The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Гъстите дебри на гората - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_lcap81%Гъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_lcap19%Гъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 3 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 3 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 3 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 3 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 3 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 3 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 3 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 3 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 3 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Гъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 3 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Гъстите дебри на гората

Go down 
+11
Alexander Welsh
Скайли
Маги
Харпър Дейл
Сандра Питърс
Анди
Виктория Найтшейд
Avery Vanille
Ванеса Олтър
Арчър
Клеър Монгомъри
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeВто Окт 11, 2011 4:30 pm

Стоях и се взирах в него.Мъчеше се да се изправи...Двете с Кет го гледахме или поне аз.Не се бях обърнала към нея да проверя.Той обаче също ни гледаше.Взъраше се в нас мълчаливо.Човек дори можеше да каже,че направо виждаше през нас.
Думите излезли от устата му ме изтръгнаха от мислите ми.Малко се замислих дали да тръгна да му помагам или да си остана така отстрани.Накрая реших да му помогна.Въздъхнах и пак си станах човек...или по-точно придобих човешка форма.Приближих се към него и повдигнах вежда,а после му помогнах да се изправи.Ако бях човек и посмъртно нямаше да мога да го вдигна.Той си беше мъж...сигорно глава над мен и доста мусколи и хубаво тяло...Можеше да се каже,че е красив.Мм да.
- Добре ли си? - амаче въпрос!Добре ли е след като кървеше.Тези дни се бях запознала с едно момиче трети курс.Малкото сладкишче притежаваше изцеление...можех да му помогна,но малко не ми се искаше.Не,че исках да го оставя да се мъчи,но бях пробвала дарбата само на растения и...те умряха.Изсъхнаха.Не исках по случайност да го убия.После духът му да ме преследва до живот и какво ли още не.
Подуха студен силен вяътр който усетих чак до костите си.Застанах от едната страна на мъжът сякаш да го предпазя от вятъра,но това нямаше да стане и посмъртно.Като го гледах настръхвах.Тази кръв...ужас!Една от малките ми тайни е,че понякога - доста често - не издържах на кръв.Призляваше ми.А принципно трябваше да се храня с животни и подобни...поне това беше главно докато бях в клана Найтшейд.Преди да дойда в това гадно място забравено от Бога.
Продължавах да наблюдавам мъжът наклонила глава на една страна.Колко ли го болеше?А дали го болеше?Искаше ми се да помогна...нещо което ми се искаше да направя за първи път от както съм тук.Почти всичко което правех беше насила...,но това го исках аз...Чуде хсе дали да му предложа да ползвам изцелението,но как "Хъм мога да ти помогна.Е не е сигорно.Пробвах го върхо цветя и те увяхнаха,но ти може да оцелееш ако имаш късмет!" - да,да ама не!Нямаше шанс.А и без това усещах,че той не е обикновен човек...ако беше обикновен човек нямаше от вълк да стана човек.Имаше нещо в него..нещо магично,но сега не ме интересуваше много.Каквото и да беше щеше да му помогне за по-бързо заздравяване.Надявам се.
Ама и аз как се държах...това училище и това място ми влияеха зле.Преди бях добра...готова да помогна,а сега...до преди минути му се зъбех и го гледах как се мъчи.Бях се превърнала в нещо...нещо ужасно!
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 8:19 pm

Забелязах нетърпението й и побързах да тръгна.Все пак беше нормално за един вампир.Никой не искаше да седи на лошо.Помолих я да взема кучето и тя ми го даде.Толкова обичах кучетата.Съжалявах ,че няма такова,но може скоро време да си купя.Вървяхме известно време и гората постепенно започна да се показва .Щом навлязохме продължавахме все по-навътре и по-навътре ,докато се озовахме в най-мрачните дебри на гората.Обходих мястото с поглед като междувременно ми хруман нещо.
- Поправи ме ако греша,но на такова място ли си се напила? - обърнах се към нея и се сетих за цигарата от парка.О пич направо си умирам. - може ли една?
Кимнах към кутията с цигари и съответно към запалката.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 09, 2011 5:13 pm

Гъстите дебри на гората - Page 3 1218164847-3D-Snowy-Day_3

Навън си беше студено и дори аз го оценявах.Държах Маги за ръка и пристъпих по заснежената поляна:
-Бързо натрупа не мислиш ли?Малко ми прилича на приказка,но не ги разбирам тези работи.-усмихнах се и я погледнах беше щастлива,много при това,нейното щастие е и мое...Отделен въпрос....Придърпах я към мен и я целунах:
-Хайде да направим снежен човек?-засмях се никога не бях правил
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 3:30 pm

Отвърнах на целувката му,а после се усмихнах широко на думите му.
- Хайде!Нека направим. - казах и изплясках с ръце като буквално му се метнах на вратът.След като ог пуснах взех малко сняг и го направих на снежна топка.Наведох се и почнах да търкалам снежната топка в снега и тя ставаше по-голяма.Като бях малка обаче беше някка си по-лесно.Сигурно защото бях доста по-ниска и нямаше нужда да се навеждам.
Една от топките беше готова и погледнах Харпър.
- Преди ми беше по-лесно...като бях малка. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 3:40 pm

Усмихнах се и я целунах.Наведох се и взех шепа сняг.Започнах да я въргалям в снега,образуваше се по-0голяма топка и така нататък.Засмях се като се сетих:
-Любов нямаме морков !А и копчета и тиган!-засмях се отново и се обърнах към нея,две от топките бяха готови,оставаше още една:
-Май ще импровизираме!
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 3:45 pm

Засмях се.Да си призная ми хареса това "любов" .Беше някак си сладко.
- Твоята топка ще е долната...най-голяма е.После ще е моята и сега ще направя една малка за глава... - казах му.Оформих набързо една малка снежна топка която беше лесно преносима,но онази която бях направила преди това надали щях да мога да вдигна.Е Харпър щеше да може...най-вероятно. - Ще вдигнеш ли онази топка...и я сложи върхо твоята...моля те.
Погледнах го с мило изражение,а през това време се чудех какво може да му сложим.Една пръчка за нос вместо морков...няколко за ръце..камъчета - ако се намерят - за очи и там всичко.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСъб Дек 10, 2011 5:26 pm

Засмях се и вдигнах едната топка сложих я върху другата и най-накрая най-малката.Погледнах трите топки винаги съм си представял нещо...с морков и черни очи и шал...дали нашият щеше да стане такъв? Огледах го разликата между нашият и другият беше,че нашият е с три топки..Нее...Ще станат две.Бързо,почти светкавично направих нещата и когато вече беше като в представите ми на тема размери застанах до Маги и казах
-Отиваме до нас за морков ии нещо черно....Хей..искаш ли после..Хммм да отидем на кънки?
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeНед Дек 11, 2011 3:46 pm

Засмях се.Той се държеше като малко дете.Явно много искаше да направи този снежен човек идеален.
Усмихнах се и отидох до него.Надигнах се на пръсти и го целунах нежно.
- Кънки?Хъм...карала съм преди,но тогава...бях...дете.Не знам как ще се справя с това...тяло... - засмях се.Думите ми звучаха като думи на някоя психично болна.Но все пак ако на някой разкажех историята си - как бях умряла,после дух и после ме бяха възкресили и всичко - щеше да се обади в лудницата и те щяха да дойдат размахвайки жълта книжка и носейки бяла риза.
- Ти си наполовина върколак нали? - попитах го.Зачудих се как ли изглежда във вълчата си форма.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСря Дек 14, 2011 5:37 pm

Усмихнах и се и кимнах:
-Да аз съм наполовина върколак!-погледнах я и забелязах,че се чуди нещо.
-Какво се върти в красивата ти главица?-наклоних глава и се приближих към нея,плъзнах ръце по тялото й и я огледах добре.Беше толкова сладка,а и някак си и отиваше целият този сняг около нея.Дори очите и бяха по крещящи.Наведох се и я целунах по устнитее.Предполагах какво ще ме накара да направя и някак си не се зарадвах особено....
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСря Дек 14, 2011 6:01 pm

Усмихнах му се леко и се приближих към него.Целунах го нежно за пореден път,а след което го прегърнах.Беше ми толкова приятно да съм край него,че просто не беше истина....Друго обаче се въртеше в главата ми.
Отдръпнах се и го погледнах след което седнах на земята или по-скоро в снега без да ми пука,че ще се намокря.
- Ъм...би ли се преобразил...зареди мен... - казах тихичко.Не бях виждала върколак от близо..не,че бях виждала и от далеч,но както и да е.Просто исках да видя,а и по-слециално исках да видя него.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСря Дек 14, 2011 6:51 pm

Намръщих се и след това се усмихнах и я погледнах.Свалих си якето и й го подадох:
-Седни върху него на мен не ми трябва!-засмях се и се затичах напред,промяната започна бързо,когато стъпих върху една скала и се озовах във въздуха за части от секундата се трансформирах.Охх промяната си беше леко болезнена в някой моменти.Във вълчата ми форма си беше доста топло,много топло.Затичах се към Маги и седнах на снега като вълк доста често ми се менеше окраската,което принципно не беше нормално за обикновените вълци,но аз си бях необикновен,ако моежх да се засмея сега....а Всъщност можех от устата ми просто щеше да се чуе...лай.Вдигнах поглед към Маги и опрях муцуна в бузата й.Тя беше второто момиче(дух) пред което се преобразявам,а предишното много искаше да ме разхожда на кайшка в парка...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСря Дек 14, 2011 7:05 pm

Видях ,че се намръщи.Преди да му кажа нещо той се преобрази...Дойде до мен и допря муцуна до лицето ми.Усмихнах се и го погалих.Знаех,че някои върколаци не обичат да ги галят,а за други това беше срамно,а за трети това беше нищо и го позволяваха.
- Видях как се намръщи...ако не искаше да го правиш или те боли в тази форма или не знам...не трябваше да го правиш. - казах тихичко и отново го погалих.Козината му беше доста мека и аз го прегърнах сякаш прегръщах куче. - Козината ти е много мека...,а и си красив вълк..
Снегът беше спрял,но сега отново заваля..Надигнах глава нагоре и една снежинка падна на нослето ми.Засмях се.
- Хубаво ли е да си върколак?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 3:32 pm

Зачудих се...Хубаво ли е?Това беше труден въпрос,по трудният беше как да и го обясня.От доста време не бях стоял в тази си форма дълго,а и трансформацията не беше приятна.Погледнах я и легнах на земята,муцуната ми потъна в снега и студенината подразни ноздрите ми и започна да ме гризе онова жестоко чувство,че искам да кихна.Вдигнах глава и я поклатих,преди да се усетя кихнах.Отново поклатих глава и се изправих,погледнах Маги и седнах,загледах се в дърветата по който падаше сняг...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 4:41 pm

Той кихна,а аз се засмях.
- Много си сладък... - казах и се усмихнах.Отново го погалих.Сетих се за котето което бях намерила на уличките и което сега беше в Стела.Прииска ми се да си взема и куче...При тази мисъл усмивката ми стана по-голяма незнайно защо. - Може ли после да минем покрай някой зоомагазин...да огледам...
Попитах го.Дори само кимване от негова страна щеше да ми е достатъчно.Все пак той в тази форма не можеше да говори...
Малко си беше нахално от моя страна да искам това от него...можех и сама да си обикалям наоколо или да завлека Стела с мен,но не знам...Все пак нея не исках да я притеснявам.Ако си имаше някаква работа,а Харпър сега беше с мен,а и исках да съм повече време с него.
- Обичам те... - целунах го отгоре на муцуната.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 5:03 pm

Кимнах и усетих как сърцето ми се стопля.Легнах отново на земята и сложих глава върху лапите си.Не ми беше удобно.ИЗправих се и отново се затичах винаги ми е било много по удобно да се трансформирам докато тичам.УСетих болезнената трансформация.Когато трансформацията приключи паднах на колене и задишах тежко.Мразех го,това безпомощно състояние точно в този момент.Едвам едвам се изправих и видях МАги,загледана в мен,усмихнах се едвам и тръгнах към нея.КОгато седнах на снега до нея я погледнах и я прегърнах:
-И аз те обичам....-найстина....
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 1:47 pm

Той отново стана човек,но май изпитваше болка от тази трансформация.Когато дойде до мен го прегърнах и го притиснах към себе си.
- Щом те боли не трябваше да го правиш! - казах му тихичко,но строго.Не исках зареди мойте прищевки да го боли или нещо такова.Притиснах го по-силно към себе си,а след това се отдръпнах за да го погледна в очите. - Имаш ли нужда от нещо?За да се почувстваш по-добре...кръв например?
Говорех съвсем сериозно.Не исках да изпитва болка зареди тази моя приштефка.Допрях устни до неговите и нежно го целунах докато чаках отговора му или по-точно захапването...е щеше да ме захапе ако поиска,но ако не искаше мисля,че щях да го накарам насила да пие.Не исках да го боли!
Снега заваля по-силно и косата ми стана цялата в сняг.
- Не трябваше да го правиш... - казах отново и поклатих глава.

Пп:Ох...глупости пиша..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 3:09 pm

Подсмихнах се:
-Красавице!-погалих лицето й и нежно целунах устните й,който почнаха да синеят от студа...
-Нямам нужда от кръв трансформацията е просто...болезнена заради промяната на костите,на мястото им и така,не е нещо лошо!И виж ме какъв съм силен!Как ще се притесняваш!-целунах я и я прегърнах силно,вдигнах я на ръце и се огледах,бързо си грабнах якето и я погледнах в очите:
-Мисля да те прибера на топло,не искам да станеш снежен човек...!После отиваме да си вземем кученце!-засмях се....да си "вземем" ние...Иха...Май наистина я обичам...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 6:33 pm

Усмихнах му се,но все още се чувствах малко гадно,че зареди моята прищявка е изпитал болка....Когато обаче каза това за снежния човек се засмях.
- Е нали искаше хубав снежен човек... - обвих ръце около вратът му и кимнах.Замислих се и задумите му за кученцето..ще си вземеМ.Ние знаедно...аз нямах нищо против. - Какво кученце ще си вземем?
Попитах го.Изхлузих се нарочно от ръцете му защото можех и сама да вървя.Не,че не ми харесваше да ме носят.О напротив...много ми харесваше,но щом можех да ходя и сама,а и нали когато човек върши някакво действие не му е толкова студено...
Двамата тръгнахме към тях.Бях го хванала за ръката и леко се облегнала на него.Почваше да вали все повече и повече сняг.Утре сигурно щеше да е натрупало доста.Тогава ако времето беше хубаво - няма буря и не вали много сняг и не духа силен вятър - може би ще вземем морков и каквото трябва и ще направих един хубав снежен човек.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 9:00 pm

На скоро се върнах от пътуван с мама. Чувствах се странно отново тук, както става винаги, когато отивам някъде с мама губя приятелите си, И сега сякаш съм новачка отново и сега не знаех какво да правя, не знаех къде да отида или с кого да се срещна. Реших просто да се поразходя малко и да видя какво ще стане. Разхождайки се не разбрах, че съм навлязла навътре в много гъстата гора, тук не бях идвала и започнах да се оглеждам, защото осъзнах, че съм се загубила. Почувствах се малка и може би леко безпомощна, особено когато чух стъпки зад себе си...

ПП: Съжалявам, че поста ми е малко глупав Намръщен
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 9:09 pm

Вървях без посока точно сега. Нямах намерение да отивам някъде конкретно. Просто вървях насам натам. и ето изведнъж се озовах тук. Точно в гъстата част на гората. Как попаднах тук? Хм, чудна работа. Но какво толкова обонянието ми подсказваше ,че имаше някой тук наоколо. Тръгнах да обикалям като търсех да видя кой бе тук. Не че знаех кой е тук, но все пак ми беинтересно да направя някоя дивотия. Оглеждах се и накрая съзрях силуета на момиче. Не я огледах много и изведнъж скочих из зад гърба й.
- Бауууу...! - извиках чом стъпах на крака и я докоснах по гърба.
Тя така се стресна от мен. Аз само се засмях дори не я погледнах. Не знам защо но се разсмях от станалото. Бях леко не адекватен, но просто бях леко изморен от ходенето. Може б изарад и това правех някакви луди работи.

п.п: отивам да се изкъпя, че стана малко късно и се връщам ;д
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 9:20 pm

- Баууууууу...! - извика той и докосна гърба ми.
Толова се стреснах, че едвам не паднах на земята, той се разсмя от ситуацията. Обърнах и още преди да съм го огледала каза:
- В това нямаше нищо смешно, можех да се нараня - Погледнах го лошо и осъдително. Когато го огледах обаче нещо ме накара да съжаля за резкия си тон, изглеждаше някак мил и сякаш не е искал да ме уплаши толкова много, какво да правя като съм си бъзла... - Ъм, впрочем казвам се Скайли. Следваият път като искаш да заговориш момиче просто се представи, много по-лесно е. - Усмихнах се и седнах на един дънер и се загледах в дебрите на гората.
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 9:40 pm

Спрях да се смея. Но наистина нямаше нищо смешно втова, но аз се захилих доста силно, което беше някак си странно погледнато отстрани.
- Разбира се, че намаше нищо смешно. Извинявам се, че те уплаших така. - веднага й отвърнах след акто тя се бе представила даже.
Беше доста хубаво момиче като я огледа хсега. Преди малко дори не обърнах поглед да я зърна, но сега я огледа хцялата както седеше на пъна. Минах някъде напред и застанах до дървото, което се намирше до пъна, на който седеше момичето. Подпрях се на него и се представих.
- Александър. Но можеш да ми викаш Лекс или Алекс. - усмихна се приятно като се загледах към Скайли.
До сега не се бях заглеждал така по някое момиче. Повечето бяха за по една нощ или най-много да съм се задържал с някоя по седмица.
- Та какво правиш тук? Не е ли малко тъмно и страшничко. - попитах въпрсо, за да не изглеждам странен.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 9:54 pm

Усетих, че той ме оглежда, от мястото където бях седнала можех да го видя добре. Изглеждаше доста добре, имаше хубава усмивка и някак игриви и загадъчни очи... Какво ли се криеше там? Докато се чудех, го чух да се представя... Александър какво хубаво име, определено ми допадна. Както се беше подпрял на дървото изглеждаше още по-симпатичен и сякаш ме закриля от нещо. Почувствах се добре и се усмихнах. Не се бях чувствала закриляна от някого от както... от както не се разделих с Кристиано. За момент през очите ми премина тъга, примесена с болка, примигнах и всичко изчезна, сега това беше в миналото.
- Та какво правиш тук? Не е ли малко тъмно и страшничко. - попита ме Алекс
- Ами всъщност нямам представа как се озовах тук. Бях излезнала да се поразходя и се просто попаднах в гората, това ми е лош навик тръгвам на разходка без дори да знам на къде вървя - леко се изчервих, защо ли изобщо споменах това? - И да сега като попита наистина е малко страшничко . - очите ми почнаха да шарят насам натам надявайки се от някъде да не изскочи нещо. След това обаче пак се спряха на него и малко се поуспокоих. - Ами ти, какво те води насам?
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 10:13 pm

Видях как след като споменах, че е малко страшно тя се огледа наоколо все едно проверява дали няма някой. Усмихнах се като пъхнах ръце в джобовете си. Нямаше никой бяхме само двамата тук.
- И аз като теб. Вървя без посока и хоп озовах се тук и се натъкнах на теб. - като си спомих как само я стреснах.
Сега се усещах колко неприятно бе да те уплаши някой на такова място. Хвърлих пак поглед настрани, но не нямаше никой тук друг. Дори не се чуваше и шум. Толкова тихо бе тук сега по това време. Аи по принцип тук си нямаше много движение. Размърда хсе и се озовах на земята до пъна където седеше Скайли. Хвърлих й един поглед и се услихнах.
- Е, щом и двамата сме не знаем как сме се озовали тук ще можем ли да излезем от тази затънтена местност после?
Не бе някакъв въпрос, от колкото нещо за размишление. Но защо изобщо казах тази глупост. Може б изащото не се сетих какво да питам друго.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 10:23 pm

Той се огледа така сякаш сега осъзнава колко е лошо да стряскаш хората, или в моя случай феите, в такава затънтена и забравена от Бога местност. Тук определено си беше страшно, тъмно и плашещо. Сякаш всеки момент зад някое голямо дърво може да изскочи нещо и да те изяде... Определено не исках да ставам нечия храна, не ми харесваше тази идея. Алекс се наведе към мен и попита дали искам да се махнем от тук, разбира се че исках, ако можех щях веднага да хукна нанякъде, само да съм по далеч от тук, но не исках да изглеждам прекалено голяма бъзла в очите му, а и компанията му беше приятна и някак успокояващо.
- Ами... ако искаш можем да отидем някъде другаде после. Все пак тук май не е най-подходящото място за първа среща - ПЪРВА СРЕЩА!? ама какви ги дрънкам, та ние току що се запознахме... ужас ... усетих как се изчервявам и се почувствах неловко. - Тук ли учиш? - това беше възможно най-тъпия въпрос, но трябваше да сменя темата по някакъв начин, преди да съм изръсила още някоя глупост.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гъстите дебри на гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гъстите дебри на гората
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Гъстите дебри на гората
» Из гората
» Началото на гората
» Пещерата в гората
» Гората до езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: