The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_lcap81%Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_lcap19%Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_lcapKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_voting_barKъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме

Go down 
+4
Джесика
Саманта Такър
Том Милс
Сара Пезини
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:42 pm

Засмях се.Е,значи наистина е тя.И е много красива жена.
-Неее това си ти.-казах и пак се засмях,а Том ме изгледа невярващо.-Спокойно,шегувам се.Аз съм.-казах и пак се засмях.
Сам стоеше,пиеше,пушеше и слушаше.Може да не я познавах от много време,но ми изглежда,че това не е нещо нормално за нея.
-А и не съм толкова малка.Разликата ни е 3 години така,че тогава и ти не си бил много голям.-казах с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:11 pm

-Бях на...-не го казах с думи а го показах с пръсти "3" и се засмях.
-Дори и да нямаме голяма разлика,ти си ми оставаш малката сестричка.-Леко я попуднах.-Малката ми Рей.-казах през смях.Преди няколгко години,няколко дена...дори не си представях че може да имам сестра или брат.А ето че имам.Но защо родителите не са казвали,защо?Хъъм,това беше странно.Не са искали да го казват но защо?Много въпроси...Трябваше да разбера отговорите им.Но без да питам родителите.Мисля че така би било по-правилно.
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:19 pm

-Хеййй.-казах през смях,когато ме подбутна.
Трябваше да разберем някой отговори.Но може би за сега не трябваше да замесваме нашите.Може би трябваше да си направим тест,зад а разберем със сигурност дали е вярно.И след това да отидем и да потърсим отговори при нашите.
-Е хора мисля,че вече може да започнем с купона.-казах като усилих музиката почти на макс.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:31 pm

-Купона?-погледнах леко объркано.Купон?!?Това не беше в плановете...
-Какъв купон?-попитах Рей но се бях обърнал към Сам за да видя какво прави,правеше точно каквото и преди,докато гледах съм музиката.Която до сега не забелязах че звучи,стана по-силна.Обърнах се към Рей и я погледнах объркано.Ъх добре,и аз трябва да се отпускам някога...можеби щях да го направя?
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:38 pm

Вече наситила се на информация и цигари, оставих и двете на масата и пресушавайки поредната чаша станах от дивана.
Купон, казваш, а?Сега ще се поразвихрим малко...
Придвижих се към Рей и ръцете ми се вкопчиха в нейните, защото някой малоумник бе решил че подпийнал вампир не може да се държи на крака...
Изправих се бавно като все още се придържах за нея и се хилех все едно бях надрусана...като се замисля май не съм го правила...жалко?Може би да, при положение...моето положение-Да!
Заклатих тялото си в ритъма на музиката...до колкото можеше да се нарече танцувам, май сега го правех.както казах преди малко, може би алкохола си бе поиграл с равновесието ми повече от обикновено и не бях особено доволна.Предпочитах когато се бъзика с паметта ми или дори с мислите ми...е явно не ми е излязъл късмета, какво пък...
-Купон Том, това което си правил и ти преди...100 години.-избухнах в смях и почти не се препънах в собствения си крак, когато отново се хванах за Рей...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:26 pm

Засмях се ,когато Сам каза това за Том.И след това пак се спъна.
-Добре ли си ?-попитах ухилена.
Усилих музиката до дупка и тримата започнахме да танцуваме.Беше много смешно,защото Сам се препъваше на всяка втора крачка,а ние се заливахме от смях.Пиехме,пушехме и танцувахме.Може да бяхме само тримата,но купона беше супер.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 9:08 pm

Понякога приемаща с гордост определения като "пияница", аз често гледах като предизвикателство поредното шише на масата, но сега май нещо се бе променило.Още си спомням с насмешка първото си напиване...вторият ми баща бе объркал сиропа за кашлица...като се замисля май нарочно ми бе дал онази водка...Осем години по късно, плюс вече милион напивания, ето ме пак...стигнала предела си?Не, не може да бъде.Не и с една бутилка...Не!
бях сигурна че ще изпия поне още една...минимум...а това че после нямаше да мога да се прибера сама, бе съвсем отделен въпрос...Трябваше ми само едно одеяло...а можеше да мина и без него...
И все пак, сега успявах да залитам както никога до сега...може би ми имаше нещо...въпроса бе какво повече...
Сложих ръцете си на хълбоците на Рей и тялото ми се задвижи надолу като се триеше в нейното.След момент отново се изравних с очите й и едната ми ръка се плъзна по гърба й, придърпвайки тялото й към моето.
-Искаш купон, а?Нека си направим купон...-казах аз вперила предизвикателен поглед в нея и скоро устните ми се допряха до нейните, а другата ми ръка стисна здраво едната буза на дупето й...В момента хич не ми пукаше че брат й бе в същата стая и навярно бе вперил поглед в нас.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 4:08 pm

-Ъъъ,Сам...какво мислиш че правиш?-Гледах Сам,учудено но при това и недоволно.Купон,купон...но чак така?Мне...Стоях на няолко крачки от Рей и Сам, скръстил ръце пред гърдите си.Купон е хубаво отдавна не съм купонясвал.Но, хъм...не исках купон...Какъв купон когато Софи я няма?А и аз без нея не можех да купонясвам.Без нея си бях както винаги, безчуственното нещо...Соф я нямаше и просто не исках да купонясвам, а и ямаше за какво...Добре бях съгласен за купон, да гледам как другите се забавляват, но чак такова "забавление"...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 1:20 pm

О, това не ми харесваше...той какво си мислеше?Забавляваме се, нищо повече...ако и гаджето му бе тук нямаше да е така нали...Хъм може би бих продължила това което започнахме миналия път...
-Какво има Том?Нали искахте купон...ако Соф беше тук, сега не сестра ти, а тя щеше да е в ръчичките ми.-изсмях се аз и реших че да го подразня с малко истини от предната ни среща щеше да е черешката на тортата...
-Искаш ли да знаеш какво правехме миналия път.Когато я повиках да се върне, но тя тръгна с теб...?-попитах аз, като се обърнах с гръб към Рей приближавайки се към Том.на лицето ми се бе разляла една арогантна усмивка, но след малко се завъртях към Рей и я огледах съвсем подробно, като леко прехапах долната си устна.
-Хъм, Рей...какво ще кажеш да продължим, а?-направих няколко крачки към нея и отново се долепих до тялото й, докато ръцете ми се спуснаха по гърба й...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 7:19 pm

Гледах ги как се заяждат един с друг и ме напуши смях.
-Хора спрете да се държите като малки деца.-казах и се засмях.
След като Сам ме целуна бях и аз не знам всъщност как бях.Беше малко странно,но както и да е.
-Какво има Том?Нали искахте купон...ако Соф беше тук, сега не сестра ти, а тя щеше да е в ръчичките ми.-изсмя се тя .
-Искаш ли да знаеш какво правехме миналия път.Когато я повиках да се върне, но тя тръгна с теб...?-попита го предизвикателно,а аз се сетих за нощта когато се запознах с Том и Соф.Тя се държеше малко странно,все едно е направила нещо годно или е мислила да го направи.Том гледаше малко странно Сам.След това се отказа и ме погледна и прехапа долната си устна.
-Хъм, Рей...какво ще кажеш да продължим, а?-попита тя.Не изчака отговор и направо се доближи до мен или по точно прилепи телата ни едно до друго и сложи ръцете си на гърба ми.
-Амиии...-не довърших изречението си,защото просто не знаех какво да кажа.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 10:09 pm

Тя май не знаеше какво иска, така че аз май трябваше да реша вместо нея.Придърпах я максимално към себе си и впих устни в нейните за пореден път и едната ми ръка се спусна към дупето й, силно стискайки го.
Устните ми се преместиха на врата й и езика ми бавно облиза един участък , който скоро възнамерявах да поеме зъбите ми в себе си.
Устните ми се разтвориха още повече и издължените ми зъби се завиха в плътта й бавно и мъчително...исках да усетя кръвта й колкото се може по-бързо...
Засмуках жадно кървавата течност и тя се понесе на талази из устата ми.Усещах сладникавия вкус, който ме караше да желая още и още и с доста усилия убедих мозъка си за отлепи устните ми от врата й, впивайки ги в нейните.Пренесената в устата й кръв бързо бе погълната от Рей и аз се заусмихвах доволно след като се дръпнах назад...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 10:17 pm

Е след проявяването на Сам беше мой ред.Усмихнах се дяволито.Целунах я толкова грубо и страстно,че нямаше и капка нежност.Като за финал на целувката захапах едната й устна и от не потече кръв.Стиснах дупето и силно и започнах да поемам от течността.Беше доста сладка на вкус.След като поех известно количество отново я целунах и я пренесох в устата й.Езиците ни танцуваха в страстен танц,докато не прекратих целувката и не се насочих към врата й.Започнах да го милвам с целувки докато не открих пулсиращата й вена и не впих жадно зъби....
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 10:38 pm

Харесваше ми когато пиех от кръвта й, но не ми допадаше особено когато тя ме използваше за банка с кръв...Ръцете ми я избутаха назад като се изскубнах от хватката й и я загледах някак недоволно, но след малко в очите ми проблесна някакво желание и аз отново се приближих.
-Няма да се разберем така, миличка.-усмихнах се дяволито и я побутнах така че да се намери на дивана.Грубо се настаних върху нея, макар да подозирах че не за дълго и отново впих устни в нейните облизвайки устните й съвсем бавно.Спомних си че ме захапа за долната и реших да пробвам и аз.Но устната не ми хареса и си избрах езика .Зъба ми се заби в езика й, пробивайки края му и моя го пое бързо засмуквайки кръвта...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 10:44 pm

Отдръпнах се за малко и бръкнах в джоба си.Извадих едно пликче със стерилна обица за език в черно и червено.
-Мерси,че ми продупчи езика скъпа.-казах и си сложих обицата.
Приближих се отново и продължихме от там докъдето бяхме стигнали.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:20 pm

Ухилих се когато сложи обицата и момент по късно отново я целувах страстно, като ръцете ми се плъзнаха по горната част на тялото й, опипвайки гърдите й.
Пръстите ми затърсиха ципа на роклята й и скоро се заиграх с него, като след момент го дръпнах надолу и смъкнах плата, разкривайки сутиена придържащ гърдите й и прокарах ръцете си по тях, мачкайки ги грубо.
-До къде стигаме Рей?-попитах аз спускайки езика си към гърдите й, прокарвайки ръце по бедрата й.
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:46 pm

До там докъдето стигнахме не го очаквах.Но какво пък?След като моята рокля бе свалена реших и аз да я посъблека малко.Първо започнах със якето,след което продължих с бузата и повторих нейните действия изкушавайки я.
-Какво ше кажеш да се качим горе?-попитах на ухото й и след това захапах меката част.Преместих се на устните и чаках отговор...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:56 pm

Тя ми искаше разрешението?Ок, това ми харесваше...Усмихнах се доволно и за момент само я гледах.
-Искаш ли?-повдигнах вежди и момент по късно се извъртях така че да мина под нея.Отново се усмихнах доволно и я придърпах като я целунах още по страстно и спуснах ръцете си по тялото й.Исках я...тук и сега и нямаше да се спра, защото знаех че и тя го иска.Пръстите ми се спряха на закопчалката на сутиена й и скоро той летеше във въздуха, въртян на пръста ми.След момент го хвърлих и насочих вниманието си към гърдите й, които сега бяха пред мен в цялата си прелест.
-Хайде да отиваме горе...-прошепнах аз и я оставих да стане от мен...
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 8:39 am

-Уоу,уоу,уоу.Стоп.Сам,Какво е станало тогава?-попитах.Но изглежда че не са ме чули.Какво ми оставаше да правя, седнах братно на дивана и се загледах някъде.Естественно увах какво си говорят и когато стана дума за "горе" започнах да кашлям.
-Аз, все още съм тук...-казах като размахах с ръце за да ме забележат.Най-добре беше да си тръгна.Изглежда че Рей повече нямаше въпроси, така че нямах работа тук.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 12:55 pm

Том май искаше да си ходи...още по добре, но май заслужаваше да го подразня още повече.Помогнах на Рей да се изправи и аз също станах и се приближих до Том, който вече си тръгваше.
-Том, знаеш ли какво, май по често трябва да се въртя около теб...Първо гаджето ти, после сестра ти.Не знам какво правиш, но определено ми харесва.-говорех бавно и ръката ми оправи яката му, като след момент я изтупа и отворих вратата, подканвайки го да си ходи.Исках по скоро да остана насаме с Рей, защото това момиче ме възбуждаше прекалено много, че да стоя и да се карам с брат й...не бе за изпускане...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 1:04 pm

След като изгонихме брат ми по най-наглия начин се качихме в моята стая.Свалих сутиенай,после последваха дънките и някакси се бяхме озовали на леглото.Започнахедна пътека от целувки започвайки от устните,минавайки през врата й и направих смучка,след това гърдите,корема и се спрях на бикините й.Повдигнах главата си само за да и се усмихна подло и свалих и тях.Сега Саманта седеше чисто гола под мен.Усмихнах се и отново се наведох и зацелувах най-интимното й място...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 1:12 pm

усещах как устните й шарят по тялото ми и когато ги усетих върху интимните си части от устните ми се изпусна лек стон и ръцете ми стиснаха силно завивките, а тялото ми се изви назад.Харесваше ми да я усещам там долу, но сега исках аз да си поиграя.
Ръцете ми я повалиха на леглото и тялото ми възседна нейното, една дяволите усмивка пробягна по лицето ми и пръстите ми бързо се плъзнаха надолу към бикините й.Не исках да си свалям веднага, затовеа просто ги отместих леко настрани и пръстите ми се заиграха с клитора й, а езика ми се плъзна по корема й, правейки кръгови движения и на моменти зъбите ми деряха кожата й, но съвсем леко...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 1:18 pm

Когато усетих пръстите й на клитора ми нещо подобно на мъркане се отдели от гърлото ми и тялото ми се изви под формата на дъга.Последваха и целувки по корема ми ,което направо ме подлуди.Поизправих се малко и я придърпах към себе си и я целунах.Преместих устните си на ухото й и казах:
-Няма да се разберем така скъпа.-и отново ни превъртях.
Отново започнах да целувам интимното й място,но този път докато целувах и засмукввах клитора й с устата си вкарах и пръстите си в действие..
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 1:31 pm

Отново се озовах отдолу и тя за пореден път обсипа интимните ми части с целувки..Когато засмука клитора ми исках да не спира с това което правеше, защото в момента ме възбуждаше ужасно много.Пръстите й се включиха в играта и вече не можех да сдържам стоновете си, затова няколко силни вика се изскубнаха почти незабележимо и ръцете ми се преместиха на главата й, сплитайки пръсти в косата й.Първата ми мисъл бе да я дръпна силно нагоре към себе си, но после реших да бъда малко по мила и я придърпах нагоре една идейка по нежно.Устните ми се впиха в нейните и отново се заигра с езика й, който сега ми се виждаше още по неустоим с тази обица, която сякаш бе студено кубче лед...
-Не мисля да стоя тук долу дълго, миличка...-казах аз и отново плъзнах езика си по врата й, стигайки го едната й гърда.устните ми леко се разтвориха обхващайки зърното й, и прокарах съвсем леко езика си по него, а след момент зъбите ми го стиснаха, но не достатъчно че да пусне капка кръв...
Върнете се в началото Go down
Сара Пезини
Graduates
Graduates
Сара Пезини


Брой мнения : 506

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 1:45 pm

От усните ми се отдели лек стон на удоволствие.В същия момента в ума ми се появи една идея.Надигнах се до седнало положени и се отдръпнах от Сам и от нея се чу недоволна въздишка..
-Ей,сега се връщам.-казах като станах от леглото и с вампирска скорост отидох до кухнята.Отворих вратата на хладилника и извадих от там течен шоколад,бита сметана и ледено студени ягоди.Върнах се в спалнята и накарах Сам да легне ,а аз застанах върху нея.Взех битата сметана и сложих от нея на зърната и клитора й.Тя беше студена и тя потрепна.Наведох сде и облизах първо едното,а после и другото и зърно.След това с целувки я захапах лека по корема и стигнах до клитора й и когато махнах сметаната от него го захах леко.Обърнах я по корем,а в ръката ми беше течния шоколад.Направих три линийки като средна беше по дълга и края и беше точно на цепката на дупето й.Взех една ягода и я прокарах по продължение на средната линия,а езика ми вървеше точно подир нея..
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 13, 2011 1:57 pm

О имахме си шоколад, смета и ягоди...какво повече да искаш...Сега определено бе мой ред да се позабавлявам с нея и нямаше да пропусна възможността.преобърнах се бързо и пак я накарах да легне под мен, когато очите ми се спряха на бикините, които бях оставила за по късно...
-Това няма да ти трябва!-казах аз и зъбите ми се спуснаха към плата, разкъсвайки го.На лицето ми се появи една дяволита усмивчица и взех една ягода, усещайки студенината й и я поставих между срамните й устни и започнах да целувам бавно корема й, качвайки се нагоре.Отново си откраднах една целувка по сладките й устни и се върнах надолу, като след устните си оставях сладка диря със сметаната.
Езика ми се спусна към ягодката и тя се озова между зъбите ми като я прокарах нагоре по дирята със сметаната и скоро стигнах до устните й.усмихнах се и я подканих да захапе ягодата, а когато това стана устните ми се впиха в нейните, а езика ми затърси нейния.Докато усещах вкуса на ягодата и сметаната пръстите ми се плъзнаха по бедрата й, стигайки до интимните й части, където нежно започнаха да я масажират...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме   Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Kъщата на Сара Пезини,Едуард Хейл и Джесика/Ренеесме
Върнете се в началото 
Страница 2 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Стая на Джесика Хейл
» Стаята на Сара Пезини
» Kъщата на Жанеткаа.. ♥♥♥
» Розали Хейл с/у Катерина Петрова
» Kъщата на Вики Донован и Натаниел

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: