The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Скалите и морето - Page 7 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Скалите и морето - Page 7 I_vote_lcap81%Скалите и морето - Page 7 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Скалите и морето - Page 7 I_vote_lcap19%Скалите и морето - Page 7 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Скалите и морето - Page 7 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 7 I_voting_barСкалите и морето - Page 7 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Скалите и морето - Page 7 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 7 I_voting_barСкалите и морето - Page 7 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Скалите и морето - Page 7 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 7 I_voting_barСкалите и морето - Page 7 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Скалите и морето - Page 7 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 7 I_voting_barСкалите и морето - Page 7 I_vote_rcap 
Том Милс
Скалите и морето - Page 7 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 7 I_voting_barСкалите и морето - Page 7 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Скалите и морето - Page 7 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 7 I_voting_barСкалите и морето - Page 7 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Скалите и морето - Page 7 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 7 I_voting_barСкалите и морето - Page 7 I_vote_rcap 
Selene
Скалите и морето - Page 7 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 7 I_voting_barСкалите и морето - Page 7 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Скалите и морето - Page 7 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 7 I_voting_barСкалите и морето - Page 7 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Скалите и морето - Page 7 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 7 I_voting_barСкалите и морето - Page 7 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Скалите и морето

Go down 
+9
Изабел
Александър Озера
Кристиан Озера
Скайли
Силвия Томсън
Ферис Комън
Бони Морган
Тран Дюбос
Наташа Фицрой
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
Бо
Graduates
Graduates
Бо


Брой мнения : 7

Скалите и морето - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 10:00 am

Явно споделяхме възгледите си за това място, което беше добре. Харесваше ми как разсъждава русокоската, изглеждаше доста умна.
- Мерси- ухилих се обожавах цвета на косата си беше страхотен.- И да нова съм и найстина не знам къде се озовах, но мясттото е страхотно.
Само повтарях колко хубаво е мястото не знам защо, но ми бе трудно да се спра, защото трябваше да бъде оценено.
Е поне се бях запознала с някого и то още първият ми ден тук. Надявах се, че ще ми помогне да опозная града, изглеждаше ми готина и забавна.Може би щяхме да се сприятелим.
- Може би е нахално от моя страна, но би ли ме развела из града? Защото не познавам никого освен теб тук все още , а и има голяма вероятност да се изгубя.. - започвах да бръщолевя пълни глупости май беше време да млъкна и да й дам шанс да ми отговори, а не да я засипвам с глупости.
Върнете се в началото Go down
Анабел Марс
Graduates
Graduates
Анабел Марс


Брой мнения : 60

Скалите и морето - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 10:13 am

Ухилих се и кимнах.
-Да, ще те разведа. В града всъщност е доста трудно да се загубиш, но тук из околностите на училището всичко изглежда еднакво, особено влезеш ли в горада. - Погледнах я замислено и се отдадох на спомени. - Първата една седмица тук постояно се губех, но сега познава всяка педя от това място и мога да го обиколя дори и със завързани очи. - Усмихнах се отново на Бо, личеше си, че тук ще и допадне, тук допадаше почти на всеки. Лошото в случея бе, че си нямах никаква представа къде точно да я разведа, имаше толкова невероятни места и просто не можех да ги подредя по красота, освен това, което водеше обедително класацията.
-Разкажи ми нещо за себе си, Бо?
Върнете се в началото Go down
Бо
Graduates
Graduates
Бо


Брой мнения : 7

Скалите и морето - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 10:41 am

Тя нямаше нищо против да ме разведе, което беше супер, поне нямаше да се изгубя някъде.
- Хммм- замислих се, какво да и кажа за себе си и какво не, всъщност не бе чак толкова труден въпрос.- Амии обичам синьото,водата, да плувам, да върша глупости, малките деца и животните, особено кучетата.Имам по-голям брат, който е страхотен, въпреки, че на моменти ми къса нервите, но го обожавам. Също обожавам и книгите и филмите на ужасите. Харесвам и нестандартните неща.
В общи линии беше това или поне за това се сещах вмомента. Повече не можех да й разкрия за сега. ИСках да й споделя прицината поради, която съм тук, но сега не бе моментът, а и я познавах от достамалко време не знаех дали трябва да й се доверя и как ще реагира, може би по нататък щях да говоря с нея за това. Усетих, че съм се отнесла.
- А ти ще ми кажеш ли нещо за себе си русокоске? - попитах усмихвайки се.
Върнете се в началото Go down
Анабел Марс
Graduates
Graduates
Анабел Марс


Брой мнения : 60

Скалите и морето - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitimeПет Авг 10, 2012 10:52 am

Усмихнах се и кимнах.
-Ами аз също обичам водата ии обожавам да плувам. Във водата се чувствам най-добра, там се чувствам на място. - Погледнах океана пред мен, всъщност умирах да се метна във водата, но знаех, че сега изобщо не беше подходящия момент. Завъртях се отново към Бо и продължих. - Израстанала съм в Ню Йорк. Майка ми почина, когато бях на четири, а баща ми работеше много, но винаги се опитваше да до мен. Бях записана в елитно училище, но създавах много проблеми. - Ухилих се дяволито при спомена. Наистина бях изправила косата на цялото училище с моите дивотии. - Няколко пъти са ме арестуваха, но за щастие баща ми прояви разбиране и не ме убие, защото знае, че приличам на него. Послед дойдох тук в училището и малко се кротнах. - Погледа ми се срещна с нейния, беше ми странно да си говора така с напълно непознат човек.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалите и морето - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 7 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скалите и морето
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
»  Морето
» Морето 2 седмици по рано.
» Преди около половин година, на брега на морето.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Морето и скалистите планини-
Идете на: