The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_lcap81%Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_lcap19%Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 10:12 am

Том усещаше,че се поти. Беше му горещо,въпреки че беше само по халат. Не се бе завивал,нито покривал с каквото и да е. Отвори очи. Беше притъмно. Колко ли беше спал? Нямаше представа за времето. Изправи се и главата му се завъртя. Трябваше да си измие очите. Запъти се към банята,но по дяволите,чуваше стъпки зад себе си. Обърна се - нямаше нищо. Стигна до банята и опита да отвори вратата - заключено. Какво ставаше тук?
-Теса? Теса,къде си?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 10:19 am

Докато Том спеше, аз седях в хола и се хранех, когато дойде някой.
Не можах да видя лицето му, защото той бързо сложи някаква кърпа на лицето ми и аз припаднах.
Не успях дори да извикам или да се защитя.
Събудих се заключена в банята и чувах как Том вика името ми.
- Вътре съм. - извиках му.
- Внимавай , има някой тук. - предупредих го за опасността.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 10:26 am

-Пази се от вратата!-викна Том и се засили. Ударът изкърти пантите и Том се оказа вътре. Веднага се огледа. Видя Теса,която беше застанала до ваната,за да се предпази от падащата врата.
-Добре ли си? Какво стана? Кой беше?
Усети как нещо се движи зад него. Чу как Теса изпища,обърна се и точно тогава нещо метално го удари в главата. Светът изчезна,всичко почерня....усещаше как пада.....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 10:39 am

Когато Том падна не се сдържах и изпищях. Сега нямаше кой да ме защитава, трябваше да се справя сама. Зарадвах се , че бях пила кръв преди това и този факт ме правеше по-силна от обикновено. Когато мъжът тръгна към мен и имаше място на вратата , използвах бързината си и излязох, за да го привлека в по-голяма стая, а и да сме по-далеч от Том. Отидохме в хола. Мъжът се приближи към мен и опита да ме удари с ръка, но аз го блокирах и го ритнах в корема. Той направи ядосана физиономия и бързо се придвижи към мен и успя да ме удари в гръб, а аз паднах на земята. Когато дойде по-близо успях да го ритна силно между краката и той падна , превиващ се от болка. Ритнах го няколко пъти в корема и гръбнака, а след това откъснах главата му.
Когато всичко свърши се върнах при Том. Седнах на земята до него и сложих главата му на краката си.
- Том, събуди се. - започнах да го милвам по лицето.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 10:48 am

Чуваше глас. Мил,топъл...толкова познат глас да вика името му. Но сякаш беше толкова далеч. Сякаш ги деляха две вселени... Искаше да отвори очи,да види кой го вика...вместо това в съзнанието му излязоха образи. Виждаше себе си,държейки нещо метално в ръка. Пръстенът му светеше,докато се движеше из тъмен тунел. Черен мрамор,излъскан,сякаш не беше стъпвано в него. Беше му толкова познато и в същото време толкова непознато,толкова чуждо. Стигаше до края на тунела и всичко изчезваше....и после започваше отначало. Защо? Защо не можеше да излезе от този омагьосан кръг? Искаше да се събуди,да види лицето на Теса отново...но не можеше....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 10:57 am

Продължавах да викам името му, но той не се събуждаше. Бях изплашена до смърт и не знаех какво да правя. Усещах пулса му, беше нормален , не разбирах какво става. Започнах да се паникьосвам и надеждата ми се губеше.
- Том, моля те .. не ме оставяй. - казах накъсано и започнах да плача.
Искаше ми се това да е просто кошмар и да се събудя, да усещам ръцете му около себе си , да знам , че съм в безопасност.
- Обеща ми .. че винаги ще си с мен. - промълвих едва.
Той отново не отговори. Наведох главата си към неговата и го целунах първо по челото , а после и по устните.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 11:05 am

Далечният глас се давеше,плачеше...сякаш губеше нещо ценно. Нещо по ценно дори от живота си. И изведнъж светлина огра тунела,по който Том вървеше. И първото нещо,което видя,бяха две очи. Две дълбоки и красиви очи,пълни със сълзи.Опита се да повдигне ръката си. Имаше чувството,че тежи цял тон. Все пак я повдигна и докосна това лице. И избърса сълзичката,стичаща се по бузата и.
-Т...Тук съм,Теса.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 11:21 am

Когато Том докосна бузата ми, за да изтрие стичащата се сълза , сякаш отново ме върна към живота.
Бях помислила, че го губя и болката беше ужасяваща.
- Хайде, да те пренесем на леглото. - казах му и се усмихнах доволно.
Помогнах му да стане и той се подпря на мен, за да може да върви.
Беше доста тежък, но се справих.
Върнахме се в спалнята и го оставих да легне на леглото.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 11:34 am

Чудеше се дали да и каже за нещото,което се случи. Самият той още не можеше да го асимилира.
-Теса...трябва да ти кажа нещо.
Беше решил да каже. Защо да криеше? Едно нещо го притесняваше обаче....защо той беше сам в онзи тунел?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 2:20 pm

Том през цялото време гледаше някак странно, не намирах причина.
- Какво има Том ? - попитах със загрижен глас.
Може би отново започваха проблемите, които мислех, че бяха отишли далеч, където никога повече няма да се появят.
Започвах да се тревожа и не разбирах какво става.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 2:29 pm

Том не знаеше как да и го каже. Реши да кара направо.
- Пак започват онези кошмари...сънувах нещо,докато лежах там. Сънувах,че ходя из някакъв тунел от черен мрамор,пръстенът ми светеше...
Той погледна пръстена на дясната си ръка,който беше кърваво червен.
-Носех нещо метално...сякаш ме водеше...
Не искаше да я притеснява. Искаше просто да са заедно,без да се появяват повече никакви проблеми. Искаше да са нормални,да не се страхуват когато преминават тъмна уличка...
-Теса....там бях сам....
Последното беше изречено съвсем тихо,сякаш за да не го чуе никой. Том не искаше да си представи какво може да значи това....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 2:45 pm

Този кошмар беше за мен като удар с мокър парцал през лицето.
Това не значеше нищо друго, освен , че моят сън беше истина.
Аз щях да умра.
- Значи .. сънят ми е истински .. - казах накъсано и сведох главата си.
Не исках да си помислям какъв е животът ми без Том, но трябваше да обмисля и този вариант.
Ако не бяхме заедно има надежда поне той да си спаси.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 2:50 pm

Том я хвана за ръката.
-Чуй ме,Теса! Няма да те оставя сама,никога. Винаги ще съм до теб! Няма да позволя нещо да ти се случи. Обещах ти. По-скоро бих умрял,но няма да позволя да те наранят!
После се изправи и впи устни в нейните. Искаше да и покаже,че държи на думите си. Живот без нея - такъв вариант не съществуваше.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 2:59 pm

След като впи устните си в моите ме накара да забравя напълно за мислите си. Не можех да го оставя, дори от това да зависеше нечий живот. Може би бях егоистка или се бях побъркала напълно, не знаех. Но за пръв път изпитвах подобно щастие, толкова силно и истинско. Нищо не бе в състояние да ме накара да се откажа от него. Дори ... смъртта.
- Вярвам ти. Както винаги до сега. Ще се пазим взаимно , на никого няма да се случи нищо. - казах и се сгуших в него.
Тогава отново се сетих за своя сън, беше точно както казах .. пазехме се взаимно, но все пак умрях. Нямаше значение, щях да бъда до него , радвайки се на всеки следващ миг , който може да ми бъде последен.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 9:57 pm

-Ела тук!
Том я продърпа до себе си на леглото и я прегъра. Какво толкова...дали двамата са живи или двамата са мъртви...щяха да бъдат заедно. Нищо нямаше да ги раздели.
-Чудя се откъде ли идват тези "видения" ? Мислиш ли,че са свързани с метала в гърдите ми?
Том се замисли. Наистина онова,което държеше в ръка много приличаше на малкото парче метал. Но къде трябваше да отидат?
-Не трябва да ходим никъде. Майната му на пророчеството,майната му на всичко. Искам просто да живеем спокойно...
Целуна я и забрави всичките си тревоги...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 10:07 pm

Знаех, че всички видения са свързани. По един или друг начин те бяха като малки части на пъзел, който трябваше да се нареди.
- Твоите видения може би. Но моите .. все пак аз нямам метал в себе си ... - погледнах го объркано.
- Аз също искам да живеем спокойно. - отвърнах му.
- Но не мога да живея така. Очаквайки всеки момент някой да дойде и да се опита да ни убие. Всичко това трябва да приключи. - погледнах го в очите, където намирах своето спокойствие и сложих единия си пръст върху долната му устна като обикалях върху нея.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 10:16 pm

-Знаеш,че може да не се върнем,нали?
За пръв път в живота си,Том се противеше за битка.Не,не се страхуваше за себе си. Страхуваше се,че нейният сън можеше да е истина...
-Не искам да те загубя,Тес! Но ако мислиш,че трябва да го направим,аз съм с теб. И ще отидем...или се връщаме дваммата,или няма да се върне никой от нас.
Погали ръката и. Беше ли способна тази нежна и красива ръка да отнеме живот?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 10:25 pm

- Знам, Том. И аз също не искам да те загубя. - спуснах ръката си към врата му, а после погалих нежно бузата му.
- Ще се върнем. Както ти , така и аз. Обещавам. - бавно повдигнах главата си към неговата като очите ни се срещнаха и останахме така няколко секунди, а после последва една дълга и нежна целувка.
Когато той погали ръката ми се сетих за по-рано днес. С тези ръце бях отнела живот. Може би трябваше да се мразя за това, но не. Не чувствах нито вина, нито угризения. И не беше нужно, това беше единствения начин да оцелея.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 10:35 pm

Сякаш усетил какво си мислеше,Том каза тихо:
-Не трябва да съжаляваш. Справи се добре днес. Аз трябва да съжалявам,защото не успях да те предпазя този път..
Целувката,която тя му подари беше нежна и дълга. Помогна му да избистри мислите си,да подреди събитията в главата си.
-Къде мислиш,че се намира мястото? Тунел от черен мрамор....толкова много ми е познато,но не се сещам точно къде може да е.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 10:45 pm

- Не може винаги ти да си героят. - подсмихнах му се и започнах да си играя с пръст по ръката му като правех странни извивки.
Черен мрамор.Черен мрамор.Беше ми до болка познато. За момент се замислих.
- Том! В къщата ти ... - не продължих като се надявах да се сети. Онази стаичка. Всичко беше там долу. Отговорът през цялото време беше пред очите ни, без дори да подозираме.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 10:53 pm

-О Боже!
Как можеше да е толкова глупав? Всичко да се намира в собствената му къща и той да не се сети. Искаше му се да удари главата си в нещо.
-Как не се сетих,стаята със съркофазите!
Том помисли....
-Текста,който е нанесен по мрамора не е превеждан никога. Така и не си направих труда да го прегледам!
Всичко започваше да се подрежда. Оставаше само да бъде свършено...
-Мисля,че трябва да починем. Ако всичко,което знаем е вярно,то следващата ни дестинация ще изпита нашата издръжливост....
Леко я притисна към себе си. Беше много притеснен.....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 11:01 pm

- Мисля, че утре трябва да отидем в дома ти. - казах и го погледнах.
Да, щеше да е опасно , но си струваше. Надписите над съркофазите можеха да помогнат. Може би щеше да пише нещо, което щеше да ни е от полза. Надявах се Том да приеме. В противен случай щях да отида сама.
- Само се успокой, всичко ще е наред. - погледнах го с омайващ поглед, за да го убедя. По лицето му бе изписано голямо притеснение.
- Може да поспим. И без това съм малко уморена. - предложих му. Надявах се да остане с мен , за да заспя сгушена в него.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 11:08 pm

-Какво пък,една разходка до вкъщи.
Том леко се засмя. Вече почти не му се спеше,но щеше да остане с нея. Усещаше,че и тя се притеснява,но това беше нормално. Неизвестното ги чакаше на сутринта. Щяха ли наистина да умрат? Или всичко това беше заблуда на ума,който беше измъчен от недохранване,недоспиване и многото трравми,които и двамата получиха последните дни?
Том остави тя да се сгуши в него,след което я обви с ръце,сякаш беше неин жив щит.Мислеше за идния ден,мислеше за всякакви оптимални варианти за успех,за това кой може да ги чака там...толкова много въпроси,толкова малко отговори...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 11:22 pm

Не бях много уморена, но заспах бързо.Усещах силните му ръце около себе си и това ме правеше сигурна и защитена. Този път не сънувах нищо. Сънят ми беше дълъг и спокоен.
Когато се събудих беше около 5 сутринта. Том беше все още около мен и беше буден. Надявах се да е поспал поне малко. Чакаше ни дълъг ден. Малко след като отворих очи го целунах, исках устните му да са първото нещо, което усещам щом се събудя. Полежахме още малко в леглото.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 11:29 pm

-Не ти се тръгва,нали?-попита Том и я погледна.
На него също не му се тръгваше. Но това явно трябваше да бъде свършено.
-До довечера всичко ще приключи. Обещах да отидем до Лондон,ето какво ще правим след това глупаво нещо.
Усмихна се,като почти си повярва.
-Довечера ще си изкараме идеално.
Искаше му се да лежи до нея вечно,да я милва.Вместо това обаче,тялото му покорно стана от леглото. Нощес беше сменил халата с едни гащета. Чак сега се видяха 3те огромни белега опасващи целия му гръб. Бяха като драскотина,сякаш нещо бе раздрало мускулите му. Изглеждаха изпънати,а това значеше само едно - Том беше напрегнат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Кристина Алварадо
» Стаята на Виктория
» Къщата на Виктория
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на четвърти курс-
Идете на: