The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Гъстите дебри на гората - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_lcap81%Гъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_lcap19%Гъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 2 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 2 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 2 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 2 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 2 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 2 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 2 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 2 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 2 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Гъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_lcapГъстите дебри на гората - Page 2 I_voting_barГъстите дебри на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Гъстите дебри на гората

Go down 
+11
Alexander Welsh
Скайли
Маги
Харпър Дейл
Сандра Питърс
Анди
Виктория Найтшейд
Avery Vanille
Ванеса Олтър
Арчър
Клеър Монгомъри
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 1:09 pm

Нещо подобно на смях или по-точно на вой се разнесе наоколо.
- Няма да те изям.Роднини не ям...може би. - продължихме на ходим.Кой би предположил,че ще се разбираме толкова добре.Вампир,върколак,сами в гората и на всичкото отгоре брат и сестра.Въздъхнах.
- Може да ме галиш,мачкаш,гушкаш,но не да боли.И не може да ме обличаш в дрешки за кукли..или какви и да е било.Не,че нещо може да ми стане...освен ако не са дрехи за коне. - изрърморих след като и разясних за няколко "правила" .
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 1:16 pm

Засмях се за това с дрехита. За Бога от къде му дойде тази мисъл за рокличите да не съм луда! Усмихнах се радостно и му се метнах на врата и го гушнах. Това от колко време исках да го направя.
- само гушкане и галене, никакви роклички или панделки. - засмчх се и се сетих за каишката с шиповете. Отдръпнах се от него и го погледнах.
- А мога ли да ти сложа каишка с шипове и да те разведа из парка. Ще траснем хората. - казах развълнувано. Едва ли щеше да се съгласи на това,но бях длъжна да питам.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 1:27 pm

Засмях се.Ако можеше да се нарече смях това което излезна от устата ми.
- Може би.Някой път.. - смигнах и.Дори не съм очаквал,че ще се разбираме по този начин и,че тя ще се смее и ще ме прегръща.Беше нещо...ново за мен.Особено щом тя е вампир.
- Мила ми сестричке.Ние сме живо въплащение на това,че двете ни раси могат да общуват една с друга без да се самоизядът.. - казах и докато вървяхме из тъмниците на гъстите дебри.Тази гора нямаше ли край?Или ние се бяхме изгубили.Мисля,че просто гората нямаше край.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 1:32 pm

Кимнах одобрително и после збръчих вежди.
- Знаея ли родителите ни какви са? - попитах и отношо сложих ръце в джобовете.- Никога не са искали да ми казат. Може би са обикновенни хора. - преположих и го погледнах в очите или по скоро едното му око. Това,че някога можем да направим онова с каишката и парка малко ме зарадва. Но това,че брат ми е шърколак а аз вампир малко ми беше странно.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 1:40 pm

Повдигнах рамене.
- Не.Никака идея... - изрекох.Аз не бях прекарал с тях много време,че да ги опознавам.Имаше много варианти.Някой от тях да е вампир другия върколак...или да не са истинските ни родители.Но аз помня,че бебето се роди мамка му..може просто да не съм им билогично дете,но всъщност аз не бях роден върколак.Или поне до колкото знам.Имаше една нощ преди години...промени всичко,но не си спомням нищо.
- Не ми пука за тях.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 1:47 pm

- Аз мисля,че са хора. - изказх мнението си и млъкнах. Разбирах го за това,че не му пука. Бяха го оставили все едно нямат син. При мен беше малко по различно. Бяха вдигнали ръце от мен,но когато станах и вампир сякаш се страхуваха от мен и за това ме пратиха тук. Толкова е увасно да имаш такива родители. В делечината видях края на проклетата гора. Явно скоро щях да седя на топло в бара и да пия нещо. Ох...супер.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 9:18 am

Вървях някъде из двора надявайки се да не срещна съученици.Но май днес нямах късмет.
-Хей ти, с каменното сърце.Къде са приятелчетата ти?-чух мъжки глас зад себеси, след който чух женски смях.Обърнах се и се намръщих.Съученици...
-Затваряй си плювалника докато "моите приятелчета" не те натупаха.-изсъсках.Станах невидима и добавих: - Бягайте от тук докато още сте живи! - няколко камъка започнаха да се надигат.Май се бяха исплашили.Момчто и момичето на секундата се испариха.Доволна от това което направих влезннах нататък в гората...
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 9:32 am

От дни бях тук,а познавах само един човек.Исках да поизлезна и да се запозная с още.Придобих вълчата си форма и се впуснах в гората.Обичах да прекарвам времето си във вълча форма,а благодарение на това,че не бях върколак,а вълк можех да се трансформирам по всяко време.Странна работа.Трудно за обеснение.Колкото по-навътре навлизах толкова по-студено и мрачно ставаше.Бях стигнала най-гъстите дебри на гората.Чух стъпи зад себе си.Обърнах се и оголи зъби.Пред мен стоеше момиче с кафява коса и сиви очи.За сега щях да съм във вълчата си форма - голям бял вълк.Може клана Найтшейд да не е точно като другите върколаци зареди Древните,но пак бяхме по-едри от нормалните вълци,но бяхме по-малки от върколаците.Тя сигорно щеше да заподозре,че не съм истински вълк.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 10:12 am

Чух нещо.Погледнах напред и видях...хъм бял вълк?Не...Колкото и да бях в света на хората - виждоше се че това не беше точо вълк.Огледах "вълкът" по внимателно и пак се убедих че не е вълк.Върколак?Не...Странно.Каквото и да беше това определено не го бях виждала - значи и не го познавах, и то също не ме познаваше.А това беше добре.Повдигнах едната си вежда, като изражението на лицето ми стана въпросително.

п.п. Сори че не писах.Наложи се да излезна.
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 10:54 am

Това момиче изглеждаше доста...ами не знам как.Не се разпищя и не избяга.Завъртях се и станах човек.Скръстих ръце пред гърдите си.
- Здравей... - поздравих я.Огледах я от главата до петите.Момиче като момиче.Кафява коса,сиви очи,но това вече го бях забелязала.Зачудих се как ли се казва.Можеше да се сприятелим.Бог знае.
- Аз съм Вики.А ти? - попитах я като се облегнах на близкото дърво.Тя някак си беше разбрала,че не съм обикновен вълк ,но и ,че не съм върколак.Евалата им на тези хора!
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 11:18 am

Забавих малко с отговора.Сякаш си бях забравила името, не беше така де.Чудех се дали да изчезна и просто да си тръгна.Или да остана и да си поговорим нормално...хъм,нормално?Не, аз неможех да говоря така...
-Кет.-казах безразлично.Но колкото и да се опитвам да направя гласът си по-груб той винаги си оставаше мелодичен.Как го ненавиждах това...Бях облечена с тъмни дрехи, впрочем както винаги.Което показваше че не бях много приятелски настроена.Но това че не си тръгнах, вече си беше нещо...
-Ти...какво си?-попитах като огледах момичето застанало на мястото на съществото което преди малко беше тук.
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 8:13 am

Кат.Интересно.Тя попита какво съм.Изръмжах.Е такива много ме дразнеха.
- Баба Яга.Не ми ли лични? - излаях злобно насреща и.Аз си бях странен характер.В един миг бях мила в друг бях....гадна кучка.Зачудих се дали да се превърна пак във вълк и да и се метна отгое.Затворих очи за миг и после пак ги отворих.
- Аз съм вълк.От клана Найтшейд. - казах накрая.Нямаше нужда да обеснявам какво е вълк.Най-вероятно Кет знаеше.Макар аз да бях нещо малко по-различно.Тя беше вещица или нещо подобно.Поне нещо такова усещах аз.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 8:33 am

-Не, не преличаш.-казах с насмешка и извъртях глава в друга страна.Тук от нас двете по скоро аз бях "Баба Яга" отколкото тя.И по душа и с външноста - същинска Баба Яга.Само че не ям хора.Но пък това че мога да съживя някой камък, мога да изчезвам не бе ли достатъчно за една Баба Яга?Особенно когато всички наоколо те смятат за такава...
-Върколак...-досетих се аз.Върколак, но много странен.
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 11:29 am

Ох Богиньо това момиче не разбираше ли?
- Ако бях върколак щях да кажа "върколак" ,а не "вълк" . - разясних и.Ние бяхме далеч от върколаците.Те можеха само три дена след и три дена преди пълнолуние да се трансформират,а ние можехме по всяко време.Но ние бяхме създадени от древните,а не...от нещо друго.Нямах си никва идея защо това момиче ме тълкуваше като върколак.
- Е Кет...ти си ъ..вещица...предполагам. - изрекох и повдигнах вежда.Скръстих ръце пред гърдите си.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 9:15 am

-Добре, вълк.-казах безразлично.Честно не ми пукаше много какво е, върколак или вълк.Донякъде си беше едно и също...
- Е Кет...ти си ъ..вещица...предполагам.-Чух да казва момичето.Погледнах я.
-Предполагаш...-започнах аз и точно когато казах думата изчезнах.Бързо се предвижих по близо към момичето.И след няколко секунди се появих отново близо до нея.-...вярно.-довърших и пак изчезнах.И пак само след няколко секунди се показах облегнала се на едно от дърветата.
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 1:26 pm

Тя почна да изчезва и да се появява.Вещица...,но това сега не ме интересуваше.Имах дарбата и.Беше яко,че можех да копирам чуждите дарби.
- Яко... - изрекох.Съсредоточих се върхо...нещо...да изчезна.След малко изчезнах.Бях невидима.После пак се появих,но съвсем на друго място.Зачудих се какво още мога да си копирам от това сладкишче.Наклоних леко глава изучавайки я.
- Сладкишче..а Кет...какви други дарби имаш?О ъ да..на колко си? - зададох два въпроса.Взирах се в нея чакайки отговор.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 2:56 pm

Какво по?!?Никой освен мен не беше съчетавал толкова добре две дарби.И тя ли можеше?!?Намръщих се.Хъм...тогава защо бе казала яко след като го направих?Не, имаше някаква друга дарба.Като да усвоява чуждите дарби.Като стигнах до този извод с е усмихнах самодоволно.Дори да беше така, нямаше да и е лесно да се оправи с тез две дарби.Исчезването ставаше много сложно, примерно когато си заобиколен от куп приятели и си център на вниманието.Тази дарба не се контролираше лесно, можеш да изчезнеш и да не се появиш докато дарбата не поиска...А да бързината, тук трябваше да расчиташ колко да си бърз и да внимаваш с околните тнърди неща.Може да станеш прекалено бърз да се удариш в някоя стена, дърво или пък да паднеш от някъде.Като най малкото беше да си счупиш нещо...Не се контролираха лесно, а пък когато и ги съчетаваш...
-За съжаление само това са моите дарби...-изсъсках.И не я бях излъгала, това че камъните ми се подчиняваха, то не беше точно дарба.Или не беше точно моя...
Преди много години когато верите и вещиците още неможеха да правян нищо, освен да изготвят различни отвари, за което трябваше да знаеш само рецептата...Един от клана Бенефик беше продал душата си на дявол и от тогава всичко мъртво беше под неговата власт.Със времето многото от "мъртвите неща" започнаха да излизат извън контрол на всички от клана Бенефик и до сега останаха верни само камъните.И така сега всяко бебе от клана Бенефик може да управлява камъните.И това вече не се смяташе дарба, защото на мен никой не ми я беше дарил...
Така че това тя нямаше да успее да ми открадне, не само защото не беше дарба но и защото нямаше да и се подчиняват ако щеше да успее.
-Предполагам че можеш да смяташ, е от двадесет извади две "Сладкище" и ще получиш отговор на вторият въпрос.-казах с лека насмешка.
-А ти си на?-реших и аз да задам въпрос.
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 2:26 pm

Това момиче се извъди голям математик.Извъртях очи от досада.Определено математиката не ми беше любим предмет.Та сладкишчето беше на осемнадесет.Тя попита аз на колко съм.Въздъхнах.Оказва се,че сладкишчето е с една година по-голяма.
- Седемнадесет. - повдигнах рамене.Направих няколко крачки наоколо.В гората си беше като цяло приятно.Зависи.На мен ми харесваше.Погледнат отново Кет.Не знам защо,но името и ми беше някак си познато.Опитвах да се сетя от къде.Бяхме в едно училище - да ,но от къде ми беше познато името и.
- Името ти ми се струва познато.Някаква идея от къде? - повдигнах вежда и седнах на един дънер който "лежеше" на земята.Беше удобна "пейка".
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 11:21 am

Огледах я още един път.
-Не, никаква идея.-казах безразлично.Нямаше от къде да ме познава, не бях от онези които се мотаят с куп приятели и са център на вниманието.Най много да е прочела в някой стар вестник за родителите ми и от там да е научила за мен, но едва ли.Тя знаеше само първото ми име...-Е, вълчице.Имаш ли дарби?-попитах.Нямаше смисъл в това, а и нали трябваше някак си да копира моите дарби.Но, щеше да е по хубаво ако щях да зная колко е силна.Огледах всичко наоколо.Мрачно...великолепно.
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 11:56 am

- Е, вълчице.Имаш ли дарби? - попита Кет и ме огледа.Въздъхнах.Щом копирах нейните дарби имах ли дарбри?Имах и то много.Направих няколко крачки наоколо и се облегнах на едно дърво.Двете се гледахме една друга.
- Ти как мислиш?Мога да копирам чуждите дарби.По тази логика имам много дарби... - изрекох и поклатих глава.Май с Кет нямаше да се сприятелим...много.Имах чувство,че всеки момент ще си изядем главите.Но това е отделен въпрос.
- Е Кет...разкажи ми за себе си... - подканих момичето.Кофтито на темата "разкажи ми за себе си" е ,че почти винаги този който питаш после казва "сега е твой ред".Ъх!Така се чувствах като на събрание на анонимни алкохолици.
Върнете се в началото Go down
Avery Vanille
Students
Students
Avery Vanille


Брой мнения : 259

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeПет Сеп 16, 2011 4:16 pm

Ненавиждах го този въпрос.Скега какво, трябваше да и расказвам за родителите си и т.н.?Няма, пък!Ненавиждах си миналото и вобще смятах че нямам такова...живеех си с настоящето.Което е по хубаво от миналото ми...
-Ъм...-замислих се, незнаех точно какво да и раскажа.Е, тя нали не ме пита за миналото а каза да раскажа за себеси...мдобрем...- Аз съм една вещица която учи в училището "Shadow Hood" и...това е.-усмихнах се леко.Май наистина беше това...
-Твой ред е...-казах.Все пак трябваше да си говорим поне за нещо, нали?
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeСря Окт 05, 2011 3:05 pm

Повдигнах вежда.Тя сериозно ли? - беше единствената ми мисъл.С две думи и ми разказа за себе си...ако това можеше да се нарече "разказа за себе си".После зададе същия въпрос на мен.Простенах.Ама туй нали ми беше любима тема.
- Аз пък съм една кучка учеща в това нещо... - усмихнах се самодоволно.Напрактика бях въл..вълкът беше куче,а женското куче беше кучка,а аз и по характер си бях кучка.Тадаа!Каква логика! - На така Кет...това малко ми звучи като котенце..нали знаеш..Пуси Кет и там подобните глупости..или то беше кат.. никва идея.Абе...не ме слушай!Яко си е името.
Засмях се на глупавите си думи.Искаше ми се да повдигна тема на разговор,а аз ръсех някви никви.Тц,тц!
Върнете се в началото Go down
Анди
Graduates
Graduates
Анди


Брой мнения : 123

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 10, 2011 8:15 pm

Мракът се бе спуснал вече.Идеалното място за разходка по това време беше гората.Знаех,че отвсякъде дебне някаква опасност и това беше най-забавната част.По принцип нямаше от какво да се страхувам,едва ли някой би искал върколак за враг,но пълнолунието беше далеч.
Беше непрогледен мрак.Гъстите корони на дърветата едва пропускаха светлината на луната.Влизах все по навътре.Чувстваше се лекия повей на вятъра.
Облегнах се на едно дърво,отпуснах се и седнах на земята,като извърнах главата си настрани,загледан в нищото.
Струваше ми се крайно тъжно да лежа ,тук,сам и да размишлявам над собствената си скръб.Докоснах с ръка гърдите си,поставих я близо до сърцето си.
Чувах я.Собствената си болка,която пулсираше под пръстите ми.
Ако умирах сега – помислих си – едва ли на някого би му направило впечатление.Едва ли някой би се сетил,че някога в този град е съществувал някой с това име.
Чу се пронизителен звук,който се откъсна от устните ми,след което бързо се изправих на крака и със силен удар,едва не съборих дървото,на което до преди няколко секунди се бях облегнал.Намръщих се сам на себе си,като знаех,че малко или много прекалявам с мелодраматичността.
Свих отново ръката си в юмрук,чувствах силна болка,но какво от това.Не беше ли това единственото чувство,което съм изпитвал цял живот?
Затичах се през гората,не исках да спирам,не сега.Тичах с всички сили,заобикаляйки всяко едно дърво,което се изпречеше на пътя ми.Сякаш имах цялото време на света.За миг долових някакво помръдване в полезрението си и насочих погледа си натам.Опитах се да спра рязко,но единственото,което постигнах беше сгромолясване на земята със всичката набрана инерция.
Исках да се изправя бързо,но боровите иглички,които бяха посипали студената земя в гората,се бяха забили в дланите ми,а от коленете ми се стичаше кръв.
Огледах се наоколо,исках да разбера какво беше това,което ме накара да се разсея до такава степен.Отне ми няколко дълги секунди – беше човек.Не,всъщност,съвсем не бях сигурен.Напрегнах зрението си и съзрях още един силует.Бяха двама души.А,дали искам да знам?Не бях особено тих.Надявам се да не съм привлякъл вниманието им.Не можеше да съм сигурен,че са хора,имайки предвид,че този град гъмжеше от изроди.


Последната промяна е направена от Анди на Пет Яну 27, 2012 1:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Виктория Найтшейд
Students
Students
Виктория Найтшейд


Брой мнения : 121

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeВто Окт 11, 2011 11:13 am

Подухваше лек ветрец докато ние се гледахме като кучето и котката.И аз в този случей бях кучето.Кет ме изучаваше или поне на мен така ми се струваше...Стоях облегната на едно дърво загледаха в вещицата,магьосницата или там каквото е тя.Подадох длан напред и от нея пламна огън.Усмихнах се.Колкото бързо беше пламнал толкова бързо се беше и изгасил.Просто си търсех занимание докато тя реши да каже нещо.
Друг мирис и шум привлякоха вниманието ми.Не само моето ами и нейното.Изръмжах и се обърнах като тръгнах по посока на звука с бързи крачки,а Кетрин подтичваше след мен.Това което видяхме не беше нещо което се срещаше всеки ден...,а може би беше.
Един мъж лежеше на земята и вдигна леко глава към нас.Не беше обикновен човек...беше нещо различно.Скръстих ръце пред гърдите си и го загледах като наклоних главата на едната си страна.Отстрани сигорно приличахме на учени гледащи експеримент.
Погледнах към Кет и използвах тукощо копираната дарба за изчезване.Скрих се в гората и след малко се върнах в вълча форма.Надявах се момичето да е разбрало защо мога да се превръщам в вълк дори и да не е пълнолуние и защо не съм голяма колкото един върколак и бля бля.Не ми се обесняваше отново.
Изръмжах на мъжът като застанах пред момичето.Добре де това може би си беше глупава постъпка,но доста често действах без да мисля.Стоях приведена напред оголила острите си като бръснач бели зъби на няколко крачки от мъжът.Сигорно щеше да му е малко странно как един вълк защитава някакво си момиченце... - ако въобще беше достатъчно добре за да ни фокосира - ,но и аз не разбирах защо я защитавам.Не,че ми пукаше за някого...от когато съм тук -а това не е много - не познавах никой.Нито имах приятели нито познати.Нито семейство или нещо такова...
Излаях за да привлека вниманието на мъжа,а и за да го задържа в съзнание...не,че много знаех в какво състояние е.Добро или лошо или направо на прага на смърта.Знам обаче,че не беше мъртвам,но пък от някъде от тялото му се стичаше кръв...надушвах я.
Върнете се в началото Go down
Анди
Graduates
Graduates
Анди


Брой мнения : 123

Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitimeВто Окт 11, 2011 3:40 pm

- Мамка му,мамка му - мърморех си под носа,докато се опитвах да се изправя.В замръзналите ми ходила явно бяха останали точно толкова функциониращи нерви,колкото да ме информират,за забиващите се в плътта ми остри камъчета,пръст и борови иглички.Раните ми заздравяваха далеч по-бързо от тези на обикновен човек,но болката си беше същата - все така непоносима.
Исках да се изправя,когато към мен се приближиха два неопределени от мен субекта.Може би не исках сега да са тук.Как биха могли да ми помогнат?Не можеха.Освен,ако не искат да ми навредят повече.
Треперех неудържимо,но все пак някак си успях да се изправя на крака.
Едното момиче,красива,стройна,с прекрасно кестенява,дълга коса,сини очи ... и не знам какво още,просто нещо ме караше да я гледам,без да искам да спра,беше застанала пред мен със скръстени пред гърдите ръце.Изглеждаше толкова надменно.Нима защото аз бях на земята?Повален?Но не от нея.Надявах се готовността й да се изпари,когато свирепото ръмжене се откъсне от устата ми,но тя в един миг изчезна.Останахме само аз и другото момиче,което очаквах да е поне леко изплашено,но се беше втренчила в мен с някаква ненавист.Наистина май повечето в този град бяга изроди.
Нещо ме накара да си мисля,че не трябва да съм човек точно в този момент.От тъмното се зададе някакъв бял вълк,който явно се беше отправил право към нас.
Доближи се до мен.Беше твърде близо,защото усещах топлия дъх от бялата му муцуна,чу се ръмженето,което със сигурност беше насочено към мен.Нима искаше да защити момичето срещу мен?Та,аз бях този в неизгодна позиция.Аз съм на земята и както се виждаше,а и със сигурно се усещаше,от раните по краката ми се стичаше кръв.
Ако бях мечка в капан,сигурно щяха да се опитат да откъснат и другия ми крак,което си беше доста зловещо,имайки се предвид,че те са просто две момичета.Необикновени момичета , но все пак.
Което ме подсети,че може просто да използвам дарбата си и да отлетя от тук,ако все още имам някакви останали сили.
Исках да се изправя,без много резки движения.Не исках да си навлека неприятности,заради своя глупост.Не исках да усещам свирепия рев на разгневен женски вълк.Доближих се до едно от дърветата,с което бе пълна гората,които ни заобикаляха и създаваха някак си приятна атмосфера,поне за мен,като върколак,а и не само за мен,предполагам,облегнах се , като се насилих да се изправя.Не бях в смъртна опасност,нали?И двете ме гледаха толкова презрително,сякаш всеки момент ще ми се нахвърлят.Но защо,момичета?Искаше ми се да си задам този въпрос гласно,нещо ме караше просто да не спирам да ги гледам.Та,аз бях този,който е на земята,с кървящи рани.Е,нищо особено,някакви си драскотини,но парещата болка си беше ... болка.Защо беше нужно да ме боли?
Осъзнах,че прекалено дълго съм мълчал и съм се взирал в тях,затова се напрегнах и се опитах да завържа нормален разговор.
- Може ли някой да ми помогне да се изправя,без да ме удря,ръга с пръчки,хапе или да ми дере очите? – желанието ми,някоя от тях до се доближи близо до мен, накара устните ми да се разтеглят в усмивка.


Последната промяна е направена от Анди на Пет Яну 27, 2012 1:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гъстите дебри на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъстите дебри на гората   Гъстите дебри на гората - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гъстите дебри на гората
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Гъстите дебри на гората
» Из гората
» Пещерата в гората
» Тайната част на гората
» Началото на гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: