The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_lcap81%Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_lcap19%Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 2:04 pm



Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Bi2808016

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд %D0%BE%D0%B1%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D0%BE%D0%BB-%D0%B4%D1%8A%D0%B3%D0%B0-%D0%B2-%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B0

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Image-thumb9


Последната промяна е направена от Теса Алварадо на Съб Юли 09, 2011 6:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 2:28 pm

Подпирайки се на нея,Том влезе в стаята. Бе оставил кървава дира след себе си,дори бе нацапал нейните дрехи. Започваше да се чувства слаб. Вдигна дясната си ръка,където се намираше пръстенът и погледна камъка. Беше започнал да губи ярко червения си цвят. Том знаеше какво означава - живота бавно му се изплъзваше. Опита се да скрие ръката си,но беше твърде бавен и тя я хвана,като оглеждаше пръстена.
-Семейна ценност. - рече Том,като я погледна.
-Може би вече се сещаш за какво служи?
Изведнъж му прималя,но Том се задържа на крака. Нямаше да се предаде,имаше да свърши толкова работа. А тя? Изглеждаше нежна,но щом Том се подпря на нея усети силата,която бликаше от младото и тяло. Мозъкът му се опита да обмисли няколко варианта на предстоящата помощ,но Том веднага се концентрира върху реалността. Той умираше и шансът да оцелее беше малък. Усещаше вампирски глад,породен от загубата на кръв. Започна световъртеж,който значително увеличи усилията на Том да остане прав и когато се усети,вече лежеше по гръб на огромната спалня....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 2:38 pm

- Досещам се. - казах и му намигнах. Повдигнах ръката си, и му показах своя. . Той ставаше все по-слаб и безпомощен. Заведох го до спалнята си и го оставих да легне там. Бях сигурна, че усеща жажда заради изгубената кръв.
- Идвам след секунда. - казах набързо.
Като използвах вампирската си бързина отидох до банята и взех всичко необходимо, за да промия раните му, както и няколко банки кръв.
Точно в този момент се сети от къде й е познато името му. Беше чувала слухове , че се бие доста добре и какви ли още не. Беше нещо като легенда за нея. Нямаше да го остави да умре каквото и да става. Спря да мисли и след секунда беше при него отново като направи дупка в банката кръв и му я подаде , за да пие. Започна да промива раните му като гледаше да е внимателна, но не можеше да му спести болката. На няколко пъти той извика от силната болка.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 2:45 pm

Усещаше вкуса на кръвта. Сякаш не беше пил от векове...което беше отчасти вярно...след като започна да се лута из горите преди няколко месеца не беше ловувал. И със всяка капка кръв,която поемаше,усещаше как живота се връща в него. На няколко пъти се преви от болка заради промивките,но това шеше да му спаси живота. Как щеше да и благодари? И по-важния въпрос,можеше ли изобщо да и благодари? Ами ако си имаше приятел? Какво щеше да си помисли той за мъж,лежащ в нейната стая? Може би и пречеше....понечи да стане,но тя го блъсна и го върна обратно в леглото. И точно тогава той се усети,че беше разсъждавал на глас.....по дяволите........
-Аз.....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 2:53 pm

- Шшшш , тихо. - казах му след като го върнах обратно в леглото.
- После ще говорим, сега си почини. - усмихнах му се.
А това какво щеше да каже Шон , че Том е в стаята ми беше само мой проблем. Но не беше нужно да разбира изобщо, посмихнах се на себе си.
Когато отново погледнах към Том , той беше заспал. Реших да се възползвам и тихо се изнизах от стаята. Взех си душ , за да отмия кръвта от себе си и хвърлих кървавите дрехи за пране.
След това седнах пред телевизора в хола , гледайки някакъв филм докато го чаках да се събуди.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 3:01 pm

О,не...пак този кошмар. Не го бе имал откакто бе малко момче. Беше в малка стая,а черна фигура се приближаваше към него. Смучеше кръвта му,но той усещаше само блаженство. След това фигурата започваше да го гони,отхапваше от плътта му,а той се смееше...докато не изпита болка. И започна да крещи...замахваше с ръце,викаше и молеше за помощ.Усещаше че вече е буден,но продължаваше да вика....не можеше да се откъсне от кошмара....Миналото се връщаше за него.....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 3:11 pm

Докато гледах филма чух крещене от спалнята, където Том спеше. Оставих дистанционното на дивана и след миг бях в стаята. Седнах на леглото до него.
- Том . - казах , но той не ми отговори.
- Том! - извиках по-силно. - Какво стана? - попитах го със загрижен поглед.
Може би е имал някакъв кошмар, който наистина е бил доста ужасяващ.
Хванах ръката му и го погледнах в очите.
- Довери ми се, разкажи ми какво се случи. - продължавах да го гледам.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 3:17 pm

Усещаше топлата и ръка,която държеше неговата. Милите думи,които го окуражаваха...постепенно кошмарът отмина и той се върна към реалността. Дали да и каже? Надали щеше да го разбере...въпреки това,момента му харесваше.
-Кошмар...просто кошмар,който не бях имал от много време насам...
Усещаше тялото си по-силно,въпреки че цвета на камъка върху пръстена едва се бе променил.
-Теса...аз....наистина съм ти благодарен....
Не продължи...не знаеше какво да каже. Не се бе чувствал така преди. Тя държеше ръката му...Въпреки,че бе вампир,той имаше чувството че плътта и е топла,нежна. Въпреки хубавото чувство,той усети,че това не може да продължи...
-Май трябва да вървя,не искам да ме гледаш в това състояние.-каза той,като намекваше за кошмара. Тя бе първата,която знаеше за него...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 3:29 pm

Както си и помислих .. ставаше дума за кошмар. Но какъв по-точно? Отново пламна любопитството ми.
- Няма за какво да ми благодариш, радвам се когато помагам на някой. - обясних му.
Макар и за толкова кратко време Том беше изградил в мен огромно доверие. Беше се превърнал в най-добрия ми приятел , брат.
Все още беше слаб, макар не толкова колкото преди. Но се нуждаеше от още почивка , може би и още кръв ..
- Стига Том, няма от какво да се срамуваш, особено от мен. Всеки има кошмари. - сетих се за своя , когато бях още малко хлапе. За всичките нощи в които се събуждах крещейки и плачейки. Но те са вече минало , казах си и се отърсих от мислите си.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 3:35 pm

Почувства се олекнал,сякаш имаше подкрепата на целия свят. Отпусна се обратно на леглото. Капчиците пот,които бяха избили по челото му,вече изчезваха.
-Става въпрос за същество....нещото,което уби родителите ми. Сънувах го като малък,всяка нощ...кошмара ставаше все по-лош и по-лош. Затова започнах с боевете...и те изчезнаха. Убивах , за да се спася от един кошмар...от една измислица...
Вече не се криеше. Знаеше,че тя се е сетила. Можеше да и се довери....сега тя бе единствената,която можеше да му помогне. Иначе досега да беше мъртъв. А те щяха да дойдат за него....и вероятно щяха да наранят нея,за да се доберат то онова,ценното което той пазеше. Не трябаше да го допуска.Хвана ръката и и я погледна в очите.
-Благодаря ти,че си тук сега.
Гласът му беше тих,благ и леко плах. За пръв път през живота си се страхуваше за някого...и този някого беше Теса.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 3:44 pm

Toва, което ми разказа за кошмара си беше доста .. гадно. Но знаех, че има само един начин, за да се отърве от кошмара си веднъж и завинаги - като се изправи срещу него.
Аз също стиснах ръката му и вперих погледа си в очите му, като един кичур коса падна около лицето ми.
- А аз ти благодаря , че ми се довери. - усмихнах му се.
Остана още един въпрос, който се чудех дали да задам. Може би щеше да е прекалено нахално от моя страна , но все пак ..
- Какво искат от теб , Том? - попитах го , пренебрегвайки мислите си.
Може би нямаше да ми каже всичко, за да не ме изложи на опасност, но аз бях силна. Знаех, че мога да се справя с всичко, както винаги до сега.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 4:08 pm

Въпросът го удари като чук. Никой не знаеше за това,което той криеше. Само той,баща му,който вече е мъртъв и човекът,който го преследваше.
-Сигурна ли си,че искаш да знаеш?
Беше готов да каже,защо пък не? Чувстваше сякаш на нея може да сподели всичко. И щеше да го направи...но за всичко си имаше време.
-Дай ми нож!
Той я погледна.Зачака да го донесе.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 4:13 pm

Отидох да взема нож от другата стая , като се чудех за какво точно му трябва. Но съвсем скоро щях да разбера. Взех нож и се върнах в стаята при Том.
- Заповядай. - казах мило подавайки му ножа.
Беше дошъл моментът на истината, заради която може би излагах живота си на опасност.
Но вече бях взела решение и нямаше да го променя.
Загледах се в Том и очаквах това, което ще направи.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:38 pm

Том се изуми какво доверие му имаше тя,след като дори му даде оръжие. Все пак,той взе ножа и свали палтото си. Тялото му,покрито от стотици белези лъсна над светлината и макар цвета на пръстена да не се бе променил значително,Том заби ножа малко под сърцето си и започна да реже. Разрязваше само кожата,но не и органите. След като приключи,малък отвор с размерите на монета зееше откъм гърдите му,за да може от там да излезе нещото,което щеше да промени света завинаги....Том мушна пръст вътре и напипа метала,на който се личаха изписани с малък шрифт символи. Извади го,след което пусна окървавеното парче в ръцете и.
-Търсят това!-рече той,а тонът му се бе променил. Звучеше сякаш току - що е подписал смъртния договор и на двамата. Знаеше,че щяха да го усетят.
-Това,мила моя Теса,е парче от свещения граал.


(за инфо,цъкни http://bg.wikipedia.org/wiki/Свещен_Граал )
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:48 pm

- По дяволите! - не можах да се сдържа и извиках.
Сега всичко се връзваше, и последната част от пъзела се нареди.
Том имаше право за постоянните битки. Трябваше да е достатъчно подготвен когато те дойдат за него.
Сега в главата ми се появи един въпрос - Дали ще дойдат не само за него, а и за мен , щом знаех за това?
Беше глупаво да питам , отговорът беше ясен - да.
- Ще започна ли да сънувам същия кошмар? - попитах плахо.
Може би той самия не знаеше отговора. Аз бях първата , която разбра тайната му.


Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:03 pm

Да! Тя вече знаеше. Заради неговата глупост я бе обрекъл на смърт..най-вероятно мъчителна смърт в ръцете на Тях. Беше бесен заради глупавата си постъпка,хвърли ножа,който държеше в ръка и той се заби във вратата,като влезе до края на острието. Погледна Теса,но в очите му нямаше топлота или спокойствие. Имаше само злоба,огън и страх. Най-много страх. Нямаше да я остави,не можеше да я остави. Сега тя беше част от него,част от тайната.
-Не знам.....
Не изричаше често тези думи. Той самият ги ненавиждаше. Незнание...ужас...
-Разчиташ ли езика,на който са изписани символите?
Том вече го бе разчел. Беше му отнело години,за да разбере какво точно значат символите. И ето,че пророчеството изведнъж се нареди....по дяволите,всичко това е било писано да се случи.....
-О,Боже!........
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:18 pm

Ножът се заби във вратата, а шумът , който последва ме стресна и леко подскочих.
Погледнах го в очите - бяха изпълнени със страх и злоба каквито не бях виждала до сега.
Но въпреки това аз го погледнах с решителен поглед. Нямаше и капка страх в очите ми.
Приех съдбата си такава, каквато е. И ако трябваше да умра .. добре.
Но никога нямаше да се предам без да се боря - това беше ясно.
Погледнах по ясно, но символите бяха доста стари , не бях виждала подобни до сега.
- Какво значат? - попитах го с твърд глас.
Отново го погледнах , но този път погледа ми беше объркан. Както и мислите ми.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:28 pm

Том взе парчето метал и го огледа. Беше чел този текст милиони пъти досега,знаеше го наизуст, но все пак зачете:
-Текста е на латински,мъртъв език от много време. Гласи:

"Когато мракът падне,и светлината се изгуби от света,
когато огънят пламне в очите Му,
времето настъпило е,и той ще потегли за една последна битка,
готов да изчисти злото,което се надига,за да довърши започнатото,
да довършат възвишеното дело и да изчистят света от тези,
които не заслужават да живеят в него.
И двама ще му се противопоставят,мъж и жена,
Оцелели след бичовете на съдбата,
и в техните ръце ще е цялата човешка съдба...."

-Последните 3 реда не могат да се преведат!-рече Том и погледна момичето. Погледът и бе изпълнен със страх. Не,това не беше обикновен страх...това беше страх от предстоящото...страх,че вече няма да бъде същата....същият страх,който обземаше и него.....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:41 pm

След като го прочете изпитах неописуем страх. Страх , че никога повече нямаше да бъда себе си.
Онази Теса , която просто искаше да завърши, да е щастлива, да бъде със Шон ..
Станах от леглото , където бях седнала и започнах да обикалям нервно из стаята.
" Какво ли гласяха останалите три реда? " беше единствения въпрос в главата ми.
- Може да са сгрешили, може би аз не съм тази жена! - казах като мятах ръцете си напред с почти отчаян глас.
Надявах се да не е така, но нещо дълбоко в сърцето ми ми подсказваше , че няма грешка.
Седнах на един стол в дъното на стаята и зарових лицето си в дланите ми.
Усеих как очите ми се насълзиха, но побързах да ги избърша преди Том да забележи.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:48 pm

Том я гледаше,знаеше че плаче.Не биваше да и показва нищо,трябваше да си тръгне веднага...защо въобще позволи да му помогне? Знаеше,че не трябва да се намесва друг. Точно заради това той трябваше да бъде сам...както сега,така и в живота. Не можеше да рискува да загуби близък човек. А за него никой нямаше да скърби. Нямаше никого,освен братовчед си. И може би той щеше да пророни една сълза,но това не беше в негов стил. Сега той си имаше по-важни неща,не да оплаква Том.
-Теса,аз.....
Не знаеше какво да каже. Искаше да се извини,искаше да върне времето...но това не беше възможно. Усещаше,че скоро ще се случи....Без да иска ххвърли поглед на пръстена. Беше станал огнено червен. Всичко беше наред...поне засега...
-Теса,чуй ме добре....забрави какво ти показах,забрави въобще какво се случи сега. Забрави,че си ме срещала. Все едно не съществувам....
Беше му трудно да изрече тези думи,но го направи. След това взе парчето от граала и го мушна в цепнатината на гърдите си. Притисна раната и затвори очи....след което тя заздравя. Това беше едно от своиствата на това парче метал....само една малка част от своиствата. Дори Том не знаеше всичко за него....
Тръгна към вратата,но........
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:59 pm

- Чакай! - извиках след него, когато чух да тръгва.
Станах от стола и избърсах сълзите си преди да се обърна към него.
- Не можеш просто да си тръгнеш .. - започнах да говоря с треперещ глас.
- А аз не мога просто да забравя всичко, което стана. - допълних след кратка пауза.
Том трябваше да остане тук, сама нямаше да се чувствам в безопасност.
Знаех, че мога да се справя с това, единственото от което се нуждаех беше малко време.
Време в което да осмисля всичко и да го приема. Да приема съдбата си.
Щях да пазя тайната от всички, не исках да излагам още някого на опасност.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:07 pm

-Осъзнаваш ли,че се обричаш почти на сигурна смърт?
Гласът на Том звучеше твърде тревожно и това не остана скрито. Да,той нямаше да тръгне. Беше длъжен да остане и да я защити,защото тя се оказа жертва на нещо голямо...също както и той.
-Тук съм,Теса. Ще се справим...
Той се приближи и я погледна. Лицето и бе мокро от сълзите,но това не го притесняваше. Знаеше,че тези сълзи са признак за сила и решимост.Но защо? Защо пак не успя да си тръгне? Чувстваше се виновен....Чувстваше....
-Теса,трябва....
Чу се хлопане по вратата.По-скоро блъскане. Том се съсредоточи,сетивата му се изостриха. Нещо не беше както трябва.
-Застани зад мен. Каквото и да стане,стой далеч от прозорците и вратите.
Медальонът с огромното сребърно "Б",който носеше засия. Това означаваше самоо едно....Опасност.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:20 pm

- Сигурна съм , Том. - казах с ясен глас.
Бях сигурна, че няма да ме остави, че ще бъде тук до мен по всяко време.
Отново се почувствах сигурна и силна.
Бях уверена в себе си и нямаше да позволя нищо лошо да се случи.
Някой започна да блъска силно по вратата.
Том ми каза с твърд глас да застана зад него и в никакъв случай да не седя близо до прозорците.
Забелязах как медальона му засия или по=скоро сребърното "Б" на него.
Предположих, че това означава опасност.
Застанах зад Том като едната ми ръка беше на рамото му.
Изострих слуха си, за да чуя нещо повече, но всичко беше много объркано и не можах да разбера нищо.
Просто стоях зад гърба на Том като очаквах някой или нещо да влезе стаята всеки момент.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:21 pm

- Сигурна съм , Том и го осъзнавам доста добре. - казах с ясен глас.
Бях сигурна, че няма да ме остави, че ще бъде тук до мен по всяко време.
Отново се почувствах сигурна и силна.
Бях уверена в себе си и нямаше да позволя нищо лошо да се случи.
Някой започна да блъска силно по вратата.
Том ми каза с твърд глас да застана зад него и в никакъв случай да не седя близо до прозорците.
Забелязах как медальона му засия или по=скоро сребърното "Б" на него.
Предположих, че това означава опасност.
Застанах зад Том като едната ми ръка беше на рамото му.
Изострих слуха си, за да чуя нещо повече, но всичко беше много объркано и не можах да разбера нищо.
Просто стоях зад гърба на Том като очаквах някой или нещо да влезе стаята всеки момент.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:29 pm

Вратата се отвори рязко и огромно космато куче полетя към Том. Теса изпища,но Том замахна и го отблъсна,като то се удари във стената. Врага бързо се изправи,очите му бяха кехлибарени - върколак. Лицето на Том за момент срещна това на Теса и тя видя пламъка в очите му. Той я хвана през кръста и мя метна зад леглото,далеч от върколака. Разсейването обаче му коства силен удар в гърдите и той полетя назад,като се удари силно в стената. Бърз ритник в слабините на вълка го обезвреди за секунда и Том го изблъска силно,като същевременно нанасяше удари по цялото тяло. Двамата се удариха в отсрещната стена и върколака изпищя жално. Том търсеше ножа,видя го на земята. Посегна да го вземе,но лявата му ръка се оказа в челюстите на вълка. Силна болка го проряза и той усети неимоверен гняв. Удари вълка силно в главата,след което го захапа за врата и отдели тялото от главата му. Това беше края....Медальонът спря да сияе,Том се отпусна...къде беше Теса? Погледна зад леглото,тя лежеше там.....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Кристина Алварадо
» Стаята на Виктория
» Къщата на Виктория
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на четвърти курс-
Идете на: