The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_lcap81%Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_lcap19%Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_lcapСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_voting_barСтаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 11:40 pm

-Мисля, че не , но трябва да отидем. - отговорих на въпроса му.
Вечерята в Лондон беше добра идея. Напоследък пътувахме много, но ми харесваше.
Когато бяхме на друго място сякаш проблемите изчезваха.
Той стана, а на гърба му бяха изпъкнали белезите му.
Беше напрегнат и това се разбираше.
- Ела тук. Имаш нужда от масаж, за да се отпуснеш малко. - усмихнах му се и му подадох ръката си.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 11:46 pm

Масаж? Не можеше да откаже и веднага се върна обратно.
-Е,все пак не бързаме за никъде.-каза той и се засмя.Легна по корем и усети как тя застава над него. Започна да усеща движенията на ръцете и по тялото си. Не,това не можеше да бъде истина...такава наслада...
Изведнъж се сети за монетката.
-Каква е тази монета? Намерих я до леглото...
Ръцете и продължаваха да се движат....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 11:53 pm

Той легна на леглото отново , само че този път по корем, а аз бях над него. Започнах да го масажирам , нито много силно , нито прекалено леко. Изглеждаше, че му харесва щом не каза нищо. Тогава ме попита за монетата.
- Монетата ли .. Баща ми ми я беше дал , когато бях на 6 или 7 години. Каза, че била ценна. И от тогава е винаги при мен. Така и не разбрах защо е ценна, но за мен беше , заради факта , че е от баща ми. - усмихнах му се като се наведох и започнах да целувам белезите по гърба му. След това продължих да го масажирам.
Може би имаше нещо, което не ми беше казал, когато ми я даде. Чудех се какво ли .. Може би Том знаеше ?
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:09 am

-Монетата е много стара. Може би от римско време. Не е намирана такава монета от 50 години насам. Беше намерено цяло сандъче с тях,но бе изхвърлено в морето. Смяташе се,че това са последните монети от този тип. Изхвърлиха ги,защото мислеха че са прокълнати.
Устните и го парнаха като въгленче,когато докоснаха гърба му. Опита се да се стърпи,но не успя и изръмжа от наслада. Местата на белезите бяха безчувствени,затова той усещаше как ръцете и се губят,след това появяват отново.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:16 am

- Съжалявам .. - казах след като той изръмжа.
Помислих си, че го е заболяло и отлепих устните си. Прокарах леко пръсти по тях , а после обвих ръце около него.
Прокълнати значи .. хм. Стори ми се странно.
- Да не би да съм част от това проклятие? - сопнах се аз.
Беше наближило 8 часа и си помислих, че може да взема душ и да тръгнем към къщата му. Любопитството ми около надписите продължаваше да расте с всяка секунда.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:25 am

-Ако е така,то ти си най-красивото проклятие,което ме е сполитало някога!-каза Том с насмешка в гласа и я целуна. Задържа я така само за миг,след което сякаш усещайки любопитството и се изправи.
-Хайде,да се подготвяме.
Том се запъти към съседната стая. Трябваше да се подготвят добре. Не знаеше какво ще ги чака там,но този път искаше да е готов да отвърне на удара подобаващо. Беше взел някои неща тайничко от Теса,защото мислеше че ще го скастри. Затова и прибра палтото снощи. Сега го разтвори,а в него имаше цял арсенал от оръжия. Том обаче взе само две. Малък пистолет и огромен блестящ меч. Може би щяха да се смеят на екипировката му,но той отлично знаеше на какво е способен меча.
Вместо палтото,той взе тениска,но отдолу беше със същия тъмен панталон. Реши да почака Теса в стаята,затова се върна там.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:38 am

- Шегаджия. - казах му и се засмях като отвърнах на целувката му.
Станахме от леглото като аз влязох в банята , а той остана в стаята.
Или поне така си мислех. Изкъпах се набързо и се върнах в стаята. Облякох една рокличка и бях готова за тръгване.
- Да вървим да рзбулим тайните. - казах и се засмях.
Когато го видях с тениската и панталона ми изглеждаше много красив.
- Хубави дрешки. - намигнах му и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 10:00 pm

С Том се качихме в колата. Аз карах с по-висока скорост от обикновено.
В този момент това беше единствения начин да запазя себеобладание.
Докато пътувахме никой не каза нито дума. А и аз не исках обяснения.
Той ме беше излъгал, а за това оправдание нямаше.
Качихме се в стаята и го сложих да легне на леглото.
Взех няколко банки кръв и му ги подадох. Взех една и за себе си.
Тръгнах към другата стая, но ...
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 10:05 pm

-Почакай!-каза Том с леко хрипнал глас.
-Теса,аз ... не исках да те изложа на опасност. Това беше единственият начин да те махна от там...Те...Те искат мен,Теса,не теб. Искам поне да се опиташ да ме рабереш...колкото и да те обичам,не мога да позволя доброволно да ме последваш отвър. Виж се,целият живот е пред теб. Нямаш си напредстава какво бих дал да изживея моя с теб...
Спря...трябваше да каже толкова неща,а думите бяха толкова малко...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 10:17 pm

- Нищо не оправдава лъжата ти, Том. Вече не знам дали мога да ти вярвам. Загубих доверието си към теб .. - започнах да говоря като го гледах в очите.
- По-добре тръгвай , когато се излекуваш напълно щом искаш да съм в безопасност и да изживея остатъка от дните си щастлива. - гласът ми беше равен, но въпреки това изпитвах болка от думите си. Обаче не спрях, знаех че това е единствения начин. Свалих медальона му, който висеше на врата ми и го хвърлих към него на леглото.
- Двамата с теб не можем да бъдем заедно .. нито сега , нито никога. - изрекох това и като използвах бързината си излязох от стаята.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 10:27 pm

Том гледаше как излиза от стаята. Медальона лежеше до него. Не бе светнал нито веднъж,докато тя изричаше тези думи. И все пак го болеше. Болеше го вътре,сякаш разкъсваха сърцето му. И едни и същи думи се повтаряха в главата му,кънтяха и се забиваха като остриета:
"Двамата с теб не можем да бъдем заедно .. нито сега , нито никога."
Изправи се. Беше забравил за болката,беше забравил за раните. Искаше му се да я настигне,но не знаеше какво да и каже. Вместо това взе медальона,но не го окачи на врата си. Държеше го в ръка. Тръгна към вратата. Вече не бе добре дошъл тук....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 10:40 pm

Усетих как Том беше станал от леглото. Не можех да го пусна да си тръгне.
Ако се върнеше в неговата къща щяха да го убият.
Можех да понеса да съм разделена с него, да не го целувам, прегръщам, милвам .. но не и той да е мъртъв.
Бързо стигнах до вратата, към която той посягаше да отвори и застанах точно пред него като разстоянието между нас беше съвсем малко.
- Не си тръгвай още. Не си излекуван напълно. А и ако се върнеш в къщата в гората .. ще те убият. - казах му аз.
Исках да го задържа още малко тук, макар да не можех дори да го докосна.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 10:45 pm

Очите на Том бяха кухи...празни,сякаш от тях бе изтръгнат всичкия живот. Движеше се бавно,вече нямаше за къде да бърза. Знаеше какво следва от тук натам. Безцелен живот...до колкото това можеше да се нарече така.
-По-добре мъртъв,отколкото далеч от теб.
Тонът му бе леден. Нямаше и малка прилика с топлия тембър,който и говореше и я успокояваше. Изглеждаше,сякаш е едно от онези същества,които искаха да ги убият. Приличаше на бойците от арената. Посегна към вратата....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 10:56 pm

Продължавах да стоя притисната за вратата , точно пред него.
- Стига глупости. - поклатих глава.
- Ако излезеш от тук .. ще е само през трупа ми! - казах му със същия леден тон, който той използваше.
Бях убила всичко добро в него, но не спирах да се надявам, че някой ден ще е същия Том, който познавах - добър, мил, обичлив и грижовен.
- Хайде, убий ме! - поддържах тона си безчувствен, не заинтересован.
Каква по-добра смърт от тази. Ако трябваше да умра исках да е от неговите ръце.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 11:06 pm

Какво искаше от него? Щом не обяснение,тогава какво? Нали искаше да се махне? Ето,той точно това правеше.
-Пусни ме да мина. Не искам да те убивам,просто да се махна от живота ти. Нали сама го пожела? За да не те наранят,трябва да си отида. И го правя.
Хвана я за ръката и я издърпа от вратата. Внимаваше да не я нарани,но все пак май преувеличи и я дръпна по-силно. Посегна за вратата отново....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 11:13 pm

- Казах ти да останеш тук докато се оправиш. Пръстенът ти е все още бледо розов. - напомних му аз на свой ред.
След като ме избута отново посегна към дръжката на вратата. Не, нямаше да го пусна на сигурна смърт в дома му.
Отново се върнах пред вратата , която беше леко отворена. При силния сблъсък на дръжката и гърба ми се чу някакво пропукване от там. Болката също не отстъпваше, но не се дръпнах от там.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 11:19 pm

-Защо го правиш? - попита Том
-Не бяха ли достатъчни думите,които ми каза,за да ме мъчиш сега? Знаеш какво ми е,нали? Чувство за вина и разочарование едновременно...Искаш да знаеш къде ще отида ли? И аз не знам. Ще изляза и няма да се върна. Ще бъде сякаш не съм съществувал. Няма да ме видиш повече....никога.
Погледна я. Медальонът в ръцете му засия. Да,знаеше че е така. Тръгнеше ли сега,нямаше връщане назад.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 11:37 pm

Том казваше истината. Както и аз я знаех без да беше нужно медальонът да засиява. Може би постъпвах глупаво , но щях да го пусна да си тръгне. Мен ме болеше не по-малко от него, а той дори не осъзнаваше това. Знаех, че дори да тръгне сега, ако поисках щях да го намеря. Сърцето ми щеше да ми покаже пътя. Започвах да отстъпвам от вратата. Сега той беше срещу мен, хванал дръжката. Погледнахме се в очите за последно. Без да усетя повдигнах ръката си към лицето му, но спрях на няколко сантиметра и стиснах ръката си в юмрук.
- Сбогом ... - казах с тих глас като едва сдържах сълзите си. Нямаше да заплача пред него.

Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 11:42 pm

Звуци заудряха в главата му,появи се странно чувство на самота. Въпреки това,Том не потрепна. За момент се зачуди,дали тя щеше да тъжи за него? Или просто това беше повода най-накрая да се отърве. Каквото и да беше,приключваше тук и сега.
-Сбогом Теса Алварадо! Желая ти щастие!
Направи няколко крачки и вече беше извън нейната стая. Нямаше да я види никога повече....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд   Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Теса Алварадо и Виктория Найтшейд
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Стаята на Кристина Алварадо
» Стаята на Виктория
» Къщата на Виктория
» Стаята на Ани
» Стаята на Ани.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на четвърти курс-
Идете на: