The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Салона за важни събития - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Салона за важни събития - Page 2 I_vote_lcap81%Салона за важни събития - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Салона за важни събития - Page 2 I_vote_lcap19%Салона за важни събития - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Салона за важни събития - Page 2 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 2 I_voting_barСалона за важни събития - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Салона за важни събития - Page 2 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 2 I_voting_barСалона за важни събития - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Салона за важни събития - Page 2 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 2 I_voting_barСалона за важни събития - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Салона за важни събития - Page 2 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 2 I_voting_barСалона за важни събития - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Салона за важни събития - Page 2 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 2 I_voting_barСалона за важни събития - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Салона за важни събития - Page 2 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 2 I_voting_barСалона за важни събития - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Салона за важни събития - Page 2 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 2 I_voting_barСалона за важни събития - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Салона за важни събития - Page 2 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 2 I_voting_barСалона за важни събития - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Салона за важни събития - Page 2 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 2 I_voting_barСалона за важни събития - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Салона за важни събития - Page 2 I_vote_lcapСалона за важни събития - Page 2 I_voting_barСалона за важни събития - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Салона за важни събития

Go down 
+16
Маги
Харпър Дейл
♥Lucy.
Бони Морган
Талия Кейс
Нейтън Монгомъри
Алисън Монгомъри
Galina
Изабела
Алдур
Vasilisa"Lissa"Dragomir
Саманта Такър
*Bones*
Selene
Дмитрий Джозуеф Флориан
Клеър Монгомъри
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 9:03 pm

Той се опита да ме успокои с нещо което каза, но аз дори не го чувах, сякаш ушите ми бучаха, а аз не можех да направя нищо за да се успокоя.Бях наясно с това че нервите ми не бяха особено добре, но аз наистина прекалявах...И тогава усетих как устните му докосват моите и всичко в главата ми се избистри.Нито един спомен, нито една картина, нито една предишна емоция.Всичко сякаш спря...само за момент, след това отново ме връхлетя като вълна и ръката ми трепна...вместо да го ударя, пръстите ми се застояха на врата му...
-Просто млъкни!-и отново го целунах...
Върнете се в началото Go down
*Bones*
Graduates
Graduates
*Bones*


Брой мнения : 173

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 9:11 pm

Усетих как Саманта ме придърпа към себе си.Усетих и страстта й.Езика й обхождаше всяко кътче на устата ми.Значи,ето какво било,ето защо били всички провокации.Тя ме харесваше,но го беше показвала по много особен начин.Продължих да я целувам,защото и аз я харесвах.До сега не смеех да го призная пред себе си,но беше факт.Това беше и една от причините да й помогна.Знаех,че се държеше "леко",но вярвах,че мога да променя това.А и тя беше приключила с предишния си живот.Трябваше й ново начало.Мислех,че мога да й го дам.
Когато най-после устните ни се отделиха,разбрах,че и ръката ми е на бедрото й,повдигнала роклята й,но не прекалено.Леко се отпуснах назад в стола си,но задържах ръката й.
-Котенце,-започнах аз-,сигурна ли си?Не искам утре да кажеш,че това е било грешка,защото ако стане така,няма да е никак приятно.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 9:43 pm

Въпроса му ме накара да се замисля...какво точно искаше да му кажа?Имах чувството че той сякаш е знаел за това преди много време, просто е чакал педходящ момент да ме накара да подпиша смъртния си договор...е не бе точно така, все пак, нито той бепе дяовла, нито аз щях да му давам душата си, но този въпрос наистина ми се струваше дяволски подвеждаш...
-Какво искаш да чуеш Боунс?Че те обичам безусловно много още от както те видях...това са глупости.Нито съм влюбена в теб, нито имам нещо против тази целувка.Не е грешка, никога не е било грешка...да, наистина те харесвам, просто не си въобразявай разни неща...-намигнах му и отново посегнах към чашата на масата.Вече не бе моята, а неговата, но това че бе пълна с алкохол ме накара да забравя факта, че моята се натроши в ръката ми...отпих веднъж...след това пак и накрая погледнах към Боунс...наистина си струваше повече от който и да е друг, но това просто бе някакво съвпадение...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 23, 2012 8:59 am

Дмитрий Джозуеф Флориан написа:
...

Погледнах към бодигарда който държеше Бела,а после към Дмитрий.Не се и съмнявах,че хората му ще се грижат добре за дъщеря ми,но този мъж с бебе на ръце...гледката определено не беше от най-срещаните.Огледах залата и кимнах в знак на съгласие.Тук наистина беше хубаво,а и градината до колкото знаех беше хубава.Знаех само,че беше голяма...сигурно по-голяма от тази в моето имение.Огледах салона още веднъж.Почваше да се пълни все повече и повече и виждах доста познати лица които ми кимаха за поздрав и аз правех същото в отговор.Погледнах Бела и я щипнах леко по бузката,а тя се засмя.
- След малко ще се върна,а ти бъди послушна.Чу ли? - казах и,а тя само се засмя и почна да се мърда в ръцете на бодигарда.Горкия човечец.Не му завиждах.Ни най малко...Поех ръката на Дмитрий и двамата тръгнахме към вратата която той отвори.Тръгнахме по големия коридор,а шумът от токчетата ми отекваше наоколо - слава на Никс не много силно.Принца отвори голямата врата водеща към градината.Слезнахме по стълбите и аз се усмихнах.Беше доста хубаво място.Имаше малко фонтанче и красиви полянки с цветя...,а сега беше толкова хубаво.Беше се стъмнило и фенерчета - от тези дето са имали едно време - осветяваха мястото.Беше наистина красиво.Пуснах ръката на Дмитрий и тръгнах напред.Затворих очи и се звъртях като разперх ръце.
Върнете се в началото Go down
Алисън Монгомъри
Humans
Humans
Алисън Монгомъри


Брой мнения : 15

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 23, 2012 9:36 am

С Нейтън бяхме получили покана за бал.След кратко умуване и лек спор решихме,че ще отидем.Аз си облякох дълга черна рокля,а той почти както винаги беше с костюм.Качихме се в колата и той тръгна към имението където щеше да се състои този бал.Нейт спря колата пред имението и слезе от колата след което дойде и ми отвори вратата.Подаде ми ръка която аз поех и слезнах.Кимнах му,а после той даде ключовете на онзи който паркираше колата,а ние влезнахме в имението.
Нейтън отвори голямата врата която водеше към салона където главно щеше да се състои бала.Огледах се.Не видях познати лица затова просто взех от един келнер една чаша с вино.Отпих от нея и огледах салона.Беше доста добре направено всичко.Аз бях от хората които държаха всичко да е идеално.И това място наистина беше добре направено.
- Клеър се е справила добре. - признах макар и да не ми се искаше до някъде...Отпих отново от виното в чашата.Можех да го пресуша на един дъх,но просто нямаше смисъл пък и не бях такъв човек.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Монгомъри
Graduates
Graduates
Нейтън Монгомъри


Брой мнения : 103

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 23, 2012 10:07 am

С Алисън се появихме на бала.Първоначално не ми се идваше,но накрая склоних и дойдох.Тези дни нямах много настроение,но си имаше и причина...за която Алисън никога нямаше да узнае въпреки,че не веднъж ми зададе въпроса какво ми е...Не ми харесваше да я лъжа,но нямаше какво друго да направя.Пък и това не беше единствената тайна която криех от нея.Взех си чаша с вино и отпих като се огледах.Имаше доста хора и някои лица ми бяха сравнително познати...
- Така и не разбрах защо дойдохме тук... - изрекох като отпих още веднъж от виното което беше доста хубаво и навярно скъпо.Това вино обаче едва не ми приседна при следващите думи на жена ми.Тя признаваше,че дъщеря ни се е справила добре с това?Уау!Постижение за нея.Преглътнах и кимнах - Да.Доста е хубаво тук.А и тази музика...един танц?
Алис с се съгласи.Оставихме чашите на масата и почнахме да танцуваме в такт с музиката.След като музиката свърши спряхме и да танцуваме.Тръгна друга мелодия,а ние се настанихме на една от масите като почнахме да си говорим.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 23, 2012 5:43 pm

Както всеки дух тези дни бродех из територията на училището. Още свиквах с новото си положение , но вече бях приела факта,че вече не съм сред живите. Бях се поупражнявала и вече спокойно можех да ставам видима.Срещнах още духове, поговорих с тях , но въпреки това душевно не бях стабилна. Прекалено емоционална и не можех да контролирам силата на чувствата си. Днес беше най-важният ден за Клеър , тъй че дойдох макар че не ми се искаше толкова много. Все пак й го дължах. Клеър беше най-близката ми приятелка. Пред входа на залата станах видима. Беше странно как изведнъж изникнах в пространството , но... добре дошъл в нашия свят. Светлосинята ми рокля беше толкова дълга,че се плъзгаше по пода. Ахнах при ида на помещението. Клеър се беше справила страхотно. Украсата , подредбата...всичко. Жалко обаче ,че не я виждах наоколо, но за сметка на това видях друг и то не сам. Замръзнах на място. Нейтън... Тръгнах по=навътре в залата молейки се да не ме е забелязал.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 23, 2012 8:04 pm

Когато Галина ме целуна се повдигнах леко на пръсти. Ако можех да се изчервявам определено сега щях да го направя.
- Тя е просто стара приятелка, която ако сега види, че съм се превърнала в принцеската на стригоите ще е много изненадана.
Заключих аз и си взех нова чаша шампанско. Отпих малка глътка и се опитах да не мисля за Саманта.
Когато се бяхме целували с Галина, няколко човека се бяха обърнали и ни цяпаха колко некултурно от тяхна страна.
- Познаваш ли въобще някой от присъстващите тук?
Попитах аз и придърпах рокличката си малко надолу. Може би трябваше да избера нещо малко по-дълго, това ми стоеше като туника.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 1:07 pm

Ник се съгласи доста бързо да отидем и известно време го гледах като паднала от Марс.Накрая просто свих рамене и се изправих от дивана.Огледах го и си го представих с дрехите които искаше.След няма и секунда той беше в тях.Аз пък на свой ред почнах да умувам какво да облека.Накрая просто затворих очи и оставих въображението и магията да си покажат рогцата или по-скоро магическите способности.След няма и секунда бях с черна рокля и черни обувки на токче.Усмихнах се на Ник и му смигнах закачливо.Двамата тръгнахме към имението...
Салона в който влезнахме беше доста голям.Червено,черно и бяло бяха цветовете които преобладаваха.Добре беше направено всичко,а и на втория етаж забелязах бар.Очичките ми светнаха и се подсмихнах на Ник.Тук не видях познати лица,но така или иначе чувствах,че съм проспала тези месеци...Дръпнах Никълъс към себе си и взех две чаши вино от един минаващ покрай нас келнер.Дадох на дружката си едната въпреки,че нямах нищо против да ги запазя и двете за себе си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 1:13 pm

Ник изпи питието си на екс и взе чашата на Бони. Отпи глътка от нея и й я върна. Усмихна се и я притисна по-близо до себе си.
- Тук е много тясно, да се качим на бара? - Той не изчака отговора й, а направо я дръпна натам. След малко вече бяха на бара. - Поръчвай си.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 5:38 pm

Какво?!
Появи се някакъв мъж висок колкото планина с черни дрехи и почна да дрънка на френски и накрая разбрах,че Дмитрий има работа и му се налага да тръгне.Понечих да отворя уста за да протестирам,но замълчах.Той беше принц и имаше работа.Както аз бях Висша жрица и директорка и също имах доста работа.Тежка въздишка се откъсна от устните ми и се отправих към салона.На няколко пъти се обърнах да го погледна.Той се отдалечаваше...,а аз не исках това,но какво можех да сторя?Нищо...не исках да му преча затова не можех да направя нищо освен да стоя и да гледам.
Влезнах в салона.Бела се въртеше в ръцете на бодигарда и му се радваше сякаш е плюшено мече.Взех две чаши с вино от един обикалящ наоколо келнер и се отправих към висока облечен в черно мъж.Запитах се дали и другите бодигарди на Дмитрий са като тези които видях до сега?Но най-вероятно да...високи,мускулести облечени в черно мъже.
Оставих чашите на масата,а той ми подаде Бела която хванах с една ръка,а с друга му подадох виното.Той ме изгледа малко странно и се огледа.Повдигнах вежда и въздъхнах.
- Спокойно... - почнах да го уверявам,че нищо няма да му стане от една чашка и нямаше да си изгуби работата.Щях да се погрижа всичко да е на шест.Той взе чашата и отпи една глътка и то доста внимателно.На свой ред аз също отпих глътка от моето вино,но доста по-уверено.Бела почна да мрънка нещо и протягаше ръчички пак към чинийката на масата със сладките.Взех една сладка и и я дадох,а тя почна да хрупа.Огледах залата...толкова познати лица.И почти всички се усмихваха...надявах се да са радостни.Исках да са радостни...Усмихнах се леко и отново отпих от виното си.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 6:03 pm

Беше минали два часа, можеби два часа и половина но както и обещах се върнах.. Надявах се само Клеър все още да е тук.
Вече втори път днес влизах през тази врата. Двама бодигарда оставих тук когато си тръвах, единийт който раздаваше цветя, а другият беше онзи който държеше детето на Клеър. И двамата бяха тук когато влезнах..
Усмихнах се виждайки че Клеър още не си бе тръгнала. Беше и глупаво да си помисля да си е тръгнала все пак, тя беше главната персона на този бал - директорката на училището. Тръгнах бързо към нея..
- Клеър.. - провикнах се за да ме чуе.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 6:14 pm

Десен минути...бяха изминали само десет минути,а аз вече умирах от скука.Бях хванала поредната чаша и пиех,но това не ми помагаше.Изправих се и оставих Бела на бодигарда.Малко ми беше жал за него,че гледа дъщеря ми докато е на такова събитие затова щях да му взема нещо и на него...Качих се на втория етаж до барчето и поръчах нещо силно за мен и не чак толкова силно за бодигарда на принца.Слезнах обратно на първия етаж и седнах на стола си.Взех Бела и връчих на бодигарда питието му.Той отново ме изгледа странно,а аз го изгледах като майка която ще се кара на детето си.Отпих от своето питие,а той от неговото си...така се минаха час-два...или повече.Бях се заговорила с едни познати когато чух познат глас.Обърнах се и видях Дмитрий в другия край на стаята.Извиних се на хората и се усмихнах още повече когато той се приближи към нас.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 6:52 pm

Влязох в залата и ми хареса как беше декорирано помещението. Бях сама и изобщо си нямах представа какво ще правя, ако не познавам никой. Но пък от една страна беше доста добра възможност да се запозная с нови и интрересни хора. Грабнах една чаша с вино от подредените на голямата маса, след което застанах права в края на салона. Трябваше да направя нещо бързо преди някой да забележи как стоя като аутсайдер. Едно усмихнато момиче мина покрай мен, а аз я хванах за ръката. Беше малко странно и невъзпитано, но такива бяха обстоятелствата.
- Здравей, аз съм Луси. - казах и се поклоних, подхващайки роклята си. След това се засмях, а после се ухилих до ушите.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 6:54 pm

Дали щях да вляза без покана?Естествено...Къде ли не можех да вляза,все пак съм аз.Подсмихнах се и прекрачих прага на салона.Никой не ме спря и не попита за името ми,нищо важно.Огледах се...Доста познати лица и все повече намирах причина да не стоя...Бях сам,по-добре за мен,напоследък не бях в настроение за свалки.Не не обръщах резбата,просто две,три връзки несполучливи опити,дете и мъртва бивша...Ммм да,ако си кротна малко хормоните ще е по-добре.Тръснах глава и се огледах отново,тръгнах устремено към бара и си поръчах уиски.Двойно без лед,както го обичам.Подпрях се на бара и се загледах в хората,поправка...Съществата.
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 7:06 pm

-Познавам доста-отговорих на Бел.-Както виждаме и Василиса е тук.Не,че има особено значение.Просто я видях,докато минавахме долу през салона.Има и още особи дето познавам.Селин-убийцата.Като цяло няма заплаха за нас.
Прегърнах Бел през кръста,за да се чувства сигурна и спокойна.Надявах се онова момиче да не прави проблеми,но доколкото виждах,тя беше заета да се разправя и целува с мъжа дето беше с нея.Подсмихнах се.Обърнах се пак към Бел:
-Какво искаш да правиме сега?Всичко тук е на наше разположение.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 7:13 pm

♥Lucy. написа:
Spoiler:

Бях разбрала,че ще има бал.Първоначално мислех да не ходя,но накрая отидох.Влезнах в големия салон като се огледах...Беше наистина хубаво.Взех една чаша с вино и отпих от нея докато се оглеждах.Видях сестра си и дъщеря и и също така майка ми и баща ми.
По дяволите!
Бях бясна на баща ми.Идеше ми да го убия...точно в момента го мразех толкова много...нямаше и капка срам явно!Така си гукаха с майка ми,че просто...нямах думи.Преди няма и час пък само Талия му беше в главата...Талия която мисля,че мернах наоколо.Докато вървях нечия ръка ме хвана и леко ме дръпна.Срещнах погледа на едно момиче което ми се усмихваше и се представи като Луси.
- Аз съм Маги. - двете си стиснахме ръцете.Май това парти не се очертаваше толкова скучно.Леко наклоних глава и отпих от виното.Луси беше сигурно на моите години или по-малка от мен...и май не беше човек.Но се зачудих на това парти кой е нормален човек?Сигурно се брояхме на пръсти.
- От къде си?На колко си? - почнах да задавам типичните въпроси за едно запознанство.Щях да се сдобия с нова приятелка - надявам се - и щях да прекарам вечерта с нея...не по онзи начин разбира се.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 7:28 pm

Никълъс О'Браян написа:
Ник изпи питието си на екс и взе чашата на Бони. Отпи глътка от нея и й я върна. Усмихна се и я притисна по-близо до себе си.
- Тук е много тясно, да се качим на бара? - Той не изчака отговора й, а направо я дръпна натам. След малко вече бяха на бара. - Поръчвай си.

Огледах всичките бутилки и почнах да поръчвам.Отделно от моето си питие взех няколко бутилки с които ние отидохме в салона на втория етаж намиращ се малко по-далеч от бара.Настанихме се удобно и почнахме да пием.След малко се изправихме готови да се връщаме на долния етаж.Но...аз не горях от желание да се връщам.Избутх Ник към стената и устните ми се долепиха до неговите.Езичето ми се заигра с неговото докато ръцете ми се плъзнаха по тялото ми.Плъзнах се по тялото му и разкопчах дънките му след което извадих члена му от боксерките.Поех го в устата си,а Ник изстена.Този стон излезнал от устата му толкова ми хареса...Усмихнах му се и после пак лапнах приятелчето му като почнах да го третирам като близалка.

Пп:Писах....доволен? rev53
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 7:41 pm

Ник се осъзна какво става и бутна Бони далеч от себе си. Закопча панталона си и хвана Бони за ръката. Целуна я страстно по пътя към някоя от стаите. Щеше да е интересна нощ. Бони можеше да бъде много добра, когато решеше.
- Не тук, Бони! - Каза той с рязък тон и двата отново поеха пътя към една от стаите. Харесваше му да е с нея, а още повече му харесваше, тя да му се натиска. Двамата стигнаха до една от стаите и Бони му свали коженото яке, бутна го на леглото.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 24, 2012 8:07 pm

Ръката на Галина се плъзна по талията ми и аз се усмихнах за пореден път, но усмивката бързо ми се стопи. Честно да си кажа тази вечер се очертаваше доста скучна, мислех си, че ще има пиене, мръсни танци и всякакви други неща, но въобще не беше така. Имаше бавна музика, истеричен и фалшив смях идваше то всякъде. Чувствах се излишна.
Двете с Галина се запътихме към една маса и седнахме, хванах ръката и.
Продължавах да недоумявам как се влюбих в нея. С какво беше тя по-различна от другите ми приятелки? Не ми пукаше.. Харесваше ми да я докосвам, харесваше ми факта, че е единствено моя.
Ръката ми започна да си играе с нейната и се усмихнах, когато се сетих за първата ни целувка. Тогава всичко в мен експлодира.
- За какво си мислиш?
Изведнъж я попитах и повдигнах погледа си към нея.
Върнете се в началото Go down
Алдур
Graduates
Graduates
Алдур


Брой мнения : 674

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 25, 2012 6:54 am

Алдур допи чашата с чист портокалов сок, която държеше и я остави на масичката. Усмихна се на детето в ръцете на преминаващия покрай него мъж с вид на телоохранител, а тя се засмя в отговор.Алдур се огледа отново. Имаше доста народ, обаче той не познаваше почити никого. Видя едно момиче, което стоеше само и приближи до нея.
- Здравей - поздрави я той.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Джозуеф Флориан
Graduates
Graduates
Дмитрий Джозуеф Флориан


Брой мнения : 99

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 25, 2012 9:37 am

Клеър Монгомъри написа:
Приближих се към Клеър и се усмихнах.
- Обещах че ще се върна, е спазвам си обещанията. - погалих я по бузата. Наведох се и я целунах, неможех вече да си крия чуствата и нямаше да го правя. Освен ако тя не поиска. Отдръпнах се за да я погледна и отново се усмихнах. Само като я видя и ми става някак си хубаво и мога да се усмихвам вечно. Забравят се сичките проблеми и отговорности. Иска ми се да не се разделяме, искам тя винаги да е до мен..
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 25, 2012 10:48 am

-Може би за същото като теб...-отвърнах на Бел и я придърпах по-близо до себе си.-А ти за какво точно си мислиш?
Усещах как присъстващите наоколо се вглеждат в нас.Това определено ми влияеше доста предизвикателно.Целунах Бел по нослето и плъзнах ръката си по бедрото й.Енергията около нас се сгъсти.Не издържах и се изсмях тихичко.
-Бел,ако те разсъблека тук и направя нещо непристойно,не се учудвай,макър че няма да го направя.Усещаш ли как всики са напрегнати и възбудени?МИсля,че си представят нас двете в далеч по-различни ситуации.
Бел също се разсмя.Аз се отпуснах до нея и поръчах още шампанско.Самия факт,че съм с нея ми беше достатъчен.Нищо друго не ме интересуваше.От алкохола желанието й се изостряше,аромата й също.А това ме подлудяваше.
Върнете се в началото Go down
♥Lucy.
Students
Students
♥Lucy.


Брой мнения : 193

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 25, 2012 3:38 pm

Маги написа:
Spoiler:
Момичето, което бях спряла - Маги,вероятно също нямаше компания за вечерта. Изглеждаше леко нервна. Първоначално помислих,че бърза за някъде, но когато ме заговори се убедих, че и тя е в същото положение като моето.
- Аз съм на 16. Ако ме питаш от къде идвам - идвам от едно градче близо до Ню Йорк. И уча тук. Скоро пристигнах. - отпих от виното и отново се огледах наоколо, надявайки се, да зърна едно от малкото познати лица тук. - Ами ти?
Върнете се в началото Go down
Katherine Elizabeth Smith
Students
Students
Katherine Elizabeth Smith


Брой мнения : 263

Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 25, 2012 4:43 pm

Бал!? Как ли пък не, това щеше да е просто поредното скучно събитие в това училище. И все пак щях да отида...Въздъхнах и се завъртях пред огледалото, а след това се усмихнах. Взех си чантата и се качих в колата, горкичкият шофьор сигурно вече му е писнало да ме чака. Облегнах се назад и затворих очи, знаех че след по-малко от пет минути ще сме пристигнали и цялата игра на добро момиче ще започне отново. Колата спря пред салона, изчаках шофьора да ми отвори вратата и слязох. Запътих се към салона, щом влязох огледах всички, които бяха в помещението. Супер и леля Клеър бе тук с малкото си детенце, направо чудесно нали!? Извъртях очи и се запътих към бара.
- Виж ти кого виждат очите ми!? - седнах срещу него и се усмихнах чаровно. Поръчах си уиски и отново погледнах към момчето. - Е, какво прави най-големият женкар тук сам? - всъщност това не ме интересуваше, просто се опитвах да завържа разговор с него. Барманът донесе питието ми. Надигнах чашата и това, което почувствах, когато отпих една глътка от съдържанието 'и бе удоволствие. Разля се по цялото ми тяло и ме затопли по един неподправен начин.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Салона за важни събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Салона за важни събития   Салона за важни събития - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Салона за важни събития
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Малката зала за не чак толкова важни събития
» Неочаквани събития
» Салона за чай
» Салона
» Салона за фехтовка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Имението-
Идете на: