The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Тайната част на гората - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Тайната част на гората - Page 2 I_vote_lcap81%Тайната част на гората - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Тайната част на гората - Page 2 I_vote_lcap19%Тайната част на гората - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Тайната част на гората - Page 2 I_vote_lcapТайната част на гората - Page 2 I_voting_barТайната част на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Тайната част на гората - Page 2 I_vote_lcapТайната част на гората - Page 2 I_voting_barТайната част на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Тайната част на гората - Page 2 I_vote_lcapТайната част на гората - Page 2 I_voting_barТайната част на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Тайната част на гората - Page 2 I_vote_lcapТайната част на гората - Page 2 I_voting_barТайната част на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Тайната част на гората - Page 2 I_vote_lcapТайната част на гората - Page 2 I_voting_barТайната част на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Тайната част на гората - Page 2 I_vote_lcapТайната част на гората - Page 2 I_voting_barТайната част на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Тайната част на гората - Page 2 I_vote_lcapТайната част на гората - Page 2 I_voting_barТайната част на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Тайната част на гората - Page 2 I_vote_lcapТайната част на гората - Page 2 I_voting_barТайната част на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Тайната част на гората - Page 2 I_vote_lcapТайната част на гората - Page 2 I_voting_barТайната част на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Тайната част на гората - Page 2 I_vote_lcapТайната част на гората - Page 2 I_voting_barТайната част на гората - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Тайната част на гората

Go down 
+10
Кристина Алварадо
Елизабет Алварадо
Томас Бръкли
Сандра Питърс
Джон Даймънд
Кристиан Озера
Роуз Хоук
Алекса Рен
Наташа Фицрой
Клеър Монгомъри
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 4:31 pm

- Ъх... - Седнах на един пън и се ухилих.
- Надяваш се Наташа да дойде... Хубаво. - Станах, съблякох якето си и го закачих на едно дърво.
- Демоните сме такива... - Продължих...
- Вие сте уравновесени, но ние имаме нужда от кръв, за да използваме силите си... Не си ли учил ? - Събух си обувките и ги потопих в хладната вода....
- Ако бях вампир, може би щях да съм като теб, зависи от миналото... Какъв си бил ? Вещер, човек... - Дяволитата ми усмивка отново се появи...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 4:34 pm

-Роден съм вампир красавице-излаях злобно.Повече щеше да отива "кучко",но и красавеице става.
-И съм науче нда се сдържам от кръв,а не каот теб да гоня и изпивам кръвта на всичко живо което шава и да опипвам учениците си-ухилих се и седнах на един камък.
-Пък и какво ако искам тя да е тук?Да не ревнуваш-засмях се.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 4:41 pm

- Не се знае. - Седнах на него и го бутнах назад. Целунах го нежно и се ухилих.
- Не опипвам всички ученици, повечето... - Засмях се и пак го целунах. Изглеждаше учуден... Преметнах коса на зад и не му позволих да се изправи...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 4:45 pm

-Ти какво?-попитах,но тя отнов оме целуна.
-Пусни ме де-казах и,но тя ме натискаше и ме целуваше.РЪцете и се плъзнаха под блузата ми и я свалиха.
-Страхото-изпуфтях аз и се опитах да се отдръпна,но някаква сила ме държеше.
-Сега учителката ми по божества ще ме изнасили защото ми е приложиал магия да не мога да мърдам.-извъртях очи.
-Пусни ме-повторих отново.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 4:52 pm

- Не е магия. - Очите ми почервеняха... В последно време нещо се беше променило в мен. В същия момент се отдръпнах от него и отидох до едно дърво.
- Какво ми има ? - Зачудих се. Не исках Крис да ме види... Отметнах коса назад и се седнах на земята, облегната на дървото. Разплаках се...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 4:57 pm

-Хей какво има-попитах я когато тя почна да плаче.Отдох до нея и поставих едната ис ръка на раменете и.
-Всичко е наред-казах и въпреки ,че нищо небеше наред.Тя се обърна към мен.Бяхмте толкова близо.Устните и намериха мойте.И междо нас почна страстна целувка.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:03 pm

Реших да дойда тук беше спокойно и притно. Рядко идваха гора. А й беше успокояващо място. Бях в края на поляната и видях Елинор и Крис. Реших да се скрия за да видя какво ще правят. Гадно беше да се шпионира. Ама сега какво толкова.
Както Елинор плачеше до едно дърво незнайно защотой отиде до нея и я целуна. И тогава вече незнаех какво да правя. Зацепих на мъсто и в глеват ми стана каша.
Изведнъж станна заметресиние. Тогава усетих, че съм ядосана. Много ядосана. Заметресението стана по-силно. Опитах да се контролирам, но неможех. Тогава почнах да тичам...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:12 pm

Целунахме се страсто. Очите ми още бяха червени, не знаех какво означава това... понякога гняв, но в други случай... просто нищо не знаех... Изведнъж земята започна да се тресе...земетресение... Отдръпнах се от Крис.
- Недей, ти си с Наташа... - Очите ми станаха яркочервени, усещах как се променяха... Отидох до реката взех си обувките, после грабнах якето от дървото и без да се обуя тръгнах към града...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:14 pm

-Малък вампир спри-изкрещях аз.
-Нищо не се е случило!А и ти и без това не ме искаш!Защо се ядосваш зареид един Озера?-кгласът ми отекваше из цялата гора.Елинор отново отиде да пие кръв.Кучка!Този път нямаше как да я спра.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:19 pm

Сега разбрах какво означава промяната на очите ми... глад. Когато бях ядосана или разстроена изпитвах силен глад... Очите ми станаха в още по яркочервени... Накрая хвърлих якето и обувките и се затичах към тъмните улички, щях да довърша семейството !
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:20 pm

Чух го да вика, че не съм го искала. Това ме српя на място дпрях заметресението. Усетих сълзи да стичат по лицето ми. Върнах се на поляната тичайки. Хвърлих се върху него и го целунах страстно. Целувката не продължжи много.
- Не съм те искала. Ти пък от къде си толкова сигурен.
Блъснах го на земята и почнах да го целувам.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:23 pm

-Ами ти..незнам.Просто го помислих зареди това как се държиш с мен-отвърнах на целувката и.Лежахме на земята и се целувахме.Целувките бяха хубави,сладки,страсти изпълнени с живот и любов.Тя ме искаше или просто добре прикирваше точа,че не ме иска.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:25 pm

Одръпнах се леко.
- Чакай как аз се държа ли ? - нещо не разбирах. - Какво имаш предвид.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:28 pm

-Ами понякога сякаш съм момчето мечта после най-добрата приятелка и накрая най-лошия враг.Ввинаги различно и това ме обърква.Не ми позвоялваш дори да те пазя и знам.че мразиш това.-казах и изпуфтях.Наистина понякога се държеше страно.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:31 pm

- Ти за мен си едно от най-хубавите неща на света. Но и едно от тези който най-ме наранява.
Станах от него и се изправих.
- А и вече незнам дали мога да ти вялвам или не.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:34 pm

-Малък вампир имаш дарба да разбереш дали хората те лъжат или не.И после се чуди дали да ми вярваш-усмиханх се и станах от земята.
-Следващи път като ми налетиш да ме сабориш и да ме целуваш нека да е на някое меко място-подсмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:48 pm

- Не стига, че ми изневярваш пък и претенции за по-меко място за падане.
Изсмях се и се огредах.
- Абе къде е Елинор. Май трябва да я намерим за да не направи нещо лошо.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:51 pm

-Забавихме се и тя вече го направи.Знам къде е.Хайде-казах и тръгнах бързо,а Наташа се опитваше да ме настигне.
-Не можеш ли по-бързо.Нищо лично,но иначе ще я изпуснем-казах и аз и така ние напуснахме гората.
Върнете се в началото Go down
Джон Даймънд
Students
Students
Джон Даймънд


Брой мнения : 20

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:03 am

Стигнах до някаква гора. За щастие изглеждаше че тук поне няма никои. Чудех се всички тук ли са такива? Нима и аз щях да стана такъв? Седнах пак под едно дърво и се замислих...
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 11:45 am

Задърпах Елинор към гората.Пак бяхме в училишето , но в по-тъмните му части.
- Леле видя ли го колко доволен беше от случилито се - изкисках се.
Седнах на тревата и погледнах Елинор.И тя както върколака беше много развеселена.Очевидно й се беше вдигнало настроението.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 12:00 pm

- Секси върколак ! - Изкисках се и седнах до Сандра.
- Искам пак да се видим... - Усмихнах се и погледнах към нея.
- Не си ли хареса някой ? Бяха доста секси ! - Изкикотих се...
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 12:03 pm

Засмях се.
- Не успях да ги огледам много добре.Вие бяхте главната атракция и погледите бяха към вас, пък и има време.Щес и хвана някой - изкикотих се.
Излегнах се на тревата.Беше ми тъпо.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 12:13 pm

- Какво ти се прави ? - Усмихнах се.
- Не само на теб ти е скучно... - Замислих се за върколака...
- Колко е секси ! - Изкикотих се и станах, хванах Сандра за ръката и я вдигнах...
- Хайде ще обиколим наоколо...
Върнете се в началото Go down
Сандра Питърс
Students
Students
Сандра Питърс


Брой мнения : 184

Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 12:19 pm

- Ами добре - тя ме задърпа , но аз се отскубнах.
Оправих си потничето и се затичах.Точно от това имах нужда - малко движение.Елинор изпуфтя леко раздранено, но не и обърнах внимани.Направих една- две обиколки и пак бях до нея.
- Така се чувствам много по-добре.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 12:25 pm

- Ъх ! - Завъртях очи.
- Ще ме носиш ли до ... ъм... до някъде... - Изкисках се и преметнах косата си назад.
- Интересно ми е, защо ме целуна... Озери, имам предвид. - Усмихнах се на Сандра, как пъргаво скачаше и тичаше...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайната част на гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тайната част на гората
Върнете се в началото 
Страница 2 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)
» Началото на гората
» Гъстите дебри на гората
» Из гората
» Пещерата в гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: