The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_lcap81%Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_lcap19%Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_rcap 
Том Милс
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_rcap 
Selene
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме

Go down 
+4
Джесика
Саманта Такър
Том Милс
Сара Пезини
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 4:03 pm

Сед предложението и другите неща Джес ме задърпа за ръката.Когато стигнахме кухнята тя се настани на един от високите столове и ме попита дали може да направа пица.
-Естествено.-казах и се усмихнах.-Ами ще го родя и ще го отгледаме,но няма да дупусна да повторя същата грешка,както когато ти се роди.-отговорих й и Ед влезе.
-Какво ще правиш?-попита с усмивка и седна до Джес.
-Пица.-казах и се засмях,а неговите очи светнаха.-Джес обаче ми обещай,че няма да пиеш кола.-казах аз,а Джес се намуси.
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 4:21 pm

Не знаех дали Едуард знае,че кака Сара е бременна отново.Те бяха доста сладка двойка ако трябваше да сме чесни.
Когато Сара каза,че няма да пия кола се намусих.Исках кола!Изведнъж просто слезнах от стола - тъйкато беше доста висок направо си скачах от него - и излезнах от кухнята.Качих се на втория етаж и влезнах в стаята си.Извадих малкото зайче което бяхме купили с кака Сара преди няколко дни и пак слезнах на първия етаж.Застанах пред Едуард и се усмихнах.
- Виж какво си имам. - казах му като посочих зайчето което после гушнах.
Върнете се в началото Go down
Edward Hale
Graduates
Graduates
Edward Hale


Брой мнения : 17

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 4:32 pm

Изведнъж Джес слезе от стола и се качи нагоре.Погледнах Сара,а тя само вдигна рамене.
Не след дълго Джес се върна и носеше нещо много пухкаво.
- Виж какво си имам. - каза и ми посочи зайчето след което го гушна.
Засмях се.
-Може ли да го гушна ?-пшоитах я и тя ми го даде.
Беше много пухкаво зайче.-Как се казва?-попитах отново.
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 4:40 pm

Започнах да се смея.
-С какво искате пицата?-попитах ги през смях.
-С всичко.-казаха и двамата едновременно и всички се засмяхме.
От отдавна не бях усещала уюта на семейството.Изведнъж ми причерня и паднах на земята.
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 7:51 pm

Подадох му зайчето.Кака Сара попита с какво искаме пицата и ние поискахме със всичко.Усмихнах се.
- Пух. - казах кратичко.Зайчето се казваше Пух защото беше много пухкаво,а и беше момченце.Мисля,че това име му отиваше.Изведнъж кака Сара припадна,а аз изпищях.Какво и беше станало на кака Сара? - Како Сара!Какво Сара!
Почнах да я викам.Едуард също се притече на помощ.Натъжих се.Май трябваше да я заведем в болница.
- Мамо! - казах тихичк. - Трябва ли да я заведе мв болница или ще се оправи?
Върнете се в началото Go down
Edward Hale
Graduates
Graduates
Edward Hale


Брой мнения : 17

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 8:17 pm

Както разговаряхме с Джес изведнъж Сара се строполи на земята.Джес изпищя и започна да я вика.Отидох при тях и вдигнах Сара.Сложих я да легне на дивана.Джес я нарече мамо.Колкото и тихо да го бе казала аз я чух.
- Трябва ли да я заведем в болница или ще се оправи?-попита Джес притеснено.
-Спокойно,Джес.Ще се оправи.-казах и аз.-Джес остани при нея докато отида да проверя нещо в кухнята.-казах й аз.
Знаех къде слага запасите си от животинска кръв,но нямаше.Мамка му.Взех една чаша и един нож.Вдигнах китката си над чашата и я срязах.Режех всеки път когато тръгнеше да се затвара.Когато напълних чашата отидох в хола.
-Джес мръдни се.-казах аз и тя се отмести.
Поднесох чашата към устните на Сара и тя започна да преглъща.Когато пресуши чашата дойде в съзнание.
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 8:24 pm

Когато дойдох в съзнание се огледах.Видях притеснените лица на Ед и Джес.Чувствах се добре,сита.
-Добре ли си?-попитаха и двамата едновременно.
-Да,но...Какво стана?-попитах ги.
-Ами както си говорехме за Пух и ти правеше пицата припадна.-каза Ед.-Трябва ти кръв,скъпа.Додох ти от моята ,но трябва да зарем с кръв за понататък.Знаеш го.-каза той и ме целуна по-челото.
-Знам.-казах и въздъхнах.-Както и да е сега трябва да ви направя вечерята.Хайде към кухнята.-казах аз и стана.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 5:40 pm

Дотътрих се до къщата на сестра ми.Стоях и гледах къщата, сякаш хм...беше нещо невиждано.Прескочих оградата и стигнах бързо до входната врата.Там, вътре.Вкъщата се чувехе най-различни звуци.Поколебах се дали вобще да правя нещо.Да не преча все пак.Но, трябваше да предам едно нещо, така че нямаше как.Облегнах се на стената до врата и се замислих дали да почукам или не.В крайна сметка реших че би било по добре.Все пак за къде ми е тази кръв?Почуках на вратата и зачаках някой да отвори.Ако вобще щяха да ме чуят.
Върнете се в началото Go down
Edward Hale
Graduates
Graduates
Edward Hale


Брой мнения : 17

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 5:55 pm

Някой почука на вратата.
-Ще отида да отворя.-казах аз.
Отидох при вратата и я отворих.С/у мен седеше някакъв мъж колкото мен г/д.Дали това беше бащата на нероденото дете на Сара?
-А ти си?-попитах го.
Чаках да ми отговори и през това време го огледах.По-вон явно,че беше вълк.Сара едва ли би се забъркала с такъв..Нали?
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 6:06 pm

Вратата се отвори, и пред мен се появи мъж.
-Като първо здравейте.-Казах сякаш за да му напомня, че не беше казал и едно здрасти...
-Второ, аз съм брат на Сара...и като заговорих за нея, тя къде е?-попитах.Поглеждайки го с повдигнати вежди.Ако пречех щях да си тръгна.Само да и дам кръвта.Че на мен съвсем не ми трябваше.
Върнете се в началото Go down
Edward Hale
Graduates
Graduates
Edward Hale


Брой мнения : 17

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 6:13 pm

Оооо..Опаа.
-Ъъъ.извинявай.Просто те помилих за ония идиот дето я е оставил бременна.-казах аз малко ядосано,но и извинително.-В хола е.0казах аз.
Отдръпнах се от вратата и той влезе.Затворих след него и се отправихме към хола.Когато влязохме видях как Джес беше легнала на дивана.Беше заспала и се гушкаше в Сара.Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 6:29 pm

-Оставил?-учудих се.Беше я оставил?С дете?Този, определено нищо не струваше щом беше направил така.Бедната Сара.
-Няма, от какво да се извиняваш..-поклатих сглава.-Мерси.-добавих и се усмихнах когато той ми даде път да мина.Влязох и отидох в хола.Където забелязах Сара лежеше на дивана с дете.Усмихнах се леко и се приближих.
-Хей, как си?-прошепнах за да не събудя детето.
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 6:32 pm

Джес беше заспала.Беше уморена след толкова събития.Преди да заспи се беше гушнала в мен и след това заспа.Изведнъж се появи Том и след него Ед.
-Хей, как си?-попита ме тихо за да не събуди Джес.
-Добре.Ами ти/-поитах го и се усмихнах.
Чудех се дали да му кажа, и ако му кажа как точно да подходя.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 6:39 pm

Усмихнах се.
-Жив съм още, както виждаш.-незнаех какво точно и да говоря, след това...Сигурно по-добре беше и да не споменавам.Затова да премина на друга тема?
-Донесох ти...-повдигнах няколко пличета с кръв.-Банки нямаше.-засмях се леко.И без това едвам ги открих.Едвам ги измъкнах.Но имаше само такива...-Съжелявам но друго наистина нямше.-поклатих леко с глава.
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПон Дек 19, 2011 6:51 pm

Усмихнах се .
-Мерси .-казах аз и стиснах ръката му с моята лява.
Упсс.На нея беше годежния ми пръстен.Погледнах към Том,а той гледаше към ръката ми невярващо.Ед се изправи и аз го погледнах.
-Ъм скъпа аз ще занеса това в кухнята.-каза той и посочи кръвта.
Преди да кажа каквото и да е той каза;
-Спокойно ще ти донеса една чаша.-каза и тръгна към кухнята.
Върнете се в началото Go down
Edward Hale
Graduates
Graduates
Edward Hale


Брой мнения : 17

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 8:16 pm

Забавих се колкото ми беше възможно в кухнята,но нямаше какво повече да правя.
Върнах се в хола с чашата с кръв и яподадох на Сара.
-Заповядай скъпа.-казах й докато и я подавах.
Тя отпи и веднага си пролича,че действа.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeВто Яну 03, 2012 10:32 am

Погледнах ръката и невярващо.Първо ръката след това нея, после пак ръката.
-Сара, знам че не е моя работа.Но кога успя?-погледнах я невярващо и учудено.Хм, да.Нашите отношения със Софи стигнаха до никъде.Нямаше я, а аз незнаех и къде да я търся.А и неможех да си тръгна от тук.За съжаление.Не ми оставаше нищо освен да чакам.Но пък Сара...Май трябва да взимам пример от нея.Засмях се на ум за това и пак я погледнах.
-Ъм, ако ви преча.-казах и погледнах вратата.Все пак, знам ли.
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeВто Яну 03, 2012 2:09 pm

Засмях се тихичко.
-Ами,днес.-казах с усмивка.-Ед ми предложи отново и аз приех.-казах му аз и се сгуших в Еди.Сигурно Том беше много объркан съдейки по физиономията,която правеше.Размишляваше над много неща.Не знаеше къде е Софи и съм почти 100% сигурна,че се чуди къде да я търси.
-Ъм, ако ви преча.-каза той и по9гледна вратата.
-Ти никъде няма да ходиш.-казах аз със строг поглед и погледнах Том.-Оставаш тук.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПон Яну 16, 2012 5:20 pm

Преповторих си получената информация.Ех.Жалко че Софи я нямаше.
-Е, да ви е чистито.-Казах и им се усмихнах и на двамата.
-Сигурна ли си?-попитах Сара поглеждайки я въпросително, след като ми каза със строг тон, че няма да си ходя, че оставам.Наистина не исках да им преча.Интересно ако тръгна към вратата, със въже за стола ли ще ме завърже.Дано, не.Но и не искам и да пробвам.
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПон Яну 16, 2012 5:25 pm

-Мерсиии.-казахме двамата с Еди в един глас и се засмяхме.
-Сигурна ли си?-бях сигурна ,че не говори за сватбата.
Погледнах го с поглед тип ако -си-тръгнеш-считай -се-за-мъртъв.И казах:
-Абсолютно.-докато го казвах Джес започна да се събужда.
Стана и се огледа.Видя Том и викана с детското си гласчеее:
-Чичо Томм.-и му се метна на врата,а ние се засмяхме.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeПон Яну 16, 2012 5:37 pm

Засмях се и аз и я прегърнах.
-Викай ми Том добре?Че се чуствам стар така-Засмях се още повече.Но наистина когато ми каза "чичо Том" имах чуство че съм на 41 а не на 21.Има си разлика.Беше за предпочитане, но аз си предпочитах само Том.Усмихнах се на момичето.
-Е, как си?Наспа ли се?-попитах момичето с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Edward Hale
Graduates
Graduates
Edward Hale


Брой мнения : 17

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeНед Яну 29, 2012 1:25 pm

Засмях се когато чух мислите му.
-Е, как си?Наспа ли се?-попита той Джес.тя се усмихна и каза:
-Ами малко съм гладна,но иначе спах добре.-и пак се усмихна.
Всички погледнахме към Сара,а тя се засмя.
-Добре де.Пица,нали така?-попита ни тя и в отговор всички се втурнахме към кухнята.
Чух я как се засмя.
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeНед Яну 29, 2012 1:33 pm

Засмях се ,когато тръгнаха към кухнята.Изпих останалата част от кръвтта в чашата и отидох в кухнята.Две пици бяха готови,но трябваше да направя още.Сложих ги във фурната и направих още две.Когато първите две пици станаха готови ги оставих пред Том и Джес.После сложих другите две пред мен и Ед.
-Много е вкусно.-каза Джес.
-Радвам се.-казах й и я целунах по челото.-Имам изненада за теб.-прошепнах й на ухо.
-Каква?-каза развалнувана.
-Днес обаче само днес..-подчертах аз-..може да ядеш колкото искаш сладко и да пиеш колкото искаш кола.-казах и се усмихнах.
-Йеййй.-каза тя и ме прегърна.-Обичам те.
-И аз те обичам.-казах аз.
Върнете се в началото Go down
Джесика
Humans
Humans
Джесика


Брой мнения : 66

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 1:15 pm

Сара ми позволи да пия колкото искам кола и да ям колкото искам сладко.Очичките ми светнаха и аз я прегърнх като изписках,че я обичам.
- Ти си най-добрата! - казах и като отидох в кухнята.Дръпнах един стол близо до шкафовете и се качих на него.Отворих един шкаф и от там извадих кутия с бисквити.Върнах се в хола при Сара,Едуард и другия мъж с който не помнех да съм се запознавала.Бях разбрала,че е брат на кака Сара или нещо такова.
Седнах на дивана и извадих една бисквитка като почнах да си я хрупкам и подадох кутията на Едуард.
- Искаш ли?А ти? - обърнах кутията към мъжът,а после погледнах Сара.
Върнете се в началото Go down
Edward Hale
Graduates
Graduates
Edward Hale


Брой мнения : 17

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 3:26 pm

Сара позволи на Джес да яде сладко и да пие кола.Веднага след като го каза Джес изтърча в кухнята и се върна с кутия с някакви бисвити.Попита мен,Том и после Сара дали искаме.
-Не,благодаря.-казах аз и се усмихнах на Джес.-Преядох с пица.-продължих и се потупах по корема със свободната си ръка.
Сара се беше сгушила в мен и мисля,че беше на път да заспи.Целунах косите й.Още бяха така меки и ухаещи на шоколад както ги помня.Усмихнах се.
-Мисля,че е време децата и бременните да си лягат.-казах аз и се засмях.
Джес и Сара ме гледаха лошо.Кой би предположил,че те са най-важното нещо в живота ми?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 11 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме
Върнете се в началото 
Страница 11 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Стая на Джесика Хейл
» Стаята на Сара Пезини
» Kъщата на Жанеткаа.. ♥♥♥
» Розали Хейл с/у Катерина Петрова
» Kъщата на Вики Донован и Натаниел

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: