The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Тайната част на гората Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Тайната част на гората I_vote_lcap81%Тайната част на гората I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Тайната част на гората I_vote_lcap19%Тайната част на гората I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Тайната част на гората I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Тайната част на гората I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Тайната част на гората I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Тайната част на гората I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Тайната част на гората I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Тайната част на гората I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Тайната част на гората I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Тайната част на гората I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Тайната част на гората I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Тайната част на гората I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Тайната част на гората I_vote_lcapТайната част на гората I_voting_barТайната част на гората I_vote_rcap 
Саманта Такър
Тайната част на гората I_vote_lcapТайната част на гората I_voting_barТайната част на гората I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Тайната част на гората I_vote_lcapТайната част на гората I_voting_barТайната част на гората I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Тайната част на гората I_vote_lcapТайната част на гората I_voting_barТайната част на гората I_vote_rcap 
Том Милс
Тайната част на гората I_vote_lcapТайната част на гората I_voting_barТайната част на гората I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Тайната част на гората I_vote_lcapТайната част на гората I_voting_barТайната част на гората I_vote_rcap 
Алекса Рен
Тайната част на гората I_vote_lcapТайната част на гората I_voting_barТайната част на гората I_vote_rcap 
Selene
Тайната част на гората I_vote_lcapТайната част на гората I_voting_barТайната част на гората I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Тайната част на гората I_vote_lcapТайната част на гората I_voting_barТайната част на гората I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Тайната част на гората I_vote_lcapТайната част на гората I_voting_barТайната част на гората I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Тайната част на гората

Go down 
+10
Кристина Алварадо
Елизабет Алварадо
Томас Бръкли
Сандра Питърс
Джон Даймънд
Кристиан Озера
Роуз Хоук
Алекса Рен
Наташа Фицрой
Клеър Монгомъри
14 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 5:05 pm

Тайната част на гората I009730


Тази част на гората излъчваше спокойствие и имаше магична аура- За разлика от мрачните дерби на гората. Доста от посетителите не знаят, че тук се спотайва горската нимфагорската нимфа, която винаги се крие щом дочуе нечии стъпки. Много рядко се случва да се покаже пред някой, а това по принцип е възможно когато почувства, че дошлия търси отчаяно съвет или се нуждае от помощта `и.Тя се гирижи за гората и за животните в нея.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 9:59 am

Денят беше много спокоен и слънчев Слънчево щастлив тъкмо за една разхотка из гората. Както си вървях спокойно наслаждавайки се на птичите песни стигнах до една малка рекичка. Бързо стичащата се вода издаваше един така приятен звък. Седнах на един от камъните които разположени малко по далече от реката,но някакси и близо.Дебелата сянка на дървото ме беше обгърнала със студената прегрътка а листата на дървото се полюшхваха леко от вятъра и аз реших да нарисувам реката. Извадих скицника и един молив от чантата и се заех да рисувам.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 7:27 pm

Седнах до реката и чак тогава отприщих сълзите. Неможех да спра да плача ... ужас. Беше ми ужасно гадно и исках да поплача някъде на спокойствие. Просто стоях там и плачех не чувах нищо и никой... не ми пукаше за нищо и никой. Акои иска и бог да слезе нямаше да зебележа. Просто исках да остана на спокойствие и да поплача...

15 мин. По рано...

Реших да не гледам филм а да се разфодя. Бях пред столовата когато видях едно момиче и момче да излизат прегърнати и говорейки си тихо. И се замислих... Аз никога не бях имала приятел или нещо подобно. Никога никой не ме обичал. Имам предвид, че майка ми и баща ми са ме обичали, но не съм имала такава любов от половинката ми. И като се замисля колко пъти съм чела за нещо такова и че никога не съм обичала така... И изведнъж усетих сълзи. И помнах да тичам със всичка сила към гората.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 12:07 pm

Когато станах помислих, че съм в леглото си, но скоро усетих вятъра леко да гали лицето ми. Разбрах, че съм заспала до рекичката в Тайната част на гората. Трябваше да ставам, можеше да ме търсят. Но кой би тръгнал да ме търси освен Наташа, но тя сигурно си има друга работа. Може да остната тук толкова е приятно. Тревата е толкова мека и приятна. Обръгращаме от всякъде и така се чувствам в безопастност. Поточе леко шумоли и предава приятна атмосфера. Ще остана тук още малко и после ще си тръгна. Кой знае може да срещна някой елф или нимфа, а и защо да се връщам някъде където никой не го е грижа замен. Нямам истински приятели или гадже. А кой ще иска приятел който не може да излъже. Напоследък хората (и всички други същества) само лъжат и мамят. И винаги съм се питала защо... Все едно ще поостана за да помисля какво наистина да правя със живота си отгук нататък.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хоук
Students
Students
Роуз Хоук


Брой мнения : 14

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 7:14 am

Приближих се към гората, оглеждайки се предпазливо. Къде, по дяволите, бях попаднала? Може би бях изгубила пътя към главния вход..
Русокестенявата коса се разпиля по раменете ми, когато я пуснах от конската опашка, в която я бях вързала. На тази светлина очите ми най-вероятно иглеждаха направо черни. Тъкмо смятах, че вече окончателно и безвъзвратно съм се загубила,когато зърнах едно момиче.
- Хей, здрасти! - подвикнах. - Аз... ъм... май се загубих малко... Впрочем, аз съм новата ученичка, Роуз Хоук, полувампир. - усмихнах се кисело, вече очаквайки странния поглед, с който обикновено ме даряваха всички видове магически създания при това самопризнание. Оставих куфарите си на земята и подадох ръка за поздрав, като тръснах дружелюбно косата си: - Приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 4:12 pm

Полувампир какво пък толкова.
- Здравей аз съм Наташа - поех поздрава и и казах. - Нищо ще ти помогна да намериш пътя.
Станах изтупах се леко.
-Откъде си?
Върнете се в началото Go down
Роуз Хоук
Students
Students
Роуз Хоук


Брой мнения : 14

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 5:20 pm

- Родена съм в Детройт. - отвърнах разговорливо. - Там и отраснах - аз съм момиче на големия град. - замълчах за няколко мига, като вдигнах куфарите си, но после се отказах и седнах до нея. - Дори не знам към каква група ще ме преразпределят. Аз не съм... не съм вампир, но не съм и човек. Аз съм мелез.
Отново млъкнах; тъмните ми очи се взряха в далечината, но мисълта ми препускаше към моето детство, към парещата жега на Детройт, към най-добрата ми приятелка и безгрижните ми дни край езерата и реките.
- Имаш ли нещо против да... седна при теб? - попитах накрая. - Просто доста се уморих от пътуването...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 8:41 pm

- И какво като си "мелез" има достатъчно напълно вампири един "мелез" няма да ни убие. А и щом си тук значи си вампир. Ако беше на вън щеше да си човек.Не кръвтати или генитети определят кой си, а твоя собствен избор - след като изнесох лекцията си погледнах небето и почнах да разглеждам съзвездията.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хоук
Students
Students
Роуз Хоук


Брой мнения : 14

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 9:52 am

Замислих се за миг върху думите й.
- Знаеш ли, май си права. - постепенно в мен започна да се надига типичния ми гняв и недоволство. Бяха ме забутали от малка по академии и училища за вампири, където всичко да може да ми крещи в лицето "Ти не си човек, но не си и вампир! Ти си каприз на природата, единствена." Бях виждала много полувампири и те имаха същото самосъзнание като мен с тази разлика, че аз бях прекалено самонадеяна, за да ми пука. Единственото, което исках да си спестя, бяха подозрителните и учудени погледи. Отегчаваха ме.
- Ъм, благодаря, че... ме прие като живо същество. - усмихнах й се лъчезарно. - И... с риск да прозвуча малко грубо... какво си ти?
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 5:23 pm

- Вампир. Но двамата ми родители са хора. Малко странно нали?
Усмихнах се иказах това гледайки звездите.
- Лично на мен не мипука какво мислят за мен.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хоук
Students
Students
Роуз Хоук


Брой мнения : 14

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 6:44 pm

Е, това беше добре. Имах поне едно общо нещо с първото момиче, с което се запознах на това все още непознато място. ШадоуХууд все още бе пустиня, тера инкогнита за мен. Но скоро щях да се запозная с останалите... или поне се надявах, че ще намеря общ език с тукашните... създания.
- Много правилно. - рекох мъдро, след което се ухилих нахакано.
- Баща вампир и майка... хм... полувампир и същевременно с това крайно амбициозна и безскрупулна притежателка на модно списание.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:51 pm

- Значи си 3/4 вампир. Кое модно списание?
Хм... интередна е може би най-накрая намерих постоянен приятел.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 6:28 am

Беше ми скучно у дома исках някъде да се разходя. Почнах да вървя на някъде незнаех и аз точно къде... Озовох се в тайната част на гората. Там беше прекрасно. Видях до реката 2 момичета. Приближих се и забелязах онова момиче което беше дошло в лунната поляна.
- Здравейте! Може ли да седна при вас? - ги попитах с надеждата да не им преча. Просто не ми се стоеше сама. Именно затова бях излязла...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 1:18 pm

- Разбирасе, а и извинявай зя това на лунната поляна - усмихнах се ипоказах чистобелите си зъби. - Вмапирск и работи. Всъщност как се казваш?
Върнете се в началото Go down
Роуз Хоук
Students
Students
Роуз Хоук


Брой мнения : 14

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 4:10 pm

- Сядай, няма проблем. - ухилих се насреща й, но не се изправих. Прекалено уморена бях от пътуването. Подадох й ръка за поздрав лениво.
- Роуз Хоук, новата птица тук и - което всъщност беше и предмет на досегашния разговор - полувампир. Майка ми ми е казвала, че някъде в родословието си имам и кръв на фея, защото мога да свиря на няколко инструмента и съм прекрасна писателка, но аз нямам време и сили да проуча въпроса. - това последното не го бях казала на Наташа. Почти бях стигнала до там, преди да дойде новодошлата. - Приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeВто Апр 26, 2011 7:36 pm

Оф каква тема на разговара не мога да се сетя нищо. Хм... ами разбирасе :
- Абе момичета какви са вашите дарби и Сейл ти какво си? - интересно ми беше каква наистина е Сейл и те какви дарби имат погледнах и ги зачаках.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хоук
Students
Students
Роуз Хоук


Брой мнения : 14

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeВто Апр 26, 2011 7:56 pm

- Моята дарба... - внезапно се почувствах неудобно. - Ами, нещо като хипноза. Мога да накарам хората да видят, чуят, усетят, почувстват всичко, което аз искам да им внуша... И също така мога да променям външния си вид - имам предвид, хората да мевиждат различно... - гласът ми заглъхна. Обикновено дарбата ми плашеше хората - плашеше ги мисълта да мога да контролирам съзнанието и всичките им сетива и затова когато разберяха за това, започваха да странят от мен, така че побързах да добавя:
- Но също така мога да свиря на китара, да пея и да пиша разкази, романи, понякога дори и стихотворения и... такива неща. - отново млъкнах. Надявах се и те да имат някакви дарби, за да не се окажа откачалката на компанията...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 5:43 am

- Хм аз съм фея. Мога да правя хората щастливи но също така и нещастни. Разбрах че съм фея едва на 16... - им отговорих.
- Прекрасно място нали? - попитах и се загледах.Найстина беше прекрасно!
Върнете се в началото Go down
Роуз Хоук
Students
Students
Роуз Хоук


Брой мнения : 14

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 7:22 am

Кимнах, като се огледах около себе си.
- Да, наистина е невероятно. Аз съм съвсем нова тук, но... ами, впечатлена съм, което е необичайно за мен. По принцип съм много капризно създание.
Замълчах за няколко мига. Едната бе разбрала, че е фея на 16, другата вероятно беше превърната във вампир. Явно аз бях единствената, която е знаела, че е една трета човек, една трета вампир и една трета фея от самото си раждане.
- Откога сте тук? - попитах накрая, за да се разсея от собствените си мисли..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 9:51 am

- Аз едва от няколко дни. - казах и се засмях.
Беше ми малко странно че Роуз е... Дори и аз незнаех какво създание всъщност е.
- Роуз ти какво би искала да си? - я попитах...
Върнете се в началото Go down
Роуз Хоук
Students
Students
Роуз Хоук


Брой мнения : 14

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 6:03 pm

Странен въпрос. "Какво би искала да си?" Можеше да попита "какво си?", но така ми се струваше,че леката промяна в словореда беше важна.
- Аз... ъм.. - запънах се. - Мисля, че бих искала да имам повече от гените си на фея. Знам, че има начин да постигна това, но е меко казано болезнен, а и значи, че трябва да кажа... истинското си име на някого. - тя погледна другото момиче. Щом беше фея, вероятно знаеше, че това е едно от най-опасните неща, които една фея би направила...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 6:16 pm

- Истинскоти си име ли може ли да ми разнесниш малко не съм по фейте. А и защо искаш да си повече фея от колкото вампир? Мен си ми харесва да съм вампир, но всъщносто незнам какво е да си фея. Сейл какво е да си фея нали а ... как изглеждати всъщност какво можете да правите и т.н. ? - казах всичко това и ги погледнах чакайки отговор. То май почна да захладняв, но аз не го усещах така. Както и да езачаках отговор. Фиейте всъщност ми бяха интересесни.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 6:30 pm

Както чаках отговора се чудех наистина какво да направя с живота си. Да карам на сигурно или да карам импулсино както ми скимне. На сигурно мже всичко щи е... сигурно и няма да има наприятни изненади, но няма да има и хубави изненади. А импулсивно ще има и хубави и не хубави изненада. Но незнам кое предпочитам живот с приятни и неприятни изненади или живот с приятни и неприятни изненади. Аз не обичам много изненадите, но обшчам приключенията които понякого водят до проблеми. Можеби трябва да си навлека проблеми за да има и приключение. Но къде да намеря проблеми.
Реших да тръгна из града шях да се сетя все нещо.
- Е хора аз ставам ще се видим пак чао.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 4:22 pm

Озери ме заведе в гората.
- Какво за бога ще правим тук ? - Намръщих се и го погледнах. Имаше доста сила, щом издържа... Отметнах коса с едната си рака, защото още ме държеше...
- Пусни ме ! Няма къде да избягам. - Започнах да се дърпам, но той ме държеше здраво...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 4:27 pm

-Няма да те пусна докато не се окротиш!Много си буйна като някаква тийнеджарка,а си на 20 ако не и на 21-казах ядосано.
-Сядай и кротувай-излаях и. "Наташа спаси ме" казах си наум.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайната част на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната част на гората   Тайната част на гората I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тайната част на гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 9Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Прикритата част на гората (Зона само за админи и учители.)
» Началото на гората
» Гъстите дебри на гората
» Из гората
» Пещерата в гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: