The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Скалите и морето Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Скалите и морето I_vote_lcap81%Скалите и морето I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Скалите и морето I_vote_lcap19%Скалите и морето I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Скалите и морето I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Скалите и морето I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Скалите и морето I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Скалите и морето I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Скалите и морето I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Скалите и морето I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Скалите и морето I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Скалите и морето I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Скалите и морето I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Скалите и морето I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Скалите и морето I_vote_lcapСкалите и морето I_voting_barСкалите и морето I_vote_rcap 
Саманта Такър
Скалите и морето I_vote_lcapСкалите и морето I_voting_barСкалите и морето I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Скалите и морето I_vote_lcapСкалите и морето I_voting_barСкалите и морето I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Скалите и морето I_vote_lcapСкалите и морето I_voting_barСкалите и морето I_vote_rcap 
Том Милс
Скалите и морето I_vote_lcapСкалите и морето I_voting_barСкалите и морето I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Скалите и морето I_vote_lcapСкалите и морето I_voting_barСкалите и морето I_vote_rcap 
Алекса Рен
Скалите и морето I_vote_lcapСкалите и морето I_voting_barСкалите и морето I_vote_rcap 
Selene
Скалите и морето I_vote_lcapСкалите и морето I_voting_barСкалите и морето I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Скалите и морето I_vote_lcapСкалите и морето I_voting_barСкалите и морето I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Скалите и морето I_vote_lcapСкалите и морето I_voting_barСкалите и морето I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Скалите и морето

Go down 
+9
Изабел
Александър Озера
Кристиан Озера
Скайли
Силвия Томсън
Ферис Комън
Бони Морган
Тран Дюбос
Наташа Фицрой
13 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 6:32 pm

Тук рядко има хора,но ако има...те ще са любителите на морето.


Скалите и морето 224670353111


Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 9:06 am

Хванати за ръка с Бони бавно се запътихме към една местност, изпълнена с каменисти девствени плажове и чудни скали. Не я бях посещавал преди, но ми бяха разказвали, че има много красиви кътчета и възнамерявах да ги огледам именно с Бони. Щом пристигнахме съзрях едно интересно скално образувание.

- Виждаш ли онази скала там? Много е странна, нека да я огледаме отблизо - предложих й аз и я поведох напред, без да изчакам отговора.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 9:10 am

Избираемите посоки ни отведоха до мморето и скалите,но според мен е знал или чувал за това място и преди тъйкато знаеше на къде да върви.
-Тук е страхотно.Виж водата..-казах аз.Единствения проблем май беше слънцето.На мен не ми пречише толкова тъйкато имах и ДНК на вещица,но за един вампир..ами не е сигорно много приятно.Отидохме да разгледаме скалата отблизо.Беше доста по-голяма от колкото очаквах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 9:24 am

Тя наближи първа скалите и впери поглед в тях. Реших да се възползвам от тази ситуация и бавно се приближих отзад. После изненадващо я прегърнах, но тя не се стресна както очаквах. Явно го бе предвидила или ме бе усетила, докато я дебнех вгръб. Което и от двете да е плана ми да я изненадам се провали. Целунах я по шията (не знам защо, но заобичах това местенце от прекрасното й тяло) и тихичко промълвих, че скалите са нищо в сравнение с нея. Прегърнах я още по-силно и отпуснах глава на рамото й.

- Мога да прекарам цяла вечност в тази поза - казах и двамата тихичко се загледахме в скалите, но всъщност аз не виждах тях, а нея.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:11 pm

Усмихвах се.
-Ти може и да можеш,но аз не.Мразя да бездействам.-заявих му.Мисъллта,че беше пил от мен вчера навлезна в главата ми.Не бях пила от източник толкова време и неисках да го правя.Или по-точно исках,но ме беше страх..да така е.Беше ме страх да не убия още някой невинен.Загледах се във водата която се удряше в скалите.Беше невероятна гледка.
-Според теб...трябва ли да се върна към вампирския начин на живот?Имам предвид..да пия от източници?-вдигнах глава и се загледах в силното слънце.На мен не ми пречише толкова зареди вещерската кръв бушуваща в мен,но на него..
-Слънцето не ти ли пречи?Аз бих си умряла в момента за слънчеви очила!-измрънках и пренесох тежеста на тялото си най-нахално върхо неговото.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:23 pm

- Ами, защо не? Едва ли ще се случи нещо, ако пиеш директно от източник. Пък и насладата е по-голяма. А относно Слънцето, търпя, не е толкова силно, но ако искаш може да отидем на сянка. - казах и се огледах за високи и дебели скали, които да ни прикрият от лъчите. Не бе трудно да намеря подходяща, понеже наоколо всички бяха такива. - Може да отидем при онази скала. - казах стряскащо и посочих една скално образувание. Поведох я натам и се замислих върху това, което каза. - Искаш ли да пиеш от мен?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:34 pm

Потръпнах.Да пия от него!Не!В никакъв случей!
-Не!В никакъв случей!Никога!-казах строго.Можеше и да го искам,но ме беше страх."О забога!Ти си вампир!Трябва да го направиш!Не можеш вечно да пиеш от бутилка..се пак ако нямаш друга кръв наблизо освен източник?"-скастрих се аз.
-Добре..-измрънках.Очите ми срещнаха неговите.
-Ако неможе се обърка...-измрънках някаква магия под носа си и в ръцете ми се появи един кол.
-Изпозлвай го!-заявих му.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:39 pm

Отворих широко очи, невярвайки на видяното. Тя ми подаваше кол и искаше да го използвам, ако се наложи!

- Не! По-скоро бих го забил в себе си! - казах гневно, поех заострения дървен прът и с мощен замах го хвърлих към морето. - Никога не бих те наранил, по какъвто и да е начин, дори и да ме убиеш. - приближих се, сплетох пръсти зад нея, погледнах я в очите, след което я целунах и подадох шия. - Ето, промълвих тихо в ухото й. Ако искаш може и от друго място, но тук е най-сладко.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:46 pm

Той хвърли кола.Ввъздъхнах.Нямаше да споря с него.
-Добре..-казах.Надигнах се на пръсти.
-Е..така няма да стане.Много си ми висок.-засмях се.Нямаше как по този начин да пия от него.Погледнах небето.Сетих се за денят ми с Адам..как го убих.Ако всичко се повтори...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:52 pm

- Ех, тоя мой ръст! - възкликнах и бавно се снижих, до нейното ниво. - Така по-добре ли е? - отново извих врат, за да й бъде по-удобно и зачаках да усетя приятното забиване на зъбите й в плътта. Усещането да се хапе бледата вампирска кожа няма нищо общо с това да се пие от човек. Не усещах никакъв страх, въпреки нейните опасения. Знаех, че няма да се случи нищо, пък дори и да ме нарани - не ми пука.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:58 pm

Искаше ми се да избягам.Да избягам на далеч..не бях пила кръв от източник от сумати време.Въздъхнах и затвроих очи."Ти не можеш да ме оставиш!".Думите врълетяха в главата ми.Отворих очи мигновено.Вторачих се в Тран и кимнах.Приближих устни към вратът му.Зъбите ми докоснаха кожата му и я пробиха.Гъстата,приятна течност влезе в устата ми и се разля по тялото ми.Силите ми почнаха да се бунтуват в мен при усещането на нова кръв и то от источник.Пих известно време след което се отдръпнах.Всичко мина без инциденти или поне за сега.Както се бе почнала борбата междо вампира и вещицата в мен така и утихна.Облизах устните си.Беше неверятно.Това приятно усещане.Не го бях чусвала от толкова много време..не знам как успях да спра и откъснах зъби от него и приятната му кръв.
-Как си?-попитах го загрижено.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:04 pm

- Чудесно, а ти? Какво почувств? - запитах я с нескрит интерес. Много исках да премахна неоправданите й страхове и трябваше да разбера дали се е получило. Не ме уби и нямах абсолютно никакъв повод да използвам кола, който захвърлих преди малко в дълбоките води, но може би е пила твърде малко и това да е причината да не се случи нищо. Трябваше да чуя нейното мнение.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:09 pm

-Ами беше странно.Не бях пила от толкова много време..,но беше..ами невероятно.-усмихнах се.
-Силите обаче почнаха война в мен..така да се каже.Но успях да ги поттисна да си останат вътре,а не да излизат наяве.-обесих.Метнах се в буквалния смисал на вратът му.
-Благодаря ти!Беше невероятно!-целунах го.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:14 pm

- Твоята радост е и моя такава - заявих философски аз, поех цялата й тежест и започнах да се въртя в кръг, заедно с нея, разбира се. От опит знам, че често момичетата се страхуват при подобни "каскади", но ако момчето ги изпълни подобаващо това носи чувство на сигурност и спокойствие, а сега тя се нуждаеше точно от това, за да се затвърди мисълта, че може да контролира конкуриращите се вампирски и вещерски сили в нея.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:25 pm

След като това приятно забавление свърши се усмихнах.
-Ти си невероятен!-промълвих.Хванах го за ръката и седнах на пясъка и ог дръпнах към мен.Тук имаше доста пясък колкото да не нараним кожата си,но по скалите..това "падане" нямаше да е толкова удобно.Той падна върхо мен и аз се засмях.Целунах го.С едно бързо движение се озовах върхо него.Усмихнах се.Чудех се дали не му тежа.
-Хъм..тежа ли ти?-попитах го,а ако отговора беше да или малко...щях да се засрамя от себеси въпреки,че тялот оми беше дребничко и бях слаба..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:34 pm

- Не говори глупости! - смъмрих я и потърках нослето си в нейното, като ескимосите. - Много си сладка отблизо - похвалих я аз, вперил поглед в лицето й, което от това разстояние бе всичко, което виждах. Усмихнах й погалих лявата й буза с дясната си ръка. Как попаднах на нея? Как намерих такова прекрасно момиче? Едва ли някой е способен да отговори на този въпрос.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:50 pm

-А ти и от близо и от далеч си сладък.-казах като пълна идиотка.Не знам какво да кажа и ръсех глупости..е наистина си беше сладък..чудех се дали си е падал по някоя така преди?
-Хъм..падам ли си си по някое момиче така преди?-убих всякаква романтика надвиснала във въздуха,но исках да знам.Аз бях обичала так преди...Адам.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 7:01 pm

Обич? Това бе слабото ми място.

- Имаше едно момиче, но тя не отвърна на чувствата ми и всичко свърши преди да е започнало. Историята е твърде дълга и за това ще ти я спестя, пък и не ми се говори за това. Всичко бе много объркано. А ти? Предполагам, че е пълно с кандидати за сърцето ти и сигурно мнозина от тях си обикнала силно? - запитах я аз.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 7:15 pm

Избухнах в смях.
-То,че има кандидати има,но рядко се задържат за повече от една нощ....както казах казала съм само на един човек вече двама,че ги обичам в живота си...и само тях съм обичала..другите ами или само ги харесвам..или са ми безразлични.-повдигнах рамене.
-Докато не се запознах с Адам чуството любов ми беше непознато.-усмихнах се тъжно.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 8:06 pm

Не знам защо, но веднага започнах да мисля за Едуард. Ако това, което твърди е вярно, значи тя само го е харесвала или й е бил напълно безразличен, но явно при него положението е друго. Влюбил се е в нея, или пък насилствения секс му е доставил толкова голямо удоволствие и тръпка, че това го е подтикнало да я преследва навсякъде, където отиде. Такива хора се наричат психопати и маниаци, и са много опасни. Трябва да я предпазя от него на всяка цена. Усетих, че тези мисли доведоха до дълго мълчание от моя страна и за да изляза от неловката ситуация просто започнахме да се целуваме, като всяка от целувките продължаваше дълго, за да се насладим на всеки миг, в който устните ни са едно.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 7:49 am

Той се беше замислил за нещо и да си призная си умирах да знам за какво.Мълчанието стана неловко и за да излезнем от тази сутиация мочнахме да се целуваме.Никак не ми се искаше да прекъсвам този момент,но се познавах много добре и знаех,че ще го прекъсна рано или късно.Отдръпнах се леко от него и го погледнах в очите.Имаше много хубави очи.
-С теб ми е доста приятно.-казах и отново развалих хубавия момент.Но макар и да се целувахме което не беше нищо,а правене на нещо за мен беше бездействане,а мразех да бездействам въпреки,че бих издържала..известно време зареди него така,но и ми беше приятно затова отново почнах да го целувам.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 12:23 pm

Докато се целувахме в главата ми се появи поредния важен въпрос, който трябваше на всяка цена да й задам.
- Този Едуард от колко време се е нуждаел, за да те намери преди? Имам в предвид, с колко време мислиш, че разполагаме, докато отново се появи?

Опитах се да си представя какво би било, ако нейния преследвач дойде тук, сега, и в съзнанието ми веднага започнаха да се появяват сцените и действията, които, благодарение на богатото ми въображение, изглеждаха повече от реални. Не издържах на гледката и бързо прогоних тези мисли.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 3:43 pm

-Ами различно.Понякога ден два,а понякога седимица...-повдигнха рамене.
-Веднъж му отне и месец тъйкато нямаше кой да попита къде съм.Иначе пита родителите ми тъйкато майка ми и техните са много близки.-извъртях очи.
-И естествено той е доброто момче,а дъщеря и лъже,че той я е изнасилил..-измрънках.Едуард..Едуард...този проклет идиот!Иска ми се да го убия,но щом го видя и..замръзвам на място.Надявам се поне да не ме намери тук..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 3:51 pm

"Само да опита да те доближи!" помислих си за пореден път аз.

- Значи не ни остава много. За по-сигурно стой все в компания на момчета. Ако не аз, то някой друг - учител или познат. Хубаво би било да избягваш тъмните и пусти места, понеже са много подходящи за засада, а ако вече те е намерил и дебне там е най-вероятно да те нападне. Посещавай по-популярните места, като кафенета и барове. Ох, за какво ли ти говоря, ти сигурно вече ги знаеш тези неща. А той като нас ли е? Или е човек?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 3:59 pm

Думите му ме издразника.
-Не съм безпомощна!-извиках и станах от земята като се запътих на някаква посока,но вървях бавно макар и да ми се искаше да побега.Мразех да ме мислят за безпомощна.Можех да се бия и можех и да го докажа,но не е чак толкова лесно срещо Едуард.Колкото и да не ми се иска Тран беше прав до някъде.
- И да.Той е като нас.Вампир.-извиках тъйкато не бях много близо до него.Трябваше да направя нещо...нещо за да мога да направя поне едно дживение когато го видя и дано да не е скоро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалите и морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите и морето   Скалите и морето I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Скалите и морето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
»  Морето
» Морето 2 седмици по рано.
» Преди около половин година, на брега на морето.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Морето и скалистите планини-
Идете на: