The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_lcap81%Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_lcap19%Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_rcap 
Том Милс
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_rcap 
Selene
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме

Go down 
+4
Джесика
Саманта Такър
Том Милс
Сара Пезини
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
АвторСъобщение
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 3:38 pm

Джес преложи на всички бисквити,но никой не искаше.Аз се бях сгушила в Ед,а очите ми се притваряха и клепачите започваха да ми тежат.Усети как ме целуна по косата.Беше толкова приятно.С него се чувствах добре,защитена,цяла..
-Мисля,че е време децата и бременните да си лягат.-каза и се засмя.
Двете с Джес го погледнахме лошо.Не исках да се качвам горе сама.Исках той да е до мен.
-А тези ,които не са бременни или деца, какво ще правят?-попитах аз.
-Амиии...Ще пият по една бира и ще си поговорят по мъжки.-каза Ед ,а аз го погледнах с вдигнати вежди.
Том също изглеждаше малко учуден от изказването му.Знам,че Ед мразеше върколаци,но какво става по-дяволите?
-Е,съжелявам,но няма да бъде мъжки разговор,защото не мисля да си лягам още.-казах и се усмихнах невинно.-Но Джес ти ще трябва да лягаш.Ако искаш ще ти оставя ботилка кола и кутия бисквити на нощното шкафче за да не слизаш?-попитах я аз и я наместих в скута си.
Не исках да се отделям от нея,както и от Ед.Все още се страхувам,че всичко е просто сън и после всичко ще изчезне.Джес ще е починала при раждането,Ед няма да ми говори и ще продължи да ме мрази.И няма да се запозная с Том или Ерик.И отново ще съм кучката,която бях докато тях ги нямаше.
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeСря Мар 21, 2012 6:55 pm

Сара и Едуард стигнаха до решението,че децата трябва да си лягат...бременните щяха да останат.Кака Сара каза,че ще ми донесе кола и бисквитки и все пак аз се намусих защото те щяха да са тук,а аз ще трябва да съм горе.Намусих се,станах от дивана,взех си бисквитките и колата - която едва вдигах - и тръгнах към стълбите намусена.Влезнах в стаята си и седнах на леглото.Не беше честно,че аз трябваше да съм тук,а те доло...не ми се стоеше сама!Не ми се спеше!
Усетих познатия повей и тогава пред мен се появи онзи който ме беше нарекъл "Ренесме" когато се родих.Беше облечен в черно,но колкото бързо се беше появил толкова и бързо изчезна.Седнах на земята и извадих зайчето от клетката - тъйкато го бях прибрала - и го пуснах на земята.То почна да скача из стаята,а аз да пляскам и да му се радвам.Това май беше единственото което можех да правя.
Върнете се в началото Go down
Edward Hale
Graduates
Graduates
Edward Hale


Брой мнения : 17

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 7:35 pm

Джес се намуси,взе колата и бисквитите и тръгна към стаята си.Обърнах се към Сара.Почти беше заспала облегната на рамото ми.Усмихнах се.Надигнах се от мястото си и полека без да я събудя я подхванах и започнах да я нося нагоре към стаята.Отворих вратата и отидох до леглото.Оставих я там и я завих.Тръгнах към стаята на Джес и почуках на вратата.
-Хей,може ли да вляза?- попитах я на вратата.
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeПон Авг 06, 2012 3:46 pm

Гласът на Едуард се разнесе от другия край на вратата.Намусих се и почнах да гоня зайчето в опит да го хвана.Накрая успях.Държах малката черно-бяла топка козина която известно време се опитваше да изскочи от мен,но после се поуспокои.
- Влез. - казах намусено и на лицето ми се появи недоволна физиономия.Наистина не бях щастлива.Не беше честно.На мен не ми се спеше,а ме пращаха да спя...,а и кака Сара чакаше бебе и това означаваше,че аз ще отида на заден план.Не беше честно!Защо никой не ме искаше...още от самото ми раждане...
Върнете се в началото Go down
Edward Hale
Graduates
Graduates
Edward Hale


Брой мнения : 17

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeПон Авг 06, 2012 4:07 pm

Влязох в стаята на Джесика и чух какво си мисли.Беше тъжна, мислейки си че след като се роди новото бебе никой няма да я поглежда и тя пак ще е сама.
-Няма да бъде така,миличка.-казах и' и я гушнах.-Ние винаги ще сме до теб.Не мисли,че когато се роди не сме те искали.-казах аз тъжно и си припомних онова време.
Със Сара бяхме толкова щастливи,че ще си имаме бебе.Усмихнах се.
-Знаеш ли,когато разбрахме ,че майка ти е бременна с теб Сара веднага обзаведе тази стая.Първоначално беше направена за каквото и да е бебе.Момче или момиче,но после разбрахме ,че ще си момиче и тя модерира в това.-казах и станах.Отидох до гардероба и се порових малко.Най-накрая го открих.Одеалцето,което Сара беше направила за Неси.Подадох й го.
-Ето това е първата ти дрешка ,ако мога да го нарека така.Сара го направи и избродира името ти на него.-казах и посочих името и' на одеалцето.
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeПон Авг 06, 2012 4:20 pm

Погледнах одеалцето.Въздъхнах.Пуснах зайчето на земята и взех одеалцето от ръцете на Ед.
- Красиво е...наистина ли мама...наистина ли Сара го е направила за мен? - погалих леко одеалцето там където беше името ми.Леко се усмихнах.И все пак знаех,че като се роди бебето няма да съм кой знае колко желана..нямаше да ми се обръща внимание.Нямаше да ги има дните като днешния когато ходехме по кафета и прочее.В дома винаги когато идваше ново дете и то беше по-малко му обръщаха повече внимание.Там обаче ти се искаше да не ти обръщат внимание.Там бяха лоши..само се караха и те биеха.Това бяха някои от причините да избягам.Очичките ми леко се насълзиха при спомена за онова сиропиталище.
- Но все пак като се роди бебето вие ще сте все край него...знам го.
Върнете се в началото Go down
Edward Hale
Graduates
Graduates
Edward Hale


Брой мнения : 17

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeПон Авг 06, 2012 8:44 pm

Защо не можеше да ни каже просто "мамо" или "татко".Навъсих се.
-Естествено,че го направи за теб.-казах и я гушнах.
Започнах лека полека да разтривам гърба й успокоително.Наведох се и я целунах по главичката.Беше толкова красива и сладка.
- Но все пак като се роди бебето вие ще сте все край него...знам го-каза тъжно тя.
Повдигнах брадичката за да видя очите й.Очите й бяха насълзени.
-ХЕЙ ,успокой се.Всичко ще е наред,нали?Ти ще ни помагаш за бебето и така ще имаме време и да излезнем и т.н.-казах с усмивка.-А сега мисля,че е време да си лягаме.Хайде ще спиш при нас.-казах и отидохме в стаята на Сара.
Леганхме си,Джес беше по-средата и Сара се размърда.
Отвори бавно очи и ни погледна уморено.
-Хей-прошепнах тихо с усмивка на уста.
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeПон Авг 06, 2012 8:59 pm

Заспах уморено на рамото на Едуард.Усетих как той ме пренесе до стаята.Остави ме на леглото и отиде нанякъде.Опитах се да възразя,но бях твърде уморена за това.Тъкмо бях на път да заспя,когато усетих движение.Обърнах се на другата страна от леглото с уморен поглед и видях Джес и Ед да лягат.Усмихнах се.
-Хей.-каза тихо Еди и се усмихна.
-Хей.-отвърнах аз и се гъшнах в тях двамата.
И така заспахме гушнати един в друг с Джес м/у нас вече спяща.
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeВто Авг 07, 2012 4:42 pm

Съгласих се да спя при Сара и Едуард.Малко след като се настаних между тях потънах в сън.Всъщност не сънувах нищо,а просто си спях...,а в съзнанието ми беше един голям черен екран.
Сутринта се събудих и бях гладна.И Сара и Ед още спяха.Дали щеше да уместно да ги събудя?Сигурно не...,но бях гладна.
- Мамо... - изрекох като леко дръпнах кака Сара.След тези думи обаче и замълчах.Малко ми беше странно да ги наричам "мамо" и "тате" при положение,че не бях израснала с тях,но...тя ми беше мама,а той тати. - Сара..гладна съм...мамо..
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeВто Авг 07, 2012 5:01 pm

Чух някой да ме вика и отворих очи.Беше Джес.
-Добро утро и на теб.-прошепнах с усмивка.-Хайде да слизаме да ти правим закуска.
Станахме,оправихме се и слязохме долу.
-Е,какво иска принцесата за закуска днес?-попитах с голяма усмивка.
Докато чаках отговора и изпих една чаша кръв и си сипах кафе.
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitimeВто Окт 16, 2012 2:50 pm

- Пица? - попитах.Макар,че тези дни само това ядях,но нищо. - И кола!И бисквитки!А сладолед може ли?
Погледнах Сара с големите си очи и се засмях.Не бях чак толкова гладна,но можех да хапна от всичко което изброих..по мъничко.А ми се ядяха обаче и доста други неща.И ми се пиеше и сок...
- Днес ще се разходим ли в парка? - попитах. - Или в зоопарка...
Много обичах зоопарковете.Ама много.Имаше най-различни животни.Големи и малки,пернати,космати,люспести..всякакви.Исках да си имам зоопарк,но..имахме само кучето на кака Сара което се казваше Зеро и моето зайче Пухи.Мм да...въобще не можеше да се сравнява с един зоопарк.
- Може и да отидем на кино... - всъщност аз до сега бях ходила на кино само веднъж...от дома където бях не ни водеха...там всъщност не ни водеха където и да е..само ни се караха и биеха..затова и избягах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 12 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме
Върнете се в началото 
Страница 12 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Стая на Джесика Хейл
» Стаята на Сара Пезини
» Kъщата на Жанеткаа.. ♥♥♥
» Розали Хейл с/у Катерина Петрова
» Kъщата на Вики Донован и Натаниел

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: