The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Салона за важни събития - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Салона за важни събития - Page 4 I_vote_lcap81%Салона за важни събития - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Салона за важни събития - Page 4 I_vote_lcap19%Салона за важни събития - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Салона за важни събития - Page 4 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 4 I_voting_barСалона за важни събития - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Салона за важни събития - Page 4 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 4 I_voting_barСалона за важни събития - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Салона за важни събития - Page 4 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 4 I_voting_barСалона за важни събития - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Салона за важни събития - Page 4 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 4 I_voting_barСалона за важни събития - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Салона за важни събития - Page 4 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 4 I_voting_barСалона за важни събития - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Салона за важни събития - Page 4 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 4 I_voting_barСалона за важни събития - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Салона за важни събития - Page 4 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 4 I_voting_barСалона за важни събития - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Салона за важни събития - Page 4 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 4 I_voting_barСалона за важни събития - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Салона за важни събития - Page 4 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 4 I_voting_barСалона за важни събития - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Салона за важни събития - Page 4 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 4 I_voting_barСалона за важни събития - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Салона за важни събития

Go down 
+16
Маги
Харпър Дейл
♥Lucy.
Бони Морган
Талия Кейс
Нейтън Монгомъри
Алисън Монгомъри
Galina
Изабела
Алдур
Vasilisa"Lissa"Dragomir
Саманта Такър
*Bones*
Selene
Дмитрий Джозуеф Флориан
Клеър Монгомъри
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Салона за важни събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeСъб Мар 31, 2012 6:40 pm

Подсмихнах се и отвърнах на целувката и.Притиснах я още по-близо до мен и също прошепнах в ухото и.
- Няма нужда да го казваш.Аз си го знам,но кога за последно аз ти казах колко си секси и ,че те искам? - усмивката ми стана по-голяма и самодоволна,а ръцете ми се плъзнаха по тялото и.Леко стиснах задника и,а после се усмихнах невинно.
- Ще ме побъркаш някой ден Алекса...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Салона за важни събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeСъб Мар 31, 2012 6:49 pm

Направих невинна физиономиика и ръцете ми бавно се плъзнаха нагоре до реверите на сакото му.
- Но аз не те ли побърках вече?
Казах и се усмихнах палаво. Долепих го до стената и се притиснах в него. За малко зда почна да го събличам, но нямаше да показвам на показ това което си беше само за мен! Неговото тяло си беше само мое. Отърках се в него и прошепнах между целувките.
- Защото ти вече ме побърка Салвоторе - казах и едната ми ръка се плъзна по тялото му и хванах катарамата на коланът му.
- Трябва ни стая. Няма да показвам това което си е само за мен - казах палаво и се усминах. Направо можех да помирише секса във въздуха.
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Салона за важни събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeСъб Мар 31, 2012 10:32 pm

Харпър Дейл написа:
До мен седна една позната русокоска...Мелиса...Или нещо подобно,доста бях разсеян напоследък:
-Здравей и на теб...-вдигнах чашата си в поздрав и я огледах:
-Защо и ти си се заблудила да дойдеш тук?-обърнах се към нея и се ухилих.Да познавах я.....А да момичето,което ме бутна в едно езеро или аз я бутнах.Кой знае?Отпих голяма глътка и се загледах в Маги...Е беше си хубава,кофти чене бяхме продължили връзката си,можеше да стане нещо.

Засмях се леко и взех питието, което бармана ми донесе отпивайки голяма глътка от него. Това, което почувствах се описваше идеално с една дума - удоволствие. Разля се по цялото ми тяло и ме затопли по един неподправен начин.
- Може би просто нямах какво друго да правя или има нещо очарователно в тези скучки събирания, което ме кара да присъствам на всяко от тях...- отвърнах аз и се усмихнах. Денят ми беше достатъчно напрегнат, за да чувствам как сърцето ми се качва в главата, а след това слиза в краката. То биеше лудо и сякаш обикаляше цялото ми тяло, но за жалост единственото място, където не се спираше беше в лявата част на гърдите ми - точно там където му бе мястото. Може би една скучна вечер далеч от неприятностите щеше да ми се отрази добре, но това бях аз подяволите и вероятността да прекарам такава вечер бе нищожна. Колко странно нещо е животът само в един момент си нормално момиче, а в следващия се превръщах в откачена вампирка, мразеща до болка същността си. И как се очакваше да живея с това? Как да се справя с факта, че съм едно проклето чудовище, мислещо само за кръв? Въздъхнах, никога нямаше да успея да се справя с проблемите си, или поне не на този етап от живота си, но не можех винаги да се съжалявам, заради това, което ми се е случило. Има стотици други същества със същите проблеми и ако бях малко по-умна сигурно щях да спра да мисля за това, но проклетите мисли не ме оставяха намира. Нахлуват в главата ми при всеки случай и понякога наистина ми се иска просто да ги нямаше, но знам, че това е невъзможно, защото съм просто една разглезена хлапачка, която мисли единствено за себе си. Надигнах чашата си и отново отпих от течността вътре, нямаше смисъл да се тормозя с това сега, предполагаше се че тази вечер трябва да се забавлявам и точно това смятах да се опитам да направя.
- Хърпър още ли си играеш с малки момиченца или те вече те разхождат на каишка?
Върнете се в началото Go down
Верона
Graduates
Graduates
Верона


Брой мнения : 316

Салона за важни събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeНед Апр 01, 2012 5:26 pm

Саманта Такър написа:

Тръгнах към тоалетните, като наистина исках да се освежа, но също така да се махна за момент от Боунс и познатата му.Тя ме караше да се чувствам...под напрежение, а това въобше не ми харесваше.Колкото по далеч бе, толкова по добре се чувствах, но скоро след влизането ми в фоайето преди разделението на дамската от мъжката тоалетна, отново усетих присъствието й...Явно ме бе последвала и сега щяхме да разговаряме.Това ме притесняваше до известна степен, тъй като нямах никаква представа какво може да й кажа или пък тя на мен.Това което поиска от Боунс ме накра да мисля че тя наистина не е добър вариант за враг, така че нямах друг избор освен просто да бъда мила...доколкото е възможно де.
Бавно затворих вратата след себе си и се подпрях на мивката, като я зачаках..не влезе когато очаквах, затова просто вдигнах глава към огледалото пред себе си и чак сега осъзнах че отдавна не бях огличала рокля, като тази...Не бе толкова зле, нали?Усмихнах се на себе си и бавно притворих очи издишайки тежко..бях чувала че това с дишането помага, но мен свъщност ме объркваше...не успявах да се успокоя, но пък не ми омръзваше да опитва, току виж стане чудо...
Отново вдигнах главата си нагоре към огледалото и освен своето лице, видях отражението и на жената от преди малко...

Последвах Саманта в тоалетните.На влизане,заключих вратата след мен.Тя застана пред огледалото и се вгледа в него.Вероятно мислеше за нещо.Приближих се тихичко зад нея и тя вдигна глава.Видя ме и леко се усмихна.Без да проговарям обгърнах талията й с ръце,притискайки се в нея.Устните ми бяха на сантиметри от ухото й.
- Каква е работата ти с Боунс?-попитах аз.-Служебна?Лична?Приятелство?Или просто секс...?
Усещах топлото й тяло в ръцете си.Леко я галех през тънката материя.Усещах силното й сексуално желание.Държах да науча отговорите на тези въпроси,за да знам какво да правя за в бъдеще.Имах някой планове за нея...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Салона за важни събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeНед Апр 01, 2012 6:51 pm

Алекса Рен написа:
Направих невинна физиономиика и ръцете ми бавно се плъзнаха нагоре до реверите на сакото му.
- Но аз не те ли побърках вече?
Казах и се усмихнах палаво. Долепих го до стената и се притиснах в него. За малко зда почна да го събличам, но нямаше да показвам на показ това което си беше само за мен! Неговото тяло си беше само мое. Отърках се в него и прошепнах между целувките.
- Защото ти вече ме побърка Салвоторе - казах и едната ми ръка се плъзна по тялото му и хванах катарамата на коланът му.
- Трябва ни стая. Няма да показвам това което си е само за мен - казах палаво и се усминах. Направо можех да помирише секса във въздуха.

Подсмихнах се.Тя леко се отдалечи,но аз пак я дръпнах към себе си като и лепнах една звучна целувка,а наоколо се разнесе едно "мляс". Засмях се и я завъртях,а после пак я пристиснах до себе си.Устните ми се озоваха върху нейните и езикът ми се заигра с нейният.
- Наистина ни е нужна стая.Знаеш,че не обичам да деля... - не,че щеше да е кой знае какво да се сврем тук в някой ъгъл и да я оправя набързо,но аз не исках да е "да взема да те мина" ,а исках да се насладя на Алекса.На моята Алекса...
- Ти си най-красиват на този свят...и определено правиш най-страхотните неща с устата си. - прошепнах и тихичко в ухото като се подсмихнах самодоволно.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Салона за важни събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeНед Апр 01, 2012 7:02 pm

Усихнах се предизвикателно и го задърпах към един от коридорите със стаи.
- Хайде - казах с дрезгав глас. Нямах търпение да му покажа какво мога. Тръгнах ме по един коридор, но не стигнахме далеч. Преди да се усетя бях затисната с лице към стената. Обърнах се бавно и се усмихнах на изражението на лицето му. Той веднага се намести ханша си между краката ми.
- Спокойно тигре - казах и си изкикотих.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Салона за важни събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeПон Апр 02, 2012 7:31 pm

Верона написа:

Последвах Саманта в тоалетните.На влизане,заключих вратата след мен.Тя застана пред огледалото и се вгледа в него.Вероятно мислеше за нещо.Приближих се тихичко зад нея и тя вдигна глава.Видя ме и леко се усмихна.Без да проговарям обгърнах талията й с ръце,притискайки се в нея.Устните ми бяха на сантиметри от ухото й.
- Каква е работата ти с Боунс?-попитах аз.-Служебна?Лична?Приятелство?Или просто секс...?
Усещах топлото й тяло в ръцете си.Леко я галех през тънката материя.Усещах силното й сексуално желание.Държах да науча отговорите на тези въпроси,за да знам какво да правя за в бъдеще.Имах някой планове за нея...

Каква е работата ми с Боунс...добър въпрос, но толкова ли й бе интересно защо той ме защитаваше?Е, не се грижеше особено добре, щом веднага хукна по нейните задачи, но все пак не ме оставяше така, нали...тя щеше да ме пази..или аз да се пазя от нея..Е, подбробности, нали Боунс?!
Усмихнах се леко и се дръпнах като отново се обърнах към мивката и започнах да мия ръцете си.
-Не мисля че е толкова важна каква е връзката ми с него, но нека се спрем на служебните отношение...-отговорих й докато все още се занимавах с водата изливаща се върху ръцете ми...не че бе толкова наложително да ги измия, просто ми допадаше загадъчността която това движение създаваше.Нали се сещате, онези големи и независими мъже който не се притесняват от събеседника си и си намират всякакви други задачи докато разговарят...е може би моята събеседничка не бе толкова непритесняваща ме, но какво да се прави.Наистина не бе от най успокояващите, но мисля че спазваш известно самообладание.
-Ами ти, каква си на Боунс, че така бързо стана толкова услужлив и се зае с..проблема ти?-попитах аз бавно обръщайки се към нея...беше ми интересно каква точно беше, все пак не за всяка странна дама Боунс би направил това...и то толкова бързо...
Върнете се в началото Go down
Верона
Graduates
Graduates
Верона


Брой мнения : 316

Салона за важни събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeВто Апр 03, 2012 2:39 pm

Съвсем в реда на нещата,Саманта също прояви любопитство.Няма лошо и тя имаше право да знае,макър че нямаше как да знае защо я последвах всъщност.Скоро щеше да разбере.
- Аз съм сукуба-започнах.-Предполагам знаеш,че съм висш демон.Относно Боунс...Преди време имахме нещо,като,как предпочиташ да го нарека?Кратка среща?Връзка?Все едно.Той беше в доста окаяно състояние,когато го намерих.Ни жив,ни умрял.Полусъсухрен.На прага на смъртта.Аз спасих живота му.Вече се досещаш защо е така признателен към мен.По всичко личи,че с теб ще прекараме заедно известно време.Добре е да си имаме доверие,нали?
Докато,Саманта смилаше информацията се замислих.Може би не трябваше да се храня с нея...,но нима имах избор?Чух я,че отговаря нещо или ме пита,но не я разбрах.Дръпнах я рязко към мен и тя се залепи за тялото ми.Притиснах я за момент и я отблъснах назад,освобождавайки част от способността си да приспивам.Тя се люша в ръцете ми и се отпусна.Леко я положих на пода.Усетих как започвам да потрепвам,тялото ми се напрегна,зърната на гърдите ми се втвърдиха.Надвесих се над нея и вдишах част от енергията й.Мммм,толкова сладка.Трябваше да засиля отделяането на енергията й,а нямах и много време.Друг път щях да се наслаждавам.
Ръката ми се плъзна по бедрото на Саманта.Потока от енергия леко се засили.Пъхнах ръка между краката й,като с пръсти отместих гащичките й.Тя изстена в съня си и се изви.Възседнах я,надвесих се над нея и два от пръстите ми потънаха в ароматната й розова плът...Колкото повече забързвах движенията си,толкова повече Саманта стенеше и отделяше така нужната ми енергия.Хранех се без да губя ценното време.Видях как започна да се мръщи и стиска зъби,кучешките порастнаха.Да,сега вече я болеше.Едновременно с удоволствието,което усещаше,имаше и болка.Нещо подобно,като че ли малки кукички се търкаха в нея.Взех последната си глътка енергия и извадих пръстите си от нея.Потече кръв.Нищо ново,поне нямаше да е много.Наведох се и целунах Саманта по челото.Хванах я за раменете и я изправих заедно с мен.В същия момент тя отвори очи с болезнена физиономия.Аз се усмихнах.
- Добре дошла отново,Сам-погалих косата й,приглаждайки няколко немирни кичура в косата й.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Салона за важни събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeСря Апр 04, 2012 6:09 pm

бавно се изправих гледайки я някак...странно.Сукуба, а?Чувсттвах така отпаднала, че без да усетя се придържах към нея докато се изправях...доколкото знае нещо за сукубите, те се хранеха с енергия, но ако съдех от липсата на такава в себе си, тя направо трябваше да пръска по шевовете роклята си...
Все тая, всичко вече се бе случило и не трябваше да се интересувам толкова от това, колкото от факта че сега щях да съм с нея доста дълго време...мислех си че Боунс ще ме пази, но той трябваше да се пази двойно повече.Спасила му живота...това не значеше че може да прави каквото поиска, нали...нали?..Май значеше точно това, така че не очаквах да намеря особена подкрепа от страна на Боунс...може би просто трябваше да се оправям сама...и така да беше, сега не бе времето да се жалвам.Подпирайки се за стената бавнно излязох от тоалетната, а след мен вървеше Верона, като се опитвах да стоя максимално далеч...потърсих с очи Боунс някъде из тълпата.
Върнете се в началото Go down
*Bones*
Graduates
Graduates
*Bones*


Брой мнения : 173

Салона за важни събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeЧет Апр 05, 2012 2:33 pm

Още не бях допил поръчаното уиски,когато видях Саманта да се задава от към тоалетните.Погледа й леко блуждаеше,но пък видимо се олюляваше.Верона вървеше зад нея,като леко се усмихваше.Ясно ми беше какво се е случило.Хвърлих пари на бара и станах.Приближих се към тях и подхванах Саманта.Тя обгърна с ръка рамото ми и отпусна глава на гърдите ми.Смръщих се и погледнах към Верона.Не,че това я впечатляваше по някакъв начин.
"Проклета сукуба!" помислих си аз.
Настаних Сам на един стол в края на бара и погалих лицето й.Тя ми се усмихна уморено.Целунах я леко по челото и заговорих:
-Котенце,налага се да тръгна сега.Не искам да губя време и да те оставям на Верона за дълго.Ще се опитам да се върна до няколко дни.Не вярвам тя да те нарани,но ще поговоря с нея още сега.Изобщо не ми се нрави идеята да се храни с теб.
Откъснах погледа си от Сам и се приближих към Верона,която 100% беше чула казаното от мен,но нехаеше.Това ме вбеси.Хванах я за ръката и я дръпнах рязко.Тя изненадано ме изгледа.
-Виж какво-казах аз.-Може да си сукуба,може да си демон или каквото искаш,но се опитай да се въздържаш.Саманта е добро момиче.Не прави нещата сложни.Знам,че ти дължа много,но все пак не бъди нагла,става ли?
Усмивката на Верона се стопи и тя ме измери с поглед.Кой знае какво щеше да отговори,но не ми пукаше.Оставех ли я да прави каквото си поиска,не се знаеше до къде може да стигне.Надявах се,след като има някакво уважение към мен да прояви такова и към Саманта.
Върнете се в началото Go down
Верона
Graduates
Graduates
Верона


Брой мнения : 316

Салона за важни събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitimeЧет Апр 05, 2012 3:18 pm

За какъв се мислеше Боунс,за да ме дърпа така?Усетих как пръстите му се забиха в плътта ми.Реших да подмина случката с усмивка.Нямаше смисъл да създавам излишно напрежение.Знаех вече защо ставаше така.Той харесваше това момиче.И то много.Хванах ръката му и я свалих от себе си.
- Добре-отговорих аз.-Няма да се храня повече с нея,но при едно условие.Да ми кажеш точно какво очакваш от мен при отсъствието си.
Той се поколеба за момент,но ми обясни в подробности всичко.Искаше да продължа да я обучавам да се бие.Стана ми смешно.Как смяташе той да накара това крехко момиче да се бие и защитава?Като изпитва чувства към нея и се чуди как да я вкара в леглото си вероятно...Не се сдържах и се изсмях тихо.По всичко изглеждаше,че ще стана и инструкторка.Не,че имах нещо против.Това щеше да ме развлича от иначе сивото ежедневие.Освен това знаех един чудесен начин да й покажа всички измерения на болката и методите да се справя с тях.Щях да й направя двойна услуга.Защо пък не?Не ми костваше нищо.
Боунс се отдели от мен и отиде при Саманта.Прегърна я и започна да й говори нещо.Погледнах ги скришом и се подсмихнах.Май щяха да имат развитие във връзката си без да го осъзнават за момента.Извадих мобилния си и намерих нужния ми номер.Трябваше да се обадя на единственото момиче,което щеше да се заеме сериозно с желанието на Боунс.Момиче,което щеше да прекара Саманта през Ада и след това да я прероди.Вероятно,ако Боунс знаеше какво замислям щеше да се опита да ме убие.Е,не знаеше.
След като приключих разговора и всичко беше уредено се приближих към тях.Те нямаха никакво желание да се разделят в момента и аз не се натрапих.Изчаквах да си вземат довиждане по най-добрия за тях начин и след това да отведа Саманта с мен.
Както ги гледах,изведнъж ме връхлетя буря от чувства и мисли.Съвсем неочаквано.Дори аз самата се изненадах.Две същества,откриващи се един друг.Заедно във вечността.Принадлежащи си.Имащи се един друг.Какво имах аз?Нищо от това...Не можех да имам нормална връзка.Дори да харесах някого веднага ставаше сложно.Със самите си докосвания отнемах част от енергията.Ако и това не е проклятие,здраве му кажи.И точно в този момент,там насред този бал,насочила поглед в Боунс и Самната,аз осъзнах,че съм самотна.Изкривя ми жестоко,очите ми се наляха със сълзи.Отвърнах поглед и го забих в земята.Аз бях осъдена да съм вечно сама.За добро или зло...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Салона за важни събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Салона за важни събития
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Малката зала за не чак толкова важни събития
» Неочаквани събития
» Салона за чай
» Салона
» Салона за фехтовка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Имението-
Идете на: