Говорех пълни глупости,но бях тъжна...и ядосана.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 4:19 pm

- Нормално е. - успокоих я аз - След всичко, което ти е причинил първото, за което се сещаш щом го видиш са ужасните спомени и те водят до това вцепеняване. Като някакъв защитен механизъм, който предпазва системата чрез изключването й. Подобно е на силен страх, а може и да е именно това. Страхуваш се от спомена за случилото се и от това, което знаеш, че предстои. - погледнах я право в очите - Обещавам ти, че повече няма да те докосне!
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 4:23 pm

-Но как да..накарам тялото си да се движи.Когато го видя..какво казах замръзвам,а мога да го изритам..или нещо подобно което рядко става,а да не говорим,че той е сигорно двапъти колкото мен..смисал..по-висок е и по-едър..сравнение с него съм..като муха.-заявих и го прегърнах като поставих глава на гърдите му и се загледах в морето.
-Не мога да живея в страх от някакъв... цял живот защото незнам дали си чул да...онова ново обсъждане за пазителите..,но ако си чул..е аз бих искала да съм пазител,но щом ме е стрха да се изправя срещо Едуард..срещо по-голяма опасност..-въздъхнах.Говорех твърде много,менях темите...съвсем обърках горкото момче.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 4:30 pm

- Ще преодолееш тези страхове, убеден съм в това. Чувството на ужас ще изчезне заедно с Едуард. Ех, как ми се иска да се появи сега и да направя това, което ти не си успяла толкова много пъти - да го пребия, а ако е възможно и повече. - сигурен бях, че думите ми щяха да я уплашат, но говорех сериозно. Ако имах възможност без да се замисля бих убил това чудовище - Недей повече да мислиш за него. Скоро той ще бъде минало.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 4:34 pm

Думите му ме уплашиха,но не защото ще го убие,а това,че ако беше тук..той да е тук..нямаше да издържа да го видя за пореден път.Ввъздъхнах.
-Искаш ли...да се прибираме?И после...ами не знам..да се разходим..някъде другаде..пие ми се алкохол...-измрънках.
-Знам един страхотен бар,но..ъх за лица над 18 е..ще те вкарам през проблем.-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 4:37 pm

Предложението й беше хубаво и с удоволствие щях да приема.

- Добра идея! Да вървим, а за годините не се притеснявай. С този ръст ще мина и за 20 годишен - засмях се. - А, между другото, държиш ли на алкохол? Аз не съм алкохолик, но въпреки всички отчаяни опити така и не съм успял да се напия.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 4:41 pm

-Се пак вампирите трудно се напиваме..-намигнах му.
-Но попринцип държа...доста алкохол ще ми трябва за да се напия,но и ти без алкохол можеш да вкараш това в леглото.-посочих тялото си и се изкисках.Някои хора можеха да кажат,че съм самовлюбена,но наистина си имах хубаво тяло.Но не,че им пукаше кокво мислят за мен.Повечето си правеха заключение по външния вид и сигорно си викаха "Емо..с яко тяло..пъф",а аз по характера...макар моя да не допадаше на много хора..хванах го за ръката и двамата поехме към училището.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 7:22 pm

Със Силвия пристигнахме тук.През целия път до тук вървяхме и се чуствах като труп.Незнам за Силвия,но аз исках да се плюсна на някоя скала и да не помръдна. Бях прегърнал Силвия и може да се каже,че се влачехме като народна песен.
- Ето...пристигнахме. - казах едвам,едвам и избързах напред,за да седна на един от камъните близо до водата.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 5:12 pm

-Аха...-казах.Отидох на ръба на скалата.Така че внимавах да не падна.Погледнах надолу,беше горе-долу високо.Миришеше на море...Както поисакх на ум задуха лек вятър.Расперих ръцете си и гледах напред.Вятърът задуха още по силно а аз започнах да се смея.Толкова беше хубаво...Обърнах се и погледнах Ферис усмихнах му се.Дано не преличах преди малко на малко дете.Очевидно беше така...но какво...забавлявах се все пак.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 6:40 pm

След като задуха вятъра който със сигурност беше дело на Силвия аз упорито се опитвах да си опазя косата права и в нормален ред. Но тя постоянно хвърчеше на различни страни и закриваше всичко което виждах.
- Не виждам нищо!!!- викнах и махнах поредния кичур коса който се беше лепнал на очите ми. Съжелих,че нямам ластик в себе си.
- Имаше ли ластиииик !! - викнах отново,за да надвикам шума от вятъра.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 7:34 pm

Когато видях Ферис и хвърчащата му коса.Се засмях а когато започна да вика и че не вижда нищо, просто неможех да спра да се смея.Но все пак неможех да го гледам как се измъчва и се наложжи да спра вятъра.Вятърът ме послуша.Но аз все още се смеех и неможех да се спра.Приближих се към Ферис колкото се може най бързо, или поне доколкото ми дваше смехът.И през смяхях казах:
- Много си смешен...-Опитах се да укротя смеха и стана.След като успях, с една мила усмивчица казах:
-Мммм, вече не ти трябва ластик...-но само когато го произнесох пред мен исплува картинката, която видях преди малко.Пак се засмях.Неможех да се спра...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 4:47 pm

- Не е смешно. - казах тъжно,но просто не можех да се здържа и се засмях. Хванах я за ръката и я дръпнах към мен. Тя седна в мен и аз я прегърнах.
- Защо го направи? Знаеш,че косата ми обича да хвърчи. - засмях се силно и я целунах по бзата. Харесваше ми когато се смееше. Беше много сладка и винаги ме караше да се смея. А как не ми се искаше да свършва този момент...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 3:56 pm

-Еми незнам защо го направих.Не беше нарочно или...Не!Беше специално, само че не помислих за косата ти...-Казах като протегнах ръката си и навих на пръста си кичур от косата на Ферис.
-Следващият път, първо ще си спомня за косата ти, а след това можеби ще призова вятъра.-Засмях се леко и пуснах косата му.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 3:46 pm

-А така значи. Първо ще си помислиш пък тогава може би няма да призоваваш вятъра. Това е гадно!! - казах като малките деца. Оставаше ми само да тропна с крак и бях готов. След това което казах се засмях и прегърнах силно Силвия.
- Каквото и да правиш, пак ще те обичам! - усмихнах се чаровно и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 5:00 pm

Засмях се леко и казах :-И аз теб...-Отпуснах се.Беше ми много приятно, толкова много че дори незнам как да го опиша...Не се усетих как започнах да рисувам завъртулки ,по потника на Ферис.Като се усетих си казах едно "опа" на ум, захапах долната си устна и продължих да си рисувам завъртулките като си следих пръста.Изведнъж ми стана смешно.Незнам защо, нямаше причина за смях.Само че на мен ми беше смешно и не можех да си сдържам смеха...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 5:10 pm

Усетих какво прави на потника ми и просто не можех да отдържа смега си.Накрая избухнах в смях,но като се заслушах не бях единствение който се смее.
- Защо се смееш? - попитах накрая.Чаак когато се успокоих и имах сили да изрека дори едно просто изречение. Изтрих сълзата от очите си и отново се засмях леко.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 5:19 pm

-Еми...-казах тихо.-И аз незнам...-вече по високо и пак се засмях.
-А ти защо се смееш?-попитах опитвайки се да си удържа смеха." Не бе, аз защо се смея?!?"питах себеси на ум.Но само като си го помислих ми стана още по смешно.Или се превръщах в ненормална, че се смеех без причина.Или... незнам...Е все пак това беше по добре отколкото да си мисля за странното нещо което ме дебне на всякъде.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 5:32 pm

- Защото почна несъзнателно да правиш кръкчета по мен.А после се спря и пак почна. - засмях се и се наведох да видя какво толкова прави. Усмихнах й се и я дръпнах по близо до себе си.Даже се чудех вече колко по близо от това може.Но все пак това бях аз...все щеше да се намери по близо от близото.След умната ми мисъл аз избухнах в смях. Който едвам успях да го отдържа.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 5:39 pm

-Защо си мислиш че беше несъзнателно?-погледнах го подозрително.-Можеби...-забавих се с това което щях да кажа, защото незнаех какво да кажа.След няколко секунди се сетих и продължих:
-...можеби, беше специално?!?-усмихнах се самодоволно.-За да не се смея сама и да те накарам да се смееш и ти.-казах сякаш открих нещо което до сега беше низвестно, на никой...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 5:44 pm

Замислих се и после се намръщих.
- Неее...беше по скоро несъзнателно- казах накрая и се засмях.Лек ветрец ниподухна леко и бутна леко косата ми на една страна. Аз затворих очи и се насладих на вятъра.Харесваше ми когато духа леко и не ми причинява ужасни щети на косата. Ах...само колко бях влюбен в тази моя коса...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 6:06 pm

Завея лек ветрец, ей вятър който не призовах аз, да не си хабя силите...Ферис си затвори очите а аз се въсползвах от момента, надигнах се и го целунах.След това пак се върнах на мястото си, като се отпуснах и също започнах да се наслаждавам на вятъра...Тук вятърът беше някак си особенен, с ъм мирис на сол.Можеби това е тъпо защото солта не мирише.Но аз като привързана към вятъра чуствах нещо солено в него.Звучи много странно нали?
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 6:54 pm

Целувката ми дойде изневиделица,но вместо тава беше приятна изненада. Усмихнах се на Силвия и и отвърнах целувката.
- Вятъра тук е много приятен нали? - въпроса ми развали тишината настъпила между нас. Не беше точно пълна тишина...от време на време се чуваха и шумящите листа на дърветата, полюлявани от лекия ветрец.А и да не забравяме и шума на морето. Толкова е приятно.Само да се отпуснеш назад, да затвориш очи и да оставиш шума да те отведе...където си иска.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 7:04 pm

-Да...-казах тихо като все още се опитвах да разбера какво му има на вятъра.Така и не успях да разбера, е можеби това беше тайната му.Всеки може да си има тайна и вятърът не е изключение.Така че оставих верния си приятел и се замислих.Не си спомням точно как стигнах до гова че дори незнам каква е дарбата на Ферис, или не си спомнях?Около мен се случиха толкова неща че просто не е възможно да запомниш всяка подробност...
-Или не си спомням, или не си ми казвал каква ти е дарбата...-казах недоволно.И добавих като го погледнах любопитно:-Каква ти е дарбата?
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 7:13 pm

- Мисля, че ти бях казал. - засмях се и се наведох,за да я погледна в очите. "целуни ме" казах й. Тя се надигна и ме целуна. Веднага след това й се усмихнах.
- Ето това е дарбата ми. - наведох се и я целунах. - Ам...не целувката...онова преди него. - засмях се. Сигурен бях че си беше помислила за тази целувак. А то беше за другата. Ох...самия аз се оплетох в мислите си и тази философия.До никаде нямаше да ме докарат тези мой завъртяни мисли, само до едно...голямо и невъзможно за отплитане оплитане. Ето пак, просто трябва да спра да си говоря сам а?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалите и морето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скалите и морето
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
»  Морето
» Морето 2 седмици по рано.
» Преди около половин година, на брега на морето.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Морето и скалистите планини-
Идете на: