The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Гъстите дебри на гората Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Гъстите дебри на гората I_vote_lcap81%Гъстите дебри на гората I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Гъстите дебри на гората I_vote_lcap19%Гъстите дебри на гората I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Гъстите дебри на гората I_vote_lcapГъстите дебри на гората I_voting_barГъстите дебри на гората I_vote_rcap 
Саманта Такър
Гъстите дебри на гората I_vote_lcapГъстите дебри на гората I_voting_barГъстите дебри на гората I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Гъстите дебри на гората I_vote_lcapГъстите дебри на гората I_voting_barГъстите дебри на гората I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Гъстите дебри на гората I_vote_lcapГъстите дебри на гората I_voting_barГъстите дебри на гората I_vote_rcap 
Том Милс
Гъстите дебри на гората I_vote_lcapГъстите дебри на гората I_voting_barГъстите дебри на гората I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Гъстите дебри на гората I_vote_lcapГъстите дебри на гората I_voting_barГъстите дебри на гората I_vote_rcap 
Алекса Рен
Гъстите дебри на гората I_vote_lcapГъстите дебри на гората I_voting_barГъстите дебри на гората I_vote_rcap 
Selene
Гъстите дебри на гората I_vote_lcapГъстите дебри на гората I_voting_barГъстите дебри на гората I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Гъстите дебри на гората I_vote_lcapГъстите дебри на гората I_voting_barГъстите дебри на гората I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Гъстите дебри на гората I_vote_lcapГъстите дебри на гората I_voting_barГъстите дебри на гората I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Гъстите дебри на гората

Go down 
+11
Alexander Welsh
Скайли
Маги
Харпър Дейл
Сандра Питърс
Анди
Виктория Найтшейд
Avery Vanille
Ванеса Олтър
Арчър
Клеър Монгомъри
15 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 12:56 pm

Гъстите дебри на гората 3708003P

Това е най-дълбоката и мрачна част на гората.Тук църи пълен мрак и студенина.Мястото е обгъранот от гъста заплашителна мъгла.Броденето на сам "човек" можеше да го докара до лудост.Малко "хора" успяваха да се върнат обратно,но това беше трудно защото да се луташ из тези дебри на гората бе,като да си в лабиринт без изход.Но мъглата и обратния път бяха най-малкия проблем на посетителите.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeСъб Авг 20, 2011 11:33 am

Тръгнахме от тавана.Щом стигнахме гората се замислих дали да придобия вълча форма,но си останах така.Подуших,че някъде навътре в гората има хора.Не усещах страх,но скоро щях да усетя.Щом един вампир и един върколак им цъфнат пред очите.Навлязохме в гъстите дебри нагоратна движейки се безшумно.Видях хората.Няколко момчета.Ухилих се и придобих вълча форма надигайки вой.Младежите се огледаха сигорно си помислиха,че има глутница вълзи наоколо...въпреки,че се чуваше воя само на един - моя.Може би трябваше да "пратя съобщение" на другите вълци наоколо и да стреснем тази тук.Извих още веднъж и в отговор се чуха още вълчи войове.Станах пак човек.Добре,че можех да си контролирам формата.Пристъпих напред,а едно от момчетата направо изкочи назад от страх.Ммм да...страхът им се носише във въздуха.
- Спокойно де.Няма да ви изям.Еее може би малко... - засмях се.Момчето най-отпред тръгна към мен със самоуверена крачка,но щом станах вълк изписка като момиче.Засмях се вътрешно и направих няколко крачки напред и метнха поглед на сестра си.Нали искаше да яде..хайде да си хваща който поиска защото и аз искам...макар и тези тук да не бяха кой знае каква стока.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeСъб Авг 20, 2011 8:13 pm

Засмях се безшумно в тъмнината когато тази цялата сцена се появи пред очите ми. Отделих се от брат ми и тръгнах към едно от момчетата което наистина се беше уплашило. Показах се на светло а от на лицето ми беше описано ужас.
- Ела с мен. Бързо докато не са те видяли. - повиках го и понеже знам колко са тъпи хората веднага ще ми се вържат и ще дойдат. И естествено тъпака тръгна към мен и още щом се скрихме в мрака аз го нападнах и започнах да се храня. След като му изпих кръвта. Повлякох безжижненото тяло до брат ми и го хвърлих пред него.
- Случай че искаш да го довършиш. - засмях се и се услушах.Зад нас едно от момчетата с тиха стъпка се изнизваше,но нямаше да му се размине. Обърнах се рязко.Тръгнах към него леко.Виждах го...макр той да беше в мрака.
- Няма защо да се страхуваш. Искам просто да пина малко от теб. Само това.Така че по-добре ми го дай доброволно това което искам иначе ще трябва да използвам сила и хич няма да ти хареса.- направих една крачка към него а той направи една крачка назад. Беше се оплашил много и дишаше така често,че чак се чудиш това момче дали вопще си поема въздух?
- Това го приемам за не. - изсъсках и в мига бях до него. Сцупих му врата - така поне нямаше да ми се съпротивлява и започнах да погълвам жадно от кръвта му. Когато свърших отново го захвърлих до другото тяло и се усмихнах на брат си.
- Благодаря ти за вечерята. - усмихнах се доволно и погледнах труповете. Така сладко спяха...
Вече се бях нахранила. Да пресушиш две тела си беше доста ядане.Нямах нужда и да се напивам. Алкохола в кръвта на единия ми беше достатъчно,но никотина не. Извадих цигарите от джоба и сложих една в устата си. Запалих я и дръпнах жадно.Това ми беше наградата за двата трупа. Подадох пакетчето с цигарите на Арчър. Какво бях всичко,но не и скрънджа. Имах си моите начини да си взимам цигари без да плащам.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 9:04 am

Не бях много гладен и нямах намерение да довършвам телата.Станах си пак човек.Дарих мъничето с една чаровна и секси усмивка.Еее беше ми сестра,но това не ми пречише да се усмихвам.
- Радвам се,че ти хареса... - изрекох и поех кутията с цигари която тя ми даде.Извадих си една цигара и я запалих.Огледах телата.Май трябваше да почистим тук....,НО не ми беше до това.
- Може да се омитаме ако искаш... - повдигнах рамене.Надали някой щеше да ги намери тук.Почти никой не идва в гъстите дебри на гората.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 9:10 am

Дръпнах си за пореден път от цигарата и го погледнах докато говореше. След като си зададе въпроса аз кимнах одобрително.
- Мхм...хайде. - изражението ми беше някак си сковано макар,че той се усмихваше. Тръгнахме през гората и мълчахме през повечето време.
- Е, къде ти се иска да идем сега? Може би ти искаш да идеш някъде сам? - повдигнах вежди и го погледнах макар,че не ми се вярваше да иска да се осамоти.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 9:24 am

Засмях се.Боже!Каква сестра имам.Не иска да е край мен дори за секунда.
- Ако това е милия ти начин да ме изгониш...не.Ще се влача с теб до края на дните ти... - измърморих.Това с до края на дните си беше тъпо,а и нямах такова намерение.Може и да ми беше сестра,но нямаше да съм и сянка или ангел хранител или нещо от сорта.
- В някй бар,ресторант,мол... - повдигнах рамене.Нищо не ми хрумваше.Зачудих се за миг кой и е ментор.
- Кой ти е ментор?Познаваш ли някой на който аз съм ментор? - попитах.Мойте ученички бяха малко.Така де...София и Саманта.Имаше и още едно момиче,но тя претърпя промяната.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 10:15 am

- Бар - казах веднага след като си зададе въпроса. Другите две не бяхя за мен. Ресторантите- твърде изискани, мола - боже...толкова много дрехи и за какво? Продължихме да ходим докато той не зададе още въпроси.
- Наташа. - отговорин на първия и чак тогава се замислих за втория. Та той учители ли беше? Ами че да все пак е на 21 години нямаше да е ученик. Започнах да размишлявам кой са избрали той да им е ментор. Не познавах много тук. Даже... незнам дали се събираха 10 човека,но сигурно имената им щяха да ми бъдат познати.
- На кой си ментор? - зададох въпроса и за миг се спрях,за да го погледна в очите.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 12:15 pm

Тя поиска да отидем в бар.Добре.Докато вървяхме ми каза,че ментора и е Наташа.Ммм Наташа Фицрой.Приятен човек макар и да не я познавах много.Усмихнах се и продължих да ходя,но Ванеса спря и аз спрях също.Пита ме на кой съм ментор.
- О ами хъм...на Саманта Такър и София Мерсер... - казах.До колкото знаех това са ми поверение за сега.Не знаех дали ги познава.Софи беше вещица,а Сам вампир.Малко ми беше трудно да повярвам,че някой не познава Саманта.
- Софи е руса,слаба...със светли очи.Не много висока.Сам е противоположност... - засмях се.Двете ми поверени също така бяха и съквартиантки.Не знаех дали се понасят много,но май са намерили някаква обща тема...тъйкато училището е все още здраво.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 1:20 pm

Боже...защо трябваше да ми ги описва. И да ги знам и да не ги знам не ми трябваше описание. Погледнах го с крайчица на окото си и пошдигнах едната си вежда въпросително.
- Добре...можеше и да не ми ги описвая. Знам само Саманта. Двете се бяхме срещнали един ден из гората и тя постоянно искаше да пие от мен. - засмчх се замалко и после станах сериозна. Това момиче наистина би стреснало някой ако този някой беше човек. Но за мен беше просто поредното момиче вампир което се мислеше за голямата работа.
- Е, естествено аз не и се дадох така лесно. - допълних и му метнах един поглед,за да го видч как ще реагира. Не че беше кой знае колко.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 6:52 pm

Извъртях очи.Боже!"Нямаше нужда да ми ги описваш".
- Все тая. - изръмжах.Леко се изнервих на думите и.Държеше се като глезнал. - мое мнение.Погледнах я докато продължавахме да вървим.
- Тя Саманта беше подгонила и един мой колега.Ферис.Не го познавам,но знам,че е паднал ангел... - облизах устните си.Каква ли беше кръвта на падналите ангели? - Той пък от своя страна ходи със феята...учителката по изобразително.Но теб това също не те интересува...сигорно пък четеш и клюкарката...
Повдигнах рамене.Дрънках ги едни...,но всичко беше само и само да вържа някакъв разговор.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeПон Авг 22, 2011 7:00 pm

- Ами не,не я чета защото е тъпо да пишат за хората клюките. И всички тайни отиват при нея а тя на свой ред ги побликува. - изпуфтях и го погледнах. Леко намалих крачката,за да мога да го гледам по-добре.
- Но това за Ферис и Силвия го знам. Че то кой не го знае. Може и да не чета клюкарката,но разбирам нещо от някого.- засмчх се леко и нашедох глава към краката си. Гледах ги докато ходя. Това ми беше нещо като навик макар да не го правех много често. Слових ръце в двобовете. Общо взето нормалната ми похотка.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 8:45 am

Засмях се.Не съм си и представял,че ще клюкара с малката си сестричка.
- А знаеш ли,че той се е целувал с друга и със Силвия са се скарали,но всичко пак е наред... - изрекох и повдигнах рамене.То те не бяха най-интересните клюки.Имахме и бременна ученичка и до колкото знам е поверена на Ферис.Е не,че ми пука...все тая.
- Имаш ли съквартирантка?Ако да...коя? - какъв въпрос само.Сигорно ще си помисли,че ще ходя да свалям съкватирантката и.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 8:51 am

- Да това с Ферис го знам. Бях на бала когато Луцифер разкри всички тайни,но на мен ми беше много скучно там дори и след откровението. - изпуфтях и направих една тъпа физиономия. Бях се сетила за прекараната нощ там. Дори незнам защо бях отишла. Всичко беше толкова тъпо,но питието в дискотеката накрая ми се отрази добре.
- Ами...имам. Казва се Бони. Не я познавам много добре. Всъянот хич не я познавам само името и. - замях се. Ако това "кой от вас е Бони" беше нещо вече незнам.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 9:00 am

Чудех се от къде името на съквартирантката и ми е познато.Бони,Бони,Бони...а да!
- Бони?Една от поверените на Ферис?Дето забременя и се омъжи? - попитах за да се усигоря.Не,че ми пукаше.Ама и не очаквах в училището на има друго момиче с това име.Бони...колко сладко.Бяхме забавили крачката.Сигорно докато се върнем в училището направо ще се съмне.Каква още тема можех да повдигна с Ванеса."Тя въобще беше ли запомнила името ми?" - запитах се вътрешно като я гледах с периферното си зрение.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 9:08 am

Обърнах се рязко към него когато чух мислите му. Засмях се и го погледнах в очите. Ама той сериозно ли.
- Да...помня името ти. Не съм чак толкова зле. - засмях се и извадих кутията с цигари от джоба си. Извадих една и си я запалих. Подадох кутията и на Арчър. Какво? Все пак бях възпитана добре.
Защо си мислеше че не съм му запомнила името. Това щеше да е ужасно от моя страна!
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 9:22 am

Засмях се.Да...ако не помнише името ми щеше да е наистина брутално.Повдигнах рамене и продължих да ходя.Тя запали още една цигара и ми подаде кутията.Извадих си една и и върнах кутията.Сложих цигарата в устата си и я запалих с запалката която беше в джоба на дънките ми.Може да бях учител,но се обличах нормално.Предимно носех дънки и тениски.Прибрах запалката и продължих да ходя мълчаливо.
- Та...така.Какви са ти дарбите дребен? - попитах.Бях с около глава по-висок и затова се ухилих.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 9:39 am

"Дребен" мовеше и да съм на 18, но пък "дребен" вече беяе гадно. Намръщих се,но после се засмях. Показах му вече че мога да чета мислите,защо пък да не му покажа и другата си дарба. Напрегнах мислите си и се средоточих в запалката в джоба му. Докато се устетя тя прелетя от него към мен и падна в ръката ми. Усмихнах се доволно и заклатих запалката пред очите му.
- Това да ти е познато. - засмях се и започнах да си играя с огъня излизащ от нея. Ех...аз и моята страст към огъня. Направо бяхме неразделни.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 10:28 am

Изсумтях.Това си беше кражба.Направих знак с ръка да ми върне запалката.Обичах си запалката и няках намерение да я оставя в ръцете и дълго.
- Бразо на теб.Сега ми я върни! - намусих се.Спрях и се огледах.Къде всъщност се намирахме?Бяхме тръгнали уж към бар,а се намираме насред нищото.Еее по-точно в гората,но както и да е.Подуших въздуха.Пътят ни беше съвсем в дурга посока.Тук имаше нещо което не трябваше да е тук.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 12:13 pm

Засмях се и му подадох запалката. Божее май много си я обичаше. Не ги разбирах тези хора които са се вманичили по някакъв предмет. Огледах се наоколо а поле погледа ми српя на него.
- Какво има?- попитах като първия идиот. Можеше просто да го усетя,но в момента на ми беше до това. Дръпнах си от цигарата и издияах бавно като се огледах.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 12:23 pm

Подуших отнов овъздуха.Нещо имаше тук което просто не ми харесва и определено не беше сестра ми вампира.
- Трябва да се махаме от тук. - казах спокойно въпреки,че можеше да ни грози смърттна опасност.За всеки случей придобих вълчата си форума и направих знак с очи сочейки пътя на Ванеса да върви на там.Щях да вървя до нея и ако бях в тази си форума щеше да ми е по-лесно.Добре,че не бяхме като по филмите.Да ни се раскъват дрехите и после да оставаме голи.Пъффф!Това пък кой го беше измислил.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 12:30 pm

Намръщих се и тръгнах към патеката. Той вървеше до мен и се оглевдаше наоколо. Какво толкова не му харесваше този въздух. Изпуших си цигарата и се спрях,за да я хвърля и да я настъпя. Усмихнах му се и го погалих по главата. Сигурно щеше да ми отхапе ръката ако го бях направила още веднъж.
- Ох...колко си пухкав! - бъзкликнах и продълвих да го галя. - само за гушкане си. - допълних,но колкото и да ми се искаше да го гушна предпочитах да не го правя.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 12:36 pm

Ванеса почна да ме гали сякаш съм любимата и плюшена играчка.Леко се отдръпнах,но тя продължи.
- Радвай се,че съм ти брат.Не са ли ти казвали да не галиш вълци?Ако беше някой друг вълк,а не аз... - казах с дрезгав глас.Дано е рабрала нещо от думите и.Докато бях в тази си форма беше по-трудно да говоря.Повечето беше слюнка,лиги и гърлено ръмжене.Продължихме да ходим бавно докато тя ме мачкаше.Още малко ще ме гушне и Бог знае.Може да ме повлече на някъде и като малките деца да почне да ме облича в роклички.В готически роклички.Ох!Дано само да не го направи.Е до колкото я виждах и познавах нямаше да го направи.А ,ако случайно стане поне няма да са розови,а черни.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 12:42 pm

Засмчх се и поклати глава.
- Не никога не са ми го казвали,но се радвай,че не те прегърнах. - казах през смях и си отдръпнах ръката от него. Обичх кучетата а това,че брат ми беше вълк беше хубаво до някъде. Дали мовех да го вържа на каишка с шипове и да го разкарвам в парка. След тази мисъл се засмях още повече. Сигурно му бях привлекла вниманието.
- Извинявай. Представих си нещо. - отношо се засмях когато се сетих и продължих тихичко да ходя.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 12:58 pm

Продължихме да ходим,а тя избухна в смях.Оправда се,че си е представиал нещо.
- Нещо за мен? - предложих с дрезгав и дебел глас като я погледнах.И в тази си форма бях по-висок.Може да не бяхме като върколаците по филмите когато се превръщаха,но бяхме високи и големи.Наистина големи.Все едно кон стои пред теб,но...по-голямо...малко по-голямо.Подуха силен вятър и аз се приближих към нея.Хем да не и духа много,а и да се топл ив козината ми.Колкото може.Все пак да не прекаляваме с близоста.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 1:03 pm

- мхм...- казах плахо и продължих да вървя. Задуха вятър,който не ми правеше кой знае колко впечетление. Той се приблиши към мен и спря вятъра. Погледнах го с крайчица на окото си.
- Какво, прегрътка ли искаш? - попитах съшсем сериозно,но после разперих раце и се засмях. Не ми се искаше да намеря смърта си така че нямаше да рискувам да го прегръщам. Исках просто да му видя реакцията. Свалих си ръцете и се усмихнах.
- Спокойно не съм цак толкова тъпа да те прегръщам като си така. - усмихнах се леко злобно и продлжихме да вървим
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гъстите дебри на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гъстите дебри на гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Гъстите дебри на гората
» Из гората
» Началото на гората
» Пещерата в гората
» Гората до езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: