The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Скалите и морето - Page 6 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Скалите и морето - Page 6 I_vote_lcap81%Скалите и морето - Page 6 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Скалите и морето - Page 6 I_vote_lcap19%Скалите и морето - Page 6 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Скалите и морето - Page 6 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 6 I_voting_barСкалите и морето - Page 6 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Скалите и морето - Page 6 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 6 I_voting_barСкалите и морето - Page 6 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Скалите и морето - Page 6 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 6 I_voting_barСкалите и морето - Page 6 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Скалите и морето - Page 6 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 6 I_voting_barСкалите и морето - Page 6 I_vote_rcap 
Том Милс
Скалите и морето - Page 6 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 6 I_voting_barСкалите и морето - Page 6 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Скалите и морето - Page 6 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 6 I_voting_barСкалите и морето - Page 6 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Скалите и морето - Page 6 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 6 I_voting_barСкалите и морето - Page 6 I_vote_rcap 
Selene
Скалите и морето - Page 6 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 6 I_voting_barСкалите и морето - Page 6 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Скалите и морето - Page 6 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 6 I_voting_barСкалите и морето - Page 6 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Скалите и морето - Page 6 I_vote_lcapСкалите и морето - Page 6 I_voting_barСкалите и морето - Page 6 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Скалите и морето

Go down 
+9
Изабел
Александър Озера
Кристиан Озера
Скайли
Силвия Томсън
Ферис Комън
Бони Морган
Тран Дюбос
Наташа Фицрой
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Александър Озера
Students
Students
Александър Озера


Брой мнения : 19

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 16, 2011 1:08 pm

Както си стоях с гръб към всичко усетих познат до болка аромат. Възможно ли е? Едва ли. Огледах се и видях някакво момиче,стоеейки с гръб към мен на съседната скала. Сигурно се побърквам..Невъзможно беше да е тя. Станах и тръгнах към нея. Е,естествено взех и моя приятел Джак,който вече беше наполовина. Бях на няколко крачки от нея. Минаха две години..а сега е тук,пред мен,или поредното видение. Протегнах ръка към нея,но спрях. С трепкав глас казах:
-И..Изабел?-Гледах стъписано,от една страна се надявах да е тя,а от друга..не знаех какво щях да правя ако наистина стоеше пред мен.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Students
Students
Изабел


Брой мнения : 50

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 16, 2011 1:45 pm

Стоях си на ръба на скалата когато усетих познат мириз.Отоврих очи сякаш не можех да поварвам.А то не си беше и за вярване..нямаше как той да е тук.Просто нямаше как...
- И..Изабел? - чух познат глас зад себе си.Отдръпнах се от края на скалата.Имах чувство,че ако се обърна и видя това което мисля,че е зад мен по гласът и миризмата и съм на толкова близо до края...ще падна.Буквално.Обърнах се бавно и видях точно това което мислех,че ще видя.Направх крачка назад.А после още една...
- А-а-алек... - едва изрекох.Повечето хора му казваха Алекс,но аз харесвха да му казвам Алек и това си е!
Върнете се в началото Go down
Александър Озера
Students
Students
Александър Озера


Брой мнения : 19

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПон Окт 17, 2011 5:16 pm

Не можах да повярам на очите си. Това беше Изабел. Не можех да кажа нищо. Погледнах я,щеше да падне ако направи още една крачка назад. Какво? И тя ли си мисли,че не съм истински? Това си беше съдба. Не знаех какво да кажа и как да реагирам в тази ситуация. Аз..бях шокиран.
-Изи...-едвам изрекох,като я хванах за ръката и я придърпах рязко към мен. Прегърнах я силно. През тези две години бях осъзнал,че никога не е трябваво да я пускам.
-Съжалявам,не трябваше да те оставям.-Прекарах пръсти през косата и . О,колко много ми липсваше този така сладък аромат. Бях й простил и щях да я накарам ако трябва на сила да го разбере и приеме.
-Не знам какво чувстваш към мен,но мога да те уверя,че аз все още те обичам. Повече от всякога. Обичам те,малка Изи. -Погледнах я за първи път от две години насам в очите. Бавно се приближих към нея и надигнах брадичката й с ръка. Целунах я нежно,надявайки се да ми отвръне. О,как обичах тази сладка болка.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Students
Students
Изабел


Брой мнения : 50

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeСря Окт 19, 2011 5:21 pm

Щях да падна от скалата,но Алек ме хвана и ме придърпа към себе си.Почна да казва ,че не е трябвало да ме пуска.Че ме обича и какво ли още не.Устните му се допряха до мойте,а аз не знаех какво да правя.Преди две години го бях наранила...и то доста.Как можеше да ме обича още?Това просто не беше истина..нямаше как.Дори той да ми прости...да ми е простил както каза тогава аз не можех и нямаше да си простя.
Устните му бяхя топли и меки.Настоятелно,но и нежно докосваха мойте,а аз почнах да отвръщам на целувките му.Целувката се задълбочи,а ние не спирахме.Бяхме се притиснали един в друг и продължавахме...отдръпнах се чак когато вече нямах въздух.Поех си дълбоко въздух и го издишах бавно.Погледнах към вампира.
- А-а-алек....а-а-аз..... - почнах да заеквам.Не знаех какво да кажа.Не знаех какво да правя.А да не говорим,че път за бягство нямаше.Той го беше препречил,а надали щеше да ми позволи да скоча от склата.По-точно щеше да ме хване преди да скоча...,а може дори в въздуха да ме улови...Знам ли.
Върнете се в началото Go down
Александър Озера
Students
Students
Александър Озера


Брой мнения : 19

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 6:21 pm

Прегърнах я още по-силно. Аз едвам говорех,какво очаквах от нея. Вятъра се удряше в нас и чувах как вълните се разбиват. Тя отвърна на целувката ми и аз изтръпнах. Никое момиче не ме бе карало да се чувствам така. Обичах я,нямаше съмнение в това.
-Не казвай нищо,ако мислиш да ми откажеш. Обичам те,малка Из.-Целунах я по челото,все още беше в прегръдките ми. Имахме да наваксваме за две години,независимо дали тя искаше или не. Сърцето ми биеше лудо,но можех да усетя и нейното. То препускаше,заедно с моето.
-Не ме оставяй никога повече...
Върнете се в началото Go down
Изабел
Students
Students
Изабел


Брой мнения : 50

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПет Окт 21, 2011 12:05 pm

Той ме обича..още ме обича.Как можеше да ме обича...след всичко...след всичко което му причиних?!Не можех да си го обесня....Да ме докосва без да иска да ме убие...да иска да остана с него и никога да не го оставям..защо?Защо го искаше...защо го правеше?Не можех да си го обесня...
Отдръпнах се от него и отстъпих назад.Назад колкото едва да не падна...
- Алек... - погледнах надоло към вълните които се разбиваха в скалите и после към него.Една неправилна стъпка и имало едно време Изи и нямало едно време Изи.
Въздъхнах и поклатих глава.Как можеше това да се случва...Бях му разбила сърцето...той се беше скарал с толкова много хора зареди мен...вярваше ми...,а аз...аз го използвах.Играех си с чувствата му доста време.
- Ти може и да ми простиш,но аз...аз няма да мога да си простя,че си играех с теб Алек!
Върнете се в началото Go down
Александър Озера
Students
Students
Александър Озера


Брой мнения : 19

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПет Окт 21, 2011 4:53 pm

Изглежда тя не разбираше. Как...как да живея без нея? Не осъзнаваше ли,че бях изкарал последните две години на ръба на пробаста. Тя пристъпи назад и аз изтръпнах,че мога да я загубя отново. Хванах ряско ръката й и отново я придърпах към себе си.
-Няма да ходиш никъде. Този път няма да те пусна-Аз трябваше да направя първата крачка,да спечеля доверието й отново. Исках да бъда сигурен,че когато е с мен ,тя не се притеснява за миналото. Бях изтрил всичко от съзнанието си много отдавна.
-Не искам да те загубя отново..разбери ме..-казах едвам. Имах чувство,че гърдите ми се свиват,а сърцето ми ще изкочи. Хапещия ватър се биеше в нас и косата й се развя. О,този познат аромат. Знаех си,тя си беше същата За мен малката ми Изи никога нямаше да се промени.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Students
Students
Изабел


Брой мнения : 50

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПет Окт 21, 2011 5:15 pm

Той неспираше да го повтаря и отново ме придърпа към себе си...
- Алек!Спри!Моля те... - изрекох тихо и пак се дръпнах.Този път обаче едва не паднах.Ако не бях хванала ръката на Алек щях да падна.Сгуших се в него и погледнах надоло...вълнението беше станало по-силно...вятърът духаше по-силно...Ако бях паднала надали щях да оцелея...Сгуших се още повече в него.
- Не те разбирам...как може да ме обичаш след всичко.... - изрекох тихичко като вдъхвах аромата му...този така познат аромат.Беше толкова приятно....Не ми се искаше да го пускам колкото и странно да звучи.
Вяътрът задуха точно към нас и на мен ми стана студено.Размърдах се леко като малко което гушнато от стопанина си.
- Не ме пускай... - изрекох преди да се усетя.
Върнете се в началото Go down
Александър Озера
Students
Students
Александър Озера


Брой мнения : 19

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 8:12 am

Докато едва не падна,сърцето ми се сви. Направо ми изкара..ангелите,така да се каже. Тя се гушна в мен и аз се усмихнах. Липсваше ми тази близост,нейните устни,очи,ръце,тяло..всичко. Все още не можех да определя...дали още я обичам,или се чувствам така,сякаш..не,не мога да го обесня.
-Никога няма да те пусна..-Е,за да разбера дали още я обичам трябваше да пробвам отново с нея,дори ида значеше,че може да ме нарани отново. Почти бях сигурен,че тя няма да го направи,въпреки това,едно гласче дълбоко в мен крещеше да не й имам пълно доверие както преди.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Students
Students
Изабел


Брой мнения : 50

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПет Окт 28, 2011 10:51 am

Усмихнах се леко.Преди две години не му бях признала нещо,но не му го казах нарочно.Иначе щеше да иска да е с мен още и още...Не е истина колко ми липсваше през тези две години.
Сгуших се още повече в него и вдъхнах аромата му.Беше толкова приятно...
- Алек... - изрекох тихичко.Нямаше какво да кажа.Просто ми харесваше да произнасям името му...името му както само аз го наричах.
Подуха лек ветрец който ни обгърна.Усмихнах се още повече.Всичко изглеждаше прекрасно..аз,той...заедно...тук.Но преди две години на подобно място аз му разбих сърцето...не разбирам как може още да ме харесва...да ме обича...
- Искаш ли да се разходим?
Върнете се в началото Go down
Валерия
Graduates
Graduates
Валерия


Брой мнения : 20

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 7:36 pm

Скука,току що бях завършила проклетото училище и се чудех какво да правя,според мен от него нямаше смисъл но трябваше да си запълвам времето с нещо,каквото и да е то.За това и се записах,но сега съжалявах,трябваше обаче да прикривам същността си,малко същества тук знаеха коя съм,тъй като бях роден вампир и то от висшата класа искаха и моята смърт ,но аз бях по умна от родителите си.Живееше ми се и въпреки състоянието днес бях свободна.
Вървях по плажа и се оглеждах,мястото беше красиво и градът беше хубав,за това смятах да остана за сега поне..тук нямах приятели,нямах и врагове
Върнете се в началото Go down
Barbara.
Red
Red
Barbara.


Брой мнения : 21

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 7:58 pm

Бях оставила синът си при сестра си . Най-накрая всичко и се бе изяснило.. или поне така мислеше. Мислеше че бях избягала преди толкова години защото съм била бременна,а след това съм се оженила. По-добре за нея. Нямаше как дай каже че съм вампир.. нямаше и смисъл.. Още малко оставаше докато завърша,а бе по-добре,поне за сега Райли да бъде при по-добри хора. Всеки знаеше че аз не бях от добрите..всеки странеше от мен,защото знаеше че не прощавам и най-малката грешка. На мен не ми бе простено. А пък и вече бях мъртва един вид.. умрях и то два пъти. какво по-лошо можеше да ми се случи? Излязох от академията и се запътих към плажа. Джей бе с мен.. той бе един от най-добрите ми приятели и постоянно бе с мен от както..от както Антъни почина. Когато стигнахме приближихме до едно момиче. Загледах се.. отзад ми изглеждаше позната.
- Валерия? - попитах с учуден глас. След това смехът ми се разнесе из плажа. Последният път когато се видяхме не завърши добре за двете.
- Не се надявах да те видя тук.. или някога отново. - промърморих кисело,но онази моя усмивка не слизаше от лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Валерия
Graduates
Graduates
Валерия


Брой мнения : 20

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 8:13 pm

Времето минаваше бавно,плажът постепенно опустяваше,идваше веремето на нощните създания,на купона и забавлението .Имах идеята да се вихря тази нощ,но явно нямаше да стане.Чувствата и аурата и нахлуха в главата ми като куршуми от картечница.Мразех силата си,емпатията беше най-рядката ,но и най-лошата дарба която един вампир като мен може да има.
-Барбара!-обърнах се рязко към нея с неприкрит яд в очите.Мразех тази жена,мразех и че прилича на мен,как изобщо можеше да имам двойничка,но факт беше,че позледната ни среща не беше приаятна и за двете - Още си жива все пак!
Върнете се в началото Go down
Barbara.
Red
Red
Barbara.


Брой мнения : 21

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 7:48 am

- Жива? - разсмях се отново. Това момиче все някога трябваше да се научи че не можех да умра. Вече го бях правила,но не стана.
- Мила,аз не мога да умра.. опитах един два пъти,но не ми хареса. - смигнах и и започнах бавно да я обикалям. Като че ли се гледах в огледалото.. само че с по-ужасни дрехи. Не знаех защо Вал нямаше вкус.. явно само си приличахме външно. Нямах си на идея дори защо бяхме двойнички,но страшно много ме дразнеше. Извъртях очи и застанах от едната и страна нямаше нужда да я гледам.
- Спомняш ли си миналият път.. - казах набързо,а след това я спънах заставайки върху нея.
- Избяга прекалено бурзо преди да мога да те пребия. - извиках й ядосано,аз след това и ударих няколко шамари,които бе напълно заслужила.
Върнете се в началото Go down
Валерия
Graduates
Graduates
Валерия


Брой мнения : 20

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 8:09 am

Погледнах я отекчено,верно че беше руса ама чак пък толкова
-Не си казала,че ти се умира скъпа ви Барбара..ще го уредим
Беше се появила от незнам и аз къде,тъкмо минаваше трансформация,не бях сигурна че ще оцелее,но явно беше.Сама и аз не знаех защо се бе озлобила срещу мен,но не ми и пукаше,аз бях оригинала,беше поне с хилядолетие по-малка от мен и се мислеше за по силна,а защото предишния път не довърши боя,не значеше,че сега ще може.
-Да ме пребиеш?С тези клощави ръце?Опомни се скъпа...не си по силна,а сега си и на моя територия..
Както беше върху мен,в следващия миг бе на другия край на плажа..елемента вода в мен беше активиран,можех още,но това за сега щеше да е достатъчно
-Какво?Намокри ли се?
Върнете се в началото Go down
Barbara.
Red
Red
Barbara.


Брой мнения : 21

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 9:43 am

Разсмях се.
- Ти,да убиеш мен? Кога ще се научиш че не можеш? - след това се опита да ми навреди по някакъв начин но това доведе само до неуспех. Като червен вампир бях много по силна и различна от нея. За части от секундата бях зад нея малко по измокрена. Ръката ми прониза гръбначният и стълб хващайки сърцето й.
- Един погрешен завой.. и си мъртва. Колко лесно беше скъпа? Твоя жалък елемент е нищо. Ако пожелая мога да изтръгна не само сърцето но и душата ти. - разсмях се отново и стиснах сърцето и по силно,така че едвам да бие.
- И малко сбърка на моя територия си. - говорех докато стисках със всичка злоба. - Научи се че аз съм по различна от твоя жалък вампирски вид и че не можеш да ме победиш с няколко просто елементчета. -
Върнете се в началото Go down
Валерия
Graduates
Graduates
Валерия


Брой мнения : 20

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 9:55 am

Беше прекалено самонадеяна,защо реши,че изобщо може да се бие с мен,ходовете и не бяха нищо,ако си мислеше,че като ми изтръгне сърцето ще ме убие?Можеше само по един единствен начин!
-Мъртва?Аз? - иронично,обърнах се за миг,болката прониза тялото ми,това бе нормално,но това което тя щеше да получи определено болеше...
-Не си ли научи урока хлапе,аз не съм като теб,не можеш да ме победиш колкото и силна да си мислиш,че си - Вгледах се в очите й,емпатията ми позволяваше да объркам чувствата й,да вляза в съзнанието й,да извикам образи които бе забравила,които и носеха болка,а огъня,изгаряше вътрешностите й,не исках да я убивам,това беше скучно,а и не исках,иначе с кой щях да се забавлявам
-Жалък вампирски вид?Говори за себе си,родена съм вампир,за разлика от тебл,радвай се че си минала промяната и си на тази земя,а не напълно мъртва,а простите елементчета могат да ти пръснат вътрешностите,само да реша...но ми отива забавлението
Върнете се в началото Go down
Barbara.
Red
Red
Barbara.


Брой мнения : 21

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 12:33 pm

Когато се опитваше да ме изгори се смеех ,едвам можех да се спра.
- Не виждаш ли че ми няма нищо за бога? Май някой друг не си е научил урока. Аз скоро ще бъда хибрид,нещо много по силно от теб.благодарение на жалкият ни род. - усмихнах се,доста доволно.
- И ако не знаеш мила.. аз нямам чувства. Какво искаш да ти коленича да ти искам милост,просто ей така? - ироничният ми смях се разнесе из плажа. След това с доста ироничен тон започнах :
- О моля те,моля те пощади ме... толкова ме е страх от теб направо.. най-великата на света си. - едвам изричах думите,защото сдържах смехът си. Бях страшно по силна от нея,нейните елементчета не можеха да ми навредят.
- Не забравяй че преди да се докарам до тук векове наред бях демон. - смигнах й. - Огънят с които се опитваш да ме поразиш ми е до болка познат. Теб са те гледали със златна лъжица докато аз съм се учила да оцелявам и такива като теб да ми страшно смешни.
Върнете се в началото Go down
Валерия
Graduates
Graduates
Валерия


Брой мнения : 20

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 12:40 pm

Спокойствието се настани в мен,ако си мислеше,че съсирония ,сърказъм и всеки неин трик ще ме ядоса или победи се лъжеше,не можеше да ме нарани,колкото и велика да мислеше че ,едно дете непознало рода си ,семейството си
-Може да не съм най-великата,но поне не съм копеле,ако не бях аз...нямаше да съществуваш глупачке,заради мен не носиш семейния герб,заради мен не позна любовта на семейството си..
Аз и сребърна лъжица,да определено нищо не знаеше,нито коя съм нито какво съм,как съм живяла или с кого
-Демон?Смешнато си ти драга ми Барби...кой ти даде това име забога,не си кукла с която детето ти да си играе,вземи се в ръце и направи нещо полезно за себе си и семейството си,вместо да се заяждаш с мен,може да не мога да те убия,но ти не можеш да нараниш мен,приеми го...много по възрастна съм от теб,каквото и да си мислиш,че си,не си над мен
Върнете се в началото Go down
Barbara.
Red
Red
Barbara.


Брой мнения : 21

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeПет Мар 02, 2012 12:57 pm

- Твоята рода ми даде името. - смигнах й. - Поне моето име са оцелили. Преди имах много по-хубаво. - след това извъртях очи.
- В огромна грешка си! Не си нито по голяма от мен нито по-малка. Слез от облаците мила. Не си по велика от мен. - изкрещях и изнервено. - Никога няма да разбереш какво е истинско мъчение.. поне защото на мен не ми се занимава да те мъча. Но си си си живяла охолно,докато аз водех най-различни войни през който са ме изтезавали с много по опасни неща от твоите елементи. - хванах чантата си и я огледах хубаво.
- Единственото за което съжалявам е че синът ми също има частица от родата ти. Надявам се когато порасне да те мрази,както и теб така и родата ти. Не заслужавате нищо друго. - нямах повече работа там
- Поне аз имам семейство.. докато ти.. ти си напълно сама. - усмихнах се. - Оревоар мил ми Вал. - помахах и разсеяно,а след това тръгнах към колата на Чарли.
Върнете се в началото Go down
Анабел Марс
Graduates
Graduates
Анабел Марс


Брой мнения : 60

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeВто Авг 07, 2012 9:09 pm

Разхождах се разсеяно около училището и без да се усетя бах започнала да се отдалечавам. Познавах всяка кътче от околконостите и не бях притеснена от факта, че мога да се загубя, вече не бях дете, което обърква пътеките. Краката ми сами знаеха пъти и ме водеха към едно от любимите ми места - отдалечено, самотно, без шум и дандания. След още няколко метра около мен вече се чуваше само вятъра и разбиването на вълните в скалите под краката ми. Водата беше толкова красива, а може би аз имах слабост към нея, все пак тя бе мой елемент и някак бях свързана с нея. Шума и беше по-красив от всяка друга мелодия. Седнах точно на ръба на високите скали и уморено се загледах надолу. В главата ми се разбошуваха спомени колко много пъти бях идвала тук, за да избягам от шума и хората. Погледа ми се вдигна към хоризонта и за пореден път ахнах. Красотата на това място продължаваше да ме изумява всеки път.
Бях толкова отнесена в мислите си, че изобщо не усетих чуждото присътвие и не чух стъпките, докато не станаха доста силни и доста близо до мен.
Върнете се в началото Go down
Бо
Graduates
Graduates
Бо


Брой мнения : 7

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeВто Авг 07, 2012 9:40 pm

Най-после бях приключила с разопаковането на вещите ми в новата къща. Това се оказа доста изтощително занимание особено, когато трябваше да подредя цялата къща сама, но нямаше за кога да го отлагам.
Времето беше хубаво затова реших, че мога да се поразходя исках да опозная това място. А и трябвае да направя това за което бях дошла, но първо щях да се насладя на града. Исках да опозная всяко кътче или поне повечето, новият град винига бе някак интересен и опознаването му ми се струваше доста примамливо. Надявах се също и да срещна нови хора все пак не познавах никого тук и трябваше да променя това иначе щеше да ми бъде малко самотно.
Разхождах се и неусетно се озовах близо до морето. Беше невероятно красиво кътче с всичките тези скали в различни форми, гледката можеше да те остави без дъх. Обичах водата и нямах търпение да поплувам. Изведнъж усетих, че не съм сама. Огледах се и видях, че недалече от мен се намира едно момиче, което сякаш също не бе усетило присъствието ми. Реших да се приближа иззглеждаше приятна.
- Здравей - казах точно когато тя ме забеляза и се обърна.
Върнете се в началото Go down
Анабел Марс
Graduates
Graduates
Анабел Марс


Брой мнения : 60

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeВто Авг 07, 2012 11:14 pm

Зад мен стоеше красиво момиче, първото нещо, което се забелязваше в нея беше ярко червения цвят на косата. Изглеждаше мила и симпатична, но по принцип и аз изглеждах така. Живота ми е това място ме беше научил никога да не се доверявам на външния вид, той лъжеше и то много. Особено тук където по-голямата част от града беше изпълнена с бивши ученици. Момичето не ми приличаше да ученичка, изглеждаше зряла, но на не повече от двайсет. Може би току що беше завършила защото иначе щях да я познавам. Усмихнах и се леко.
-Здрасти. - Подадох и ръка все още с усмивка. - Аз съм Анабел. - Почувствах се глупаво и не знаех какво да кажа. Изглеждаше объркана и явно за пръв път попадеше на скалите. Винаги разпознавах погледа с който се вижда красосата на това място за първи път. Беше най-яркия от всички. Погледнах я отново.
- Защо не седнеш? Какво правиш в това затънтено кътче на природата?
Върнете се в началото Go down
Бо
Graduates
Graduates
Бо


Брой мнения : 7

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeСря Авг 08, 2012 4:41 pm

Момичето гледаще странно косата ми и я разбирах донякъде червената ми коса често привличаше вниманието на хората, но това донякъде ми харесваше да се отличавам от другите малко или много. Обожавах цвета си.
Русокоската изглеждаше мила, но това беше само първо впечатление тъй че не можех да бъда сигурна дали найстина е такава или греша. Все пак едно ново запознанство нямаше да ми навреди не познавах никого тук.
- Разхождам се. Отскоро съм в града и исках да го опозная. И изведнъж попаднах на това красиво място. Невероятно е - отговорих й усмихвайки се.
Тук найстина бе много красиво чудех се дали има и други подобни места около града. Сетих се, че все още не се бях представила, но просто гледката ми пречеше да се съсредоточа в разговора все пак всичко беше ново и интересно.
- Аз съм Бо, забравих да се представя- казах сядайки до блондинката имаше хубаво име. - А ти какво правиш на това чудно местенце сама?
Впрерих поглед в нея, което може би изглеждаше малко откачено отстрани, но не ми пукаше особено.
Върнете се в началото Go down
Анабел Марс
Graduates
Graduates
Анабел Марс


Брой мнения : 60

Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitimeСря Авг 08, 2012 9:27 pm

Усмихнах се, радвах че има хора, които все още можеха да оценят красотата на природата, особено на това място, а не търсеха винаги лукс.
-Ами всъщност аз обожавам това място. Първия ми ден в училището се оказах тук и просто оцених магията. - Обърнах се и отново заеях поглед напред. Спомена беше невероятно ярък, излизането, дългата разходка, идването тук... И момента, в който бях осъзнала, че нямам представа къде съм и всъщност леко се бях загубила. Ухилих се.
-Всъщност първия път, когато дойдох се изгубих. От тогава това си стана моето място, невероятно красиво е, а и съм свързана с елемента вода и тук се чувствам обградена от топлина. - Погледнах отново Бо. Може би трябваше да спра да дрънкам за себе си преди да си е помислила, че има нещо много чалнато в мен. Замълчах, но все пак ми стана неловко, че бях надрънкала толкова много глупости за толкова кратко време.
-Бо, предполагам си нова в града? Не съм те виждала преди? Иии между другото имаш готина коса. - Ухилих се, надявах се комплимента да разчупи малко леда.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалите и морето - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скалите и морето
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
»  Морето
» Морето 2 седмици по рано.
» Преди около половин година, на брега на морето.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Морето и скалистите планини-
Идете на: